HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 srp 2024, 18:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: "Zločin i kazna" - zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 10:34 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
U nastavku će biti ukratko predstavljeni samo neki od većih ratnih zločina ili zločini koji su imali naročit odraz na neka kasnija dogadjanja na prostorima srednje Bosne.

12. siječnja 1993.
Lužani (Uskoplje) - Muslimanske snage su napale hrvatsko selo Lužani i učinili pokolj nad Hrvatima (ubijeno i masakrirano više civila) . Cilj je bio ovladati prometnicom koja od Tomislavgrada vodi u Srednju Bosnu. Pripadnici HVO-a su uzvratili na napade. U tim borbama poginula su 64 pripadnika HVO-a, a 19 ih je ranjeno.

19. siječnja 1993.
Gusti Grab (opcina Busovača) - pripadnici ABiH masakrirali 5 staraca u dobi izmedju 70-80 godina.

26. siječnja 1993.
Dusina (Lašvanska dolina), otet je zapovjednik HVO-a, a 4 od 5 njegovih pratilaca je ubijeno. Nekoliko sela (Višnjica, Lašva, Dusina…) je etnički očišćeno, prognano je više od 3.000, a dio civila je korišten kao živi vojni štit.

23. ožujka 1993.
Orlište (Konjic) - ubijena 4 civila dobi izmedju 70-80 godina.

5. travnja 1993.
Sušanj (Zenica) - ubijeno 17 civila, mahom starijih osoba koji su ostali u selu i dočekali ABiH nakon povlačenja HVO.

8. travnja 1993.
Maljine (Travnik) - na lokalitetu Bikose strijeljano 30 zarobljenih ranjenika HVO i civila. Pri iskapanju tijela uočeno je da su u masovnoj grobnici rađeni naknadni zahvati kojima je bio cilj prikriti tragove zločina.

16. travnja 1993.
Trusina (Konjic) – između 8 i 9 sati ujutro, u napadu na selo Trusina u sat vremena ubijeno je 16 civila i 6 zarobljenih vojnika HVO-a. Pripadnici ABIH su išli od kuće do kuće i ubijali civile koje bi tamo zatekli, a od djela civila su napravili tzv. živi štit te krenuli na brdo Križ gdje su uz prijetnje da će civile ubiti, natjerali pripadnike HVO-a (seljaci koji su branili selo) na predaju te ih strijeljali.

18. travnja 1993.
Grm (Zenica) - ubijeno 6 civila. Tri starca su živa zapaljena.

24. travnja 1993. Vista-xmag.pngPodrobniji članak o temi: Pokolj u Miletićima 24. travnja 1993.

Miletići (Travnik) - ubijeno i izmasakrirano 5 civila.

8. lipnja 1993.
Čukle (Travnik) - ubijeno 9 civila i 12 zarobljenih pripadnika HVO.

8. lipnja 1993.
Krpeljici (Travnik) - ubijeno 7 civila. UNPROFOR je tijela našao u selu, prebacio ih u Guču Goru i sahranio u crkvenom dvorištu.

10. lipnja 1993.
Vitez - od granate ispaljene s položaja ABiH na dječje igralište u Vitezu, poginulo je 8 djece dobi od 9 do 15 godina.

13. lipnja 1993.
Kraljeva sutjeska (Kakanj) - ubijena 4 civila i spaljene kuće.

13. lipnja 1993.
Drenovik (Kakanj) – ubijeno 17 civila žene, dijeca i starci.

13. lipnja 1993.
Slapnica (Kakanj) - ubijeno 9 civila.

16. lipnja 1993.
Busovačke Staje (Busovača) - ubijene 22 osobe iz humanitarnog konvoja (14 civila i 8 pripadnika HVO, pratilaca konvoja kroz područje Busovačke planine).

18. lipnja 1993.
Ljubinci, zaselak Jurići - 3 osobe.

28. srpnja 1993.
Doljani (Jablanica) - pri upadu pripadnika ABiH u selo, u jeku žetvenih radova pokupljeno i ubijeno 37 osoba - 8 civila i 29 vojnih obveznika, od kojih je najveći broj u trenutku upada u selo bio zatečen nenaoružan na žetvenim radovima. Oko 180 civila, mahom žena i djece korišteno je pri izvlačenju kao živi zid, da bi potom bili odvedeni i internirani u logoru u Jablanici.

Srpanj / kolovoz 1993. (točan datum nepoznat)
Bugojno - u obredima inicijacije, u svojevrsnom dance macabre (Triumfalno vitlanje sjekirom nakon upravo izvršena dekapitacije žrtava), uz mentorstvo arapskih dobrovoljaca, pripadnici ABiH masakrirali su i ubili tzv. bugojansku skupinu koju je činio 21 zatočeni pripadnik HVO, bez obzira što su svi prethodno kao ratni zarobljenici evidentirani od strane Međunarodnog crvenog križa. Primjer pravog etničkog čišćenja je općina Bugojno. Tu je prema popisu iz 1991. živjelo 15993 Hrvata (34,2%) a nakon ratnih sukoba ostalo je 1374. Ukupno je ubijeno 119 Hrvata, a ostali su pobjegli. Na stadionu NK Iskre je bilo 292 zatočenika, gdje su bili mučeni, a o 21 logorašu se ništa ne zna. Opljačkano je preko 3000 hrvatskih kuća, minirano ih je 1480 a 1070 oštećeno. U gradu su uništena sva katolička groblja.

16. kolovoza 1993.
Kiseljak (Žepče) - prilikom upada u selo ubijeno 15 civila, medju kojima je bilo i djece. Nedugo potom, nakon što su bili opkoljeni od strane HVO, pripadnici ABiH su zarobili 23 civila koja su koristili kao živi štit pri izvlačenju iz obruča HVO. 23 zarobljena civila, medju kojima ponajviše žena i djece, bili su kasnije predmetom razmjene zarobljenika izmedju 303. slavne brdske brigade ABiH i lokalnog HVO.

5. rujna 1993.
Zabilje (Vitez) - ubijeno 13 zarobljenih osoba (4 civila i vojnika HVO).

9. rujna 1993.
Grabovica (Mostar) - u dubini teritorija kojeg je kontrolirala ABiH ubijena je 32 civila, uglavnom starci, žene i djeca koji su ostali u selu i nakon što su pripadnici ABiH zauzeli selo. Šire područje sela Grabovica se nalazilo pod kontrolom pripadnika Armije BiH od 10. svibnja 1993. i u vrijeme počinjenog masakra bilo je udaljeno od svih linija dodira ili sukoba više od 35 km.

9. rujna 1993.
Vrbica kod Zavidovića - pripadnici Armije BiH ubili šest hrvatskih civila.

14. rujna 1993.
Uzdol (Prozor) - prilikom upada u selo ubijena 41 osoba (29 civila i 12 pripadnika HVO).

16. rujna 1993.
Hudutsko - pripadnici Armije BiH provalili u selo i zarobili 25 vojnika HVO-a, trojicu strpali su u logor Muzej u Jablanici, a ostale zarobljenike (22) strijeljali.

30. listopada 1993.
Vareš - prilikom osvajanja Vareša u samom je gradu ubijeno 17 civila koji se nisu htjeli povući s pripadnicima HVO-a, vjerujući da im se ne može dogoditi ništa ukoliko dođe ABiH. Istodobno u selu Borovica zapaljeno do temelja 320 obiteljskih kuća. Općina u kojoj su Hrvati bili većina etnički je gotovo potpunoma očišćena od Hrvata.

13. studenoga 1993.
Fojnica - Predsjednik predsjedništva BiH, Alija Izetbegović je nakon Bugojna posjetio pripadnike Armije BiH stacionirane u Fojnici. Tog dana su u Fojnici, u prostorijama franjevačkog samostana Duha Svetog hicima iz vatrenog oružja pripadnici zloglasne Frkine jedinice iz sastava ABIH (316.brigada) ubili: fra Nikica Miličević - župnik i gvardijan samostana te njegov zamjenik i samostanski vikar fra Leon Mato Migić. Samostan se nalazi na prostoru kojeg kontrolira Armija BiH.

22. prosinca 1993.
Križančevo selo (Vitez) - prilikom upada u selo ubijene 74 osobe (vojnici i civili). Za dio vojnika se pouzdano znade da su bili živi zarobljeni. [1]

9. siječnja 1994.
Buhine Kuće (Vitez) - prilikom upada u selo ubijeno 26 osoba - civila i pripadnika HVO.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Ratni_zlo ... nskom_ratu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:03 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Ovo naravno nije sve,zanima me jesu li ove informacije točne?
Ne vidim razloga zašto nebi bile!
Čudi me da Bošnjaci Muslimani imaju stav da su oni žrtve , prema nikome nisu radili zlodjela a svi drugi prema njima jesu!
Jesu li prevareni,tj.krivo informirani ili podmukli i pokvareni točnije nepošteni pa zločin prema njima jest zločin a njih prema drugima "ujo vuk magare!"
Oružje stiglo preko Hrvatske za njih,borci njihovi mnogi iz Hrvatske došli čak smo im omogućili i obuku,čak i Mudžahedini (treba doživotno zatvoriti one u Hrvatskoj tko je pustio te moralne nakaze u BiH preko naše zemlje),izbjeglice Muslimane primili smo u ogromnom broju,na kraju pomogli im u oslobađanju od Srpske okupacije,da nije bilo "Otkosa" i "Oluje" što bi oni oslobodili?
A dobar dio Muslimana,pa i vodećih njihovih časnika(Sefer Halilović prije svega)izjednačavaju Srbe kao agresore i nas Hrvate!
Orašje npr. i Bihaćka regija -Hrvati i Muslimani se bore rame uz rame protiv Srba,a i Armiji BiH bilo je dosta Hrvata!Ima li ijedan slučaj gdje su se zajedno Srbi i Muslimani borili protiv Hrvata"agresora"?
Na kraju,osuđujem svaki zločin Hrvata prema Muslimanima,bilo je toga dosta ali jasno je jedno,više su Hrvata protjerali Muslimani iz područja gdje su Hrvati većina nego obratno!Ahmići su naša sramota a ne samo Ahmići!Što nam je to trebalo?
Debata Halilovića i Praljka,Praljak će vjerovatno biti osuđen a Halilović ne!Praljak branio svoj narod a Halilović napadao njegov!
Branitelja osuditi,agresora ne.A po njima,MI agresori!
https://www.youtube.com/watch?v=uHMi41iBcEc
Nije mi namjera dolijevati sol na ranu,volio bih da ovo realno komentira neki Musliman!Pošten!A takvih ima!Pošten Musliman mi je draži kao čovjek od nepoštenog Hrvata!A i nepoštenih Hrvata ima!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
Какви смо ми агресори?Где смо то ми били агресори?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:22 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Sad ću biti i ja malo bezobrazan.Iz dobre namjere!Imam dojam da smo mi iz Hrvatske krivi skoro jednako prema svom narodu u BiH kao i Miloševićprema svom u Hrvatskoj!Milošević zakuhao kašu i ostavio Srbe iz Krajine na cjedilu!Naši političari(Franjo i ekipa) nisu kašu zakuhali u BiH ali su Hrvate u BiH ostavili na cjedilu!Samo da Hrvatska dođe na svoje granice!Nije li u Dejtonu trebalo BiH podjeliti na TRI entiteta?
Kakva hebena federacija!Svakom njegovo gdje su većina bili,na taj način ni Srbi nebi dobili više od pola,a nek sve bude JEDNA država-kao Švicarska!A da i u onim sredinama gdje ostanu "oni drugi" imaju sva prava kao većinski narod!
Serem li bez veze ili sam u pravu,što vi kažete?
Žao mi je mog naroda JAKO!No moja tuga im neće pomoći!Žao mi je svih naroda koji su stradali,bilo Srba,Muslimana i Hrvata!
Gledao sam video gdje naši vojnici mlate Srpskog nakon Maslenice(snimio Drago Pilsel i ekipa) a ovaj jadnik viče:"Majko moja".Mlete ga nasmrt.Suze su mi potekle!Čovjek je samo imao njihovu uniformu,možda meta nije opalio!
Gledao sam video gdje Muslimani do gola skidoše nekoliko Abdićevaca,tuku ih,vuku autima kroz Kladušu,jadni ljudi!Isto Bogu za plakat!Radimo teška zla a svi vjerujemo u Boga!Jesmo li mi ljudi ili stoka?
Da ne govorim o zločinima koje su Srbi radili prema Muslimanima i nama Hrvatima!Ta ubiše mi mamu i sestru!Sud sam prepustio Bogu!Ne mrzim Srbe , Bog će suditi onima koji to učiniše,i svima zločincima,našim i njihovim,vašim i njihovim!Ma koji bili!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
Citat:
Nije mi namjera dolijevati sol na ranu,volio bih da ovo realno komentira neki Musliman

Ahahaha...čekamo.Ovo će biti zanimljivo. :laugh

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Kačamak je napisao/la:
Какви смо ми агресори?Где смо то ми били агресори?

A tko ste vi?
Pretpostavljam da si Srbin jer ćirilicom pišeš!Vukovar,Dubrovnik,Srebrenica,Sarajevo,,,oš još?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:38 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Kačamak je napisao/la:
Citat:
Nije mi namjera dolijevati sol na ranu,volio bih da ovo realno komentira neki Musliman

Ahahaha...čekamo.Ovo će biti zanimljivo. :laugh

Može biti zanimljivo ako se potrudimo biti iskreni i pošteni!Samo,problem je u tome što mi neznamo ISTINU!Npr.radio sam poslije rata u Dubrovačkom kraju!Kad vidiš što su Crnogorci i Srbi tamo učinili,kad vidiš popaljene kuće i čuješ što su radili ljudima koji nisu pobjegli iz svojih sela,jasno ti je sve!A u toj regiji Srba i Crnogoraca je bilo na kapaljku!I kad čuješ čime su ih motivirali da ubijaju i pale,:"Čupaju nokte Srpskoj deci".I "Kurdi plaćenici brane Dubrovnik".A branitelja je tamo bilo,,ma šaka jada jer se nisu nadali agresiji!Jedan pošten Crnogorski časnik,Rade Radoman je pričao o događanjima u tom kraju!Vidio je jako brzo da se radi o klasičnoj agresiji i barbarizmu!Nažalost,nemogu više nać ono što je novinarima rekao!Ukloniše oni kojima nije stalo do istine!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
patriot_1 je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Какви смо ми агресори?Где смо то ми били агресори?

A tko ste vi?
Pretpostavljam da si Srbin jer ćirilicom pišeš!Vukovar,Dubrovnik,Srebrenica,Sarajevo,,,oš još?
:yawn
Ma dajjj...

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
patriot_1 je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Ahahaha...čekamo.Ovo će biti zanimljivo. :laugh

Može biti zanimljivo ako se potrudimo biti iskreni i pošteni!Samo,problem je u tome što mi neznamo ISTINU!Npr.radio sam poslije rata u Dubrovačkom kraju!Kad vidiš što su Crnogorci i Srbi tamo učinili,kad vidiš popaljene kuće i čuješ što su radili ljudima koji nisu pobjegli iz svojih sela,jasno ti je sve!A u toj regiji Srba i Crnogoraca je bilo na kapaljku!I kad čuješ čime su ih motivirali da ubijaju i pale,:"Čupaju nokte Srpskoj deci".I "Kurdi plaćenici brane Dubrovnik".A branitelja je tamo bilo,,ma šaka jada jer se nisu nadali agresiji!Jedan pošten Crnogorski časnik,Rade Radoman je pričao o događanjima u tom kraju!Vidio je jako brzo da se radi o klasičnoj agresiji i barbarizmu!Nažalost,nemogu više nać ono što je novinarima rekao!Ukloniše oni kojima nije stalo do istine!
Svi mi ovde znamo istinu ali nam istina ne odgovara.Ni jednima ni drugima ni trećima.Zanimljivo..A ti rešio da budeš pošten jeli?Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?
Interesantno si ti to sve počeo.Ja sam pokušao u fragmentima da napišem neke istine ali nema to efekta.A i nemam volje.
Šta ustvari želiš?Jesi li nekiiiii bosnohercegovac iliiii ustaša iki si samo ludi idealista u pohodu za istinu i pomirenje?Neki ludak? :kava

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
Pobeže ti?Ne zameram ti.Zajebane su to stvari.Biti objektivan i pisati istinu.Niko takve ne voli.Istina ti je moj maleni patrijotčiću kao kiselina,peče i razara sve oko sebe.Bolje se ti drži priče o Hrvatima muslimanima i šta je bilo pre 1100 godina,gde su granice..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 13:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
Dupli

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 13:55 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Kačamak je napisao/la:
patriot_1 je napisao/la:
Može biti zanimljivo ako se potrudimo biti iskreni i pošteni!Samo,problem je u tome što mi neznamo ISTINU!Npr.radio sam poslije rata u Dubrovačkom kraju!Kad vidiš što su Crnogorci i Srbi tamo učinili,kad vidiš popaljene kuće i čuješ što su radili ljudima koji nisu pobjegli iz svojih sela,jasno ti je sve!A u toj regiji Srba i Crnogoraca je bilo na kapaljku!I kad čuješ čime su ih motivirali da ubijaju i pale,:"Čupaju nokte Srpskoj deci".I "Kurdi plaćenici brane Dubrovnik".A branitelja je tamo bilo,,ma šaka jada jer se nisu nadali agresiji!Jedan pošten Crnogorski časnik,Rade Radoman je pričao o događanjima u tom kraju!Vidio je jako brzo da se radi o klasičnoj agresiji i barbarizmu!Nažalost,nemogu više nać ono što je novinarima rekao!Ukloniše oni kojima nije stalo do istine!
Svi mi ovde znamo istinu ali nam istina ne odgovara.Ni jednima ni drugima ni trećima.Zanimljivo..A ti rešio da budeš pošten jeli?Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?
Interesantno si ti to sve počeo.Ja sam pokušao u fragmentima da napišem neke istine ali nema to efekta.A i nemam volje.
Šta ustvari želiš?Jesi li nekiiiii bosnohercegovac iliiii ustaša iki si samo ludi idealista u pohodu za istinu i pomirenje?Neki ludak? :kava

"Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?"-od svega tvoga ovo mi je jedino interesantno!Što si time htjeo reći?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 13:56 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Kačamak je napisao/la:
patriot_1 je napisao/la:
Može biti zanimljivo ako se potrudimo biti iskreni i pošteni!Samo,problem je u tome što mi neznamo ISTINU!Npr.radio sam poslije rata u Dubrovačkom kraju!Kad vidiš što su Crnogorci i Srbi tamo učinili,kad vidiš popaljene kuće i čuješ što su radili ljudima koji nisu pobjegli iz svojih sela,jasno ti je sve!A u toj regiji Srba i Crnogoraca je bilo na kapaljku!I kad čuješ čime su ih motivirali da ubijaju i pale,:"Čupaju nokte Srpskoj deci".I "Kurdi plaćenici brane Dubrovnik".A branitelja je tamo bilo,,ma šaka jada jer se nisu nadali agresiji!Jedan pošten Crnogorski časnik,Rade Radoman je pričao o događanjima u tom kraju!Vidio je jako brzo da se radi o klasičnoj agresiji i barbarizmu!Nažalost,nemogu više nać ono što je novinarima rekao!Ukloniše oni kojima nije stalo do istine!
Svi mi ovde znamo istinu ali nam istina ne odgovara.Ni jednima ni drugima ni trećima.Zanimljivo..A ti rešio da budeš pošten jeli?Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?
Interesantno si ti to sve počeo.Ja sam pokušao u fragmentima da napišem neke istine ali nema to efekta.A i nemam volje.
Šta ustvari želiš?Jesi li nekiiiii bosnohercegovac iliiii ustaša iki si samo ludi idealista u pohodu za istinu i pomirenje?Neki ludak? :kava

"Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?"-od svega tvoga ovo mi je jedino interesantno!Što si time htjeo reći?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 13:57 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Opet dupljak,neće,,,neće pa uvali oba!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 20:22
Postovi: 5990
Neće nitko za bilo koji od tih zločina odgovarati pa čak iako se to doista tako i zbilo ako ništa drugo a ono zbog glamuroznog dočeka Darija Kordića, osuđenog zločinca, te njegove promocije posvuda. Internacionalci vama neće dati minimum zadovoljštine.
Čak što više, Prlić i grupa neće dobiti nikakve manje kazne.
Paralela se može povuči i u slučaju Srba. Srbi negoduju zbog Orića ali su zaboravili onu senzaciju sa povratkom Momčila Krajišnika na Pale. Sve to netko gleda i vuče recke.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
Hehehehehe..Šta ti kažeš o ovom gore napisanom @Patrijota?Hajde malo svež si forumaš ovde.
Jeli kum Bečo bio sad iskren i dali zaista tako stoje stvari ili je to možda takija i to level 2 ?
M?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
patriot_1 je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Svi mi ovde znamo istinu ali nam istina ne odgovara.Ni jednima ni drugima ni trećima.Zanimljivo..A ti rešio da budeš pošten jeli?Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?
Interesantno si ti to sve počeo.Ja sam pokušao u fragmentima da napišem neke istine ali nema to efekta.A i nemam volje.
Šta ustvari želiš?Jesi li nekiiiii bosnohercegovac iliiii ustaša iki si samo ludi idealista u pohodu za istinu i pomirenje?Neki ludak? :kava

"Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?"-od svega tvoga ovo mi je jedino interesantno!Što si time htjeo reći?

Lepo kreni hronološki od početka.Ne mislim na 900. nego kako je zašto itd itd počeo rat.Ko je šta hteo,ko šta nije hteo,bla bla bla..znaš ti šta ja hoću da kažem.Da vidimoooo..koliko znaš,kakav ti je obraz,koliko si objektivan. :kava
I hrabar.To je preduslov svega.Izvoli.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 10 stu 2017, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 01:13
Postovi: 6668
PS:Odmah da ti kažem.Ako stvarno budeš imao snage i volje za tako nešto,nećeš dobiti ništa sem prezira od strane svojih a od strane Srba ili muslimana bićeš Hrvat ko i svaki drugi.Nezahvalno..

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 12 stu 2017, 08:53 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
Kačamak je napisao/la:
patriot_1 je napisao/la:
"Pa što nisi tim poštenjem obuhvatio i Srbe?"-od svega tvoga ovo mi je jedino interesantno!Što si time htjeo reći?

Lepo kreni hronološki od početka.Ne mislim na 900. nego kako je zašto itd itd počeo rat.Ko je šta hteo,ko šta nije hteo,bla bla bla..znaš ti šta ja hoću da kažem.Da vidimoooo..koliko znaš,kakav ti je obraz,koliko si objektivan. :kava
I hrabar.To je preduslov svega.Izvoli.

A teškog li pitanja,,,
Srbi su htjeli veliku Srbiju,ono "svi Srbi u jednoj državi".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 15 stu 2017, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 stu 2017, 14:21
Postovi: 382
Lokacija: Tešanj
Bosnjaci nisu pravili zlocine jer u borbi za slobodu ne mozes napravit zlocin

_________________
Pobuni se .Uvijek.Bez obzira na ishod.Makar završio u lancima.
Jedini način da se osjećaš kao čovjek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 15 stu 2017, 16:29 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
caco je napisao/la:
Bosnjaci nisu pravili zlocine jer u borbi za slobodu ne mozes napravit zlocin

Takvu glupost može izvaliti samo Izetbegović!Zločin je zločin bilo u borbi za slobodu ili u osvajačkoj borbi!
Po tome ispada da su partizani imali pravo ubijati nevine na Blajburgu i Križnom putu!I koliko samo unutar Jugoslavije nakon oslobođenja!Nažalost,i nakon oslobađanja "Krajine" događali su se zločini od strane naših!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 15 stu 2017, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 stu 2017, 14:21
Postovi: 382
Lokacija: Tešanj
zasto onda skoro ni jedan Bošnjak nije osudjen za ratne zlocine a Srba u Hagu ima ne mogu vise nabrijat...takodje ima i hrvata dosta ali ne ko Srba..

_________________
Pobuni se .Uvijek.Bez obzira na ishod.Makar završio u lancima.
Jedini način da se osjećaš kao čovjek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 15 stu 2017, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 stu 2017, 14:21
Postovi: 382
Lokacija: Tešanj
zasto onda skoro ni jedan Bošnjak nije osudjen za ratne zlocine a Srba u Hagu ima ne mogu vise nabrijat...takodje ima i hrvata dosta ali ne ko Srba..

_________________
Pobuni se .Uvijek.Bez obzira na ishod.Makar završio u lancima.
Jedini način da se osjećaš kao čovjek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 15 stu 2017, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 stu 2017, 14:21
Postovi: 382
Lokacija: Tešanj
zasto onda skoro ni jedan Bošnjak nije osudjen za ratne zlocine a Srba u Hagu ima ne mogu vise nabrijat...takodje ima i hrvata dosta ali ne ko Srba..

_________________
Pobuni se .Uvijek.Bez obzira na ishod.Makar završio u lancima.
Jedini način da se osjećaš kao čovjek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: "Zločin i kazna"=zločini Muslimana nad Hrvatima u BiH bez kazne!
PostPostano: 16 stu 2017, 08:55 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 07:20
Postovi: 372
caco je napisao/la:
zasto onda skoro ni jedan Bošnjak nije osudjen za ratne zlocine a Srba u Hagu ima ne mogu vise nabrijat...takodje ima i hrvata dosta ali ne ko Srba..

Ma pusti ti Haag,gore sam napisao dio zločina koji se dogodio,može se provjeriti istinitost!Sad polako isplivava istina o zločinu nad Srbima u Sarajevu, a Hrvata nije dosta osuđeno!Pitanje je dali je itko tražio od Haga da sudi onima koji su progonili i ubijali Hrvate!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO