HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 01:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 24 lip 2018, 08:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Carmello Šešelj je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Preciznije ekstremno zabavan. To ima dodatne šanse.

Ne dodatne, to im je važnije i od izgleda. I ovo ti kaže ekstremno lep čovek. Kad padnem u depresiju (a dešavalo mi se u prošlosti zbog nezdravog stila života), odjebe me posle 20 dana, a neće naći lepšeg od mene nikad. Nama je izgled presudan, njima je bitan, ali nije dovoljan ako je stalno ne zasmejavaš.

Tako je. Meni /za me nerijetko zene svih dobnih skupina su rekale da sam simpatican(cak ako i ne vise), ali sam znam da nemam dovoljno talentа za flirt i razgovоr s djevojkama, zato ne "veliki osvajac" cura.

dudu je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Zar se tebi ikad neka ženska svidjela tek nakon 2 godine (i pritom nije u medjuvremenu promijenila i poboljšala izgled)?

Volio bih čuti tako neko iskustvo, jer je meni to potpuno nepoznat koncept.

I, obično ovakve teme otvaraju likovi koji se sami “zaljube” na prvi pogled.


kod žena je to normala. kad sam došao u firmu možda su 3 imale simpatiju prema meni od početka, sad su 3 zaljubljene do ušiju, 3 bi me samo potrošile, a još 3 me simpatiziraju. :zubati

Naravno takvog ima, ako moguce i obrnuto situacije. To je malo druga stvar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 24 lip 2018, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Robbie MO je napisao/la:
Ja sam u vezi “cooliranja, ali izlaganja radaru” govorio samo za početnu fazu, gdje se neke stvari vide kroz tkz “uzvraćanje/neuzvracanje pogleda”, ili duljinu trajanja eye contact (sve sto traje preko 2 sekunde je sumnjivo :zubati , osim ako se ne razgovara oci u oci). Naravno da u slijedećim koracima trebas poceti razgovarati, ali to je najlakše ako se vec razmijenila odredjena količina “pogleda”. A sto se odbijanja tiče, to je glup razlog da te sprječava u bilo čemu. Ne mora uopće biti “odbijanja” ako stvari idu postupno i korak po korak,

-očijukanje i pogledavanje
-lagani razgovor o temama posla ili humorističan pogled na te teme
-tijekom pauze za ručak pitati “jesi bila na ručku” i da li joj se da ići u kantinu ili ići zajedno kupiti ručak
-razgovor o neobaveznim temama (prilika za pitati sto radi preko vikenda)
-i tek ako do takvih razgovora dodjes mozes predložiti nešto sto zagonetno izgleda izmedju neobavezne zabave i mogućeg dejta

Ako se u nekoj fazi zaustavi, neka se zaustavi.
Ne moraš odmah na zadnju fazu i uletiti joj sa buketom cvijeća i kartama za koncert , pa da te može tako “odbiti” na filmski način. :zubati

Ako ženska nikad ne želi s tobom ni gladna na ručak za vrijeme pauze (i pritom saznati nešto vise o tebi) onda je poprilično jasno da je nezainteresirana. Ako da, onda tu svakako ima šanse.

Posao je svakako drugo okruženje nego kad se izlazi van.
Ako si u klubu u petak ili subotu navečer, onda mozes odmah na zadnju fazu i izravno se nabacivati svima koje ti se svidjaju po redu, ali na poslu to ionako mora ići tako postupno da do nekog ultra-dramatičnog momenta odbijanja neće ni doći.


Sada sam shvatio, dobra taktika za ovaj slucaj :palacgore1

Razgovarati o svemu + lak flert
Da ona ne bi točno znala što me zanima, već je samo razmišljala o tome i stoga o meni. :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 24 lip 2018, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Eminencija je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Mislim da je govorio o ženskoj zainteresovanosti. I u pravu je. Ženama je najvažnije da si im zabavan.

koji ***??
nekužim te žene nimalo ;)

I on igra značajnu ulogu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 25 lip 2018, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Ako je iznad tebe po poziciji, moraš je izdominirat da bi je imao. Spustit je na zemlju. Imat muda. Žene na to padaju, na samopouzdanje. Pogotovo takve koje imaju muškarce ispod sebe. S obzirom da je ona u hijerarhiji na višoj poziciji, može ti proći i šarmatno seksualno zlostavljanje, verbalno dakako, kojim ćeš ju iznenadit, pokazat da imaš hrabrosti. Ovisi opet o njoj, možeš i nastradat. :D

Budeš li se samo vrtio oko nje zaludu ćeš potrošit vrijeme.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 26 lip 2018, 03:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
iJozo je napisao/la:
Ako je iznad tebe po poziciji, moraš je izdominirat da bi je imao. Spustit je na zemlju. Imat muda. Žene na to padaju, na samopouzdanje. Pogotovo takve koje imaju muškarce ispod sebe. S obzirom da je ona u hijerarhiji na višoj poziciji, može ti proći i šarmatno seksualno zlostavljanje, verbalno dakako, kojim ćeš ju iznenadit, pokazat da imaš hrabrosti. Ovisi opet o njoj, možeš i nastradat. :D

Budeš li se samo vrtio oko nje zaludu ćeš potrošit vrijeme.

Oo, ovo je u stvari dobar nacin osvajanija, na moj pogled, takve preporuke cekao sam ovdije :zivili

Postoji samo jedan mogući nedostatak ove metode ,s takvim nagao style osvajanja, ne samo da se može odbiti, već i dobiti problemi s poslom, a to je uopce ne dobro.
Ma postoji izlazak iz ove situacije - sve to djelovati u neradno vrijeme.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 26 lip 2018, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
A kaj je to "upravitelica"?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 26 lip 2018, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Bobovac je napisao/la:
A kaj je to "upravitelica"?


Director ducana/trgovine.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 26 lip 2018, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Sta ja znam mozda je bitan aspekt i tvog napredovanja na poslu, da vidi ta žena da ima od tebe neke fajde, ne da joj se šarmom iskreno svidiš, nego kao malo dođeš trudiš se za sebe pa nju impresionira dobiješ neki bolji položaj u firmi.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 07 srp 2018, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Ancient Order je napisao/la:
Ona nije Nordic, nije Dinaric cura, ona je obična Ruskinja Baltid cura, ovo je u stvari depigmented pola-mongoloid, ima standart izgled.

Ako je polumongoloid kako može imati standardni izgled ?

Inače pozdravljam tvoje rasno seciranje.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 07 srp 2018, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Blitz je napisao/la:
Ancient Order je napisao/la:
Ona nije Nordic, nije Dinaric cura, ona je obična Ruskinja Baltid cura, ovo je u stvari depigmented pola-mongoloid, ima standart izgled.

Ako je polumongoloid kako može imati standardni izgled ?

Inače pozdravljam tvoje rasno seciranje.

Pogledaj nijezin izgled

https://pp.userapi.com/c624318/v6243183 ... TmiT-g.jpg

Za mene takva uopce nije arijevskog izgleda.
Kosa izgleda da je obojena, iako postoje takvi i sa stvarnom svjetlošću.

To su Rusi, za njih takvi mozga nije standart, ali nije rjetkost.
"Standard izgled" to je u smislu da nije model, niti ljepotica.
Postoje i kod mongolskih zena modeli. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 07 srp 2018, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
Vijesti na temu:
Jesam dobio odbijanije i to je jako drago za me. Nije direktno odbijanije, ali njezina reakcija na mene bila je dovoljna da shvati da perspektive nisu prisutne.
Ponavljam, za mene to dobro. U pocetku bila je pozeljena u stvari samo za seks, ali danas i toga ne postoji. Muslim ona je meni dopala iz razloga da izgledala je pristupačno(laka cura) + u boljem polozaju. Mislio sam da ovo mozebiti korisno za mene.

Ali to nije dobra opcija u svakom smislu. Ima dosta mladih(za razliku od nje) djevojka, plemskih rasnih tipova g dobrog izgleda, s kojima ne bi trebalo biti nikakvih problema, iz razloga što su mi šefovi i zato se smatraju kao najvišu ocjenu.
Koji za mene bit će dobrodošle za dugu vezu i stvaranje obitelji :smajl013


Ali ja ću još uvijek pokušati dominirati iznad njoj, iz razloga da zelim bolij polozaj na poslu :smajl034


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kako osvojiti curu upravitelicu?
PostPostano: 07 srp 2018, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Plemski rasnih tipova, ovaj kao da priča o konju a ne ženi jbte, jarane ti si promasio lokaciju, idi ti na Čevljanoviće.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO