HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 07:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 223  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
lider30 je napisao/la:
serenada732 je napisao/la:

Ti si šeherlija muslija kume. Slabo ti o Zagrebu znaš.

Jesu za Hrvate iz BiH, čak i za druge, vidiš da daju radne dozvole.

No, Mostar, Jajce, Vlašić ne bi nitko odbio. Baš to nam fali.

Da se razumijemo, ja sam protiv nasilja. Ja bih htio da nagovorimo Bošnje na ulazak u EU koje su šeherlije šutnule na marginu, pustili ih da živuckaju od malina i izigravanja cirkuskih atrakcija u skokovima u Mostaru ili Jajcu.
Ja sam cesce u Zagrebu nego u Banjaluci i znam vrlo dobro misljenje hr zivlja. To za radne dozvole, hahaha, pa mladi rade u njemackoj, austriji.....nema ko da puzi pred turistima i fali im radne snage uveliko, pa zazmure malo....A ludi su za Mostarom, Jajcem, a tek Vlasicem pored Opatije, svojih otoka i bogatih susjeda.


Ma ti si Musliman kume. :zubati

Zaprasen. Nisam, katolkinja sam, pa ti vidi sa sobom....

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Junuz Djipalo je napisao/la:

Nisam bio, niti ću bit. I RH je premala država a kamoli ove banana države-eniteti... to je osuđeno na propast. Prije ili kasnije.

Ti bi preko noći sve. Polako. Prvo treći,pa onda pripajanje Hrvatskoj. Ko i RS Srbiji,i onda mirna Bosna. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 stu 2018, 12:00
Postovi: 274
Graničar18 je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Nisam bio, niti ću bit. I RH je premala država a kamoli ove banana države-eniteti... to je osuđeno na propast. Prije ili kasnije.

Ti bi preko noći sve. Polako. Prvo treći,pa onda pripajanje Hrvatskoj. Ko i RS Srbiji,i onda mirna Bosna. :zubati

To je najgora solucija, bili bi gradjani drugoga reda i u Srbiji i u Hrvatskoj, opet sluge i donji.

_________________
Ljudski rod preuveličava sve živo, svoje junake, svoje neprijatelje, svoj značaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Zadnji put prije banovanja ti slovenski bio loš.
Ne znaš maternji jezik ? :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
serenada732 je napisao/la:
To je najgora solucija, bili bi gradjani drugoga reda i u Srbiji i u Hrvatskoj, opet sluge i donji.

Ne,nego je BiH najgora solucija za Srbe i Hrvate.
To je ludnica,a ne država. Iz ludnice svako želi pobjeć.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Opaka je takija. Samo nikad nije dugoročna. :zubati

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
serenada732 je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Ti bi preko noći sve. Polako. Prvo treći,pa onda pripajanje Hrvatskoj. Ko i RS Srbiji,i onda mirna Bosna. :zubati

To je najgora solucija, bili bi gradjani drugoga reda i u Srbiji i u Hrvatskoj, opet sluge i donji.


Ti si vec gradjanka drugog reda u RS.
Muslimanska manjina. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
serenada732 je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Ti bi preko noći sve. Polako. Prvo treći,pa onda pripajanje Hrvatskoj. Ko i RS Srbiji,i onda mirna Bosna. :zubati

To je najgora solucija, bili bi gradjani drugoga reda i u Srbiji i u Hrvatskoj, opet sluge i donji.


A jesu li oni s Krima građani drugog reda danas u RF, Senada?! :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Katolkinja? Koji se katolički praznici u Bosni slave za vrijeme Adventa a da nije Božić? :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Junuz Djipalo je napisao/la:
Katolkinja? Koji se katolički praznici u Bosni slave za vrijeme Adventa a da nije Božić? :D

Ona je katolkinja isto ko Željko Komšic. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Graničar18 je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Katolkinja? Koji se katolički praznici u Bosni slave za vrijeme Adventa a da nije Božić? :D

Ona je katolkinja isto ko Željko Komšic. :zubati


Bili mi ili ne bili katolici ako smo odrasli u tom okruženju smo baštinici katoličke tradicije. Svjesno ili nesvjesno.

Kod Željka je moguće da je ima a kod ovog ne.

Željko je politički Bosanac, ne znači da nije i Hrvat. Muslije to isto ne znaju, možda je namjerno postavljen da laje na RS poput Harisa svojedobno. I učvrsti je još više. Uostalom, 2 mandata je odradio, i što je bilo sa RS?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Graničar18 je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Nisam bio, niti ću bit. I RH je premala država a kamoli ove banana države-eniteti... to je osuđeno na propast. Prije ili kasnije.

Ti bi preko noći sve. Polako. Prvo treći,pa onda pripajanje Hrvatskoj. Ko i RS Srbiji,i onda mirna Bosna. :zubati


Ma prođe život u međufazi. RS evo nabrala koliko ono? Sad će 27.

Nagovorimo Bošnje u Banovini, na Banovinu i riješili smo se svih problema. Trenutno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj musliman je trenutno jako aktivan u paljenju Srba na PzD FB grupi.
Misho Marko Shikman
https://www.facebook.com/profile.php?id=100023013270244
https://www.facebook.com/search/1000230 ... stories-by

Prva profila slika manje poznatog glumca. Ostale slike nešto bezveze. Uzimao radove drugih umjetnika i stavljao sa Photoshop svoj potpis na njih.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9834
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ma prođe život u međufazi. RS evo nabrala koliko ono? Sad će 27.

Nagovorimo Bošnje u Banovini, na Banovinu i riješili smo se svih problema. Trenutno.

Ma da. Ko što ste ih nagovorili na HVO i HRHB ?
S muslimanima se niko ne može dogovorit oko ničeg.
Zaboravi dogovore s njima. Uzet što je vaše,Srbi svoje i mirna Bosna. Svi problemi rješeni.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:evotigana


_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4236
serenada732 je napisao/la:
lider30 je napisao/la:

Pravdu traže preko ljudi, koji bi rušili RS. Zato i BiH ne može nikako naprijed, jer se u sve uvale ovi poltički motivirani prosvjednici i otupe oštricu svakih prosvjeda.

Veliki prosvjedi u 2014. godine su odmah dobili političku konotaciju (rušenje županija/kantona, paljenje HDZ-ove centrale, unitarizam/građanstvo) i nikad nisu dobili podršku širokih masa.

Tako da ovi građanski aktivisti iz trokuta Sarajevo, Zenica, Tuzla su majstori razbijanja svega pozitivnog u BiH, što se može dogoditi unoseći svoje političke agende i čekajući kao hijene na razna događanja, da oni slap na svoj (velikobošnjački) mlin okrenu.

I zato je BiH nemoguća država, koja treba raspad po hitno da bude bolje rezidentima, koji u njoj prebivaju. To bi bilo jedno veliko humano djelo, tko bi ovog Frankensteina ugasio.

Zasto bi mi u RS rusili istu? Pa za nju smo dali zivote, plate, oboljeli, pognuli glavu cekajuci bolje, gdje to bolje? Ima ga u izobilju, ali ne za nas ,,male,, ljude. Imam 50 godina i nemam nista, malo ovog jezika provodnika zuci. Na kraju krajeva bila unitarna ili rasparcana meni je svejedno, hocu ovo malo zivota da prozivim dostojanstveno i normalno. Kazes ne napredujemo, slazem se, ali ne sa razlogom nenapretka.... Kako da napredujem sa minimalnom platom, maximalnim kreditom i dadzbinama? Zasto mislis da bi bilo bolje kada bi svi imali svoj entitet? Kako si zamislio promjene i prosperitet?


To volim!
Živi dokaz propalog saburanja,vi ste se prvi umorili :hrvatinic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 02 sij 2019, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 4236
serenada732 je napisao/la:
lider30 je napisao/la:

A je li? :zubati

Imamo znači gradžanku i takijašicu. :zubati Kako je lijepo takijaše na čistinu izvlačiti. :bih

Nije valjda sefe da si i ti ,,u vecini,,??? Ja sam vec objasnila zasto kazem da sam katolkinja iz bosne, nisam hrvatica, jer sam slovenka, kao i moja prijateljica cehinja, jeste katolkinja, ali ne i hrvatica. U cemu je problem? A to cesto spominjano ,,takijanje,, ja i ne znam sta znaci iskreno receno, znam da je muslimanski izraz??!


=))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Lukač će im oprostiti što ih je tukao
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/kolu ... kao-421214

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jel to što MUP radi legalno. Kad ih privedu privremeno im uzmu mobitele i od tamo izvuku sve login podatke za socijalne mreže.
Doduše neće priznati da su to uradili. Mislim uvijek jest legalno, ali moraš osobu obavijestiti da si to uradio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
To je muslimanska udruga, Most 21:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/predsta ... /171024075

Plavo-žuta boja sa Varta zastave.


Muslimani Srbe u grupi tretiraju kao prave maloumnike. Pazi kakva "pisma ratnog druga" Lukača im sastavljaju.

https://www.facebook.com/blmost21/posts ... 020450119/

Citat:
Pismo mom drugu Draganu Lukacu.

Prijatelju, izvini sto ti pisem ovako, ali se jos uvijek plasim za svoj zivot I zivot svojih, a hrabrost prepustam hrabrijem od sebe.
Mada, uskoro cu I ja skupiti hrabrost I pokazati sve ono sto znam I za sta imam dokaze.
Izvini, molim te, objavi ovo pismo.

Ratni druze I bivsi prijatelju, unistio si sve I dotakao dno ovozemaljskog zivota, a sudice ti Sud I Bog.

Izdao si nas koji smo se borili, a vaskrsao kriminalce, sjecikese I ubice. Da sam znao da ce mi tvoji oruzje u glavu uperiti u sluzbenim prostorijama davno bih napustio ovaj MUP koji ti vodis. Zaboravio sam kakav si covjek postao ili si mozda takav oduvijek bio. Pobjegao si 2004.godine, a sjeti se sta je sve prethodilo tim dogadjajima I sta sve nosis na dusi. Nisam zaboravio ni hotel Taliju I prostituciju koja se tamo odvijala, a u kojoj si I ti ucestvovao. Zaboravio si da svi znamo za tvoje veze sa Slobom Stankovicem I Regodicem. Znao si da se podvode djevojke I zene, stitio I skrivao kriminal. Zaboravljas da sam te vec jednom prijavio za kriminal, ne tako davno, prije dvije decenije.

Tih godina si otimao robu I iznudjivao novac, a ubrzo si presao u zastitu svojih tajkuna. Od tada sezu tvoje kriminalne aktivnosti. O ovome postoji I vise sluzbenih zabiljeski I barem jedan video snimak, a I brojni svjedoci poput Urosa Pene, Zileta I mene. Spasio te Pedja Ceranic zvani Golub, marksista I saradnik DB-a, a kasnije I vrli strucnjak-profesor. Dosao si do dna Dragane. Ubice Nebojse Cubrilovica jos uvijek slobodno setaju, a licno si mu garantovao bezbjednost I naredio da ga cuvaju, a da nisi jos nesto naredio?

Ti od imovine imas sve, kao viseglavi arapin, imas tri poslovna prostora u Banja Luci (dva u Jevrejskoj I jedan u Kralja Alfonsa), imas I dva stana u zgradi u Novoj Varosi I dva stana u Rafailovicima (samo sto metara of plaze). Imas i kucu u Banja Luci, a u kuci vrhunski opremljenu teretanu I ogroman ukradeni luksuz. Kucu su ti renovirale firme koje su dobijale tendere u MUP-u (Tekton, Am Medjugorje, New Sanatron, SKY Technologies…). Iste firme su pomagale tebi I drugima. Namjestio si posao za radare I uniforme, a u tome ti je pomogla JK koja sada svima prica o tvojim drugovima iz “KM TRADE” I SKY.

Po policijskim upravama si postavio kumove I kriminalce, a sad ih smjenjujes jer ti ne daju dovoljno. Otjerao si “druga Spasoja”, Vracara nisi ni postavio ti, pa ga I ne diras. Lopova Ivanica drzis u Doboju jer krije tvoje drugare, u Bijeljini si postavio druga lopova Zarka Cosica, koji svojom imovinskom kartom prevazilazi I tebe. Srpka Kosorica lopova, koji ti je isao na ruku kod ubistva Novice Lukica, postavljas u Istocno Sarajevo…I druge cuvas I sa njima pare dijelis. Otjerao si momke iz visokotehnoloskog kriminaliteta I jos si rekao da ces glave da im skines. E pa zajebao si se. Visnjic ti nije zaboravio, a hard diskovi su jos uvijek kod njega.

E moj druze, kontrolises trgovinu narkotika pod izgovorom borbe za Republiku Srpsku, a samo nam kolac u grob zabijas. Ova zemlja je krvlju stvorena I umjesto da nam je svakim danom bolje-nama svakim danom sve gore. Okruzen si lopovima I ti si lopov I stitis lopove. Zeta uzdizes I postavljas , a ni jedan kvalitet nema. Sveo si MUP na porodicni biznis, na mafiju. Skupljas pare da budes predsjednik Republike Srpske….E moj Dragane!

Jos jednu stvar si zaboravio, bio sam sa tobom tokom rata! Sjecam se “glavometa” sa odsjecenom glavom. Sjecam se I tvog ratnog vozaca I voznje mercedesom. Sad mijenjas I postavljas, a nekad si slusao I bio covjek. Da li si zaboravio “glavomet? Sjecas li se bacene bombe u podrum na Mejdanu? Sjecas li se Vrbanje I Mrkonjic Grada? Mozda zaboravljas da ljudi imaju samo jedan zivot I svega nekoliko prijatelja. E, ja ti zelim dug zivot, a jednog prijatelja manje imas.

Iskreno, svjedok pokajnik, ratni drug I covjek. Krajina je ljuta…..
“Kad je bilo sve u krvi, zna se ko je bio prvi”-sad ti znas ko sam, a uskoro ce I drugi!!! #copy# Svaka čast na napisanom...


Tu vidimo da muslimani to pismo pokušavaju progurati čak od 20.03.2018. (komentari)

https://www.rtvbn.com/3901907/nova-obdu ... dila-staru

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 15:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Mučko džubre pocijepalo pouku o pravnom lijeku i posljedicama u slucaju neodazivanja, pa ce kasnije biti da je hapse na pravdi Boga ...

slika


Kakva taktika :rigam

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
:smajl034

Citat:
Dodik: Propao im državni udar, pa su se razbježali

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je grupa "Pravda za Davida", praveći nerede po Banjaluci, zloupotrijebila protest koji su im državni organi odobrili 30. decembra, a da su sada nestali oni koji bi trebalo da zbog toga snose određene posljedice.

"Neki od njih su organizovali tajne sastanke, za koje smo tek saznali od njihovih učesnika, na kojima su planirali kako da se zauzmu institucije Republike Srpske i da, po njihovoj terminologiji, izvrše državni udar i pokušaju da preuzmu vlast", rekao je Dodik za "Alo".

Prema Dodikovim riječima, oni su nakon 30. decembra bili suočeni s odlučnim odgovorom državnih institucija koje nisu dozvolile da to prođe bez reakcija, pa su pobjegli, kao što je i Davor Dragičević, što pokazuje da on bježi od saznanja da je prekršio zakon.

Dodik je naglasio da je uprkos tome situacija u Banjaluci mirna i stabilna.

On je ukazao da je zbog navedenih dešavanja Banjaluka pretrpjela ogromnu štetu, jer se mnogo pojedinaca, ugostitelja, taksista, udruženja pripremalo za Novu godinu i u to uložilo mnogo napora.

"Banjaluka je regionalno prepoznato mjesto za dobru zabavu u vrijeme praznika, ali sve je to srušeno, onemogućeni su koncerti velikih pjevača naše muzičke scene, upropašćena je dječija Nova godina. Zbog svega su sada na sebe navukli gnijev građana Banjaluke. Јedno je istina i pravda i nema ko to ne podržava, ali slučaj "Davida Dragičevića" jedino mogu da riješe organi tužilaštva i suda i niko drugi. Ne može ulica da uzima pravdu u svoje ruke, na šta bi to ličilo?", rekao je Dodik.

Dodik smatra da je tužilaštvo glavni krivac nečinjenja i stvaranja lažne predstave u slučaju "Davida Dragičevića".
"Mislim da se tužilaštvo samo zaplelo u svoje procedure, podiglo nalog za istragu povodom navodnog ubistva.
Međutim, nisu mogli to da dokažu, a sada se ne mogu ni povući niti ići dalje, jer nema dokaza za dalje. Kada bi se povukli, bilo bi da je prethodna odluka bila motivisana pod pritiskom ulice. Tužilaštvo na sve treba da da odgovore, a ne neko od nas iz politike", zaključio je Dodik.

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 15:41 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6796
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
I Suzana dobila poziv a mali klovn Draško se primirio,nije se danas ni jednom oglasio .Davorov advokat ponovo kontaktirao tužilaštvo povom predaje njegovog kliljenta.Polako ali sigurno cirkus se završava i stvari dolaze na svoje mjesto .Takozvano Tužilaštvo Bejha preuzima predmet David Dragičević pa će Davor kad ga puste na vikend moći sa jaranima u šeheru da traži pravdu.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Srpsčanin je napisao/la:
Davorov advokat ponovo kontaktirao tužilaštvo povom predaje njegovog kliljenta.


Ovako to zamišljam

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Klinac u getu
PostPostano: 03 sij 2019, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lip 2018, 08:55
Postovi: 628
Citat:
Davor Dragičević, otac ubijenog Davida Dragičevića, je još uvijek pod nerazjašnjenim okolnostima nestao u noći 30. decembra tokom protesta grupe Pravda za Davida u Banjaluci.

Već četvrti dan niko ne zna šta se te noći desilo sa Davorom Dragičevićem. On je posljednji put viđen oko 23 sata blizu džamije Ferhadija, kada je policija tjerala građane s Trga Krajine poslije skupa "Pravda za Davida".

Suzana Radanović, majka ubijenog mladića Davida Dragičevića, izjavila je da ne zna gdje se nalazi Davor Dragičević.

"O Davoru ništa ne znam. Davora policija traži. Kome da prijavim njegov nestanak? Prijavila sam i Davidov nestanak, pa ga nisu našli. Neka policija pogleda kod sebe, tamo je i David bio", kazala je Radanović.

Muriz Memić, otac nastradalog mladića Dženana Memića, koji se posljednjih mjeseci aktivno susretao sa Davorom Dragičevićem, kaže za N1 da ne vjeruje da bi Davor tek tako otišao i napustio članove grupe Pravda za Davida tokom protesta.

"Čuo sam se sa Sofijom, sa Mišom, ni oni ne znaju niša. Katastrofa. šta se moglo desiti? Ne vjerujem da bi Davor tek tako otišao da se nikome ne javi. Ne bi Davor nestao i ostavio ljude na trgu", kazao je Memić za N1.

O cijelom slučaju nestanka Davora Dragičevića još se nije oglasio ni njegov advokat Ifet Feraget koji je van države.

"Ne znam, ne ide mi u glavu da bi Davor to uradio, da on nestane, a da ljudi ostanu na trgu. Nije bilo razloga da bježi. Dobro je sinoć Suzana rekla, ljudi, vratimo se na početak, šta je sa Davidom? Evo sad nema ni Davora. Bojim se da nije isti scenario. Pričao sam sa čovjekom, znam, nikada ne bi ni pomislio da ostavi ove ljude. Zašto bi bježao, kakav državni udar, nigdje veze", kazao je Memić za N1.

Iako je te noći prvobitno objavljeno informacija da je Davor ponovo uhapšen, iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske odmah su demantovali pisanja pojedinih medija.

nema davora, sigurno ga policija negdje siluje i muči, a evo sad i suzana dobila poziv. zna se šta slijedi.

kakav opšti debilizam. previše su ljudi gledali one turske serije i sad se vide posljedice.

dodala bih jos samo da se suzana ne cini nimalo uznemirena davorovim nestankom, ocito je da zna s kojom namjerom on to radi i gdje je.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 223  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik, Salivator i 420 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO