HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 00:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 01 ruj 2010, 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Da malo napisemo nesto i o dinamu..., mislim da smo se u ovom prijelaznom roku što bi maminjo reko "perverzno" :zubati pojačali, došli su Tonel, Sylvester, Beciraj te naravno Ante Rukavina, došo je i nabolji trener koji je ikada sjedio na Dinamovoj klupi-Vahid Halilhodžić, sezona je obilježena protestima i bojkotu BBB-a, iako ni ja nevolim maminja ne slažem se sa bojkotom al kao dio BBB-a i ja sam u "bojkotu" iako mislim da necu još dugo izdržat.....počevši već od splita di se nadam da cemo prizemljit adjukovce... :dinamo :herceg_bosna

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 01 ruj 2010, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4967
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
TG-B.B.B je napisao/la:
Da malo napisemo nesto i o dinamu..., mislim da smo se u ovom prijelaznom roku što bi maminjo reko "perverzno" :zubati pojačali, došli su Tonel, Sylvester, Beciraj te naravno Ante Rukavina, došo je i nabolji trener koji je ikada sjedio na Dinamovoj klupi-Vahid Halilhodžić, sezona je obilježena protestima i bojkotu BBB-a, iako ni ja nevolim maminja ne slažem se sa bojkotom al kao dio BBB-a i ja sam u "bojkotu" iako mislim da necu još dugo izdržat.....počevši već od splita di se nadam da cemo prizemljit adjukovce... :dinamo :herceg_bosna

Na ostale stvari u tvome postu ne bi se obazirao, ali kako mozes rec da je ovo najbolji trener na vasoj klupi? Da ne pominjem niza trenera, samo bi rekao- Ciro.

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 01 ruj 2010, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
jaki smo ko zemlja, pojačali se na pravim mjestima, obrana je beton, jedino da imamo još jednog Tomečaka na lijevoj strani. :dinamo1

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 02 ruj 2010, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
Mislim da bi Vrsaljko mogo bit dobar na toj strani...., onaj Mesarić nema pojma nit o obrani nit o napadu, Cufre je odlican na centralnom + Tonel, samo da vaha sve to dovede u red i ovo bi mogla bit dobra sezona

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 03 ruj 2010, 00:47 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 08:04
Postovi: 1122
Nastavimo s bojkotom! Vratite nam Dinamo! Dinamo je uklet klub. Toliko sam knedli progutao i nevjerojatnih stvari vidio da to nije noormalno. Što god može krenuti po zlu-u pravilu i krene.

Ali ljubav plavog puka je vječna... Po europsko proljeće!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 03 ruj 2010, 07:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
I ja sam za bojkot ali mislim da smo ga krivo tempirali, napokon je složena jedna respektabilna momcad sa respekabilnim trenerom i klub zasluzuje maximalnu podršku, a isto tako mamić je jedva doceko da se maknemo sa sjevera tako da mislim da ovaj bojkot neće urodit plodom, još ako ga pomaze rezultati pocevsi od poljuda pa do europske lige,,,,hmmm neznam ali mislim da igraci i trener zasluzuju podrsku!!

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 04 ruj 2010, 00:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2010, 08:23
Postovi: 20
Mislim da bojkot nije greska, greska je njegova nedefiniranost. Trebali smo najaviti, odbojkotirati utakmicu, dvije, ali ovako na kraju sami sebe kaznjavamo. :neznam

Opet, da se nije krenulo ovako ostro, da nije poceo bojkot, sumnjam kako bi vidjeli i Vahu i Tonela i Sylvestra... Beciraja sam gledao u Buducnosti, ne smatram ga pojacanjem (dao Bog da me demantira). Sad smo ekipirani za prvenstvenu trku, a Europa, sta Bog da. :dinamo

_________________
"When I looked for good, then evil came unto me; And when I waited for light, there came darkness." Job 30:26


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 04 ruj 2010, 12:24 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Bojkot je sranje. Ne bojkotiram. Bojkotom se neće ništa postići, no ok krenule su neke pametne inicijative sa strane boysa pa se tomu nadam da će bit nešto ozbiljnije i konkretnije. Inače je bojkot promašaj ...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 04 ruj 2010, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
TG-B.B.B je napisao/la:
I ja sam za bojkot ali mislim da smo ga krivo tempirali, napokon je složena jedna respektabilna momcad sa respekabilnim trenerom i klub zasluzuje maximalnu podršku, a isto tako mamić je jedva doceko da se maknemo sa sjevera tako da mislim da ovaj bojkot neće urodit plodom, još ako ga pomaze rezultati pocevsi od poljuda pa do europske lige,,,,hmmm neznam ali mislim da igraci i trener zasluzuju podrsku!!


bojkot će ispasti katastrofa jer će se javnost okrenuti protiv BBB-a, a ne Mamića. doduše, tu grešku BBB ponavljaju već dvije-tri godine.

već vidim kako će se nakon par utakmica početi pisat da je i Dinamo dobio Medvešćakovu atmosferu, da nam huligani ne trebaju itd.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 05 ruj 2010, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2010, 20:40
Postovi: 1575
Lokacija: Zaljev svinja
BBB-i su i doveli Mamića, ustvari je on jedan od njih. Bio je kum vođama te skupine, potplaćivao ih raznim uslugama itd. Nije im uopće smetao dok nije pretjerao s ispadima, do one sezone kad je Dinamo igrao u ligi za ostanak ljudi su ga obožavali, uopće nikoga ne bi bilo briga za kriminal. Sjećam se jednom davno kod Latina (ne puno poslije nakon što je vraćeno ime klubu) kako je onaj Bauer govorio da doduše postoje nesporazumi s vodstvom kluba, ali u stilu "sve su to drugarska razmimoilaženja", kako je Mamić puno bolji od Canjuge. A već tada su svi igrači bili pod Mamićevom agencijom, on je radio što je htio. Kako su se sad najednom sjetili da je Dinamo udruga građana i da mu treba objaviti statut? Kada je Niki bilo onemogućeno igranje za klub jer nije u njegovoj agenciji, pa je morao otići, nitko nije vidio pravog krivca. Sada najavljuju bojkot. Pa ako su protiv Mamića što ne dođu na stadion i ne navijaju protiv Dinama, kao što su navijali za Rijeku one sezone kad im je ukradeno prvenstvo. Tad su se prvenstva osvajala političkim vezama, a danas kupovinom sudaca. Zašto se Mamiću tolerira ono što se nije Canjugi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 05 ruj 2010, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
dobro si to primjetio, Mamić je u Dinamu već 10 godina, a prvih 5 godina, kad je realno i klub bio daleko slabiji nego danas, Boysi mu nisu bili nikakva opozicija. koliko je to sve smiješno i jadno najbolje govori grafit u Draškovićevoj "Canjuga, vrati se!" :dinamo1

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 05 ruj 2010, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2010, 13:04
Postovi: 246
divlja svinja je napisao/la:
BBB-i su i doveli Mamića, ustvari je on jedan od njih. Bio je kum vođama te skupine, potplaćivao ih raznim uslugama itd. Nije im uopće smetao dok nije pretjerao s ispadima, do one sezone kad je Dinamo igrao u ligi za ostanak ljudi su ga obožavali, uopće nikoga ne bi bilo briga za kriminal. Sjećam se jednom davno kod Latina (ne puno poslije nakon što je vraćeno ime klubu) kako je onaj Bauer govorio da doduše postoje nesporazumi s vodstvom kluba, ali u stilu "sve su to drugarska razmimoilaženja", kako je Mamić puno bolji od Canjuge. A već tada su svi igrači bili pod Mamićevom agencijom, on je radio što je htio. Kako su se sad najednom sjetili da je Dinamo udruga građana i da mu treba objaviti statut? Kada je Niki bilo onemogućeno igranje za klub jer nije u njegovoj agenciji, pa je morao otići, nitko nije vidio pravog krivca. Sada najavljuju bojkot. Pa ako su protiv Mamića što ne dođu na stadion i ne navijaju protiv Dinama, kao što su navijali za Rijeku one sezone kad im je ukradeno prvenstvo. Tad su se prvenstva osvajala političkim vezama, a danas kupovinom sudaca. Zašto se Mamiću tolerira ono što se nije Canjugi?


ne baljezgaj.
upoznat si sa situacijom kao prisječan francuz koji ne zna pokazati bih na karti ali zna da su tamo udruženi nacionalistički agresori srbi i hrvati htjeli pokoriti multikulturalne i tolerantne bosance.

_________________
....on the other side


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 06 ruj 2010, 07:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
dudu je napisao/la:
dobro si to primjetio, Mamić je u Dinamu već 10 godina, a prvih 5 godina, kad je realno i klub bio daleko slabiji nego danas, Boysi mu nisu bili nikakva opozicija. koliko je to sve smiješno i jadno najbolje govori grafit u Draškovićevoj "Canjuga, vrati se!" :dinamo1


baš to, komplicirana je to situacija, nebi previše o tome a vjeruj mi da jako puno znam al cinjenica je da su neke naše "vođe" bili na njegovoj sisi, a kad je sisa prestala davat mljeka e onda je pocelo sa mamicu cigane...

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 06 ruj 2010, 08:04 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2010, 13:04
Postovi: 246
TG-B.B.B je napisao/la:
dudu je napisao/la:
dobro si to primjetio, Mamić je u Dinamu već 10 godina, a prvih 5 godina, kad je realno i klub bio daleko slabiji nego danas, Boysi mu nisu bili nikakva opozicija. koliko je to sve smiješno i jadno najbolje govori grafit u Draškovićevoj "Canjuga, vrati se!" :dinamo1


baš to, komplicirana je to situacija, nebi previše o tome a vjeruj mi da jako puno znam al cinjenica je da su neke naše "vođe" bili na njegovoj sisi, a kad je sisa prestala davat mljeka e onda je pocelo sa mamicu cigane...

ako je mackov kum, kome je osigurao stambeno pitanje kakve to ima veze sa sadašnjim stanjem budući se dotični povukao prije 10 godina a prošle godine neuspješno pokušao preko čupka srediti stanje u svoju korist?

znaš li da je bivša garnitura udruge od koje je nastao no profit, nakon što su izašli iz udruge, odbila zdravkovu ponudu još dok su je prvi put preuzeli?
priča ide da je zdravkec kratko i jasno pitao; "jeli cijena po starom"?
odnosi su puno složeniji nego što ljudi imaju predodžbu o tome.

_________________
....on the other side


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 06 ruj 2010, 08:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
nek se no profit maknuo iz udruge, dok su oni bili na celu udruge grupa je dotaknula dno dna....

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 06 ruj 2010, 09:22 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2010, 13:04
Postovi: 246
TG-B.B.B je napisao/la:
nek se no profit maknuo iz udruge, dok su oni bili na celu udruge grupa je dotaknula dno dna....


nije samo zbog njih. ni prije njih a ni nakon njih stvari nisu ništa bolje.
dok god ne bude jedna glava iznad svih neće biti ni reda ni poretka.
svaka skupina je dovojkno jaka da se obrani od drugih a nijedna nije dovoljno jaka da pokori druge.
a mogu ti do sutra nabrajati ljude koji su ponapuštali svoje ekipe koje su se pretvorile u zaraćene frakcije ne želeći ići jedan na drugoga osobito jer su ljudi koji su u najlošijim odnosima do prije 4-5 godina jedni drugima išli kući u goste, družili se, izlazili van.....
s druge strane klinci koji bi trebali prevladati te staračke nesuglasice umjesto da idu za svojim filmom gledaju, ovisno o afinitetu koga podržati.
neće biti dobro još idućih par godina.
doduše, mene polako počinje bolit neka stvar za sve to. ja sam već prestar da se zajebajem sa takvim nepotrebnostima.

_________________
....on the other side


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 13 ruj 2010, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Eno ga Vahabija Halihodžić trener Dinama.

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 06 lis 2010, 08:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 lis 2010, 08:11
Postovi: 17
Dinamo je ponos hrvatskog naroda. :dinamo1 :zastava_Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 06 lis 2010, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 lis 2010, 20:43
Postovi: 49
Lokacija: Žepče

:dinamo1

_________________
BAD BLUE BOYS ŽEPČE


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 03 pro 2010, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 lis 2010, 20:43
Postovi: 49
Lokacija: Žepče
Sinoć smo se izvukli samo tako, zapravo stefan šćepović nas je izvukao :smajl007
jer ko bi ganjao 2 razlike po onakvom terenu kakav će vjerovatno biti u maksimiru 15.-oga i to još protiv bunkera :smajl037
ovako samo treba dati jedan gol i to je to, pa nek bude i krumpir nije važno i da konačno prođemo u 16-inu finala EL :aleale :zivili
:dinamo :dinamo1

_________________
BAD BLUE BOYS ŽEPČE


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 10 pro 2010, 17:02 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4368
http://www.ultrasonline.com/ref/Kenjac87/ probajte i uclanite se u BBB!!! Za sve navijace.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 23 pro 2010, 16:28 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2010, 20:40
Postovi: 1575
Lokacija: Zaljev svinja
dudu je napisao/la:
odličan tekst...sportnet i inače ima odlične tekstove, ali ovaj je baš u sridu. samo se našim vrlim piskaralima Liga prvaka i prezimljavanje Euorpi podrazumjeva, kao da Dinamo nema pretendenata na tu istu poziciju ili je klasa tih drugih klubova višestruko manja od Dinamove. smiješno. klub se fino diže konstantno zadnjih 4-5 godina i ja sam zadovoljan s postignutim. ono što nam želim više od ičeg je novi stadion :dinamo


mateb je napisao/la:
Sjajan članak.


Vi stvarno ne kužite ništa. Tekst je čisto uvlačenje u šupak Velikom Vođi Dinama koji financira autora ovog smeća. Inače je Sportnet smeće, gade mi se njihovi stalni hvalospjevi Mamiću, ali što očekivati od plaćenika. A što se tiče Dinama i njegovih "uspjeha", mogu vam skrenuti pozornost na činjenicu da u ligi s Dinamom igra njegova rezervna momčad i još neke koje su o njemu ovisne, da Dinamo od grada dobiva novce o kojima drugi mogu samo sanjati, kao i na to da mafijaš vjerojatno kupuje utakmice. U Europi nema nikakvog uspjeha, otkad ga je preuzeo narkoman nismo ušli u Ligu prvaka, a prije smo s puno manjim budžetom to povremeno uspjevali. I sve je bilo trensparentnije, s puno manje kriminala i više kulture. Canjuga, vrati se!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 23 pro 2010, 18:12 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3954
divlja svinja je napisao/la:
dudu je napisao/la:
odličan tekst...sportnet i inače ima odlične tekstove, ali ovaj je baš u sridu. samo se našim vrlim piskaralima Liga prvaka i prezimljavanje Euorpi podrazumjeva, kao da Dinamo nema pretendenata na tu istu poziciju ili je klasa tih drugih klubova višestruko manja od Dinamove. smiješno. klub se fino diže konstantno zadnjih 4-5 godina i ja sam zadovoljan s postignutim. ono što nam želim više od ičeg je novi stadion :dinamo


mateb je napisao/la:
Sjajan članak.


Vi stvarno ne kužite ništa. Tekst je čisto uvlačenje u šupak Velikom Vođi Dinama koji financira autora ovog smeća. Inače je Sportnet smeće, gade mi se njihovi stalni hvalospjevi Mamiću, ali što očekivati od plaćenika. A što se tiče Dinama i njegovih "uspjeha", mogu vam skrenuti pozornost na činjenicu da u ligi s Dinamom igra njegova rezervna momčad i još neke koje su o njemu ovisne, da Dinamo od grada dobiva novce o kojima drugi mogu samo sanjati, kao i na to da mafijaš vjerojatno kupuje utakmice. U Europi nema nikakvog uspjeha, otkad ga je preuzeo narkoman nismo ušli u Ligu prvaka, a prije smo s puno manjim budžetom to povremeno uspjevali. I sve je bilo trensparentnije, s puno manje kriminala i više kulture. Canjuga, vrati se!


Članak je pogodio u sridu u smislu da su očekivanja nerealna. Ovaj Dinamo nema igrače za CL, za što je kriv Mamić (i sve ovo što si napisao o njemu). Da ne govorimo o tome da je ta ista javnost pljuvala tamo 1999. radi poraza od Marseillea doma, ili 1998. radi poraza u Portu.

Poanta: očekivanja su nerealna, Dinamo je u europskim okvirima mali klub, i to desetljećima. Da je netko drugi na poziciji Mamića, uspjesi bi bili nešto veći (možda koja CL da nije prodan Modrić), ali sve je to goli k...c


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 23 pro 2010, 21:10 
Offline

Pridružen/a: 14 vel 2010, 20:40
Postovi: 1575
Lokacija: Zaljev svinja
Slažem se samo djelomično. Jedan naš igrač koji je igrao u Zvezdi (nije Žuti) je rekao kako su mu odmah po dolasku objasnili da im je cilj osvajanje Lige prvaka. I to su i ostvarili. Oni imaju ambicije, a ne ko mi, samo kukanje. Ako ne mogu prezimiti već 40 god., onda stvarno žalosno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zg
PostPostano: 23 pro 2010, 21:28 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3954
divlja svinja je napisao/la:
Slažem se samo djelomično. Jedan naš igrač koji je igrao u Zvezdi (nije Žuti) je rekao kako su mu odmah po dolasku objasnili da im je cilj osvajanje Lige prvaka. I to su i ostvarili. Oni imaju ambicije, a ne ko mi, samo kukanje. Ako ne mogu prezimiti već 40 god., onda stvarno žalosno.


Da nije slavni libero? U doba Zvezdine krune je u KP igrao samo po jedan klub iz iste države, a Zvezda je imala cijelu Yugu kao bazen za crpljenje talenata. Najbolji igrači: Pančev (Makedonija), Žuti (Hrvatska) i Savičević (CG). To vrijeme je neusporedivo s današnjim.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5323 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO