HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 07:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 02:47 
Offline

Pridružen/a: 14 ruj 2010, 08:24
Postovi: 95
Ja evo pogledao emisiju i sramota kako se ponasaju oni prema nama :) i tak sam se sto put uvjerio . I oni su po stoti put nas uvjerili da nas ne zele i ne vole :)

_________________
Do godine u Herceg Bosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 07:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Valjda će Novem stavljati ovdje čitave emisije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 08:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
gledao sam pred kraj i skonto da su ova djeca koja gledaju FTV totalno sjebana, agresivna, puna mržnje i retorike muslimanskih političara, od početka do kraja, ista priča iste ideje, isti i uzori i ideali ..., silom i samo silom.

Njima je demokracija i poštivanje drugog i drugačijeg mišljenja totalno strano, ali je dobra ova malobrojna ekipa iz Širokog koja im je jednostavno odgovorila sa "Naše je mišljenje i volja takva, imamo pravo na nju i vi je nećete promijeniti sa takvom pričom i retorikom".

Psovanje ustaške majke, je valjda normalna stvar u FTV trokutistan carstvu, tako da je jasno kako im se ova propaganda obija od glavu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
Više se ne biraju sredstva,sad se i djeca uvlače u aktivnu i medijski podržanu politiku...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Djeca uče od roditelja. Upravo se stvaraju nove generacije koje se ne sjećaju onog rata, ali su spremne ratovati u novom ratu.

Tako to bude, malo odmoriš i hajde ponovo. Tko već ne uči iz povijesti. Bošnjaci slabo uče.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Junuz Djipalo je napisao/la:
Neko ko jako, jako, voli sebe, sebe, sebe, je ušao u 4. desetljeće i posvetio sebi, sebi i sebi, jedan sebanski tekst. :zubati

slika

http://www.6yka.com/novost/23525/martin ... i_rodendan

Koliko god bila sebanska, još uvijek voli ljude bh. puno više od drugih, i nadam se kako će tako i ostati. :palacgore1

Sretan rođendan Martina! :happybday

I ovo je bitno na kraju teksta:

Ovim tekstom najavljujemo saradnju BUKA magazina i Martine Mlinarević-Sopte.


Bukom ? Cudi me ,pa taj ''magazin'' je kanalizacija .
No u neku ruku mi je i drago , bit ce najveci Srbin tamo ,iako na ovoj slici gore,izgleda ko orginalna Šokica ( u najboljem smislu te riječi :palacgore1 )

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ima ovdje čitava emisija. Treba na forumu instalirati plugin za Vimeo videa.

http://facetv.ba/face-tv/novosti/8071-d ... ovom-.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
Mar-kan je napisao/la:
Više se ne biraju sredstva,sad se i djeca uvlače u aktivnu i medijski podržanu politiku...


A znam, zato me to i žalosti, što dolaze generacije klinaca beskičmenjaka i ulizica koji se furaju na političare i ne razmišljaju svojim mozgom i da nešto mijenjaju već se natječu tko će bolje i više ličiti na političkog retoričkog maga i reći " a jes im dobro reko...".

Žal bože što se onolika energija i bunt naših generacija koje su stasale u 70-80im potrošila na rat i oslobađanje uma od komitetskog mišljenja da bi sad ove mlađe generacije ukalupile mozgove cajkama i politikom. Nije baš u takom jadu ali tu je neđe...
Ustvari nisu djeca kriva, nego oni koji ih odgajaju, i pune im glave.

Ovi "gosti iz trokutistana" su došli nabrijani i pripremljeni, dok su ovi naši ličili na kumice sa Glorijom pod rukom koje su krenule na kavu da bace spiku o sapunicama i momcima, ali su barem djelovale iskreno i vidi se da su van direktnog utjecaja politike dok se za ove goste to ne može reći, dapače.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:29 
Offline

Pridružen/a: 14 ruj 2010, 08:24
Postovi: 95
da stvarno ove Hercegovke stvarno se nisu pripremile dok sam gledao emisiju sam se nervirao steta sto nisam imao mogucnost da mene posalju znao bi ja onoj adaleti fino odgovorit :) cura sam puno prica nista puno djela fino bi ja poceo spominjat Komsica pa nadalje. I onaj Andi ili ostali sto kao ma tu je ravnopravnost bla bla kao nema bosnjacka tv xD sta je ftv? Daj molim te oni uvijek imaju istu retoriku a vidi se psovanje ustaske majke i sl. Koliko god oni nama psovali Ustasku mater mi cemo bit i dalje Hrvati i ona mala Hercegovka sto je rekla ima pravo djaba adaleta sere kao da ova pokusala pokvarit emisiju pa cijelu emisiju su vodili ti iz sarajeva i namecali svoje misljenje ove cure iz Hercegovine su bas smotane bile trebali su najbolje djake poslat koji imaju pojma o politici a i pripremit ih. Nebi me cudilo da su se ovi mjesec pripremali za ovo.

_________________
Do godine u Herceg Bosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
Dvije stvari:

- Meni osobno najveći poraz je što mi svemu pa i tome pristupamo „naški“. Imali su temu dva tjedna prije sa pitanjima. Dalo im se sat i po, za priču u kojoj ih nitko ne bi prekidao. Oni poslali prelijepe curice, a toliko plahe (ali o tom ću kasnije).Bio je plaćen bus sa 50 sjedećih mjesta, ali u zadnji tren – ovaj ima krizmu, ovaj svatove, bla, bla. Klasika. A oni s druge strane, tipično, ništa se ne prepušta slučaju – šalje se uigran, najjači tim kao da idu na ratne igre, s njima se radi, njih se priprema za nastup, propaganda koja se godinama taloži ništa ne smije imati mimo svojih ruku i unitariziranog razmišljanja. Naše im točno idu na volej s nekim stvarima o Hrvatskoj, iz kojih se poslije ne znaju iščupati. Sarajlice manifestiraju neviđenu aroganciju. Preslika zemlje u sat vremena.

- Masovne reakcije primam i baš se desilo suprotno od onoga što sam očekivala, jer sam se pravo bojala ove prve emisije zbog naših, nonšalatnih kakve jesu. No, upravo je taj agresivni pristup učinio da su Brižanke na kraju svima izgledale prirode, iskrene i sve su simpatije prikupile na svoju stranu. Mene je sjebala, što reče Junuz, ta ratobornost kod djece. Strahovito su opterećeni, jedni ludim branjenjem Bosne, drugi hrvatskim pitanjem, da oni sa svojih 17 jebenih godina ne znaju pričati o stvarima koje bi trebale sekirati jednu mladost. O ovome ću pisati jedan veliki tekst, a mogla bi se i disertacija uradit. Koji su to psihološki koncepti. No, u svakom slučaju, Ljubuški je zato odigrao perfekciju, sve ovo što Brižani nisu, poentiranje na svim stvarima. Jebga, neke se stvari ne mogu kupiti novcem :)Iduća emisija su Mostarci (lijevi i desni), meni jedna od najdražih, a i Banjalučani su bili izvrsni, gospon SvaroŽe. Zdrao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bošnjačka mladež je pravo fucked up. Čitavo vrijeme emisije su imali neke face pune mržnje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:49 
Offline

Pridružen/a: 14 ruj 2010, 08:24
Postovi: 95
Grude78 di si to gledao? Tj vjerovatno suradjujes onda u emisiji. Slazem se stobom u svim tockama da je ovo bila preslika nase drzave a brizanke su trebale puno vise filozofirat oko Hrvatskog pitanja nisu se uopce pripremili oko toga.

_________________
Do godine u Herceg Bosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 09:52 
Offline

Pridružen/a: 14 ruj 2010, 08:24
Postovi: 95
Pa koliko sam skuzio ona Adaleta glumi nesto a dok ovi pucaju svi nacionalisticki shemu. I jedina im je briga da vise nema Hrvata i da su svi Bosanci i Hercegovci glume neki cool stuff najradije bi im reko cool story bro i naveo kontra odgovore.

_________________
Do godine u Herceg Bosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Grude_78 je napisao/la:
Dvije stvari:

- Meni osobno najveći poraz je što mi svemu pa i tome pristupamo „naški“. Imali su temu dva tjedna prije sa pitanjima. Dalo im se sat i po, za priču u kojoj ih nitko ne bi prekidao. Oni poslali prelijepe curice, a toliko plahe (ali o tom ću kasnije).Bio je plaćen bus sa 50 sjedećih mjesta, ali u zadnji tren – ovaj ima krizmu, ovaj svatove, bla, bla. Klasika. A oni s druge strane, tipično, ništa se ne prepušta slučaju – šalje se uigran, najjači tim kao da idu na ratne igre, s njima se radi, njih se priprema za nastup, propaganda koja se godinama taloži ništa ne smije imati mimo svojih ruku i unitariziranog razmišljanja. Naše im točno idu na volej s nekim stvarima o Hrvatskoj, iz kojih se poslije ne znaju iščupati. Sarajlice manifestiraju neviđenu aroganciju. Preslika zemlje u sat vremena.

- Masovne reakcije primam i baš se desilo suprotno od onoga što sam očekivala, jer sam se pravo bojala ove prve emisije zbog naših, nonšalatnih kakve jesu. No, upravo je taj bošnjačko agresivni pristup učinio da su Brižanke na kraju svima izgledale prirode, iskrene i sve su simpatije prikupile na svoju stranu. Mene je sjebala, što reče Junuz, ta ratobornost kod djece. Strahovito su opterećeni, jedni ludim branjenjem Bosne, drugi hrvatskim pitanjem, da oni sa svojih 17 jebenih godina ne znaju pričati o stvarima koje bi trebale sekirati jednu mladost. O ovome ću pisati jedan veliki tekst, a mogla bi se i disertacija uradit. Koji su to psihološki koncepti. No, u svakom slučaju, Ljubuški je zato odigrao perfekciju, sve ovo što Brižani nisu, poentiranje na svim stvarima. Jebga, neke se stvari ne mogu kupiti novcem :)Iduća emisija su Mostarci (lijevi i desni), meni jedna od najdražih, a i Banjalučani su bili izvrsni, gospon SvaroŽe. Zdrao.


Ako može par pitanja-kad su sljedeće i koji je plan i program projekta za budućnost, hoće li biti drugih aktivnosti osim ovih televizijskih emisija.
Ko finansira sve ovo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koje sranje, došao do nekih 60 minuta. Bošnjački klinci kao papige samo ponavljaju ono što njihovi političari i javne osobe trube vječito.

Kažem vam ja, oni su najveće žrtve svojih medija. Došli do zida i lupaju glavom od zid, ne znaju se resetirati, kao Super Mario.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
@Lebe, emisija je pod pokroviteljstvom Eroneta i to je sve. Zbog cijele koncepcije javilo se tona organizacija, nvo, eu, i slični, koji su htjeli uletjeti normala, ali ja se želim distancirati od svega toga i ne vezati tu priču niz uz kakve lafo nevladine ili vladine. Eventualno Norvežane iz ambasade koji mi u svemu izlaze u susret, ako bilo nekih projekata preko ljeta iz ovoga. Slijede emisije s lijevom i desnom obalom Mostara, zatim Banja Luka-Sarajevo, pa Tuzla-Ljubuški, Stolac- dvije škole u njiha, Zenica, Goražde, Bijeljina, Vitez, Posušje, Bihać. Za prvi serijal smo dosta toga obuhvatili. Imat će 8 emisija, nastavlja se u jesen.

@BBC,

Da, ali samo pred Hrvatima. I to je ono što mi moramo skontati, a ne kontamo. Pogledat ćeš im retoriku kad bude BL-SA. Nitko ništa nema protiv RS-a i njenog postojanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
Davanje prostora velikobošnjačkoj propagandnoj politici u takvim emisijama je po meni kontraproduktivno jer oni to shvataju kao osvajanje i poklapanje drugačijih mišljenja, a ne razmjenu i traženje kompromisa i dijaloga i zato će nastaviti i dalje po Goebels papagaj recepturi.

Treba početi prvo sa emisijama koje ih uče kulturi dijaloga i poštivanja drugačije mišljenja i prava drugih da ga imaju, jer njima fale osnovni elementi za demokratski dijalog.

Ovde se vidi da su NVO ubacile svoje "talente" pune mržnje i dobnrog mahalskog jezika, tako da sumnjam da ćeš ih moći izbjeći.
I još, daj ukini bar ove aplauze i navijačinu ako ih već nemoš naučiti normalnoj konverzaciji i posmatranju dijaloga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pogledao. Sarajevo je izgubilo i ono nešto dobro što je nekad imalo. Ne vrijeđaj svoje goste i budi fin prema njima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:39 
Offline

Pridružen/a: 14 ruj 2010, 08:24
Postovi: 95
Men je bilo kretenski oni aplauzi i navijanje kao sto je gore naveo bumbar ono doslo 10 iz sirokog i ovi uhvatili se ko da igra sarajevo - siroki brijeg srat. Jel ste primjetili kako su izabrali 3-4 curice koje kao imaju katolicka ili pravoslavna imena i kao neko bratstvo jedinstvo nebi me cudilo da su im starci iz Sdp-a ...

_________________
Do godine u Herceg Bosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32141
Nemoj zvati ove iz Viteza,biće juriš:)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 lis 2011, 07:05
Postovi: 436
bumbar92 je napisao/la:
Davanje prostora velikobošnjačkoj propagandnoj politici u takvim emisijama je po meni kontraproduktivno


Ne i kad im s druge strane staviš kvalitetnog, rasturajućeg i pripremljenog sugovornika kakav je bio Ljubuški.
O tome ti govorim. Ja sam naprotiv, dala pažnju "ugroženom, hrvatskom" glasu naivno vjerujuć u tu snagu čuvene briške gimnazije koja se nije potrudila da se spremi uopće. A mogli su šutirati što su htjeli. Ali takvo nam je sve. Da ne govorim da su s curama došle djevojke koje uopće nisu ušle u zgradu di se snimala emisija nego su iskoristile prijevoz i otišle u shopping. (??) Ej bolan. Njihove "nvo" kako ih ti zoveš su dječica od 17 godina, ali istrenirana da Bosnu podržavaju i u snu. Ali našoj bitnije popit kavu.

Citat:
Treba početi prvo sa emisijama koje ih uče kulturi dijaloga i poštivanja drugačije mišljenja i prava drugih da ga imaju, jer njima fale osnovni elementi za demokratski dijalog.


Upravo rekoh, vidjet ćeš kako Sarajevo poštuje dijalog kad sugovornik dolazi iz RS-a.
Pred Banjalučanima su bili bubice, mada je s njima bila jedna od turbo-jačih SA gimnazija. No mi se ni tada nećemo zapitati, jel stvarno problem "poklapanja" što ustvari dopuštamo da nas poklapaju đe i ne moraju.
I nisam ja tu da učim nikoga ničemu. Oni su do ovih godina sami trebali biti naučeni svemu. Sad su samo prikaz sredine kojoj pripadaju. Aplauzi se odnose na ove "što su na krizmi". Ljubušake i Mostarce nitko nije mogao ušutkati, ni pričom, ni aplauzima. Jer su bili ravnopravni i dobri i imali su po 50 svoje raje u publici. Nije sve ni do njih, jebajiga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sva poanta ove emisije iz bošnjačke prespektive se da napisati u par rečenica:

"Nemojte nam sad o hrvatskom TV kanalu i Komšiću, baš nam godi ovako, neka bude kako jest. Mi ćemo reći da su političari krivi za to, ne narod. A onda ćemo od vas iz Širokog zahtijevati rješenja, ali ne spominjite Komšića i TV kanal."

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
Grude_78 je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
Davanje prostora velikobošnjačkoj propagandnoj politici u takvim emisijama je po meni kontraproduktivno


Ne i kad im s druge strane staviš kvalitetnog, rasturajućeg i pripremljenog sugovornika kakav je bio Ljubuški.
O tome ti govorim. Ja sam naprotiv, dala pažnju "ugroženom, hrvatskom" glasu naivno vjerujuć u tu snagu čuvene briške gimnazije koja se nije potrudila da se spremi uopće. A mogli su šutirati što su htjeli. Ali takvo nam je sve. Da ne govorim da su s curama došle djevojke koje uopće nisu ušle u zgradu di se snimala emisija nego su iskoristile prijevoz i otišle u shopping. (??) Ej bolan. Njihove "nvo" kako ih ti zoveš su dječica od 17 godina, ali istrenirana da Bosnu podržavaju i u snu. Ali našoj bitnije popit kavu.

Citat:
Treba početi prvo sa emisijama koje ih uče kulturi dijaloga i poštivanja drugačije mišljenja i prava drugih da ga imaju, jer njima fale osnovni elementi za demokratski dijalog.


Upravo rekoh, vidjet ćeš kako Sarajevo poštuje dijalog kad sugovornik dolazi iz RS-a.
Pred Banjalučanima su bili bubice, mada je s njima bila jedna od turbo-jačih SA gimnazija. No mi se ni tada nećemo zapitati, jel stvarno problem "poklapanja" što ustvari dopuštamo da nas poklapaju đe i ne moraju.
I nisam ja tu da učim nikoga ničemu. Oni su do ovih godina sami trebali biti naučeni svemu. Sad su samo prikaz sredine kojoj pripadaju. Aplauzi se odnose na ove "što su na krizmi". Ljubušake i Mostarce nitko nije mogao ušutkati, ni pričom, ni aplauzima. Jer su bili ravnopravni i dobri i imali su po 50 svoje raje u publici. Nije sve ni do njih, jebajiga.


kontraproduktivne u smislu što od njih nemaju ništa pametno naučiti, samo osjetiti zlobu i mržnju kojom ih filuje njihova politika, zatvaranjem u FTV okvire i to je jad od kojega se možemo samo odmaketi i distancirati, a ne nikakve dijaloge sa njima raditi jer to upravo i hoće i streme tome. Ponavljam treba im lansirati odjeb, baš kao i RS.

Pravi emisije koje prave mostove sa omladinom iz EU , eto nam Hrvatske ispred nosa, a i naši su, a ne sa ovim otomanskim atavizmima oblikovanim u raznim komunističkim modelima televizija.

Naše i takve nezainteresirane gimnazijalke djeluju normalnije i civiliziranije od ovih borgova, pa jbo te kao da slušam i gledam Halida Genjca, Tihića i ostale im roditeljske uzore, a ne nekoga tko bi mijenjao svijet.

Savjet, odmakni se od borgovaca okreni se EU filmovima i pravi dijaloške emisije sa npr. Istra-Hercegovina, Zagorje-Posavina, a trokutistan ostavi Srbima jer očito znaju kako sa njima...lako, jednostavno ih odjebu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 11:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
bumbar92 je napisao/la:
Savjet, odmakni se od borgovaca okreni se EU filmovima i pravi dijaloške emisije sa npr. Istra-Hercegovina, Zagorje-Posavina, a trokutistan ostavi Srbima jer očito znaju kako sa njima...lako, jednostavno ih odjebu.

Ovo je odlična ideja, ali ja bih na prvo mjesto stavio unutaretnički dijalog hrvatske mladeži u BIH, npr. zapadna Hercegovina - Posavina, srednja Bosna - Posavina, srednja Bosna - zapadna Hercegovina, Mostar - Sarajevo, Livno - Žepče, Stolac - Jajce i sl. Mislim da tu ima buke u komunikacijskim kanalima, koju bi se dalo lakše ispraviti kroz emisije ovakvoga tipa i međusobno upoznavanje, druženje.

Samo nisam siguran koliko je to ostvarivo dok nemamo vlastiti TV kanal, a zašto ga nemamo, to je opet priča za sebe...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 30 svi 2012, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Emta, ta nečija djeca imaju velikih problema. I treba ih adresirati. Roditelji ? Bez ikakva povoda nekom gostu u studiju psovati "ustašku mater" je vrlo ružno. I ukazuje na velike probleme u društvu u Sarajevu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO