HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 05:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Skoro ništa mi ne ide u životu,jesam li u depresiji ?
PostPostano: 23 pro 2016, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69051
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Heero je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Imas li vise od 20 godina?

imam!

inace ja nemogu nesto emocije izrazit,ja imam neku staticnu facu a i uvijek sam nekako suzdrzan,jako sam samodiscipliniran to je jos od malena

meni ova mala kad se nasmije onako bas pravo od uha do uda i jos mase da je ja vidim ja cjeli sretan ali nemogu joj to pretjerano pokazat meni to neide samo od sebe!
i kad mi je prilazila onako sa prijateljicom i bezveze sa nekim pitanjima ovo ono,ja dam brz korektan odgovor jer sam takav i mozes se hebat,mislim ja sam se njoj prvi poceo upucavat ali sam tocno znao sta cu rec i to ali u smalltalk-u sam sranje,nemam ja puno sta pricat kad je neznam previse ona jos nekako cijela mladenasta a ja cijeli neki mrtvo ozbiljan lik
takav sam ti ja :neznam izgladio bi ja to jos sve samo da sam je ranije sreo ili da opet zivi dole,doci ce ona samo neznam kad cu dobit priliku


Ima dobrih zenski posvuda, ta ti se cini bitna samo zato jer ti je privremeno zamadjijala mozak. Za 20 godina se neces sjecati ni kako se prezivala. A i da te sada uzme, postoji velika vjerojatnost da bi ti dosadila nakon godine dana, pogotovo ako seks nije spektakularan ili ako nemate zajednicke interese. Jesi ikada imao ozbiljnije veze?

Cak nije bitno koliko imas godina, jedini nacin da odrastes po tom pitanju je da prodjes kroz par ozbiljnijih veza.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Skoro ništa mi ne ide u životu,jesam li u depresiji ?
PostPostano: 23 pro 2016, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
da je to tako nebi nikoja veza trajala po 5-6 godina

a gle,znam ja te fraze al ja jako rijetko sretnem neku koja mi se dokraja svidja i kazem nema sanse da ce je napustit ova je posebna,ljudi pricaju ko i ti i opet bude kako ja kazem

odljubio se od prve i dalje kazem da je posebna i na neki nacin savrsena cura,mala je andjeo a ja 1000 onako ljepih a prizemnih neznam!!da je ona samo prosjek pa ajde ili da je extra a uzdignuta nebi me zanimala

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Skoro ništa mi ne ide u životu,jesam li u depresiji ?
PostPostano: 26 pro 2016, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Heero je napisao/la:
da je to tako nebi nikoja veza trajala po 5-6 godina

a gle,znam ja te fraze al ja jako rijetko sretnem neku koja mi se dokraja svidja i kazem nema sanse da ce je napustit ova je posebna,ljudi pricaju ko i ti i opet bude kako ja kazem

odljubio se od prve i dalje kazem da je posebna i na neki nacin savrsena cura,mala je andjeo a ja 1000 onako ljepih a prizemnih neznam!!da je ona samo prosjek pa ajde ili da je extra a uzdignuta nebi me zanimala


Veze traju po pet-šest godina jer jedno drugom pašu karakterno i imaju dobar seks. Meni žene isto brzo dosade, nikad nisam imao vezu dužu od 3 mjeseca, a i tada mi je, ono baš na rezervi.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 53 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 50 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO