HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 15:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 341 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:15 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Uzimas prevrtljivce i ratne zlocince kao dokaz za nesto. Pa ti isti bi sutra u cetnike da se nedo bog vrati kraljevinu. Ne pricamo o jednoj pisljivoj SS doviziji koja je nastala kad je nastala i koja je nastala pod uslovoima pod kojima je nastala, vec se trazi terminologija za moderno kroasansko ustastvo. Sad za sad mi na pamet pada samo rijec neoustasluk. Et.

Opet, zajebi folklor. Za folklor je zaduzen Dane-Croatia.

I cuj gloposti, handzarlije. To ne postoji uopste nit je ikad postojalo kao ideologija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
B@hlije b okolo tražili" ustaše". Neće vam to napraviti 100% bošnjačku Bosnu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Uostalom, ako netko zeli da zna sta znaci neoustasluk samo nek procita postove forumasa BBC s foruma hercegbosna.

(Joj kako ovo samo frca iz gugla kad ubacis u potraznik rijec neoustasa..podhitno obrisati)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bismillah. To ste probali već 20 godina. Pametan čovjek zna što daje rezultate a što ne.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
ahmo88 je napisao/la:
Uzimas prevrtljivce i ratne zlocince kao dokaz za nesto. Pa ti isti bi sutra u cetnike da se nedo bog vrati kraljevinu. Ne pricamo o jednoj pisljivoj SS doviziji koja je nastala kad je nastala i koja je nastala pod uslovoima pod kojima je nastala, vec se trazi terminologija za moderno kroasansko ustastvo. Sad za sad mi na pamet pada samo rijec neoustasluk. Et.

Opet, zajebi folklor. Za folklor je zaduzen Dane-Croatia.

I cuj gloposti, handzarlije. To ne postoji uopste nit je ikad postojalo kao ideologija.


Pa i ja bi sutra u četnike ako bi išli prema Sarajevu. :D Pričaš bezveze, ad hominem napadi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:54 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
bbc, bismillah se pise s duplim L biLLmezu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
ahmo88 je napisao/la:
bbc, bismillah se pise s duplim L biLLmezu


U hrvatskom jok... u nas se piše kako se čita kad su u pitanju jezici koji ne koriste latinicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:57 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Tuta je napisao/la:
ahmo88 je napisao/la:
Uzimas prevrtljivce i ratne zlocince kao dokaz za nesto. Pa ti isti bi sutra u cetnike da se nedo bog vrati kraljevinu. Ne pricamo o jednoj pisljivoj SS doviziji koja je nastala kad je nastala i koja je nastala pod uslovoima pod kojima je nastala, vec se trazi terminologija za moderno kroasansko ustastvo. Sad za sad mi na pamet pada samo rijec neoustasluk. Et.

Opet, zajebi folklor. Za folklor je zaduzen Dane-Croatia.

I cuj gloposti, handzarlije. To ne postoji uopste nit je ikad postojalo kao ideologija.


Pa i ja bi sutra u četnike ako bi išli prema Sarajevu. :D Pričaš bezveze, ad hominem napadi.



Znam da bi. Slicno ste i pokusali 93. ali zna se kako je zavrsilo. Onaj iz Kiseljaka granatira Sarajevo, cetnici pustaju havejance da bjeze preko njiOve teritorije, u Zepcu im cuvaju ledja, inace sve miruje s cetnicima dok ARBiH s njima ratuje i tako dalje i tako dalje.

I onda mi kaze nije bilo agresije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Elem, nakon zaključka da su muslimani bili ustaše i najmanje ih bilo u Kompartiji, mislim da je sva rasprava završena. Vi nosite na plećima svu borbu 1941-1945. Alal vera burazeri!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:57 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Tuta je napisao/la:
ahmo88 je napisao/la:
bbc, bismillah se pise s duplim L biLLmezu


U hrvatskom jok... u nas se piše kako se čita kad su u pitanju jezici koji ne koriste latinicu.



A jel Washington pisete vako il vako, Vasington?

Ovaj ako hoce da barata muslimanskim izrazima nek ih barem nauci nepismenjak tupavi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako može biti agresija ako vas tukli iz Kiseljaka. Agresija je kad ste vi dolazili u hrvatska sela u srednjoj Bosni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
ahmo88 je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Pa i ja bi sutra u četnike ako bi išli prema Sarajevu. :D Pričaš bezveze, ad hominem napadi.



Znam da bi. Slicno ste i pokusali 93. ali zna se kako je zavrsilo. Onaj iz Kiseljaka granatira Sarajevo, cetnici pustaju havejance da bjeze preko njiOve teritorije, u Zepcu im cuvaju ledja, inace sve miruje s cetnicima dok ARBiH s njima ratuje i tako dalje i tako dalje.

I onda mi kaze nije bilo agresije.


Ti ne znaš šta je agresije čovječe... ti bi da ulema s tobom raspravlja o pojmu agresije. Kako će bit agresija, ljudi branili svoje parče zemlje da im ga ne otmu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 15:02 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Tuta je napisao/la:
ahmo88 je napisao/la:


Znam da bi. Slicno ste i pokusali 93. ali zna se kako je zavrsilo. Onaj iz Kiseljaka granatira Sarajevo, cetnici pustaju havejance da bjeze preko njiOve teritorije, u Zepcu im cuvaju ledja, inace sve miruje s cetnicima dok ARBiH s njima ratuje i tako dalje i tako dalje.

I onda mi kaze nije bilo agresije.


Ti ne znaš šta je agresije čovječe... ti bi da ulema s tobom raspravlja o pojmu agresije. Kako će bit agresija, ljudi branili svoje parče zemlje da im ga ne otmu.



Svoje parce si u Bosni mogo braniti samo ako je ta odbrana spodrazumjevala da ces komsiju otjerati i zapaliti mu stalu. Tako da je svaka prica o "branjenju svoga parceta" u zemlji kakva je Bosna, cisti sovinizam i druga rijec za opravdavanje zlocina i secesije, agresije. Zna se sta je ustav i legitimitet (prva rijec kod Hrvata nakon sto se rodi..jos prije mama i tata), a taj isti je imala iskljucivo vlada u Sarajevu. a drzava i njeni organi su tu da ti "brane parce." Vasa saradnja s cetnicima je cista izdaja i nista drugo.

Tako da, okaci to macki o rep jer su po toj logici i krajina force Srbi branili samo "svoje parce"


Uostalom, ti si ionako Srbin. Ako se ko u to kuzi onda valjda forumas koji ima 300 000 postova, BBC. Bas nekidan procito kad ti je psovo da si Srbin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
ahmo88 je napisao/la:


Svoje parce si u Bosni mogo braniti samo ako je ta odbrana spodrazumjevala da ces komsiju otjerati i zapaliti mu stalu. Tako da je svaka prica o "branjenju svoga parceta" u zemlji kakva je Bosna, cisti sovinizam i druga rijec za opravdavanje zlocina i secesije, agresije. Zna se sta je ustav i legitimitet (prva rijec kod Hrvata nakon sto se rodi..jos prije mama i tata), a taj isti je imala iskljucivo vlada u Sarajevu. Vasa saradnja s cetnicima je cista izdaja i nista drugo.



Da. Asocira na Konjic, Jablanicu i Kakanj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 15:08 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
BBC je napisao/la:
ahmo88 je napisao/la:


Svoje parce si u Bosni mogo braniti samo ako je ta odbrana spodrazumjevala da ces komsiju otjerati i zapaliti mu stalu. Tako da je svaka prica o "branjenju svoga parceta" u zemlji kakva je Bosna, cisti sovinizam i druga rijec za opravdavanje zlocina i secesije, agresije. Zna se sta je ustav i legitimitet (prva rijec kod Hrvata nakon sto se rodi..jos prije mama i tata), a taj isti je imala iskljucivo vlada u Sarajevu. Vasa saradnja s cetnicima je cista izdaja i nista drugo.



Da. Asocira na Konjic, Jablanicu i Kakanj.



Zlocince pojedince procesuirati i kazniti (sto se i radi, imas na onoj tvojoj temi o "zlocinima armije"), sto ne mijenja ovo sto sam gore reko. To bi ti bilo kao kad bi reko da je oluja bila genocidno djelo jer su tokom te operacije pobili oko 2000 Srba...

Kuish?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ustaše - tabu tema
PostPostano: 21 ožu 2015, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
ahmo88 je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Ti ne znaš šta je agresije čovječe... ti bi da ulema s tobom raspravlja o pojmu agresije. Kako će bit agresija, ljudi branili svoje parče zemlje da im ga ne otmu.



Svoje parce si u Bosni mogo braniti samo ako je ta odbrana spodrazumjevala da ces komsiju otjerati i zapaliti mu stalu. Tako da je svaka prica o "branjenju svoga parceta" u zemlji kakva je Bosna, cisti sovinizam i druga rijec za opravdavanje zlocina i secesije, agresije. Zna se sta je ustav i legitimitet (prva rijec kod Hrvata nakon sto se rodi..jos prije mama i tata), a taj isti je imala iskljucivo vlada u Sarajevu. a drzava i njeni organi su tu da ti "brane parce." Vasa saradnja s cetnicima je cista izdaja i nista drugo.

Tako da, okaci to macki o rep jer su po toj logici i krajina force Srbi branili samo "svoje parce"


Uostalom, ti si ionako Srbin. Ako se ko u to kuzi onda valjda forumas koji ima 300 000 postova, BBC. Bas nekidan procito kad ti je psovo da si Srbin.


E tu sam te čeko. Parafrazirao sam Izetbegovića... "zajednički život je lijepa stvar, ali ja mislim da mogu slobodno reći da je laž da naši vojnici ginu za to. [...] Ali, ne mogu na lažima zasnivati stvari i mi ne možemo našem narodu lagati. Naš vojnik, gore, koji se muči u onom blatu, ne čini to da bi zajednički živio, nego zato da bi odbranio ovaj toprak zemlje koji hoće da mu otmu" - Alijica Izetbegović, 1995.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 341 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 90 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO