HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 02:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Vujadin je napisao/la:
Lupetaš gluposti.

To ti radiš.
Vujadin je napisao/la:
Srbi su bili apsolutna većina u Vrbaskoj Banovini (Banjalučkoj Krajini), u Semberiji, u Podrinju, na Ozrenu, u Sarajevskom polju, u istočnoj Hercegovini, dakle svuda u BiH, bez dijelova koji su pod banovinom Hrvatskom. Ali i u Posavini su izuzetno brojni.

I opet fušaš ?
Dao sam ti popis koji pokazuje stanje u Vrbaškoj i Primorskoj banovini.
Sam grad Banja Luka u tom vremenu ima muslimansku većinu.
Svuda u BiH :rofl:
Dao sam ti popis, u BiH bez Primorske banovine (ali s Travnikom, Fojnicom, Derventom, Brčkom i Gradačcem, kotarevima s katoličkom većinom) pravoslavci čine samo 42% stanovništva.
Si ćorav?
Niste bili većina na cijelom dijelu od Zenice do Majevice, na većini Podrinja, u Turskoj Hrvatskoj...
A i istočna Hercegovina je bio omjer 1:2.
Ajd zbroji 2 i 2.
Vujadin je napisao/la:
Alo pokušali ste u sred srpske Banjalučke Krajine da genocidom instalirate monstruoznu ustašku državu.

Banja Luka tog doba ima 22.165 stanovnika, od čega je Srba samo 6.769.
Jbt. niste ni 1/3 populacije tamo.
Vujadin je napisao/la:
Ali na kraju ste vi i muslimani ti koji su nestali iz BL za sva vremena.

Kao i ti iz Pounja.
A s obzirom da je BL otok...
I sada vas je svaki dan sve manje tamo.
Vujadin je napisao/la:
Mani se kotara jer oni i nisu uzimani u obzir pri kasnijem razgraničenju. Kotar Vukovar je imao srpsku većinu 1931.

Relativnu, ne apsolutnu i do toga je došlo naseljavanjem kolonista.
Vujadin je napisao/la:
Srem koji je u sastavu Srbije imao je apsolutnu većinu od 60% Srba 1910, i koji procenat više 1931. Najbrojnija manjina su bili Nijemci, a ne Hrvati.

Kad je granica neprirodna.
Možeš vidjet da ste tu jedva preko pola, a i to većinom po pustim selima...
Inače, izvor ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ako je Srba u BiH bilo 44%, oduzmi zapadnu Hercegovinu i srednju Bosnu gdje nas nije bilo mnogo, i Srba je preko 50% u BiH.

Srez Banjaluka i svi okolni krajiški srezovi Vrbaske banovine su imali apsolutnu srpsku većinu.

Ti nekom govoriš o smanjivanju, pored vašeg egzodusa iz Slavonije i BiH koji se pred očima odigrava od 2013. :laugh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Vujadin je napisao/la:
Ako je Srba u BiH bilo 44%, oduzmi zapadnu Hercegovinu i srednju Bosnu gdje nas nije bilo mnogo, i Srba je preko 50% u BiH.
Srez Banjaluka i svi okolni krajiški srezovi Vrbaske banovine su imali apsolutnu srpsku većinu.
Ti nekom govoriš o smanjivanju, pored vašeg egzodusa iz Slavonije i BiH koji se pred očima odigrava od 2013. :laugh

Jesam ti napisao brojeve gore?

U Vrbaškoj banovini si imao 600k Srba, u Primorskoj 48, a u ostatku 380.
U Vrbaškoj banovini si imao 250k muslimana, u primorskoj 64, a u ostatku 404.
U Vrbaškoj banovini si imao 172k Hrvata, u Primorskoj 195, a u ostatku 179.

Dakle, srbi su većina u Vrbaškoj Banovini, Muslimani u ostatku, a Hrvati u Primorskoj.
BiH bez primorske banovine iznosi;
980.096 49,33%
654.084 32,92%
352.620 17,75%

Nema vas više od pola, a unutra je i Dvor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Vidi ga kako mulja.
Prvo je napisao da je Srba u BiH bez zapadne Hercegovine i srednje Bosne bilo 42% (što je fizički nemoguće jer ih je u cijeloj bilo 44%), a sada 49%, samo da ne pređe u apsolutnu većinu iako je ona realnost.

Bili smo najbrojniji narod i druga dva naroda nisu mogla ni na koji legalan način na našem tlu da formiraju nacističke tvorevine.

Inače dobro je što priznaješ nacističku prošlost druga dva naroda u BiH i njihov ništavni i neznatni doprinos antifašizmu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 13:05 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Srbe ste smlatili i 1918 i u II ww a i nasu bracu zapadnije. Jos se time Ceha ponosis.

Putin nema karte, vec je Dejton rekao svoje. Vi se kusurajte sa vasim "cvijecem", ali bez nas i ne preko nasih ledja i teritorija.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Vujadin je napisao/la:
Vidi ga kako mulja.
Prvo je napisao da je Srba u BiH bez zapadne Hercegovine i srednje Bosne bilo 42% (što je fizički nemoguće jer ih je u cijeloj bilo 44%), a sada 49%, samo da ne pređe u apsolutnu većinu iako je ona realnost.
Bili smo najbrojniji narod i druga dva naroda nisu mogla ni na koji legalan način na našem tlu da formiraju nacističke tvorevine.
Inače dobro je što priznaješ nacističku prošlost druga dva naroda u BiH i njihov ništavni i neznatni doprinos antifašizmu.

Zbrojio sam ti tu sve lijepo redom.
49% vas je u BiH bez Primorske banovine.
Imao si, nekoć davno, i nešto Srba oko Mostara i Bugojna :D

O kakvim antifaštima pričaš?
Si se obrezao u međuvremenu?
KiM je napisao/la:
Srbe ste smlatili i 1918 i u II ww a i nasu bracu zapadnije. Jos se time Ceha ponosis.
Putin nema karte, vec je Dejton rekao svoje. Vi se kusurajte sa vasim "cvijecem", ali bez nas i ne preko nasih ledja i teritorija.

Vaši teritoriji završavaju kod Brčkog i Goržda.
A i to vam je puno.
Koja su srpska zapadna braća ?

I btw, postotak Srba u BiH i HR je isti prije i poslije rata.
Tako da smlavljivanje...

http://www.hkv.hr/hrvatski-tjednik/2628 ... enima.html
Broj Hrvata je nakon ww2 manji za 14, a Srba veći za 700 tisuća.
Što to govori ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ceha je napisao/la:
Kad je granica neprirodna.
Možeš vidjet da ste tu jedva preko pola, a i to većinom po pustim selima...
Inače, izvor ?


Granica je mogla i bolje (Vukovar i Borovo) ali je dobra u odnosu na nakaradnu banovinsku.
Imam odštampan popis 1931. po naseljima, pa sam iz Šidskog i Iločkog sreza izdvojio naselja koja su pripojena Hrvatskoj.

U Sremu koji je u Srbiji je 1931. bilo 299.478 stanovnika.
Od toga:
Srbi 184.595 (61,6%)
Nemci 46.521 (15,5%)
Hrvati 34.813 (11,6%)
Slovaci i Rusini 18.815 (6,3%)
Mađari 12.325 (4,1%)

Manjina malobrojnija od Švaba, kao što sam i rekao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ceha je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Vidi ga kako mulja.
Prvo je napisao da je Srba u BiH bez zapadne Hercegovine i srednje Bosne bilo 42% (što je fizički nemoguće jer ih je u cijeloj bilo 44%), a sada 49%, samo da ne pređe u apsolutnu većinu iako je ona realnost.
Bili smo najbrojniji narod i druga dva naroda nisu mogla ni na koji legalan način na našem tlu da formiraju nacističke tvorevine.
Inače dobro je što priznaješ nacističku prošlost druga dva naroda u BiH i njihov ništavni i neznatni doprinos antifašizmu.

Zbrojio sam ti tu sve lijepo redom.
49% vas je u BiH bez Primorske banovine.
Imao si, nekoć davno, i nešto Srba oko Mostara i Bugojna :D

O kakvim antifaštima pričaš?
Si se obrezao u međuvremenu?
KiM je napisao/la:
Srbe ste smlatili i 1918 i u II ww a i nasu bracu zapadnije. Jos se time Ceha ponosis.
Putin nema karte, vec je Dejton rekao svoje. Vi se kusurajte sa vasim "cvijecem", ali bez nas i ne preko nasih ledja i teritorija.

Vaši teritoriji završavaju kod Brčkog i Goržda.
A i to vam je puno.
Koja su srpska zapadna braća ?

I btw, postotak Srba u BiH i HR je isti prije i poslije rata.
Tako da smlavljivanje...

http://www.hkv.hr/hrvatski-tjednik/2628 ... enima.html
Broj Hrvata je nakon ww2 manji za 14, a Srba veći za 700 tisuća.
Što to govori ?


Prespavao si Dejtonski sporazum i međunarodno priznanje i legalizaciju Republike Srpske na pola BiH?

Vidim i Šterc prolupao kao i ti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 16:23 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Pusti porazene reakcionarne snage jos od 9.svibnja 1945 se jos nisu konsolidirale, a vec bi u nove "junacke pohode i deobe". Ni prevaspitanje nije pomoglo da se preodgoje, jer nije nad njima sprovedena denacifikacija.

Zna se u Dejtonu, cije je sto, a tko nije zadovoljan, nek turi masinku na junacke grudi, uzme lisnicu i u partizane, pardon u ustase.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Ceha je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Opet on.
Došle Švabe s mašinkama i tenkovima, i nacrtale granice, nisu referendume sprovodili.

Ali granicu NDH nisu crtale Švabe.
Zauzele su Ustaše i Sandžak, pa su ih od tamo natjerali da se povuku, jbg.
Što misliš zašto je bilo 52% muslimana u Ujacima?


Ali ko je crtao granice NDH?
Jebote, šampion si gluposti na ovom forumu, ali sad si stvarno pretjerao.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Vujadin je napisao/la:
Granica je mogla i bolje (Vukovar i Borovo) ali je dobra u odnosu na nakaradnu banovinsku.
Imam odštampan popis 1931. po naseljima, pa sam iz Šidskog i Iločkog sreza izdvojio naselja koja su pripojena Hrvatskoj.
U Sremu koji je u Srbiji je 1931. bilo 299.478 stanovnika.
Od toga:
Srbi 184.595 (61,6%)
Nemci 46.521 (15,5%)
Hrvati 34.813 (11,6%)
Slovaci i Rusini 18.815 (6,3%)
Mađari 12.325 (4,1%)
Manjina malobrojnija od Švaba, kao što sam i rekao.

Nekako ti ne vjerujem, ali nije ni bitno.
Nakon 13 godina kolonizacije vam je još i broj malo porastao...

Što se tiče Daytona, on vrijedi samo dok postoji BiH, jbg.
Metemma je napisao/la:
Ali ko je crtao granice NDH?
Jebote, šampion si gluposti na ovom forumu, ali sad si stvarno pretjerao.

Na moru Talijani, u istočnoj Bosni Ustaše, a Njemcima se *ebalo hoće li im mali od kužine bit Hrvat, Srbin ili Talijan.
Misliš da nije bilo tako ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 11 svi 2017, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Ceha je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Ali ko je crtao granice NDH?
Jebote, šampion si gluposti na ovom forumu, ali sad si stvarno pretjerao.

Na moru Talijani, u istočnoj Bosni Ustaše, a Njemcima se *ebalo hoće li im mali od kužine bit Hrvat, Srbin ili Talijan.
Misliš da nije bilo tako ?


Naravno da nije, imaš Nojbaherovu inicijativu iz 43. koju je Hitler odbio.

Priznajem da ne znam akt kojim su određene "granice" ali s obzirom da su ih Italijani i Mađari u Međimurju prekrajali kako hoće, kristalno je jasno da su granice crtali okupatori tj Nijemci, sigurno ne narod na referendumu.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 01:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123
Metemma je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Na moru Talijani, u istočnoj Bosni Ustaše, a Njemcima se *ebalo hoće li im mali od kužine bit Hrvat, Srbin ili Talijan.
Misliš da nije bilo tako ?


Naravno da nije, imaš Nojbaherovu inicijativu iz 43. koju je Hitler odbio.

Priznajem da ne znam akt kojim su određene "granice" ali s obzirom da su ih Italijani i Mađari u Međimurju prekrajali kako hoće, kristalno je jasno da su granice crtali okupatori tj Nijemci, sigurno ne narod na referendumu.


Hitler je mađarskom regentu 27.3.1941. predložio da okupira cijelu Hrvatsku, no taj je odbio. Na konferenciji 31.3. Nijemci su u odlučili da stvore NDH.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 01:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123
slika

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 02:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Metemma je napisao/la:
Naravno da nije, imaš Nojbaherovu inicijativu iz 43. koju je Hitler odbio.
Priznajem da ne znam akt kojim su određene "granice" ali s obzirom da su ih Italijani i Mađari u Međimurju prekrajali kako hoće, kristalno je jasno da su granice crtali okupatori tj Nijemci, sigurno ne narod na referendumu.

Dao ti je Novem.
NDH je trebala biti puno manja, ali su se neki pobrinuli da se poveća;
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_legija
Dao sam ti popis stanovnika neBanovinske BiH, pa mislim da bi trebalo biti jasno zašto je tako.
NDH je proglašena u travnju, Rimski ugovori su iz svibnja, a čišćenje istočne Bosne krajem te godine i početkom 42.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Rimski_ugovori_(1941.)

Da je ww2 završio prije 43 (kapitulacije Italije), NDH bi ostala bez južne polovice (Italija je inače bila najveći sponzor četnika i njihovog klanja "hrvatskog cvijeća" po Foči, Rami...), a da je završio do 45. u jednom trenutku bi se vjerojatno Hitler ili neki njegov nasljednik odlučio za pripajanje "gotskih rođaka" reichu, vjerojatno uz čišćenje krvnih zrnaca.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Nezavisna ... a_Hrvatska
Kao što sam već rekao prije, Ustaše su se sastojale od 200ak ljudi koji su se vratili iz Italije, nažalost se povezali s kretenima i napravili s*anje.
Hrvatski narod je tu većinom bio u domobranima, bilo je i građanskog rata i svakakvog razračunavanja (i s komunistima i s četnicima i sa stranim silama).
Etničko stanje su Ustaše radi cvieća vidjeli kao ovakvo;
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... s_1931.jpg

ww2 je završen tako da je bilo 14 tisuća Hrvata manje, a 700 tisuća Srba više, a onda se još drobi o nekakvom genocidu;
http://www.hkv.hr/hrvatski-tjednik/2628 ... enima.html

Srba poslije rata u BiH i RH ima isto kao i prije (633 tisuće u HR+1028 u BiH=1661, a poslije 544 u HR+1136=1680), odnosno nešto više (39 tisuća).
Toliko o genocidu.

Ako nekog zanimaju BiH muslimani i usporedba s prošlim ratom, njihov postotak je skočio s 44 na 50%, međutim ukupni broj je pao. 1903 tisuće prije rata, 1770 poslije (s navučenim popisom).
Također i 761 tisuću Hrvata prije i 545 poslije rata.
A i Srba 1366 tisuća Srba prije i 1086 poslije rata.
Dakle, imamo manjak 133 tisuće muslimana, 216 tisuća Hrvata i 280 tisuća Srba (i 217 tisuća ostalih).
S time da je hr. pad najveći u postotnom udjelu (nedostaje 30% predratnih Hrvata, dok fali manje oko 7% muslimana i 20ak posto Srba). Ostalih nedostaje oko 60%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 08:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Ceha je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Naravno da nije, imaš Nojbaherovu inicijativu iz 43. koju je Hitler odbio.
Priznajem da ne znam akt kojim su određene "granice" ali s obzirom da su ih Italijani i Mađari u Međimurju prekrajali kako hoće, kristalno je jasno da su granice crtali okupatori tj Nijemci, sigurno ne narod na referendumu.

Dao ti je Novem.


List iz knjige koji kaže da su o granicama "NDH" odlučivali Nijemci, Italijani i Mađari? Pa to ti govorim sve vrijeme, ti mi ovde baljezgaš o ne znam ti čemu, referendumima i narodnoj volji.

Citat:
NDH je trebala biti puno manja, ali su se neki pobrinuli da se poveća;
https://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_legija


Povezuješ akcije ovih monstruma iz 42. sa granicama "NDH" koje su određene 41? Jebote, jel te neko učio dal je prije bila 41. ili 42. kad si takav stručnjak?

A članak mi je koma, hrabri sdrug koji nije imao drugog materijala do crnog spriječio četničke zločine koji su za cilj imali Veliku Srbiju... denacifikacija, pod hitno.

Citat:
Dao sam ti popis stanovnika neBanovinske BiH, pa mislim da bi trebalo biti jasno zašto je tako.
NDH je proglašena u travnju, Rimski ugovori su iz svibnja, a čišćenje istočne Bosne krajem te godine i početkom 42.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Rimski_ugovori_(1941.)

Da je ww2 završio prije 43 (kapitulacije Italije), NDH bi ostala bez južne polovice (Italija je inače bila najveći sponzor četnika i njihovog klanja "hrvatskog cvijeća" po Foči, Rami...), a da je završio do 45. u jednom trenutku bi se vjerojatno Hitler ili neki njegov nasljednik odlučio za pripajanje "gotskih rođaka" reichu, vjerojatno uz čišćenje krvnih zrnaca.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Nezavisna ... a_Hrvatska
Kao što sam već rekao prije, Ustaše su se sastojale od 200ak ljudi koji su se vratili iz Italije, nažalost se povezali s kretenima i napravili s*anje.
Hrvatski narod je tu većinom bio u domobranima, bilo je i građanskog rata i svakakvog razračunavanja (i s komunistima i s četnicima i sa stranim silama).
Etničko stanje su Ustaše radi cvieća vidjeli kao ovakvo;
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... s_1931.jpg

ww2 je završen tako da je bilo 14 tisuća Hrvata manje, a 700 tisuća Srba više, a onda se još drobi o nekakvom genocidu;
http://www.hkv.hr/hrvatski-tjednik/2628 ... enima.html

Srba poslije rata u BiH i RH ima isto kao i prije (633 tisuće u HR+1028 u BiH=1661, a poslije 544 u HR+1136=1680), odnosno nešto više (39 tisuća).
Toliko o genocidu.

Ako nekog zanimaju BiH muslimani i usporedba s prošlim ratom, njihov postotak je skočio s 44 na 50%, međutim ukupni broj je pao. 1903 tisuće prije rata, 1770 poslije (s navučenim popisom).
Također i 761 tisuću Hrvata prije i 545 poslije rata.
A i Srba 1366 tisuća Srba prije i 1086 poslije rata.
Dakle, imamo manjak 133 tisuće muslimana, 216 tisuća Hrvata i 280 tisuća Srba (i 217 tisuća ostalih).
S time da je hr. pad najveći u postotnom udjelu (nedostaje 30% predratnih Hrvata, dok fali manje oko 7% muslimana i 20ak posto Srba). Ostalih nedostaje oko 60%.


bla bla bla bla spustila se gusta magla iznad Zagreba bla bla bla Jasenovac i Gradiška stara bla bla bla

Denacifikacija, a bogme i kliničko liječenje. Pod hitno.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Metemma je napisao/la:
List iz knjige koji kaže da su o granicama "NDH" odlučivali Nijemci, Italijani i Mađari? Pa to ti govorim sve vrijeme, ti mi ovde baljezgaš o ne znam ti čemu, referendumima i narodnoj volji.

Stvar je u tome što su se granice mijenjale. Tu ti je i primjer kratkotrajnog zaposjedanja Sandžaka od strane NDH.
Metemma je napisao/la:
Povezuješ akcije ovih monstruma iz 42. sa granicama "NDH" koje su određene 41? Jebote, jel te neko učio dal je prije bila 41. ili 42. kad si takav stručnjak?

Poanta i je u redosljedu. Bili su planovi micanja tog muslimanskog prostora i davanja istog Srbima. Ovi su to riješili.
Metemma je napisao/la:
A članak mi je koma, hrabri sdrug koji nije imao drugog materijala do crnog spriječio četničke zločine koji su za cilj imali Veliku Srbiju... denacifikacija, pod hitno.

Jbg. previše ste zapeli na četnicima antifašistima, pa je normalno da vam neke stvari ne sjedaju.
Metemma je napisao/la:
bla bla bla bla spustila se gusta magla iznad Zagreba bla bla bla Jasenovac i Gradiška stara bla bla bla
Denacifikacija, a bogme i kliničko liječenje. Pod hitno.

=))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 11:09 
Offline

Pridružen/a: 11 svi 2017, 16:32
Postovi: 20
Ceha megalomanu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Ceha je napisao/la:
Stvar je u tome što su se granice mijenjale. Tu ti je i primjer kratkotrajnog zaposjedanja Sandžaka od strane NDH.


Mijenjale su se granice okupacionih zona, i opet odlukom Nijemaca i/ili Italijana, sigurno ne narodnim referendumima.

Citat:
Poanta i je u redosljedu. Bili su planovi micanja tog muslimanskog prostora i davanja istog Srbima. Ovi su to riješili.


Čisto da spomenemo da pod "rješavanjem" podrazumijevaš monstruozne zločine.

Zločinačke akcije crne legije bile su posledica ustanka u istočnoj Bosni i Hercegovini, koji je uzimao maha, a koji je naravno bio posledica ustaških svinjarija i zločina, između ostalog.
Na samom linku koji citiraš akcije se smještaju uglavnom u 42, Nojbaherove, Nedićeve i Dangićeve inicijative su bile uglavnom 43. No svejedno, sigurno nisu odbačene jer su ustaški monstrumi napravili još pokoji dodatni zločin, pa se to Hitlera dojmilo.

Citat:
Metemma je napisao/la:
A članak mi je koma, hrabri sdrug koji nije imao drugog materijala do crnog spriječio četničke zločine koji su za cilj imali Veliku Srbiju... denacifikacija, pod hitno.

Jbg. previše ste zapeli na četnicima antifašistima, pa je normalno da vam neke stvari ne sjedaju.


Priča kako je Jure Francetić 42. sprečavao velikosrpske agresivne namjere prema slobodnoj i neovisnoj NDHaziji... što je puno, puno je, čak i za vas Blajburgofile.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
I onda kad ti ja kažem da ne raspravljaš sa ZDS budaletinom, jer ne zalužuje da ga se shvata ozbiljno, ti mi odgovoriš "opet ti deliš savete...". Čovek je budala, stalno želi da raspravlja o istoriji o kojoj blage veze nema. Ignoriši budalu i smej se njegovim kretenskim kartama, sa sve Mišljenom, Liskovicom i Svetim Stjepan Križem. A u zadnje vreme je i Banja Luku uvrstio u svoje topografske masturbacije. Nemoj ga udostojiti odgovorom, osim ako odgovor nije u stilu koji obično daješ Kumu Beči.

Izvinjavam se na još jednom savetu kojeg nisi tražio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
I onda kad ti ja kažem da ne raspravljaš sa ZDS budaletinom, jer ne zalužuje da ga se shvata ozbiljno, ti mi odgovoriš "opet ti deliš savete...". Čovek je budala, stalno želi da raspravlja o istoriji o kojoj blage veze nema. Ignoriši budalu i smej se njegovim kretenskim kartama, sa sve Mišljenom, Liskovicom i Svetim Stjepan Križem. A u zadnje vreme je i Banja Luku uvrstio u svoje topografske masturbacije. Nemoj ga udostojiti odgovorom, osim ako odgovor nije u stilu koji obično daješ Kumu Beči.

Izvinjavam se na još jednom savetu kojeg nisi tražio.


Лепо је видети те стари друже! :)

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
I tebe, ali tu sam ja, pa ne vidim razlog da mi se obraćaš sa nekom dozom nostalgije. Pa pre neki dan smo pričali na ovom forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 16:13 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Kakva cesnja, njeznost, izlivi empatija i emocije. Zavidela bi im i najzaljubljenija topla bratja, sa ******** bala iz Bgd. Krasno.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 12 svi 2017, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Evo još jednog genijalca. Budi ljubazan pa nastavi raspravu sa cehom, kako bi rasprava bila na intelektualno ravnopravnom nivou.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Je li NDH bila država po međunarodnom pravu?
PostPostano: 13 svi 2017, 01:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Metemma je napisao/la:
Mijenjale su se granice okupacionih zona, i opet odlukom Nijemaca i/ili Italijana, sigurno ne narodnim referendumima.

Samo napominjem da područje BiH bez banovine, a pogotovo ovo između Bosne i Drine nema srpsku većinu.
Metemma je napisao/la:
Čisto da spomenemo da pod "rješavanjem" podrazumijevaš monstruozne zločine.

Ne.
Odkud ti to?
Podrazumjevam vojno zaposjedanje tog područja.

Da li ti ja ličim na nekog ISILovca koji priča o klanju ?
Metemma je napisao/la:
Zločinačke akcije crne legije bile su posledica ustanka u istočnoj Bosni i Hercegovini, koji je uzimao maha, a koji je naravno bio posledica ustaških svinjarija i zločina, između ostalog.
Na samom linku koji citiraš akcije se smještaju uglavnom u 42, Nojbaherove, Nedićeve i Dangićeve inicijative su bile uglavnom 43. No svejedno, sigurno nisu odbačene jer su ustaški monstrumi napravili još pokoji dodatni zločin, pa se to Hitlera dojmilo.
Priča kako je Jure Francetić 42. sprečavao velikosrpske agresivne namjere prema slobodnoj i neovisnoj NDHaziji... što je puno, puno je, čak i za vas Blajburgofile.

Ma Srbi ne bi ni muhu zgazili. Tko širi priče o pokoljima oko Foče ? :kava:

Carmello, ti si opet na on-line pornografiji?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 37 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO