HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ruj 2024, 07:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5212 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 209  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 05 ožu 2020, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
U 100 godina pojavi se žensko na forumu i onaj paglu Srpčanin je tjera. Pusti ga Tatjana, samo ti piši.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 06 ožu 2020, 18:38 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 22:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
Dobro nam došla, Tatjana!

:thumbup

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 06 ožu 2020, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
šukrija je napisao/la:
Dobro nam došla, Tatjana!

:thumbup


Pusti politiku Tatjana, ima babaroga na politici, vjeruj mi! :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 06 ožu 2020, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 4143
Ima li gdje kod nas kupiti ovu majicu?

https://www.zazzle.com/herceg_bosna_t_s ... 4300526051

_________________
Je l' moguće da ste zaspali na straži,
zakletva barjaku da više ne važi?
Je l' moguće da ste zavezali oči,
i ne čujete tuđe korake u noći?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 08 ožu 2020, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Ovaj Podrinje je meni cudo od covjeka. Eno ga na temi Korona virus snishodljivo najavljuje smak svijeta, a Robi ga pali pricom. Jedva doceka da jos neko zakuka. Tacno mi dodje da mu kupim par Indijskih ljubavnih filmova, pa da gusta kao covjek.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
E, pa da ogovaramo, posto od druzenja nema nista, a od ubijanja dosade samo produbljenje iste....

Prednost nad ostalim forumskim virtualnim bicima ima dakako Aleksije, kao prvo zbog jednog kulturnog ophodjenja prema zenskom rodu, sto je ovdje priznacete rijetkost ili nepoznata komunikacijska vjestina. Protutip Aleksija je Inkognito kojem sam se obratila prva kada se kao vratio na forum, jer je osjetio da mu nesto fali...koja prica?! Na moju salu upucenu u prvom javljanju njemu bio je tako drzak, nevaspitan i bezobrazan, bez ikakvog razloga, sto me ponukalo da pomislim da je klon od nekog vec meni poznatog mrzitelja mene. Rijetko se javlja, osim u sterilnoj kavani gospodje ministarke sa upadicama vec vidjenim na autobuskim stanicama. Naravno javi se i na drugim temama kada treba popljuvati nekoga, npr. Aleksija i to ocigledno na nagovor ,,nekog tamo...,,
Nbgd88 isto klon navedenih partijanera, poprilicno bezlican i zanemarljiv, naoruzan, ali bez municije, napadac u pokusaju. Ja cak nemam ni rijeci za njega, sto govori da je virtualna prasina koja se ne brise, nego samo oduva.
Gospa Ksenija, pomocnica gospodje ministarke, zena u godinama, koja se da lako nagovoriti. Aleksije joj se lijepo obrati, s postovanjem i ljubazan do bola, a ona onako s visine i bez povoda.... Nije njen tip sagovornika. Nije ni ona njegov.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 12:46 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 21:18
Postovi: 2340
"Nedime dragi, šta nam ovo rade"

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Nbgd88 je napisao/la:
"Nedime dragi, šta nam ovo rade"

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32504
Lijepo se družite i ogovarajte.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Naša Kvačica je napisao/la:
Lijepo se družite i ogovarajte.

To i radimo! Jbm. ti koronu, opteretila me tema vise nego TV i novine. Ne idem vise na temu dok Robi ne javi da je vakcina u prodaji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32504
Nemoj se živcirati opast će ti imunitet. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

959 of 2558 - 37.49%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Lapo-lapo je napisao/la:
E, pa da ogovaramo, posto od druzenja nema nista, a od ubijanja dosade samo produbljenje iste....

Prednost nad ostalim forumskim virtualnim bicima ima dakako Aleksije, kao prvo zbog jednog kulturnog ophodjenja prema zenskom rodu, sto je ovdje priznacete rijetkost ili nepoznata komunikacijska vjestina. Protutip Aleksija je Inkognito kojem sam se obratila prva kada se kao vratio na forum, jer je osjetio da mu nesto fali...koja prica?! Na moju salu upucenu u prvom javljanju njemu bio je tako drzak, nevaspitan i bezobrazan, bez ikakvog razloga, sto me ponukalo da pomislim da je klon od nekog vec meni poznatog mrzitelja mene. Rijetko se javlja, osim u sterilnoj kavani gospodje ministarke sa upadicama vec vidjenim na autobuskim stanicama. Naravno javi se i na drugim temama kada treba popljuvati nekoga, npr. Aleksija i to ocigledno na nagovor ,,nekog tamo...,,
Nbgd88 isto klon navedenih partijanera, poprilicno bezlican i zanemarljiv, naoruzan, ali bez municije, napadac u pokusaju. Ja cak nemam ni rijeci za njega, sto govori da je virtualna prasina koja se ne brise, nego samo oduva.
Gospa Ksenija, pomocnica gospodje ministarke, zena u godinama, koja se da lako nagovoriti. Aleksije joj se lijepo obrati, s postovanjem i ljubazan do bola, a ona onako s visine i bez povoda.... Nije njen tip sagovornika. Nije ni ona njegov.


=)) Ljubavi, ovo nisam ni video, kad sve vreme boravim u kafanu... :palacgore1

Ja sam do skoro mislio da najgore što može da te zadesi u životu jeste da budeš Šeša, tj. kompletan idiot. A onda su se pojavili Šešini sledbenici. Zamisli šta je tek u takvim glavama?! :D

Šeša izgleda da obavlja strašan posao preko pp. Meni, koji sam s njim u svađi, pun je inboks njegovih poruka, a kako li kukavcima s kojima je u relativno dobrim odnosima. Oni bi morali da ga blokiraju ako hoće da malo uzmu vazduha. I on kukavac misli da se svi mi nešto domunđavamo preko poruka, pa me je onomad pitao da li me Aga (Agathonikos) nagovara da mu kažem ono što zaslužuje. Kakav genije. Izvređa me, a onda misli da je potrebno da me neko nagovori da mu uzvratim. :D Sa Agom, kao i s tobom, nikada nisam razmenio PP. Ustvari, u poslednje vreme radi se uglavnom o dvolje ljudi od kojih je jedno Šeša Magarac!

A nije lepo što im zameraš što ne znaju sa ženama. Pa za to treba škola, životna, iskustvo, a to dolazi vremenom. Šeša je tek navršio četrdeset, znači, polako, ima vremena, će se popravi... Kao i njegovi sledbenici sličnih manira. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Lapo-lapo je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:
"Nedime dragi, šta nam ovo rade"

slika


Pa to nam je Šešin novi dečko. Obožava Šešu, imitira ga, podržava, jednostavno voli... To treba podržati. Ljubav na prvom mestu. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Naša Kvačica je napisao/la:
Nemoj se živcirati opast će ti imunitet. :zubati

Sto se tice padanja, mislim da nije moje da se bojim. Mogu samo da se ,,iznenadim,,! :scared


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
slika


Pa to nam je Šešin novi dečko. Obožava Šešu, imitira ga, podržava, jednostavno voli... To treba podržati. Ljubav na prvom mestu. :D

Dakako, ljubav na prvom mjestu, a onda sva ostala zjb.!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
Evo da prijavim da sam procitao ove ingeniozne recenzije psiholoskih profila odredjenih forumasa...

Nastavicu da pratim ovaj topic u pokusaju da se bar malo priblizim duhovnim uzidgnucima glavnih forumskih psihologa,astrologa i patologa Lapo-lapo i Aleksija

Nadam se da je muskom clanu ovog vrlog para mnogo prijalo uvlacenje skoro cele glave zenskog clana ovog para u njegov vrli geniozni supak

Inzenjeri ljudske duse.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Inkognito je napisao/la:
Evo da prijavim da sam procitao ove ingeniozne recenzije psiholoskih profila odredjenih forumasa...

Nastavicu da pratim ovaj topic u pokusaju da se bar malo priblizim duhovnim uzidgnucima glavnih forumskih psihologa,astrologa i patologa Lapo-lapo i Aleksija

Nadam se da je muskom clanu ovog vrlog para mnogo prijalo uvlacenje skoro cele glave zenskog clana ovog para u njegov vrli geniozni supak

Inizenjeri ljudske duse.....


Tvoje prvo obraćanje meni, bilo je uopšte prvo obraćanje nas dvojice jedan drugom. A u njemu stoji ovo:
Citat:
Vidi se da si svetlosnim miljama daleko od Srbije..a i od realnosti i da ti je sav izvor znanja i crpljenje informacija glas amerike...Nema veze,svakom svoje...al malo malo nametanje nekih svojih vizija o idealnoj Srbiji pogotovo na forumu kome su dogadjaji u Srbiji taman toliko bitni da cisto iz kurtoazije prema nekolicini srpskih forumasa ne prebaci topik u blablaonicu...je u najmanju ruku cudan
Koga ces ovde da preobratis od nas 5 srba na forumu?seselja,mene,vujadina ili kseniju?

Postavi svoja razmisjanja na neki srpski sajt ili forum a da nije placen od televizije N1 ili da nije Trece Oko pa ces da vidis koliko si daleko od realnosti...

A u tom obraćanju ne stoji ništa dugo osim, kako kažeš, "ingeniozne recenzije psiholoskih profila odredjenih forumasa...". Dakle, crno-na-belo dokazano da si ti uveo bavljenje onim za šta optužuješ Lapsi i mene. Barem kad sam ja u pitanju.
I sad kao uvređena frajla... Nešto ti nije jasno, velike reči, filozofiranje... :001_rolleyes Dakle, nije lepo tražiti trun u tuđem, a ne videti balvan u sopstvenom oku. Da je hrišćanin, to bi te tvoj guru Šeša, mogao naučiti. :kava
Ajde, popravi to, pa da pričamo. Mani se knjiških reči, poput "ingeniozno", "recenzija" za koje ti je trebalo par dana da shvatiš šta znače i da od njih skrpiš ovaj bedni upis. =))

Pričaj nam nešto interesanto, npr. šta je u mozgu čoveka koji sledi i imitira idiota? :001_smile

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Inače, ceo trust mozgova na okupu: Šeša, Nbgd88, Inkognito i Graničar...
Odjednom mi se pojavila asocijacija na pesmu:


:D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
Inkognito je napisao/la:
Evo da prijavim da sam procitao ove ingeniozne recenzije psiholoskih profila odredjenih forumasa...

Nastavicu da pratim ovaj topic u pokusaju da se bar malo priblizim duhovnim uzidgnucima glavnih forumskih psihologa,astrologa i patologa Lapo-lapo i Aleksija

Nadam se da je muskom clanu ovog vrlog para mnogo prijalo uvlacenje skoro cele glave zenskog clana ovog para u njegov vrli geniozni supak

Inzenjeri ljudske duse.....

Ne diraj lapo lapo, dobra je ona, ima ponekad čudan smisao za humor, ali je dobra duša, nije zla, za razliku "mi i vi" gospodina koji takođe obitava na ovoj, a i drugim temama. Ne, Aleksije, nećeš dobiti obrazloženje za moju ocenu da si zao, iako ne sumnjam da ćeš tražiti i propratno objašnjenje sa sve dokazima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Carmello Šešelj je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:
Evo da prijavim da sam procitao ove ingeniozne recenzije psiholoskih profila odredjenih forumasa...

Nastavicu da pratim ovaj topic u pokusaju da se bar malo priblizim duhovnim uzidgnucima glavnih forumskih psihologa,astrologa i patologa Lapo-lapo i Aleksija

Nadam se da je muskom clanu ovog vrlog para mnogo prijalo uvlacenje skoro cele glave zenskog clana ovog para u njegov vrli geniozni supak

Inzenjeri ljudske duse.....

Ne diraj lapo lapo, dobra je ona, ima ponekad čudan smisao za humor, ali je dobra duša, nije zla, za razliku "mi i vi" gospodina koji takođe obitava na ovoj, a i drugim temama. Ne, Aleksije, nećeš dobiti obrazloženje za moju ocenu da si zao, iako ne sumnjam da ćeš tražiti i propratno objašnjenje sa sve dokazima.


A zašto zao ne bi bio onaj ko je prvi počeo sa prozivkama, po sopstvenom priznanju. Treba li citat? :001_smile
Tvoja obrazloženja ionako ne vrede kao pišljiv bob. Glup si da ih sastaviš pošteno. :kava

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 01:05
Postovi: 22970
Pa zašto si ih onda milion puta tražio? Voliš da čitaš gluposti? I to što sam ja prvi počeo opravdava da ti nastaviš sa takvom vrstom razgovora u baš svakom postu? Ja takve postove pišem ponekad. Tebi je u zadnjih par meseci baš svaki post takav. Ja to radim samo povremeno, za razliku od tebe. Pozdrav i najlepše želje od mog idola Vučića čiju nasmešenu fotografiju držim uramljenu na zidu svog stana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa zašto si ih onda milion puta tražio? Voliš da čitaš gluposti? I to što sam ja prvi počeo opravdava da ti nastaviš sa takvom vrstom razgovora u baš svakom postu? Ja takve postove pišem ponekad. Tebi je u zadnjih par meseci baš svaki post takav. Ja to radim samo povremeno, za razliku od tebe. Pozdrav i najlepše želje od mog idola Vučića čiju nasmešenu fotografiju držim uramljenu na zidu svog stana.


-Po sopstvenom priznanju prvi si počeo sa prozivkama.
-Po sopstvenom priznanju voliš da uvrediš ljude da bi se osećali loše zbog nečeg što su po tvom sudu pogrešno napisali.
-Psovao si mi mater, ja tebi nisam.

Više puta ti je citatima dokazano da lažeš. Da izmišljaš.

I uvek prvi počinješ, iznova i iznova. Evo, napravi eksperiment, ponašaj se uljudno u skladu sa hrišćanskim vrlinama, i ja nikada neću "započeti sa tom vrstom razgovora".

Pa nije teško pogoditi šta je tvoja ideja dobra i zla. Dobro je dok ti vređaš druge, a zlo je kad ti neko uzvrati. :kava

Jednostavno, idiot!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 11:48
Postovi: 618
aleksije radicevic je napisao/la:
Mani se knjiških reči, poput "ingeniozno", "recenzija" za koje ti je trebalo par dana da shvatiš šta znače i da od njih skrpiš ovaj bedni upis. =))


Izmedju mog i njenog upisa tačno sat vremena polazeci od pretpostavke da sam istog trenutka video njen post i odmah skočio na google da pronadjem par tih knjiških reci o kojima pricas...tako da ti pada u vodu prica o par dana
Ili zaista mislis da mi "vučićevci ne znamo da sastavimo prosto-proširenu rečenicu?
Daleko si ti od istine...bilo kakve


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Druzenje, ogovaranje forumasa, ubijanje dosade....
PostPostano: 21 ožu 2020, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
Upozorenja: 1
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pa zašto si ih onda milion puta tražio? Voliš da čitaš gluposti?


Milion puta? Ja se ne sećam da sam ih ijednom tražio. Izvoli, citiraj me, kao što ja citiram tebe, kad treba.
Možda postoji nešto što tebi ličina traženje, možda jeste traženje, ali milion puta, ne verujem.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 5212 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 209  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO