|
|
Stranica: 6/6.
|
[ 146 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 08:08 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
meni ni janjetina nije nešto, sumnjam da bi ovčetina bila bolja. 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 13:29 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
|
Jagnjetinu, janjetinu (u glini), stavljam ispred svakog praseta.
Lista ne/prijatelja i dalje ista.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 13:35 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34242
|
ZGabriel je napisao/la: meni ni janjetina nije nešto, sumnjam da bi ovčetina bila bolja.  
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Jagnjeca brigada
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 13:40 |
|
Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30 Postovi: 12877
|
Ksenija je napisao/la: Jagnjetinu, janjetinu (u glini), stavljam ispred svakog praseta. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 14:08 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
Mar-kan je napisao/la: ZGabriel je napisao/la: meni ni janjetina nije nešto, sumnjam da bi ovčetina bila bolja.   ne razumijem komentar.  rigaš na moj izbor ili na ovčetinu?  pazi šta ćeš napisati. 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 14:16 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34242
|
ZGabriel je napisao/la: Mar-kan je napisao/la: ne razumijem komentar.  rigaš na moj izbor ili na ovčetinu?  pazi šta ćeš napisati.  Ma ja,ovčetina - 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 14:28 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
Jagnjeca brigada je napisao/la: Ksenija je napisao/la: Jagnjetinu, janjetinu (u glini), stavljam ispred svakog praseta.  Pa šta je dušo, šta ti nije jasno? Priznajem, jeste surovo uživati u pečenim jagnjićima i jarićima. Grozna sam i zato od danas pasem. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 16:16 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
Sayuri je napisao/la: Pa šta je čudno u tome? Ovca, krava, koza, možeš šta hoćeš. Pa moze se u teoriji sve susiti... i pilici valjda, al ne znam kakvo bi to bilo. Nisam znao da se od ovcetine radi suho meso.  Nikad nisam jeo, nikad nisam ni vidio. Ugl. je to svinjetina i govedina.
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storaB
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 16:34 |
|
Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46 Postovi: 8208 Lokacija: Republic of Srpska
|
|
sve i sve al zečetinu više nikad u životu ne bih probao... lično nema odvratnijeg mesa....
_________________ [img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar2.0
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 23:26 |
|
Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02 Postovi: 8413
|
|
Sto, dobro pripljemljeno je to jako ukusno meso, cak malo slatkasto.
_________________ Oj Hrvati, svi na desno krilo....
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 10 lis 2013, 23:58 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34242
|
Aztec je napisao/la: Nisam znao da se od ovcetine radi suho meso.  Nikad nisam jeo, nikad nisam ni vidio. Ugl. je to svinjetina i govedina. Ta vrsta suhog ovčijeg mesa se zove stelja,to je moj djed nekad pravio,nije loše.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 07:12 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
storaB je napisao/la: sve i sve al zečetinu više nikad u životu ne bih probao... lično nema odvratnijeg mesa.... zeca treba marinirati preko noći, pa u gulaš.  onda je čist ok. i liči na piletinu.
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 09:38 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34242
|
ZGabriel je napisao/la: storaB je napisao/la: sve i sve al zečetinu više nikad u životu ne bih probao... lično nema odvratnijeg mesa.... zeca treba marinirati preko noći, pa u gulaš.  onda je čist ok. i liči na piletinu. Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 09:47 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
Mar-kan je napisao/la: ZGabriel je napisao/la: zeca treba marinirati preko noći, pa u gulaš.  onda je čist ok. i liči na piletinu. Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš  rekla sam gulaš a ne sushi, japanac. i već sam negdje napisala da preferiram da mi je hrana mrtva i dobro skuhana/pečena. 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 09:53 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34242
|
ZGabriel je napisao/la: Mar-kan je napisao/la: Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš  rekla sam gulaš a ne sushi, japanac. i već sam negdje napisala da preferiram da mi je hrana mrtva i dobro skuhana/pečena.  Ev' kod nas gulaš 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ceha
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 09:58 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12 Postovi: 31973
|
Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 10:05 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
Ceha je napisao/la: Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad  a štaš, sto ljudi, sto ćudi.  meni je recimo losos ili grdobina vrh, a ima ljudi koji ne mogu ni omirisati ribu. 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 10:07 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
Mar-kan je napisao/la: Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš   
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 10:11 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
|
Hvali mi se drugarica kako je pripremila lepe komade mesa, posložila ih u zamrzivač, kao u apoteci. Prilikom posebe njenog brata, pohvali se i njemu i otvori zamrzivač da ovaj vidi njen "zamrznuti aranžman". Na to će brat - Znači, ti ćeš pojesti sve ove leševe? Drugarica zgranuta, blago joj se zamanta u glavi ali osta pribrana i bez reči.
Već iste večeri u frižideru je ostalo samo povrće, dok su zaleđeni komadi leševa odzujali po komšiluku. Od tada je vegeterijanac.
Lista ne/prijatelja i dalje ne promenjena.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 10:30 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34242
|
Ceha je napisao/la: Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad  Mislim da smo govorili o ovčetini.Janjetina je ok,pogotovo vruća,odojak također.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja Postano: 11 lis 2013, 10:48 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
Ceha je napisao/la: Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad  Zašto ne i ženski? Ne razumem. 
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|