HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 08:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 272 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 17 stu 2009, 09:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Mar-kan je napisao/la:
Kad je tko imao zadnji fizički sukob i kako je prošao?


Hm, kad se tučemo u K-M sve je full-kontakt, samo što si ipak zaštićen. A zadnja prava tuča davno, na faksu, ishod pobjeda naravno, mada nije bilo lijepo za gledat :ujko

Ili imam lude sreće ili zbog fizičke konstitucije nisam "meta".

Želja/ambicija/izazov mi je dobro prebit nekog zaštitara u noćnom klubu, ali to je rizična opcija, prvenstveno jer se ovdje lako policija uključi u to, a ako ovdje dobiješ krivičnu prijavu i uđeš u "sistem", gotov si, nećeš nigdje dobit posao osim kao smetljar ili nadničar na gradilištu.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 17 stu 2009, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Naša Kvačica je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:
Ako hoćete samokontrolu, meditaciju i istočnjačku pseudofilozofiju, upišite kurs Yoge, meditacije ili karate :nanana

Za sve ostalo, tu je Krav-Maga :aleale


Jesi ti zapeo s tim krav maga, skoro si me zainteresirao :zubati . Letimični pregled demonstracija po Internetu mi daje utisak da su tehnike većinom ju-jitsu?

Baš gledam na youtube objašnjenje stright punch udarca, pa teorija je ista kao kizami zuki. Najveća razlika je što pajdo ima cool naočale dok objašnjava. :zubati


Ne mislim, K-M je stvarno bućkuriš svega i svačega, a dio filozofije je držanje protivnika na distanci i tu se definitivno NE preporuča kojekakvo hrvanje po zemlji i zahvati. Izbjegavanje borbe po podu po svaku cijenu, ali naravno naučiš i to, zlu ne trebalo.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 17 stu 2009, 09:29 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
RajvoSa je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Kad je tko imao zadnji fizički sukob i kako je prošao?


Hm, kad se tučemo u K-M sve je full-kontakt, samo što si ipak zaštićen. A zadnja prava tuča davno, na faksu, ishod pobjeda naravno, mada nije bilo lijepo za gledat :ujko

Ili imam lude sreće ili zbog fizičke konstitucije nisam "meta".

Želja/ambicija/izazov mi je dobro prebit nekog zaštitara u noćnom klubu, ali to je rizična opcija, prvenstveno jer se ovdje lako policija uključi u to, a ako ovdje dobiješ krivičnu prijavu i uđeš u "sistem", gotov si, nećeš nigdje dobit posao osim kao smetljar ili nadničar na gradilištu.


zar su te pijanog izbacili? :smijeh
a što ako je redar isti dobro potkovan vještinama? :ohmy
ajde priznaj, nije te jučer bilo, malo se izašlo van, popilo se , štipao si u disku žene, izbacili te redari, cijeli dan mamuran boli glava, rigoleto....
ostalo samo obećanje nikad više i osveta redarima. :D

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 17 stu 2009, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
caporegime je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Hm, kad se tučemo u K-M sve je full-kontakt, samo što si ipak zaštićen. A zadnja prava tuča davno, na faksu, ishod pobjeda naravno, mada nije bilo lijepo za gledat :ujko

Ili imam lude sreće ili zbog fizičke konstitucije nisam "meta".

Želja/ambicija/izazov mi je dobro prebit nekog zaštitara u noćnom klubu, ali to je rizična opcija, prvenstveno jer se ovdje lako policija uključi u to, a ako ovdje dobiješ krivičnu prijavu i uđeš u "sistem", gotov si, nećeš nigdje dobit posao osim kao smetljar ili nadničar na gradilištu.


zar su te pijanog izbacili? :smijeh
a što ako je redar isti dobro potkovan vještinama? :ohmy
ajde priznaj, nije te jučer bilo, malo se izašlo van, popilo se , štipao si u disku žene, izbacili te redari, cijeli dan mamuran boli glava, rigoleto....
ostalo samo obećanje nikad više i osveta redarima. :D


Jok bolan, ko se vidio napijat ponedjeljkom navečer, nego ih onako mrzim ne znam zašto, valjda što bezze nad rajom treniraju strogoću. Ma, mislim da ga mogu razvalit pod uvjetom da nije neki Samoanac sa 130kg, jer znam sve njihove finte, lockove, uostalom nema sumnje da bi ja prvi kreno, može i flašom po glavi :ujko

Al su kao žohari, nikad nije samo jedan u pitanju :neznam

Uglavnom da ne idemo u offtopic.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 17 stu 2009, 11:28 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
RajvoSa je napisao/la:
caporegime je napisao/la:

zar su te pijanog izbacili? :smijeh
a što ako je redar isti dobro potkovan vještinama? :ohmy
ajde priznaj, nije te jučer bilo, malo se izašlo van, popilo se , štipao si u disku žene, izbacili te redari, cijeli dan mamuran boli glava, rigoleto....
ostalo samo obećanje nikad više i osveta redarima. :D


Jok bolan, ko se vidio napijat ponedjeljkom navečer, nego ih onako mrzim ne znam zašto, valjda što bezze nad rajom treniraju strogoću. Ma, mislim da ga mogu razvalit pod uvjetom da nije neki Samoanac sa 130kg, jer znam sve njihove finte, lockove, uostalom nema sumnje da bi ja prvi kreno, može i flašom po glavi :ujko

Al su kao žohari, nikad nije samo jedan u pitanju :neznam

Uglavnom da ne idemo u offtopic.


e pa šta živiš u australiji kad se ne možeš ni napi ponedjeljkom navečer a zbog šore ti stisnu prijavu da te zeznu za cijeli život!

uostalom, šta ako je samoanac i ima 130 kila. teleskop po glavi, boca, palica, ako treba i nož.
a kakva ekipa redari?
garavi, aussies, utrenirani, krkani, bezveze...?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 19 stu 2009, 10:51 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
uspješno je bilo u subotici. 3 borca 3 pobjede, mađar i dva srbina out.

http://www.profightstore.com/default.as ... a=slobodna borba;mma

biće zanimljivo u splitu

http://www.profightstore.com/default.as ... a=slobodna borba;mma

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 19 stu 2009, 13:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
caporegime je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Jok bolan, ko se vidio napijat ponedjeljkom navečer, nego ih onako mrzim ne znam zašto, valjda što bezze nad rajom treniraju strogoću. Ma, mislim da ga mogu razvalit pod uvjetom da nije neki Samoanac sa 130kg, jer znam sve njihove finte, lockove, uostalom nema sumnje da bi ja prvi kreno, može i flašom po glavi :ujko

Al su kao žohari, nikad nije samo jedan u pitanju :neznam

Uglavnom da ne idemo u offtopic.


e pa šta živiš u australiji kad se ne možeš ni napi ponedjeljkom navečer a zbog šore ti stisnu prijavu da te zeznu za cijeli život!

uostalom, šta ako je samoanac i ima 130 kila. teleskop po glavi, boca, palica, ako treba i nož.
a kakva ekipa redari?
garavi, aussies, utrenirani, krkani, bezveze...?


Imaš 3 glavne grupacije koje predstavljaju "opasnost" pri izlasku:

1. Polinežani, dakle Maori iz Novog Zelanda, Tonge ili Samoe - grdosije, nadljudi od 120-130kg ali svi većinom fit, bivši igrači ragbija, brzi, jaki, i još na steroidima. Objektivno i ja nemam šanse ako ne krenem prvi, i to uz pomoć flaše, stolice, ključeva - ne mogu to dobiti u "fer" fajtu.

2. Libanezi (uglavnom muslimani) - uglavnom omanjeg rasta ali izuzetno čoporativni i agresivni, često u grupama od 5 pa na više, vole isprovocirat i napasti kad god mogu. Dobar dio njih nosi hladno oružje i ne plaše se ni policije. Uglavnom, bolje ne dirat u osinje gnijezdo, ako se s njima zakačiš, računaj da ćeš imat cijeli klan za leđima. Idu do kraja, ako te opkole, nema sažaljevanja, sutra ćeš biti "tužna" statistika u novinama, tj. na aparatu za disanje i u komi. Ako si već toliko glup da se dovedeš u takvu situaciju, nema ti druge nego nabrzaka odlučit ko im je vođa, iliti alfa mužjak i zaklat ga zubima ako jedino tako može. Zadnji bliski okršaj sam imao u ožujku, bio sam sa dvojicom prijatelja prelazio cestu ispred kockarnice "Star City", jedan moj priglupi prijatelj u pijanom stanju je lupio nogom u vrata auta koje je stajalo na semaforu. Iz njega su izletila 3 Libaneza. Stali smo na crtu, malo se ispsovali, oni se vratili natrag u auto i to je bilo to. Da ih je bilo više, bilo bi gadno.

3. Treća grupa su siromašniji sloj anglo stanovništva iz zapadnih naselja Sydneya, tzv "bogans" ili "westies"...prilično primitivni, prepoznaju se po "fudbalerkama", karikiranim košuljama, ženskim koje pričaju "kroz nos" itd. Znaju bit zajebani, oko njih se najviše veže tzv "glassings" incidenata, a to je gađanje ili razbijanje staklene čaše u lice (zbog kojih se razmišlja o uvođenju isključivo plastičnih čaša u pubove i klubove). Takve vrste okršaja su u porastu - stvarno gadno i neobranjivo.

Prošle godine me gađala jedna ženka nakon što sam imao "nesporazum" sa njenim mužjakom nakon kojeg je podvio rep. Ona mu je pokušala obranit čast - hvala Bogu da još nisam bio mrtav pijan - inače bi danas imao lijepo lice, al isključivo za radio!

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 19 stu 2009, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
RajvoSa je napisao/la:
caporegime je napisao/la:

e pa šta živiš u australiji kad se ne možeš ni napi ponedjeljkom navečer a zbog šore ti stisnu prijavu da te zeznu za cijeli život!

uostalom, šta ako je samoanac i ima 130 kila. teleskop po glavi, boca, palica, ako treba i nož.
a kakva ekipa redari?
garavi, aussies, utrenirani, krkani, bezveze...?


Imaš 3 glavne grupacije koje predstavljaju "opasnost" pri izlasku:

1. Polinežani, dakle Maori iz Novog Zelanda, Tonge ili Samoe - grdosije, nadljudi od 120-130kg ali svi većinom fit, bivši igrači ragbija, brzi, jaki, i još na steroidima. Objektivno i ja nemam šanse ako ne krenem prvi, i to uz pomoć flaše, stolice, ključeva - ne mogu to dobiti u "fer" fajtu.

2. Libanezi (uglavnom muslimani) - uglavnom omanjeg rasta ali izuzetno čoporativni i agresivni, često u grupama od 5 pa na više, vole isprovocirat i napasti kad god mogu. Dobar dio njih nosi hladno oružje i ne plaše se ni policije. Uglavnom, bolje ne dirat u osinje gnijezdo, ako se s njima zakačiš, računaj da ćeš imat cijeli klan za leđima. Idu do kraja, ako te opkole, nema sažaljevanja, sutra ćeš biti "tužna" statistika u novinama, tj. na aparatu za disanje i u komi. Ako si već toliko glup da se dovedeš u takvu situaciju, nema ti druge nego nabrzaka odlučit ko im je vođa, iliti alfa mužjak i zaklat ga zubima ako jedino tako može. Zadnji bliski okršaj sam imao u ožujku, bio sam sa dvojicom prijatelja prelazio cestu ispred kockarnice "Star City", jedan moj priglupi prijatelj u pijanom stanju je lupio nogom u vrata auta koje je stajalo na semaforu. Iz njega su izletila 3 Libaneza. Stali smo na crtu, malo se ispsovali, oni se vratili natrag u auto i to je bilo to. Da ih je bilo više, bilo bi gadno.

3. Treća grupa su siromašniji sloj anglo stanovništva iz zapadnih naselja Sydneya, tzv "bogans" ili "westies"...prilično primitivni, prepoznaju se po "fudbalerkama", karikiranim košuljama, ženskim koje pričaju "kroz nos" itd. Znaju bit zajebani, oko njih se najviše veže tzv "glassings" incidenata, a to je gađanje ili razbijanje staklene čaše u lice (zbog kojih se razmišlja o uvođenju isključivo plastičnih čaša u pubove i klubove). Takve vrste okršaja su u porastu - stvarno gadno i neobranjivo.

Prošle godine me gađala jedna ženka nakon što sam imao "nesporazum" sa njenim mužjakom nakon kojeg je podvio rep. Ona mu je pokušala obranit čast - hvala Bogu da još nisam bio mrtav pijan - inače bi danas imao lijepo lice, al isključivo za radio!


1. pošteno. likovi su mangupi i to poštujem. pogotovo od kad sam gledao bili jednom ratnici (temuera morrison)




2. odvratno. tamanio bi ih ko štakore. arapska gamad.

3. smiješno, pravi potomci bivših robijaša.

je li bilo još kakvim incidenata poslije 2005. cronulla beach?
zna li se dogoditi da domaći polude pa se skupe protiv arapa ili nemaju toliku solidarnost?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 19 stu 2009, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Taj film je zakon, i prilično istinit opis njihovog društva.
Libanezi su fakat gamad, jedno vrijeme su kružili u čoporima po zapadnom Sydneyu i silovali Australke

Bilal Skaf (Arabic: بلال سكاف‎) (born 14 September 1981 in Sydney, Australia) is a serial gang rapist who led groups of Lebanese Australian men who committed gang rape attacks against white women in 2000.

For his crimes, Skaf is serving a 31-year prison sentence, and will be eligible for parole in 2033. He was originally sentenced to 55 years with a 40-year non-parole period,[1] but that was modified several times upon appeal.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bilal_Skaf

Nakon Cronulle nije bilo okršaja, dosta se radilo na "izgradnji povjerenja" među zajednicama, tako da su na plaži u Cronulli doveli i neke Arape kao lifesavers, malo forsirali Arape za Anzac i Australia day i spustili tenzije.

Australci uglavnom nemaju tu vrstu solidarnosti - ali ako ih Arapi stjeraju u kut, reakcija bi opet mogla bit gadna, imaju Australci muda, nije ih još do kraja pregazila multi-kulti ideologija.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 19 stu 2009, 13:41 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
nemaju svi baš respect prema maorima dok čagaju haku.

npr. chabal. zipa pogleda, ko bosanac, lagano preko usana,-"al ću vam se majke najebat"
:smijeh :smijeh :smijeh

frajeru je nadimak pračovjek.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 19 stu 2009, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
caporegime je napisao/la:
nemaju svi baš respect prema maorima dok čagaju haku.

npr. chabal. zipa pogleda, ko bosanac, lagano preko usana,-"al ću vam se majke najebat"
:smijeh :smijeh :smijeh

frajeru je nadimak pračovjek.


Da fakat čudnog izgleda, a Francuska baš nešto i ne leži slavnim All-Blacksima, baš su im crna mačka.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 25 stu 2009, 01:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
RajvoSa je napisao/la:
Real gone je napisao/la:
Hmhm..pa ne ide to valjda tako lako?

Mislim, koliko bi trebalo da žensko tako nešto trenira da zaista može da se odbrani, od ne daj Bože nekog napadača..

Ako "deluje" već nakon par meseci, trčim da se upišem na nešto odmah :001_tongue


Iskreno, mogla bi dovoljno naučiti i za samo par lekcija. Ima nekoliko odličnih finti i trikova za žene, baš prilagođene za te situacije i za najčešće korištene poteze siledžija. Ipak je glavna psihološka priprema, valja otkloniti mentalnu blokadu i paralizirajući strah i "gađenje" koje se pojavi kada treba učiniti ono što je potrebno a to je unakaziti napadača.

Nisam imao dugo vremena kad sam obučavao neke djevojke, jer su htjele probat samo kao novitet. Ovo će zvučat malo "nenormalno", no pokušao sam u njima usaditi najsilovitiju moguću mržnju prema siledžiji, maltene želju da napadača kolju zubima i kopaju oči. Uz ponavljanje finti, za psihološku pripremu sam im pokazivao slike nekih gadnih likova osuđenih za silovanje, stalno na njih dok smo trenirali povikivao stvari poput "želiš biti žrtva?", "želiš biti dio statistike?" (naravno na engleskom), sve koncentrirao na nebranjive točke: gnječenje očiju, carotid artery na vratu, sljepoočnica, muda, nos, grlo itd.

Podijelio im i "kubotan" koji pretvara ključeve u opasno oružje.

Više se i nije moglo za tako kratko vrijeme i općenito ne baš neku veliku dozu entuzijazma od njih :ujko



Hmmm, boldano mi je vrlo freaky. :blush

Biće da ću ipak ponovo na ples, uz bodyguarda po potrebi. :zubati

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 25 stu 2009, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Real gone je napisao/la:
RajvoSa je napisao/la:

Iskreno, mogla bi dovoljno naučiti i za samo par lekcija. Ima nekoliko odličnih finti i trikova za žene, baš prilagođene za te situacije i za najčešće korištene poteze siledžija. Ipak je glavna psihološka priprema, valja otkloniti mentalnu blokadu i paralizirajući strah i "gađenje" koje se pojavi kada treba učiniti ono što je potrebno a to je unakaziti napadača.

Nisam imao dugo vremena kad sam obučavao neke djevojke, jer su htjele probat samo kao novitet. Ovo će zvučat malo "nenormalno", no pokušao sam u njima usaditi najsilovitiju moguću mržnju prema siledžiji, maltene želju da napadača kolju zubima i kopaju oči. Uz ponavljanje finti, za psihološku pripremu sam im pokazivao slike nekih gadnih likova osuđenih za silovanje, stalno na njih dok smo trenirali povikivao stvari poput "želiš biti žrtva?", "želiš biti dio statistike?" (naravno na engleskom), sve koncentrirao na nebranjive točke: gnječenje očiju, carotid artery na vratu, sljepoočnica, muda, nos, grlo itd.

Podijelio im i "kubotan" koji pretvara ključeve u opasno oružje.

Više se i nije moglo za tako kratko vrijeme i općenito ne baš neku veliku dozu entuzijazma od njih :ujko



Hmmm, boldano mi je vrlo freaky. :blush

Biće da ću ipak ponovo na ples, uz bodyguarda po potrebi. :zubati


I to što kažeš, zvuči, u najmanju ruku - čudno :neznam , ali mislim da su takve metode jedini način da anuliramo ono što žene možda najviše sputava u takvim krizno/opasnim situacijama, tj. pristojnost, uvjerenje da su "slabiji" spol i jednostavno šok/strah koji blokira čitavo tijelo.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 25 stu 2009, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
RajvoSa je napisao/la:

I to što kažeš, zvuči, u najmanju ruku - čudno :neznam , ali mislim da su takve metode jedini način da anuliramo ono što žene možda najviše sputava u takvim krizno/opasnim situacijama, tj. pristojnost, uvjerenje da su "slabiji" spol i jednostavno šok/strah koji blokira čitavo tijelo.


Gledano u psihološkom smislu, sigurno si u pravu..
Ali valjda ima i onih devojaka/žena koje se bave takvom vrstom sporta iz drugačije vrste afiniteta, osim želje za odbranom. :wink

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 13 pro 2009, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
Stari sensei ruši svoje studente ko na pokretnoj traci. Zatim ponudi $5,000 bilo kome iz publike za pobjedu. Prijavi se neki MMA fighter, i baš dedu propisno izmlati. Mr Miyagi tipovi pobjeđuju samo u holivudskom smeću :zubati


_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 13 pro 2009, 16:45 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
RajvoSa je napisao/la:
Stari sensei ruši svoje studente ko na pokretnoj traci. Zatim ponudi $5,000 bilo kome iz publike za pobjedu. Prijavi se neki MMA fighter, i baš dedu propisno izmlati. Mr Miyagi tipovi pobjeđuju samo u holivudskom smeću :zubati


:sega :sega :sega :sega :sega :sega

i neka mu!

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 19 pro 2009, 01:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Streetfighter Kimbo Slice, za kojeg sam mislio da se povukao iz profi karijere, debitirao na UFC i dobio Houstona Alexandra prije dva tjedna.

Nakon više od godinu dana nakon poraza od Petruzellija se vratio borbama. Šteta, što je star uletio u profi karijeru, mogao je od njega biti vrhunski borac. I sada dobar udarač.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 31 pro 2009, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2009, 18:40
Postovi: 669
Lokacija: ŠB
ima li tko nešto, link, info, vezano uz capoeiru?

to sam spazio kod jednog lika na igrici (eddy gordo :zubati ) i stvarno fascinira!

a osobno sam trenirao karate do svoje 7. godine, došao do zelenog pojasa i morao sam prestati...

iako se ne volim biti, kad sam nekad stvarno morao, ostalo je nekih refleksa i razmišljanja iz karatea :D

_________________
oj široki u srcu te nosim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 02 sij 2010, 21:11 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774

ali i;


_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 11 sij 2010, 08:21 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
http://www.vecernji.hr/sport/ostalo/u-a ... anak-76900

http://www.zabranjeni.hr/stjepan-i-vlado- ... ri/473825/

ljudi, dođite trenirati!

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 09 vel 2010, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
http://www.profightstore.com/novosti/kr ... /4717.aspx

http://www.profightstore.com/novosti/fa ... /4716.aspx

opet oni dobili po pički od nas. :zubati

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 21 ožu 2010, 09:18 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
slika

slika

slika

slika

slika

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 23 ožu 2010, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
Capo,ima li tebe na slikama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 23 ožu 2010, 11:44 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
hm....pomalo.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: borilački sportovi
PostPostano: 31 ožu 2010, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
slika

slika

trenutno najbolji boksački trener u hrvatskoj


slika

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 272 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO