HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 26 tra 2024, 11:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 156  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 ožu 2023, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
DŽorDŽ je napisao/la:
Neka danas Hrvatska pobijedi pa ćemo slaviti, a koga smetaju hrvatske pobjede neka čkomi i pati.

Bice pobjeda za nas veceras.

Dobra vijest je i da je nizozemska jucer izgubila 4:0 od francuske, znaci nije sve kako treba kod njih, mogli bi ih pobjediti za finale lige nacije.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 ožu 2023, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ah.

Perišić će jednom zašamarati Kramarića.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

Sve sam vam dao. A kad sam ja izašao, sve ste prosuli.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 11:18 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 10444
Kako su mu svi jučer psovali i kolutali očima kad nije doda Periji. :D

_________________
Sproću judeonacizma!

daramo: ja bi bez problema mahao zastavom Izraela


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58945
Lokacija: DAZP HQ
Zapravo smo odlično igrali, pogotovo prvo poluvrijeme.

Manji kiks, sad treba uzeti bar bod u Turskoj.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3326
Nijedna svastika se ne može mjeriti s kancerom zvanim sinovi, uvijek vjerni, mi hrvati. Najveća sramota u životu mi je što sam bio član dvije od te tri grupe i trenutno član jedne. Raspali plaćenici koji ne znaju ni nogometna pravila i gastrići, nikad više ni na jednu domaću utakmicu neću otići.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 15:23
Postovi: 3326
dudu je napisao/la:
Zapravo smo odlično igrali, pogotovo prvo poluvrijeme.

Manji kiks, sad treba uzeti bar bod u Turskoj.

Ma Wales i kad je gubio nije pretjerano napadao, očito im je taktika bila pretvoriti utakmicu u revijalnu i na taj način sprječiti da budu razbijeni i eventualno ako se otvori zabiti gol, oni su u slobodno padu već preko godinu dana, pobjeđuje ih svatko tko poželi i u ekipi nemaju 2 igrača koja su u formi, a nijednog koji igra u ozbiljnom klubu. Dalić glavni i jedini krivac što je nasjeo na njihovu igru.

_________________
Dudu "HDZ će pomesti izbore, veća pobjeda nego prije 4 godine." 61>>>>66


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Izveo modrica da dobije aplauz od gledatelja (potpuno nepotrebno i nicim izazvano) dok su cekali nasi da luka izadje popustila im koncentracija i raspored na terenu za 2 sekunde su loptu velsani prebacili i zabili gol. Cestitke Dalicu na jos jednoj uspjesnoj sabotazi reprezentacije koja nije u stanju dobiti vels bez najjacih igraca, a u isto vrijeme francuska gazi nizozemsku 4:0 i sta onda ocekivati kada se sastanemo sa francuzima?! Covjek ce u svemu naci izgovor zasto nismo efikasni i dominatni kao sto to mozemo biti bez problema, eto kramaric nije dodao, ma nemoj me zezati, stvarno???
Kramaric kriv??
Ne ne.
Zna se ko je kriv.
Nijedna reprezentacija vise nema straha kada dolazi hrvatskoj na noge, uspjesno nas je lik neutralizirao, svi danas igraju nogomet pa i mocni vels.
Ostaje trener i do 2026. LOL
Nista osvojiti.necemo, iako smo mogli biti vec 2 puta prvaci najmanje sa ovom ekipom.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8167
Prva utakmica šta ćeš, žao mi je jedino punog stadiona i što nije nastavljeno slavlje nakon utakmice.
Sve pohvale igračima jedino mi je zasmetalo što Kramarić nije dodao Perišiću u 100% šansi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2021, 15:54
Postovi: 1568
Lokacija: Pogibeljan, surov, drzak, bezobrazan politički Zagreb
Odigrali smo vrhunski i ne treba od ovog raditi dramu. To je tako u nogometu kad ne zabiješ ono kaj si trebao i još se opustiš pred kraj tekme, stigne kazna.
Da smo uzeli tri boda išli bismo u Tursku po nulu, a to je krivi pristup.
Ovako smo natjerani na ispravni pristup da idemo tamo po pobjedu, zabiti gol više od Turske.

Još gore smo počeli prethodne kvalifikacije kad smo prvi put u povijesti izgubli od Slovenije, jedinim udarcem u okvir gola koji je još k tome bio i odbijanac. Na kraju je sve ispalo odlično.

Nema kriv je onaj ili ovaj za ovo jučer, idemo u utorak po pobjedu.

_________________
RH i Protektorat BiH 1981:
Hrvata 54,58%
Prečana 24,00%
Muslimana 21,42%

RH i Protektorat BiH 2022:
Hrvata 62,23 %
Muslimana 19,74 %
Prečana 14,18 %
Ostalih 3,85 %


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 15:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4810
Udarci na vrata 19:4 i ne pobidiš. Ovi iz jedneg jedineg udarca u okvir pogodili. Jbg. Pojud je uvik bia inspirativan za goste.

Žal mi je šta je Perišiću poništilo gol. Ono zaleđe koje mu je sviralo je situacija di tekuće pravilo kažnjava napadačku momčad za ono šta se nije dogodilo.Nego samo zato šta lopta leti prima tebi. Ono, položajen si u zaleđu, ali uopće nisi primia loptu, nisi se okoristia nedopuštenon pozicijon. I onda je još ovdi Walešanin odbia balun nazad, pa je drugi Walešanin nami napravia most i naš je igrač grubo pa' a onda u nastavku akcije Perišić da' gol.

Kramarić je onu šansu izboria, ukra je loptu, a malopri je pogodia mrižu pa ajde. No moga je a i mora dat Perišiću, bia je u bojoj poziciji.

Bod je tu. I noga u stražnjicu je korak naprid.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 18:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5212
Nisam gledo Vatrene prvi put, spušio sam na Sudu ozbiljnu lovu i još procesuiram to...

Plus imo sam jebeni filing da ćemo odigrat nulu ili primit neki pacerski gol, srećom i zabili smo jedan.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6125
Gledao sam utakmicu uživo s istoka prema jugu, tako da su Velšani bili blizu.
Oduševili su me navijanjem na stadionu, ali i ponašanjem po gradu, fešta cijeli dan.
U nas nije bilo nekog naboja ni prije utakmice ni tokom.
Kad su oni zadnjih 20 minuta navijali na najjače, bez sekunde predaha, a mi s druge strane navijački potpuno jalovi, jasno mi je bilo da energija ide na njihovu stranu i da će gol pasti u našu mrežu.
Da budem iskren to mi je u tom trenutku izgledalo i kao zasluženo.
Što se tiče nas mislim da nema nikakvih problema i da će se kvalifikacije proći sa pola snage i naboja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Vatreni su odigrali i 36. domaću utakmicu u kvalifikacijama za Euro bez poraza, Hrvatska od rujna 1994. piše roman o nogometnoj fantaziji, 28, godina, ima 27 pobjeda.


Jedini u Europi.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6908
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Brane je napisao/la:
Nisam gledo Vatrene prvi put, spušio sam na Sudu ozbiljnu lovu i još procesuiram to...




:eek ?

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
zaba1111 je napisao/la:
...

Iz Tomislavgrada si...Reci nam što je s Čuićem, kakva je priča koju će seniorsku reprezentaciju izabrati, pratitelji bošnjačke reprezentacije tvrde da je 100% njihov, nude dokazni materijal s Instagrama, ali opet, teško je povjerovati da bi mali izdao...Kakve su informacije s terena?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58945
Lokacija: DAZP HQ
stvari su jednostavne, zaigra li samo jednom za U21 BIH s navršenih 21 godinu više ne može mijenjati reprezentaciju.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 23:30 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2022, 15:12
Postovi: 107
zaba1111 je napisao/la:
Gledao sam utakmicu uživo s istoka prema jugu, tako da su Velšani bili blizu.
Oduševili su me navijanjem na stadionu, ali i ponašanjem po gradu, fešta cijeli dan.
U nas nije bilo nekog naboja ni prije utakmice ni tokom.
Kad su oni zadnjih 20 minuta navijali na najjače, bez sekunde predaha, a mi s druge strane navijački potpuno jalovi, jasno mi je bilo da energija ide na njihovu stranu i da će gol pasti u našu mrežu.
Da budem iskren to mi je u tom trenutku izgledalo i kao zasluženo.
Što se tiče nas mislim da nema nikakvih problema i da će se kvalifikacije proći sa pola snage i naboja.

Na tribinama pogotovo kada igra naša reprezentacija je sve više žena, dice, staraca, ********, slabića a sve manje pravih muškaraca zato i je atmosfera sve lošija. Na stadione su počeli ići osobe koje ne mogu napraviti ni 2 skleka a kamoli pivati i vikati cilu utakmicu. Pravi navijači moraju biti kao Terminatori tako da se protivnički igrači useru kada ih vide i čuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 26 ožu 2023, 23:30 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2022, 15:12
Postovi: 107
Na tribinama pogotovo kada igra naša reprezentacija je sve više žena, dice, staraca, homoseksualaca, slabića a sve manje pravih muškaraca zato i je atmosfera sve lošija. Na stadione su počeli ići osobe koje ne mogu napraviti ni 2 skleka a kamoli pivati i vikati cilu utakmicu. Pravi navijači moraju biti kao Terminatori tako da se protivnički igrači useru kada ih vide i čuju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 27 ožu 2023, 05:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
Pa vi optužiste da grupe iz BiH koje su navijale na utakmici ništa ne valjaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 27 ožu 2023, 07:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8249
Lokacija: Na rubu egzistencije
Mislim da je predstava naših bila neloša. U pravilu dominacija, ali pacerski gol je pokvario raspoloženje.

Ono što me malo zabrinjava je nekakva polu tradicija da se treći sa SP-a ne kvalificira na sljedeće natjecanje. Mi, Koreja, Turska... Belgija je to prekinula, ali opet.

Očito da nedostaje voljnog momenta, ali mi se čini da naši i ne pate od nedostatka motivacije.

Onaj prekjučerašnji gol je isti kao i protiv Turske na Prateru.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 27 ožu 2023, 07:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36056
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
POL_GASOL je napisao/la:
Izveo modrica da dobije aplauz od gledatelja (potpuno nepotrebno i nicim izazvano) dok su cekali nasi da luka izadje popustila im koncentracija i raspored na terenu za 2 sekunde su loptu velsani prebacili i zabili gol. Cestitke Dalicu na jos jednoj uspjesnoj sabotazi reprezentacije koja nije u stanju dobiti vels bez najjacih igraca, a u isto vrijeme francuska gazi nizozemsku 4:0 i sta onda ocekivati kada se sastanemo sa francuzima?! Covjek ce u svemu naci izgovor zasto nismo efikasni i dominatni kao sto to mozemo biti bez problema, eto kramaric nije dodao, ma nemoj me zezati, stvarno???
Kramaric kriv??
Ne ne.
Zna se ko je kriv.
Nijedna reprezentacija vise nema straha kada dolazi hrvatskoj na noge, uspjesno nas je lik neutralizirao, svi danas igraju nogomet pa i mocni vels.
Ostaje trener i do 2026. LOL
Nista osvojiti.necemo, iako smo mogli biti vec 2 puta prvaci najmanje sa ovom ekipom.


Moram se složiti da je gol i Dalićeva greška, jednostavno se ne radi izmjena u takvom trenutku.
Našima pala koncentracija dok je obavljena izmjena, Velšanima dao priliku da se postave u uvježbano ubacivanje.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 27 ožu 2023, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2547
dudu je napisao/la:
stvari su jednostavne, zaigra li samo jednom za U21 BIH s navršenih 21 godinu više ne može mijenjati reprezentaciju.

Znam ja pravila, ali nije mi jasno da mali uopće ima ikakve dvojbe. Sama ta činjenica je uznemirujuća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 27 ožu 2023, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58945
Lokacija: DAZP HQ
Josip Filipović je napisao/la:
dudu je napisao/la:
stvari su jednostavne, zaigra li samo jednom za U21 BIH s navršenih 21 godinu više ne može mijenjati reprezentaciju.

Znam ja pravila, ali nije mi jasno da mali uopće ima ikakve dvojbe. Sama ta činjenica je uznemirujuća.


Možda procjenjuje da nije reprezentativni potencijal. Što i vjerojatno je istina s obzirom da s 20 godina igra u Sloveniji.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 27 ožu 2023, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4810
zaba1111 je napisao/la:
Gledao sam utakmicu uživo s istoka prema jugu, tako da su Velšani bili blizu.
Oduševili su me navijanjem na stadionu, ali i ponašanjem po gradu, fešta cijeli dan.
U nas nije bilo nekog naboja ni prije utakmice ni tokom.
Kad su oni zadnjih 20 minuta navijali na najjače, bez sekunde predaha, a mi s druge strane navijački potpuno jalovi, jasno mi je bilo da energija ide na njihovu stranu i da će gol pasti u našu mrežu.
Da budem iskren to mi je u tom trenutku izgledalo i kao zasluženo.
Što se tiče nas mislim da nema nikakvih problema i da će se kvalifikacije proći sa pola snage i naboja.


Primijetia san to. I sustav prodaje učinia je svoje, nisi moga na kiosk kupit, samo priko interneta. Puno kazalištaraca koji bidu htili ositit živu atmosferu a sami su mutave krepaline. I nikad pridonit atmosferi, a htili bidu ju doživit.

Hrv.reprezentaciji nima se šta prigovorit. Dobro su odigrali, ali lopta iz 19 udaraca samo jednon u gol. Zasmetala me bezobrazna sebičnost od Kramarića kad nije proslidia Perišiću balun. I onda posli onako promaši, 5 metara priko gola. Moga ga je još onda Dalić odgojno zaminit.
Drugo ima jedna sjajna stvar. Odmah nakon primljena gola, u prvemu našen napadu ugrozili smo ozbiljno walešku branku.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3882 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 156  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO