|
|
Stranica: 29/49.
|
[ 1204 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 22 vel 2012, 14:25 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
Bajadera je prava stvar. 
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 23 vel 2012, 22:36 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
Dakle ja neznam kako je vama večer prošla ali meni je super  :  I sad sam nakon masaže spreman za jutarnje/večernje kave i kekse  :  
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 23 vel 2012, 22:40 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
Zadar1993 je napisao/la: Dakle ja neznam kako je vama večer prošla ali meni je super  :  Jesu to mariove ručice, pozlatile mu se da' Bog da... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 23 vel 2012, 22:43 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
MRSHO je napisao/la: Zadar1993 je napisao/la: Dakle ja neznam kako je vama večer prošla ali meni je super  :  Jesu to mariove ručice, pozlatile mu se da' Bog da...  Bože , čuvaj . Bože štiti  . Ja samo dozvoljavam damama da me masiraju  i to onima koje su rođene dame , a ne wannabe dame kao ovaj : 
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 23 vel 2012, 22:49 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
Mada večeras, prije kave više paše jedna Wisky-cola  : 
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 00:29 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
MRSHO je napisao/la: Jesu to mariove ručice, pozlatile mu se da' Bog da...  
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 10:35 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
Gdje su nam Emt i Wind da se pridruže na kavici  ?
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
POL_GASOL
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 10:46 |
|
Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54 Postovi: 7533 Lokacija: Danska
|
|
boooring, bye
_________________ Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%
“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 17:44 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
|
Vii i pol su ista osoba?
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 18:03 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
puntar2.0 je napisao/la: Vii i pol su ista osoba? Ne POL je danas ušao u fazu sranja kroz usta tako da ima čudne izjave .... osim toga zajebava Vii s ovim avatarom... Prije bih rekao da je POLu neki pubertetlija hakirao account  .
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vii
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 18:19 |
|
Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14 Postovi: 3428
|
puntar2.0 je napisao/la: Vii i pol su ista osoba? Vidiš da se fura na mene 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vii
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 18:46 |
|
Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14 Postovi: 3428
|
Zadar1993 je napisao/la: puntar2.0 je napisao/la: Vii i pol su ista osoba? Ne POL je danas ušao u fazu sranja kroz usta tako da ima čudne izjave .... osim toga zajebava Vii s ovim avatarom... Prije bih rekao da je POLu neki pubertetlija hakirao account  . Nadam se da će me sada kopirati 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 24 vel 2012, 21:09 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
Vii je napisao/la: Zadar1993 je napisao/la: Ne POL je danas ušao u fazu sranja kroz usta tako da ima čudne izjave .... osim toga zajebava Vii s ovim avatarom... Prije bih rekao da je POLu neki pubertetlija hakirao account  . Nadam se da će me sada kopirati  Predsljednik malje sljadolje Republjik  ? Republika e Kosovës  Bivši predsjednik Agim Çeku susjed bio mojima u zgradi i prijatelj : 
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
emt
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 01:00 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13 Postovi: 5790
|
|
Nije valjda da svi spavate ?
A ja donijela kolača, dio ću da ostavim za Wind a vama koji ste pospali kao kokoši ništa !
_________________ Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 01:04 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
emt je napisao/la: Nije valjda da svi spavate ? Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum .. 
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
emt
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 01:17 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13 Postovi: 5790
|
mario_cro je napisao/la: emt je napisao/la: Nije valjda da svi spavate ? Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum ..  Gdje se ostatak ekipe razisao ?
_________________ Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 01:18 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
emt je napisao/la: mario_cro je napisao/la: Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum ..  Gdje se ostatak ekipe razisao ? Zadar i Vii razmjenjuju nježnosti. Za ostale neznam. 
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
emt
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 01:54 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13 Postovi: 5790
|
|
Aaaaa znaci to je !
Super.Sporokontajuca sam malo !
_________________ Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vii
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 04:23 |
|
Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14 Postovi: 3428
|
mario_cro je napisao/la: emt je napisao/la: Nije valjda da svi spavate ? Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum ..  
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vii
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 04:27 |
|
Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14 Postovi: 3428
|
mario_cro je napisao/la: emt je napisao/la: Gdje se ostatak ekipe razisao ? Zadar i Vii razmjenjuju nježnosti. Za ostale neznam.  Tračaro jedna..... 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 09:52 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
Vii je napisao/la: mario_cro je napisao/la: Zadar i Vii razmjenjuju nježnosti. Za ostale neznam.  Tračaro jedna.....  Ovako mi vrača to što sam ga prozvo pederom  .
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 09:55 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
emt je napisao/la: Nije valjda da svi spavate ?
A ja donijela kolača, dio ću da ostavim za Wind a vama koji ste pospali kao kokoši ništa ! Emt dobro jutro , kako si , nadam se da si se naspavala s obzirom kada pišeš na forumu  . Evo jedna kavica za tebe , Vii i Wind, derpe Mario neće dobiti ništa jer je baba tračara  :   I malo  : 
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
orleanski
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 10:38 |
|
Pridružen/a: 15 pro 2011, 17:04 Postovi: 705 Lokacija: Hercegovina
|
Zadar1993 je napisao/la: emt je napisao/la: Nije valjda da svi spavate ?
A ja donijela kolača, dio ću da ostavim za Wind a vama koji ste pospali kao kokoši ništa ! Emt dobro jutro , kako si , nadam se da si se naspavala s obzirom kada pišeš na forumu  . Evo jedna kavica za tebe , Vii i Wind, derpe Mario neće dobiti ništa jer je baba tračara  :   I malo  :  I onda se kasnije raja pita odakle kalorije, odakle celulit. 
_________________ It iz aj.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MRSHO
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 10:42 |
|
Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02 Postovi: 8018 Lokacija: Banovina Usora
|
|
Kad smo već kod slatkog, ja sam jučer vidio jedno od najslađih bića što postoje na kugli zemaljskoj... jaoo.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Zadar1993
|
Naslov: Re: Jutarnja kava Postano: 25 vel 2012, 10:45 |
|
Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34 Postovi: 15238 Lokacija: Misao svijeta
|
MRSHO je napisao/la: Kad smo već kod slatkog, ja sam jučer vidio jedno od najslađih bića što postoje na kugli zemaljskoj... jaoo. Auuuu, osjećam da je neko u  . Pričaj, slušamo detalje .
_________________ Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene, Zaorit ću ko grom: O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene, To moj je, moj je dom!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|