HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ruj 2024, 04:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2718 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 109  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 ruj 2010, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25575
Lokacija: Heartbreak Hotel
Nisam psihijatar, ima li tko stručan da postavi Adi pravu dijagnozu? Tom čovjeku treba pomoći. Kršćanski je pomagati drugima, nemojte biti sebični.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 ruj 2010, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2009, 23:19
Postovi: 1069
Lokacija: Rekoše nam "u banani"! Do kad, vidit ćemo!
Ado je napisao/la:
Hadeka je napisao/la:

Ma vic ste bolan, upinjete za to ime Bošnjak, a do 1993. 90 % vas nije za njega niti čulo, a drugi ga nisu smatrali ikakvim nacionalnim imenom nego arhaizmom - zemaljskim imenom za sve stanovnike Bosne (bez Hercegovine).

I kako su ti se dedo i babo pisali?? Kao Bošnjaci??

Ma jesu qrac.


Podvucite crtu od 1993. (ili 1972. ako vam to dopuste oni koji i danas inzistiraju na imenu Musliman) pa na dalje ... i tuj vam je vaša povist.

Bujrum.

pišeš besmislice, već sam naveo linkove koji pokazuju da PAZI DOBRO, JEDINO ZA BOŠNJAKE i to sa tri vjere u 19.vijeku znaju i istočni i zapadni susjedi
PAZI DOBRO ni za kakve ni srbe ni hrvate u bosni,
i ti onda NAS NEGIRAŠ
KOPČAŠ LI UOPŠTE svoj besmisao
dalje, normalno da se u YU nismo mogli izjašnajvati kao bošnjaci jer to srpsko-hrvatske komunjare nacionalisti nisu dozvoljavali
ČITAJ šta o tome kaže NEPOSREDNI SUDIONIK svega i OTAC bošnjaka
Hamdija Pozderac, upravo o tome da nismo mogli dobiti termin BOšnjak/Bosanac
Citat:
A što se tiče imena, oni moćniji od nas nam nisu dali ime Bosanac, nama je, bolan zemljače, bilo važno da nas priznaju pod bilo kojim imenom i da nas u Ustav stave a ime je lako promijeniti kada se za to stvore uslovi,to je stvar plebiscita i bit će lakše kasnije, kada se za to stvore uslovi, riješavati pitanje promjene imena, nego i imena i naroda i nacije. Uostalom, samo ime i nije sada najvažnija stvar.

detaljnije
http://bosniainfocentar.phpbb3now.com/v ... ?f=15&t=23


Čuj ovo .. bezsmislice?? Halo "Bošnjače"?? :smajl052


U svomu dilu Tarihi Aali piše (pazi - privod je to dr. Safvet-bega Bašagića):

"Što se tiče plemena Hrvata, koji se pripisuje rijeci Bosni, njihov se značaj odrazuje u veseloj naravi; oni su po Bosni poznati i po tekućoj rijeci prozvati.

Duša im je čista, a lice svijetlo; većinom su stasiti i prostodušni; njihovi likovi kao značajevi naginju pravednosti. Golobradi mladići i lijepi momci poznati su (na daleko) po pokrajinama radi naočitosti i ponositosti, a daroviti spisatelji kao umni i misaoni ljudi. Uzrok je ovo, što je Bog - koji se uzvisuje i uzdiže - u osmanlijskoj državi podigao vrijednost tomu hvaljenom narodu dostojanstvom i čast njihove sreće uzvisio kao visoki uzrast i poletnu dušu, jer se među njima nasilnika malo nalazi.

Većina onih, koji su došli do visokih položaja (u državi) odlikuje se velikodušjem to jest čašću i ponosom; malo ih je, koji su tjesnogrudni, zavidni i pohlepni. Neustrašivi su u boju i na mejdanu, a u društvu, gdje se uživa i pije, prostudušni. Obično su prijazni, dobroćudni i ljubazni. Osobito se odlikuje ovo odlično pleme vanrednom ljepotom i iznimnim uzrastom...

Bez sumnje Bošnjaci, koji se pribrajaju hrvatskom narodu, odlikuju se kao prosti vojnici dobrotom i pobožnosti, kao age i zapovjednici obrazovanošću i vrlinom; ako dođu do časti velikih vezira u upravi su dobroćudni, ponosni i pravedni, da ih velikaši hvale i odlični umnici slave..."


I tako to reče Tarihi, Turčin, povistnik koji je u 16. stolitju trideset lita bio na dvoru valija u turskoj Bosni.

O dvojnom identitetu stanovničtva Bosne i Huma (Bošnjani/Bošnjaci = Hrvati) postoji podosta izvora, a ponajveć u turskim pismohranama po kojima je brstio ni više ni manje nego hb musliman beg Bašagić koji je te tekstove priveo i donio na svitlo dana.

Da skratim .. ako laže koza, ne laže rog.

Samo da znaš, nemam ja zapravo ništar suproti da ovakvi k'o ti drljaju tuj sranja Imamovića, Osmanagića i dalje redom.
Nikim nevirnim hrvatskim Tomama i to triba prid nos staviti pa nek rinu prste. Valjda će im se otvorit oči da vide tko ste i što ste?

Meni ste jasni podosta vimena, i moram priznati nakon svega od 1992. do danas, ....... ste mi se (ne smim napisati jerbo bih mog'o dobiti ban).

A ti sad mantraj dalje svoja sranja, nama opet dobro. :wink

I znaš što .. ovo je tema o etničkim zemljovidima Herceg Bosne.
Ima tema o podritlu hb muslimana pa tamo nastavi mantrati ... 'vako odosmo u polutrolanje.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 00:03 
Offline

Pridružen/a: 04 ruj 2010, 17:40
Postovi: 16
Ado je napisao/la:
Hadeka je napisao/la:

Ma vic ste bolan, upinjete za to ime Bošnjak, a do 1993. 90 % vas nije za njega niti čulo, a drugi ga nisu smatrali ikakvim nacionalnim imenom nego arhaizmom - zemaljskim imenom za sve stanovnike Bosne (bez Hercegovine).

I kako su ti se dedo i babo pisali?? Kao Bošnjaci??

Ma jesu qrac.


Podvucite crtu od 1993. (ili 1972. ako vam to dopuste oni koji i danas inzistiraju na imenu Musliman) pa na dalje ... i tuj vam je vaša povist.

Bujrum.

pišeš besmislice, već sam naveo linkove koji pokazuju da PAZI DOBRO, JEDINO ZA BOŠNJAKE i to sa tri vjere u 19.vijeku znaju i istočni i zapadni susjedi
PAZI DOBRO ni za kakve ni srbe ni hrvate u bosni,
i ti onda NAS NEGIRAŠ
KOPČAŠ LI UOPŠTE svoj besmisao
dalje, normalno da se u YU nismo mogli izjašnajvati kao bošnjaci jer to srpsko-hrvatske komunjare nacionalisti nisu dozvoljavali
ČITAJ šta o tome kaže NEPOSREDNI SUDIONIK svega i OTAC bošnjaka
Hamdija Pozderac, upravo o tome da nismo mogli dobiti termin BOšnjak/Bosanac
Citat:
A što se tiče imena, oni moćniji od nas nam nisu dali ime Bosanac, nama je, bolan zemljače, bilo važno da nas priznaju pod bilo kojim imenom i da nas u Ustav stave a ime je lako promijeniti kada se za to stvore uslovi,to je stvar plebiscita i bit će lakše kasnije, kada se za to stvore uslovi, riješavati pitanje promjene imena, nego i imena i naroda i nacije. Uostalom, samo ime i nije sada najvažnija stvar.

detaljnije
http://bosniainfocentar.phpbb3now.com/v ... ?f=15&t=23


Srpsko-Hrvatske citaj -"Hrvatske" Komunjare nesto nisu dozvoljavali?

HRVATI jarane muslimancino, Bosnjacino, muslimancino, Turcine, Brazillac ili sta vec jesi, HRVATI su najvise patili u jugoslaviji i nisu ni sami sebi mogli nesto odlucivati a kamoli drugim narodima se namecati! Medutim, zna se koja je se grupa ljudi najvice uvlacila DUBOKO U DUPE srbocetnicko-kommunistickim jugosima!!! Zato nepricaj gluposti.

Vidis li ti dokle vas je vasa glupa politika u zadnje vrijeme odvela da ti ozbiljno tvrdis da su se Hrvati mogli nekome namecati u jugi ili bilo sta odlucivati? Stotine tisuca hrvatskih mucenika i prognanih Hrvata bas za vrijeme juge ti govore suprotno. Ali ti ipak zastupas tvoje tupave bolestne teorije!!

Kad su Hrvati bili tako mocni zasto su se na primjer u BIH Hrvati nadprosijecno iseljavali? Tomislavgrad i Livno su bile NAJRASELJENIJE opcine u ciloj jugoslaviji "jarane"!! Upitaj se zasto!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 00:07 
Offline

Pridružen/a: 04 ruj 2010, 17:40
Postovi: 16
Ministry of Sound je napisao/la:
Tomislavgrad je napisao/la:
Ima li kakav odgovor u vezi TG? Pustite mudjose da lupetaju...:)


17.900 po crkvenim podacima 2009


Imas li mozda i nesto u vezi nacionalnog sastava? Mislim tolike karte o nekim srijednjobosanskim opcinama (drago mi je to i postujem da se zna di su nasi) a skoro nista takvo o TG-u?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 00:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 73586
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Tomislavgrad je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

17.900 po crkvenim podacima 2009


Imas li mozda i nesto u vezi nacionalnog sastava? Mislim tolike karte o nekim srijednjobosanskim opcinama (drago mi je to i postujem da se zna di su nasi) a skoro nista takvo o TG-u?


http://img824.imageshack.us/img824/2672/duvno.jpg

Općinsko vijeće: od 25 mjesta, stranke s hrvatskim predznakom osvojile 22

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 09:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60091
Lokacija: DAZP HQ
Robbie MO je napisao/la:
Tomislavgrad je napisao/la:

Imas li mozda i nesto u vezi nacionalnog sastava? Mislim tolike karte o nekim srijednjobosanskim opcinama (drago mi je to i postujem da se zna di su nasi) a skoro nista takvo o TG-u?


http://img824.imageshack.us/img824/2672/duvno.jpg

Općinsko vijeće: od 25 mjesta, stranke s hrvatskim predznakom osvojile 22


otkad je Roško polje postalo Raško? =))

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 09:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 11:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
dudu je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

http://img824.imageshack.us/img824/2672/duvno.jpg

Općinsko vijeće: od 25 mjesta, stranke s hrvatskim predznakom osvojile 22


otkad je Roško polje postalo Raško? =))


Ni meni nije jasno :rigam, na svim mogucim autokartama piše Raško polje a selo se zove Roško polje, valjda je za vrijeme yuge neko fulao slovo il je pak namjerno napiso pa ovi kasnije samo kopirali, ovo raško mi baš srpski zvuci :neznam

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 09:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60091
Lokacija: DAZP HQ
TG-B.B.B je napisao/la:
dudu je napisao/la:

otkad je Roško polje postalo Raško? =))


Ni meni nije jasno :rigam, na svim mogucim autokartama piše Raško polje a selo se zove Roško polje, valjda je za vrijeme yuge neko fulao slovo il je pak namjerno napiso pa ovi kasnije samo kopirali, ovo raško mi baš srpski zvuci :neznam


čitao sam o tome u Našim ognjištima ima par mjeseci. čini mi se da su komunisti promjenili ime i ono se danas službeno zove Raško Polje, iako vjerujem da i 99% tamošnjih stanovnika to ne zna. :zubati postoji neka inicijativa da se vrati originalno ime Roško Polje.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 09:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 11:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
dudu je napisao/la:
TG-B.B.B je napisao/la:

Ni meni nije jasno :rigam, na svim mogucim autokartama piše Raško polje a selo se zove Roško polje, valjda je za vrijeme yuge neko fulao slovo il je pak namjerno napiso pa ovi kasnije samo kopirali, ovo raško mi baš srpski zvuci :neznam


čitao sam o tome u Našim ognjištima ima par mjeseci. čini mi se da su komunisti promjenili ime i ono se danas službeno zove Raško Polje, iako vjerujem da i 99% tamošnjih stanovnika to ne zna. :zubati postoji neka inicijativa da se vrati originalno ime Roško Polje.


Pa ja sam iz R.P i nisam znao da je službeni naziv Raško dok nisam prije par godina nešto proučavao po autokartama, pa da 99% ljudi nezna, kad sam ja babi jednom reko da je raško a ne roško kaze ona meni pazi da ti raško nebi plesku opalio :sega , al stvarno fascinantno, da su jedino nama mjenjali ime sela, mozda zato što smo imali puno ustaša i ss-ovaca :neznam , al opet po toj logici trebali su cijeloj opcini promijenit imena...

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60091
Lokacija: DAZP HQ
TG-B.B.B je napisao/la:
dudu je napisao/la:

čitao sam o tome u Našim ognjištima ima par mjeseci. čini mi se da su komunisti promjenili ime i ono se danas službeno zove Raško Polje, iako vjerujem da i 99% tamošnjih stanovnika to ne zna. :zubati postoji neka inicijativa da se vrati originalno ime Roško Polje.


Pa ja sam iz R.P i nisam znao da je službeni naziv Raško dok nisam prije par godina nešto proučavao po autokartama, pa da 99% ljudi nezna, kad sam ja babi jednom reko da je raško a ne roško kaze ona meni pazi da ti raško nebi plesku opalio :sega , al stvarno fascinantno, da su jedino nama mjenjali ime sela, mozda zato što smo imali puno ustaša i ss-ovaca :neznam , al opet po toj logici trebali su cijeloj opcini promijenit imena...


možda je i neka greška u pitanju od prije 60-70 godina, hebemu sad mi je žao što to nisam malo detaljnije pročitao, samo sam preletio i ostao začuđen.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 19:19
Postovi: 4407
Raško Polje se zvalo za vrijeme Juge, službeni naziv iako ga nitko nije tako zvao..jer nitko ne kaže Ražani nego Rožani. A ime je dobio po utvrdi Rog, koja je bila u posjedu bosanskih velikaša Semkovića. Zašto su komunisti insistirali na Raškom polju, jedna je u nizu njihovih misterioznih gluposti.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 06 ruj 2010, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6332
dudu je napisao/la:

otkad je Roško polje postalo Raško? =))


Nisam detaljno pratio, ali mi se čini da je se prije oko pola godine vrtilo po radiju da je organiziran referendum za promjenu imena iz Raško u Roško jer se službeno ime može promijeniti jedino referendumom, a u istoj organizaciji, tada je dato službeno ime i naselju "Bobara"!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 07 ruj 2010, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2010, 17:09
Postovi: 128
Tomislavgrad je napisao/la:


Kad su Hrvati bili tako mocni zasto su se na primjer u BIH Hrvati nadprosijecno iseljavali? Tomislavgrad i Livno su bile NAJRASELJENIJE opcine u ciloj jugoslaviji "jarane"!! Upitaj se zasto!


ništa nisi skonto
ne misli se na bh hrvate i srbe
te stvari su se odlučivale na nivou YU na kojem je bio jak uticaj srba IZ SRBIJE i hrvata iz HR
kontaš, niko nij epito ni zašta bosance, ni bošnje ni srbe ni hrvate, sveukupno svi su smatrani manje važnim u "koloniji Bosni" bivše YU, pa stoga i takav odnos i spram samih bh hrvata koje navodiš


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 07 ruj 2010, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 12 srp 2010, 23:57
Postovi: 280
Poštaru, ajde budi drug, cijele dane dijeli poštu, i tako u krug...

U prijevodu, bavi se nečim što znaš...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 07 ruj 2010, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2010, 17:09
Postovi: 128
da, da
to je jedino što ti preostalo u tovjoj nemoći da se nosiš samnom
bezvezni odgovori tipa NIĐE VEZE


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 07 ruj 2010, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25575
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ado je napisao/la:
to je jedino što ti preostalo u tovjoj nemoći da se nosiš samnom


Milosrdni budite u mudrosti Vašoj, o Vi koji svjetlošću istine ovaj site obasipate.
Pojavnošću Vašom koja beskrajnom mudrošću odiše mi smrtnici bijedni udostojeni jesmo.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 07 ruj 2010, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2009, 23:19
Postovi: 1069
Lokacija: Rekoše nam "u banani"! Do kad, vidit ćemo!
Ado je napisao/la:
da, da
to je jedino što ti preostalo u tovjoj nemoći da se nosiš samnom
bezvezni odgovori tipa NIĐE VEZE


Pa tu si "jaHrane" morebit i u pravu, jerbo što jedan glupan uništi, tisuću pametnih ne more izpraviti!

P.S. Ti nisi u onih tisuću, to valjda shvaćaš?

:wink

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 12 ruj 2010, 22:41 
Offline

Pridružen/a: 04 ruj 2010, 17:40
Postovi: 16
Robbie MO je napisao/la:
Tomislavgrad je napisao/la:

Imas li mozda i nesto u vezi nacionalnog sastava? Mislim tolike karte o nekim srijednjobosanskim opcinama (drago mi je to i postujem da se zna di su nasi) a skoro nista takvo o TG-u?


http://img824.imageshack.us/img824/2672/duvno.jpg

Općinsko vijeće: od 25 mjesta, stranke s hrvatskim predznakom osvojile 22


Znaci Muslimanske stranke su osvojile 3 od 25 mijesta u TG? To bi znacilo da ima 12% Muslimana u opcini. A ja sam mislio da je se njihov udio od rata smanjio...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 15 ruj 2010, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23577
Tomislavgrad je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

http://img824.imageshack.us/img824/2672/duvno.jpg

Općinsko vijeće: od 25 mjesta, stranke s hrvatskim predznakom osvojile 22


Znaci Muslimanske stranke su osvojile 3 od 25 mijesta u TG? To bi znacilo da ima 12% Muslimana u opcini. A ja sam mislio da je se njihov udio od rata smanjio...

Ma, to neka greška valjda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 16 ruj 2010, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:10
Postovi: 4456
Ado je napisao/la:
Tomislavgrad je napisao/la:


Kad su Hrvati bili tako mocni zasto su se na primjer u BIH Hrvati nadprosijecno iseljavali? Tomislavgrad i Livno su bile NAJRASELJENIJE opcine u ciloj jugoslaviji "jarane"!! Upitaj se zasto!


ništa nisi skonto
ne misli se na bh hrvate i srbe
te stvari su se odlučivale na nivou YU na kojem je bio jak uticaj srba IZ SRBIJE i hrvata iz HR
kontaš, niko nij epito ni zašta bosance, ni bošnje ni srbe ni hrvate, sveukupno svi su smatrani manje važnim u "koloniji Bosni" bivše YU, pa stoga i takav odnos i spram samih bh hrvata koje navodiš



Sad će još početi prodavati priču o ugroženosti BiH za vrijeme SFRJ a u isto vrijeme svi govore kako im je u SFRJ bilo najbolje.

Dajte se vi Muslimani više odlučite!

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 16 ruj 2010, 11:48 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 08:22
Postovi: 4662
pjosip je napisao/la:
Ado je napisao/la:

ništa nisi skonto
ne misli se na bh hrvate i srbe
te stvari su se odlučivale na nivou YU na kojem je bio jak uticaj srba IZ SRBIJE i hrvata iz HR
kontaš, niko nij epito ni zašta bosance, ni bošnje ni srbe ni hrvate, sveukupno svi su smatrani manje važnim u "koloniji Bosni" bivše YU, pa stoga i takav odnos i spram samih bh hrvata koje navodiš



Sad će još početi prodavati priču o ugroženosti BiH za vrijeme SFRJ a u isto vrijeme svi govore kako im je u SFRJ bilo najbolje.

Dajte se vi Muslimani više odlučite!


Mi Muslimani da se odlucimo,to je tesko jer nas ima puno pa je logicno da ima onaj iz Arabije svoje misljenje,onaj iz Sudana svoje,onaj iz Nigerije svoje.Kakva su ti to pitanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 16 ruj 2010, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60091
Lokacija: DAZP HQ
zapovjednik je napisao/la:
pjosip je napisao/la:


Sad će još početi prodavati priču o ugroženosti BiH za vrijeme SFRJ a u isto vrijeme svi govore kako im je u SFRJ bilo najbolje.

Dajte se vi Muslimani više odlučite!


Mi Muslimani da se odlucimo,to je tesko jer nas ima puno pa je logicno da ima onaj iz Arabije svoje misljenje,onaj iz Sudana svoje,onaj iz Nigerije svoje.Kakva su ti to pitanja.


kakva boranija, Sudan, Nigerija, Arabija...šta još, Jemen, Pakistan i Indonezija? =))

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 16 ruj 2010, 11:54 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 08:22
Postovi: 4662
dudu je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Mi Muslimani da se odlucimo,to je tesko jer nas ima puno pa je logicno da ima onaj iz Arabije svoje misljenje,onaj iz Sudana svoje,onaj iz Nigerije svoje.Kakva su ti to pitanja.


kakva boranija, Sudan, Nigerija, Arabija...šta još, Jemen, Pakistan i Indonezija? =))


Kuvajt,Katar,Turska,Libija,sve su to Muslimani ako nisi znao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 16 ruj 2010, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60091
Lokacija: DAZP HQ
zapovjednik je napisao/la:
dudu je napisao/la:

kakva boranija, Sudan, Nigerija, Arabija...šta još, Jemen, Pakistan i Indonezija? =))


Kuvajt,Katar,Turska,Libija,sve su to Muslimani ako nisi znao.


imam još boranije u rukavu...Turkmenistan, Uzbekistan, Kirgistan i ostali stanovi, pa nezaobilazni Bangladeš, Oman i sve one sjeverno afričke plemenske države. :osama

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 16 ruj 2010, 12:04 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 08:22
Postovi: 4662
dudu je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:

Kuvajt,Katar,Turska,Libija,sve su to Muslimani ako nisi znao.


imam još boranije u rukavu...Turkmenistan, Uzbekistan, Kirgistan i ostali stanovi, pa nezaobilazni Bangladeš, Oman i sve one sjeverno afričke plemenske države. :osama


Hrvati,Srbi,Francuzi zaboravio si ima i njih Muslimana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2718 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 109  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 98 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO