HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 04:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 485 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
horus je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Ček, gdje to ja živim po tvom mišljenju?


Koliko se sjećam bivša robijaška kolonija?


A tek skužio da je riječ o kraljici, ja se fokusirao samo na premijera. U hrvatskom klubu (jednom od njih, stavljao sam one slike gej aktivista koji su koristili klub) imaš na zidu jedno do drugih Antišu P. Elizabetu W. i Franju T. Strašna ekipa. Apropos kraljice, ne podnosim monarhizam.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Ministry of Sound je napisao/la:
horus je napisao/la:

Koliko se sjećam bivša robijaška kolonija?


A tek skužio da je riječ o kraljici, ja se fokusirao samo na premijera. U hrvatskom klubu (jednom od njih, stavljao sam one slike gej aktivista koji su koristili klub) imaš na zidu jedno do drugih Antišu P. Elizabetu W. i Franju T. Strašna ekipa. Apropos kraljice, ne podnosim monarhizam.


Zbog te slike sam te i pitao.
Jebeš australiju kad je predalekaaaa, a kanaaaaaadaaaaa prehlaaaaaadna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Inače što kažeš na optužbe sljedbe inkvijeve da si politički hercegčetnik? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
horus je napisao/la:
Inače što kažeš na optužbe sljedbe inkvijeve da si politički hercegčetnik? :zubati


Prije svega, nikad neću reći nešto protiv Inkvija ili bilo kojeg drugog branitelja. Mene mogu vrijeđati koliko god hoće, sve dok se ne dira obitelj.

Iako bi se određene stvari dale razjasniti (neki operiraju s pogrešnim postavkama, čujem da neki misle da je ovo Poskokov forum, WTF?), ostaje ključna stvar, a to je da imaš ovaj koncept gdje forum jeste hrvatski, imamo znakovlje i sve to, a na njemu djeluju i nacionalistički (zar ima nešto drugo na ovim prostorima?) nastrojeni Srbi i Bošnjaci (koji pri tome govore mnoštvo stvari koje mi ne želimo čuti). To je anatema ideji neke arhetipske Hercegovine ili hrvatske desnice, koja je čista, čvrsta, ponosna i sve to. Ali eto, odabrali smo ovaj stil jer smo vrlo rano skužili da (iako bi to bilo idealno) da nema ništa od foruma gdje će se Hrvati pozabaviti sami s temama i analizama važne nama. Koliko god ja htio da raspravljamo o unutarhrvatskim stvarima, realnost je da ogromna većina boravi na forumima samo kako bi se sučeljavali s neprijateljima. Pa bolje imati nešto što je čitano i posjećeno, pa ako ljudi dolaze zbog konflikta, neka usput nauče nešto i o pitanjima bh. Hrvata. Džaba imati najbolji i najkvalitetniji forum ako nema posjećenost.

Također je istina da je bilo situacija gdje smo bili malo oštriji prema Hrvatima (ali ne kad su bili u sukobu s Srbima ili Muslimanima), jer mislim da bi moderatori trebali jače oblikovati Hrvate, a također i više boli kad te "izda" neko tvoj (kad dođu neki "emisari" koji ništa ne znaju o odnosima u BiH, ali bi Hrvatima BiH svejedno htjeli diktirati ponašanje i političke odnose). Nikad me ne može naljutiti neki Srbin ili Musliman, koliko može "rod rođeni". Bilo je i greški, i bit će ih, jebiga, uči se u hodu.

Te konfliktne situacije (gdje se stvorila percepcija da se Srbi nešto štite) jer su određeni forumaši pokušali manipulirati moderatore kroz sljedeću taktiku, ovo je samo donekle karikirano:

Srbin: <Napiše nešto o povijesti ili ratu (donekle kulturno)>
Hrvat: Šta je čedo/vlasino, (insert psovka) završit ćeš na traktoru
Srbin: <Uzvrati na sličan način>
Hrvat: Moderatori, banirajte ovoga četnika s hrvatskog foruma, zar ne vidite što mi je napisao?!
Moderator: Ovo je čista i plitka manipulacija pravila kako bi počistio ovog Srbina (a i ostale na isti kalup)
Hrvat: Vi ste Jugovići, četnici, Hercegsrpska itd

I to je to.

Sve u svemu, neka što više hrvatskih foruma. Raznolikost ne znači razjedinjenost. Naravski, ovo je samo moja vizura, uvjeren sam da netko s druge strane može dobro artikulirati njihovo viđenje koje je dijametralno suprotno.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
=)) :smijeh

Citat:
Srbin: Napiše nešto o povijesti ili ratu (donekle kulturno).
Hrvat: Šta je čedo/vlasino, (insert psovka) završit ćeš na traktoru
Srbin: Uzvrati na sličan način
Hrvat: Moderatori, banirajte ovoga četnika s hrvatskog foruma, zar ne vidite što mi je napisao?!
Moderator: Ovo je čista i plitka manipulacija pravila kako bi počistio ovog Srbina (a i ostale na isti kalup)
Hrvat: Vi ste Jugovići, četnici, Hercegsrpska itd

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 17:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Citirat ću sam sebe, na temu:
Citat:
Hrvatski desničari su kao protestanti ili muje, pa tako postoji 101 sljedba a svaka tvrdi za sebe da je pravovaljana a za ostale da su otpadnici.
Vođe desnih stranaka su djetinjasti i sujetni Moroni sa napoleonsko mesijanskim kompleksom.
Jedini uspjeh koju mogu zabilježiti u proteklih 30 godina je daljnje razbijanje nacionalističke opcije zarad vlastitog ega i nesposobnosti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Jesi na plaći kod aid-a ili sdb-a, odnosno jesi ikad bio? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
horus je napisao/la:
Jesi na plaći kod aid-a ili sdb-a, odnosno jesi ikad bio? :zubati


To ono kao kad udbaši pjevaju ustaške pjesme. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 19:39 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3886
horus je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Moram bacati petarde oko sebe da bi me bilo ko registrirao u stvarnom životu, pa nadoknađujem ovdje.


Jel voliš dečke ili cura, ipak su sarajlije poznati ko ********, pa pitam... :zubati


U BiH se kaže momak, čim kažeš dečko već si ********.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 23 ruj 2019, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Naša Kvačica je napisao/la:
horus je napisao/la:
Jesi na plaći kod aid-a ili sdb-a, odnosno jesi ikad bio? :zubati


To ono kao kad udbaši pjevaju ustaške pjesme. :zubati


Ili kao Mesić kad je rekao da je samo usta otvarao uz tekst.
:ucelo
Inače bez upada sa strane prosim, pokušavam "intervjuisat" ministra!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 26 ruj 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
horus je napisao/la:
Jesi na plaći kod aid-a ili sdb-a, odnosno jesi ikad bio? :zubati


Prgavi horus popio bananu pa neće sudjelovati, ali svejedno ostadoh dužan za odgovor. Mogao sam odgovoriti nešto zajebantski, da sam na platnom spisku Mileta Ronhilla, ali eto prilike za neka razmišljanja o upletu struktura u medije.

Iako forum HB ima skoro 400.000 jedinstvenih posjeta na godišnjoj bazi, to je realno ništa u moru medija kroz kore se može ostvariti neki utjecaj. Klix ima skoro 1.000.000 jedinstvenih posjetitelja mjesečno, a Nezavisne vjerojatno više od pola toga broja. Kad imaš ograniena sredstva, pod kontrolu ćeš stavljati medije koji imaju najveći utjecaj. U BiH je jasno ko stoji iza kojeg portala, mada je Klix dovoljno ojačao da može reketirati kao i Index po vlastitom nahođenju, odnosno ne moraju se u potpunosti prodati nijednoj stranci.

Još da dodam jednu stvar onom izlaganju prije ovoga. Oni koji nešto zamjeraju se vode logikom (koliko mi se da zaključiti) da ako nisi obrisao određeni post, da to znači da si to barem prešutno aminovao. Odnosno, ako ovdje Šušnjar izvodi svoj performans i svoje teze, da ostavljanje tih postova znači slaganje s njima (ili u slučaju posta bilo kojeg trolla).

Mislim da to nije fer, forum ima 1.15 milijuna postova, a ja sumnjam da sam uopće pročitao više od 20% njih. Facebook, Twitter i ostali se brane i ograđuju od sadržaja na svojim stranicama racionalnom obranom da oni nisu medij, nego samo društvena mreža. Identična je stvar s forumima, a uostalom u pravilima registracije na koju je svaki korisnik kliknuo "Slažem se", stoji:

Citat:
Svi postovi [poruke] na ovom forumu izražavaju mišljenja/stavove/poglede autora/ica tih postova, sukladno čemu administratori/ce, moderatori/ce i ostale osobe koje sudjeluju u održavanju ovog foruma ne mogu i neće odgovarati za sadržaj tih postova [naravno, osim vlastitih].


Forum = Društvena mreža

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 26 ruj 2019, 16:01 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Kada ću dobiti nagradu za 1.000.000 post? Prošle su gotovo 2.5 godine.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 26 ruj 2019, 21:12 
Online

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 540
Lokacija: Opčilište.org
Iz kojeg si kvarta inače? I da li još uvijek navračaš u Rajvosa?

Tko zna, možda smo (bili nekoć) susjedi, haha!


Naravno, nemoj u detalje sad neke, da te ne doxx-aju!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 26 ruj 2019, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Kada ću dobiti nagradu za 1.000.000 post? Prošle su gotovo 2.5 godine.



:sega

The silence of the lambs...

:kava

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 26 ruj 2019, 23:42 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
što ne stavite pluseve i minuse na postovima sa strane? ili samo pluseve bar?
mislim da bi to živnulo forum, bar donekle


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 27 ruj 2019, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Kada ću dobiti nagradu za 1.000.000 post? Prošle su gotovo 2.5 godine.


Daj neki izvodivi prijedlog, ne znam što je Robi obećao, sumnjam da se i on sjeća.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 27 ruj 2019, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Eradicator je napisao/la:
Iz kojeg si kvarta inače? I da li još uvijek navračaš u Rajvosa?

Tko zna, možda smo (bili nekoć) susjedi, haha!


Naravno, nemoj u detalje sad neke, da te ne doxx-aju!


Kad bih rekao Soukbunar, bi li povjerovao? Ako da, zašto da, a ako ne, zašto ne?

Zadnji put sam u SA bio u rujnu 2003. iako sam u BiH skoro svake godine (barem u zadnjih 6 godina). Ništa kontra Sarajeva, ali kad si oskudan s vremenom, Hercegovina i Dalmacija će uvijek imati prednost, valja sve to istražiti.

Inače, veći dio redovnih forumaša znaju ko sam (nažalost, niko značajan ni važan).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 27 ruj 2019, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
s one strane dinare je napisao/la:
što ne stavite pluseve i minuse na postovima sa strane? ili samo pluseve bar?
mislim da bi to živnulo forum, bar donekle


Zvuči kao puno posla za malu dobit. Instalirali smo mogućnost postavljanja Twitter i Instagram postova što nema nijedan forum, pa niko ne koristi, ili su mutavi pa ne znaju kako, ili ništa ne znači.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 27 ruj 2019, 22:51 
Online

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 540
Lokacija: Opčilište.org
Ministry of Sound je napisao/la:
Eradicator je napisao/la:
Iz kojeg si kvarta inače? I da li još uvijek navračaš u Rajvosa?

Tko zna, možda smo (bili nekoć) susjedi, haha!


Naravno, nemoj u detalje sad neke, da te ne doxx-aju!


Kad bih rekao Soukbunar, bi li povjerovao? Ako da, zašto da, a ako ne, zašto ne?

Zadnji put sam u SA bio u rujnu 2003. iako sam u BiH skoro svake godine (barem u zadnjih 6 godina). Ništa kontra Sarajeva, ali kad si oskudan s vremenom, Hercegovina i Dalmacija će uvijek imati prednost, valja sve to istražiti.

Inače, veći dio redovnih forumaša znaju ko sam (nažalost, niko značajan ni važan).



Iskreno rečeno, ne bih baš povjerovao, jer sumnjam da je prije rata taj kvart uopće i postojao - a ti mi djeluješ kao stara škola. Mislim...kada ga gledam odozdo, djeluje mi da je komplet izgrađen baš onako zbrda-zdola, bez ikakvih građevinskih dozvola. Naravno, ostavljam mogućnost da i griješim, s obzirom da tamo praktično nikada nisam bio jer jednostavno nisam imao razloga.


A vjeruj mi da i nisi propustio. Realno, grad više nazaduje zadnjih godina nego napreduje. Realno...davno bih i ja otprdio natrag u Hercegovinu da nisam primoran da budem tu zbog posla. Jebaji ga, šta ćeš...moram dok online biznisi ne stanu na noge (a idu laganini).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 30 ruj 2019, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Eradicator je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Kad bih rekao Soukbunar, bi li povjerovao? Ako da, zašto da, a ako ne, zašto ne?

Zadnji put sam u SA bio u rujnu 2003. iako sam u BiH skoro svake godine (barem u zadnjih 6 godina). Ništa kontra Sarajeva, ali kad si oskudan s vremenom, Hercegovina i Dalmacija će uvijek imati prednost, valja sve to istražiti.

Inače, veći dio redovnih forumaša znaju ko sam (nažalost, niko značajan ni važan).



Iskreno rečeno, ne bih baš povjerovao, jer sumnjam da je prije rata taj kvart uopće i postojao - a ti mi djeluješ kao stara škola. Mislim...kada ga gledam odozdo, djeluje mi da je komplet izgrađen baš onako zbrda-zdola, bez ikakvih građevinskih dozvola. Naravno, ostavljam mogućnost da i griješim, s obzirom da tamo praktično nikada nisam bio jer jednostavno nisam imao razloga.


A vjeruj mi da i nisi propustio. Realno, grad više nazaduje zadnjih godina nego napreduje. Realno...davno bih i ja otprdio natrag u Hercegovinu da nisam primoran da budem tu zbog posla. Jebaji ga, šta ćeš...moram dok online biznisi ne stanu na noge (a idu laganini).


Stara škola, WTF? Ne zvučim valjda kao neki stari kenjac? Najstariji Sarajlija na forumu je gospodin Old Fridolin, koji ima mislim preko 60 godina.

Dobar odgovor za Soukbunar, inače si mogao otpisati svaku lokaciju u Starom Gradu, tu je bilo Hrvata za na prste izbrojat i prije rata, mada Soukbunar nije u njenim današnjim granicama.

Ja sam inače originalno sa Vraca, samo se kasnije spustili koji kilometar niže. Kasnije kad su "najzaslužniji" djelatnici dobivali prelijepe stanove na Ciglanama, moj stari nije dobio, pa je zbog toga (djelomično) odlučio pozdraviti se sa SFRJ. Jeza me uhvati da bih danas možda ja bio neki Sejdo da je dobio taj stan i ostalo na poslu za što je mislio da ga sljeduje. :laugh

Sretno u SA i nemoj da ti AID uvali kakvu agenticu, već su nam na taj način oteli forumaša Azteca.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 01 lis 2019, 20:45 
Online

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 540
Lokacija: Opčilište.org
Zar nisi investicijski bankar u peMziji u ranim 40-tim, koji se vratio u Hercegovinu iz Australije? Nisam baš pratio upise, pa ne znam. Pardon ako sam pogriješio u procjeni.


Što se četvrti tiče, na žalost, nismo baš susjedi. Moji su, isto na temelju radne zasluge, dobili stan u Čengić Vili II-ci (bili prije u Hrasnomu), gdje su zgrade gradili Slovenci ranih osamdesetih - puno su kvalitetnije napravljene u usporedbi sa commieblock-ovima na Otoci, dobrom dijelu Hrasna i tako dalje. Stoga, nije bilo potrebe za odlaskom. Za razliku od tebe, mene je čista sreća spasila da ne budem gradŽanin - Euro 2008 mi je otvorio oči. A 2006, kada sam još bio balavac, mi je bilo drago što je Sejdo dobio izbore za predsjednika. Nevjerojatno!


Imam podatke da je Aztec pustio bradu i počeo malo previše vremena provoditi u onoj saudijskoj džamiji na Alipašinom. Sada se doziva na ime Abdullah i glasao je, navodno, za Komšića prošle godine. Nevjerojatno šta žensko od čovjeka napravi.


Ne brini za mene, pretvrda sam meta za njih. Zašto...to je već druga priča, i nije baš za foruma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 01 lis 2019, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
Ja sve mislim zezate se to za Azteca. Koji jadnik.

@Ministar,

Zašto si liberal kad vidiš da današnji liberali nisu baš sasvim čisti u glavi, a njihova politika vodi u velike probleme?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 01 lis 2019, 21:36 
Online

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 540
Lokacija: Opčilište.org
Zezam se što se njega tiče, naravno!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 02 lis 2019, 11:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Ministry of Sound je napisao/la:
Prgavi horus popio bananu pa neće sudjelovati, ali svejedno ostadoh dužan za odgovor.


Prgavi?
Znači čašćenje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: AMA (Ask Me Anything): Sve o forumu, bilo čemu
PostPostano: 02 lis 2019, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
horus je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Prgavi horus popio bananu pa neće sudjelovati, ali svejedno ostadoh dužan za odgovor.


Prvgavi?

:smijeh


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 485 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO