HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 566 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 06 pro 2018, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Evo još jednog. Mora sad seliti u svoj "nacionalni tor", kao i Tifa.
Ili negdje gdje su nekretnine puno skuplje a posla za takve kao on nema. Po izboru i želji.

Citat:
FILIP ANDRONIK
​Sarajevskom karikaturistu prijete smrću


pro 05, 2018

Filipu Androniku, karikaturistu i strip crtaču, stigle su prijetnje smrću, potvrdili su za Dnevni avaz njegovi bliski prijatelji.

Prijetnje su počele nakon što je Televizija Kantona Sarajevo (TVSA) preksinoć izdala priopćenje u kojem se Nadzorni odbor i Uprava TVSA ograđuju od dijela emisije “Dobre vibracije”, u kojoj je Andronik gostovao kod urednice i voditeljice Enise Skenderagić.

Boji se za život

Filip ne izlazi iz kuće. Odlučio je da se nikome ne javlja na telefon, boji se za svoj život. Dobio je brutalne prijetnje smrću, naročito one koji mu spočitavaju ime i prezime. On nije navikao na ovo. Sugerirao sam mu da sve prijetnje koje dobiva putem interneta, prijavi policiji”, kaže za “Avaz” njegov prijatelj.

Urednica Skenderagić jučer, također, nije mogla detaljnije govoriti o ovoj temi, iako kaže da nije uplašena. Odlučila je sačekati pravnu proceduru i konzultacije s odvjetnikom Senadom Pećaninom, kojeg je angažirala.

”Tražila sam od Uprave pismenu odluku i dobila sam da se moram izjasniti u roku od sedam dana o cijelom slučaju. Dok ne napišem izjavu, neću se izjašnjavati u medijima”, kazala je Skenderagić, potvrdivši da do jučer nije bila suspendirana.

Nacionalisti bez smisla za humor

Gostovanje Filipa Andronika, ali i reakcije Uprave TVSA i SDA, podijelile su bh. javnost. Najbolji balkanski scenarist Feđa Isović poodavno je već cenzuru dobro osjetio na svojoj koži.

”Nacionalisti apsolutno nemaju osjećaja za humor. To su potpuno neduhoviti ljudi. I oni bi najradije ukinuli humor, to bi njima najviše odgovaralo, jer ga oni ne mogu razumjeti, ne mogu ga pojmiti. Redžep Tayyip Erdogan je idol Bakiru Izetbegoviću. Ne vidim ništa čudno u tome da postoji jaka struja kod nas, koju predvodi SDA, koja želi da nas pretvori u Tursku, gdje će neko moći da te uhiti i drži u zatvoru, a da ti ne znaš zašto si uhićen i zašto si u zatvoru”, kaže Isović.

Dodaje da su javne osobe uvijek pratile karikature, kao i riječ javnosti.

”Dizati toliku frku zbog karikatura potpuno je nepotrebno, neprimjerno i besmisleno. Koliko oni nisu sposobni da shvate humor, ja to najbolje znam kroz našu seriju “Lud, zbunjen, normalan”, gdje je, recimo, jedno Općinsko vijeće Kalesije, koja, vjerojatno, ima raznih problema, sazvalo izvanrednu sjednicu zbog nekoliko replika koje su izgovorene u epizodi”, kaže Isović.

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 06 pro 2018, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ne mogu skontati te likove. Vidi se iz aviona, koja je to Sarajevo netolerantna i zatucana sredina. Ovakvi likovi ili su debilni, pa nisu skontali ili je lova i sinekura kompenzirala zabijanje glave u pijesak.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 06 pro 2018, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A donekle ih razumjem. Ludilo je to. Tapšu te po ramenu dok sereš protiv svog naroda. Pa se ovakvi kao Filip previše opuste i misle da mogu i njih napasti.
Samo jedan u nizu. Dežulović, Jergović, pokojni Lucić, lista je predugačka. Svi su oni od njih dobivali prijetnje da će ih ubiti, zaklati, pobiti im "familiju" i slično.

Zar ste zaboravili da su to bolesni islamski kreteni koji su sucu sa svjetskog prvenstva prijetili da će ga ubiti, ubiti mu obitelj, i slično.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 06 pro 2018, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Samo nek ih pljuju. :thumbup1
To je jedino u cemu podrzavam Muslimane.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 07 pro 2018, 10:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ode i ovaj

DAVOR JANJIĆ - Pitajte Sarajlije zašto sam preselio u Srbiju!

https://www.oslobodjenje.ba/o2/showbiz/ ... mac-414421

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 07 pro 2018, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bobovac je napisao/la:
Ode i ovaj

DAVOR JANJIĆ - Pitajte Sarajlije zašto sam preselio u Srbiju!

https://www.oslobodjenje.ba/o2/showbiz/ ... mac-414421


Op op pa to im je bio svetac

slika

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 07 pro 2018, 15:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Preselio u Sloveniju. I tamo kao Đuro priča neki nepostojeći jezik i žive u svojim bajkama. Bitno da se nešto zaradi, onda je lakše sanjati ma kako nekvalitetni snovi bili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 20 pro 2018, 07:43 
Offline

Pridružen/a: 03 ruj 2009, 00:51
Postovi: 802
Po prvi put u povijesti se dogodilo da Sarajevo ima medju ministrima 0 halal-Hrvata.

Beskorisni su otkako MZ vise "ne gleda" i "ne intervenise".

Puno gladnih muslimanskih usta, svi hoce biti ministri u Kantonu Sarajevo.


I otprilike u skladu s Deklaracijom muslimanskog SDP-a o izjednacavanju pozicije Hrvata u BiH sa Bosnjacima u Hrvatskoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 21 pro 2018, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimani gube kontrolu nad svojom takijom i "ljevicom".

Citat:
Vojin Mijatović mi je u SDP-u rekao da će doći u Srebrenicu da me zakolje

Sjednice Predsjedništva Socijaldemokratske partije (SDP) u vremenu nakon Općih izbora na momente su bile burne, ali jedna od njih ostat će posebno upamćena.

Članovi te stranke već neko vrijeme prepričavaju incident koji je izazvao Vojin Mijatović, jedan od potpredsjednika Glavnog odbora SDP-a, kada je u Centrali stranke uputio prijetnje Hakiji Meholjiću, članu Predsjedništva stranke i predsjedniku SDP-a u Srebrenici.

Naime, na stranačkom sastanku raspravljalo se o izbornim rezultatima, pa i onima u Republici Srpskoj. Poznato je da ta stranka u ovom entitetu nije polučila očekivani rezultat. Naprotiv, on je bio skromniji u odnosu na prethodne izbore. Akteri razgovora o rezultatu SDP-a u RS-u bili su, između ostalih, upravo Mijatović i Meholjić.

- U suštini, na sjednici to nije bila nikakva svađa, ja sam diskutovao i on je onda počeo vrijeđati. Ja sam uzeo kaput i izašao. On je "izletio" tamo predame, psovao mater, rekao da će doći u Srebrenicu da me zakolje. E, to vam je tako bilo - potvrdio je Meholjić za Faktor.

Meholjić dodaje da se takvo šta ne može oprostiti.

- Ja to neću oprostiti. To me podsjeća na neke užasne stvari. Moj je brat zaklan, otac zaklan, jedan brat mi je strijeljan. I sad meni neko ko je jučer došao u SDP treba da kaže da će doći u Srebrenicu da me zakolje!? To je nedopustivo - kaže Meholjić.

Na naše pitanje kako su ostali prisutni reagirali i ko je uopće čuo te prijetnje, Meholjić kaže:

-Pa čuli su, čim su i vama o tome govorili, znate da su čuli i bili tu. Bilo ih je tu, bio je Adem Zolota, bio je Zukan Helez, bilo ih je koliko hoćete.

Kako kaže naš sagovornik, Mijatović je poslije incidenta u Centrali otišao, a predsjednik SDP-a Nermin Nikšić i Zukan Helez su razgovarali sa Meholjićem te su mu, prema njegovim riječima, kazali da on treba ostati na sjednici, "da sjedne, da mu je tu mjesto".

- Ipak sam otišao, napustio sam sjednicu. Vidjet ćemo šta će dalje biti, ja neću ostati na ovome - kazao je Meholjić.

Prema nezvaničnim informacijama koje su Faktoru prenijeli članovi iz SDP-a, Meholjić nije jedini koji smatra da se priča ne može završiti na ovome te će i još neki tražiti da se rukovodstvo stranke očituje po pitanju incidenta. Među onima kojima Mijatovićevo ponašanje u SDP-u i njegov rad prije i poslije izbora u toj stranci nije prihvatljiv, upravo je i Zolota, član Glavnog odbora SDP-a. Navodno je baš Zolota u stranačkim krugovima oštro protestovao zbog Mijatovićevog ponašanja.

Osim toga, veliki broj je nezadovoljnih činjenicom da nakon izbora nije sazvana sjednica Glavnog odbora na kojoj bi se govorilo o rezultatima, pa i onima u RS-u. Navodno je održana neka vrsta telefonske sjednice GO ili bolje rečeno "anketiranje", a pozvani su pitani za mišljenje o ulasku te stranke u vlast, prvenstveno u Kantonu Sarajevo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 21 pro 2018, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6217
Lokacija: Izvan sebe
BBC je napisao/la:
Muslimani gube kontrolu nad svojom takijom i "ljevicom".

Citat:
Vojin Mijatović mi je u SDP-u rekao da će doći u Srebrenicu da me zakolje

Sjednice Predsjedništva Socijaldemokratske partije (SDP) u vremenu nakon Općih izbora na momente su bile burne, ali jedna od njih ostat će posebno upamćena.

Članovi te stranke već neko vrijeme prepričavaju incident koji je izazvao Vojin Mijatović, jedan od potpredsjednika Glavnog odbora SDP-a, kada je u Centrali stranke uputio prijetnje Hakiji Meholjiću, članu Predsjedništva stranke i predsjedniku SDP-a u Srebrenici.

Naime, na stranačkom sastanku raspravljalo se o izbornim rezultatima, pa i onima u Republici Srpskoj. Poznato je da ta stranka u ovom entitetu nije polučila očekivani rezultat. Naprotiv, on je bio skromniji u odnosu na prethodne izbore. Akteri razgovora o rezultatu SDP-a u RS-u bili su, između ostalih, upravo Mijatović i Meholjić.

- U suštini, na sjednici to nije bila nikakva svađa, ja sam diskutovao i on je onda počeo vrijeđati. Ja sam uzeo kaput i izašao. On je "izletio" tamo predame, psovao mater, rekao da će doći u Srebrenicu da me zakolje. E, to vam je tako bilo - potvrdio je Meholjić za Faktor.

Meholjić dodaje da se takvo šta ne može oprostiti.

- Ja to neću oprostiti. To me podsjeća na neke užasne stvari. Moj je brat zaklan, otac zaklan, jedan brat mi je strijeljan. I sad meni neko ko je jučer došao u SDP treba da kaže da će doći u Srebrenicu da me zakolje!? To je nedopustivo - kaže Meholjić.

Na naše pitanje kako su ostali prisutni reagirali i ko je uopće čuo te prijetnje, Meholjić kaže:

-Pa čuli su, čim su i vama o tome govorili, znate da su čuli i bili tu. Bilo ih je tu, bio je Adem Zolota, bio je Zukan Helez, bilo ih je koliko hoćete.

Kako kaže naš sagovornik, Mijatović je poslije incidenta u Centrali otišao, a predsjednik SDP-a Nermin Nikšić i Zukan Helez su razgovarali sa Meholjićem te su mu, prema njegovim riječima, kazali da on treba ostati na sjednici, "da sjedne, da mu je tu mjesto".

- Ipak sam otišao, napustio sam sjednicu. Vidjet ćemo šta će dalje biti, ja neću ostati na ovome - kazao je Meholjić.

Prema nezvaničnim informacijama koje su Faktoru prenijeli članovi iz SDP-a, Meholjić nije jedini koji smatra da se priča ne može završiti na ovome te će i još neki tražiti da se rukovodstvo stranke očituje po pitanju incidenta. Među onima kojima Mijatovićevo ponašanje u SDP-u i njegov rad prije i poslije izbora u toj stranci nije prihvatljiv, upravo je i Zolota, član Glavnog odbora SDP-a. Navodno je baš Zolota u stranačkim krugovima oštro protestovao zbog Mijatovićevog ponašanja.

Osim toga, veliki broj je nezadovoljnih činjenicom da nakon izbora nije sazvana sjednica Glavnog odbora na kojoj bi se govorilo o rezultatima, pa i onima u RS-u. Navodno je održana neka vrsta telefonske sjednice GO ili bolje rečeno "anketiranje", a pozvani su pitani za mišljenje o ulasku te stranke u vlast, prvenstveno u Kantonu Sarajevo.

Zukan helez? :smajl004

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 21 pro 2018, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Moraju šutiti. US Hambasada sve prati. Guzice kafira se moraju lizati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 18 sij 2019, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Citat:
Studenti u Sarajevu imaju nove predstavnike: Hamza Vahid El-Din na čelu SPUS-a

Predsjednici komisija:

Predsjednik komisije za nastavu i reformu: Irma Mršo
Predsjednik komisije za naučno-istraživački rad: Kenan Erović
Predsjednik komisije za studentski standard i praksu: Dino Ahmedović
Predsjednik komisije za zdravstvo: Hamza Jatić
Predsjednik komisije za ekonomiju: Alija Nurković
Predsjednik komisije za međunarodnu saradnju: Valida Abdagić
Predsjednik komisije za kulturu: Juso Kadrić
Predsjednik komisije za sport: Dino Džehović
Predsjednik komisije za informisanje i odnose s javnošću: Ismir Halać
Predsjednik Skupštine: Anes Kastrati


https://www.klix.ba/vijesti/bih/student ... /190118150

Ovaj sin arapskog borca razbija 100% etnicku cistocu Predsjednistva sarajevskih studenata.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 18 sij 2019, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Nestao onaj El-Emin, izabran za predsjednika studenata El-Din... djeca mudzahedina polako ulaze u mainstream.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 20 sij 2019, 13:39 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Halal Hrvata i Srba nikada dosta. Bog ih pozivio.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 23 ožu 2019, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ode još jedan. Ovom je život u opasnosti, velikoj. Ne znam je li svjestan toga. Radnice koje rade u radnji su ugrožene.
Rovari se po Tweets starim 3-5 godina, da bi se pronašao razlog da se kafira otjera iz muslimanskog Sarajeva.

https://www.bljesak.info/vijesti/flash/ ... nji/266861
https://www.klix.ba/vijesti/bih/vlasnik ... /190321149

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 23 ožu 2019, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Manjine u Sarajevu čuvaju kao strane veleposlanike u Kabulu. (imovina u ovom slučaju i sigurnost zaposlenih radnica)

slika

Poruka je jasna i direktna. Jedinica sa kojom je Naser Orić radio masakre oko Srebrenice.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 08 tra 2019, 16:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Nemate nijednog direktora ozbiljnije ustanove u Sarajevu da je Hrvat

Profesor doktor Franjo Topić ovogodišnji je dobitnik Šestoaprilske nagrade Grada Sarajeva u oblasti kulture i umjetnosti. Zahvaljuje svima. Veseli ga, kaže, što su jednoglasno glasovali za njega.

-Činjenica jeste da nema Hrvata na položajima u Sarajevu. Tužan sam što se smanjuje broj Hrvata u Sarajevu i cijeloj BiH. Praktično nemate nijednog direktora ozbiljnije ustanove u Sarajevu da je Hrvat. Mislim da je šteta za bošnjačku vlast, moraju se posebno odnositi prema Srbima i Hrvatima jer glavni grad mora biti primjer za sve. Sarajevo bez Srba i Hrvata neće nikada imati više taj svoj ugled i status.

http://hms.ba/video-topic-nemate-nijedn ... -je-hrvat/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 08 tra 2019, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Kukic nije imenovan za savjetnika ili ambasadora - i odmah po Komsicu hehe:

https://inforadar.ba/slavo-kukic-pogres ... a-lobirao/

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 08 tra 2019, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Martina Mlinarević Sopta naglo na gubitničkoj strani. Ona jako pazi na PR i image.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 08 tra 2019, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Robbie MO je napisao/la:
Kukic nije imenovan za savjetnika ili ambasadora - i odmah po Komsicu hehe:

https://inforadar.ba/slavo-kukic-pogres ... a-lobirao/

Evo ga trenutno kmeči na Ftv o HB, Čoviću...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 08 tra 2019, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
On ne kmeči vengo Kuka.

Kao kakva baba preko plota što hoće djecu zaplašiti..., filozof zvani "bovan u vugla". :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 09 tra 2019, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
On ne kuži da su mu muslimani htjeli dati političko radno mjesto da bi ga davno imao. Nudili mu par funkcija za koje su znali da neće proći ni zbog Hrvata ni zbog Srba. Eto tebi kmetu jednu funkciju jer znamo da će biti odbijena. Nemoj poslije reći da ti nismo ponudili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 09 tra 2019, 16:32 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Nisu potrebni, ali svakako su dobro dosli. Pogotovo zenske im.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 15 tra 2019, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
slika

:smijeh Ko krme u Tehereanu. Zalosno al tako mu i treba. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Halal Srbi i halal Hrvati više ne trebaju Bošnjacima
PostPostano: 15 tra 2019, 20:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
novovrijeme je napisao/la:
slika

:smijeh Ko krme u Tehereanu. Zalosno al tako mu i treba. :zivili


:smijeh

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 566 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, crni_bombarder, iprodano, kily, Tomba17 i 274 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO