HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 14:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 138 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2746
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Evo otvaram ovu temu da vidimo koji forumski ratnici imaju najjače pile. Slobodno podijelite sa nama ako i imate krša, nije nikakva sramota.
Pa evo da krenem

Processor:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz (2 CPUs)
Memory:
2048MB RAM
Hard Drive:
160 GB Total
Video Card:
NVIDIA GeForce 9600 GT
Operating System:
Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.091207-1941)
Motherboard:
MB Gigabyte EP43-S3L
Computer Case:
Chieftec mediumtower CG-01B-SL
Napajanje:
Chieftec 550W

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Processor:
AMD FX6100 Six-Core 3,3 ghz
CPU Cooler:
Xigmatek Dark Knight
Matična ploča -Motherboard:
AsRock 870 r2.0
Memory:
2x4 gb 1600 mhz DDR3 Corsair
Hard Drive:
SSD OCZ Vertex 32gb primarni
HDD Seagate Barracuda 500 gb sekundarni
Video Card:
ATI 6950 1gb Sapphire
PSU (napajanje):
XFX 650 W
Case:
Apex Vortex ,neznam točno koji model
Operating System:
Windows 7 64-bit

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:05 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2746
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Ma Mario ne valja ti komp ništa :laugh

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
NoviSeer je napisao/la:
Ma Mario ne valja ti komp ništa :laugh


Šuti bolan,znaš ti kolko sam ja šparo da ga kupim . :laugh

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:08 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2746
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
mario_cro je napisao/la:
NoviSeer je napisao/la:
Ma Mario ne valja ti komp ništa :laugh


Šuti bolan,znaš ti kolko sam ja šparo da ga kupim . :laugh


Jebo me pas ako u njemu nisu 3 do 4 hrvatska minimalca.

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
NoviSeer je napisao/la:
mario_cro je napisao/la:

Šuti bolan,znaš ti kolko sam ja šparo da ga kupim . :laugh


Jebo me pas ako u njemu nisu 3 do 4 hrvatska minimalca.


Pa sa periferijom ,monitorom , tako nekako ,4 hrvatska minimalca.
Al znaš šta je najtužnije. Što mogu sa duplo jeftinijim računalom igrat skoro sve igre na maximalnim detaljima. Al dobro ,uskoro ide na prodaju..

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:20 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2746
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
mario_cro je napisao/la:
NoviSeer je napisao/la:

Jebo me pas ako u njemu nisu 3 do 4 hrvatska minimalca.


Pa sa periferijom ,monitorom , tako nekako ,4 hrvatska minimalca.Počni i ti držat privatne treninge pa ćeš skupit. :zubati
Al znaš šta je najtužnije. Što mogu sa duplo jeftinijim računalom igrat skoro sve igre na maximalnim detaljima. Al dobro ,uskoro ide na prodaju..


Ja sa ovom svojom konfiguracijom probleme sam imao jedino sa GTA 4 i Call of Duty: Black Ops koji su mi podrhtavali a nekad znali i jače zaštekat. Doduše čitajući po internetu sam shvatio da je zapravo bilo više do samih igara nego do konfiguracije. Sve ostale igre igro bih na najjače pa čak i Crysis za kojeg su govorili da treba neka zvjerska grafička pa sam ga ja sa svojom 9600 GT na jačim detaljima igro bez po muke.

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
NoviSeer je napisao/la:
mario_cro je napisao/la:

Pa sa periferijom ,monitorom , tako nekako ,4 hrvatska minimalca.Počni i ti držat privatne treninge pa ćeš skupit. :zubati
Al znaš šta je najtužnije. Što mogu sa duplo jeftinijim računalom igrat skoro sve igre na maximalnim detaljima. Al dobro ,uskoro ide na prodaju..


Ja sa ovom svojom konfiguracijom probleme sam imao jedino sa GTA 4 i Call of Duty: Black Ops koji su mi podrhtavali a nekad znali i jače zaštekat. Doduše čitajući po internetu sam shvatio da je zapravo bilo više do samih igara nego do konfiguracije. Sve ostale igre igro bih na najjače pa čak i Crysis za kojeg su govorili da treba neka zvjerska grafička pa sam ga ja sa svojom 9600 GT na jačim detaljima igro bez po muke.


Ja sam imao problema sa GTA 4 ,a trebalo je samo instalirat onaj patch 1.0.7.0 .mislim da se tako zove. Stara grafička je imala 2 gb ram-a ,a igra mi prepoznavala 1 gb. Patch je to popravio iako sam mišljenja da je igra katastrofa optimizirana,prvo je napravljena za konzole ,pa su samo portali na PC . Black ops je isto neoptimiziran,još uvijek.
Najzahtjevnija igra je Metro 2033 .

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:28 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2746
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
mario_cro je napisao/la:
Patch je to popravio iako sam mišljenja da je igra katastrofa optimizirana,prvo je napravljena za konzole ,pa su samo portali na PC . Black ops je isto neoptimiziran,još uvijek.


Upravo to.

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 108291
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
mario_cro je napisao/la:
Processor:
AMD FX6100 Six-Core 3,3 ghz



Što će ti to jadan ne bio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64238
Lokacija: DAZP HQ
CPU: 80386DX-40 (AMD) / 80387DX (IIT3C87-40)
Mainboard: 4386-VC-HD
Cache: 128K L2 cache
RAM: 32 MB RAM 60ns non-parity ECC
Video card: Tseng Labs ET4000 W32, or S3 928

nabrijan do jaja.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 16 ožu 2012, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
BBC je napisao/la:
mario_cro je napisao/la:
Processor:
AMD FX6100 Six-Core 3,3 ghz



Što će ti to jadan ne bio.


Zajebo se,trebao sam intel uzet, i5 2500k recimo...

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 22 ožu 2012, 00:57 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2012, 00:42
Postovi: 6
IBM netVista 8305-kgv (2.4 ; 512)
neznam kako moze hvalit ta sastavljana racunala, sto nisu brend, to je sve pitanje vremena kad ce crknit


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 23 ožu 2012, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58
Postovi: 91
kami je napisao/la:
IBM netVista 8305-kgv (2.4 ; 512)
neznam kako moze hvalit ta sastavljana racunala, sto nisu brend, to je sve pitanje vremena kad ce crknit


To ti ne drži vode nikako.
Ionako su sva ta brendirana računala sastavljena od istih komponenti kao i "sastavljana računala", tako da, ako neka komponenta ne valja, crknuti će u kakvom god računalu da se nalazi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 23 ožu 2012, 23:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Chorus je napisao/la:
kami je napisao/la:
IBM netVista 8305-kgv (2.4 ; 512)
neznam kako moze hvalit ta sastavljana racunala, sto nisu brend, to je sve pitanje vremena kad ce crknit


To ti ne drži vode nikako.
Ionako su sva ta brendirana računala sastavljena od istih komponenti kao i "sastavljana računala", tako da, ako neka komponenta ne valja, crknuti će u kakvom god računalu da se nalazi...


Upravo to ,naime ,ja više volim sam sebi sastavit računalo po svojoj "mjeri" . Izađe me 20 % jeftinije nego da ga kupim složenog.Nije to neka znanost.
Nisam mu htio odgovorit jer vidim da se ne razumije u te stvari .

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 24 ožu 2012, 00:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58
Postovi: 91
A trebao si objasniti čoeku, možda nešto nauči :zubati
I ja sam to prije radio, no sada kako stalno laptop sa dodatnim monitorom koristim , najvažnije mi je da je "provjerena" marka i da daju garanciju dužu od godinu dana.Trenutno: Dell N5030, Intel Core 2 Duo 2.3 GHz, 2 GB DDR3, 320 GB diska


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 24 ožu 2012, 01:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Chorus je napisao/la:
A trebao si objasniti čoeku, možda nešto nauči :zubati
I ja sam to prije radio, no sada kako stalno laptop sa dodatnim monitorom koristim , najvažnije mi je da je "provjerena" marka i da daju garanciju dužu od godinu dana.Trenutno: Dell N5030, Intel Core 2 Duo 2.3 GHz, 2 GB DDR3, 320 GB diska


Ja sam konfu htio mjenjat ovaj tjedan za laptop ASUS N55sf , i7 2630 ,6gb rama ddr3 1333 mhz ,750 hdd , nvidia 555 2gb .
Samo lik traži moje kučište + monitor 22" led samsungov + nadoplatu 900 kn . A njegov laptop je star 8 mjeseci ,ovo moje sve 2 mjeseca. Jebeš mi sve što ljudi precjenjuju svoje stvari,valjda mu je bilo krivo što se sada isti takav može dobit za 6300 kn ,istina boli.A istina je da vrijednost takvoj robi brzo pada.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 24 ožu 2012, 01:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58
Postovi: 91
Hah, a tako to ide...Pogledaj samo pik.ba oglasnik.Ne znam bili plakao ili se smijao
Svatko želi postići što bolju cijenu za nešto što je prije dosta platio.
Evo primjer, prijatelj mi prodaje PS2 kupljen prije 3 godine, i iako on sada vrijedi 50ak KM (ako i toliko), on ga neda ispod 150, jer, eto, prije par godina ga je platio 300 :ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 27 ožu 2012, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19712
Evo upravo sad gledam na pik-u neki frajer prodaje Apple MacAir sa hardom od 64 Gige za 500 KM. :laugh

http://www.pik.ba/artikal/1153600/apple-macair-laptop-bijeli/#sta=pitanja

Ako ga uspije "utopiti" i za 200 KM, onda dobro je prosao, posto jeste da je to MacAir, ali ocito neka veteranska verzija. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 27 ožu 2012, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2012, 16:58
Postovi: 91
Ma tko zna šta on prodaje, ovo jedino može biti Appleov PowerBook G4...
Nikad nisam čuo za Macbook Air sa 1.2 procesorom,512 MB Rama i 64 GB diskom, i što je najgore, Win XPom.
Kako bilo da bilo, ovo ne da ne košta 500KM, nego ne vrijedi ni 50 KM :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 27 ožu 2012, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3675
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
Ma razumijem ja njih, oni to stave na oglas pa reko možda se upeca neka budala... što ponekad i prođe.

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 29 ožu 2012, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 20872
slika

to je to, windows ne koristim, ostala je particija koju moram očistiti od smeća, spasiti važne dokumente i formatirati.

_________________
🇭🇷🇧🇦


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 04 tra 2012, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 23:58
Postovi: 210
slika

DELL Inspiron N5110 crveni
Intel Core i7 2670QM 2.2 GHz
8 GB RAM
500 GB HDD 7200 rpm
NVIDIA GeForce GT 525 1 GB

Za laptop sasvim solidan...

_________________
U vražju mater!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 04 tra 2012, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

Citat:

Operating System
Operating System Genuine Windows® 7 Home Premium with Service Pack 1 64-bit (English Version)
Language Pack Hong Kong Chinese, Simplified Chinese, Arabic, Thai
Language Interface Pack Vietnamese

Architecture
Processor Name Intel® Core™ i7-2760QM Processor 2.40 GHz with Turbo Boost up to 3.50 GHz*1
Chipset Intel® HM65 Express Chipset
Cache Memory 6 MB (L3 Cache)

Main Memory
Pre-installed/Max 8 GB (4 GB (SO-DIMM) x 2) DDR3 SDRAM*2 (Max)
SO-DIMM Slots DDR3 SO-DIMM slots (Unused Memory slot 0)
Memory Speed 1333 MT/s

Hard Disk Drive
Hard Disk Drive 1 TB*3 (Serial ATA, 7200 rpm)

Optical Disc Drive
Drive Blu-ray Disc™ Drive with DVD SuperMulti
Maximum Reading Speed BD-ROM: 6x / BD-R: 6x(SL), 4x(DL) / BD-RE: 4x(SL), 4x(DL) / DVD+R: 8x(SL), 6x(DL) / DVD-R: 8x(SL), 6x(DL) / DVD+RW: 8x / DVD-RW: 8x / DVD-ROM: 8x / DVD-RAM: 5x / CD-ROM: 24x / CD-R: 24x / CD-RW: 24x
Maximum Writing Speed BD-R: 6x(SL), 4x(DL) / BD-RE: 2x(SL), 2x(DL) / DVD+R: 8x(SL), 4x(DL) / DVD-R: 8x(SL), 4x(DL) / DVD+RW: 8x / DVD-RW: 6x / DVD-RAM: 5x / CD-R: 24x / CD-RW: 10x

Graphics
Graphics Accelerator NVIDIA® GeForce® GT 540M GPU
Dedicated Video Memory 1 GB DDR3

Display
Type 24 inch wide (Full HD: 1920x1080) TFT colour display (VAIO Display Plus, LED backlight, Touchscreen Function Supported)

Interface
USB Hi-Speed USB (USB 2.0) Type A Connector x 3, SuperSpeed USB (USB 3.0) Type A Connector x 2
i.LINK(IEEE 1394) 4-pin (S400) port x 1
Network (RJ-45)Connector 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T x 1
Headphone Stereo, Mini Jack x 1
Microphone Stereo, Mini Jack x 1
HDMI In/Out Connector HDMI In x 1 / HDMI Out x 1 (3D Supported)
Video In/Out Connector Viedeo In x 1
Memory Stick Slot "Memory Stick Duo"("Memory Stick PRO-HG" compatible, "MagicGate" )*4
SD Memory Card Slot SD memory card(SDHC, SDXC compatible, Copyright protection (CPRM))*5
DC IN x 1

Wireless Connection
Wireless LAN Type IEEE 802.11b/g/n*6
Wireless LAN Data Rate Maximum transmission speed: 150 Mbps*7, Maximum receipt speed: 150 Mbps*7
Bluetooth Bluetooth® standard Ver. 3.0 + HS

Camera
Front Side Camera HD web camera powered by "Exmor" (Resolution: 1280 x 1024, Effective Pixels: 1.31Mega pixels)

Audio
Sound Chip Intel® High Definition Audio
Speaker Internal, Stereo speakers(5.5W+5.5W)
Microphone Internal, Monaural microphone
Audio Technology Dolby® Home Theater® v4, S-Master, Sound Reality™, S-FORCE Front Surround 3D

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Vaša konfiguracija
PostPostano: 04 tra 2012, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 23:58
Postovi: 210
Koliko te koštalo ovo čudovište? Bolesno dobra stvar...

_________________
U vražju mater!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 138 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO