|
|
Stranica: 1/6.
|
[ 138 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
NoviSeer
|
Naslov: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 20:54 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52 Postovi: 2746 Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
|
|
Evo otvaram ovu temu da vidimo koji forumski ratnici imaju najjače pile. Slobodno podijelite sa nama ako i imate krša, nije nikakva sramota. Pa evo da krenem
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz (2 CPUs) Memory: 2048MB RAM Hard Drive: 160 GB Total Video Card: NVIDIA GeForce 9600 GT Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.091207-1941) Motherboard: MB Gigabyte EP43-S3L Computer Case: Chieftec mediumtower CG-01B-SL Napajanje: Chieftec 550W
_________________ Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la: Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:01 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
|
Processor: AMD FX6100 Six-Core 3,3 ghz CPU Cooler: Xigmatek Dark Knight Matična ploča -Motherboard: AsRock 870 r2.0 Memory: 2x4 gb 1600 mhz DDR3 Corsair Hard Drive: SSD OCZ Vertex 32gb primarni HDD Seagate Barracuda 500 gb sekundarni Video Card: ATI 6950 1gb Sapphire PSU (napajanje): XFX 650 W Case: Apex Vortex ,neznam točno koji model Operating System: Windows 7 64-bit
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NoviSeer
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:05 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52 Postovi: 2746 Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
|
Ma Mario ne valja ti komp ništa 
_________________ Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la: Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:05 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
NoviSeer je napisao/la: Ma Mario ne valja ti komp ništa  Šuti bolan,znaš ti kolko sam ja šparo da ga kupim . 
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NoviSeer
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:08 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52 Postovi: 2746 Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
|
mario_cro je napisao/la: NoviSeer je napisao/la: Ma Mario ne valja ti komp ništa  Šuti bolan,znaš ti kolko sam ja šparo da ga kupim .  Jebo me pas ako u njemu nisu 3 do 4 hrvatska minimalca.
_________________ Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la: Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:12 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
NoviSeer je napisao/la: mario_cro je napisao/la: Šuti bolan,znaš ti kolko sam ja šparo da ga kupim .  Jebo me pas ako u njemu nisu 3 do 4 hrvatska minimalca. Pa sa periferijom ,monitorom , tako nekako ,4 hrvatska minimalca. Al znaš šta je najtužnije. Što mogu sa duplo jeftinijim računalom igrat skoro sve igre na maximalnim detaljima. Al dobro ,uskoro ide na prodaju..
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NoviSeer
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:20 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52 Postovi: 2746 Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
|
mario_cro je napisao/la: NoviSeer je napisao/la: Jebo me pas ako u njemu nisu 3 do 4 hrvatska minimalca.
Pa sa periferijom ,monitorom , tako nekako ,4 hrvatska minimalca.Počni i ti držat privatne treninge pa ćeš skupit. Al znaš šta je najtužnije. Što mogu sa duplo jeftinijim računalom igrat skoro sve igre na maximalnim detaljima. Al dobro ,uskoro ide na prodaju.. Ja sa ovom svojom konfiguracijom probleme sam imao jedino sa GTA 4 i Call of Duty: Black Ops koji su mi podrhtavali a nekad znali i jače zaštekat. Doduše čitajući po internetu sam shvatio da je zapravo bilo više do samih igara nego do konfiguracije. Sve ostale igre igro bih na najjače pa čak i Crysis za kojeg su govorili da treba neka zvjerska grafička pa sam ga ja sa svojom 9600 GT na jačim detaljima igro bez po muke.
_________________ Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la: Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:25 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
NoviSeer je napisao/la: mario_cro je napisao/la: Pa sa periferijom ,monitorom , tako nekako ,4 hrvatska minimalca.Počni i ti držat privatne treninge pa ćeš skupit. Al znaš šta je najtužnije. Što mogu sa duplo jeftinijim računalom igrat skoro sve igre na maximalnim detaljima. Al dobro ,uskoro ide na prodaju.. Ja sa ovom svojom konfiguracijom probleme sam imao jedino sa GTA 4 i Call of Duty: Black Ops koji su mi podrhtavali a nekad znali i jače zaštekat. Doduše čitajući po internetu sam shvatio da je zapravo bilo više do samih igara nego do konfiguracije. Sve ostale igre igro bih na najjače pa čak i Crysis za kojeg su govorili da treba neka zvjerska grafička pa sam ga ja sa svojom 9600 GT na jačim detaljima igro bez po muke. Ja sam imao problema sa GTA 4 ,a trebalo je samo instalirat onaj patch 1.0.7.0 .mislim da se tako zove. Stara grafička je imala 2 gb ram-a ,a igra mi prepoznavala 1 gb. Patch je to popravio iako sam mišljenja da je igra katastrofa optimizirana,prvo je napravljena za konzole ,pa su samo portali na PC . Black ops je isto neoptimiziran,još uvijek. Najzahtjevnija igra je Metro 2033 .
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
NoviSeer
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:28 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52 Postovi: 2746 Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
|
mario_cro je napisao/la: Patch je to popravio iako sam mišljenja da je igra katastrofa optimizirana,prvo je napravljena za konzole ,pa su samo portali na PC . Black ops je isto neoptimiziran,još uvijek.
Upravo to.
_________________ Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la: Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 21:46 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
mario_cro je napisao/la: Processor: AMD FX6100 Six-Core 3,3 ghz
Što će ti to jadan ne bio.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 22:12 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
|
CPU: 80386DX-40 (AMD) / 80387DX (IIT3C87-40) Mainboard: 4386-VC-HD Cache: 128K L2 cache RAM: 32 MB RAM 60ns non-parity ECC Video card: Tseng Labs ET4000 W32, or S3 928
nabrijan do jaja.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 16 ožu 2012, 22:14 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
BBC je napisao/la: mario_cro je napisao/la: Processor: AMD FX6100 Six-Core 3,3 ghz
Što će ti to jadan ne bio. Zajebo se,trebao sam intel uzet, i5 2500k recimo...
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kami
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 22 ožu 2012, 00:57 |
|
Pridružen/a: 22 ožu 2012, 00:42 Postovi: 6
|
|
IBM netVista 8305-kgv (2.4 ; 512) neznam kako moze hvalit ta sastavljana racunala, sto nisu brend, to je sve pitanje vremena kad ce crknit
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Chorus
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 23 ožu 2012, 17:09 |
|
Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58 Postovi: 91
|
kami je napisao/la: IBM netVista 8305-kgv (2.4 ; 512) neznam kako moze hvalit ta sastavljana racunala, sto nisu brend, to je sve pitanje vremena kad ce crknit To ti ne drži vode nikako. Ionako su sva ta brendirana računala sastavljena od istih komponenti kao i "sastavljana računala", tako da, ako neka komponenta ne valja, crknuti će u kakvom god računalu da se nalazi...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 23 ožu 2012, 23:39 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
Chorus je napisao/la: kami je napisao/la: IBM netVista 8305-kgv (2.4 ; 512) neznam kako moze hvalit ta sastavljana racunala, sto nisu brend, to je sve pitanje vremena kad ce crknit To ti ne drži vode nikako. Ionako su sva ta brendirana računala sastavljena od istih komponenti kao i "sastavljana računala", tako da, ako neka komponenta ne valja, crknuti će u kakvom god računalu da se nalazi... Upravo to ,naime ,ja više volim sam sebi sastavit računalo po svojoj "mjeri" . Izađe me 20 % jeftinije nego da ga kupim složenog.Nije to neka znanost. Nisam mu htio odgovorit jer vidim da se ne razumije u te stvari .
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Chorus
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 24 ožu 2012, 00:48 |
|
Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58 Postovi: 91
|
A trebao si objasniti čoeku, možda nešto nauči I ja sam to prije radio, no sada kako stalno laptop sa dodatnim monitorom koristim , najvažnije mi je da je "provjerena" marka i da daju garanciju dužu od godinu dana.Trenutno: Dell N5030, Intel Core 2 Duo 2.3 GHz, 2 GB DDR3, 320 GB diska
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 24 ožu 2012, 01:00 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
Chorus je napisao/la: A trebao si objasniti čoeku, možda nešto nauči I ja sam to prije radio, no sada kako stalno laptop sa dodatnim monitorom koristim , najvažnije mi je da je "provjerena" marka i da daju garanciju dužu od godinu dana.Trenutno: Dell N5030, Intel Core 2 Duo 2.3 GHz, 2 GB DDR3, 320 GB diska Ja sam konfu htio mjenjat ovaj tjedan za laptop ASUS N55sf , i7 2630 ,6gb rama ddr3 1333 mhz ,750 hdd , nvidia 555 2gb . Samo lik traži moje kučište + monitor 22" led samsungov + nadoplatu 900 kn . A njegov laptop je star 8 mjeseci ,ovo moje sve 2 mjeseca. Jebeš mi sve što ljudi precjenjuju svoje stvari,valjda mu je bilo krivo što se sada isti takav može dobit za 6300 kn ,istina boli.A istina je da vrijednost takvoj robi brzo pada.
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Chorus
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 24 ožu 2012, 01:08 |
|
Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58 Postovi: 91
|
Hah, a tako to ide...Pogledaj samo pik.ba oglasnik.Ne znam bili plakao ili se smijao Svatko želi postići što bolju cijenu za nešto što je prije dosta platio. Evo primjer, prijatelj mi prodaje PS2 kupljen prije 3 godine, i iako on sada vrijedi 50ak KM (ako i toliko), on ga neda ispod 150, jer, eto, prije par godina ga je platio 300 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vladimir RUS
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 27 ožu 2012, 13:22 |
|
Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01 Postovi: 19712
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Chorus
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 27 ožu 2012, 13:51 |
|
Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58 Postovi: 91
|
Ma tko zna šta on prodaje, ovo jedino može biti Appleov PowerBook G4... Nikad nisam čuo za Macbook Air sa 1.2 procesorom,512 MB Rama i 64 GB diskom, i što je najgore, Win XPom. Kako bilo da bilo, ovo ne da ne košta 500KM, nego ne vrijedi ni 50 KM 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
mario_cro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 27 ožu 2012, 15:41 |
|
Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01 Postovi: 3675 Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
|
|
Ma razumijem ja njih, oni to stave na oglas pa reko možda se upeca neka budala... što ponekad i prođe.
_________________ "Nisu svi koji lutaju izgubljeni"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MiB
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 29 ožu 2012, 12:04 |
|
Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26 Postovi: 20872
|
 to je to, windows ne koristim, ostala je particija koju moram očistiti od smeća, spasiti važne dokumente i formatirati.
_________________ 🇭🇷🇧🇦
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robert Te Diro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 04 tra 2012, 15:10 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 23:58 Postovi: 210
|
 DELL Inspiron N5110 crveni Intel Core i7 2670QM 2.2 GHz 8 GB RAM 500 GB HDD 7200 rpm NVIDIA GeForce GT 525 1 GB Za laptop sasvim solidan...
_________________ U vražju mater!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ministry of Sound
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 04 tra 2012, 15:14 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25 Postovi: 43692 Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
|
 Citat: Operating System Operating System Genuine Windows® 7 Home Premium with Service Pack 1 64-bit (English Version) Language Pack Hong Kong Chinese, Simplified Chinese, Arabic, Thai Language Interface Pack Vietnamese Architecture Processor Name Intel® Core™ i7-2760QM Processor 2.40 GHz with Turbo Boost up to 3.50 GHz*1 Chipset Intel® HM65 Express Chipset Cache Memory 6 MB (L3 Cache) Main Memory Pre-installed/Max 8 GB (4 GB (SO-DIMM) x 2) DDR3 SDRAM*2 (Max) SO-DIMM Slots DDR3 SO-DIMM slots (Unused Memory slot 0) Memory Speed 1333 MT/s Hard Disk Drive Hard Disk Drive 1 TB*3 (Serial ATA, 7200 rpm) Optical Disc Drive Drive Blu-ray Disc™ Drive with DVD SuperMulti Maximum Reading Speed BD-ROM: 6x / BD-R: 6x(SL), 4x(DL) / BD-RE: 4x(SL), 4x(DL) / DVD+R: 8x(SL), 6x(DL) / DVD-R: 8x(SL), 6x(DL) / DVD+RW: 8x / DVD-RW: 8x / DVD-ROM: 8x / DVD-RAM: 5x / CD-ROM: 24x / CD-R: 24x / CD-RW: 24x Maximum Writing Speed BD-R: 6x(SL), 4x(DL) / BD-RE: 2x(SL), 2x(DL) / DVD+R: 8x(SL), 4x(DL) / DVD-R: 8x(SL), 4x(DL) / DVD+RW: 8x / DVD-RW: 6x / DVD-RAM: 5x / CD-R: 24x / CD-RW: 10x Graphics Graphics Accelerator NVIDIA® GeForce® GT 540M GPU Dedicated Video Memory 1 GB DDR3 Display Type 24 inch wide (Full HD: 1920x1080) TFT colour display (VAIO Display Plus, LED backlight, Touchscreen Function Supported) Interface USB Hi-Speed USB (USB 2.0) Type A Connector x 3, SuperSpeed USB (USB 3.0) Type A Connector x 2 i.LINK(IEEE 1394) 4-pin (S400) port x 1 Network (RJ-45)Connector 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T x 1 Headphone Stereo, Mini Jack x 1 Microphone Stereo, Mini Jack x 1 HDMI In/Out Connector HDMI In x 1 / HDMI Out x 1 (3D Supported) Video In/Out Connector Viedeo In x 1 Memory Stick Slot "Memory Stick Duo"("Memory Stick PRO-HG" compatible, "MagicGate" )*4 SD Memory Card Slot SD memory card(SDHC, SDXC compatible, Copyright protection (CPRM))*5 DC IN x 1 Wireless Connection Wireless LAN Type IEEE 802.11b/g/n*6 Wireless LAN Data Rate Maximum transmission speed: 150 Mbps*7, Maximum receipt speed: 150 Mbps*7 Bluetooth Bluetooth® standard Ver. 3.0 + HS Camera Front Side Camera HD web camera powered by "Exmor" (Resolution: 1280 x 1024, Effective Pixels: 1.31Mega pixels) Audio Sound Chip Intel® High Definition Audio Speaker Internal, Stereo speakers(5.5W+5.5W) Microphone Internal, Monaural microphone Audio Technology Dolby® Home Theater® v4, S-Master, Sound Reality™, S-FORCE Front Surround 3D
_________________ sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robert Te Diro
|
Naslov: Re: Vaša konfiguracija Postano: 04 tra 2012, 15:26 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 23:58 Postovi: 210
|
|
Koliko te koštalo ovo čudovište? Bolesno dobra stvar...
_________________ U vražju mater!
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|