HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 lip 2026, 23:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 146 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 08:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
meni ni janjetina nije nešto, sumnjam da bi ovčetina bila bolja. :D

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 13:29 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5864
Jagnjetinu, janjetinu (u glini), stavljam ispred svakog praseta.

Lista ne/prijatelja i dalje ista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34242
ZGabriel je napisao/la:
meni ni janjetina nije nešto, sumnjam da bi ovčetina bila bolja. :D

:rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12877
Ksenija je napisao/la:
Jagnjetinu, janjetinu (u glini), stavljam ispred svakog praseta.


:scared


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
Mar-kan je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:
meni ni janjetina nije nešto, sumnjam da bi ovčetina bila bolja. :D

:rigam



ne razumijem komentar. :D rigaš na moj izbor ili na ovčetinu? =))


pazi šta ćeš napisati. :kava

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34242
ZGabriel je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
:rigam



ne razumijem komentar. :D rigaš na moj izbor ili na ovčetinu? =))


pazi šta ćeš napisati. :kava


Ma ja,ovčetina - :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5864
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Ksenija je napisao/la:
Jagnjetinu, janjetinu (u glini), stavljam ispred svakog praseta.


:scared


Pa šta je dušo, šta ti nije jasno? Priznajem, jeste surovo uživati u pečenim jagnjićima i jarićima. Grozna sam i zato od danas pasem. slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 16:16 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11633
Lokacija: Varta drzava
Sayuri je napisao/la:
Pa šta je čudno u tome? Ovca, krava, koza, možeš šta hoćeš.


Pa moze se u teoriji sve susiti... i pilici valjda, al ne znam kakvo bi to bilo. Nisam znao da se od ovcetine radi suho meso. :neznam Nikad nisam jeo, nikad nisam ni vidio. Ugl. je to svinjetina i govedina.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8208
Lokacija: Republic of Srpska
sve i sve al zečetinu više nikad u životu ne bih probao... lično nema odvratnijeg mesa....

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 23:26 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8413
Sto, dobro pripljemljeno je to jako ukusno meso, cak malo slatkasto.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 10 lis 2013, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34242
Aztec je napisao/la:
Nisam znao da se od ovcetine radi suho meso. :neznam Nikad nisam jeo, nikad nisam ni vidio. Ugl. je to svinjetina i govedina.

Ta vrsta suhog ovčijeg mesa se zove stelja,to je moj djed nekad pravio,nije loše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 07:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
storaB je napisao/la:
sve i sve al zečetinu više nikad u životu ne bih probao... lično nema odvratnijeg mesa....



zeca treba marinirati preko noći, pa u gulaš. :D onda je čist ok. i liči na piletinu.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 09:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34242
ZGabriel je napisao/la:
storaB je napisao/la:
sve i sve al zečetinu više nikad u životu ne bih probao... lično nema odvratnijeg mesa....



zeca treba marinirati preko noći, pa u gulaš. :D onda je čist ok. i liči na piletinu.


Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
Mar-kan je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:


zeca treba marinirati preko noći, pa u gulaš. :D onda je čist ok. i liči na piletinu.


Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš :zubati



rekla sam gulaš a ne sushi, japanac. :kava
i već sam negdje napisala da preferiram da mi je hrana mrtva i dobro skuhana/pečena. :zubati

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34242
ZGabriel je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš :zubati



rekla sam gulaš a ne sushi, japanac. :kava
i već sam negdje napisala da preferiram da mi je hrana mrtva i dobro skuhana/pečena. :zubati


Ev' kod nas gulaš :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 31973
Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? :confused1
Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
Ceha je napisao/la:
Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? :confused1
Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad :D



a štaš, sto ljudi, sto ćudi. :D

meni je recimo losos ili grdobina vrh, a ima ljudi koji ne mogu ni omirisati ribu. :neznam

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 10:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17414
Lokacija: יום טוב
Mar-kan je napisao/la:
Mislim da bi zec urlao u tom slučaju,pogotovo kad ga stavimo u gulaš :zubati



slika


=))

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.

I know who I am 'cause I know who You are.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 10:11 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5864
Hvali mi se drugarica kako je pripremila lepe komade mesa, posložila ih u zamrzivač, kao u apoteci. Prilikom posebe njenog brata, pohvali se i njemu i otvori zamrzivač da ovaj vidi njen "zamrznuti aranžman". Na to će brat - Znači, ti ćeš pojesti sve ove leševe? Drugarica zgranuta, blago joj se zamanta u glavi ali osta pribrana i bez reči.

Već iste večeri u frižideru je ostalo samo povrće, dok su zaleđeni komadi leševa odzujali po komšiluku. Od tada je vegeterijanac.

Lista ne/prijatelja i dalje ne promenjena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34242
Ceha je napisao/la:
Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? :confused1
Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad :D


Mislim da smo govorili o ovčetini.Janjetina je ok,pogotovo vruća,odojak također.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lista (ne)prijatelja
PostPostano: 11 lis 2013, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5864
Ceha je napisao/la:
Ljudi (a pogotovo muški) koji ne vole janjetinu (i odojka) ? :confused1
Mislim ok, ima i vegetarijanaca i vegana i ljudi koji ne vole meso i ljudi koji vole samo (stavite ovdje nekaj po izboru), ali janjetina.... Jedno od najboljih mesa ikad :D


Zašto ne i ženski? Ne razumem. :confused1


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 146 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO