HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH

Sada je: čet lis 18, 2018 12:42 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Borilački sportovi
PostPostano: čet kol 11, 2016 6:05 pm 

Držim joj fige,Travnik :bih

Citat:
Najbolja bosanskohercegovačka judistkinja

LARISA CERIĆ: Želim da napravim što bolji rezultat za moju BiH

slika

Najbolja bosanskohercegovačka judistkinja Larisa Cerić, uz atletičara Amela Tuku naš najveći adut na Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru, nastupit će u petak. Dvadeset petogodišnja Travničanka, članica Judo kluba Nippon iz Sarajeva, spremno očekuje nastup u kategoriji više od 78 kg u konkurenciji 17 takmičarki. - Zadovoljna sam trenažnim procesom ovdje u Riju. Smanjili smo intenzitet treninga i nadam se da sam uspjela da tempiram formu i da ću uspjeti da se odmorim do 12. augusta. Sve ide po planu, kako smo moj trener Branislav Crnogorac i ja zamislili. Ovdje je jaka konkurencija, Olimpijada nije kao ostala takmičenja. Svi žele medalju, ali uzeće je onaj ko bude imao svoj dan, nadam da ću ja imati taj dan. Želim da napravim što bolji rezultat ne samo radi sebe, porodice i prijatelja, već zbog moje Bosne i Hercegovine - kazala je Cerić. Na startu turnira Cerić će se boriti protiv Tunižanke Nihel Cheikh Rouhou, trostruke prvakinje Afrike. Istu protivnicu bh. judašica pobijedila je prije dva mjeseca na kvalifikacionom turniru u meksičkoj Guadalajari u borbi za treće mjesto. U slučaju da prođe prvu prepreku, Cerić će se u 2. kolu najvjerovatnije boriti protiv dvostruke evropske prvakinje - Francuskinje Emilie Andeol, koja se u 1. kolu sastaje s Meksikankom Vanessom Zambotti.

Vrh

PostPostano: čet pro 29, 2016 2:10 pm 

filipović pobjedio onog crnju, nisam vidio borbu, ako neko ima kakav link nek stavi

Vrh

PostPostano: čet pro 29, 2016 3:37 pm 

Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Sve kladionice su bile protiv njega, odnosno davale mu uvjerljivo manje šanse. Japan mu leži pravo. :palacgore2

Vrh

PostPostano: pet pro 30, 2016 1:37 am 

Vrh

PostPostano: čet srp 13, 2017 12:09 am 

Svjetski prvak! Inace iz Jajca. Ali eto...

Ne postoji nista brutalnije a da je ista za gledanje. Prva runda opipivanje, ali zato u 4. i 5. zadavanje. Kost u kost, svaki put cujes kad zvekne.

Vrh

PostPostano: ned lip 17, 2018 12:12 am 

Brončani olimpijac Filip Hrgović u borbi protiv jugoslavenskih uhljeba, nažalost ovo je puno teža bitka nego u ringu a i puno duže traje.

- Mene je Marović prijavio za prijetnju što je suludo i to su optužbe koje sam osobno demantirao u Policijskoj postaji Trešnjevka kada sam davao svoj iskaz o istom događaju. Ljudi iz HBS-a me već godinama buše i svaki moj uspjeh pokušavaju umanjiti. Iz HBS-a mi nisu čestitali niti na jednoj od mojih pet profesionalnih pobjeda, nisam pozvan niti na jedno kolo Svjetske lige, a prijavili su me za momčad za WSB bez mog znanja. To su uhljebi i paraziti, jugonostalgičari kojima smeta sve što je hrvatsko, kockice, "Geni, geni, kameni"... Zbog takvih parazita tisuće i tisuće ljudi napustilo je ovu državu, a meni se čini da bi oni bili najsretniji da sam i ja sada s koferom na putu za Irsku.

https://www.vecernji.hr/sport/hrgovic-razbit-cu-svaku-svoju-sliku-koju-postave-u-hbs-u-1252511

Vrh

PostPostano: ned lip 17, 2018 5:05 am 

Nema srba u borilačkim sportovima, srbi nisu građeni za konfrontaciju.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: