HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 03:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 741 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 01 ruj 2009, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
a mo

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 03 ruj 2009, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
FK Crvena zvezda je prodala za ovu sezonu preko 10 000 sezonskih ulaznica, što se nije dogodilo još od 1991.

Ovo ulijeva neku nadu da postoji mogućnost za vraćanje na stare staze slave. :smajl034


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 20 ruj 2009, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Najveći derbi Ex Yu nogometa uvršten među 10 najboljih derbija kao 4. od strane Daily Maila:
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1214200/THE-LIST-The-greatest-rivalries-club-football-Nos-10-1.html

top 10:
1. Boca Juniors-River Plate
2. Fenerbahce-Galatasaray
3. Rangers-Celtic
4. RS Belgrade-Partizan
5. Real Madrid-Barcelona
6. Ajax-Feyenoord
7. Liverpool-Manchester United
8. Roma-Lazio
9. Olympiakos-Panathinaikos
10. Palmeiras-Corinthians

Citat:
Out of the ashes of the Second World War, two teams were created in Belgrade. FK Partizan became the central club of the Yugoslav Army and Red Star were the civil adversary. Both can lay claim to being the supreme team in the country – it has largely been a duopoly since their inception – although Red Star’s European Cup title in 1991 sets them apart. However in a country were the game is rife with corruption allegations, this once great on-field battle has left its better days in the past.

:thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 lis 2009, 17:08 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2009, 17:04
Postovi: 24
Pessimus dux je napisao/la:
kajman je napisao/la:
sta grobari uvijek nabijaju na nos torcidi o neko torcidinom silovanom vođi zna li neko više o tome

"Procvetala bela lala, jebo Žare Parangala!" :sega


1 kroz 1, jeste pokojni Parangal najeb'o...:yes Zna to stara garda Torcide vrlo dobro...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 lis 2009, 18:15 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
HCBG je napisao/la:
Pessimus dux je napisao/la:
"Procvetala bela lala, jebo Žare Parangala!" :sega


1 kroz 1, jeste pokojni Parangal najeb'o...:yes Zna to stara garda Torcide vrlo dobro...


šta zna?
jesi li ga ti guzio?
ili si čuo samo priču?
ja sam pak čuo od starih torcidaša da je to izmišljotina koja je pala na plodno tlo.

jesi ikada išao na utakmice pa da vladaš ikakvim navijačkim saznanjima ili čuješ za stolom prekoputa pa sam salžeš priču?
evo ti zadatak, raspitaj se i prouči, mjesto radnje bg, stadion jna, wc, s jedne strane sarma, s druge čopor cigana, konačni rezultat sarmu uhapsili, srbetine po zidovima i podovima, jedan slomljene vilice na hitnu operaciju.....

drugi zadatak mjesto radnje zagreb, park maksimir, utakmica dinamo-partizan 89', skupine grobarskih sporednih ekipa u maksimiru od 150-300, boysi sa strane prelaze ogradu, juriš....i?

a) hrabri srbi zaustavljaju napad pobesnelih ustaša koji u hiljadama padaju pokošeni ali onako drogirani i dalje napadaju hrabre navijače crno belih koji se ne povlače ni za metra.
b) nakon par sekundi grobari počinju bježati, prebijanje zaostalih, hvatanje i lupabnje svega na što se naleti da navija za partizan
c) nakon par +još par sekundi grobari počinju bježati, prebijanje zaostalih, hvatanje i lupabnje svega na što se naleti da navija za partizan

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 lis 2009, 18:41 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2009, 17:04
Postovi: 24
caporegime je napisao/la:
HCBG je napisao/la:

1 kroz 1, jeste pokojni Parangal najeb'o...:yes Zna to stara garda Torcide vrlo dobro...


šta zna?
jesi li ga ti guzio?
ili si čuo samo priču?
ja sam pak čuo od starih torcidaša da je to izmišljotina koja je pala na plodno tlo.

jesi ikada išao na utakmice pa da vladaš ikakvim navijačkim saznanjima ili čuješ za stolom prekoputa pa sam salžeš priču?
evo ti zadatak, raspitaj se i prouči, mjesto radnje bg, stadion jna, wc, s jedne strane sarma, s druge čopor cigana, konačni rezultat sarmu uhapsili, srbetine po zidovima i podovima, jedan slomljene vilice na hitnu operaciju.....

drugi zadatak mjesto radnje zagreb, park maksimir, utakmica dinamo-partizan 89', skupine grobarskih sporednih ekipa u maksimiru od 150-300, boysi sa strane prelaze ogradu, juriš....i?

a) hrabri srbi zaustavljaju napad pobesnelih ustaša koji u hiljadama padaju pokošeni ali onako drogirani i dalje napadaju hrabre navijače crno belih koji se ne povlače ni za metra.
b) nakon par sekundi grobari počinju bježati, prebijanje zaostalih, hvatanje i lupabnje svega na što se naleti da navija za partizan
c) nakon par +još par sekundi grobari počinju bježati, prebijanje zaostalih, hvatanje i lupabnje svega na što se naleti da navija za partizan


Pa to sam cuo od brace Grobara jos odavno, kao sto si ti cuo suprotno... da se u internim krugovima i nas i Torcide zna da je Parangal izmaltretiran i da su bizarno postupili prema tom narkomanu, sto se odma nerviras i okreces ovu pricu na truli nacionalizam.

Zareta znam s tribine jos od 1993, od kada ja idem na jug... Stari je jos aktivan. Nego zasto mi spominjes Zagreb 1989, pa Grobari su imali fenomenalna izdanja tokom osamdesetih, jos od 1982 super ekipa Grobara je pravila haos tamo, pa jbt... bili smo kaznena ekspedicija, je li to toliko tesko priznati... ja nikome nista ne sporim, ali vasi ljudi iz starijih hool ekipa su uvek priznali da su Grobari imali opasnu ekipu, pogotovo za fajt...

Cuo sam za tog bojsa, sto je razbacao cigane, na finalu kupa cini mi se... i sta s tim?

Pa nisi ti taj koji ce meni da daje zadatke, ja sam aktivan navijac 16 godina, ti si verovatno neki net-huligan koji na internetu upija informacije i glumi ludilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 lis 2009, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Imam jedno pitanje za ove iskusne navijače. šta je to s Torcidom i United Forceom, jel istina da su bili u bliskim odnosima, a da su neki i ostali? :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 lis 2009, 19:45 
Offline

Pridružen/a: 07 svi 2009, 12:19
Postovi: 596
UF su oni što su napravili onaj belaj u Novom Pazaru?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 lis 2009, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Jesu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 05 lis 2009, 20:37 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2009, 17:04
Postovi: 24
Cort0 Maltese je napisao/la:
Imam jedno pitanje za ove iskusne navijače. šta je to s Torcidom i United Forceom, jel istina da su bili u bliskim odnosima, a da su neki i ostali? :kava


Ne znam za bliske odnose... Jedan stariji lik iz Torcide srpske nacionalnosti je presao u Beograd i devedesetih bio u UF, to je ono sto ja znam... Mozda je ostao u dobrim odnosima sa svojom maticnom grupom, pa eto otud nekakva iskonstruisana prica o "prijateljstvu" izmedju Torcide i UF.
Sto se tice UF, jedina ekipa iz Ex-Yu za koju znam da su bili u ok odnosima sa Forsima je Red Army i ako ni meni to nije jasno, jer su i tada Forsi bili desnicari sa primesama nacional-socijalizma, a RA levicari, mada se tada to i nije toliko gledalo i par puta su ih fino docekali u Mostaru...

Znam nekoliko likova iz mog kraja u BG-u koji su bili u Novom Pazaru pre 5 godina, to je bio haos, trebalo je skupiti muda i otici medju napaljene Sandzaklije i pobiti se s njima na stadionu. UF - uvek bili ekipa za respekt i od Grobara i od cigana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 06 lis 2009, 08:29 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
HCBG je napisao/la:
caporegime je napisao/la:

šta zna?
jesi li ga ti guzio?
ili si čuo samo priču?
ja sam pak čuo od starih torcidaša da je to izmišljotina koja je pala na plodno tlo.

jesi ikada išao na utakmice pa da vladaš ikakvim navijačkim saznanjima ili čuješ za stolom prekoputa pa sam salžeš priču?
evo ti zadatak, raspitaj se i prouči, mjesto radnje bg, stadion jna, wc, s jedne strane sarma, s druge čopor cigana, konačni rezultat sarmu uhapsili, srbetine po zidovima i podovima, jedan slomljene vilice na hitnu operaciju.....

drugi zadatak mjesto radnje zagreb, park maksimir, utakmica dinamo-partizan 89', skupine grobarskih sporednih ekipa u maksimiru od 150-300, boysi sa strane prelaze ogradu, juriš....i?

a) hrabri srbi zaustavljaju napad pobesnelih ustaša koji u hiljadama padaju pokošeni ali onako drogirani i dalje napadaju hrabre navijače crno belih koji se ne povlače ni za metra.
b) nakon par sekundi grobari počinju bježati, prebijanje zaostalih, hvatanje i lupabnje svega na što se naleti da navija za partizan
c) nakon par +još par sekundi grobari počinju bježati, prebijanje zaostalih, hvatanje i lupabnje svega na što se naleti da navija za partizan


Pa to sam cuo od brace Grobara jos odavno, kao sto si ti cuo suprotno... da se u internim krugovima i nas i Torcide zna da je Parangal izmaltretiran i da su bizarno postupili prema tom narkomanu, sto se odma nerviras i okreces ovu pricu na truli nacionalizam.

Zareta znam s tribine jos od 1993, od kada ja idem na jug... Stari je jos aktivan. Nego zasto mi spominjes Zagreb 1989, pa Grobari su imali fenomenalna izdanja tokom osamdesetih, jos od 1982 super ekipa Grobara je pravila haos tamo, pa jbt... bili smo kaznena ekspedicija, je li to toliko tesko priznati... ja nikome nista ne sporim, ali vasi ljudi iz starijih hool ekipa su uvek priznali da su Grobari imali opasnu ekipu, pogotovo za fajt...

Cuo sam za tog bojsa, sto je razbacao cigane, na finalu kupa cini mi se... i sta s tim?

Pa nisi ti taj koji ce meni da daje zadatke, ja sam aktivan navijac 16 godina, ti si verovatno neki net-huligan koji na internetu upija informacije i glumi ludilo.


e tada nisu imali fenomenalno izdanje baš na tom mjestu.
i zašto vi nedojebani jazavci čim se susretnete s nekim tko vas ne prizna u vašoj punini kako sebe smatrate odmah otkrivate kako se radi o net huliganu?
pa to je simptomatično za sve vas.
ti me ni ne znaš a već znaš koje vrste sam ja huligan.
očito imaju neke podzemne vode pored jna stadiona jer svi grobari podebile i vide samo ono što oni hoće vidjeti.
a kad već sereš da si od 93 na tribini (ja sam od 89' s puno pauza, prestanaka i povrataka) onda moraš znati da zapravo 80 ih godina i nije bilo puno kaosa kako ti misliš, više je to bilonesuvislo srpsko hvastanjwe temeljeno na ničemu.
a reci mi gobaru što niko od vas nije išao u donjeck?
pa vas nikad osim sad u žilini (manje nego tovara a njima bilo zabranjeno)i lani u temišvaru na eurogostovanju nema više od 50.
jel to zato što ste grobari ili ipak samo šupci?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 06 lis 2009, 08:32 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
HCBG je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
Imam jedno pitanje za ove iskusne navijače. šta je to s Torcidom i United Forceom, jel istina da su bili u bliskim odnosima, a da su neki i ostali? :kava


Ne znam za bliske odnose... Jedan stariji lik iz Torcide srpske nacionalnosti je presao u Beograd i devedesetih bio u UF, to je ono sto ja znam... Mozda je ostao u dobrim odnosima sa svojom maticnom grupom, pa eto otud nekakva iskonstruisana prica o "prijateljstvu" izmedju Torcide i UF.
Sto se tice UF, jedina ekipa iz Ex-Yu za koju znam da su bili u ok odnosima sa Forsima je Red Army i ako ni meni to nije jasno, jer su i tada Forsi bili desnicari sa primesama nacional-socijalizma, a RA levicari, mada se tada to i nije toliko gledalo i par puta su ih fino docekali u Mostaru...

Znam nekoliko likova iz mog kraja u BG-u koji su bili u Novom Pazaru pre 5 godina, to je bio haos, trebalo je skupiti muda i otici medju napaljene Sandzaklije i pobiti se s njima na stadionu. UF - uvek bili ekipa za respekt i od Grobara i od cigana.



:sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega :sega
manje interneta bratijo, više informacija iz prve ruke, pa se nećete sramotiti.
kad već stidljivo skupljate informacije po navijačkim tribinama, barem tamo možete biti malo temeljitiji.
a pazi ovog novog....svoju ekipu pljuje....

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 06 lis 2009, 13:43 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2009, 17:04
Postovi: 24
Pa prvi si krenuo o tome, kao - Sta ti znas, je l' ides na utakmice bla-bla?
Koji *** tebi imam da se pravdam, imam preko 350 utakmica iza sebe... Sta si ti, neki purger, torcidas, jesi li redovan na svojoj tribini, odakle si uopste... Puca meni za vas, niti me zanimate, niti sam bilo koju grupu u negativnom kontekstu uzeo u usta.

Vidim da imas potrebu da se poseres po Grobarima i da osporavas da smo bili i uvek cemo biti jaka grupa koja je jebavala majke svima na ovim prostorima u poslednjih 25 godina, kao i svaka grupa iz velike cetvorke imali smo i uspone i padove...

Kao sto rekoh, nemam nameru nikog da osporavam, imali ste i imate svoje dobre i lose strane, pa je l' na taj nacin umanjujes svoje frustracije tako sto ces pljuvati po Grobarima... Necu da padam u vatru i da me isprovociras da u startu popijem ban..., ako ti je to cilj.

Kada dobijemo "beli sengen" i poput vas nesmetano budemo mogli da putujemo po Evropi kada nam se digne ***, a da se ne potucamo po nekakvim ambasadama i cekamo vize..., onda cemo pricati o Evro gostovanjima... :yes

Grobari su bili i bice velika grupa, a ti laprdaj sta hoces... To se ne dokazuje ovde...

I naravno da sam sto se tice tribine kompententniji za ono sto se desava od kada idem na tekme, a ti ospori nesto od onoga sto sam prethodno napisao lave ili me ispravi ako sam nesto pogresno napisao :wink .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 06 lis 2009, 15:05 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
HCBG je napisao/la:
Pa prvi si krenuo o tome, kao - Sta ti znas, je l' ides na utakmice bla-bla?
Koji *** tebi imam da se pravdam, imam preko 350 utakmica iza sebe... Sta si ti, neki purger, torcidas, jesi li redovan na svojoj tribini, odakle si uopste... Puca meni za vas, niti me zanimate, niti sam bilo koju grupu u negativnom kontekstu uzeo u usta.

Vidim da imas potrebu da se poseres po Grobarima i da osporavas da smo bili i uvek cemo biti jaka grupa koja je jebavala majke svima na ovim prostorima u poslednjih 25 godina, kao i svaka grupa iz velike cetvorke imali smo i uspone i padove...

Kao sto rekoh, nemam nameru nikog da osporavam, imali ste i imate svoje dobre i lose strane, pa je l' na taj nacin umanjujes svoje frustracije tako sto ces pljuvati po Grobarima... Necu da padam u vatru i da me isprovociras da u startu popijem ban..., ako ti je to cilj.

Kada dobijemo "beli sengen" i poput vas nesmetano budemo mogli da putujemo po Evropi kada nam se digne ***, a da se ne potucamo po nekakvim ambasadama i cekamo vize..., onda cemo pricati o Evro gostovanjima... :yes

Grobari su bili i bice velika grupa, a ti laprdaj sta hoces... To se ne dokazuje ovde...

I naravno da sam sto se tice tribine kompententniji za ono sto se desava od kada idem na tekme, a ti ospori nesto od onoga sto sam prethodno napisao lave ili me ispravi ako sam nesto pogresno napisao :wink .



:sega :sega :sega
stvar je u tome da ti nisi ništa konkretno napisao. obične fraze koje može isprosipat osoba s polusatnim pristupom internetu.

i zapamti. kad vam ukinu vize, možda će biti 10-20% više ljudi na gostovanjima jer se ne dijele vize ko na lutriji nego svaki navijač pretrpi malo zajebancije za vizu a što predstavlja otprilike 10% zajebancije u odnosu na ukupnu zajebanciju koja se sastoji od dugog puta, murje, hrane, pića, nespavanja, nekomfora i sl.
ko je htio ići taj se i za vize potrudio.
stvar je u tome što grobari ne idu.
malo ih je na gostovanjima. jad i bijeda. a doma su krcati.
mi imamo suprotan problem. nas doma nema a vrvi na gostovanjima.

kolikogod mi je to teško izreći ali cigani su za vas nedostižna točka u svakom segmentu navijačkog života.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 07 lis 2009, 02:40 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2009, 17:04
Postovi: 24
caporegime je napisao/la:
HCBG je napisao/la:
Pa prvi si krenuo o tome, kao - Sta ti znas, je l' ides na utakmice bla-bla?
Koji *** tebi imam da se pravdam, imam preko 350 utakmica iza sebe... Sta si ti, neki purger, torcidas, jesi li redovan na svojoj tribini, odakle si uopste... Puca meni za vas, niti me zanimate, niti sam bilo koju grupu u negativnom kontekstu uzeo u usta.

Vidim da imas potrebu da se poseres po Grobarima i da osporavas da smo bili i uvek cemo biti jaka grupa koja je jebavala majke svima na ovim prostorima u poslednjih 25 godina, kao i svaka grupa iz velike cetvorke imali smo i uspone i padove...

Kao sto rekoh, nemam nameru nikog da osporavam, imali ste i imate svoje dobre i lose strane, pa je l' na taj nacin umanjujes svoje frustracije tako sto ces pljuvati po Grobarima... Necu da padam u vatru i da me isprovociras da u startu popijem ban..., ako ti je to cilj.

Kada dobijemo "beli sengen" i poput vas nesmetano budemo mogli da putujemo po Evropi kada nam se digne ***, a da se ne potucamo po nekakvim ambasadama i cekamo vize..., onda cemo pricati o Evro gostovanjima... :yes

Grobari su bili i bice velika grupa, a ti laprdaj sta hoces... To se ne dokazuje ovde...

I naravno da sam sto se tice tribine kompententniji za ono sto se desava od kada idem na tekme, a ti ospori nesto od onoga sto sam prethodno napisao lave ili me ispravi ako sam nesto pogresno napisao :wink .



:sega :sega :sega
stvar je u tome da ti nisi ništa konkretno napisao. obične fraze koje može isprosipat osoba s polusatnim pristupom internetu.

i zapamti. kad vam ukinu vize, možda će biti 10-20% više ljudi na gostovanjima jer se ne dijele vize ko na lutriji nego svaki navijač pretrpi malo zajebancije za vizu a što predstavlja otprilike 10% zajebancije u odnosu na ukupnu zajebanciju koja se sastoji od dugog puta, murje, hrane, pića, nespavanja, nekomfora i sl.
ko je htio ići taj se i za vize potrudio.
stvar je u tome što grobari ne idu.
malo ih je na gostovanjima. jad i bijeda. a doma su krcati.
mi imamo suprotan problem. nas doma nema a vrvi na gostovanjima.

kolikogod mi je to teško izreći ali cigani su za vas nedostižna točka u svakom segmentu navijačkog života.


Ku-ku... ti laprdas gluposti, jebe se meni za internet... Grobari su uvek bili i bice veca grupa od tih tvojih BBB, sta mene boli *** kakvi ste vi preko grane, ja samo znam da je nama konstanta 2000+ ljudi u kopu na svakoj utakmici u prvenstvu, a vas purgera nema ni 200 u HNL ligi, pa to je sramota... zato se poklopi i cuti!

Bice nas mnogo vise na Evro gostovanjioma kada se sve sredi, kada budemo putovali bez cimanja poput vas, zivim za taj dan da se sretnrmo, evo dacu i svoj zivot ako treba da se ponovi sudar... kao u Kreinsu, pa vas je iskrivila nasa dijaspora nesrecnice...

Ti si iskompleksirani indijanac, nemas pojma o cemu pises..., navodis mi da su "cigani nedostizna tocka u svakom segmentu navijackog zivota"... pa da li si ti normalan? Prema ovome sto si napisao vidi se da si gmizavac koji se hrani informacijama preko interneta, koji nema veze sa zivotom i navijackim svetom, ma sta ti idiote uopste znas kako stoje stvari izmedju nas i ciganije ili uopste... obicna si nadrkana lesina...

Garantujem da nemas ni upola utakmica koliko ja imam iza sebe i ako si stariji nekoliko godina... Istruli slino!

Grobari


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 07 lis 2009, 09:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Grobar, ohladi malo.. Da ste najbolji, niste, da ste losi niste ni to.. Al da ste bolji od BBB-a to je vec pretjerivanje...
Imati tako tesku povijest, non stop neke bitke bilo u jugoslaviji bilo u Tudjmanovo vrijeme pa i zadnjih godina, i sve to nadvladati i opstati granici sa nemogucim.. zato ne potcjenjuj snagu BBB-a i ne daji olako (pr)ocjene..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 07 lis 2009, 12:18 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2009, 17:04
Postovi: 24
Stari, u mnogo toga se necemo sloziti, a u necemu i hocemo, ali bilo je tu malo i ironije... :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 07 lis 2009, 13:55 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
HCBG je napisao/la:
caporegime je napisao/la:


:sega :sega :sega
stvar je u tome da ti nisi ništa konkretno napisao. obične fraze koje može isprosipat osoba s polusatnim pristupom internetu.

i zapamti. kad vam ukinu vize, možda će biti 10-20% više ljudi na gostovanjima jer se ne dijele vize ko na lutriji nego svaki navijač pretrpi malo zajebancije za vizu a što predstavlja otprilike 10% zajebancije u odnosu na ukupnu zajebanciju koja se sastoji od dugog puta, murje, hrane, pića, nespavanja, nekomfora i sl.
ko je htio ići taj se i za vize potrudio.
stvar je u tome što grobari ne idu.
malo ih je na gostovanjima. jad i bijeda. a doma su krcati.
mi imamo suprotan problem. nas doma nema a vrvi na gostovanjima.

kolikogod mi je to teško izreći ali cigani su za vas nedostižna točka u svakom segmentu navijačkog života.


Ku-ku... ti laprdas gluposti, jebe se meni za internet... Grobari su uvek bili i bice veca grupa od tih tvojih BBB, sta mene boli *** kakvi ste vi preko grane, ja samo znam da je nama konstanta 2000+ ljudi u kopu na svakoj utakmici u prvenstvu, a vas purgera nema ni 200 u HNL ligi, pa to je sramota... zato se poklopi i cuti!

Bice nas mnogo vise na Evro gostovanjioma kada se sve sredi, kada budemo putovali bez cimanja poput vas, zivim za taj dan da se sretnrmo, evo dacu i svoj zivot ako treba da se ponovi sudar... kao u Kreinsu, pa vas je iskrivila nasa dijaspora nesrecnice...

Ti si iskompleksirani indijanac, nemas pojma o cemu pises..., navodis mi da su "cigani nedostizna tocka u svakom segmentu navijackog zivota"... pa da li si ti normalan? Prema ovome sto si napisao vidi se da si gmizavac koji se hrani informacijama preko interneta, koji nema veze sa zivotom i navijackim svetom, ma sta ti idiote uopste znas kako stoje stvari izmedju nas i ciganije ili uopste... obicna si nadrkana lesina...

Garantujem da nemas ni upola utakmica koliko ja imam iza sebe i ako si stariji nekoliko godina... Istruli slino!

Grobari


gmizavac te napravio gmizavka te okotila a ti kao gmizavac gmižeš po net prostoru i seruckaš ono što pokupiš sa ostalih navijačkih stranica.
ako si ti prema mom tekstu veleumno zaključio kako sam ja iskompleksirani indijanac pripremi se na nastavak tužnog života u kojem će te valjati đinđari, trannyiji će ti davati guze dok ti misliš da tucaš ekstra komada, djeca će ti ličiti na svakoga samo na tebe ne a ti ćeš ih okolo ponosito pokazivati.
nemoj nikada zaboraviti da je ovo hrvatski forum pa smanji malo psovke.

i malo manje lupetaj tudume jer kad spominješ kriens gdje je dobilo batina 3-4 gastarbejtera koji su samo došli u masu srba, a gdje je zg ekipa po gradu istukla srba i srba, kao neku navojačku pobjedu, kad mantraš grobarsku naricaljku kako ih doma ima hiljade onda samo ponavljaš idiotarije koje najniži net huligani sa srpski sajtova ubacuju u medijski prostor što te čini još većim jazavcem od njih samih.
utakmica možda i imaš, onako uz koštice i kikiriki al da si neki fajter nisi.
tipični si srpski jazavac koji je poraze naučio najlakše prebrobrođivati tako da ih pretvaraš u pobjede a laži ti postaju istine.
protiv tog stanja duha lijeka nema pa tako i ti slobodno *** po medijskom prostoru.
ta tvoja "molitva" kako živiš za dan kad ćemo se sresti, izrečena u tipičnom guslarskom crnogorsko-čojstvenom stilu dakle komičnom, je davno postala predmet sprdnje jer su srbi davno pročitana priča.
još se sjećam sofije 2005. na suprotnoj tribini 30-ak klinaca sa transparentom alcatraz, jedan smješniji od drugog.
poslije ispričali pravu štoriju kako su napali i nabili veliku skupinu hrvata (nakon što smo ispitali sve detalje utvrdili smo da se događaj nije nikada dogodio) koji su "bežali" pred hrabrim srbima, objavili u kuriru :sega :sega :sega .
ti si sine premet plakanja jadnog oca i neplanirane majke i nastavi dalje gleduljit utakmice sa strane s košticama i kikirikijem jer navijački svije nije za tebe.

e srpče, još malo.
ko je ono nokautirao grobara u pioniru na rukometu?
pred kim je tako panično bježao čegi i zelenović u domu sportova?
zznaš li na šta su ličili grobari kad smo ih iskamenjarili u dubravi, još su 5 minuta se vozili čučeći u busu j jaknama preko glave.
znaš li kako je bilo dosadno boysima na bg kolodvoru dok su čekali i nikad dočekali da ih napadnu grobari koji su se šunjali okolo, na rukometu?

kako ono reče? nadrkana lešina, istruni slino.... :sega :sega :sega
sad vjerojatno slušaš gorski vjenac na guslama na liniji i gledaš hongkoške filmove na vhs-u jer si biijesan i puniš se snagom spreman da razbiješ svakoga na cesti ko te krivo pogleda.
znači ideš pred vrtić :sega :sega :sega :sega

adio morone srpski i idi na dnk analizu

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 07 lis 2009, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
:sega

Nemogu da vjerujem da se spominje Kriens i udaranje onih balavandera gastarbajterskih, kao neka velika pobjeda :ucelo
Gospodo groblje, zasto se bjezalo sa terena glavom bez obzira kad je ekipa usla na travnjak da spase ono balavurdije koja se nije snasla medju onima koji su im tate po godinama mogli biti??? Bilo je bezi Mile eto onih..
Da se pokaze ko je ko, dosla vam je u vas pakao pionira grupa BBB-a (i jos poslagala par padavicara) sto je za mene najveci podvig ijedne navijacke skupine IKAD..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 07 lis 2009, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
:sega

Nemogu da vjerujem da se spominje Kriens i udaranje onih balavandera gastarbajterskih, kao neka velika pobjeda :ucelo
Gospodo groblje, zasto se bjezalo sa terena glavom bez obzira kad je ekipa usla na travnjak da spase ono balavurdije koja se nije snasla medju onima koji su im tate po godinama mogli biti??? Bilo je bezi Mile eto onih..
Da se pokaze ko je ko, dosla vam je u vas pakao pionira grupa BBB-a (i jos poslagala par padavicara) sto je za mene najveci podvig ijedne navijacke skupine IKAD..


Nadam se da je ovo ironija. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 08 lis 2009, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Vidi se da si ti ipak kospice kikiriki navijac Corto...

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 08 lis 2009, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
Vidi se da si ti ipak kospice kikiriki navijac Corto...


Ako je to najveći navijački podvig ikad, onda sam ja Šiptar. :kava
Molim te da mi objasniš po kojim si kriterijima došao do zaključka da je to najveći navijački podvig. :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 08 lis 2009, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Corto ti se razumijes u povijest, vjest si u raspravama, ali o navijanju, bolje reci za hool scenu nisi bas kompetentan, ma koliko god ti pratio Zvezdu.. s obzirom kakvo pitanje postavljas i cemu se cudis, nemam namjeru da ti bilo sta objasnjavam ,jer bi to bilo sipanje iz supljeg u prazno.. Ti to ne bi razumio

baj d vej..podvizi nisu bakljade, koreografije..to moze svako, neko bolje , neko losije..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 08 lis 2009, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
Corto ti se razumijes u povijest, vjest si u raspravama, ali o navijanju, bolje reci za hool scenu nisi bas kompetentan, ma koliko god ti pratio Zvezdu.. s obzirom kakvo pitanje postavljas i cemu se cudis, nemam namjeru da ti bilo sta objasnjavam ,jer bi to bilo sipanje iz supljeg u prazno.. Ti to ne bi razumio

baj d vej..podvizi nisu bakljade, koreografije..to moze svako, neko bolje , neko losije..


Nisu podvizi u tom smislu na koji ti misliš, ali se varaš. Da može svatko, onda bi svatko i radio, za to je ipak potrebna neka organizacija(za koreo).

I pazi, ne kažem ja da taj odlazak u Beograd Boysa nije podvig, ali sigurno nije najveći navijački podvig ikada, niti je uopće u toj kategoriji.

Ne sporim da nisam baš kompetentan za hool scenu, imaj živaca za nas laike. :001_tongue


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijački mitovi ex Yu scene
PostPostano: 08 lis 2009, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Napisah da koreo moze sako uradit i stojim iza toga, ali postoje bitne razlike u tome kako se naprave i da li uspiju..
Dolazak BBB-a u BG bez ikakve pratnje u ludilo Pionira (a zna se kako je kad se u BG igra kontra "ustasa" i bez njihovih navijaca) ulazak na tribinu i onda jos navijanje..plafon.. sjecas se do kojeg je to ludila dovelo Grobare???
To zaista nemozes ni sa cime usporediti..
Nemoj niti pokusavati s dolaskom Cigana u Zapresic pod pratnjom dostojne Papi...

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 741 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO