HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
2023. godina - Vučić na nagovor US secretary and njemačkog kancelara odlazi na Kosovo, u Trnje, pokloniti se ubijenim Albancima. Posjetu je prethodilo slanje pisma svim svjetskim medijima kako će Trnju donirati 300 milijuna €.
Tijekom posjete dobije kamen i kruh u glavu, koji se specijalno pravio samo za njega bez kvasca.

Dan nakon posjete izjavljuje da se niko neće igrati sa Srbijom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Ministry of Sound je napisao/la:
Ne uništavajte braći Srbima temu, trolleri.


Poredjenje istocne slavonije sa sjeverom kosova nije nikakvo trolanje, nego najrealniji pokazatelj sto ce se na Kosovu dogoditi i zasto ce se to dogoditi.

Ali povladjuj ti i dalje degenericima i potici pisanje momcina u pubertetu , vodi forum u smjeru kojem hoces, ali sumnjam da je to bila tvoja pocetna vizija , a u pocetku i nije to tako bilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
2023. godina - Vučić na nagovor US secretary and njemačkog kancelara odlazi na Kosovo, u Trnje, pokloniti se ubijenim Albancima. Posjetu je prethodilo slanje pisma svim svjetskim medijima kako će Trnju donirati 300 milijuna €.
Tijekom posjete dobije kamen i kruh u glavu, koji se specijalno pravio samo za njega bez kvasca.

Dan nakon posjete izjavljuje da se niko neće igrati sa Srbijom.


Kako podsvijest radi i utjecaj tog jezika jer previše visim i komentiram na englesko govornim stranicama.
Bem ti "uredi" i "citiraj". Možda da su napisani na engleskom ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Nevidim zašto bi se Albanci odrekli dijelova Kosova praktično za ništa, odnosno za nekakvo protokolarno priznanje.

Kao jedinu mogućnost vidim zamjenu teritorija, gdje bi Srbi dobili kosovske općine u kojima su većina (redom Leposavić, Zvečan i Zubin potok), a u zamjenu za to Kosovu dali općine Srbije sa albanskom većinom (Bujanovac i Preševo).

U svakom slučaju, mislim da bez pravedne razmjene ostaju napeti odnosi i "status quo" do daljnjega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 14:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Površno pratim Vučiča, ali mi je ostavio dojam kao ogromni lažnjak i demagog. Lik je sav fake, iz aviona se vidi, da su njegovi javni nastupi totalni fake i demagogija.

Mislio sam da je u rangu Sanadera, ali on je jači demagog i manipulator od Sanadera.

Hvala Bogu i Hrvatska i BiH je se riješila takvih političara više manje. Jeftini populizam je još uvijek prisutan, ali ne u ovakavoj mjeri, kao u Vučića.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Tko uopće u ovom trenutku može spriječiti Srbe da vojno zauzmu sjever Kosova i to u roku odmah? Mislim vojno spriječiti jer je jasno da bi odmah trpili određene sankcije od EU (iako ni približne kao 90-tih).

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 15:04 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
I srbijanska strategija s kraja osamdesetih se pokazala totalno pogrešnim - ako ne katastrofalnom. Umjesto da su se fokusirali na Crnu Goru (doseljavanjem samo 100.000 Srba u Crnu Goru, nikad Crna Gora ne bi proglasila neovisnost) i fokusiranjem na sjever Kosova, prošli bi puno bolje.

Bolje biti zapadnjački mudar i sklon čekanju sa racionalnim stategijama, nego one istočnjačke strategije s emocijama i maksimalističkim ciljevima.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
lider30 je napisao/la:
Mislio sam da je u rangu Sanadera, ali on je jači demagog i manipulator od Sanadera.

Hvala Bogu i Hrvatska i BiH je se riješila takvih političara više manje. Jeftini populizam je još uvijek prisutan, ali ne u ovakavoj mjeri, kao u Vučića.

Ček, ti želiš reći da Plenković drugačiji od Sanader/Vučić klase jeftinih demagoga i poslušnika MZ, a nisam vidio previše čvrstih poteza niti od Čovića (mada se njemu nepovoljan politički položaj može donekle uzeti kao olakotna okolnost).

Ako uzmemo Orbana kao mjernu jedinicu svjetskog državnika, a recimo Dodika kao mjernu jedinicu BiH državnika, ajde daj svoj sud kako tu kotiraju naši Plenković i Čović, te dali su išta bolji od ostalih SAD/NATO/Rusija uguza iz okoline.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 15:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Crni Božo je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Mislio sam da je u rangu Sanadera, ali on je jači demagog i manipulator od Sanadera.

Hvala Bogu i Hrvatska i BiH je se riješila takvih političara više manje. Jeftini populizam je još uvijek prisutan, ali ne u ovakavoj mjeri, kao u Vučića.

Ček, ti želiš reći da Plenković drugačiji od Sanader/Vučić klase jeftinih demagoga i poslušnika MZ, a nisam vidio previše čvrstih poteza niti od Čovića (mada se njemu nepovoljan politički položaj može donekle uzeti kao olakotna okolnost).

Ako uzmemo Orbana kao mjernu jedinicu svjetskog državnika, a recimo Dodika kao mjernu jedinicu BiH državnika, ajde daj svoj sud kako tu kotiraju naši Plenković i Čović, te dali su išta bolji od ostalih SAD/NATO/Rusija uguza iz okoline.


Ma daj - Plenki i ove dramaturške pauze, uvijek neki "istorijski" trenuci, "istorijske" izjave, melodrama u nastupu, lažna retorička lupanja šakom od stol? Ni blizu. Plenki više liči na premijere iz EU. Laganija demagogija, menadžerski tip, uglađeni izgled i nastup, kormilarenje u svjetskoj politici - kako se može, ne pridavanje sebi lažnih veličine, jer realno, sve naše države moraju više-manje biti poslušnici.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Crni Božo je napisao/la:
Nevidim zašto bi se Albanci odrekli dijelova Kosova praktično za ništa, odnosno za nekakvo protokolarno priznanje.

Kao jedinu mogućnost vidim zamjenu teritorija, gdje bi Srbi dobili kosovske općine u kojima su većina (redom Leposavić, Zvečan i Zubin potok), a u zamjenu za to Kosovu dali općine Srbije sa albanskom većinom (Bujanovac i Preševo).

U svakom slučaju, mislim da bez pravedne razmjene ostaju napeti odnosi i "status quo" do daljnjega.

Ničija nije gorela do zore. Naš cilj je etničko čišćenje većine šiptara po uzoru na ''oluju i bljesak'' uz pomoć neke velike sile ili bez mešanja velikih sila.
Ono malo preostalih šiptara na KiM mogu dobiti neka manjinska prava, a ako im se ne svidja uvek mogu da odu u Albaniju.

Naravno ne sumnjam u hrvatsku zluradost i prošiptarsku podršku. Naravno još je rano za rat, ali rata sa šiptarima i muslimanima će biti. Ostaje da vidimo samo da li će Hrvati izbeći taj rat ili će ući i u tu ratnu avanturu zarad nekih interesa.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 16:24 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Bas me zanima sto bi Vucic i svi Srbi rekli na vlak iz Turske s natpisom " Srbija je Turska ".
Sigurno bi rekli: "Sve ok, to je samo vlak, nije tenk. Dobrodosli!" :kava

Tu se dobro vidi paralela Vucic-Seselj

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 16:48 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Ministry of Sound je napisao/la:
Premješteno na EX-YU između ostalog jer želim pročitati KiM-ovu analizu.

Ti zelis samo ono sto tebi odgovara, a sankcije za pdf "politika" te ne doticu. Ali posto si dobar covik, pusticu analizu....

Sever KiM ima 1.300 km2, celo KiM 10.887 km2 ( kockica 100 km x 100 km dijagonalno). U srednjem veku naj bogatija oblast Brankovica (Vuka), sa rudnicima srebra Novo brdo, Stari trg,...Sever 4 opcine, na jugu jos 6 opcina, bez 11.opcine centralnog KiM, sela Vucitrnske i Obilicke opcine ( Priluzje 4.000, Plemetina 2.000m Babin most, Crkvena vodica...i jos 10 manjih), te 12.opcina Gora. Bez Gore Srbi obuhvacaju u nekom ZSO vise od 18% TERITORIJE KiM, populaciono su oko 6,5% (toliko na izborima uzeli).

1959 Petar Stambolic, u narodu znat kao Pera KONJ (zbog alatke od preko 30 cm), kurvar, kockar, svaleras, stariji brat Ivana (koji je zavrsio sa metkom u celu i bacen u krec, valjda karma)....uzeo zenu komunistickom generalu, da bi bio izabran u vijece naroda SFRJ, i podmicen sa PUNOM CIZMOM ZLATA, 2 sreza ODCJEPIO (da drugovi Albanci imaju sumu i da zaokruzi i poveca KiM i glasacku bazu), iz centralne Srbije Lesak i Leposavic (Pancicev vrh i Kopaonik su na 300 m),

Kada bi se gledalo po Badinterovim principima Srbija lako moze da vrati 2 sreza. Nas interes nije to, niti sever KiM, koji je planina, sa rudnicima Trepca (cije podzemno okno ide ka centr.Srbiji), jezero Gazivode, elektro prenos i trafo stanica Valac. Iz jezera se vodom snabdeva KiM. Ako bi bili zli i minirali ga, Pristina i 1/2 Kosova, ne i Metohija, bili bi unisteni i zbrisani.

Nas cilj je da SABURAMO, mozda i kockamo za koju godinu. Jer gubitak spram dobitka je 820 % veci ( 12% sever za 100% celo).

Na jugu zivi 70.000 Srba, koji imaju 30% veci natalitet i vitalnu strukturu bolju od siptara. Na centralnom KiM odakle mi je zena, svi imaju mladi bar 3 deteta. Surak, njegova familija i po 4. To su Srbi Moravci, seljaci, vole zemlju i zive od nje, pored TE Obilic, sa Kosovsko Resavskim dijalektom, mirni, trpeljivi, zilavi, postojani. Na severu, su Srbi Dinarci, preki, hajduci, koji se lako sele, vise nomadski i koji vole polozaj, novac i Beograd i menjaju stanista,CG, Hercegovackog mentalitea, doseljeni iz gornjeg Ibra u sadasnji donj Ibar, 45.000 sa bar 5.000 studenata, profesora sa obiteljima, jer je Pristinski univerzitet premesten.

Osobno ja nisam ni za kakvu podelu. Jer je ja smatram KOLEVKOM, a ona se ne prodaje. Mozes "prodati" mobitel, bicikl, auto...100 % KiM, BEZ SIPTARA, proterati ih nekom "Olujom" preko Prokletija. To je moja AGENDA, a i 90% Srba.;;;;;;

https://www.youtube.com/watch?v=fJuFJkqlyNo&t=2856s

Imali smo 3 ponude od Kontakt grupe, pogledaj uradak i videces poantu i sustinu.

I ponuda 40% Srbi sa preseljenjem 300 tisuca siptara, II ponuda ista ko Dejton Srbima 51%, III ponuda Srbima 20% i Albanci u ISTOJ DRZAVI, sto su smatrali Franc. tajna sluzba DST kao naj goru kaznu za Srbe, zbog demogr.expanzije na juznu i centralnu Srbiju.

Život Priča : Kosovo je srce Srbije (03.11.2016)


_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 16:56 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
aleksije radicevic je napisao/la:
Suština je da nama konflikt odgovara ukoliko NATO neće da interveniše na strani naših neprijatelja. Ali ipak nam ne odgovara da mi započnemo sa oružanim incidentima.
To vredi za BiH i za Kosmet.
NATO najverovatnije neće intervenisati, pa je na nama da političkim potezima isprovociramo nasilni akt od strane muslimana u BiH i Albanaca na Kosovu.
Bošnjake izgleda više ništa ne može da isprovocira. :zubati Ni referendum, ni raspad oružanih snaga, ni najava osamostaljenja RS.
Sa Šiptarima će da vidimo. Ako nam Francuzi daju Haradinaja, znači da imamo zeleno svetloda ih provociramo, a kad pobesne, da se slegnemo na Kosovo ravno.


Iskren stav.

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 17:14 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
U zadnja dva zarsita (Ukrajina i Sirija) Rusi su, kako stvari sad stoje, porazili Amere i zapad. Mislim da je to sto Srbima daje nadu. Ipak su oni cijelo virjeme lojalno stojali uz Ruse i onda kad su Rusi najslabi bili.
Jako je vazno ovde da rat zele obadvije strane.
Srbi ga zele jer se nadaju da ce ovaj put Rusi drzat zapad u šahu i tako ce srpska vojska bez roblema povratit Kosovo.
Shiptari se nadaju da ce NATO i oni sami koju su ovaj put u boljem polozaju opet Srbima dat po prstima i ocistit i taj sjever Kosova.
Stvari se mijenjaju 20.01.2017 kad Trump ulazi u bijelu kucu i onda treba vidit kako ce USA a stime i NATO gledat na Kosovo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 17:40 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kačamak je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
vratit će te kosovo od šiptara onda kad mi vratimo tursku hrvatsku od vas

Misliš HRHB?


ma jok, banja luku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Bilic07 je napisao/la:
Bas me zanima sto bi Vucic i svi Srbi rekli na vlak iz Turske s natpisom " Srbija je Turska ".
Sigurno bi rekli: "Sve ok, to je samo vlak, nije tenk. Dobrodosli!" :kava

Tu se dobro vidi paralela Vucic-Seselj




ljigavce , srpski voz je otisao na svoju teritoriju

da srbi otmu deo turske pa turci to posalju onda bi tvoje sranje bilo na mestu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Crni Božo je napisao/la:
Nevidim zašto bi se Albanci odrekli dijelova Kosova praktično za ništa, odnosno za nekakvo protokolarno priznanje.

Kao jedinu mogućnost vidim zamjenu teritorija, gdje bi Srbi dobili kosovske općine u kojima su većina (redom Leposavić, Zvečan i Zubin potok), a u zamjenu za to Kosovu dali općine Srbije sa albanskom većinom (Bujanovac i Preševo).

U svakom slučaju, mislim da bez pravedne razmjene ostaju napeti odnosi i "status quo" do daljnjega.



jesi tako razmisljao da vi nesto date krajisnicima?

licemerstvo vam je genetika

kod sebe si to gledao drugacije

siptari ce dobiti ono stu zasluzuju


nogu u tiranu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
dudu je napisao/la:
Vučić živi za neku nepogodu, za neko mega sranje u Srbiji ili u okruženju, pa da njegov govor dobije "istorijski" značaj. Svako malo i na najmanji povod daje ovakve izjave, pune neke neizvjesnosti, straha za budućnošću, napetosti gotovo pred oružani konflikt. Ranije je isti takav govor imao oko jebenog poglavlja u pregovorima s EU. =))

Potajno bih želio da se nađe u nekoj stvarno jebenoj situaciji, mislim da bi prvih par sekundi zvučao kao kad je obavjestio javnost o pobjedi Nikolića protiv Tadića, ekstaza čista.



krecu izbori. tad tzv patrijote nastupaju morate priznati da veceg preokreta nije bilo od milanovica koji je preko noci posto veci ustasa od pavelica


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 18:58 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
kolubara je napisao/la:
Bilic07 je napisao/la:
Bas me zanima sto bi Vucic i svi Srbi rekli na vlak iz Turske s natpisom " Srbija je Turska ".
Sigurno bi rekli: "Sve ok, to je samo vlak, nije tenk. Dobrodosli!" :kava

Tu se dobro vidi paralela Vucic-Seselj


ljigavce , srpski voz je otisao na svoju teritoriju

da srbi otmu deo turske pa turci to posalju onda bi tvoje sranje bilo na mestu


Opancare, pa u tome je stvar, oteli ste Srbiju od Osmanlija i oni vam sad salju vlak.
Ajmo ponovo.

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
kolubara je napisao/la:
jesi tako razmisljao da vi nesto date krajisnicima?

Mi Hrvati smo vas vojno-politički porazili.

A jednako tako su vas i Albanci na Kosovu vojno-politički porazili (prikazali kao agresore u očima MZ, sklopili adekvatna savezništva, te nakon savezniččke vojne akcije prisilili na uzmak), te nevidim zašto mislite da bi vam sada ili u nekoj daljoj budućnosti pristali ustupiti iti jedan dio Kosova.

I zato kažem, ako želite dijelove teritorija Kosova sa većinskim srpskim stanovništvom (Leposavić, Zvečan, Zubin potok), onda to jedino možete ostvariti da im u zamjenu ponudite dijelove teritorija Srbije sa većinskim albanskim stanovništvom (Bujanovac, Preševo).

Naravno, druga opcija je rat, ako ste željni još NATO bombi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Crni Božo je napisao/la:

I zato kažem, ako želite dijelove teritorija Kosova sa većinskim srpskim stanovništvom (Leposavić, Zvečan, Zubin potok), onda to jedino možete ostvariti da im u zamjenu ponudite dijelove teritorija Srbije sa većinskim albanskim stanovništvom (Bujanovac, Preševo).



A ko je vas sta pitao? Gurate nos gdje mu nije mjesto.
Jel treba Srbi da raspravljaju o Piranskm zalivu ili ciji su Stolac i Jajce, muslimanski ili hrvatski?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Bilic07 je napisao/la:
Bas me zanima sto bi Vucic i svi Srbi rekli na vlak iz Turske s natpisom " Srbija je Turska ".
Sigurno bi rekli: "Sve ok, to je samo vlak, nije tenk. Dobrodosli!" :kava

Tu se dobro vidi paralela Vucic-Seselj

Po toj logici vi Hrvaćani bi trebalo sasvim normalno da prihvatite da iz Beograda krene voz sa vašim Krajišnicima i da na njemu piše ''ovo nije Hrvatska ovo je Republika Srpska Krajina''.
Kolinda da kaže "Sve ok, to je samo vlak, nije tenk. Dobrodosli!" :kava

Ako Priština nije Srbija, onda i Knin ne mora biti Hrvatska. Po čemu vi imate pravo da branite svoju zemlju, a mi nemamo ?

Tom srbofobijom i uvlačenjem islamistima u dupe, sejete mržnju i nove ratove tamo gde ne bi trebalo da se dese.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Uostalom, šiftari će biti uništeni i proterani a Kosovo i Metohija oslobođeni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ministry of Sound je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Albanska kosovska dijaspora je fanaticna, i uopce nisu siromasni. Ove koje ja znam svi su bogatuni. Nisu li iskesirali daleko vise para od vas za albanski projekt Kosovo, nasuprot konkurentkom srpskom projektu Kosovo?


The GOATs. Mada su pravoslavci mislim, pa ne znam jesu li dio te priče.

slika


Albanci su veoma podijeljeni... Gegi su na sjeveru i Kosovu, i uglavnom su muslimani (koji su ranije bili katolici) i katolici, a ovi na jugu, ne znam kako se zovu, su pravoslavni i grkofilni.

EDIT:

Vidim na wiki da su pravoslavni i južni Toski, a katolički i muslimanski, sjeverni Albanci Gegi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ghegs
https://en.wikipedia.org/wiki/Gheg_Albanian

https://en.wikipedia.org/wiki/Tosks
https://en.wikipedia.org/wiki/Tosk_Albanian


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Novi rat na Kosovu ?
PostPostano: 15 sij 2017, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
Nikolić: Ako Srbi budu ubijani, šaljemo vojsku s interneta naoruzanu tastaturama na Kosovo

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić kaže da je Srbija spremna da pošalje oružane snage na Kosovo i Metohiju, ako srpsko stanovništvo u pokrajini bude ugroženo.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1220414

Po mojim informacijama BBC ide kao srbski dobrovoljac posto je u Austriji jedan od brzih interneta.

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1539 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO