HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 01:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 14 svi 2020, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Junuz Djipalo je napisao/la:
ljudi, pa i žene, postaju bolji.


Žene postaju bolje?

"Trećina studentkinja ima probleme s mentalnim zdravljem"

Privitak:
A Third of Women Student-Athletes Have Mental Health Problems.png
A Third of Women Student-Athletes Have Mental Health Problems.png [ 163.2 KiB | Pogledano 2001 put/a. ]


"Pola žena uzima lekove za psihu"

Privitak:
50% of western woman take drugs to alter mental state.jpg
50% of western woman take drugs to alter mental state.jpg [ 218.28 KiB | Pogledano 2001 put/a. ]


"Žene piju više od muškaraca"

https://www.telegraph.co.uk/health-fitness/body/women-are-out-drinking-men-then-were-all-stuffed/

"Žene najbrže rastuća zatvorska populacija" (ovim tempom za par decenija preuzimaju zatvore, Bog te...)

https://www.theguardian.com/us-news/2016/aug/17/women-incarceration-rates-growth-study

itd, itd.... imam podataka za 100 strana.

U svemu negativnom su nas stigle ili čak prestigle. Napredak? If you say so. :neznam

Ne shvatite me pogrešno: i mi smo katastrofalni postali! Ali nas se makar sme kritikovati (ne samo to: otvoreno pljuvati, drvlje i kamenje, bilo šta) u cilju podsticanja na poboljšanje, njih - jok! Samo Superlativi, laskanja, hvale - inače si ženomrzac, manijak, impotentnjak, maloobdareni, mamin sin, psihić, ludak, napasnik,... samo superlativno laskanje bez ikad kritike nikog nije podstaklo na napredak-naprotiv, uvek je stvorilo Ego monstruma koji ima kompleks Boga..

Na ulici ili bilo gde uputi kritiku na račun muškaraca-dobićeš aplauz. Na račun žena-bićeš napadnut i od muškaraca i od žena... možda i linčovan. Neravnoteža je očigledna. Ali naš muški duboko usađeni instinkt da žene branimo i kad nisu u pravu, i kad ih niko ne napada, da im pomažemo i kad ne zaslužuju, da ih volimo i ugađamo, da se žrtvujemo za njih - one samo eksploatišu naše instinkte.

Migrantizacija je silovanje Logike: uvoziš strane materice... jer ne možeš da upotrebiš svoje? WTF?! Šta smo sebi dozvolili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 14 svi 2020, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ti jaro trebas životnog partnera pa da udomite koje dijete.

Okani se ti žena. Nadam se da je BBC u pravu što se tvog etniciteta tiče. Ima logike.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 14 svi 2020, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Važi, Junuze! :smijeh

Uživaj u migrantima, šta drugo da ti kažem. Pozdravi Omara (moraće biti i neki Omar među njima)! :zubati

Samo jednu molbu imam: molim te nemoj da cviliš i kukaš kad nastupe uobičajene posledice migrantizacije... ne podnosim kad ljudi koji i pored upozorenja i lako predvidivog ishoda svesno načine pogrešan izbor pa se onda žale, kukaju i "kako ovo, bre?" 'začuđeno' reaguju :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 14 svi 2020, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ufff, kakav video, ovo je fucking dragulj! :wub

"Feminizam je simptom uspešnog društva" :yes , "Čim Đavo odnese šalu, žene nabace 'dugu haljinu čednosti' i kad muškarci te generacije poumiru sledeća generacija ni ne zna da su bile promiskuitetne radodajke već ih smatra smernim i čednim oduvek-sve dok se povoljne okolnosti opet ne pojave da podivljaju. Večni krug ciklusa koji se ponavljaju" :klanjam , "Sigurno su i Rimljani pred urušavanje njihove civilizacije mislili da je to prvi put da žene tako divljaju" :thumbup1 , itd, itd...

Uživajte, ovo je poslastica par excellence:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 14 svi 2020, 23:14 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Junuz Djipalo je napisao/la:
Toliko su ti očevi bili jaki i alfe da bi na najmanji problem išli lokat rakiju. Daj ne serite.

To što su glumili pod prisilom društva neke macho tipove ne znači da su to i bili. Nije lako bilo nosit svu odgovornost za obitelj na sebi. Puno ih je 'pucalo'.

Nije sadašnjost tako loša, ljudi, pa i žene, postaju bolji. Mogu više. Moćniji su, znaju više, tjelesno su jači.

Imamo samo problem nedostatka djece koji je rješiv imigracijom, koja ima mane ali i prednosti.


Lokalo se uvik i loče se i danas- pola muškaraca je nakon posla po birtijima.
Po čemu to ljudi i žene postaju bolji? Tjelesno jači i sposobniji nisu sigurno hahah,
Znanje je akumulirano generacijama, ništa današnji čovjek nije inteligentniji od onog prije 2000 godina.
Samo onaj prije je mora bit snalažljiv, jak, kreativan, uporan, itd. (ukratko mora je bit muško) da bi uopće opsta.
Ma misli šta oš briga me, ko je se s tobom igdi složio. Ali ja dobro znam šta vidim oko sebe. Degenizaciju na najjače.
I taj kako kažeš "samo" problem nedostatka djece je upravo glavni dokaz te degenizacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 00:29 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2015, 22:58
Postovi: 540
Lokacija: Opčilište.org
BBC je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:

To je sinergija 4 jahača Apokalipse:

- Marksizam
- Liberalizam
- SJW
- FemiNACIZAM.

Međusobno se preklapaju u mnogo čemu, Cilj je jedan i isti. I ostvaruje se! A one su im jedno od glavih oružja a da nisu ni svesne.

"Napre ćemo uzeti žene! Sa njima idu deca... a muškarci će pratiti." - A. Hitler

Govorim o negativnim aspektima ženskog Principa-imamo i mi svoje, nismo ni mi bez njih... možemo i o njima govoriti na nekoj temi-ali ovi naši ne uzrokuju Depopulaciju pa su Off Topic (uzrokuju druge stvari: Razaranje, osednutost Čašću i krv koja ide sa tim, nametanje sile, Pohlepa, patološko širenje teritorije i semena, itd, itd)...


Ne "napre" džamijaš, "najpre" se kaže na srpskom jeziku.



Po stilu pisanja mi baca nekako na onog lika koji je pokušavao izjednačiti krščanstvo, komunizam i islam stvaranjem nekakvog miksa te tri religije (komunizam = religija, ima sve elemente).

Zatim, hladno je sebe uspoređivao sa Teslom.

I, za anale foruma ... tvrdi da je Muhamed obezglavljivao neprijatelje...u samoodbrani.

Molim moderatore da usporede IP-ove Sarajlije Bosanca/Veselog Bosanca sa IP ovog korisnika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 07:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Toliko su ti očevi bili jaki i alfe da bi na najmanji problem išli lokat rakiju. Daj ne serite.

To što su glumili pod prisilom društva neke macho tipove ne znači da su to i bili. Nije lako bilo nosit svu odgovornost za obitelj na sebi. Puno ih je 'pucalo'.

Nije sadašnjost tako loša, ljudi, pa i žene, postaju bolji. Mogu više. Moćniji su, znaju više, tjelesno su jači.

Imamo samo problem nedostatka djece koji je rješiv imigracijom, koja ima mane ali i prednosti.


Nije to bila nikakva prisila, njihovo je vrijeme i okruženje bil otakvo, surovije.

Tjelesno smo danas slabiji od nekadašnjih ŽENA, svaka je mogla dve vreće krumpira nositi.

A problem nedostatka djece se ne može rješiti migracijom, jer nije adekvatna zamjena istima. Uostalom, ti imigranti očito dolaze od nekuda di taj problem ne postoji, a sad ti zaključi zašto.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 07:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Želiš reći da vi koji volite ta zatucana društva imate fakat ogroman izbor mjesta za živjeti. Gdje možete bit čvrsta očinska figura u surovom okruženju. Migrirajte na istok. :neznam

Što se tiče fizičke spreme moje okruzenje nije tako. Ljudi su jači nego su bili. Kad pogledam fotke s parobroda naših pradjedova, jesu žilavi ali sve je to sitno, slabo uhranjeno.

Ljudi su bolji. Moja djeca tehnologiju šamaraju kao doktori fizike prije 60 g.

Mislim da projicirate na pretke moći koje nisu imali. Jedna od najvećih stvari u njihovim životima je bilo lijepo se obući i otići nedjeljom u crkvu na misu a intelektualni napor je bio slovkanje Novog zavjeta.

@kvaka

Ja znam pisat na nacin da se svi slazu sa mnom, ili većina. To nije teško. Tu sam radi različitih mišljenja i rasprave. :neznam

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 08:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jedna od stvari koje pristaše imigracije ne kuže je taj što je izumiranje danas globalni fenomen ili će to za par decenija biti. Dakle, čak i da su svi imigranti fenomenalni ljudi od kojih se samo dobro može očekivati, to zapravo ne rješava problem već ga samo malo odgađa. I da HR u idućih 50 godina primi milijun imigranata opet, ako ostanu ovakvi trendovi i tijekovi, opet će biti u minusu a više neće imati primati imigrante odakle (osim možda par zemalja središnje Afrike).

Dakle, očito je da je to samo privremena opcija, nešto kao kad iz zrakoplova curi gorivo a mi imamo jednu kantu od 20 litara i ulijevamo gorivo umjesto da rupu začepimo (kad kažem mi onda mislim na svijet). Što ćemo kad goriva nestane? Izmisliti nešto treće za riješiti taj problem? Pa zašto odmah ne izmislimo nešto?? Upravo imigracija djeluje kao najveća prepreka rješavanju tog problema jer onda establišment nema puno motiva za rješavanje.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Da, tehnološki napredak se čeka. Sad, hoćemo li ga mi dočekat... ne bih rekao.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
Junuz Djipalo je napisao/la:
Da, tehnološki napredak se čeka. Sad, hoćemo li ga mi dočekat... ne bih rekao.


Ne znam jesi li se referirao na mene ali ja nisam imao u vidu nikakav tehnološki napredak glede demografije (osim eventualno kroz napredak liječenja neplodnih parova). Prije svega sam imao u vidu društveno-političke promjene.
Pravljenje djece u laboratoriju za mene nije nikakav napredak već horror.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Junuz Djipalo je napisao/la:
Da, tehnološki napredak se čeka. Sad, hoćemo li ga mi dočekat... ne bih rekao.

I što je riješio ili će riješiti taj tehno napredak? Tehnologija je kao invalidska štaka. Da bi nadomjestio svoja ograničenja nastala kao direktna posljedica grijeha i unaprijedio svoje sposobnosti koje su sve više slabile, čovjeku su bili potrebni izumi. Što je čovjek slabiji to mu je potrebno više tehničkih i vještačkih pomagala, baš kao invalidu ortopedskih. Dovoljno je samo sjesti u kafić i gledati ljude - svi bulje u mobitele, u kući, na ulici...Da ne govorimo o mogućnosti samouništenja kroz nova oružja itd...
Što si bliže prirodi, bliže si Bogu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ne ide tebi Bobo ni bez laboratorija. :zubati

Ako ljudi budu zdraviji da im je efektivni radni vijek umjesto od 25 do 55, od 25 do 75, rješavaš dio probkema, ako strojevi preuzmu veliki dio manualnih poslova isto si dio problema riješio. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Mar-kan je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Da, tehnološki napredak se čeka. Sad, hoćemo li ga mi dočekat... ne bih rekao.

I što je riješio ili će riješiti taj tehno napredak? Tehnologija je kao invalidska štaka. Da bi nadomjestio svoja ograničenja nastala kao direktna posljedica grijeha i unaprijedio svoje sposobnosti koje su sve više slabile, čovjeku su bili potrebni izumi. Što je čovjek slabiji to mu je potrebno više tehničkih i vještačkih pomagala, baš kao invalidu ortopedskih. Dovoljno je samo sjesti u kafić i gledati ljude - svi bulje u mobitele, u kući, na ulici...Da ne govorimo o mogućnosti samouništenja kroz nova oružja itd...
Što si bliže prirodi, bliže si Bogu.


Kad se baciš u bunar bit ćeš mu još bliže.

Nije naše da o Bogu razmišljamo, zna on to i sam, zato i jest Bog.

Meni se sviđa napredak čovječanstva. Bolje i u mobitel nego u izrezane listove novina u poljskom wc-u. :zubati

Nije da nema romantike u tome ali lako mi odemo u prirodu, u špilje. Obratno je problem.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Junuz Djipalo je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
I što je riješio ili će riješiti taj tehno napredak? Tehnologija je kao invalidska štaka. Da bi nadomjestio svoja ograničenja nastala kao direktna posljedica grijeha i unaprijedio svoje sposobnosti koje su sve više slabile, čovjeku su bili potrebni izumi. Što je čovjek slabiji to mu je potrebno više tehničkih i vještačkih pomagala, baš kao invalidu ortopedskih. Dovoljno je samo sjesti u kafić i gledati ljude - svi bulje u mobitele, u kući, na ulici...Da ne govorimo o mogućnosti samouništenja kroz nova oružja itd...
Što si bliže prirodi, bliže si Bogu.


Kad se baciš u bunar bit ćeš mu još bliže.

Nije naše da o Bogu razmišljamo, zna on to i sam, zato i jest Bog.

Meni se sviđa napredak čovječanstva. Bolje i u mobitel nego u izrezane listove novina u poljskom wc-u. :zubati

Nije da nema romantike u tome ali lako mi odemo u prirodu, u špilje. Obratno je problem.

Dapače! (meni jedan od najdražih izraza otkriven u hr jeziku :zubati)

Baš naprotiv. Bog nam govori da non stop razmišljamo o Njegovim Zakonima, i kad ustajemo i kad liježemo, kad radimo, da te naputke stavimo na dovratak kuće, omotamo oko ruke itd.
Čovjek je sve zloupotrebio. Od Adama i Eve pa do naših dana.
Zbog toga i imamo depopulaciju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Bog je htio depopulaciju ne da nas kazni nego nas iskušava a imigrante nagraduje jer ga slijede. Bezbožnici se ne usuđuju svoju sudbinu u božje ruke dat i krenuti u nepoznato. Svi smo mi božja bića.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Junuz Djipalo je napisao/la:
Bog je htio depopulaciju

Misliš?

Na svoju sliku stvori Bog čovjeka, na sliku Božju on ga stvori, muško i žensko stvori ih. I blagoslovi ih Bog i reče im: "Plodite se, i množite, i napunite zemlju, i sebi je podložite!"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Mar-kan je napisao/la:
I što je riješio ili će riješiti taj tehno napredak? Tehnologija je kao invalidska štaka. Da bi nadomjestio svoja ograničenja nastala kao direktna posljedica grijeha i unaprijedio svoje sposobnosti koje su sve više slabile, čovjeku su bili potrebni izumi. Što je čovjek slabiji to mu je potrebno više tehničkih i vještačkih pomagala, baš kao invalidu ortopedskih. Dovoljno je samo sjesti u kafić i gledati ljude - svi bulje u mobitele, u kući, na ulici...Da ne govorimo o mogućnosti samouništenja kroz nova oružja itd...
Što si bliže prirodi, bliže si Bogu.


:palacgore2

A gde su štetna zračenja, štetno dejstvo ekrana na oči, pogrbljenost, sedelački način života koji slabi plodnost, itd, itd...

Meni je najnepodnošljivije što su ljudi postali zalepljeni za telefone: pozove me lik da blejimo a onda usred priče izvadi telefon i tamo nešta kuca i čita. I tako svako malo, 2/3 susreta on nije proveo samnom već sa fonom! :cursing

Ljudi više nemaju strpljenja ni tanku knjigu da pročitaju (znam ljude koji ne bi mogli da pročitaju serijal "Pesma leda & vatre" sve da im Život od toga zavisi), u njima neki nemir, nemaju mira, noga im igra, cupka, osvrću se oko sebe nervozno, lupkaju prstima, ne podnose tišinu i prirodne zvuke, mora muzika da im svira iako je uopšte ni ne slušaju, tek kad izvade telefon i počnu u njega da bulje se smire... užas. :ohmy

Dok se čovek plašio i poštovao Boga bilo je drugačije... sad ga ismeva, kritikuje, analizira, traži mane...

Dobra stvar kod reprodukcije je što je davala svrhu ljudima koji je inače ne bi imali. Danas većina ne zna ni zašto je živa, nema ideju vodilju, viši cilj iznad 3 bazične dimenzije ("U se, na se, poda se"), Misiju na ovom svetu, beznađe, besciljnost i kolotečina vladaju. Takođe, ostvarenje kao roditelj je dodatna samoizgradnja i samousavršavanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Junuz Djipalo je napisao/la:
@kvaka

Ja znam pisat na nacin da se svi slazu sa mnom, ili većina. To nije teško. Tu sam radi različitih mišljenja i rasprave. :neznam


Nisam siguran na koju moju poruku se referiraš. :zubati

Slažem se naravno, i unaprijed ispričavam ako sam bio nekulturan. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Politikant je napisao/la:
Ma misli šta oš briga me, ko je se s tobom igdi složio. Ali ja dobro znam šta vidim oko sebe. Degenizaciju na najjače.


Sorry Kvač, Politikant je bio u pitanju.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 10:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Mar-kan je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Kad se baciš u bunar bit ćeš mu još bliže.

Nije naše da o Bogu razmišljamo, zna on to i sam, zato i jest Bog.

Meni se sviđa napredak čovječanstva. Bolje i u mobitel nego u izrezane listove novina u poljskom wc-u. :zubati

Nije da nema romantike u tome ali lako mi odemo u prirodu, u špilje. Obratno je problem.

Dapače! (meni jedan od najdražih izraza otkriven u hr jeziku :zubati)

Baš naprotiv. Bog nam govori da non stop razmišljamo o Njegovim Zakonima, i kad ustajemo i kad liježemo, kad radimo, da te naputke stavimo na dovratak kuće, omotamo oko ruke itd.


Stavio si na vrata mezuzu Markane i motaš tefilin? :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 10:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Bobovac je napisao/la:
Pravljenje djece u laboratoriju za mene nije nikakav napredak već horror.


I laboratorijska djeca će biti sretna što su živa.

Dapače, vjerojatno će biti sretna što su iz laboratorija jer će svi biti ekstremno pametni i zgodni, kompetitivni. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 10:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Mar-kan je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Bog je htio depopulaciju

Misliš?

Na svoju sliku stvori Bog čovjeka, na sliku Božju on ga stvori, muško i žensko stvori ih. I blagoslovi ih Bog i reče im: "Plodite se, i množite, i napunite zemlju, i sebi je podložite!"


Uspjeli smo, podložili smo je. Nikad manji broj ljudi nije bio u stanju veći komad zemlje podložit.

Zato je logična depopulacija do nekih novih zemalja tj. planeta gdje ćemo podlagati sebi....

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 10:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Zemlja je može udomiti više od 10 milijardi ljudi, a da svatko ima ugodan prostor, privatnu kuću i okućnicu.

Sve preko toga, ide u zgrade i nebodere.

slika

slika

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH 2050. depopulacija i imigracija
PostPostano: 15 svi 2020, 10:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
U Hrvatskoj nije tako gusto. Ako je previše ljudi, neka se smanjuju tamo gdje ih ima viška: u Indiji, Bangladešu, Africi itd.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 906 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: snowflake i 38 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO