HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
"bolesnici ili su bili u nesvjesnom stanju, bar tako se brane"

bucibuci vidi ga kako je samo fin, kako ih samo opravdava i pere


Kacamak, je li ovaj lik Srbin uopste?


Napadač kaže da se ne sjeća:

Citat:
S obrazloženjem da 22-godišnjak do sada nije bio kažnjavan niti se vodi u krim-evidenciji, za njega uopće nije zatražen zatvor, već mu je određena mjera opreza. U vrijeme napada bio je pod utjecajem alkohola jer mu je izmjereno 1,2 promila, a na ispitivanju nije negirao napad, samo je rekao da se ničega ne sjeća.


Sjećaš li se ti da si maloprije prijetio?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:38 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Mene su uhvatili za volanom prije desetak godina s 1,5 promila. Samo je 0,1 promila falila da platim trostruku kaznu. Vozio maltene sasvim normalno i ni tad mi nebi bilo na kraj pameti da prebijam nekog starca bez ikakvog razloga. A kamoli sto konjina od garant 90 + kila ko fol s 1,2 promile ne zna sta radi pa mu se valjda od Srbina ucinio cetnik.

Ja znam da bi ti veoma rado i slatko pojeo i hrvatsko ***, ali brate idi s ove teme i ne brukaj se, ukoliko si i S od Srbin, u sta polako sve vise sumnjam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
Citat:
A ti si svjestan i opet kažeš da bi me prebio zato što se ne slažem sa tobom


Ponavljam, i da jednom za svagda zavrsimo oko toga: ne zato ili u slucaju da se "ne slazes sa mnom", jebe mi se hoces li se sloziti sa mnom, ti ili bilo ko, uopste s tim nemam problem iako nisam bogzna demokrata, ali ne dopustam nikome da mi psuje u lice i da me vrijedja. Je li to sad nesto toliko nenormalno i nasilnicki? Ne znam, ako je, neka je, stash.


Pa kako ti se jebe sto se ne slazes sa mnom kad bi me prebio zbog neslaganja?
Aj da se znamo, da si mi kum, brat, pa da me prebijes sto te uvrijedim, kažem ti da si npr. gubavi kepec i sl. to razumijem mada bi opet zavrsio u zatvoru.
Al da me prebijes zato sto "jebem Bosnu" ili zato sto smatram da su Muslimani "islamizirani Srbi", "islamofasisti" i sl.
To je prebijanje zbog politickih neslaganja.
Dakle ti si isti ili jos gori od ovih fasista iz Supetra kojih je bar sramota ili sta vec pa lažu da se ne sjecaju.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 13:48 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
dobro hajd


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 14:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Prebili bi ti i nekog purgera da su čuli kaj.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kačamak je napisao/la:
Od naslađivanja do pravdanja.
Samo pokazujete,bolest.Idemo dalje.
Pratićemo na ovoj temi kako bolest napreduje.Biće toga još.Oduvek je i bilo.Srbožderstvo.To je sastavni deo hrvatskog identiteta.


A napadi na Hrvate u Srbiji ? Bilo turiste ili nac manjinu ? To se ne dogadja s vremena na vrijeme ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 15:52 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kacamak svaku sitnicu dozivljava ko ndh i jasenovac, ne znam sta mu je. Sve skupa srbima u rh je bolje nego hrvatima srbiji, Ili je u najmanju ruku li-la


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
s one strane dinare je napisao/la:
Kacamak svaku sitnicu dozivljava ko ndh i jasenovac, ne znam sta mu je. Sve skupa srbima u rh je bolje nego hrvatima srbiji, Ili je u najmanju ruku li-la


A u svemu je najbizarnije da kloc ovdje živi većinu godine i čini se dosta dobro ako bi šarao po novčanicama od 500 kn s kojim bi nekom starcu njegove nacionalnosti riješio sve za mjesec-dva... Možda bi se trebao ugledati na savjete gospodina Vujadina Hrvatima koji žive u Srbiji i tamo im nešto smeta....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
NiceBoyZg je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
Kacamak svaku sitnicu dozivljava ko ndh i jasenovac, ne znam sta mu je. Sve skupa srbima u rh je bolje nego hrvatima srbiji, Ili je u najmanju ruku li-la


A u svemu je najbizarnije da kloc ovdje živi većinu godine i čini se dosta dobro ako bi šarao po novčanicama od 500 kn s kojim bi nekom starcu njegove nacionalnosti riješio sve za mjesec-dva... Možda bi se trebao ugledati na savjete gospodina Vujadina Hrvatima koji žive u Srbiji i tamo im nešto smeta....

Gospodin Kačamak je polu Srbin baš kao i gospon Dinara.A to kako živim sigurno mi nije dala Hrvatska a pogotovu ne Srbija ili Srpska.A redovno plaćam porez svim trima.
Više ja koristim njima nego one meni.
Imaš kao i svaki Hrvat problem sa shvaćanjem odnosa na relaciji država-pojedinac.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
s one strane dinare je napisao/la:
Kacamak svaku sitnicu dozivljava ko ndh i jasenovac, ne znam sta mu je. Sve skupa srbima u rh je bolje nego hrvatima srbiji, Ili je u najmanju ruku li-la
Ubistvo srpskog predstavnika i napade na Srbe nazivaš sitnicom?Ovaj tvoj gore debilizam da ne spominjem.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 16:13 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
samo odgovor na tvoj debilizam
Citat:
Srbožderstvo.To je sastavni deo hrvatskog identiteta.


https://direktno.hr/direkt/brutalan-nap ... vi-108341/
https://www.24sata.hr/news/prebili-ga-j ... ada-482636

samo prva 2 rezultata sa gugla. hrvatožderstvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
s one strane dinare je napisao/la:
samo odgovor na tvoj debilizam
Citat:
Srbožderstvo.To je sastavni deo hrvatskog identiteta.


https://direktno.hr/direkt/brutalan-nap ... vi-108341/
https://www.24sata.hr/news/prebili-ga-j ... ada-482636

samo prva 2 rezultata sa gugla. hrvatožderstvo.
Sad bi ja trebao kao @Nice da kažem pa oni su iz Srbije. :D
Ili..čudi me da ta hrvatska mladež nije kroz srpski obrazovni sistem naučila srpski jezik.
Bravo našao si par napada na Hrvate u Srbiji.Eto opravdao si ubistvo srpskog predstavnika.Jesi ti svestan koliko je to ozbiljno?I napadna sezonske radnike.
Hoćeš sad da krenemo da postavljamo ovde hronološki od zadnjih događaja pa unazad kakva se sranja rade sa srpskim narodom u Hrvatskoj?Da nabrajamo?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Kačamak je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
samo odgovor na tvoj debilizam

https://direktno.hr/direkt/brutalan-nap ... vi-108341/
https://www.24sata.hr/news/prebili-ga-j ... ada-482636

samo prva 2 rezultata sa gugla. hrvatožderstvo.
Sad bi ja trebao kao @Nice da kažem pa oni su iz Srbije. :D
Ili..čudi me da ta hrvatska mladež nije kroz srpski obrazovni sistem naučila srpski jezik.
Bravo našao si par napada na Hrvate u Srbiji.Eto opravdao si ubistvo srpskog predstavnika.Jesi ti svestan koliko je to ozbiljno?I napadna sezonske radnike.
Hoćeš sad da krenemo da postavljamo ovde hronološki od zadnjih događaja pa unazad kakva se sranja rade sa srpskim narodom u Hrvatskoj?Da nabrajamo?


Kačamak, spomenuo sam da su ovi sada napadnuti iz Hrvatske da pokažem koliko su napadači glupi i jadni, da su znali da su to građani RH možda bi se i suzdržali, možda ne bi... Ne pišem da ih nekako opravdam ! A oko ovih napadnutih baš iz Srbije, kako ti znaš kojim su jezikom pričali, možda su ih napadači nekako drugačije razaznali !

Evo, ovi nisu iz Srbije, iako je vijest malo starija, 2010... https://www.index.hr/vijesti/clanak/mla ... 03807.aspx (ima i jedan primjer s navijačima iz Hrv koji neću staviti jer se takve skupine obično poistovjećuju sa konfliktnošću).

Poanta je nešto drugo - zar bih se ja zbog takvih Srba trebao bojati ići u Srbiju? Kada god idem u neku zemlju nastojim se ponašati normalno, ne samo poštivati zakone već se i informirati o njezinim običajima, i ako me netko ipak razbije šanse su da je kriv napadač, a ne ja,, kao što niti čitav narod u zemlji gdje sam napadnut mrzi moju naciju jer sam ja napadnut.

I nabrajaj slobodno, tko ti brani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
@Nice,vidi.Mnogo sranja srpski narod doživljava u Hrvatskoj.Previše je budala.Najkraće rečeno.
Prirodno je da se svako normalno ponaša ali to ti u Hrvatsloj nije nikakav garant,da nećeš doživeti neugodnost,ili da ti neko neće razbiti auto,napasti te ili kao što vidiš ubiti.
Jeli ti razumeš da hrvatsko društvo ima problem?
I upravu je @Roblec na drugoj temi kad kaže na koji se način to osuđuje.
Nije normalno da te iko igde napadne ni verbalno zato što si Srbin ili Hrvat ako se normalno ponašaš.Razumeš li ti to?
I bez ikakvog glupiranja kao Dinara,najozbiljnije ti kažem da se to dešava u Hrvatskoj a u Srbiji ne ili predstavlja retkost.Ovaj je našao par primera za napad na Hrvate,izvoli guglaj pa sam vidi šta sve Srbi doživljavaju u Hrvatskoj ne moram ja da ti nabrajam.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
ovaj slucaj sa premlacivanjem vaterpolista zvezde je medijski najbolje propracen, jos je aktualan iz ove godine. boga pitaj koliko puta nepoznati srbi dobiju degenek, a niko to ne objavi, nego krvavih gaca doma ... sasma slucajno znam za jedan slucaj preko nekih poznanika. braca hrvati nisu impresionirani ni sa vrhunskim sportistima. dugo pamte, i pravo zajebani. :biceovodobro

https://sportske.zabranjeni.hr/sportmix/ostalo/presica-crvene-zvezde-vaterpolisti-otkrili-detalje-napada-u-splitu-zagledao-se-u-grb-i-pitao-sta-ti-je-to-na-majici-ne-smij-se-ovo-nije-sala/8366477/

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2019, 14:56
Postovi: 29
Dalmatinci su vrlo slicni Bosancima. Uvijek je bilo tog primitivizma i sovizma i kod jednih i kod drugih. Lokalni momci su se uvijek marisali sa dosljacima. Treba ih kazniti, malo vece kazne za opomenu drugima. I strance su znali mlatiti, pogotovo na otocima, tu su bili siroviji i frustriraniji. Nista novo, ali za osudu u svakom slucaju.

_________________
Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstić,
imam sito i karlicu
imam ženu vračaricu
služio sam stari kadar artiljerija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
ne samo da dobiju degenek, već i narod u splitu navija ! pa i u ovakvom sarajevu bi od 10 ljudi barem 2 do 3 priletili da spashavaju srbina. hrvati navijaju, pa onda izjavljuju kako ne treba degencit. :neznam

Citat:
Vaterpolista Aleksandar Kralj : "Najviše me zaboljelo što su ljudi koji su se okupili nastavili vikati ubij četnika, umjesto da mi pomognu."


slika

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
http://www.057info.hr/vijesti/2018-11-2 ... a-skabrnju


Ustaše brutalno uništile srpski maslinjak kod Zadra: Ovako izgleda pustoš koju su ostavili udovici povratnika (FOTO)


https://www.google.com/amp/s/www.telegr ... tnika-foto

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 23:23 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kacamak, nije moje da pitam, ali si spomenuo sam to s polu-Hrvat i polu-Srbin. Zasto i kako si se ustvari odlucio da budes Srbin? Interesuje me kako nije prevagnula ta hrvatska komponenta.

Tebi Stingeru zaista drago sto je starac od 63 godine postao zrtva divljastva, samo zato sto je Srbin? A kad bosnjacki povratnik u Prijedoru postane zrtva nasilja onda?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Što da ne pitaš.Bira se uvek po ocu.Povedi računa o tome.

U vezi te "žrtve" u Prijedoru..porediš regularnog predstavnika srpskog naroda sa jednim Fejsbuk dzihadlijom kome i to nije bilo dosta nego je nakačio zastavu BiH na auto da se vozika po Prijedoru.To sve nije provokacija?

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 23:33 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Zašto je ova tema još otvorena?
Pijani klinci se pomlatili, nešto što se događa valjda svaki dan, a jugozomboidni mediji to iskoristili za pravljenje međunacinalnog incidenta u svrhu pljuvanja po hrvatskoj.
Većina ozlijeđenih Hrvati a svi hrvatski državljani, nitko državljanin Srbije.
Reko bi jedan you are fake news.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
Citat:
Tebi Stingeru zaista drago sto je starac od 63 godine postao zrtva divljastva, samo zato sto je Srbin? A kad bosnjacki povratnik u Prijedoru postane zrtva nasilja onda?


nisam rekao da mi je drago. hrvati se zacas mogu okrenuti protiv bosnjaka i da nas svakodnevno degenece na moru. da niko ne smije prismrdit jadranu zadugo. zapravo ocekujem i takve stvari nakon sto hdz zavrsi svoju kampanju oko bih. trebat ce im jos vremena da nas sotoniziraju. sveukupno nije dobra situacija. vjeruj mi najvise prizeljkujem iskljucivi politicki poraz srba, i dobro bi bilo kad bi izbjegli ljudske zrtve na svim stranama. jedino mi uslovno moze biti drago je propast price o ljubavi srba i hrvata, koja funkcionira samo kad je bosnjo u blizini. inace :smajl006

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Političku propast Srba nećeš doživeti.Srbi su svoje dno dotakli i sada im dalje može biti sve bolje i biće sve jači iz prostog razloga što svako zlo ima svoj kraj.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 11 lip 2019, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Istin je napisao/la:
Zašto je ova tema još otvorena?
Pijani klinci se pomlatili, nešto što se događa valjda svaki dan, a jugozomboidni mediji to iskoristili za pravljenje međunacinalnog incidenta u svrhu pljuvanja po hrvatskoj.
Većina ozlijeđenih Hrvati a svi hrvatski državljani, nitko državljanin Srbije.
Reko bi jedan you are fake news.
Tema postoji da bi se pokazala jedna deformacija hrvatskog društva u koju i ti lično spadaš.Tu deformaciju treba ukloniti pre svega zbog samog tog društva.Tako ja vidim ovu temu a ti je vidiš drugačije jer pripadaš tom deformitetu.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 00:32 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Kačamak je napisao/la:
Što da ne pitaš.Bira se uvek po ocu.Povedi računa o tome.

U vezi te "žrtve" u Prijedoru..porediš regularnog predstavnika srpskog naroda sa jednim Fejsbuk dzihadlijom kome i to nije bilo dosta nego je nakačio zastavu BiH na auto da se vozika po Prijedoru.To sve nije provokacija?



To sto je lik kreten ne znaci da je zasluzio i da je legalno i legitimno onako postupati kao onaj poremeceni debeli, ne znam sad kako se zvao. Ovaj se kurcio s maketama oruzja na fejsbuku ali to ovaj drugi nije mogao znati. Zbog grba drzave, koji se nalazi i na mnogim drzavnim institucijama (BiH) u RS, je tebi okej nekoga onako maltretirati i ponizavati, prici mu s ledja i prijetiti bogzna cime?

Uvijek se moze naci razlog da se brani vlastito ***. Eto vidis i po Hrvatima na ovoj temi. Samo sto je nekako najteze pogledati u "vlastiti" odraz ogledala (sto je u neku ruku i smijesno jer ti ako se na bilo koji nacin identificiras s onim srpskim mongoloidom iz Prijedora onda ti niko ne moze pomoci), i uvijek ono tudje *** vise smrdi i boli vise.

A u vezi ovog drugog, ne znam, nisam nikad bio u situaciji da biram. A znam nekog vrlo dobro ko isto tako nije morao da bira a u istoj situaciji je i kao ti takoreci. Pa su mi te stvari uvijek zanimljive. Nekako mislim da je najgore u BiH prosla ona grupa od oko pola miliona ljudi koji su bili iz mjesovitih brakova, kad te jebu i "tvoji" i "njihovi".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO