|
|
Stranica: 8/10.
|
[ 243 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
ZGabriel
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 13 ruj 2016, 11:00 |
|
Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27 Postovi: 17414 Lokacija: יום טוב
|
živa je. 
_________________ Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica
Takozvana RS je genocidna tvorevina.
I know who I am 'cause I know who You are.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 13 ruj 2016, 11:03 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
Ne živa već živahna, i s puno razloga. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amiđa
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 13 ruj 2016, 16:53 |
|
Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17 Postovi: 7719 Lokacija: Сарај Чадор
|
|
Cini mi se kako je vecina forumasa negdje u srednjim tridesetim.
_________________ Skidanje okova je imperativ.
Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.
The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.
Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 13 ruj 2016, 22:24 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
|
Meščini da si ti uteko i nisi branio jednu jedinu nedeljivu multikultiislam bej ha.
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amiđa
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 13 ruj 2016, 22:25 |
|
Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17 Postovi: 7719 Lokacija: Сарај Чадор
|
Kačamak je napisao/la: Meščini da si ti uteko i nisi branio jednu jedinu nedeljivu multikultiislam bej ha. Mešçini da jesam se šunjao po majevičkim çukama braneći kuçni prag od takvih kao što si ti.
_________________ Skidanje okova je imperativ.
Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.
The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.
Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 13 ruj 2016, 22:47 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
|
Lažeš.
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ceha
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 15 ruj 2016, 21:03 |
|
Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12 Postovi: 31943
|
|
35 uskoro. Nego Amidça/Amiğa/Amiḑa, kakav si ti Turak bez ş ?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 23 ruj 2016, 17:54 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Koliko godina može imati BahamutNS? 19-21? Daxt nešto više, 25+/-2 godine.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tuta
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 23 ruj 2016, 18:15 |
|
Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41 Postovi: 9712
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: Koliko godina može imati BahamutNS? 19-21? Daxt nešto više, 25+/-2 godine. Dobra ti je procjena za BahamutaNS. A kto est daxt?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 23 ruj 2016, 18:31 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Onaj sto drzi Charlie Sheen-a na avataru. Pripada Amidzinoj grupi srboskribomana.
P. S. ZlatkoZG nema vise of 26-27 godina.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 23 ruj 2016, 18:37 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Aleksije R. 32-35.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Tuta
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 23 ruj 2016, 19:25 |
|
Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41 Postovi: 9712
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: Onaj sto drzi Charlie Sheen-a na avataru. Pripada Amidzinoj grupi srboskribomana.
P. S. ZlatkoZG nema vise of 26-27 godina. Ne znam koliko Zlatko ima, ali meni se doima kao najpametniji tip na forumu.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 23 ruj 2016, 19:32 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
Tuta je napisao/la: Leeroy Jenkins je napisao/la: Onaj sto drzi Charlie Sheen-a na avataru. Pripada Amidzinoj grupi srboskribomana.
P. S. ZlatkoZG nema vise of 26-27 godina. Ne znam koliko Zlatko ima, ali meni se doima kao najpametniji tip na forumu. Pa godine ne definisu pamet, ali se slazem sa tvojom konstatacijom da je pametan.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 23 ruj 2016, 20:28 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Granica 33-34.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Amiđa
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 24 ruj 2016, 14:04 |
|
Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17 Postovi: 7719 Lokacija: Сарај Чадор
|
|
Sandalj?
_________________ Skidanje okova je imperativ.
Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.
The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.
Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 02:18 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
Amiđa je napisao/la: Sandalj? Pojma nemam pravo da ti rečem. Šta ti misliš?
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 12:41 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Neznani junak 16-19.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 12:59 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
|
@Lerroy, vi kao da ste na sistematskom pregledu. Imate temu i o visni forumaša, nedostaje o težini ali ona se uvek ubaci zarad visine. Posetite je ako do sada niste. Rekla bih da ste puno mašili kod nekih forumaša.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 13:17 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Kako mogu procenjivati visinu i težinu preko foruma bez slika?
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 13:21 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
|
Nisam ni mislila da treba da procenjujete, forumaši sami kažu a neki i slažu. Interesatno mi je što ste baš znatiželjni kada su godine u pitanju a i sami ste rekli da godine ne čine pamet, s čime se slažem. Poenta je u vašoj znatiželji.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 14:11 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Samo nagađam, jer mi je dosadno.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 14:14 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
|
Aha. Pa evo i ja da pokušam pogoditi vaše godine što nerado činim. Npr. da vam je 35-40.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 14:21 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
Ksenija je napisao/la: Aha. Pa evo i ja da pokušam pogoditi vaše godine što nerado činim. Npr. da vam je 35-40. Odličan ste prognozer. 
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ksenija
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 14:23 |
|
Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51 Postovi: 5864
|
Drago mi je. 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Koliko vam je godina? Postano: 26 ruj 2016, 19:58 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
Ksenija je napisao/la: Rekla bih da ste puno mašili kod nekih forumaša. Kao npr.?
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|