HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 01:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 266 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Ova laz se vuce vec godinama. To je iz iste one srpske propagandne kuhinje koja tvrdi da su Bosnjaci iscenirali Srebrenicu. Karganovic i ekipa. A ovi forumski Hrvati se nakacili na to i pusu u isti prazan rog jer i oni mrze Bosnjake.

Granica, samo ignoriraj ih i ne pisi na ovoj temi, nedaj bilo kakav legitimitet ovoj lazi srpskoj. A oni neka se yebu i neka kmekucu o teroristima, fundamentalistima, mujdzahedinima, ekstremistima, radikalima i raznoraznim drugim etiketama.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Cutileiro optužio Izetbegovića za masakr na Markalama



Cutileiro, taj stari pravoslavni i katolički fašist i nacist. I fašistoidni prijatelj Ratka Mladića.
Ako bi već vjerovali retardiranoj interpretaciji od strane Bošnjaka.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bakir danas rekao da je ovaj zaštićeni svjedok "neprihvatljiv", mora ga se odstraniti, izbrisati svjedočenje iz papira. Aga, beg i kadija bi sudili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Svi smo mi ovdje stvarni likovi , nekakvi srpski, muslimanski , hrvatski uzorci ...:kava
:kava
Pa eto, da se i ja pridruzim ovoj plodonosnoj prici :zubati , sa par svojih dilema ..

Evo pitanja za Granicu , Amidzu ili bilo kog ''muslimaskog BiH uzorka''...

- Otkud tolika sigurnost da Kutiljero pa onda i Meholjic , lazu ? Pomislite li ikad , makar u sebi , da je to sto govore istina ?

- Da li stvarno mislite , vjerujete , da Muslimani odnosno tzv ABiH ( muslimanska armija) , nisu pocinili mnogo zlocina i necovjestava u prethodnom ratu ? Previše , da bi se danas predstavljali kao nekakvi pravednici koji su jedini čisti izašli iz proteklog nesretog sukoba ( kako ga je već MZ krstila )
Neuporedivo vise, nego sto haski inzinjering pokusava prikazati .


I sto je jos gore , ne osnovu te ''pravednosti'', velikomuslimanska politika zeli iskamčiti i nahelpati BiH kakvu ratom nisu uspjeli ?!
Da nije malo sumanuto i opasno po mir ?
Narocito u ovaj vakat , kada naprimjer i jedan presjednicki kandidat u USA ladno izjavi ,da muslimanima treba zabraniti ulaz u zemlju .. I poslije takve izjave mu duplo poraste rejting kod potencijalnih glasača .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
granica je napisao/la:
Koje gluposti.



A sta bi ti npr rekao da hipotetcki moze da ti se ukaze Bog, Allah, ili ako si ateista neka sveznajuca sila i potvrdi da je ovo tacno...

Jel bi priznao i tada, ili rekao - ma to je sve laz, znam ja ba sta je bilo...

Zanima me iskreno, sta bi sve to moralo da se pretumba u glavi i stavovima kad bi se ovo prihvatilo kao istina?! To bi bio toliki psiholoshki udar, da nisam siguran da bi mnogi preziveli... oni sto zive od helpanja 20 godina...

Ajde granica daj malo gimnastike vijugama, pa mi objasni situaciju u kojoj je ovo sto prica Alijin gorila i Kutiljero, ipak istina... nemoj da mi vrdas, znaci 100% istina... gde i kako dalje sa time...

Jel relativizacija, pustanje da se zaboravi, preklapanje sa pricom - vi ste jos gori... ili nesto peto...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Amidza je napisao/la:
..........................


Zna se ko je iscenirao srebrenicu, levi je crknuo, desni nek se spremi :palacgore1


Privitak/ci:
1.jpg
1.jpg [ 33.88 KiB | Pogledano 1858 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bljesak.info

Citat:
svjedočenje
Izetbegović odobrio napad na Markale
Svjedok je kao pripadnik specijalne jedinice "Biseri", 1992-94. bio u osiguranju Predsjedništva BiH koje je zasjedalo u zgradi Narodne banke
Bivši pripadnik osiguranja Alije Izetbegovića izjavio je da su napad na pijacu Markale organizirali Izetbegović i islamski vjerski poglavar Mustafa Cerić. Osim toga, on je svjedočeći u obranu Ratka Mladića istaknuo da su napad proveli generali tzv. Armije BiH.

Svjedok je - pod pseudonimom GRM-116, skrivenog lika i elektronski izmijenjenog glasa - izjavio da je kao pripadnik specijalne jedinice "Biseri", 1992-94. bio u osiguranju Predsjedništva BiH koje je zasjedalo u zgradi Narodne banke u Sarajevu.

Mladićev branitelj Miodrag Stojanović u sudnici je citirao dokument vlasti BiH, kao potvrdu da je svjedok zaista bio u jedinici "Biseri". GRM-116 tvrdio je da je imao priliku čuti što su predsjednik Predsjedništva Izetbegović, reis-ul-ulema Mustafa Cerić, general Sefer Halilović i drugi dužnosnici govorili na sastancima.

"Najsnažniji utjecaj" na Izetbegovića, prema njegovim riječima, imao je reis-ul-ulema Cerić, a njihov glavni cilj bio je izazvati intervenciju Zapada na strani Muslimana "izazivanjem masovne patnje" u Sarajevu i Srebrenici.

Kako kaže, reis Cerić je "brzo uvjerio" Izetbegovića da je "to ispravno" i da se "žrtve moraju podnijeti".Govoreći o napadu na Markale, GRM-116 posvjedočio je da je "ta ideja potekla od reisa, a proveli su je generali Halilović i Mustafa Hajrulahović zvani Talijan".

"Njih dvojica iznijeli su taj plan da se minobacač postavi u pravcu Špicaste stijene, kod sela Mrkovići, jer se znalo da Srbi tamo imaju artiljeriju koja gađa često, tako da se ta granata utopi u tu paljbu", rekao je.

"Alija i reis su to prihvatili, a Sefer se okrenuo ka Talijanu i rekao: 'Talijan će to…'", opisao je svjedok, naglašavajući: "Bio sam prisutan kada je Alija to odobrio".

Na sljedećem sastanku, međutim, Halilović je izvjestio da "prvi pokušaj nije uspio" jer je "granata pala na neki krov blizu Markala", a zatim je, za novi pokušaj, čekano da na promatračkom položaju Unprofora bude ista posada, s kojom je postojao dogovor da "ne broje naše granate".

"Alija im je rekao: Pokušajte ponovo. Oni su otišli i uskoro smo čuli što je bilo s Markalama", izjavio je GRM-116. Prema optužnici koja generala Mladića (73), ratnog zapovjednika Vojske Republike Srpske, tereti za teroriziranje stanovništva Sarajeva, granata, koja je 5. veljače 1994. ubila 66, a ranila 140 građana, na Markale je bila ispaljena sa položaja VRS.

Izetbegović i reis-ul-ulema Cerić susretali su se, prema riječima svjedoka, i sa zapovjednikom 28. divizije ABiH u Srebrenici Naserom Orićem. Naložili su mu da organizira napade na okolna srpska sela kao bi "isprovocirao Srbe da granatiraju Srebrenicu, ne bi li izazvao međunarodnu intervenciju protiv Srba".

"Čuo sam kako pričaju da Naser dobro obavlja posao", kazao je GRM-116, koga će sutra unakrsno ispitivati tužitelji, prenosi agencija Beta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 22:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma nije to moguće, onaj je bio spreman žrtvovati još 100 000 Bošnjaka na maršu na Drinu i inscenirati otvoreni rat sa Srbijom, gdje bi on žrtvovao 100 Bošnjaka za više islamske ciljeve.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nek se čuje glas. FTV i Klislam su pali dolaskom Interneta. Moja sućut Bošnjaci. Pa par godina nakon rata je stvarno izgledalo da ste mogli i uspjeti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta je granica sad smeta sloboda izražavanja i dostupnost podataka s više strana te medijska neovisnost, ček zar to nije osnov demokracije u koju se ko fol kuneš.

Zabrana objave ljudi, pst, nije odobrila ftv i islamsko - gradžansko medijsko društvo dd Bascarsija.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 16 pro 2015, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
:biceovodobro


Privitak/ci:
1.jpg
1.jpg [ 184.77 KiB | Pogledano 2375 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 01:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2015, 04:49
Postovi: 521
granica je napisao/la:
Ma te istocnoevropske gamadi.

Najpametnije bi Evropi bilo da izbaci istocnoevropske divljake i da se vrati na status od 1995.


Usvojio si od okruženja taj pogled sa visine na tzv. istočnoevropsko smeće, u tvojoj verziji gamad i divljake? Edukuj se. Nema te stvari u kojoj smeće ne šije tvoj Bošnjakistan. I, razmisli, pobogu. Ako su za Austrijanca uspešniji, kulturniji, pismeniji, itd...od tvojih - smeće, šta onda dođe tvoj sopstveni narod? Šta ste vi i vaš SZT trougao u poređenju sa Mađarskom, Češkom, Poljskom, Slovačkom... koga već imaš na umu? Sadržaj septičke jame? Tako nisko mišljenje imaš o sebi i o svom narodu? Tragično.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 09:25 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
I Granica postao fašista.
Da se ne lazemo, kako god da se istocnoevropljani ponašaju u Nemackoj i Austriji, ponašaju se bolje nego što su se ponašali Nemci i Austrijanci kada su poslednji put bili u Istočnoj Evropi.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12
Postovi: 7500
DzoniBG je napisao/la:
A sta bi ti npr rekao da hipotetcki moze da ti se ukaze Bog, Allah, ili ako si ateista neka sveznajuca sila i potvrdi da je ovo tacno...

Jel bi priznao i tada, ili rekao - ma to je sve laz, znam ja ba sta je bilo...

Zanima me iskreno, sta bi sve to moralo da se pretumba u glavi i stavovima kad bi se ovo prihvatilo kao istina?!


Ja smatram da je sasvim moguće da je ovo tačno. Imamo u istoriji primjera da je neko žrtvovao i hiljade pripadnika svog naroda za viši cilj. Pa u svakoj većoj bitci svaki komandant snaga koje napadaju planira određene gubitke u ljudstvu pa ipak ide u tu bitku radi višeg cilja i pobjede. Ako je prihvatljivo žrtvovati recimo 100 vojnika da bi se oslobodilo neko brdo onda je i više nego prihvatljivo žrtvovati 100 civila (uglavnom starijih) na nekoj pijaci da bi se dobilo zračne udare na neprijatelja.

Ipak, smatram da je u ovakvim slučajevima istina jednostavno nedohvatljiva. Apsolutno je nemoguće utvrditi da li je granata ispaljena 20 metara sa jedne ili 20 metara sa druge strane linije fronta. Sve je moguće.

_________________
Podaci ZZO:
https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/broj-osiguranih-po-kantonima/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 15:16 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 00:24
Postovi: 154
Lokacija: Drkam na džamije i svšim hodži u usta
Nego da se mi vratimo na temu - kako je Aljo pobio svoj narod za više ciljeve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9554
Lokacija: HR HB
Jedno sigurno fali u ovoj priči, a to su transkripti iz Alijinog ureda, ono manite se više priče i propagande s obe strane, dajte transkripte i da se vidi gdje je ko...

Ovako, kada toga nema onda sve strane izbacuju svoje teze.
Hrvati su istovarili cjelokupnu dokumentaciju na sunce, ne baš da su htjeli nego su imali idiota kao što je Mesić da to uradi i sad se igra po tim kartama, jedan igrač otkrio karte, a druga dva izmišljaju priče.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 15:43 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Zar nema Hag sve to?

Pa oni imaju pristup svemu sto im treba.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9554
Lokacija: HR HB
Nema, zato i ima ovakvih vakuuma u koje se može ubaciti šta god se hoće...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Nebula je napisao/la:
DzoniBG je napisao/la:
A sta bi ti npr rekao da hipotetcki moze da ti se ukaze Bog, Allah, ili ako si ateista neka sveznajuca sila i potvrdi da je ovo tacno...

Jel bi priznao i tada, ili rekao - ma to je sve laz, znam ja ba sta je bilo...

Zanima me iskreno, sta bi sve to moralo da se pretumba u glavi i stavovima kad bi se ovo prihvatilo kao istina?!


Ja smatram da je sasvim moguće da je ovo tačno. Imamo u istoriji primjera da je neko žrtvovao i hiljade pripadnika svog naroda za viši cilj. Pa u svakoj većoj bitci svaki komandant snaga koje napadaju planira određene gubitke u ljudstvu pa ipak ide u tu bitku radi višeg cilja i pobjede. Ako je prihvatljivo žrtvovati recimo 100 vojnika da bi se oslobodilo neko brdo onda je i više nego prihvatljivo žrtvovati 100 civila (uglavnom starijih) na nekoj pijaci da bi se dobilo zračne udare na neprijatelja.

Ipak, smatram da je u ovakvim slučajevima istina jednostavno nedohvatljiva. Apsolutno je nemoguće utvrditi da li je granata ispaljena 20 metara sa jedne ili 20 metara sa druge strane linije fronta. Sve je moguće.


Nebulicu, korektan odgovor iz licne perspektive...

Ti si uvek malo pishao uz vetar, zanima me vise kako bi reagovali oni koji se kunu da je ovako nesto nemoguce... pa im se nacrta da je moguce... sta onda...a takvih je najvise...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 19:37 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Dzoni, teoretski je sve moguce. Teoretski je moguce da Ibn al (tamo neki ***) koristi samo dva prstica dok se samozadovoljava jer je majka priroda bila isuvise surova prema njemu, ali ovdje ne govorimo o teoriji, barem ja ne, vec o tome da se svjesno i planski napada svaki dogadjaj koji ima simbolicnu vrijednost za stradanje onog naroda koji je uistinu najvise i stradao u svemu tome (preko dvije trecine civilnih zrtava).

Dakle napada se i osporava - na ovaj ili onaj nacin, svaki dogadjaj koji simbolicno opisuje ono sto neki nazivaju genocidom a neki "omaklo se", dok neki opet opravdavaju osvetom (dal za turski "zulum" ili za neke druge gluposti).
Osporavaju li odredjeni Srbi Markale? Da.

Osporavaju li Kapiju u Tuzli? Da.

Osporavaju li i opravdavaju li Srebrenicu? Da.

Negira li se broj zrtava, nacin ubijanja, i slicno? Da.

Negira li se postojanje koncentracionih logora - tamo gdje ih je najvise bilo, gdje su najveci i najsuroviji bili, u okolini Prijedora? Da!

Pa neki su cak nasli za shodno da tvrde da se i Stari Most sam srushio, tj. da su ga unistili Bosnjaci, iliti ABIH...

Princip je > osporimo im njihove "lazi" i izrelativirajmo tako samu sustinu rata..izjednacimo, ili cak napravimo od dzelata zrtve. To je moto. Nista drugo. Ovako ispade fakat ili se sami pobili ili slagali da su pobijeni..A Sudovi su davno rekli svoje.



Mozda to prolazi kod maloumnih ali svako s barem par razreda srednje skole moze skontati sustinu ovakvih i slicnih tema..clanaka..emisija..i tkzv. dokumentaraca. Samo sto to neki nisu u stanju verbalizirati.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 19:58 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Epopeja Granice Seherezadice o 1001 djenosajdu.

Muslimani nikad bolji u procentima. Idi begaj i rano legaj..

Nekopcamo se svi naopako. To na klitorisu i dr islamistickim E opcilistima prodaj. Tamo se kupuju ta sranja

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A što sa ratnim logorima pod kontrolom "armije bih" koje danas muslimani zovu "prihvatnim centrima". Kao da su migrante iz Sirije "prihvatali" a ne mučili i ubijali ljude, sve sa znanjem samog bošnjačkog vrha.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 20:07 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 00:24
Postovi: 154
Lokacija: Drkam na džamije i svšim hodži u usta
Sve su to Alji bile žrtve za "greater good", bolesan mozak, što ćeš, bolje bi bilo da je sebe ubio nego nevine ljude.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 00:24
Postovi: 154
Lokacija: Drkam na džamije i svšim hodži u usta
Nema potrebe danas, rat je gotov, Aljo je dobio svoje. Zbog takvih kao što je tvoj Aljo, ja i vjerujem da postoji pakao, moraju ti monstrumi negdje završiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Izetbegović organizovao napad na Markale"
PostPostano: 17 pro 2015, 20:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Eto, vidite kako i muslimani na ovoj temi ne priznaju zločine svoje vojske. A stalno bi radi stvaranja agovine i begovine htjeli tuđe katarze. Malo ***....oliti što Fata kaže malo spolovilo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 266 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 482 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO