HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 385  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2019, 11:59 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
kao sto rekoh, ni pinkertonovi agenti mu nisu ravni

prao zaeban tip


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2019, 12:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Hrabrost nije nikada bila odlika Muslimani ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2019, 17:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Forumaš @deder, klasicno takijaško trolanje, prepucavanje i vrijedjanje na licnoj osnovi, sa teme na temu i tako vec cijeli dan, imate moj blagoslov ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2019, 17:09 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
De moderacija pomognite mu, evo se jadan sav usafto od muke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 09 lip 2019, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2019, 14:56
Postovi: 29
Gdje sam ja na forumu????

_________________
Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstić,
imam sito i karlicu
imam ženu vračaricu
služio sam stari kadar artiljerija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lip 2019, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
deder je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Gdje je kloc uopće? Pročitah negdje ovdje da je fasovao i kaznenu zbog nekih napisa o Dodiku/Cvijanovićki, da zaslužuju biti ubijeni ili tako nešto?? Ako je to istina dosta ružno od ljudi koji su toliko dugo s njim dijelili forum. Očito je da je bezopasan i sa mnogo problema zdravstvene prirode. Prije će nekog okrenuti za nego protiv Dodika :zubati Žao mi je da mu se to dogodilo ako je istina uopće.



ali ajd nek su svi drugi na ovom forumu zdravi ko drijen..pogotovo ovaj gore iznad sto si je umislio da je cetnjacki sherlok holms himself


Čak i da su svi drugi teško bolesni to ne negira ovo što rekoh za Vladu, s napomenom da govorim vrlo uopćeno, ja nisam psihijatar da nekome dajem dijagnoze niti se one daju preko neta, ali čovjek ima nekih problema ako se tako ponaša preko neta i na hrvatskom forumu mjesecima i mjesecima dokazuje kako je Dodik svirepo čudovište dok ga svi ostali uglavnom ismijavaju ili mu dobrohotniji govore zašto je glup... Ne kažem da je "lud", da mu treba "pomoć" (na Balkanu mu obično može biti samo gore ako ga se dohvate psihijatri), baš kažem da nije u redu ni da ga se kazneno goni ako je tako bilo, ne kažem ni da je sam Dodik svetac al jebemu pretjerao je...
Jesam li ja ili drugi ovdje zdrav kada o tome pričam i nema mnogo veze jer su maltene svi osim par Muslimana koji ionako mrze Dodika na njega jednako reagirali.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lip 2019, 18:13 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
TI zaista mislis da sam ja isao u medresu ili samo cinizmom i provokacijom zelis malo zaciniti psihoanalizu?

On je tvrdoglav, nedokaziv, gura svoje i ono za sta misli da je pravedno. To ne znaci da je zbog toga odmah za psihijatrije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lip 2019, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
deder je napisao/la:
TI zaista mislis da sam ja isao u medresu ili samo cinizmom i provokacijom zelis malo zaciniti psihoanalizu?

On je tvrdoglav, nedokaziv, gura svoje i ono za sta misli da je pravedno. To ne znaci da je zbog toga odmah za psihijatrije.


Evo ako mi vjeruješ htio sam maknuti taj dio i prije tvog odgovora jer mi se učinilo zlobnim previše pošto se činiš ok lik, išao nešto kratko obaviti i već si odgovorio. Pa ako vjeruješ ok, ako ne ja ti se kunem da je bilo tako. Naravno da se radilo o zlobnom komentaru, a ne da stvarno u to vjerujem.

Ugl ne bih sad više o njemu, napisao sam jasno gore da je i bolje da ga ne diraju psihijatri dok živi gdje živi, ali da je sasvim normalan - nije. Sasvim normalni ljudi imaju bar neke veze sa stvarnošću i mogu im promijeniti mišljenje dokazi u suprotno. Naravno da ima mnogo ljudi oko nas koji su kao i on i vjeruju razne gluposti i posve su nedokazivi, takvih ima svugdje na svijetu, a da i dalje normalno funkcioniraju, ali pitanje je koliko su zaista "normalni". Stvar je u tome da ni takvi ne pišu tisuće postova ljudima koji mu jasno pokazuju da priča u najmanju ruku nedokazive stvari. Pazi taj njegov spoznajni sustav, Dodik sigurno gubi izbore jer je užasan, a ako ih je dobio onda ih je pokrao pa je opet užasan. Tu je u pitanju neki problem. Znači li to da mu ima nužno pomoći? Ne, ne nužno. Bolje ga ostaviti na miru. I naravno da ništa što ne pišem nije prava "psihoanaliza" :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 10 lip 2019, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2019, 14:56
Postovi: 29
NiceBoyZg je napisao/la:
deder je napisao/la:


ali ajd nek su svi drugi na ovom forumu zdravi ko drijen..pogotovo ovaj gore iznad sto si je umislio da je cetnjacki sherlok holms himself


Čak i da su svi drugi teško bolesni to ne negira ovo što rekoh za Vladu, s napomenom da govorim vrlo uopćeno, ja nisam psihijatar da nekome dajem dijagnoze niti se one daju preko neta, ali čovjek ima nekih problema ako se tako ponaša preko neta i na hrvatskom forumu mjesecima i mjesecima dokazuje kako je Dodik svirepo čudovište dok ga svi ostali uglavnom ismijavaju ili mu dobrohotniji govore zašto je glup... Ne kažem da je "lud", da mu treba "pomoć" (na Balkanu mu obično može biti samo gore ako ga se dohvate psihijatri), baš kažem da nije u redu ni da ga se kazneno goni ako je tako bilo, ne kažem ni da je sam Dodik svetac al jebemu pretjerao je...
Jesam li ja ili drugi ovdje zdrav kada o tome pričam i nema mnogo veze jer su maltene svi osim par Muslimana koji ionako mrze Dodika na njega jednako reagirali.


Nije lud, drugaciji. Kaze se drugaciji.
Danas su svi drugaciji, ali ako se hapsi zbog trtljanja to je onda jos vise ,,drugacije,,!

_________________
Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstić,
imam sito i karlicu
imam ženu vračaricu
služio sam stari kadar artiljerija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Banujte više ovu bolesnicu i sve njene profile, 'ebo vas forum više, spam na svakoj drugoj temi

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
LakePlacid je napisao/la:
Banujte više ovu bolesnicu i sve njene profile, 'ebo vas forum više, spam na svakoj drugoj temi

Netko roknu Jeremiju...
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Banovali joj jedan profil, sad ce preci na druga dva, dan dva da se primiri i opet sve ispocetka, uz to ce napraviti jos par profila, jako upadljiva i dosadna a providna na prvu sa svojom takijom, pocela da koristi i VPN, pa ujutro je iz bejha a poslijepodne iz Gabona, valjda pogrijesi profil =))

A glavni krivac moderacija, boli ih ona stvar, prvi @Naša Kvačica, posaljem mu pp. objasnim da je ona, šalje slike mrtvaca, spama, dosađuje, profili @Bit cu kratak i @deder i dalje aktivni, cim se registruje odmah šalje meni pp. da da do znanja da se vratila, pun inbox njenih bolesnih poruka ...

:evotigana

slika

slika

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 18:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
Kakav screenshot, ti zaista imaš poseban odnos s njom. :)

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 18:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Da, da iz ljubavi u opsesiju i bolest u jednom pravcu ... =))

Postala je pravi stalker, ali na kraju opet voli grubo, uživa u tome, još je u zadnje vrijeme postala bezobrazna, pocela da glumi mangupa, još joj kažem smiri se ženo, ponašaj se normalno i neces nigdje, pametna si i imas materijala za foruma, ali ne, svaki put isto sa njom, vratice se luda glava ubrzo ili sa sadasnjim ili sa novim acc. ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 19:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
Fatalna privlačnost. Znamo kako je završilo.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 19:07 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
ha ha ha ovo je bolje od comedy show. laki ti si fakat legenda, polako pocinjes da mi se svidjas


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 14 lip 2019, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Koja je priča te osobe uopće? Tj. zašto je prvi put banirana? Isto zbog ovakvog ponašanja kao otvaranje puno tema/slanje poruka ili?

Jer joj je priča manje-više uvijek ista, ja baba od 50 god iz RS, korupcija ovo-ono, svi trebamo početi raditi blabla, poopćena retorika na razini trećerazrednog političara. Samo po sebi nije za baniranje, pa valjda ovakvo ponašanje ili je prvi nadimak nešto više zgriješio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 16:35 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
Lakeplacid me stalno proziva. Javio sam mu se prvi put u pp i zahvalio sto mi je rekao jednu bitnu informaciju.

Bit cu kratak
Message subject: Re: Ozdrav pameti pozdrav zdravljuFolder: Sent messages

Sta ce mi VPN. Kome sam ja bitan?
Sent: Sat Apr 20, 2019 10:40 pm
View message Reply with quote

LakePlacid
Message subject: Re: Ozdrav pameti pozdrav zdravljuFolder: Inbox

Koristi VPN bit ce ti lakše :zivili
Sent: Sat Apr 20, 2019 10:35 pm
View message Reply with quote Reply to message

Bit cu kratak
Message subject: Re: Ozdrav pameti pozdrav zdravljuFolder: Sent messages

Ne kontam kakva diverzija, cega tajming, izvini ali zaista ne kontam.
Sent: Sat Apr 20, 2019 10:32 pm
View message Reply with quote

LakePlacid
Message subject: Re: Ozdrav pameti pozdrav zdravljuFolder: Inbox

Malo osnovnog znanja, bolje pripreme u diverziji i nacinu kako neke stvari prezentirati nebi bi ti bile na odmet, ovako si uprskao sve zato sto si brzoplet i sto ne mozes da cekas, tj. da tajmiras neke stvari, žao mi je ali si amater ...
Sent: Sat Apr 20, 2019 10:29 pm
View message Reply with quote Reply to message

Bit cu kratak
Message subject: Ozdrav pameti pozdrav zdravljuFolder: Sent messages

Tebi hvala na iskrenom odgovoru. Nisam lagao sto sam rekao da sam vidio. A i vidim da te ne gotive Srbi drugi, mozda sto si nekadasnji Sarajlija ili sta. Srbine iskreni, rad tvoje iskrenosti u odgovoru, posto ne valja na ovom forumu da se bosnjak i Srbin slazu u necemu. Pokusat cu da te uvrijedim posto si Srbin da drugi Srbi ne pomisle da si simpatizer Bosnjaka. Ovo iskreno kazem i dokazacu ubuduce svojim postovima.
Sent: Sat Apr 20, 2019 6:07 pm
View message Reply with quote

Drugi put sam mu nazdravio i on mi je pricao kao da sam zensko. Sad kontam i sto. Mislio da sam analiza ili ko li vec. Moderacija moze vidjeti sve poruke . Sve vise sticem utisak da se radi o profesionalnom forumasu koji ima nezasitan ego i misli da je nakakav faktor. Boluje od narcizma.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Čovek misli da smo svi ovde praćeni od tajnih službi, pa ti zato savetuje da koristiš VPN. Ako obaveštajne službe nemaju pametnijeg posla, nego da otktrivajju identitete forumaša na nekom levom forumu, onda nisu dostojne naziva obaveštajnih službi. Ili to, ili on ima neku žešću tajnu koju kolege muslimani ne smeju da otkriju, pa je primoran da koristi VPN. Pošto pretpostavljam da nisi predmet interesa obaveštajnih službi, a nisi ni Alijin Srbin, pa da moraš da paziš da te kolega Ragib ne provali šta pišeš na internetu, opusti se i nastavi po starom. Čovek je teška budala, i opet mi ga je iskreno žao u kakvim uslovima mora da živi.

Ne treba ti VPN, osim ako nisi kriminalac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Carmello, ti si meni simpatičan i vidi se da si inteligentan čovjek, vjerujem da bi se i uživo dosta napričali jer imamo ponešto zajedničkog kao život u velikim urbanim sredinama i zanimanje za povijest, ali ovi napadi na Lakea koji ti samo ponekad odgovori (naravno grubo, ali nisam vidio da prvi počinje i očekivano s obzirom na što odgovara) ne priliče normalnom forumu i treba ih nekako obuzdati jer ćete inače obojica stalno dobijati upozorenja.

post1161173.html?hilit=1992#p1161173 - pogledaj što piše ovdje, čovjek je 1992-1996 proveo u VRS, gdje si ti bio tada, markirao zadnji sat kemije u nekoj školi u Bg ??? Pa što onda ako sad radi kao policajac u gradu u kojem je rođen, zar po tebi ne bi trebalo biti sad Srba u Sarajevu? I što da radi, da bude nuklearni fizičar? Radi što radi, vjerujem pošteno i na štetu nikoga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 20:16 
Offline

Pridružen/a: 10 tra 2019, 15:28
Postovi: 246
Citao sam njegove postove i bio sam impresioniran iskrenoscu. Mislim da ne laze. Ali sta mu treba ovo oko IP adresa i ko koga spiunira. Kaze mi ukljuci VPN, sto znaci da zna da sam bez VPN-a.

_________________
Izučavaći budalizma su budalisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
VPN ti ne pomaze, ako hoce da te nadju naci ce te, jer vecina tih vpn mreza je upravljana od strane tajnih sluzbi.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
DrMag je napisao/la:
VPN ti ne pomaze, ako hoce da te nadju naci ce te, jer vecina tih vpn mreza je upravljana od strane tajnih sluzbi.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 20:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30044
Tko se malo razumije u IT zna da anonimnost na internetu ne postoji. Dakle, ne govorite ništa što niste spremni ponoviti pred policijom. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Protestna nota moderaciji
PostPostano: 15 lip 2019, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve je dobro i u redu. Samo ne spominjite Rothschild obitelj. Kao da ljudi ne postoje,

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9620 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 385  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO