HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 19:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1204 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 49  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 22 vel 2012, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11633
Lokacija: Varta drzava
Bajadera je prava stvar. :D

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 23 vel 2012, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
Dakle ja neznam kako je vama večer prošla ali meni je super :thumbup :
slika

I sad sam nakon masaže spreman za jutarnje/večernje kave i kekse :D :
slika

slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 23 vel 2012, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Zadar1993 je napisao/la:
Dakle ja neznam kako je vama večer prošla ali meni je super :thumbup :
slika


Jesu to mariove ručice, pozlatile mu se da' Bog da... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 23 vel 2012, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
MRSHO je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Dakle ja neznam kako je vama večer prošla ali meni je super :thumbup :
slika


Jesu to mariove ručice, pozlatile mu se da' Bog da... :zubati


Bože , čuvaj . Bože štiti :eek .
Ja samo dozvoljavam damama da me masiraju :D i to onima koje su rođene dame , a ne wannabe dame kao ovaj :
slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 23 vel 2012, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
Mada večeras, prije kave više paše jedna Wisky-cola :D :
slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 00:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
MRSHO je napisao/la:
Jesu to mariove ručice, pozlatile mu se da' Bog da... :zubati


:evotigana

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
Gdje su nam Emt i Wind da se pridruže na kavici :D ?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7533
Lokacija: Danska
boooring, bye

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 17:44 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Vii i pol su ista osoba?

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
puntar2.0 je napisao/la:
Vii i pol su ista osoba?


Ne POL je danas ušao u fazu sranja kroz usta tako da ima čudne izjave .... osim toga zajebava Vii s ovim avatarom... Prije bih rekao da je POLu neki pubertetlija hakirao account :D .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3428
puntar2.0 je napisao/la:
Vii i pol su ista osoba?

Vidiš da se fura na mene :001_cool


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3428
Zadar1993 je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
Vii i pol su ista osoba?


Ne POL je danas ušao u fazu sranja kroz usta tako da ima čudne izjave .... osim toga zajebava Vii s ovim avatarom... Prije bih rekao da je POLu neki pubertetlija hakirao account :D .

Nadam se da će me sada kopirati :cool


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 24 vel 2012, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
Vii je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Ne POL je danas ušao u fazu sranja kroz usta tako da ima čudne izjave .... osim toga zajebava Vii s ovim avatarom... Prije bih rekao da je POLu neki pubertetlija hakirao account :D .

Nadam se da će me sada kopirati :cool


Predsljednik malje sljadolje Republjik :D ?
Republika e Kosovës :clap


Bivši predsjednik Agim Çeku susjed bio mojima u zgradi i prijatelj :
slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 01:00 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5790
Nije valjda da svi spavate ?

A ja donijela kolača, dio ću da ostavim za Wind a vama koji ste pospali kao kokoši ništa !

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 01:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
emt je napisao/la:
Nije valjda da svi spavate ?


Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum .. :zubati

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 01:17 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5790
mario_cro je napisao/la:
emt je napisao/la:
Nije valjda da svi spavate ?


Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum .. :zubati

Gdje se ostatak ekipe razisao ?

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 01:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
emt je napisao/la:
mario_cro je napisao/la:

Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum .. :zubati

Gdje se ostatak ekipe razisao ?


Zadar i Vii razmjenjuju nježnosti. :zubati
Za ostale neznam. :neznam

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 01:54 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5790
Aaaaa znaci to je !

Super.Sporokontajuca sam malo !

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 04:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3428
mario_cro je napisao/la:
emt je napisao/la:
Nije valjda da svi spavate ?


Ovo se ja pitam u 5 ujutro kad upalim forum .. :zubati

=))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 04:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3428
mario_cro je napisao/la:
emt je napisao/la:
Gdje se ostatak ekipe razisao ?


Zadar i Vii razmjenjuju nježnosti. :zubati
Za ostale neznam. :neznam

Tračaro jedna..... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 09:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
Vii je napisao/la:
mario_cro je napisao/la:

Zadar i Vii razmjenjuju nježnosti. :zubati
Za ostale neznam. :neznam

Tračaro jedna..... :zubati


Ovako mi vrača to što sam ga prozvo pederom :zubati .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
emt je napisao/la:
Nije valjda da svi spavate ?

A ja donijela kolača, dio ću da ostavim za Wind a vama koji ste pospali kao kokoši ništa !


Emt dobro jutro , kako si , nadam se da si se naspavala s obzirom kada pišeš na forumu :D .
Evo jedna kavica za tebe , Vii i Wind, derpe Mario neće dobiti ništa jer je baba tračara :zubati :
slika
slika

I malo :D :
slika

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 pro 2011, 17:04
Postovi: 705
Lokacija: Hercegovina
Zadar1993 je napisao/la:
emt je napisao/la:
Nije valjda da svi spavate ?

A ja donijela kolača, dio ću da ostavim za Wind a vama koji ste pospali kao kokoši ništa !


Emt dobro jutro , kako si , nadam se da si se naspavala s obzirom kada pišeš na forumu :D .
Evo jedna kavica za tebe , Vii i Wind, derpe Mario neće dobiti ništa jer je baba tračara :zubati :
slika
slika

I malo :D :
slika


I onda se kasnije raja pita odakle kalorije, odakle celulit. :whistling :zubati

_________________
It iz aj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8018
Lokacija: Banovina Usora
Kad smo već kod slatkog, ja sam jučer vidio jedno od najslađih bića što postoje na kugli zemaljskoj... jaoo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jutarnja kava
PostPostano: 25 vel 2012, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15238
Lokacija: Misao svijeta
MRSHO je napisao/la:
Kad smo već kod slatkog, ja sam jučer vidio jedno od najslađih bića što postoje na kugli zemaljskoj... jaoo.


Auuuu, osjećam da je neko u :wub .
Pričaj, slušamo detalje .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 49  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: balkan filmmaker i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO