HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 07:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 597 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 24 ruj 2010, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
patriot je napisao/la:
limach je napisao/la:

ako ti navijas za dinamo nemora to odman znacit da su njihovi navijaci najbolji na svijetu!!!!
budi sekunde realan.. odi na galerije BBB ,HZ i TM.. pogledaj slike zadnje dvi sezone.. ajde molim te, nedam i se vise raspravljat o ovome..

e super..i sad njih ima gro i to znaci tocno sto?
apsolutno nista..ima i masu ovih novih ultrasa o skandinaviji koji na fotkama izgledaju bolje od boysa,pa sto?..
ostaje cinjenica da na polju koje navijacima izrazito znaci i sa kojim se kurce,te dvije grupe ne mogu prismrditi boysima..i tako ce ostati


pa ja ovde samo pricam o brojnosti ljudi moji.. pa citate li vi uopce?

o ulici, tucam i time nije bilo ni rijeci s moje strane.. tu su po meni BBB najbolji i sad i oduvijek..


@caporegime

slicno stanje je i s Škriparima

manji grad, dosta simpatizera hrvatskih klubova koji nam mogu slobodno rec odvlace potencijalne navijace, nezgodna pozicija grada (najvise kilometara za gostovanja napravimo u BiH) , ljudi iz okolnih mjesta rijetko privlači NKŠB.. veću popularnost imamo po Bosni neg po komšiluku što je velika šteta..

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 24 ruj 2010, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Ale, sta bi se desilo kada bi se sreli BBB ili Torca sa HZ i Manijacima?? Znas i sam sta samo te sramota pricat. Ajde ne budali.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 25 ruj 2010, 07:58 
Offline

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 11:04
Postovi: 6
Tulkas je napisao/la:
Ale, sta bi se desilo kada bi se sreli BBB ili Torca sa HZ i Manijacima?? Znas i sam sta samo te sramota pricat. Ajde ne budali.


cini se ovdje nekima treba sve i nacrtati da si shvatili nesto! :001_cool

di sam ja to spominjo da su Horde i Manijaci jaci od BBB i Torcide, procitaj prvo malo bolje sta sam napisao u prethodna 2 posta pa mozda i skontas. Ko sto sam i rekao BBB, Torcida, Delije i Grobari su 4 najjace grupe na ovim prostorima i tako ce i ostati.

moj post se odnosio ma izjavu patriota da bi Ultrasi Vk i Armada razbili Horde i Manijake, pa mozda nekada i bi, sve zavisi od situacije u kakvoj bi se nasli, ali o tom po tom. I cinjenica je da su Horde sad po izdanjim na tribini korak ispred svih ostalih grupa u bih, pa koliko god to meni ili nekom drugom bilo krivo ili drago, tako je

i da naglasim niti sam hordas, ni manijak, ni bbb, ni torcida, ni...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 25 ruj 2010, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2009, 00:06
Postovi: 552
ale-jel to neka ukorijenjena mantra i floskula o boysima kojima je bitna samo ulica i kako su sa tim stavom doveli grupu na niske grane?

jer vidi,ako ne znas za neke stvari, onda me uopce ne zanima ta vasa prelosa propaganda i ove gluposti kako vi radite 100 puta pametnije od boysa jer vas je prije 4 sezone bilo 50 na poljudu u kupu protiv cibalije,a niste mogli napuniti dva kombija u koprivnici,varazdinu ili kranjcevicevoj..

uopce forsiranje neke ulice,nereda,kuraca i palaca nije dovelo grupu tu di je i ne znam odakle vam to..a vama slobodno nek masu cine i pape i dida i psi lutalice geta,siromasne i radunice..uopce me ne jebe

to sto si namjerno uzeo iz moga upisa spominjanje ulice,a nisi shvatio u kojem kontekstu je spomenuto,nije moj problem i slobodno to radi ako ti ceif..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 25 ruj 2010, 13:14 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2009, 00:06
Postovi: 552
ale je napisao/la:

moj post se odnosio ma izjavu patriota da bi Ultrasi Vk i Armada razbili Horde i Manijake, pa mozda nekada i bi, sve zavisi od situacije u kakvoj bi se nasli, ali o tom po tom. I cinjenica je da su Horde sad po izdanjim na tribini korak ispred svih ostalih grupa u bih, pa koliko god to meni ili nekom drugom bilo krivo ili drago, tako je

i da naglasim niti sam hordas, ni manijak, ni bbb, ni torcida, ni...


ja sam rekao da imam osjecaj da bi pomeli horde..jer sam siguran da bi ih podcjenili,a onda bi bili cupavo..

nije to bzvz bacena izjava..oni su se dobrano dokazali i to vise puta iz sezone u sezonu..pa jedina prava gostovanja u hrvatskoj su vinkulja,rijeka,split i zagreb..osijek dodje kao setnja u usporedbi sa vinkovcima i sta sve mozes dozivjeti u tom mlom gradicu..a ljudi kuze mentalitet navijacki i nije to ko 90-tih kad dodjes u brod pa te vijaju seljaci..

a armada..pa super generacija krajem 80-tih..podcjenjivani skroz od strane svih..i tada su horde uzdizne..sirko,dzine,kraljice zla :smijeh ..vrh izbodeni grobar u begesu i bacena zmija na protivnicku klupu..
oni su malo pali tamo od 2005,al se opet dizu i dolazi im nova generacija..na takvoj grupu se jako osjeti kad ju zakon sjebe zbog zabrana..

al kad se zaleti da ja samo o ulici divanim,evo ovako..
nakon demona il tu negdje sa njima,izbaceni prvi transparenti na kriz oni mali i prve zastave na dva koplja..doveli u red ogradu..prvi poceli isfuravati koreografije koje su slicile na nesto..imali su vrh bakljade kad je bilo zajebano ih paliti..

bilo bi fora cupati slike hordi i manijake i usporediti sa armadom.smijeh totoalno bi to bio..
ove horde su copy -paste..nije to ono kopiranje svugdje prisutno u navjackom svijetu,vec max iskoristavaju sve sto vide i siluju do iznemoglosti..nisu prepoznatljivi po icemu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 30 ruj 2010, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
zna li iko šta je točno bilo između robije i manijaka sad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 30 ruj 2010, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 13:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Ovo me podjeća na osnovnu školu i rasprave čiji tata je jači.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 30 ruj 2010, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
panika je napisao/la:
zna li iko šta je točno bilo između robije i manijaka sad

prica se da su RZ natjerali u bjeg (kamenjima) TM, koji su se sakrili u policijsku postaju..sad jel istina neznam

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 02 lis 2010, 00:46 
Offline

Pridružen/a: 02 lis 2010, 00:41
Postovi: 1
Nova generacija Hordi Zla. Ko ima neke zamjerke on je ili kompleksaš ili isfrustrirani internet navijač, ili je totalno nerealan, ili je čkapi u duši. Pozdrav svim navijačima.

http://www.youtube.com/watch?v=4gnFF2D0 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=OYYBN7Pu ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=gDU17m5C ... re=related :basket


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 02 lis 2010, 08:58 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
tromblon je napisao/la:
Nova generacija Hordi Zla. Ko ima neke zamjerke on je ili kompleksaš ili isfrustrirani internet navijač, ili je totalno nerealan, ili je čkapi u duši. Pozdrav svim navijačima.

http://www.youtube.com/watch?v=4gnFF2D0 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=OYYBN7Pu ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=gDU17m5C ... re=related :basket

Svaka cast Hordasima stvarno su pokazali ove sezone da su najbolji navijaci u BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 02 lis 2010, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
dobro izgledate, dobro navijate, samo jos da imate vise navijacke kulture bili bi vrh..

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 02 lis 2010, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Dobri su.. Poslije godina i godina nicega, ovo je cak vrlodobro

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 04 lis 2010, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 04 lis 2010, 12:13
Postovi: 1
klicko1 je napisao/la:
clan sam manijaka, nijedne podgrupe
idem na gostovanja
ne cinkam
ja sam za fer tucu
kad god hoces u sa ili kad dodjem na gostovanje ja i ti jedan na jedan
Vidim da ste se usutili kad ste vidjeli glavni trans robijasa
uzet im je iz udruzenja i imaju 7 dana da ga vrate doduse to se dogodit nece
sumnjam da ce prekinuti grupu samo ce napravit novi trans i zivjet u sramoti
sljedeci trans koji je na redu je od fukara vec smo ga probali uzet al nismo uspjeli... sto ne znaci da necemo
prvo uzimamo transove vecih grupa dakle skripari se nemaju sta brinut jos....
valjda vam je jasno da ove godine vise nema zajebancije idemo lagano da sjebemo sve
manja ekipa skripara to se slazem sa tobom uvijek cete biti manja ekipa
ja navijam za želju 28 godina
respekta imam samo za klubove koji su postojali u yugi sve ostalo je smece nastalo poslije rata i nije vrijedno trosit noza za takve ljude
a za ovog momka koji kaze da je stanje tm i hz trenutno i da ce opast, momak mi samo jacamo i jedva cekam doci ove godine opet u siroki,bit ce zabavno ganjat seljake po onom njihovom selu



Ovako ...

Dosli ste u Zenicu poslije utakmice Celik-Olimpik,kad nikog nije bilo na stadionu,uzeli trans posebnom pricom (kradjom) i otisli.Ako toliko pratis Zelju,ako si Manijak,a prije svega navijac znao bi da kad se trans ukrade tucom onda se grupa gasi,a kada se trans ukrade na ovakav nacin na kakav ste vi onda se grupa ne gasi.Mi necemo zivjeti u sramoti jer trans nismo izgubili u tuci,ali sta ja tebi to imam objasnjavati ;).Ali ako vec govoris da se mi trebamo ugasiti,zasto se vi niste ugasili kada vam je United Force oduzeo udarni trans ? Pa onda Fukare ? trebal slika ? Evo nije problem :

United Force :

slika

Fukare :

slika

Znaci vi ste se vec trebali ugasiti :zubati

Neki dan ste se vracali sa kup utakmcie iz BL,prolaze kroz Zenicu,mi (Robijasi) ih zaustavljamo razbijamo auta i kombije,pocinjemo udarati one koje smo stigli,dok one koje nismo bjeze u policijsku stanicu 50-ak metara od mjesta dogadjaja :) .

Kazes da 28 godina pratis Zelju,ja bi rekao da ti pratis cca 2-3 godine :zubati al eto

haha REVOLUCIJA MANIJAKA POCINJE hahahaha :zubati :zubati

:zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 04 lis 2010, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58888
Lokacija: DAZP HQ
Manijaci su si napravili medveđu uslugu s ovim, sad će ih Robijaši mlatiti di stignu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 04 lis 2010, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Hm, lijepi dokazi..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 04 lis 2010, 17:45 
Offline

Pridružen/a: 06 srp 2010, 15:12
Postovi: 65
Emir88 je napisao/la:
klicko1 je napisao/la:
clan sam manijaka, nijedne podgrupe
idem na gostovanja
ne cinkam
ja sam za fer tucu
kad god hoces u sa ili kad dodjem na gostovanje ja i ti jedan na jedan
Vidim da ste se usutili kad ste vidjeli glavni trans robijasa
uzet im je iz udruzenja i imaju 7 dana da ga vrate doduse to se dogodit nece
sumnjam da ce prekinuti grupu samo ce napravit novi trans i zivjet u sramoti
sljedeci trans koji je na redu je od fukara vec smo ga probali uzet al nismo uspjeli... sto ne znaci da necemo
prvo uzimamo transove vecih grupa dakle skripari se nemaju sta brinut jos....
valjda vam je jasno da ove godine vise nema zajebancije idemo lagano da sjebemo sve
manja ekipa skripara to se slazem sa tobom uvijek cete biti manja ekipa
ja navijam za želju 28 godina
respekta imam samo za klubove koji su postojali u yugi sve ostalo je smece nastalo poslije rata i nije vrijedno trosit noza za takve ljude
a za ovog momka koji kaze da je stanje tm i hz trenutno i da ce opast, momak mi samo jacamo i jedva cekam doci ove godine opet u siroki,bit ce zabavno ganjat seljake po onom njihovom selu


ok drugar kad budemo mi na redu de majke ti obavijesti :palacgore1 :skripari
nece da mi stavi sliku u post pa evo koga zamina nek posjeti http://www.skripari.poduzece.info/galerija/index.php
sezona 2005 17 04 manijaci breza oduzet trans :skripari


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 04 lis 2010, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
škripar šb je napisao/la:
Emir88 je napisao/la:


ok drugar kad budemo mi na redu de majke ti obavijesti :palacgore1 :skripari
nece da mi stavi sliku u post pa evo koga zamina nek posjeti http://www.skripari.poduzece.info/galerija/index.php
sezona 2005 17 04 manijaci breza oduzet trans :skripari


evo tih slika

slika

slika

a budući da je dosta manijaka sralo da ovo nije trans nego obična zastava koja se može svugdje kupit evo još jedna slika

slika

:gunsmilie


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 04 lis 2010, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
što se tiče one bitke koju sam spominjo između robije i manijaka evo nađoh jedan post od nekog robijaša

"Timici vjerovatno da su dobili bitku pisali bi dan i noc na forumu , ali posto nisu ne pisu , njihova dva covjeka su u bolnici zavrsila...kad im je murija kopala kombi nasla svega i svacega cime se oni koriste samo se tako i znaju braniti i po gradu u sarajevu protiv hz...nista druze , robija je bila na drugom nekom mjestu , nije sad bitno gdje mangupi ulaze u grad u 12h gdje nije bilo nigdje nikoga , tu noc je bilo hladno u zenici uzas , staju ispred stadiona auta ostavljaju na cesti upaljena ako bi ih ko napao da mogu da bjeze odmah otpjevali jednom zenicke picke i bjeze u auta i kombije,u tom trenutku se javlja momcima da su timici tu bili , krecu svi da se se sretnu sa njima , prije crkvica na izlazu prema sarajevu srecemo sivog golfa i sivi kombi mercedes gdje krecemo na njih , kombi prvi bjezi i to kroz zabranu novi izlaz sa glavne ceste sarajevo zenica a golf na drugu stranu , bilo nas je vise sto jest jest ali kad smo mi mogli stati hordama na ciglanama sa 2 kombija na 50 ljudi mogli su i oni. I onda krecemo prema crkvicama gdje cujemo da je plavi kombi kod murije dolazimo gore murija cuva kombi jedno 10 acaba ispred stanice i untra ih bruka i timici tamo i onda je bilo sta je bilo ne zelim dalje nakon sranja koje je napravljeno dolaze specijalci i u tom momentu mi idemo na pivo"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 05 lis 2010, 08:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
:herceg_bosna
I OPET ĆEMO SPREMNI STATI!
:nk_siroki_brijeg_1

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 05 lis 2010, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2009, 18:40
Postovi: 669
Lokacija: ŠB
limach je napisao/la:


:skripari_1 :skripari_1 :skripari_1 :herceg_bosna

_________________
oj široki u srcu te nosim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 16 lis 2010, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2010, 10:22
Postovi: 89
Lokacija: Široki Brig
slika

RA
:zubati :zubati :zubati :zubati :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 16 lis 2010, 18:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
ovo im je starija hool ekipa :P

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 16 lis 2010, 20:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58888
Lokacija: DAZP HQ
pravo su zajebani...kakvi li su tek Manijaci koji su im oteli udarni? :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 17 lis 2010, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 lip 2010, 22:22
Postovi: 216
Lokacija: Široki Brijeg
dudu je napisao/la:
pravo su zajebani...kakvi li su tek Manijaci koji su im oteli udarni? :zubati


kakvi teleskopi, nu kišobrana haha, ne bi se s njima kačio haha :D

_________________
slika

Samo jedno ime Široki, samo jednom klubu odani!!!
***Škripari 1996 Široki Brijeg***


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BH tifo scena
PostPostano: 07 stu 2010, 00:35 
Offline

Pridružen/a: 19 ruj 2010, 18:56
Postovi: 2
zapovjednik je napisao/la:
ale je napisao/la:
s druge strane u bih toga nema, jer u vecini slucajeva kad grupe idu na gostovanja preko 90% ekipe cine ljudi iz mjesta odakle je i klub, mozda jedini izuzetak je kad sarajevo ili zeljeznicar igraju u okolici Tuzle, gdje oba ta kluba imaju dosta pristalica

Ko ti je ovo slago matereti.


cuj ko mu je slago, pa osim brckog, gradacca i lukavca gdje su fukare i simpatizeri slobode sve su horde i manijaci..
pozz iz tuzle, aktiviracu se na ovom forumu kolko mogu .. :zivili


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 597 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 31 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO