HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 01:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
sorosh je napisao/la:
Bar smo ostaci neke IMPERIJE. A ciji su ostaci slavenizovani potomci vlaskih pastira, tj. COBANA?

Baš si našao čime ćeš da se hvališ. U društvu Zimbabvea, Mozambika, Bangladeša... I oni mora da pršte od ponosa što su ostaci imperije. I to mislim da se stvarno hvališ, vama je čast što ste bili granična provincija imperije stranog naroda. Isto važi i za Hrvate, ponosni graničari gospode u Beču i Pešti. Mi smo jedini koji imamo normalnu emociju prema tim vremenima.




Citat:
A i imali smo i svoju imperiju, gde smo mi vladali drugima. :tt2


Ja bih to više nazvao Srpskim Commonwealthom... neka vrsta države u zajedničkom interesu svih njenih naroda, po srpskim vođstvom, upravom i organizacijom... jepga, mora i to neko...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Baš si našao čime ćeš da se hvališ. U društvu Zimbabvea, Mozambika, Bangladeša... I oni mora da pršte od ponosa što su ostaci imperije. I to mislim da se stvarno hvališ, vama je čast što ste bili granična provincija imperije stranog naroda. Isto važi i za Hrvate, ponosni graničari gospode u Beču i Pešti. Mi smo jedini koji imamo normalnu emociju prema tim vremenima.




Citat:
A i imali smo i svoju imperiju, gde smo mi vladali drugima. :tt2


Ja bih to više nazvao Srpskim Commonwealthom... neka vrsta države u zajedničkom interesu svih njenih naroda, po srpskim vođstvom, upravom i organizacijom... jepga, mora i to neko...

Srednjevekovna srpsko-grčka Jugoslavija. :zubati Inače, bolje da smo ostavili Vizantince na miru, ostali u Milutinovim granicama i pustili Grke da se bakću sa Turcima, umesto što smo ih nepovratno oslabili (a i sebe u određenoj meri), pa smo mi morali da se bakćemo sa Turcima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 15:33 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Ja se vise necu uplitati u ovu raspravu. Bojim se sahbaza.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ovo je privatni forum. Možemo pitati, da nas poštedite Deretićevskih mitomanija? Ima masu foruma, gdje možete srbizirati sve što vam padne na pamet, ovdje nemoj. :zubati
Danke.

A malog sorosha, ćemo kao i 15 njegovih prethodnih nickova banirati. To je mali mazohista s niskim samopoštovanjem. Što ga više baniramo, on nama više dolazi. :zubati
Ukratko debil par excellence.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
Srednjevekovna srpsko-grčka Jugoslavija. :zubati


Srbljem, Grkom, Blgarom i Arbanasom...

Citat:
Inače, bolje da smo ostavili Vizantince na miru, ostali u Milutinovim granicama i pustili Grke da se bakću sa Turcima, umesto što smo ih nepovratno oslabili (a i sebe u određenoj meri), pa smo mi morali da se bakćemo sa Turcima.


Nemoj da te Hrvati zaraze tim tumačenjem istorije unazad.

Do samog pada Balkana pod Turke imao si dvije posvađane hrišćanske struje, sad me ubij tačno koje, jedna s Mađarima druga protiv... nisu imali naš osećaj za greater good.

Kao sad da ti neko kaže da se ujedinimo s Bugarima i Rumunima danas kako nas za 600 godina ne bi poklopila Kina.
A trebali bi svakako.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 16:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
lider30 je napisao/la:
Ovo je privatni forum. Možemo pitati, da nas poštedite Deretićevskih mitomanija? Ima masu foruma, gdje možete srbizirati sve što vam padne na pamet, ovdje nemoj. :zubati
Danke.

A malog sorosha, ćemo kao i 15 njegovih prethodnih nickova banirati. To je mali mazohista s niskim samopoštovanjem. Što ga više baniramo, on nama više dolazi. :zubati
Ukratko debil par excellence.

A ti si mali kompleksaš kojem moderatorska ovlašćenja daju osećaj važnosti. Pička si što si ga banovao, čovek se ponašao i više nego korektno u ovoj inkarnaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 16:23 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Diskutanti na ovoj temi me podsjećaju na ovo:



Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Carmello Šešelj je napisao/la:
lider30 je napisao/la:
Ovo je privatni forum. Možemo pitati, da nas poštedite Deretićevskih mitomanija? Ima masu foruma, gdje možete srbizirati sve što vam padne na pamet, ovdje nemoj. :zubati
Danke.

A malog sorosha, ćemo kao i 15 njegovih prethodnih nickova banirati. To je mali mazohista s niskim samopoštovanjem. Što ga više baniramo, on nama više dolazi. :zubati
Ukratko debil par excellence.

A ti si mali kompleksaš kojem moderatorska ovlašćenja daju osećaj važnosti. Pička si što si ga banovao, čovek se ponašao i više nego korektno u ovoj inkarnaciji.


Oprosti, ali doći na forum i čitav forum, upravu foruma i sve Hrvate forumaše suptilno i manje suptilno etiketirati kao "ustaše, fašiste, naciste", i što već ne, nam ne treba. Ako ti misliš da je to ispravno izvoli za njim. Razmijenite mail adrese i družite se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Srednjevekovna srpsko-grčka Jugoslavija. :zubati


Srbljem, Grkom, Blgarom i Arbanasom...

Citat:
Inače, bolje da smo ostavili Vizantince na miru, ostali u Milutinovim granicama i pustili Grke da se bakću sa Turcima, umesto što smo ih nepovratno oslabili (a i sebe u određenoj meri), pa smo mi morali da se bakćemo sa Turcima.


Nemoj da te Hrvati zaraze tim tumačenjem istorije unazad.

Do samog pada Balkana pod Turke imao si dvije posvađane hrišćanske struje, sad me ubij tačno koje, jedna s Mađarima druga protiv... nisu imali naš osećaj za greater good.

Kao sad da ti neko kaže da se ujedinimo s Bugarima i Rumunima danas kako nas za 600 godina ne bi poklopila Kina.
A trebali bi svakako.

Da, retroaktivna šbbkbb istorija je svakako besmislena. Jedina istorija je ona koja se dogodila. Kina će nas poklopiti, ujedinili se s Bugarima i Rumunima ili ne. I ja to pozdravljam. Nek nastave da grade brzu prugu, nek šalju robu njom dok mi naplaćujemo tranzitne takse, nek otvaraju pogone. To je miroljubiv narod koji gleda svoja posla i kinesko poklapanje, za razliku od američkog ili ruskog ima sasvim drugi karakter kojeg se ne treba toliko bojati. A kineska provincija nećemo postati sigurno. Možemo da postanemo jedino EU provincija, što se nadam da nećemo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: najveci neprijatelji srpskog naroda
PostPostano: 23 vel 2019, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
lider30 je napisao/la:
Ovo je privatni forum. Možemo pitati, da nas poštedite Deretićevskih mitomanija? Ima masu foruma, gdje možete srbizirati sve što vam padne na pamet, ovdje nemoj. :zubati
Danke.

A malog sorosha, ćemo kao i 15 njegovih prethodnih nickova banirati. To je mali mazohista s niskim samopoštovanjem. Što ga više baniramo, on nama više dolazi. :zubati
Ukratko debil par excellence.



memberlist.php?mode=viewprofile&u=7718

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO