|
|
Stranica: 2/2.
|
[ 35 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 04 tra 2019, 22:04 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
|
Što je sporan Tuta? Ustvari ovde su svi sporni.
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 04 tra 2019, 22:10 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Kačamak je napisao/la: [ A kako je to Tuđman zločinac i krvolok hrvatskog naroda,nepopravljivo zlo?Po kojoj logici?Ne razumem.
Kako ne razumieš. Bosna je ciela hrvatska. Franjo je dielio Bosnu sa Miloševićem. Što znači da je dielio Hrvatsku sa Miloševićem.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 04 tra 2019, 22:13 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Kačamak je napisao/la: Što je sporan Tuta? Ustvari ovde su svi sporni. Zaratili sa Hrvatima muslimanske vierospoviedi i tako podielili Hrvatski narod ter dielili Hrvatski teritorij sa ćetnicima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 04 tra 2019, 22:25 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64238 Lokacija: DAZP HQ
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Kačamak je napisao/la: Što je sporan Tuta? Ustvari ovde su svi sporni. Zaratili sa Hrvatima muslimanske vierospoviedi i tako podielili Hrvatski narod ter dielili Hrvatski teritorij sa ćetnicima.  suštinski to je to.
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 05 tra 2019, 08:44 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
dudu je napisao/la: Ovo su cenzurirane verzije, pravi biseri su zapravo fb komentari. Možeš li da im tamo napišeš da ми imamo specijalne antene sa kojima kontrolišemo mozgove Hrvata i da se četnici kriju po zemunicama u RSK te čekaju ..nemam pojma vidi nešto.. Opali neku foru da Slovenci u dogovoru sa četnicima planiraju napad na Hrvatsku.Tako nešto..Daj malo komentara da vidimo šta se tu dešava. 
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 05 tra 2019, 08:52 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
Napiši da imaš podatke da je Kolinda ustvari usvojena,da je Srpkinja poreklom iz .. Čačka i da ..tajno održava kontakte sa .. Vulinom.Obavezno sa Vulinom. Srbi namestili da propadne priča oko Baraka. Zanimaj se. 
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 05 tra 2019, 09:10 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
dudu je napisao/la: Ovo je za avatar. 
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Agathonikos
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 07 tra 2019, 00:09 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36 Postovi: 25801 Lokacija: СРПСКА
|
|
Predivna šubara, gospodine Andrej.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 07 tra 2019, 11:05 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: dudu je napisao/la: Ovo je za avatar.  Ваистину. 
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Dodrinaši- turbo verzija Postano: 07 tra 2019, 13:49 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 41098
|
dudu je napisao/la: Tuđman jedini na insana liči. 
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1601 of 2558 - 62.59%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|