HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 02:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 svi 2013, 19:17
Postovi: 732
Lokacija: Glavni grad
Junuz Djipalo je napisao/la:
daxt je napisao/la:
Pogledaj koliki je imala natalitet Vrbaska banovina pre drugog svetskog rata.Ja mislim najveci u kraljevini Jugoslaviji.Apropo teme u Jasenovcu se desio genocid i NDH je bila 100% fasisticka tvorevina i saveznik Hitlera.Da li su tamo ubili 100 000, ili 400 000 ,ne menja karakter zlocina.Velika sramota i mrlja na hrvatskoj istoriji.


Ako je u Jasenovcu onda je i u Beogradu:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Koncentrac ... mi%C5%A1te
http://hr.wikipedia.org/wiki/Koncentrac ... or_Banjica

Velika mrlja i sramota za Srbe i Srbiju. Perite se od toga.

Ista je stvar, samo ko će to vama objasnit. > 99 % Hrvata ne podržava ustaše niti ih veliča, niti ih je ikad podržavalo, kao što i Srbi nisu Nedića ili koga već i kao što ga danas en veličaju, ali zašto se mi moramo stalno sapirat od Jasenovca a vi ne od Sajmišta i Banjice.

Kakve ja veze imam s Jasenovcem a da ti nemaš istu sa Sajmištem?


Ooo imaš, imaš bre pa kod vas fudbaler na zalazu karijere naci-klero-fašistički uzvikuje Za dom!

Genocidno smeće!

_________________
Audaces fortuna iuvat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Vukan je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Ako je u Jasenovcu onda je i u Beogradu:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Koncentrac ... mi%C5%A1te
http://hr.wikipedia.org/wiki/Koncentrac ... or_Banjica

Velika mrlja i sramota za Srbe i Srbiju. Perite se od toga.

Ista je stvar, samo ko će to vama objasnit. > 99 % Hrvata ne podržava ustaše niti ih veliča, niti ih je ikad podržavalo, kao što i Srbi nisu Nedića ili koga već i kao što ga danas en veličaju, ali zašto se mi moramo stalno sapirat od Jasenovca a vi ne od Sajmišta i Banjice.

Kakve ja veze imam s Jasenovcem a da ti nemaš istu sa Sajmištem?


Ooo imaš, imaš bre pa kod vas fudbaler na zalazu karijere uzvikuje Za dom!

Genocidno smeće!


Koga nazivaš genocidnim smećem? Za Dom nije "naci-klero-fašistički " niti će biti.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 10:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Mislim da se Vuki zahebaje

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
volvoks je napisao/la:
Uglavnom, i četrdeset i pedeset tisuća Srba je ogromna brojka, veliki zločin i velika mrlja na hrvatskom narodu. No, treba naglasiti da to nije bio genocid, da biti Srbin nije bilo isto što i biti Rom i Židov jer je Srbima taj navodni genocid prečesto argument u današnjim sukobima.


Kakva mrlja na hrvatskom narodu, saberi se.

Jedno je biti samokritičan i objektivan, a nešto je sasvim drugo otploviti od toga da je to uvreda zdravom razumu.

Ne mogu se zločini jedne radikalne grupe unutar jednog naroda čija podrška varira od punih 2% prema njemačkim procjenama do nepunih 6% po talijanskim procjenama te čija brojnost na vrhuncu iznosi 40 000, a hrvatski narod niti ih je birao niti su ikad bili značajnije zastupljeni, prenositi na kolektiv.

I ustaše i komunisti su bili marginalci unutar hrvatskog naroda. U sklopu nesretnih okolnosti tog doba oni su dobili vlast u državi koja je uspostavljena opet od strane sile.

Hrvatski narod nikad nije imao profašističke organizacije prije DSR-a za razliku od Srba pa i Slovenaca.

A da postoji radikalna grupa unutar naroda koji trpi tako da nobelovci pišu da se "pred cijelim čovječanstvom diže obtužba protiv absolutističke vladavine kralja Srbije kao i protiv užasa i strahota, što ih vladavina nad hrvatskim narodom počinja. S obzirom na ovo strašno stanje mi vas molimo, da Međunarodna liga za ljudska prava poduzme sve da se ovoj bezkrajnoj nasilnoj vladavini stane na kraj. Držimo da je samo po sebi dužnost Međunarodne lige za ljudska prava da apelira na sve one koji cijene slobodu i ljudska prava naroda, da se proti strahovladi koja gospoduje u Hrvatskoj, digne najsvečaniji protest. Sve zemlje, naročito Francuzka, Njemačka, Poljska, Austrija, gdje postoje grane Međunarodne lige za ljudska prava, imadu dužnost da se postave kao štit pred ovaj mali miroljubivi prosvjećeni narod."

Normalno je da će se i u takvom malom miroljubivom prosvjećenom narodu naći neki koji će tome htjeti stati na kraj, pa i nedopuštenim metodama.

Uglavnom ustaše i Jasenovac se koriste da bi se nametnulo hrvatskom narodu krivnja za nešto što niti je napravio, niti je podržao niti je za to odgovoran.

I to upravo oni kod kojih je općeprihvaćen jedan nacionalsocijalistički tip nacionalizma neviđen na ovim prostorima.

Hrvatski narod je pokazao kakav je kad je izabrao demokratskim putem vlast, a i neki drugi narodi su pokazali kakvi su i što im većina propagira.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 11:55 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Konclogor 'Jasenovac' (1945-1948): Ovaj se uglavnom specijalizirao za poratne masakre hrvatskih desnih nacionalista, a kad su ovi uglavnom su bili eliminirani, tada je zatvoren - iako su neke manje skupine i pojedinci također likvidirani naknadno u običnim zatvorima ili odmah na terenu. Zlorabljen za poratne osvete, mučenja i masovna ubojstva oko 40.000-50.000 Hrvata - koji su potom lažno unatrag pridodani kao brojni Srbi tu pobijeni u ratu.

Konclogor Gradiška: (1945-1995): Taj je bio većinom specializiran za mučenje i likvidacije hrvatskih intelektualaca, političara, pisaca i pjesnika - uglavnom za njihove verbalne delikte i disidentska mišljenja. Zato su tamo uz uobičajene fizičke torture, za takve odabrane logoraše također razvili posebne metode dodatnog psihičkog mučenja.

Konclogor Goli otok (1948-1989): To je bio daleko najbrutalniji od svih jugoslavenskih logora i jedan od najstrašnijih u cieloj Europi. Tu se u naizmjeničnoj kombinaciji ekstremnih fizičkih i psihičkih mučenja složenim metodama razaralo mentalne i fizičke osobnosti većine nepodobnih zatvorenika, pa potom skoro nijedan od tih robijaša više nije ostao fizički zdrav ni posve normalan.

Konclogor Grgur (1948-1976): Taj susjedni otočić blizu Gologa je zlorabljen za mučenje, uništenje i silovanje nepoželjnih i sumnjivih žena i djevojaka. Također i kad su ini jugoslavenski logori već bili prepuni političkih zatvorenika, neki muški intelektualni disidenti također su bili mučeni tamo na 'Grguru'.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Tako je to kad narod ne prođe kroz denacifikaciju...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Polako jos niste bas skroz..
ima vremena

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Jest mi djed bio u WWII u domobranima, pa mi je to neka veza ali tog mog djeda domobrana, ktome oficira, u zatvor strpao ustaša musliman jer se bunio protiv pljački i paljenja kuća ljudi koji su bili na frontu. Poslali bi oni njega i u Jasenovac ili negdje drugo slično da nije imao dvojicu braće isto u ustašama. Treba li reći da kod nas nije bilo odvođenja ni ubijanja Srba, dapače.

Dakle, moj djed je bio žtrva ustaškog režima, kao i kasnije komunističkog. Zašto ja trebam osjećat krivnju? Ustaše su bile *** i prema Hrvatima. ujebali su nas dobro.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7986
Junuz Djipalo je napisao/la:

Kakve ja veze imam s Jasenovcem a da ti nemaš istu sa Sajmištem?

Sajmiste je bilo na teritoriji NDH, prvi komandant SS-Scharführer Edgar Enge a naslijedio ga SS-Untersturmführer Herbert Andorfer.
Ako iko ima vezu sa Sajmistem onda si ti.
A Jasenovac:
Citat:
The camp was constructed, managed and supervised by Department III of the Ustashka Nadzorna Služba or UNS (lit. "Ustaše Supervisory Service"), a special police force of the NDH. Vjekoslav "Maks" Luburić was head of the UNS. Individuals managing the camp at different times included Miroslav Majstorović and Dinko Šakić.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Pa Jasenovac je na teritoriju današnje RH pa smo mi genocidni, tako je i Sajmište na teritoriju današnje Srbije pa ste vi genocidni kao i RS jer je Gradina u njoj. :neznam

Evo upravnika u Banjici i po upravnicima i osoblju ste vi Srbi genocidni:

Citat:
Командант логора на Бањици био је немачки поручник Вили Фридрих, док је дужност управника логора вршио Светозар Вујковић. Логор је званично био у надлежност Управе града Београда, па су тако у логорској управи били заступљени већином српски цивилни органи који су вршили разне административне послове. Заменик управника логора је био Радован Чарапић. Стражу и обезбеђење логора давали су војници српске жандармерије, а касније Српске државне страже и Српског добровољачког корпуса.


http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0% ... 0%BE%D1%80

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
U sajmiste su dovodjeni ljudi od strane srpske policije i gestapoa zajedno.
I cetnici su zarobljene partizane vodili u sajmiste.
veli ovaj glavni bio SS oficir. Pa I u NDH su u sustini glavni bili Njemci
kao I u fasistickoj Srbiji

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2014, 23:56
Postovi: 137
Srbi sa imalo mozga u glavi ni sami ne vjeruju u priču o milijun pobijenih Srba, ali se drže te priče jer je dio njihove nacionalne mitologije.

Baš me zanima jel Srbima uopće bitno što je istina, a što laž u vezi njihove povijesti, s obzirom da se drže i onoga što ni teoretski ne može biti istina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Muncimir je napisao/la:
Srbi sa imalo mozga u glavi ni sami ne vjeruju u priču o milijun pobijenih Srba, ali se drže te priče jer je dio njihove nacionalne mitologije.

Baš me zanima jel Srbima uopće bitno što je istina, a što laž u vezi njihove povijesti, s obzirom da se drže i onoga što ni teoretski ne može biti istina.


Malo vam promiče suština.

Ja kad odem na onaj sajt koji je ostavio MiB, pa ukucam svoje prezime, nađem stotinjak ljudi. Nek je pola netačno, ostaje 50.
A onda ukucam prezime mog komšije, isto porodica Srba iz Sarajevskog polja, pa i tu nađem 50.
A onda prezime drugog komšije... i isto tako.

I onda neka *** dođu pa mi seru o srpskoj nacionalnoj mitologiji, Srbima kao ludom i nenormalnom narodu, i još cmizdre za Vukovarem.

Denacifikacija vama treba, pod hitno. Tek onda ćete prestat srat.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Metemma je napisao/la:
Muncimir je napisao/la:
Srbi sa imalo mozga u glavi ni sami ne vjeruju u priču o milijun pobijenih Srba, ali se drže te priče jer je dio njihove nacionalne mitologije.

Baš me zanima jel Srbima uopće bitno što je istina, a što laž u vezi njihove povijesti, s obzirom da se drže i onoga što ni teoretski ne može biti istina.


Malo vam promiče suština.

Ja kad odem na onaj sajt koji je ostavio MiB, pa ukucam svoje prezime, nađem stotinjak ljudi. Nek je pola netačno, ostaje 50.
A onda ukucam prezime mog komšije, isto porodica Srba iz Sarajevskog polja, pa i tu nađem 50.
A onda prezime drugog komšije... i isto tako.

I onda neka *** dođu pa mi seru o srpskoj nacionalnoj mitologiji, Srbima kao ludom i nenormalnom narodu, i još cmizdre za Vukovarem.

Denacifikacija vama treba, pod hitno. Tek onda ćete prestat srat.

Joj deda deda =)) =))
Upravo čitam zgodnu knjižicu o vašoj mitologiji.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Zadar1993 je napisao/la:
Joj deda deda =)) =))
Upravo čitam zgodnu knjižicu o vašoj mitologiji.


Super.

Ja pomenem 150 ubijenih ljudi, a tebi je neki qrac smiješan. A što je najgore, ti si mlad.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Jbg Metemma karma je zeznuta stvar vi nama negirate genocid u Srebrenici Hrvati vama negiraju genocid u Jasenovcu.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2014, 23:56
Postovi: 137
Metemma je napisao/la:
Super.
Jel ti sad jasno zašto ste degenerici?
Ja pomenem 150 ubijenih ljudi, a tebi je neki qrac smiješan. A što je najgore, ti si mlad kreten.


Problem je što vi od tih 150 napravite nekoliko tisuća i onda ustrajete u laži, ne iz poštovanja prema žrtvama, nego iz mržnje prema Hrvatima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
korrisnik je napisao/la:
Jbg Metemma karma je zeznuta stvar vi nama negirate genocid u Srebrenici Hrvati vama negiraju genocid u Jasenovcu.



Pobili su oni I Hrvata I to koliko samo se to ne broji.. I jos bi da mogu.
I citaj malo bolje niko ne negira

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 18:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
daxt je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Nevjerojatno.. pobijeno 1.700.000 srba pretezito a nigdje ni opcine ni sela da vise ne postoje.
samo budale vjeruju u te lazi...pa niste kunezi majku mu a ni pacovi da prostite ni sipci da se
Tako mnozite

Pogledaj koliki je imala natalitet Vrbaska banovina pre drugog svetskog rata.Ja mislim najveci u kraljevini Jugoslaviji.Apropo teme u Jasenovcu se desio genocid i NDH je bila 100% fasisticka tvorevina i saveznik Hitlera.Da li su tamo ubili 100 000, ili 400 000 ,ne menja karakter zlocina.Velika sramota i mrlja na hrvatskoj istoriji.



Pa pička vam materina bolesna, da je bio ne znam kakav natalitet kako možeš za deset godina nadomjestit milion ljudi o kojim mantrate bolesnici perverzni.

To ne bi mogla populacija od 100 miliona ljudi za deset dvadeset godina a ne baza od dva miliona, ne bi da ja svaka ženska osoba, sposobna za rađanje rađala svaki dan.

Koji ste vi morbidni bolesnici koji izmišljaju bolesne cifre u svojim bolesnim glavama samo da siju mržnju suludarijama koje ruše sve zakone logike.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Metemma je napisao/la:
Muncimir je napisao/la:
Srbi sa imalo mozga u glavi ni sami ne vjeruju u priču o milijun pobijenih Srba, ali se drže te priče jer je dio njihove nacionalne mitologije.

Baš me zanima jel Srbima uopće bitno što je istina, a što laž u vezi njihove povijesti, s obzirom da se drže i onoga što ni teoretski ne može biti istina.


Malo vam promiče suština.

Ja kad odem na onaj sajt koji je ostavio MiB, pa ukucam svoje prezime, nađem stotinjak ljudi. Nek je pola netačno, ostaje 50.
A onda ukucam prezime mog komšije, isto porodica Srba iz Sarajevskog polja, pa i tu nađem 50.
A onda prezime drugog komšije... i isto tako.

I onda neka *** dođu pa mi seru o srpskoj nacionalnoj mitologiji, Srbima kao ludom i nenormalnom narodu, i još cmizdre za Vukovarem.

Denacifikacija vama treba, pod hitno. Tek onda ćete prestat srat.



To ti je zato jer sve što je pomrlo u toku rata strpano na jasenovački sajt pa i seljanke koje Jasenovca nisu ni vidjele ni čule za njega.

žena iz moga sela koja nije kročila dalje od susjednog brda i nikad čula za Jasenovac, a poginula od avionske bombe..našao sam ja na bolesnom sajtu, koji su radili bolesnici poput tebe.

Nema bolesnijih i perverznijih stvorova na svijetu od vas srpskih mitomana. Šta se vama događa i koja crna masa se valja u vašim tintarama, to je crni crni najcrnji mrak. Mentalni Černobil jebote.

Kako srpski bolesnik računa..našao sam na popisu 100 ljudi, odbij 50 opet srpskoj bolesnoj mitomaniji dobro.

Bolesnici bolesnici..patološki luđaci koji će u svojim mahnitim glavama izmnišljati stotine tisuća žrtava vlastitog naroda a sve zato da bi opravdali vlastite stvarne zločine, ne izmišljene, koje su počinili.

Koji bi to bolesnik osim srpskog mitomana makar u svom bolesnom mozgu slagao stotine tisuća mrtvih vlastitih sunarodnjaka. To može samo srpski bolesni luđak.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Tulkas je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Jbg Metemma karma je zeznuta stvar vi nama negirate genocid u Srebrenici Hrvati vama negiraju genocid u Jasenovcu.



Pobili su oni I Hrvata I to koliko samo se to ne broji.. I jos bi da mogu.
I citaj malo bolje niko ne negira


DA ali oni smanjuju broj i prave luda objašjenja. Kao pobili se Bošnjaci sami koji su bježali iz Srebrenice (da ih je Armija BiH šumir ubijala). Pa do toga da je ubijeno jedva 2000 ljudi. Ili da Bošnjaci stavljaju lažne leševe.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
volvoks je napisao/la:
Uglavnom, i četrdeset i pedeset tisuća Srba je ogromna brojka, veliki zločin i velika mrlja na hrvatskom narodu. No, treba naglasiti da to nije bio genocid, da biti Srbin nije bilo isto što i biti Rom i Židov jer je Srbima taj navodni genocid prečesto argument u današnjim sukobima.


Odkud ti znaš kolika je brojka. jel ti Goldstein šapnuo.

Ako nije predočen arhiv jasenovačkog logora koji je navodno u Beogradu i Srbi ga navodno ne žele predočit onda na temelju čega je napravljen novi spisak. Na temelju čega?

Ako je kako kažu ubijeno 80 000 u Jasenovcu a oni vele da će to ići do 100 000 da se stvori mali jasenovački mit..jer u onaj veliki srpski, samo degenerici bolesnog mozga poput srpskih forumaša Hercegbosne mogu povjerovat, gdje su ti ljudi?

To je grad veličine Zadra pod zemljom..jel ti možeš zamislit kako bi to bilo.

Pa to bi zemlja vrila. Gdje su mrtvi. Gdje masovne grobnice..tko će sakrit 80 000 mrtvih ljudi.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Metemma je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Joj deda deda =)) =))
Upravo čitam zgodnu knjižicu o vašoj mitologiji.


Super.
Jel ti sad jasno zašto ste degenerici?
Ja pomenem 150 ubijenih ljudi, a tebi je neki qrac smiješan. A što je najgore, ti si mlad kreten.


Degenerike ne puštaju u EU.
Čini se da je drug deda napokon puko =)) =))

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Super da je neka tema natjerala i Inkvizitora na povratak.

Btw. daj ne serite više i vratite se ovdje, koji će nam racku 2 foruma, samo se sve razvodni i onda su oba u stanju polumrtvila (pogotovo tvoj, jbg.).
A ima dosta kvalitetnih forumaša tamo (ti, North Stand, Capo, Džoni,...).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Jasenovcu je stradalo 49 602 ljudi i među njima 1.520 muslimana
PostPostano: 08 svi 2014, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Mislim da su Puntar i Tulkas sličnih stavova poput tvojih pa nisu nikad banirani (Puntar je čak i admin), a niti ja se ne libim kazati "četniku sa dna kace" da je četnik sa dna kace (Met i Aga su najočigledniji primjerci), mada se tu i tamo potrudim shvatiti i njihov način razmišljanja (spoznati neprijatelja).

I istina da ovdje ima pomalo pretjeranog srboljublja (khm. BBC, khm.), no nažalost u ovome trenutku nam se interesi u BiH manje-više poklapaju, slično kao što su nam se poklopili tamo krajem Domovinskog rata sa bošnjačkima.

Kažem šteta da se to podijelilo jer ujedinjeni smo jači, a zajednički forum bi bio puno kvalitetniji, no što je tu je...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO