HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 10:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 741 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 02 srp 2009, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2009, 17:49
Postovi: 662
Inkvizitor je napisao/la:
Evo ovdje, ako bude aktera, mogli bi se prepričati, može i iz druge ruke, pa i treće, razne dogodovštine iz vremena kad se nedjelja provodila s tranistorom na uhu i kad je ultra scena imala obilježje ozbiljnosti i očaravajuće avanture

Tranzistor na uhu:
Ivo Tomic:
Sutira Dzema
Topalovic drema,
majko mila
da si vidila
1:0 za Dinamo
utakmica OFK Beograd - Dinamo Vinkovci
Neki dan sam cuo na nekoj emisiji o fudbalu u SFRJ. :-umirem :-umirem :-umirem

_________________
Colombo, jebem te radoznala!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 02 srp 2009, 23:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23193
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
MISO62 I je napisao/la:
Inkvizitor je napisao/la:
Evo ovdje, ako bude aktera, mogli bi se prepričati, može i iz druge ruke, pa i treće, razne dogodovštine iz vremena kad se nedjelja provodila s tranistorom na uhu i kad je ultra scena imala obilježje ozbiljnosti i očaravajuće avanture

Tranzistor na uhu:
Ivo Tomic
:
Sutira Dzema
Topalovic drema,
majko mila
da si vidila
1:0 za Dinamo
utakmica OFK Beograd - Dinamo Vinkovci
Neki dan sam cuo na nekoj emisiji o fudbalu u SFRJ. :-umirem :-umirem :-umirem


Kralj. :-zubati

Nedjeljom popodne javlajnje reporetera sa stadiona diljem zajedničke države. A Tomić je bio pravi stihoklepac. Haiku u prijenosu tekme. :lol:

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 07:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2009, 08:52
Postovi: 10
vanjushka je napisao/la:
Englezi nikada nisu davali znacaj outfitu, pa cisto sumnjam da su oni ikada oblacili spitfajerke na tribini.

Grlo i dlanovi, to je njihov forte.


krivo, englezi (točnije navijači Liverpool-a) su još 70-tih isfurali "casual" stil.......
novi način odjevanja u
kod navijačkih "firmi"
a spitke su na tribinama nosili (ali ih nisu okretali na marančastu stranu) njihovi skinsi i ekstremni desničari........


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 07:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2009, 08:52
Postovi: 10
MISO62 I je napisao/la:
Inkvizitor je napisao/la:
Evo ovdje, ako bude aktera, mogli bi se prepričati, može i iz druge ruke, pa i treće, razne dogodovštine iz vremena kad se nedjelja provodila s tranistorom na uhu i kad je ultra scena imala obilježje ozbiljnosti i očaravajuće avanture

Tranzistor na uhu:
Ivo Tomic:
Sutira Dzema
Topalovic drema,
majko mila
da si vidila
1:0 za Dinamo
utakmica OFK Beograd - Dinamo Vinkovci
Neki dan sam cuo na nekoj emisiji o fudbalu u SFRJ. :-umirem :-umirem :-umirem


legendarni Ivo Tomić....:
dinamov žilet namber pet -vlado kasalo
čakovačka mačka - dražen ladić
agić (ne jasmin) fula zicer i I.T. mu poruči: "aga,aga odi do vraga"
:-loptam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Mislim da je onaj zvonko Mihajlovski...Derbi Zvezda - Partizan

"Evo izlaze igraci Partizana..a evo i nasih" :-zubati :-umirem



Glede navijanja i navijackog pokreta..

Urnebes je poceo tamo negdje 86' godine (prije toga su Torca i Grobari vec postojali, naravno, kao i stare podgrupe Zvezde- Red devilsi, Ultrasi, Zulu W..bla bla..)..
Dolazi do osnutka BBB-a a poslije toga nastaje cijeli niz navijackih skupina.. Ja bih se osvrnuo na ove iz BiH..
Manijaci, Lesinari, HZ, Robijasi (koji su u stvari postojali par godina ranije pod imenima HZC, Smogovci, Steelers itd..) zatim RArmy, Red black killersi :-zubati (danasnje Fukare).. To je uglavnom bila okosnica navijaca u BiH, koji su i danas aktivni (sve je to smijesno u odnosu na ono kako je bilo prije rata).. Bila je to kombinacija Engleskog i Talijanskog stila navijanja.. Nesto tipicno za tadasnje vrijeme i ovaj dio Balkana.. Torcida i Delije su vise furali Talijanski dok su Boysi i Grobari vukli na Engleze..
Bosanske skupine su bile mix svega i svacega...

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
Mislim da je onaj zvonko Mihajlovski...Derbi Zvezda - Partizan

"Evo izlaze igraci Partizana..a evo i nasih" :-zubati :-umirem



Glede navijanja i navijackog pokreta..

Urnebes je poceo tamo negdje 86' godine (prije toga su Torca i Grobari vec postojali, naravno, kao i stare podgrupe Zvezde- Red devilsi, Ultrasi, Zulu W..bla bla..)..
Dolazi do osnutka BBB-a a poslije toga nastaje cijeli niz navijackih skupina.. Ja bih se osvrnuo na ove iz BiH..
Manijaci, Lesinari, HZ, Robijasi (koji su u stvari postojali par godina ranije pod imenima HZC, Smogovci, Steelers itd..) zatim RArmy, Red black killersi :-zubati (danasnje Fukare).. To je uglavnom bila okosnica navijaca u BiH, koji su i danas aktivni (sve je to smijesno u odnosu na ono kako je bilo prije rata).. Bila je to kombinacija Engleskog i Talijanskog stila navijanja.. Nesto tipicno za tadasnje vrijeme i ovaj dio Balkana.. Torcida i Delije su vise furali Talijanski dok su Boysi i Grobari vukli na Engleze..
Bosanske skupine su bile mix svega i svacega...


Mislim da je ovo gore bio Milojko Pantić. U zdanje vrijeme sam stekao dojam da je riječ o totalnom imbecilu. :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Moguce da je i Milojko.. Obojica su Zvezdasi ili grijesim??

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
Moguce da je i Milojko.. Obojica su Zvezdasi ili grijesim??


Za Milojka znam, za ovog drugog nemam pojma. :-kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Pa red je da ga upoznas

http://www.extra-zabava.com/the-best-of ... lovski.php

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
A i ostale kad smo vec kod toga..

Miloš Topaloviæ:

1. Sledeèih par minuta ovog snimka protièu u znaku Georgi Hadžija i ove kretenske reklame za keèap.
2. Obratite pažnju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove !?
:-umirem


Milojko Pantiæ (trèanje na 400 m):

1. "U stazi èetiri je glavni favorit Majkl Džekson. Pardon, Majkl Džordan." Tada se ubacuje Nedeljko Kovinjalo: "Da, kolega Pantiæ zeli da kaže da je Majkl Džonson u Americi popularan kao njih dvojica."
2. U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."

Vladanko Stojakoviæ:

1. Da,da...dodji 'vamo bato, to se ne sme. Žuta karta!
2. I odlièna intervencija Ljukovèana . Da vidimo zašto se sada Nemci raduju, Pa da ,to je gol !?
3. Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. (posle dvadesetak sekundi) I da vidimo zašto su se igraèi Kelna kao po komandi povukli na svoju polovinu. Da, to je gol, 1:0 .
4. Kamerun mora da izvuèe barem bod pred utakmicu sa Švajcarskom da bi osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Švajcarskom..."
5. "I to je lagana lopta za golmana Stojanoviæa", a posle minut:" Ne, izgleda da je ipak bio pogodak".

I èetvrti poen Savica, i Litvanija sada vodi sedam - tri...
7. Stižu oko 13:30, narodski receno oko pola dva...
8. On je najmladji igrac na prvenstvu cije trenutke upravo privodimo kraju...
9. Ovo je takmicar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog Okeana.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:


"Krilo nikad ne pada daleko od beka."

Kakav pjesnik. :-klanjam =)) :-klanjam =)) :-klanjam =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 15:00 
Offline

Pridružen/a: 29 lip 2009, 06:58
Postovi: 144
Lokacija: Capital
Tulkas je napisao/la:
Mislim da je onaj zvonko Mihajlovski...Derbi Zvezda - Partizan

"Evo izlaze igraci Partizana..a evo i nasih" :-zubati :-umirem



Glede navijanja i navijackog pokreta..

Urnebes je poceo tamo negdje 86' godine (prije toga su Torca i Grobari vec postojali, naravno, kao i stare podgrupe Zvezde- Red devilsi, Ultrasi, Zulu W..bla bla..)..
Dolazi do osnutka BBB-a a poslije toga nastaje cijeli niz navijackih skupina.. Ja bih se osvrnuo na ove iz BiH..
Manijaci, Lesinari, HZ, Robijasi (koji su u stvari postojali par godina ranije pod imenima HZC, Smogovci, Steelers itd..) zatim RArmy, Red black killersi :-zubati (danasnje Fukare).. To je uglavnom bila okosnica navijaca u BiH, koji su i danas aktivni (sve je to smijesno u odnosu na ono kako je bilo prije rata).. Bila je to kombinacija Engleskog i Talijanskog stila navijanja.. Nesto tipicno za tadasnje vrijeme i ovaj dio Balkana.. Torcida i Delije su vise furali Talijanski dok su Boysi i Grobari vukli na Engleze..
Bosanske skupine su bile mix svega i svacega...


Engleski i talijanski način su neki osnovni evropski stilovi navijanja . Npr. U Hrvatskoj su tipični primjeri torcida i bbb . Dva totalno različita stila navijanja . U BiH je više kombinacija ta dva stila i pokupilo se sa obe strane ponešto . U zadnje vrijeme se kopiraju i južnoamerički fazoni sa izgeldom tribine i koreografijom .

_________________
FK Željezničar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
since1921 je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Mislim da je onaj zvonko Mihajlovski...Derbi Zvezda - Partizan

"Evo izlaze igraci Partizana..a evo i nasih" :-zubati :-umirem



Glede navijanja i navijackog pokreta..

Urnebes je poceo tamo negdje 86' godine (prije toga su Torca i Grobari vec postojali, naravno, kao i stare podgrupe Zvezde- Red devilsi, Ultrasi, Zulu W..bla bla..)..
Dolazi do osnutka BBB-a a poslije toga nastaje cijeli niz navijackih skupina.. Ja bih se osvrnuo na ove iz BiH..
Manijaci, Lesinari, HZ, Robijasi (koji su u stvari postojali par godina ranije pod imenima HZC, Smogovci, Steelers itd..) zatim RArmy, Red black killersi :-zubati (danasnje Fukare).. To je uglavnom bila okosnica navijaca u BiH, koji su i danas aktivni (sve je to smijesno u odnosu na ono kako je bilo prije rata).. Bila je to kombinacija Engleskog i Talijanskog stila navijanja.. Nesto tipicno za tadasnje vrijeme i ovaj dio Balkana.. Torcida i Delije su vise furali Talijanski dok su Boysi i Grobari vukli na Engleze..
Bosanske skupine su bile mix svega i svacega...


Engleski i talijanski način su neki osnovni evropski stilovi navijanja . Npr. U Hrvatskoj su tipični primjeri torcida i bbb . Dva totalno različita stila navijanja . U BiH je više kombinacija ta dva stila i pokupilo se sa obe strane ponešto . U zadnje vrijeme se kopiraju i južnoamerički fazoni sa izgeldom tribine i koreografijom .


Zaboravio si poljski stil "navijanja". Po meni, to i Boysi furaju. =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 19:02 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
jebemti nisam skuzio ovu temu ranije , ali evo , ja sam navijao za Sarajevo , pod utjecajem ekipe iz škole , istina je da je su za Sarajevo najviše navijali sarajevski Srbi i muslimani s čaršije, prvi bit će jer su uvijek neki Srbi igrali za Sarajevo , a drugi jer je valjda Čaršija blizu ,a i radi Papeta... gdješ za Želju navijat a s čaršije . :-zubati . Za Želju su Hrvati (starija ekipa) većinom navijali iz prostog razloga što je najviše Hrvata živjelo u blizini Grbavice (Novo Sarajevo) , a i oni iz Kiseljaka , zbog kolonije Kiseljačana koji su igrali u Želji ...Inače je Željo imao najvjernijeg navijača brata srbina iz Bora u Srbiji , vazdan je visio transparent , Stole iz Bora . Onda za Želju su navijali sve stare sarajlija , što zbog tradicije , što zbog toga što je bio radnički klub (željeznica) , tako i moj stari , s kojim sam jedini i najveći sukob u životu imao kad je Željo ispao od Videotona i ja se radovao i zajebavao ga ,kad me tad nije skalpirao nikad neće. :-zubati . Kad je željo igrao kup uefa , nije bilo šokle.... Sarajevo je imalo prije rata jebeniju navijačku ekipu , Horde su tad stasale , i svako ko je htio nešto da bude u raji od mladje ekipe je naravno bio u Hordama , dok je Željo u to vrijeme čast izuzetcima ,više bio penzionerski klub ,puno više navijača je imalo Sarajevo. Željovcima je najcrnji dan bio kad im je Hase slomio stativu loptom (drvene su bile), taj dan navijači Sarajeva slave ko svetac haha. Sarajevo je uvijek imalo saradju sa Zvijezdom , i igrači su išli u Zvijezdu , a Željo s Dinamom i Partizanom . Najpoznatiji golman koji je brano u oba kluba svakako Slobodan Janjuš , kad je iz Sarajeva došao u Želju , trening je pratilo po 5000 ljudi , bio je toliko lud , da je 90 posto navijača kontalo da namjerno pravi penal ,da bi ga onda odbranio . Uglavnom ,nadimak maca je dobio jer je imao takav odraz da se kod parade poravnavao da prečkom ...da nije bio lud , mogao je imati karijeru ...jbg više je volio onu stvar ....
Još je za pamčenje ostala ona filingranska veza Pašić Musemić , kad je Paja s desne strane probijao i nabacivao pravo na glavu Musemiću , za kojeg se vjerovalo da nezna dati gol drugačije nego glavom , tad je Sarajevo bilo Šampion ...ajme ...
Jbg poslije rata sam ohanuo sa Sarajevom kad niti jedan igrač nije bio ne musliman u timu . Al neke stvari nikad ne blijede i uvijek će mi biti drago kad Sarajevo ima uspjeha, poslije Sarajeva mi je uvijek bio drag Hajduk , jbg mi Sarajlije nikad nismo Zagrebčane gotivili , uvijek su nam bili ******** :-neznam
Inače su Grobari bili naj ,naj vjernija skupina , iz onih vremena se pamti kad je pogino Dragan Mace to je bila tragedija ...
Delije najbrojnije , i u Bg , vecina beogradjana je navijala za Partizan , a za Zvezdu svi ostali sa strane ...
Pamti se i Velež ,sa BMV-om (Bajević, Marić i Vladić) kad ih je plaćao i vodio Jole Musa , gomile navijača u Beogradu na finalu protiv Partizana , svi smo tad za Velež navijali ...pa kad je Pantelić Mariću dao gol s gola na gol, to se pamti ...
Sloboda mi je opet u sjecanju kao lijevi klub sa dobrim igračima Šečerbegović i Verlašević , te niko nije mogao proći , jbg bili su iz malog kluba da bi igrali u reprezentaciji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 srp 2009, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
ma uglavnom , ko je onda imao priliku da ide i gleda utakmice ,sad sigurno vise ne ide na stadion , nidje je veze ovo sad i ono onda , ova premijer liga je u rangu ondasnje republicke ...da je ova omladina imala sanse da dozivi onako nesto , sjebali bi se sad kad drukaju i navijaju za ove sto nemogu 30 minuta da trce...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 04 srp 2009, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
U Jugi su postojale tri vrste navijačkih skupina. Prva je bila Torcida...a onda dugo dugo nitko pa dolaze delije, grobari..malo ispod su BBB a onda dolaze šabani iz treće lige..među kojima su prednjačile Horde Zla..čuj naziva..

Torcida je jedina skupina koja je išla svuda i nikoga se nisu plašili. To je bila hrpa momaka, organizirani kaos, ali savršeno funkcionalan, nikad nisu za razliku od delija i grobara imali vođu..npr..

ja ne pamtim grobare u Splitu, nikad nisu dolazili, bar u vrijeme kad sam ja pohodio tribine a delija je bilo šačica i to onih kninskih, šćućurili bi se na jugu ko pokisle kokoši. jedino gostovanje beogradskih delija je bilo čini mi se 88-me ili 9-te.

Pamtim jedno gostovanje mostarskih navijača kad se Velež borio za prvo mjesto, došli su masovno u Split, padala je kišurina, stadion je bio poluprazan što je onda bilo čudo, ali lila je kišurina kako velim. Koji je to šabanluk bio i psovanje, ono krkansko, baš su bili smiješni..

Inače Velež je bio jedini klub koji nikad nije kupovao igrače, samo su igrali sa svojim momcima, i tu svaka čast a par puta im je prvenstvo bilo doslovno oteto. Nisu imali šnjure u vrhu. Imali su strava igrače, to se ne može poreć.

Što se tiče Tomića, on je meni bio redikul sa svojim ridikuloznim pjesmicama koje ne bi sklepalo ni dijete u prvom osnovne. Dosadan i naporan. takav mi je ostao u sjećanju.

veća je provala bio Mirko Kamenjašević sa svojim.." Bukal puca slobodnjak sa 30 metara ..kakav udarac..goool, *** gol, prečka"..ili " dragi gledaoci Ivica Osim je uzeo loptu i dok je ne izgubi poslušajte reklame" jer je Švabo bio poznat da je mogao driblati minutama na malom prostoru, zvali su ga "mister centimetar" : Zbog one svoje kad komentatori nisu imali kabine, nego prenosili iz raje.." sjedi mali pička ti materina, ništa ne vidim" u eter, dobio je i suspenziju pola godine.

Mladen Delić je ostao legenda sa svojim živopisnim komentarima a omiljeni igrač mu je bio Safet Sušić..pa bi Mladen vapio.." zašto Safete ne koristiš malo više svoj dribling..evo Safet dribla, jednog, drugog...iiiiii..ne sam Safete, Safet je izgubio loptu.."

Od ultra mitova poznat je onaj kad su jednog od viđenijih Torcidaša, Parangala, silovali u Beogradu, neki tvrde da se radilo o čistom ******** a neki opet kažu, pivskom flašom, grobarska ekipa, Žare i co, koji je btw još aktivan, iako su ga pozvali u Beograd, jer su bili kao dobri. Dugo vremena se orilo na utakmicama Hajduka i beogradskih klubova od strane delija i grobara.

procvetala bela lala
jebo Žare Parangala


Jedan od ultra ludih tipova je bio Torcidaš Sandokan koji je dobio nadimak po tome jer je sabljom ( ili nečim što je ličilo na sablju) u Beogradu posjekao nekog deliju il grobara ne znam sigurno. Mislim da je zbog toga zaglavio dobru robiju ali ne znam 100% detalje.

jedan od najluđih tipova ex Yu ultra scene bio je Buba luđak, BBB-ovac koji se ničega nije plašio pa je tako jednom u Beogradu sam samcat skočio u grobarski kop i počeo tući oko sebe. Grobari su mu opalili par šamara i iz poštovanja ga vodili po Beogradu par dana ko cara. Na kraju su ga odveli na grob Dragana Mancea, idola grobarskog juga da se pokloni no legenda je, navodno otkopčala šlic s nečasnom namjerom. Tu su ga napokon natamburali i poslali vlakom za Zagreb.

kao što je bio izuzetak po svemu , tako je i bizarno završio život, pregazio ga tramvaj na Jelačić placu.

Torcida je 70-tih dolazila na prve stranice novina i bila predmet sjednica SK jer je bio običaj da auotmobili s BG tablicama završe u moru ispred rive.

To je samo malecki dio, te lude scene krajem 70-tih i cijele osamdesete.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 04 srp 2009, 17:52 
Offline

Pridružen/a: 17 svi 2009, 21:48
Postovi: 1387
Velež je imao dobru ekipu i pozadinu za ono doba , ali nije im bilo dozvoljeno da budu prvi , njima su jedino Kup Maršala Tita puštali da osvoje , kao utjehu ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 18 srp 2009, 10:03 
Offline

Pridružen/a: 29 lip 2009, 06:58
Postovi: 144
Lokacija: Capital
vanjushka je napisao/la:
Mene zanima ko je prvi probubao tu modu sa spitfajerkama?

Koliko znam, pilotske jakne sa narandjastom stranom zbog radi lakseg uocavanja oborenog pilota od strane spasilacke misije... i ime duguju, mislim, engleskom zrakoplovu "pljuvacu vatre".

Ali odakle to na tribinama?


Spitfajerke jesu prvu uveli talijani . i sad je kod njih popularno

slika

_________________
FK Željezničar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 25 kol 2009, 20:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23193
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Delije u Pragu.
http://vinovo.magnify.net/video/Delije-vs-Police-Red-Star-fans

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 28 kol 2009, 11:01 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54
Postovi: 587
lider30 je napisao/la:

najbolji je ovaj od tamo negdi 1:50 "srbija brate,jugos(?)delj(delije?),cetniks(?)"

:ujko

_________________
"Imamo svoju Hrvatsku!"Franjo Tudjman

http://www.youtube.com/watch?v=XW1ICWXU ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 28 kol 2009, 14:42 
Offline

Pridružen/a: 29 lip 2009, 06:58
Postovi: 144
Lokacija: Capital


:sega

_________________
FK Željezničar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 28 kol 2009, 21:56 
Offline

Pridružen/a: 14 lip 2009, 15:27
Postovi: 490
sta grobari uvijek nabijaju na nos torcidi o neko torcidinom silovanom vođi zna li neko više o tome


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 29 kol 2009, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
kajman je napisao/la:
sta grobari uvijek nabijaju na nos torcidi o neko torcidinom silovanom vođi zna li neko više o tome

"Procvetala bela lala, jebo Žare Parangala!" :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 29 kol 2009, 15:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
kajman je napisao/la:
sta grobari uvijek nabijaju na nos torcidi o neko torcidinom silovanom vođi zna li neko više o tome



kad bi čitao još šta osim svog zadnjeg posta, pitanje bi bilo nepotrebno..:blink

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 01 ruj 2009, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Hm, da..sve to vise govori o Zaretu i grbarskom usmjerenju toga doba no o necemu drugomu

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 741 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO