HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Da li podržavate gradnju nove Nuklearne Elektrane u Krškom
DA 79%  79%  [ 34 ]
NE 21%  21%  [ 9 ]
Ne znam 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 43
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 08:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4916
Ispod radara najnesposobniji predsjednik Vlade RH Plenković dogovorio sa slovenskim predsjednikom Vlade Janšom gradnju nove nuklearne elektrane kod Krškog. Bez ikakve demokratske stručne rasprave, a kamoli javne rasprave građana koji bi to sve trebali platit iz svog džepa.
Komunistička škola Plenkovića i Janše došla do punog izražaja, mučki u sred ljeta kad su većinom svi na odmorima i zabavljeni Euro-m odnosno Olimpijskim Igrama, guraju tajno svoj privatni projekt. Naravno poznavajući dotične kriminalce Janšu koji je robijo i u Jugi i Sloveniji i Plenkovića i hrpu njegovih ministara koje je smjenio zbog korupcije, nedvojbeno je da su već spremili neki deal za mrknut lovu HDZ-ovci.

Inače RH pokriva oko 15% svoje električne potrebe iz Krškog, znači u globalu NE Krško je beznačajna za RH jer tih 15% se bez problema pokrije kroz razvoj RH od izolacija na stambenim objektima do solara na industrijskim objektima itd.
https://www.tportal.hr/biznis/clanak/sl ... 0722/print

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/co ... e-20210721

Austrija i Italija nemaju nuklearke i strogo se protive nastavku rada postojećih u susjedstvu kao NE Krško. Ne treba ni govorit kakav će reakcija bit na gradnju NOVE nuklearke Slovenije i Hrvatske u Sloveniji.


Privitak/ci:
Screenshot 2021-08-09 at 09-06-56 Slovenci izdali dozvolu za novi blok nuklearke u Krškom, Austrijanci kipte od bijesa A gd[...].png
Screenshot 2021-08-09 at 09-06-56 Slovenci izdali dozvolu za novi blok nuklearke u Krškom, Austrijanci kipte od bijesa A gd[...].png [ 26.12 KiB | Pogledano 3414 put/a. ]
Screenshot 2021-08-09 at 09-07-28 Ćorić Krško je stabilan izvor električne energije, što je u interesu Hrvatske.png
Screenshot 2021-08-09 at 09-07-28 Ćorić Krško je stabilan izvor električne energije, što je u interesu Hrvatske.png [ 18.87 KiB | Pogledano 3414 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 09:11 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 16:53
Postovi: 2193
Apsolutno podržavam prelazak na čistu, ekološku energiju.

Tako da nemam ništa protiv nuklearke. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1756
Lokacija: Strateška autonomija
Neka samo Slovenci grade...ako će Hrvatska imati koristi,još bolje.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 10:24 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
apsolutno za

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 10:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Puna potpora najčišćoj od svih energija - nuklearnoj, osim solarnoj koja je ionako samo san.

A ako i što krivo krene prvo će nastradati leglo političke opcije "Možemo". :)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 10:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Bobovac je napisao/la:
Puna potpora najčišćoj od svih energija - nuklearnoj, osim solarnoj koja je ionako samo san.

A ako i što krivo krene prvo će nastradati leglo političke opcije "Možemo". :)


solarna energija je samo uvjetno čista, solarni paneli su ogromna problem za zbrinjavanje otpada

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Nuklearna energija je najčišća i najsigurnija u moderno vrijeme.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
Plus nuklearnim otpadom možemo bombardirati Rafalima po komšijama, tzv. glupe bombe.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 11:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15484
Šansa za kvar i ekološku katastrofu je zanemariva a ogromne količine energije stvara.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Sta je bilo sa planovima gradnje NE kod Osijeka?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Brane je napisao/la:
Ispod radara najnesposobniji predsjednik Vlade RH Plenković dogovorio sa slovenskim predsjednikom Vlade Janšom gradnju nove nuklearne elektrane kod Krškog. Bez ikakve demokratske stručne rasprave, a kamoli javne rasprave građana koji bi to sve trebali platit iz svog džepa.
Komunistička škola Plenkovića i Janše došla do punog izražaja, mučki u sred ljeta kad su većinom svi na odmorima i zabavljeni Euro-m odnosno Olimpijskim Igrama, guraju tajno svoj privatni projekt. Naravno poznavajući dotične kriminalce Janšu koji je robijo i u Jugi i Sloveniji i Plenkovića i hrpu njegovih ministara koje je smjenio zbog korupcije, nedvojbeno je da su već spremili neki deal za mrknut lovu HDZ-ovci.
.



Novi blok neće graditi Hrvatska i Slovenija, nego solo Slovenija - bez Hrvatske.

DrMag je napisao/la:
Sta je2bilo sa planovima gradnje NE kod Osijeka?


Taj plan nije nikada ni postojao, bar ne ozbiljno. Samo su se razmatrale lokacije za eventualne nuklearke u RH. Jedna lokacija je bila kod Osijeka, a druga kod Vira i to je to, dalje od toga nikada nije došlo.

Što se gradnje NE u Hrvatskoj tiče to trenutačno nije moguće. EES nam jednostavno nije dovoljno razvijen. Naponske razine na 400 kV sabirnicama u Konjskom su toliko loše da je RH potrošila 300 milijuna kuna (ako nekog zanima neka guugla SINCROGRID) samo da bi sanirala posljedice ogromnog pada potrošnje EE koji se u RH događa zbog propadanja industrije i depopulacije. Nuklearka bi te prilike samo pogoršala i cijeli EES bi otišao kvragu.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 12:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123
To bi lako moglo završiti na referendumu u SLO,
u praksi - odbijanje.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:17
Postovi: 1467
Da bar, zasad samo Slovenija.

Novi EU zeleni fond će vjerojatno uključivati i nuklearke, pa to možda bude poticaj našim političarima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4916
Ja bi vas sve poslo na čišćenje u Černobil i Fukušimu :nanana al dobro gledajte brojke, znači po procjeni oko 5 milijardi €ura košta nova NE, HEP ima profit oko 300milijuna €ura godišnje, to znači da bi HEP trebo 10 godina sav svoj profit ulagat u NE pod uvjetom da Slovenia plati svojih 50%.

Sad dolazimo do onog zanimljivog HEP još nije skupio novac ni za zbrinjavanje prve runde nuklearnog otpada, to je onaj najeftiniji za zbrinjavanje nisko-radioaktivni, kasnije dolazi srednje-radioaktivni otpad, a onda na kraju visoko-radioaktivni otpad koji bi se trebo čuvat u poseebnim bazenima (pretpostavljam sa teškom vodom).
https://nuclear-energy.net/what-is-nucl ... te-storage
novem je napisao/la:
To bi lako moglo završiti na referendumu u SLO,
u praksi - odbijanje.

Fala Bogu da će to slovenci odbit na referendumu, al nikad ne znaš sa slovencima, inače pare iz Krškog idu prema Zagrebu, da idu prema Ljubljani pjevali bi slovenci borbene.
The Green Zebra je napisao/la:
Da bar, zasad samo Slovenija.

Novi EU zeleni fond će vjerojatno uključivati i nuklearke, pa to možda bude poticaj našim političarima.

Neće fala Bogu nakon Černobila di je EU platio mislim 2 milijarde €ura betoniranje i sad nakon Fukushime je Njemačka to odbila, zabranjeno je i njemačkim firmama od 2022god. da proizvode dijelove za nuklearke.
https://www.extremetech.com/extreme/240 ... nobyl-rest

Ne vjerujem da će slovenci ić solo, niti imaju para niti imaju znanja (pogledaj koliko autocestu grade) Plenković i Janša su si dobri, Plenki si pegla rejting i čeka bolju priliku da HEP isključi struju na zimu i preko medija proširi paniku i dobije potporu za NE.
Siguran sam da je tu prste imo i onaj mamlaz vegetarijanski Mate Rimac, jer sam već imo s njim okršaj na internetu u vezi nuklearke energije. Ono što sam poručio njemu, poručit ću i vama kad budete spremni skladištit nuklearni otpad u svom podrumu onda se možete javit. :zubati

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Podrška.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 21:53 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Ovo je prva pozitivna vijest i bolje je da se o tome javno ne govori jer bi NGO udruge nahrlile i vrsile pritisak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 21:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15484
Za nuklearni otpad lako možemo plaćat Somaliji da ga uzima kao Italija što radi.
Ili nekoj drugoj muslimanskoj zemlji.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
U svakom slučaju bolje nuklearka nego vjetroelektrane i solarne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 21:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15484
Prolaznik je napisao/la:
U svakom slučaju bolje nuklearka nego vjetroelektrane i solarne.


pa nemjerljivo u količini energije koju stvara. Glavno da postanemo energetski neovisni a i Trokutistanu možemo prodavat struju uskoro. Oni sve one termoelektrane i rudnike ugljena moraju pogasit čak i da nisu u bankrotu.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 09 kol 2021, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 kol 2021, 12:49
Postovi: 505
Oni su pametno išli izgraditi novi blok TE. Za razliku od EPHZHB koja je novce ulagala u neisplative vjetroelektrane.
E sad je na Hrvatskoj da im blokira taj projekt preko EU, poradi planete Zemlje jelte.

Moderne TE su zapravo jako dobre. Šteta što mi nismo izgradili jednu u Završju dok se moglo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 10 kol 2021, 07:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
Brane je napisao/la:
Ja bi vas sve poslo na čišćenje u Černobil i Fukušimu :nanana al dobro gledajte brojke, znači po procjeni oko 5 milijardi €ura košta nova NE, HEP ima profit oko 300milijuna €ura godišnje, to znači da bi HEP trebo 10 godina sav svoj profit ulagat u NE pod uvjetom da Slovenia plati svojih 50%.



Cijela tvoja teorija počiva na pogrešnoj premisi da Slovenci žele da HR sufinancira novi blok. Slovenci to NE ŽELE, dapače žele, ako je ikako moguće izbaciti RH i iz postojećih 50% vlasništva.

Usput budi rečeno u tvojoj računici nedostaje jedan podatak, a to je profit koji bi se ostvarivao prodajom EE iz nuklearke, nakon što je ona izgrađena.


Brane je napisao/la:

Ne vjerujem da će slovenci ić solo, niti imaju para niti imaju znanja (pogledaj koliko autocestu grade) Plenković i Janša su si dobri, Plenki si pegla rejting i čeka bolju priliku da HEP isključi struju na zimu i preko medija proširi paniku i dobije potporu za NE.
i


O Bože mili, pa ne bi NE gradila slovenska firma jer takva jednostavno ne postoji. U cijelom svijetu postoji svega par firmi koje to znaju napraviti, dok za autoceste u svakoj državi imaš par firmi koje to mogu napraviti.

A i ovo da slovenci "nemaju znanja" je opako podcjenjivanje. SLovenija je zemlja na čijem se teritoriju već 30 godina nalazi NE, oni je održavaju na način da od početka nisu imali niti jedan veći incident. Ako oni "nemaju znanja" onda mi ne znamo još ni čitati ni pisati. To je realnost, sviđala se ona nekome ili ne.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 10 kol 2021, 08:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4916
Pa stavio sam ti link di ministar Ćorić na sva usta hvali novu NE, Zoki i Plenki samo spinaju narod sa nekim sočnim pričama tako da niko ne priča o važnim stvarima.

Šta je normalno da jedna država gradi NE uz samu granicu druge, ako RH već nema ništa s tim ko što kažeš, zašto ministar ne radi svoj poso i kaže Slovenija može gradit, al isključivo na određenoj udaljenosti od RH neka je grade kod Ljubljane. To ne postoji apsolutno nigdje da uz glavni grad druge države koja ne koristi nuklearnu energiju, neko gradi nuklearku. Ovo je ravno objavi rata, da smo mi prava država sad bi HV bio na granicama i Janša bi se ispričavo na javnoj TV.

Uostalom kakvi su to javni mediji u Hrvatskoj, di nema ništa o tome, pa ne grade tvornicu sladoleda...uostalom ko u srpnju objavljuje takve projekte, osim muljatora ko što su Janša i Plenki i Zoki zajedno s njima.

Evo mađara prije par godina za vrijeme Milanovića...
https://www.telegram.hr/politika-krimin ... a-je-sire/

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 10 kol 2021, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
O Isuse mili. NE KRŠKO se nalazi gdje se nalazi već 30 godina. Slovenci grade novi blok, to ti znači da proširuju POSTOJEĆU nuklearku (istu stvar radi HEP u EL-TO ZAGREB). Kad je Krško projektirano predviđena je mogućnost proširenja, što je logično i inteligentno jer u postojećoj NE već imaš popratnu infrastrukturu prilagođenu snazi stari blok + novi, pa je gradnja novog bloka unutar Krškog značajno jeftinija od gradnje kompletno nove NE kod Ljubljane, iste snage + što imaju već riješene imovinsko-pravne odnose.

I daj shvati da je to sve na dugo štapu, neće se sutra početi graditi,. Slovenci nemju ni Studiju utjecaja na okoliš, ni EOTRP, ni lokacijsku ni graďevinsku. Dok to sve ishode proći će brat bratu 5 godina minimalno.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 11 kol 2021, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:17
Postovi: 1467
Brane je napisao/la:
Ja bi vas sve poslo na čišćenje u Černobil i Fukušimu :nanana al dobro gledajte brojke, znači po procjeni oko 5 milijardi €ura košta nova NE, HEP ima profit oko 300milijuna €ura godišnje, to znači da bi HEP trebo 10 godina sav svoj profit ulagat u NE pod uvjetom da Slovenia plati svojih 50%.

Sad dolazimo do onog zanimljivog HEP još nije skupio novac ni za zbrinjavanje prve runde nuklearnog otpada, to je onaj najeftiniji za zbrinjavanje nisko-radioaktivni, kasnije dolazi srednje-radioaktivni otpad, a onda na kraju visoko-radioaktivni otpad koji bi se trebo čuvat u poseebnim bazenima (pretpostavljam sa teškom vodom).
https://nuclear-energy.net/what-is-nucl ... te-storage
novem je napisao/la:
To bi lako moglo završiti na referendumu u SLO,
u praksi - odbijanje.

Fala Bogu da će to slovenci odbit na referendumu, al nikad ne znaš sa slovencima, inače pare iz Krškog idu prema Zagrebu, da idu prema Ljubljani pjevali bi slovenci borbene.
The Green Zebra je napisao/la:
Da bar, zasad samo Slovenija.

Novi EU zeleni fond će vjerojatno uključivati i nuklearke, pa to možda bude poticaj našim političarima.

Neće fala Bogu nakon Černobila di je EU platio mislim 2 milijarde €ura betoniranje i sad nakon Fukushime je Njemačka to odbila, zabranjeno je i njemačkim firmama od 2022god. da proizvode dijelove za nuklearke.
https://www.extremetech.com/extreme/240 ... nobyl-rest

Ne vjerujem da će slovenci ić solo, niti imaju para niti imaju znanja (pogledaj koliko autocestu grade) Plenković i Janša su si dobri, Plenki si pegla rejting i čeka bolju priliku da HEP isključi struju na zimu i preko medija proširi paniku i dobije potporu za NE.
Siguran sam da je tu prste imo i onaj mamlaz vegetarijanski Mate Rimac, jer sam već imo s njim okršaj na internetu u vezi nuklearke energije. Ono što sam poručio njemu, poručit ću i vama kad budete spremni skladištit nuklearni otpad u svom podrumu onda se možete javit. :zubati

Pa nije Njemačka EU. Mogu i Francuske firme raditi dijelove, kad EU počne financirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska gradi Nuklearnu Elektranu
PostPostano: 11 kol 2021, 09:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 00:17
Postovi: 1467
Brane je napisao/la:
Pa stavio sam ti link di ministar Ćorić na sva usta hvali novu NE, Zoki i Plenki samo spinaju narod sa nekim sočnim pričama tako da niko ne priča o važnim stvarima.

Šta je normalno da jedna država gradi NE uz samu granicu druge, ako RH već nema ništa s tim ko što kažeš, zašto ministar ne radi svoj poso i kaže Slovenija može gradit, al isključivo na određenoj udaljenosti od RH neka je grade kod Ljubljane. To ne postoji apsolutno nigdje da uz glavni grad druge države koja ne koristi nuklearnu energiju, neko gradi nuklearku. Ovo je ravno objavi rata, da smo mi prava država sad bi HV bio na granicama i Janša bi se ispričavo na javnoj TV.

Uostalom kakvi su to javni mediji u Hrvatskoj, di nema ništa o tome, pa ne grade tvornicu sladoleda...uostalom ko u srpnju objavljuje takve projekte, osim muljatora ko što su Janša i Plenki i Zoki zajedno s njima.

Evo mađara prije par godina za vrijeme Milanovića...
https://www.telegram.hr/politika-krimin ... a-je-sire/

Ne možemo mi Slovencima uvjetovati na kojem će dijelu Slovenija graditi.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO