HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 00:36 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Tebi Stingeru zaista drago sto je starac od 63 godine postao zrtva divljastva, samo zato sto je Srbin? A kad bosnjacki povratnik u Prijedoru postane zrtva nasilja onda?


nisam rekao da mi je drago. hrvati se zacas mogu okrenuti protiv bosnjaka i da nas svakodnevno degenece na moru. da niko ne smije prismrdit jadranu zadugo. zapravo ocekujem i takve stvari nakon sto hdz zavrsi svoju kampanju oko bih. trebat ce im jos vremena da nas sotoniziraju. sveukupno nije dobra situacija. vjeruj mi najvise prizeljkujem iskljucivi politicki poraz srba, i dobro bi bilo kad bi izbjegli ljudske zrtve na svim stranama. jedino mi uslovno moze biti drago je propast price o ljubavi srba i hrvata, koja funkcionira samo kad je bosnjo u blizini. inace :smajl006



Uf tu mislim da ne moras da se sekiras. Izuzmemo li duet Albanci/Srbi, onda su Hrvati i Srbi su pri samom vrhu evropske ljestvice kad se radi o medjusobnom "mrziteljstvu". Tako da je jadno i potpuno bespotrebno likovati radi odvratnih stvari poput izzivljavanja nad nemocnima samo radi te njihove duhovne tradicije koju ionako marljivo njeguju cijelo jedno stoljece vec. Ne zaboravimo, kako mali Bosnjaci uzrastaju na prici o genocidu, tako i mali Hrvati, govorim u Hrvatskoj, u skolama itekako uce o srpskoj agresiji i domovinskom ratu. Ostane to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 00:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1678
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
U redu, kako bi ti ispravio tu deformaciju, a da nije nešto fantazmagorično i neostvarivo kao da vam 2019. RH, država s međunarodno priznatim granicama i članica UN, da ako ne KKOV granice onda RSK ?

Drugačiji obrazovni sustav, neka promidžbena kampanja?

Oko ovog što si meni odgovorio, ja to sve shvaćam. Naravno da nije netko napadnut zbog ponašanja ako mu je razbijen auto od neznanca dok je on na drugom mjestu, i naravno da ne trebaš pisati sve primjere nasilja nad Srbima. I što meni to moraš naglašavati, cijeli život se družim sa Srbima, surađujem s njima poslovno, barem sam jednom godišnje tamo. I naravno da ima više napada na Srbe u RH nego Hrvate u R. Srbiji, ponajviše iz dva razloga 1) vas je tu više , puno važnije 2) rat se nije vodio na području Srbije, hrvatska vojska nije bila u okolici Niša i Leskovca, a SVK je bila u okolici Karlovca i Zadra. Srbi iz Srbije nisu u te 4 godine bili u podrumima, mnogi Hrvati jesu.

To nije "opravdanje", postoji razlika moralnog opravdanja i tumačenja neke pojave. I siguran sam da su se ove rasprave vodile na ovom forumu otkad je nastao, i nikad nisu rezultirale ničim pametnim pa me više zanima kako bi odgovorio na ova pitanja s početka.

I još ću ti nešto reći... Ti, iako većinu god provodiš u RH, otvoreno na ovom forumu pišeš stvari kao da Srbima treba granica KKOV, što bi se u nekoj drugoj državi moglo vidjeti kao kršenje nekih odredbi kaznenog zakona, primjerice onih koji se odnose na poticanje nasilja ili ugrožavanje ustavnopravnog poretka . Mislim da se ovdje nitko neće baviti time jer imaju pametnija posla, i ja sam za to da imaš potpunu slobodu govora na forumu, pa u nekom idealnom svijetu da to govoriš i javno bez posljedica. No recimo da te netko prijavi i to prođe - jesi li žrtva ako potencijalno kršiš zakone RH? Jer to što zagovaraš se nikad ne bi moglo ostvariti bez kršenja nekih osnovnih ustavnih odredbi RH i masovnog nasilja ...

Isto tako, shvacas li da takve ideje mnogima ovdje smetaju ? Ne kazem da ih iznosis javno ni da napadnuti Srbi dijele tvoje ideje ali nije li bar malo licemjerno da stalno govoris o srpskoj ugrozenosti u RH dok bi toj zemlji oduzeo velike dijelove teritorija ? I to teritorije gdje vas ionako sada ima vrlo malo i i na koje se ne bi imao tko naseliti ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 07:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Ja sam osobno stekao dojam, da Srbi ne mogu mrziti hrvatsku državu, koliko njih hrvatska država može voliti.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 07:00 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Simpatizeri glavosječa iz Sirije i Muslimana u BiH napadaju one koje su poržavali dok su ratovali sa HNS-om i tako dijelili državu , one koji su napadali Janicu Kostelić, crtali svastike itd pa možemo reći da mi je ovo simpatično.

Bilo je napada na Hrvate ne u Srbiji samo nego i na Kordunu prošle godine, ubijena su i ona 2 momka iz nacionalnih razloga iako su mediji to pokušali zataškati.

Sad je ovaj pacijent Kačamak tu zalijepio neki "napad na vinograd" budući da hrvatski mediji to prenesu, kada predstavniku Hrvata u Srbiji zapale automobil 3 puta to nitko ne prenese i to ne bude u medijima jer srpski mediji to ne žele objaviti kao ni ovi jugo u Hrvatskoj da dođe do osvete itd.

Pa u Srbiji otvoreno fizički napadaju neke poslanike za koje sumnjaju da su Hrvati pa ovi tvrde da se nikad nisu tako deklarirali dok ove plakate ne želim ni spominjat.

Zamislite plakat "kako je biti Hrvat u Srbiji" :D

Hrvatska je 100 puta tolerantnija od Srbije, to vidimo od odnosa prema Srbima u RH pa do svega, druga je stvar što imaš ove medije u RH ili Informere, Kurire, Telegrafe itd u Srbiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 07:11 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Jedina je razlika što je NATO bombardirao Srbiju i što Srbi B92, Jelenu Milić, Sonju Biserko i slične gledaju kao NATO plaćenike dok Hrvatsku nije bombardirao i devedestih smo se željeli priključiiti "kršćanskoj Europi" pa smo dobili ove sektaše koji su nam preuzeli mediji tamo nakon smrti Tuđmana sve sa svojim udrugicama koje moraju promicati zapadnu idelogiju tj globalizam.

Index je npr pisao protiv hrvatske vlade veličajući amerikance, otvoreno radi protiv RH i podržava otvoreno teroriste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 07:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Stinger19 je napisao/la:
Citat:
Tebi Stingeru zaista drago sto je starac od 63 godine postao zrtva divljastva, samo zato sto je Srbin? A kad bosnjacki povratnik u Prijedoru postane zrtva nasilja onda?


nisam rekao da mi je drago. hrvati se zacas mogu okrenuti protiv bosnjaka i da nas svakodnevno degenece na moru. da niko ne smije prismrdit jadranu zadugo. zapravo ocekujem i takve stvari nakon sto hdz zavrsi svoju kampanju oko bih. trebat ce im jos vremena da nas sotoniziraju. sveukupno nije dobra situacija. vjeruj mi najvise prizeljkujem iskljucivi politicki poraz srba, i dobro bi bilo kad bi izbjegli ljudske zrtve na svim stranama. jedino mi uslovno moze biti drago je propast price o ljubavi srba i hrvata, koja funkcionira samo kad je bosnjo u blizini. inace :smajl006


Ljubavi izmedju Srba i Hrvata je pukla u Jasenovcu.
Nikad Srbi nece Hrvatima oprostit Jasenovac. Ni Hrvatima katolicima ni Hrvatima islamistima.
Suzivota izmedju Srba i Hrvata nece biti vise nikad i nigdje. Zato nakon Juge i BiH mora nestati sa lica zemlje.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 07:52 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
bobanovski je napisao/la:
Simpatizeri glavosječa iz Sirije i Muslimana u BiH napadaju one koje su poržavali dok su ratovali sa HNS-om i tako dijelili državu , one koji su napadali Janicu Kostelić, crtali svastike itd pa možemo reći da mi je ovo simpatično.

Bilo je napada na Hrvate ne u Srbiji samo nego i na Kordunu prošle godine, ubijena su i ona 2 momka iz nacionalnih razloga iako su mediji to pokušali zataškati.

Sad je ovaj pacijent Kačamak tu zalijepio neki "napad na vinograd" budući da hrvatski mediji to prenesu, kada predstavniku Hrvata u Srbiji zapale automobil 3 puta to nitko ne prenese i to ne bude u medijima jer srpski mediji to ne žele objaviti kao ni ovi jugo u Hrvatskoj da dođe do osvete itd.

Pa u Srbiji otvoreno fizički napadaju neke poslanike za koje sumnjaju da su Hrvati pa ovi tvrde da se nikad nisu tako deklarirali dok ove plakate ne želim ni spominjat.

Zamislite plakat "kako je biti Hrvat u Srbiji" :D

Hrvatska je 100 puta tolerantnija od Srbije, to vidimo od odnosa prema Srbima u RH pa do svega, druga je stvar što imaš ove medije u RH ili Informere, Kurire, Telegrafe itd u Srbiji.


amen


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 08:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
novovrijeme je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

nisam rekao da mi je drago. hrvati se zacas mogu okrenuti protiv bosnjaka i da nas svakodnevno degenece na moru. da niko ne smije prismrdit jadranu zadugo. zapravo ocekujem i takve stvari nakon sto hdz zavrsi svoju kampanju oko bih. trebat ce im jos vremena da nas sotoniziraju. sveukupno nije dobra situacija. vjeruj mi najvise prizeljkujem iskljucivi politicki poraz srba, i dobro bi bilo kad bi izbjegli ljudske zrtve na svim stranama. jedino mi uslovno moze biti drago je propast price o ljubavi srba i hrvata, koja funkcionira samo kad je bosnjo u blizini. inace :smajl006


Ljubavi izmedju Srba i Hrvata je pukla u Jasenovcu.
Nikad Srbi nece Hrvatima oprostit Jasenovac. Ni Hrvatima katolicima ni Hrvatima islamistima.
Suzivota izmedju Srba i Hrvata nece biti vise nikad i nigdje. Zato nakon Juge i BiH mora nestati sa lica zemlje.


Pogotovo dok se ne napravi revizija poviesti, koja je pisana u vrieme jugoslavenske diktature, ter dok Srbi ne počnu gledat kritički na svoju diktiranu bajkovitu ,,historiju''.
Ljubav Hrvata i Srba je pukla prije nego je i počela...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 08:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
novovrijeme je napisao/la:
Stinger19 je napisao/la:

nisam rekao da mi je drago. hrvati se zacas mogu okrenuti protiv bosnjaka i da nas svakodnevno degenece na moru. da niko ne smije prismrdit jadranu zadugo. zapravo ocekujem i takve stvari nakon sto hdz zavrsi svoju kampanju oko bih. trebat ce im jos vremena da nas sotoniziraju. sveukupno nije dobra situacija. vjeruj mi najvise prizeljkujem iskljucivi politicki poraz srba, i dobro bi bilo kad bi izbjegli ljudske zrtve na svim stranama. jedino mi uslovno moze biti drago je propast price o ljubavi srba i hrvata, koja funkcionira samo kad je bosnjo u blizini. inace :smajl006


Ljubavi izmedju Srba i Hrvata je pukla u Jasenovcu.
Nikad Srbi nece Hrvatima oprostit Jasenovac. Ni Hrvatima katolicima ni Hrvatima islamistima.
Suzivota izmedju Srba i Hrvata nece biti vise nikad i nigdje. Zato nakon Juge i BiH mora nestati sa lica zemlje.


Jeste dosadni s tim Jasenovcom. Bilo pa prošlo. Okrenimo se budućnosti.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 08:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Naša Kvačica je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ljubavi izmedju Srba i Hrvata je pukla u Jasenovcu.
Nikad Srbi nece Hrvatima oprostit Jasenovac. Ni Hrvatima katolicima ni Hrvatima islamistima.
Suzivota izmedju Srba i Hrvata nece biti vise nikad i nigdje. Zato nakon Juge i BiH mora nestati sa lica zemlje.


Jeste dosadni s tim Jasenovcom. Bilo pa prošlo. Okrenimo se budućnosti.


Buducnost je Rusija - Njemacka = Srbija - Hrvatska.
Vječno tiho neprijateljstvo.
To je jednostavno tako i nema veze. Vi imate svoju drzavu, mi svoju, nemate ni vi nista sa vama ni mi sa nama, jos da se u BiH razdjelimo i to je to. Tu smo prinudjeni da se pomažemo. Ako vam smeta i ta jadna šačica Srba u Hrvatskoj protjerajte i to kad ste vec protjerali stotine hiljada.

Objesiti za jaja prvog koji predlozi da se Srbi i Hrvati ponovo ujedine.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 09:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Simpatično @Nice.Jel ti se i četnici priviđaju kada dugo gledaš u mrak?
Jeli to strah ili bezobrazluk?
Mislim na to što mi imputiraš da pozivam na rušenje hrvatske države pa onda pretiš sa istom?
Više mi liči na strah.Vratićemo se na njega kasnije.
Ja da nudim rešenja?
Rešenje koje mi ti imputiraš u svom strahu je previše lako i ne predstavlja trajno rešenje.
Što ti ne ponudiš rešenje?
Zna se šta je rešenje.Ono je vrlo jednostavno ali ujedno i najteže.
Za bolest od koje boluje hrvatsko društvo lek je: kazna, javna osuda, zakon, promena kompletnog narativa.Sveobuhvatno unapređenje društva.Ne liberalizacija.Ne Švedska.Nego sazrevanje društva.Njegovo upristojavanje.Jeli ti uopšte jasno o čemu govorim?
Hrvati moraju da menjaju svoj identitet,zato što je on najvećim delom zasnovan na srbofobiji i ničemu više.
Morate da nađete nešto drugo što će da vas okuplja i čini jednim narodom.
U suprotnom pre ili kasnije doćiće ponovo do rata između Srba i Hrvata.
Ustaško divljanje neće niko da trpi.
Srbija kako bude bivala sve jača imaće sve manje tolerancije za jedno društvo čiji se ceo identitet i postojanje zasniva na mržnji prema Srbima gde god da se nalaze.
Taj majmun za početak koji je krvnički ubio srpskog predstavnika treba da bude osuđen na 40 godina.I javno prokužen u svim medijima i od strane političara.
Pa će sledeći majmun da ipak malo razmisli.
Ti degenerici od klinaca treba da dobiju 7-8 godina.
Mediji,političari svako ko širi međunacionalnu mržnju mora da bude kažnjen.Počistite svoju kuću i rešite svoje probleme koje imate sami sa sobom,jer vi nemate problem sa Srbima nego sa sobom.
Jeli imaš dete?Jeli smeš da odeš sa detetom na nogometnu utakmicu?To je samo jedan mikro segment.?
Kompletno upristojavanje,društva.
Itd itd..jesi razumeo šta ti govorim?
Nisi.Znam da nisi.I znam da ti se ne sviđa.Moguće da te hvata veći strah od ovoga nego od Vujadinovog magnovenja o KKOV.
I nemoj više da mi pretiš.Samom činjenicom da ti kao Hrvat meni Srbinu pretiš Hrvatskom posmatrano kroz prizmu pršlosti je tako odvratno da se teško može opisati.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 10:01 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
@kačamak ćerat ćemo se mi još, ne boj se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 10:13 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Kačamak je retard, sad spominje "nogomet" i kako se ne smije ići na utakmicu, to je istina ali je neusporedivo sa Srbijom u kojoj je gore milion puta, u Srbiji država financira huligana i službe ih kontroliraju da dilaju drogu preko njih dok u Hrvatskoj nemaju nikakve poveznice huligani i država tj Torcida si sama financira baklje itd.

Hrvatska je neusporediva sa Srbijom, nemoguće je usporediti Jergovića i Dežulovića kao soroševska piskarala sa bolidom Vučićevićom koji je njemu i istima isprao mozak kao i Kuririma, Telegrafima kao i Marićem kojem je svaka druga emisija o Hrvatima.
Prosječan Srbin u Srbiji zna sve o Hrvatima, svim političkim opcijama dok Hrvat iz Hrvatske možda zna za Vučića i to je to.

Hrvatska je milion puta "liberalnija" od Hrvatske i to je sasvim jednostavno. Grafit "kako je biti Hrvat u Srbiji" ne možemo ni zamisliti jer se to ne može dogoditi, tamo nema hrvatskih zagarantiranih predstavnika tj oni bijesni psi Vučićević, Vulin, Dačić i slični.

Ne vidim kako imaš obraza spominjati išta? Srbi rade u RH, pola Srbije radi u RH preko ljeta i nitko nema problema, pa cijelo Trebinje koje je granatiralo Dubrovnik radi u RH i tamo nema problema.
Kako imaš obraza uopće usporedit Hrvatsku i Srbiju?

Ne uspoređuj neusporedivo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 10:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30069
Ono kad Srbi pričaju kako ne valja mrzit :zubati

https://direktno.hr/eu-i-svijet/dijaspo ... ti-149102/

Srbi, ovi naši u BiH doduše manje, ali ovi Srbi iz Srbije su hipnotizirana gomila koja živi u nekom svom šizofreničnom svemiru.

U pitanju je psihološka projekcija. Srbi najprije izmisle gomilu gluposti, a onda koriste te gluposti kao referencu, nekakvu činjenicu i dokaz za dalje.

Dakle dragi Srbi, kad pričate kako vas svi mrze, u stvari pričate o sebi. Ne znam što može pomoći da se osvijestite, možda polijevanje vodom po glavi, možda si mlatni par šamara, popijte duplu kavu, ne znam ali radite nešto jbmu. :zubati

slika

slika

slika

slika

slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 10:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Ako je jedan Zoran Milanović za Srbe Ustaša, onda tko od Hrvata ima ikakve šanse da ne bude Ustaša? :-)

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
A ljudi moji ajmo sad 20 stranica pisat o tome kako Hrvati ne vole Srbe i obrnuto.

Normalno da se ne volimo i nema tu ništa novo. I dalje vas nećemo voliti i dalje će dobivati batine na moru i Srbi i Muslimani, a ako vam se ne sviđa dobivat šamare za malo Jadrana niko vas ne tera da dolazite.

Dobro je Šešelj reko, šta imate kojeg đavla dolazit kod ustaša, ne treba se ništa čudit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kreveljenje i majmunisanje lepljenje naslovnica žute štampe neće dati nikakve rezultate.Kao da niko od nas sad ne može da uradi to isto vezano za ne žutu štampu nego rasprave u saboru.
Činjenice ostaju.
Ja mislim da sam gore napisao jedan sasvim realan post a vaše histerisanje pokazuje da sam sasvim upravu.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
s one strane dinare je napisao/la:
@kačamak ćerat ćemo se mi još, ne boj se.
Sasvim sigurno.Upravo zato i mora da se raspravlja i razgovara,da se ne bi ćerali dalje,seljaku.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kačamak je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
@kačamak ćerat ćemo se mi još, ne boj se.
Sasvim sigurno.Upravo zato i mora da se raspravlja i razgovara,da se ne bi ćerali dalje,seljaku.

Šta se bojiš pa ti uvijek možeš promjenit stranu :thumbup1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 11:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
1986 je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Sasvim sigurno.Upravo zato i mora da se raspravlja i razgovara,da se ne bi ćerali dalje,seljaku.

Šta se bojiš pa ti uvijek možeš promjenit stranu :thumbup1
Nemam ja nikakvu stranu.Nisam ja jadni dinara.Ja samo govorim o problemu koji postoji i koji hrvatsko društvo mora da reši pre svega zbog sebe ako uopšte želi da izađe iz tkz.Balkanske kaljuge,ne zbog Srba.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 12:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4386
Lokacija: Grobnik
Kačamak je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Šta se bojiš pa ti uvijek možeš promjenit stranu :thumbup1
Nemam ja nikakvu stranu.Nisam ja jadni dinara.Ja samo govorim o problemu koji postoji i koji hrvatsko društvo mora da reši pre svega zbog sebe ako uopšte želi da izađe iz tkz.Balkanske kaljuge,ne zbog Srba.


Kako izić iz balkanske kaljuge, kad nam je gotovo cjelokupna politička i kulturna elita potekla iz Jugoslavije? Od izseljeničtva se samo primao novac, ali ne pamet i mentalitet...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 12:07 
Offline

Pridružen/a: 09 svi 2019, 23:29
Postovi: 320
Skoro sve to sto vi svi kazete o "njima" je haman pa istina. Naravno, o svojima se ne govori na taj nacin. I kad saberemo sve te izjave, prvih o drugima i trecima, drugih o prvima i trecima, i trecih o prvima i drugima, dobijemo neku vrstu univerzalne istine,i spoznaje da smo hrpa balkanskih govana koja se manje vise slucajno zatekla na kontinentu na kojem bi se ustvari moglo i sasvim civilizovano i normalno zivjeti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Slažem se.
Desilo se mnogo toga lošeg i ne možemo da živimo zajedno.Zaziremo jedni od drugih sa punim pravom.
Ostaje da se izdeli ta BiH i da se taj deo priče završi.Kod Srba i Hrvata je taj deo priče završen.
Onda ostaje drugi deo koji ja nazivam upristojavanjem društva.Šta to znači?
Poštovanje ljudi koji žive unutar te tvoje države a nisu pripadnici tvog naroda.To je osnovna tekovina svake normalne civilizacije.Ne vidim šta je tu problem ali očigledno jeste.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
deder je napisao/la:
Skoro sve to sto vi svi kazete o "njima" je haman pa istina. Naravno, o svojima se ne govori na taj nacin. I kad saberemo sve te izjave, prvih o drugima i trecima, drugih o prvima i trecima, i trecih o prvima i drugima, dobijemo neku vrstu univerzalne istine,i spoznaje da smo hrpa balkanskih govana koja se manje vise slucajno zatekla na kontinentu na kojem bi se ustvari moglo i sasvim civilizovano i normalno zivjeti.


To sto ti svoj narod nazivas *** ti ne daje za pravo da tako nazivas i moj.
Moj narod je divan narod, najbolji ljudi na planeti.
A kakvi ste vi, jeste li *** ili sta vec, bas me briga, neka ste ***, vas problem.
Samo potpisi nestanak BIH i radite sta hocete. Ne stavljaj nas u isti koš sa vama jer mi smo Srbi a vi Muslimani. Drugi narod. Kontaš multietnićar?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati prebili Srbe na domaćem terenu (opet !)
PostPostano: 12 lip 2019, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Kačamak je napisao/la:
Slažem se.
Desilo se mnogo toga lošeg i ne možemo da živimo zajedno.Zaziremo jedni od drugih sa punim pravom.
Ostaje da se izdeli ta BiH i da se taj deo priče završi.Kod Srba i Hrvata je taj deo priče završen.
Onda ostaje drugi deo koji ja nazivam upristojavanjem društva.Šta to znači?
Poštovanje ljudi koji žive unutar te tvoje države a nisu pripadnici tvog naroda.To je osnovna tekovina svake normalne civilizacije.Ne vidim šta je tu problem ali očigledno jeste.


Obrni okreni, evo mene, evo vas... rat Turcima! Nekako ćemo se mi oko krsta nagoditi, polumisec mora pakavat mundije sa Balkana...
Ili ga pakujte ili se vratite raji staroj, Bosni ponosnoj u kojoj se pilo i veselilo a da te niko nije pito di se moliš...

Mrzili se ili volili, nama ne triba Florens Artman i slične budale sa naduvanom biografijom da se nagodimo šta ćemo i kako ćemo na našoj ilirskoj đedovini. Vira se već priviše miša u sve.
A mogli smo zajedno dok su Artmanova i njeni prici ili prstima...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 462 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO