HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Nas je preko 4 miliona plus još 5-6 miliona u svijetu. Imamo jaku dijasporu koja nam pomaže gdje god i kad god može uključujući SAD. Države ulaze u NATO savez a ne narodi. Hrvatska se obvezala provodit NATO kolektivnu sigurnost i ona to i radi. Sve donacije koje smo dobili nisu tu jer nas vole već što znaju da je Hrvatska glavni igrač na prostoru EX-YU i da se na nas mogu osloniti jer smo ozbiljni. Što se tiče BiH Hrvata mi nismo ništa potpisali i ne moramo provodit NATO politiku.


hrvati u bih su faktor od 300 tisuca ljudi. ni manje ni vise. ima i bosnjaka miljune po svijetu, pa je to teorija. niste potpisali, ali to ne mijenja cinjenicu da ste izdajnici kolektivne sigurnosti nato-a. i to licemjerni koji koriste sve prednosti nato-a bez da vratite uslugu. gomila izdajnika. prije svega mislim na hdz,. nisu svi bh hrvati.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Glup k'o sikira?


ha, ha bas si smijesan.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Izmišljen ko i nacija mu. :smijeh
Muje su očajne...
Muzika za srpske uši.


ko se zadnji smije, najsladje se smije. jedno je iza monitora biti prokurcen, a drugo je u stvarnosti voditi borbe i krvariti.

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Izmišljen ko i nacija mu. :smijeh
Muje su očajne...
Muzika za srpske uši.


ko se zadnji smije, najsladje se smije. jedno je iza monitora biti prokurcen, a drugo je u stvarnosti voditi borbe i krvariti.


slika

Bas si ti pametan Musliman...
A ja mislio da je isto kad je čovjek u rovu ili u sobi pored monitora.
Uvijek nešto pametno naučimo od naših islamiziranih komšija.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Krvasis igrajuci CoD ili na nekom paintball igralistu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20459
Stinger19 je napisao/la:

hrvati u bih su faktor od 300 tisuca ljudi. ni manje ni vise. ima i bosnjaka miljune po svijetu, pa je to teorija. niste potpisali, ali to ne mijenja cinjenicu da ste izdajnici kolektivne sigurnosti nato-a. i to licemjerni koji koriste sve prednosti nato-a bez da vratite uslugu. gomila izdajnika. prije svega mislim na hdz,. nisu svi bh hrvati.


Što je to nama NATO napravio da bi mi njima vraćali nazad. Za vas je to jasno ali ajde nabroji što su oni nas zadužili? Kad ćemo se igrati brojki pored tih 350 tisuća stoji Hrvatska na raspolaganju koja nas štiti. Vas ima 1.3 miliona i za 10 godina će vas bit 900 tisuća usred iseljavanja i negativnog priraštaja. Koliko god nas ima mi se uvijek možemo pripojiti Hrvatskoj a vama jako ovisi koliko vas je jer nitko neće pravit zasebnu državu za narod manji od miliona na tri kvadratna metra teritorija. Bolje vam je bit u prijateljskim odnosima s nama jer vas Srbi ne mogu smislit i prije bi surađivali s Peruancima nego s vama. U zadnjih par godina ste nepovratno pokvarili odnose s Hrvatskom i ako vi mislite da je odlična ideja bit u svađi s oba susjeda samo naprijed.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Glup k'o sikira?


ha, ha bas si smijesan.

Izvini,vidim da sam pretjerao.
Nije se pametno zajebavati sa tako opakim likovima.Zamolicu te kada budes palio (sela i kuce) da popusis


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj svaku temu usere. Baš ne znaju komunicirati van svoje muslimanske kotline (društva).

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Bas si ti pametan Musliman...
A ja mislio da je isto kad je čovjek u rovu ili u sobi pored monitora.
Uvijek nešto pametno naučimo od naših islamiziranih komšija.


nemas straha, a to znaci da neces ucestvovati u predstojecem ratu ili naprosto potcjenjujes kolicinu rizika u koju ulazite. kad vam babe zavriste nad kovcezima, onda ces shvatiti, o cemu se radi ... a dace bog vristacete bez prestanka, sto u nasim rukama, sto van njih. dolinama ce odzvanjati bolni krik srpske zene i djeteta. zivim za te ponosite trenutke. :cool

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Jel vama stvarno nije jasno da pričate sa nekim detetom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Sa posebnim potrebama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Prosao mu post pa moze da jede ***

PS
Stvarno, nije se zajebavati sa nekim koje prosao sva ratista ma CSadria,Retakes i Executes serverima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 14:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30043
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Nas je preko 4 miliona plus još 5-6 miliona u svijetu. Imamo jaku dijasporu koja nam pomaže gdje god i kad god može uključujući SAD. Države ulaze u NATO savez a ne narodi. Hrvatska se obvezala provodit NATO kolektivnu sigurnost i ona to i radi. Sve donacije koje smo dobili nisu tu jer nas vole već što znaju da je Hrvatska glavni igrač na prostoru EX-YU i da se na nas mogu osloniti jer smo ozbiljni. Što se tiče BiH Hrvata mi nismo ništa potpisali i ne moramo provodit NATO politiku.


hrvati u bih su faktor od 300 tisuca ljudi. ni manje ni vise. ima i bosnjaka miljune po svijetu, pa je to teorija. niste potpisali, ali to ne mijenja cinjenicu da ste izdajnici kolektivne sigurnosti nato-a. i to licemjerni koji koriste sve prednosti nato-a bez da vratite uslugu. gomila izdajnika. prije svega mislim na hdz,. nisu svi bh hrvati.


Hrvatska izvršava sve svoje NATO obveze. :palacgore1

Prisiljavanje Srba da uđu u savez nije NATO obveza. Shvaćam da bi ti volio da jeste, ali nikog nije briga što bi vi voljeli. NATO je dragovoljni savez u koji se ulazi ispunjavajući uvjete a ne tjeranjem. Ako Srbi ne žele dati pristanak, ne moraju.

NATO se neće zbog toga naljutiti na Srbe osim eventualno ako bi Rusija dovela vojsku u RS, ali to je onda sasvim druga priča.

Biti neutralna država je sasvim OK, u Europi ih već ima nekoliko. U NATO nema prisile. https://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-sjed ... /190521131

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Stinger..

Ti si bolestan covjek. Nije to nikakvo dijete, on je vec sudjelovao u ratu 90tih kao i neki drugi forumasi ovdje ali samo on stalno pise ovakva sranja... tko zna sto je radio u medjuvremenu i sto sad radi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Carmello Šešelj je napisao/la:
Jel vama stvarno nije jasno da pričate sa nekim detetom?

Prije je neki dijasporaš, onaj ko živi u BiH ili pored BiH zna kakva ja situacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 17:54 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Carmello Šešelj je napisao/la:
Jel vama stvarno nije jasno da pričate sa nekim detetom?

Kao i 99,99 % Muslimana i Stinger je vjerovao da će Muslimani dobiti državu od Une do Drine i od Save do Jadranskog mora a da će glavni napor u tom poduhvatu da podnese Šeta flota.Ne samo što je vjerovao u taj velikodržavni cilj nego je vjerovao i da će se ostvari i obećanje Ilije Živkovića,Zlatka Lagumdžije i drugih muslimanskih ldera o zlatnim kašikama.Pošto nije toliko glup kao ogromna većina njegovih sunarodnika,danas uviđa da se i jedno i drugo izjalovilo i da od toga nema ništa a davljenik se i za slamku hvata.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ja se ispričavam, koristio sam ovdje neprimjeren rječnik i pristup za forum, ali lik stalno govori o ratu, da će biti krvoproliće, tisuće topova itd... Cijelu su me mladost u RH neki ljudi prali s tim da su Srbi nasilni itd al nisam vidio nijednog Srbina ovdje da tako priča, osim Sivog Vuka koji je bio i ekstremniji ali je on dobio permu... Najgore što oni pišu na takve stvari su u stilu "Neka bude" ili "Samo dođite"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
NiceBoyZg je napisao/la:
Stinger..

Ti si bolestan covjek. Nije to nikakvo dijete, on je vec sudjelovao u ratu 90tih kao i neki drugi forumasi ovdje ali samo on stalno pise ovakva sranja... tko zna sto je radio u medjuvremenu i sto sad radi.

Ljudi koji su učestvovali u ratu skoro nikad ne pišu sranja koja on piše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
NiceBoyZg je napisao/la:
Ja se ispričavam, koristio sam ovdje neprimjeren rječnik i pristup za forum, ali lik stalno govori o ratu, da će biti krvoproliće, tisuće topova itd... Cijelu su me mladost u RH neki ljudi prali s tim da su Srbi nasilni itd al nisam vidio nijednog Srbina ovdje da tako priča, osim Sivog Vuka koji je bio i ekstremniji ali je on dobio permu... Najgore što oni pišu na takve stvari su u stilu "Neka bude" ili "Samo dođite"
:laugh

Недај се заварати.Ми Срби уствари овако изгледамо.
slika
Vi nas ne vidite tako pošto vam kontrolišemo misli. :kava
http://www.novi-svjetski-poredak.com/20 ... eljavanje/ :scared

Vidi kako smo razvukli glavu stingeru,normalan nije. :aleale

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 19:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Pobiće vas Stinger sve kad dodje i kuće će vam popaliti. :smijeh
Stinger nije dijete samo je očajan i nemoćan a to povlači za sobom agresiju.
Ta agresija ce se ispoljiti na Bakiru i kompaniji kao sto su se naš očaj i agresija početkom milenijuma ispoljili na Miloševiću. Sve je to normalno i ide svojim tokom. :palacgore1

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
novovrijeme je napisao/la:
Pobiće vas Stinger sve kad dodje i kuće će vam popaliti. :smijeh
Stinger nije dijete samo je očajan i nemoćan a to povlači za sobom agresiju.
Ta agresija ce se ispoljiti na Bakiru i kompaniji kao sto su se naš očaj i agresija početkom milenijuma ispoljili na Miloševiću. Sve je to normalno i ide svojim tokom. :palacgore1
Očajan i nemoćan..Misliš..Lud?
Jesi ti očajan i nemoćan,koljački nastrojen zato štooo..srpska država nije na liniji KKOV..ilii što ste izgubili KiM..moždaaa..zbog nato bombardovanja..iliii..šta ja znam već.
Veštačkog odvajanja CG.
Nešto peto.
Pre će biti da se radi o islamskom bekgraundu i svemu što on povlači sa sobom.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Kačamak je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Pobiće vas Stinger sve kad dodje i kuće će vam popaliti. :smijeh
Stinger nije dijete samo je očajan i nemoćan a to povlači za sobom agresiju.
Ta agresija ce se ispoljiti na Bakiru i kompaniji kao sto su se naš očaj i agresija početkom milenijuma ispoljili na Miloševiću. Sve je to normalno i ide svojim tokom. :palacgore1
Očajan i nemoćan..Misliš..Lud?
Jesi ti očajan i nemoćan,koljački nastrojen zato štooo..srpska država nije na liniji KKOV..ilii što ste izgubili KiM..moždaaa..zbog nato bombardovanja..iliii..šta ja znam već.
Veštačkog odvajanja CG.
Nešto peto.
Pre će biti da se radi o islamskom bekgraundu i svemu što on povlači sa sobom.


Pa dobro ima i islama tu.
Ali ne trebas se brinuti sto je lud, agresivan, ubilacki nastrojen, to je njegov problem. Pa nije nama cilj da zivimo sa njim pa da kukamo sto je takav. Ko ga jebe nek grize sebi muda to mu je max domet. Meni je drazi takav iskreno frustriran nego lazno multietnican.

Mi smo izgleda svi navikli jedni druge tuzakati trecoj strani tj. MZ. Nema vise trece strane ni sudije. Odvikavati se od toga. Samo neka kmeči, nema vise ko to da slusa ili da ga kazni sto je takav kakav je odnosno sto su takvi kakvi su.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Mi kao NATO članica nismo sigurni da želimo Muslimane primiti u našu organizaciju.

Kao prvo nemaju svoju samostalnu državu, a kao drugo sigurnosna su prijetnja, kojekakve islamske organizacije bi imale izvor špijuna. A kao treće i glavno neiskreni su :neznam , nisu motivirani NATO načelima što uključuje bombardiranje braće muslimana, nego migolje oko lokalnih političkih težnji.

Uglavnom NATO im je postala nova slamka za upotrebu slijedećih 6 mjeseci.

Uvijek nađu nešto, svakih 6 mjeseci raspišu natječaj o tome koja je nova tema kroz koju će raditi ekspresiju svog nacionalističkog ludila i liječiti se od posljedica srpskog-hrvatskog urina po svojim glavama.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68202
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
novovrijeme je napisao/la:
Mi smo izgleda svi navikli jedni druge tuzakati trecoj strani tj. MZ. Nema vise trece strane ni sudije. Odvikavati se od toga. Samo neka kmeči, nema vise ko to da slusa ili da ga kazni sto je takav kakav je odnosno sto su takvi kakvi su.


To je ljepota ove situacije da više nema treće strane. Samo mi sami.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ili nato ili nema vijeca ministara !
PostPostano: 04 lip 2019, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Robbie MO je napisao/la:
Mi kao NATO članica nismo sigurni da želimo Muslimane primiti u našu organizaciju.

Kao prvo nemaju svoju samostalnu državu, a kao drugo sigurnosna su prijetnja, kojekakve islamske organizacije bi imale izvor špijuna. A kao treće i glavno neiskreni su :neznam , nisu motivirani NATO načelima što uključuje bombardiranje braće muslimana, nego migolje oko lokalnih političkih težnji.

Uglavnom NATO im je postala nova slamka za upotrebu slijedećih 6 mjeseci.

Uvijek nađu nešto, svakih 6 mjeseci raspišu natječaj o tome koja je nova tema kroz koju će raditi ekspresiju svog nacionalističkog ludila i liječiti se od posljedica srpskog-hrvatskog urina po svojim glavama.


dok god BIH nije NATO u odsutnom trenutku možemo napraviti svoj sjeverni Cipar, istočnu herceg-bosansku kompaniju.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Naša Kvačica i 151 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO