HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 00:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 857 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 11 srp 2016, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hvala im i slava hrvatskim vitezovima. Samo 5% muslimana u Hercegovini, to im neće biti zaboravljeno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 11 srp 2016, 23:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da sigurno šehidili braneći Bijeljinu a sad nastavi priču kako su islamski antifašisti oslobodili već oslobođene gradove od nacista koji su obranili te gradove od drugih fašista i kako je malobrojna slavna harmija, inače je Bošnjaka bilo tako malo da su čak morali dovoditi Sudance, Alzirce i ostale autohtone mrljave Bosance pobijedila daleko višebrojnije ustaše kojih je bilo minimum koji milijun u Bosni.

Ti mitski Bošnjaci jedini narod koji se razmnožava genocidom i za etničko čišćenje kaže da su krivi oni koji su etnički očišćeni i pobijeni.
Ček ovo mi je poznato, još je netko to tvrdio u svome apsolutno većinskom Rajhu kojeg su stvorili.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 11 srp 2016, 23:50 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
5% od ukupno svih Bošnjaka u BiH živi u Hercegovini. Ne 5% od ukupnog stanovništva Hercegovine kako to neki zlonamjernici pokušavaju predstaviti. Isto kao kada sve rođene u Mostaru pripisuju Hrvatima.

Sjajan posao. Bošnjaci opet opstali u Jablanici, Konjicu, drže 70% općine Mostar (i u zapadnom i u Istočnojm dijelu grada) opstali u Stocu, Čapljini i Prozoru. Ne žive u nekakvoj fantom "ha be", čak ni u "hrvatskoj županiji". Unatoč logorima, protjerivanjem, ubistvima i ostalim zločinima od nositelja zapadnouljudbenog mittelojropstva na prostoru HNK-a. Potpuno ravnopravni u HNK s svim pravima u svim segmentima društvenog, političkog i ekonomskog života.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 11 srp 2016, 23:53 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Hvala im i slava hrvatskim vitezovima. Samo 5% muslimana u Hercegovini, to im neće biti zaboravljeno.


A kome ćemo se zahvaliti što si ti bos u gaćama izletio iz kuće u Konjicu i odlepršao put bijela svijeta, aaa jarane moj ojađeni? :smajl007

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 12 srp 2016, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
5%....ćiribiribela Mare moja, odoh u Skandinaviju i Sarajvo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 12 srp 2016, 00:11 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
5%....ćiribiribela Mare moja, odoh u Skandinaviju i Sarajvo.


Ili put Austrije :evotigana

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 12 srp 2016, 01:18 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Amiđa je napisao/la:
Odbranili 32,75% teritorije BiH. Nezaobilazni u 7 od 10 kantona FBiH (u kojoj nas je 75% iliti 3/4) i u Distriktu Brčko. (većina od nekih 42%) FBiH pretvoren u praktički bošnjački entitet, inačicu rs (bez gzločinačkog temelja doduše).

Vas pretvorili u bezuticajne podstanare u demografskom strmopadu. (nekih 425-435000 naseljeni uz granicu s RH, potez Livno-Ravno)

Bravo Hamidza. Spusili ste poraze i prihvatate novu realnost. Pre si pričao 100 posto na starom nicku.
Na ovom nekoć pre 2 meseca vaše 51 posto i DB. Večeras 7 od 10 kantona. Laž ali prihvatljivo.

Kako ovaj forum i ljecnik bbc primarijus dr med sci za psihu vas leči. Smrkom ladne vode i vezivanjem.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 07 lis 2016, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Citat:
Hrvatska koalicija za Novi Travnik osvojila najveći broj mandata u OV

Nakon što su obrađena sva biračka mjesta na području općine Novi Travnik, kandidati sa Hrvatske liste su osvojili najviše glasova za Općinsko vijeće.



Prema podacima Središnjeg izbornog povjerenstva, zajednički kandidati stranaka HDZ BiH, HSS Stjepana Radića i HDZ 1990 su zajedno osvojili 3.669 glasova odnosno 33,02 posto.

Prvi na ovoj listi po broju osvojenih glasova je Fabo Stanić sa 784 glasa.

Kandidati SDA su zajedno osvojili 3.501 glas, odnosno 31,51 posto, piše drukciji.ba

Podsjetimo, na prethodnim Lokalnim izborima najviše glasova su osvojili kandidati SDA – 3.634 glasa ili 30,99% te su imali sedam vijećnika u Općinskom vijeću.

Na drugom mjestu po broju glasova je bio HDZ BiH s osvojenih 2.216 glasova ili 18,90%, a u Općinskom vijeću su imali četiri vijećnika.



slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 09:08 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Duji ukradena pobjeda u Novom Travniku: SIP odbio prebrojati sve glasove pristigle poštom

http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/ ... 21608.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 11:35 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Gdje su nam sad institucije, pomoc iz HR, Covic ? Nista opet moramo gledat kako nam rade nad glavom i mi nemocno moramo trpit.
Koliko smo pali bas ovi izbori dokazuju, kad nemzemo poduzet nista protiv covjeka koji udara drugu dvojicu koji su sluzbenici drzave. Pa mi smo gradani ne druge nego mozda i trece klase. Dok su ubijali povratnice kao stoku svi su govorili da su vecina u tim mjestima i da su to jadni povratnici niko se nebrine o njima, pogotovo ne politika pa niko nece nista poduzet. Ali kad se nemozemo poduprijet ovome u Stocu, i ovako ociglednoj kradnji kao u Novom Travniku, onda je to dokaz slabosti a ne vise ne manjak interesa, kao sto su do sad tvrdili kad su meta napada bili povrtnici i obicni puk.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 12:27 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
točno to, di su sad hns i druge institucije hrvatskog naroda u bih? di su naši predstavnici?
kakva je reakcija našeg naroda na sve ovo? stolac pa novi travnik, nikom ništa?
e moj narode


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
VUKsaJUGA je napisao/la:
Gdje su nam sad institucije, pomoc iz HR, Covic ? Nista opet moramo gledat kako nam rade nad glavom i mi nemocno moramo trpit.
Koliko smo pali bas ovi izbori dokazuju, kad nemzemo poduzet nista protiv covjeka koji udara drugu dvojicu koji su sluzbenici drzave. Pa mi smo gradani ne druge nego mozda i trece klase. Dok su ubijali povratnice kao stoku svi su govorili da su vecina u tim mjestima i da su to jadni povratnici niko se nebrine o njima, pogotovo ne politika pa niko nece nista poduzet. Ali kad se nemozemo poduprijet ovome u Stocu, i ovako ociglednoj kradnji kao u Novom Travniku, onda je to dokaz slabosti a ne vise ne manjak interesa, kao sto su do sad tvrdili kad su meta napada bili povrtnici i obicni puk.

Ponašaš se ko da u CIK-u sjede sve sami Bošnjaci iz Novog Travnika, a izbjegavaš reći da Srbi i Hrvati imaju većinu u datom i ako se glasovi ne broje to je zato što su eventualno stigli prekasno.
Još malo pa si na nivou Dnevnog avaza.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 16:27 
Offline

Pridružen/a: 21 ožu 2011, 14:43
Postovi: 342
Lokacija: Središnja Bosna - Lašvanska dolina
Zasto onda ta vecina nije funkcionirala za referendum i dostavu birackih spiskova?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Treba tražiti prebrojavanje svih glasova, ovo je skandal...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 19:52 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Poznajuci nas, ovo ce ostat ovako kako je i nikom nista


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Sandalj je napisao/la:
VUKsaJUGA je napisao/la:
Gdje su nam sad institucije, pomoc iz HR, Covic ? Nista opet moramo gledat kako nam rade nad glavom i mi nemocno moramo trpit.
Koliko smo pali bas ovi izbori dokazuju, kad nemzemo poduzet nista protiv covjeka koji udara drugu dvojicu koji su sluzbenici drzave. Pa mi smo gradani ne druge nego mozda i trece klase. Dok su ubijali povratnice kao stoku svi su govorili da su vecina u tim mjestima i da su to jadni povratnici niko se nebrine o njima, pogotovo ne politika pa niko nece nista poduzet. Ali kad se nemozemo poduprijet ovome u Stocu, i ovako ociglednoj kradnji kao u Novom Travniku, onda je to dokaz slabosti a ne vise ne manjak interesa, kao sto su do sad tvrdili kad su meta napada bili povrtnici i obicni puk.

Ponašaš se ko da u CIK-u sjede sve sami Bošnjaci iz Novog Travnika, a izbjegavaš reći da Srbi i Hrvati imaju većinu u datom i ako se glasovi ne broje to je zato što su eventualno stigli prekasno.
Još malo pa si na nivou Dnevnog avaza.


I u cemu je problem u ovome sto Avaz pise? Ja moram svoj glas poslat do 17.08 a meni paketic za glasanje stigne 01.09? Kako da ja glasam? U ostalom svugdje pa tako i u BiH je bitan pecat na kuverti kad sam ja poslao svoj listic a sad ako su nekim slucajem strajkali u posti i pismo zakasnilo 2-3 dana to nije moja krivica. U ostalom sto lazes da neko ima vecinu u CIKu? Ajd daj nam etnicki sastav ljudi koji sjede u CIK-u. Dok ne postavis ovde etnicki spisak ja cu tvrdit da je tamo 10 Muslimana 1 Srbin i 1 Hrvat.

@s one strane dinare, tako ce i bit. Kad covjek koji je udario drugog covjeka nogom u glavu, pred dvadesetak svjedoka, nije uhapsen, samo zato sto je Musliman a zrtva Hrvat. Onda smo narod drugog razreda u BiH i stvarno nemamo vise sta trazit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Nije do SIP-a. Oni rade po propisima. I istina je da mi i Srbi imamo većinu u SIP-u, Muslimani se tu previše ne pitaju. Problem je očito do organizacije i tog transporta glasova. Netko za ovo mora odgovarati.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 16 lis 2016, 23:16 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
BarackObama je napisao/la:
.. Netko za ovo mora odgovarati.


Amin


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 17 lis 2016, 08:21 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
BarackObama je napisao/la:
Nije do SIP-a. Oni rade po propisima. I istina je da mi i Srbi imamo većinu u SIP-u, Muslimani se tu previše ne pitaju. Problem je očito do organizacije i tog transporta glasova. Netko za ovo mora odgovarati.


MI I SRBI ? A da nemaju Srbi i Muslimani vecinu ili mi i Muslimanu? Kad je svako isto zastupljen onda je normalno da dvojica skupa imaju vecinu. Banana drzava, Bobovac je pokazao na tocku u zakonu koja je paradoks i gdje nije jasno definirano koji je zadni datum za glasanje postom. A nisu ljudi u SIPu i CIKu krivi nego Bakir i njegov SDA tu kroji pravila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 17 lis 2016, 19:43 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Pa mi i Srbi imamo većinu. Šta je tu nejasno? Nema stranaca u SIP-u. 66% nemuslimanski kršćanski savez ima svojih ljudi u SIP-u. Muslimani nam ga samo mogu obletit. Zato kažem nije do SIP-a ovo već očito do nečeg drugog.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 18 lis 2016, 10:36 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Kakav krscanski savez? Ovde radi svako za sebe i Srbima isto nije u interesu da se broje dalje glasovi iz Dijaspore (Srebrenica).
A kako znas Muslimani i Srbi imaju vecinu u SIPu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 18 lis 2016, 19:16 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
"Kršćanska većina" = to je vokabular Robija West mo. Elem, BarackObama = Robi West mo.

Confirmed.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 18 lis 2016, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Barack je Hunter, ne Robbie.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 18 lis 2016, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58277
Lokacija: DAZP HQ
Barack je bot, kakav Robbie, Robbie je nijansiran kao Da Vincijeva Mona Lisa, a Barack je trčkarija iz dječijeg vrtića.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi Travnik
PostPostano: 18 lis 2016, 19:41 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Hunter piše na ekavskom. Dok dudu toliko kategorično demantira, znači da je BarackObama = Robbie Zapadni Mo.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 857 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 27 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO