HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 12:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 387 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 05 sij 2010, 16:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Samo Rieka-Armada.
Krepat ma ne molat!
Ki nam ča more!

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 05 sij 2010, 17:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Evo malo slika i video iz prošle sezone:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 13 sij 2010, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Evo i nekih starih slika Torcide:

slika

HAJDUK - Crvena Zvezda 1965/66

slika

HAJDUK - Crvena Zvezda 1971/72

slika

Dinamo - HAJDUK 1973/74

slika

Dinamo - HAJDUK 1986/87

slika

Crvena Zvezda - HAJDUK 1989/90

slika

HAJDUK - Crvena Zvezda 1989/90

slika

HAJDUK - Partizan

slika

slika

Dinamo - HAJDUK

slika

HAJDUK - Partizan 1990/91


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 13 sij 2010, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 13 sij 2010, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Making hell since 1986 :dinamo





I meni najdraži, naježim se od ovoga :zivili :dinamo1
:aleale

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 13 sij 2010, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Ultras Vinkovci- prejebena pjesma....

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 28 sij 2010, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
slika

slika
Torcida u Beogradu 1974.

slika
Crvena Zvezda - HAJDUK 1981.

slika
Torcida u Beogradu 1987.

slika
Crvena Zvezda - HAJDUK 1990.

slika
Crvena Zvezda - HAJDUK 1990.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 29 sij 2010, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Par slika sa Zrinjski-Dinamo, zadnja slika je sa treninga prije utakmice
slika
slika
slika

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 17 vel 2010, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
HAJDUK - Željezničar

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 05 ožu 2010, 01:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
HAJDUK - Slaven

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 07 ožu 2010, 14:22 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2010, 14:06
Postovi: 46
Lokacija: Zagreb
Neg se niko ne čudi onoj Torcidi na glavnom gradskom trgu u Zagrebu. Tad smo bili jedno, sad entko baca iskre među nama. Ja sam vam osobno BBB iako sam praktički klinac.Iam 15 godina. One slike BBB-a di nas je malo.Uzmite u obzir da je to sredina ljeta, a i ja sam tam bil i znam da je sva ekipa navijala, a budite sigurni u to da onaj Torcidin Sjever na onim tekmama koje ste tu prikazali ne navija.
Poslije BBB-a u Hrvatskoj mi je najbolja skupina Ultras Vinkovci.Jednostavno dečki su predobra ekipa.Uvijek solidan broj.Dobre pjesme, puni su domoljublja.

Evo za Gotovinu. Poglečte zastavu!!! http://www.youtube.com/watch?v=hYNdp5oFk5s

_________________
"Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 07 ožu 2010, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2009, 00:06
Postovi: 552
:zubati
nije bed,ja sam bio još ludji sa 15


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 08 ožu 2010, 00:25 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2010, 14:06
Postovi: 46
Lokacija: Zagreb
Sva sreća kod nas se dost poštuju klinci koji navijaju =D

_________________
"Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 08 ožu 2010, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
problem je samo kad balavci vode tribinu, kakav je bio slučaj s boysovima u 2009.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 09 ožu 2010, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Domagoj je napisao/la:
Neg se niko ne čudi onoj Torcidi na glavnom gradskom trgu u Zagrebu. Tad smo bili jedno, sad entko baca iskre među nama. Ja sam vam osobno BBB iako sam praktički klinac.Iam 15 godina. One slike BBB-a di nas je malo.Uzmite u obzir da je to sredina ljeta, a i ja sam tam bil i znam da je sva ekipa navijala, a budite sigurni u to da onaj Torcidin Sjever na onim tekmama koje ste tu prikazali ne navija.
Poslije BBB-a u Hrvatskoj mi je najbolja skupina Ultras Vinkovci.Jednostavno dečki su predobra ekipa.Uvijek solidan broj.Dobre pjesme, puni su domoljublja.

Evo za Gotovinu. Poglečte zastavu!!! http://www.youtube.com/watch?v=hYNdp5oFk5s
Moram te pitat, jel si ti normalan. :hajduk1

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 03 tra 2010, 00:07 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2010, 14:06
Postovi: 46
Lokacija: Zagreb
Jesam kolega.Znam da navijate, al sve ono ziher ne navija to sam mislil...

_________________
"Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 27 tra 2010, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
Torca u Đenovi, ovo je novopostavljeni video vrlo dobre kvalitete.








_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 02 svi 2010, 02:55 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
Uh......
neću opisivati stanje. Previše dojmova.
samo jedan stvar. kad je god murja tukla po torcidi sa sjevera bi se začulo "Ubij drotove....." bez obzira što peglaju po torcidi.
Tovari međutim kad god murja ima sukob sa nama pjeva "Hrvatska policija!".
Jadno. Iznad svega jadno.
A na tribinama......Čisti seks!

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 02 svi 2010, 18:54 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2009, 00:06
Postovi: 552
Skandirali su Hrvatska policija mito i korupcija..nisu njima davali podršku..
Inače na dan obljetnice bljeska,milicija upala na tribinu..ja to tako dozivljavam i uopće me ne zanima suportno mišljenje retardiranih Hrvata koji su uvijek dali da ih guze..
Milicijski pendrek ko cetnicki metak..tako su se jučer ponasali


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 03 svi 2010, 22:58 
Offline

Pridružen/a: 27 sij 2010, 14:06
Postovi: 46
Lokacija: Zagreb
http://www.zutaloptica.com/poruka-je-poslana

Stranica je puna svjedočanstava. I što je najvažnije sva su istinita.
Evo moga sastava hrvatskoj policiji što sam poslao i Otovrenom HRT-a.

Na terenu smo gledali preplaćene igrače koji ne vrijede ni 1/10 svoje cijene. Blago rečeno, igra je bila katastrofa. Lijepši nogomet gledamo na školskim igralištima kad se sastane društvo i krene igrat „fucu“. Svaka kuna koja se dala za ulaznicu je previše za nogomet kakav smo gledali. Obraz derbija kao i uvijek spašavalo je gromoglasno navijanje Bad Blue Boysa i ono tiše Hajdukove Torcide. Na istoku je zapaljeno nezamjetna količina pirotehnike. Nakon 4 zapaljene bengalke gore su došli redari i počelo je nekakvo gurkanje. Stolice, koliko sam ja vidio sa Sjevera, nisu bile paljene, pa stoga po mome mišljenju nije niti trebalo doći do reakcije organa „reda“. No unatoč svemu dolazi policija i to se pretvara u „pendrečenje“, opet ponavljam iz nikakvoga razloga. Navijači se brane otrgnutim stolicama i bacanjem benglaki u redove policije. Sa Sjevera ori pjesma protiv policije. Stariji dečki su krenuli prema izlazu branit svoje sugrađane na istočnoj tribini. Policija ne dopušta prolaz te se neredi proširuju i na Sjever. Na Sjeveru se bacaju petarde, stolice i bengalke u redove policije, u svrhu samoobrane. Na istoku se malo situacija smirila. Nakon što su stabilizirali situaciju krenuli su prema ogradi Sjevera i usput su, normalno po „propisima“, tukli sve po redu. Sa zvučnika odjekuje: „Molimo navijače sa Sjeverne tribine da se smire inače će policija morat primjenjivat „zakon“ o policiji i morat će isprazniti tribinu.“ Zar se ovakvo nešto može nazvat zakonom? Počinje drugo poluvrijeme i sve se stbilizira do kraja utakmice. Ljudi odlaze doma. Ja sam ostao skidat transparente i bubnejve. U isto to vrijeme moj priajtelj, 15-ogodišnjak, biva pretučen od čuvara „reda“, zbog kape s godinom osnutka BBB-a. I ti isti čuvari reda mu uzimaju TENISICE. Bosonog je trčao po maksimirskoj šumi i vjerovali ili ne našao je dečke koji se skrivaju u JEZERU. U to vrijeme kad njemu policija skida tenisice, ja s još 10 momaka skidam bubnjeve i transparente. Dolazi nam policija i psuje sve po redu, obiteljsko stablo, svece i ono najgore, dragoga Boga. Dečki koji su skidali transparente ispod ograde ostaju, a mi koji smo skidali bubnjeve bivamo otjerani o počašćeni policijskim nogama i pendrecima. Tukli su djevojčice i dječake od 12-13 godina. Eto sad znate na kome naša draga policija primjenjuje zakone. Na Maksimirskoj nas dočekuju psi i još „hrabrih“ policajaca. U blizini kafića sačekavamo prijatelje koje smo izgubili pri bježanju. Kao da je policiju briga, ona je krenula i dalje primjenjivat „zakon“ na golorukim navijačima. Blokirali su tramvajski promet, pa su ljudi morali svojim domovima ić pješke u pola jedanaest. I što bi bilo da je mene zaustavio policajac u 11 i1 10 kada sam bio na Trgu kralja Tomislava? Bili bi krivi roditelji ili bi bila kriva policija koja je blokirala promet?
Ne kažem ja da su navijači dobričine, nego se pitam kakva je ta bajna policija.
Svi portali su izvjestili da su navijači izazvali nered. Svaka situacija ima 2 strane, a oni su sagledavali samo onu „potpuno točnu“ policijsku.
Na jednom videu sam vidio oca i kćerku kako trče po istoku bez ikakvog obzira samo spašavajući zdravlja od organa (ne)reda.
Već sam citirao što se čulo sa zvučnika maksmirskog stadiona. Zar se nebi trebalo čut da se smiri policija?
Pitaju me mnogo puta roditelji: „Dijete drago, što će tebi taj odlazak na utakmice, samo glavu možeš izgubiti?“ Ja im nemogu odgovoriti jer me neće razumijet da je Dinamo jači od mene. Tata me dok sam bio predškolarac i tijekom 1. i 2. Razreda vodio na utakmice na zapadnu tribinu. Ja sam tada kao klinac bio oduševljen 90 minutnim navijanjem, stajanjem i ujednačenim pljeskanjem. I sada se on pita zašto ja idem? I kaže mi da će me to proći. Mama kaže da me neće pustiti na utakmice. Ako neće, tko joj kriv, ja ću bježati.
Često se stavra dojam da su navijači ne školovani. E pa draga moja hrvatska javnosti, ja imam 15 godina. Pohađam elitnu Nadbiskupsku klasičnu gimanziju i prolazim s vrlo dobrim(4).
Pišem bez ljutnje i pristranosti. Pišem u svoje ime iako sam pripadnik Udruge navijača Dinama.Ranjeni dečki držite se. Drži se i varaždinski policajče, ti koji si poslan od voga nadređenoga da izgubiš zdravlje. A vi draga policijo znate li vi što radite? Mlatite ljude koji vas plaćaju. Te rane se zaliječe, ali radite nešto neizliječivo. Rušite ugled onoj 12-orici policajaca koji podnijeli žrtvu za ovaj narod i ovu državu 2. svibnja, godine gospodnje, 1991. Također rušite ugled i ostalim policajcima koji su tijekom sve 4 godine ostavili živote braneći slobodu i demokraciju. I naši očevi su bili među tim POBJEDNICIMA.
Rušite sami sebe, svoj ugled, svoje dostojanstvo, svoju savjest, AKO STE TO IKADA IMALI. Čini mi se da niste jer tuć djevojčicu od 10 godina i djedicu od 60 godina nemože psihički stabilna osoba. Hoćete li zapaliti svijeće za dečke koji su rekli dosta tamnici hrvatskoga naroda, bivšoj Jugoslaviji, koji su se digli protiv tadašnjih „čuvara“ reda i otpočeli, sveti nam Domovinski rat? Hoćete li nam dopustiti ponosno sjećanje tog istog datuma na našem hramu, na našem Maksimiru, ili ćete nam i to zabranit pod krinkom novih „huliganskih“ sukoba? Hoćete li pročitati sve ove tekstove od nas nekoliko puta mlađih od vas? Hoćete li ih uzeti u obzir i naći se u njima, kao Mesić i slična bagra u Thompsonovim pjesmama? Hoćete li kazniti vlasnike ovog portala zbog iznošenja istine? Hoćete li se sjetit svih momaka poginulih za ovu državu, koji ovo gledaju u velikoj žalosti sa nebesa? Hoćete li počet tući iznemogle ljude pred pučkom kuhinjom koji čekaju red za porciju nekakve kineske hrane, jer država ne otkupljuje hranu vlastitih državlajna, pod krinkom remećenja javnoga reda i mira, stvaranjem gužve? Hoćete li privesti ljude koji rone po kontenjerima da bi našli nešto za jest, pod krinkom narušenja ugleda države?

PENDREK LOMI KOSTI, ALI SRCE NE!
VAŠ PENDERK, VAŠ JE MOZAK!
NAROD BEZ KRUHA I NA RUBU PLAČA, A OČI SE MAŽU PROBLEMOM NAVIJAČA!!! Eto dovoljno sam vam rekao.

Ovo je moj tekst nećete ga naći nigdje na internetu osim na mome facebook profilu.
Pozdrav iz Zagreba.

:dinamo :hrvatinic :HercegBosanac

_________________
"Uvijek i sve za Hrvatsku, a našu jedinu i vječnu Hrvatsku ni za što"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 04 svi 2010, 07:42 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
http://dalje.com/hr-sport/uopce-mi-nije ... oka/304226

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 04 svi 2010, 08:02 
Offline

Pridružen/a: 29 lip 2009, 06:58
Postovi: 144
Lokacija: Capital
Kako je momak upucan? Ima li među navijačima još ozbiljnije povrijeđenih. Čuo sam da je bilo fajta izvan stadiona.

_________________
FK Željezničar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 04 svi 2010, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
since1921 je napisao/la:
Kako je momak upucan? Ima li među navijačima još ozbiljnije povrijeđenih. Čuo sam da je bilo fajta izvan stadiona.

Policija je poslje utakmice , dok su navijači krenuli prema izlazu spuštajuči se rotorom napala navijače sa leđa te mlatila sve što im je došlo pod ruku, isto tako vani se pendrečenje nastavilo ali tu je i policija dobila batine te ih je 20-ak hospitalizirano, a povrijedjenih navijača imaš maxus, nema ko nije dobio pendrekom po ledjima il bubrezima..
Što se upucanog momka tiče navodno je pištolj slučajno opalio al nevjerujem u to......A.C.A.B
MUKU MUČE DA NAS SPRIJEČE SPRIJEČITI NAS NITKO NEČE :dinamo1

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 04 svi 2010, 10:05 
Offline

Pridružen/a: 14 lip 2009, 15:27
Postovi: 490
TG-B.B.B je napisao/la:
since1921 je napisao/la:
Kako je momak upucan? Ima li među navijačima još ozbiljnije povrijeđenih. Čuo sam da je bilo fajta izvan stadiona.

Policija je poslje utakmice , dok su navijači krenuli prema izlazu spuštajuči se rotorom napala navijače sa leđa te mlatila sve što im je došlo pod ruku, isto tako vani se pendrečenje nastavilo ali tu je i policija dobila batine te ih je 20-ak hospitalizirano, a povrijedjenih navijača imaš maxus, nema ko nije dobio pendrekom po ledjima il bubrezima..
Što se upucanog momka tiče navodno je pištolj slučajno opalio al nevjerujem u to......A.C.A.B
MUKU MUČE DA NAS SPRIJEČE SPRIJEČITI NAS NITKO NEČE :dinamo1



policija je u pravu navijači su započeli raditi probleme dobili su sta su tražili
ti se tu žališ što je jedan od huligana propucan a neznas okolnosti pokušo je policajcu oteti pištolj i ovaj ga je slučajno propucao u samoobrani a sta je sa policajcem kojemu su uništili vid izbili su mu oko ostao je bez sluha na jedno uho huligani su krivi za sve da nije njih policija nebi imala sta raditi na stadionima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska
PostPostano: 04 svi 2010, 12:16 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
kajman je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:
Policija je poslje utakmice , dok su navijači krenuli prema izlazu spuštajuči se rotorom napala navijače sa leđa te mlatila sve što im je došlo pod ruku, isto tako vani se pendrečenje nastavilo ali tu je i policija dobila batine te ih je 20-ak hospitalizirano, a povrijedjenih navijača imaš maxus, nema ko nije dobio pendrekom po ledjima il bubrezima..
Što se upucanog momka tiče navodno je pištolj slučajno opalio al nevjerujem u to......A.C.A.B
MUKU MUČE DA NAS SPRIJEČE SPRIJEČITI NAS NITKO NEČE :dinamo1



policija je u pravu navijači su započeli raditi probleme dobili su sta su tražili
ti se tu žališ što je jedan od huligana propucan a neznas okolnosti pokušo je policajcu oteti pištolj i ovaj ga je slučajno propucao u samoobrani a sta je sa policajcem kojemu su uništili vid izbili su mu oko ostao je bez sluha na jedno uho huligani su krivi za sve da nije njih policija nebi imala sta raditi na stadionima



samo ti vjeruj službenim izvješćima.
veze nemaš što se događalo a ovdje pametuješ.
jeli dobio što je tražio običan čovjek, na desetine takvih koji su bili premlaćivani metodom slučajnog uzorka daleko poslije svih nereda?
pričaš gluposti, kao da se radi o krvnoj osveti pa ako je jedan s jedne strane dobio onda bi po tvome trebalo nastradat svi oni koji bi se našli, makar formalno na drugoj strani?
dabogda ti djetetu tako postupali kao što se drže zakona kad postupaju s navijačima.
i vjeruj mi time sam te gore prokleo nego da sam ti rekao dabogda ti kćerku na silu guzio čopor cigana pa poslije prodao u bijelo roblje.



inače tog momka, otac mi je ljubušak btw, ubijali su još dva sata u postaji od batina, onako ranjenog.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 387 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO