HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 00:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1035 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 19 lip 2019, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23302
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Violeta kupila čapljinsku Lastu.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 19 lip 2019, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Nadam se da će Violeta biti bolji vlasnik od Zvečeva iz Požege i dignuti Lastu na preko 50, pa i 100 milijuna km prihoda. Zvečevu su drastično pali prihodi zadnjih godina pa su povukli sa sobom i Lastu. Očito su u Zvečevu negdje jako kiksali u tržišnoj utakmici i konkurencija u konditorskoj industriji ih je pomela. Grbešićev Kandit i Kraš u Hrvatskoj imaju rast prihoda. Već vidim Hercegovce Grbešića i Ćorluku kao glavne igrače u regiji kada je konditorska industrija u pitanju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 26 lip 2019, 09:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68992
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Uspješna poslovna saradnja Stanić Grupe i Koncerna Agram

Stanić Grupa i Koncern Agram, dvije najuspješnije kompanije u svojim industrijama u Bosni i Hercegovini, potpisali su sporazum o međusobnoj saradnji za period od pet godina s budućim mogućim produljenjem roka. Cilj je kroz sljedećih pet godina ostvariti razmjenu dobara u vrijednosti od 5.000.000,00 KM.

https://www.klix.ba/biznis/uspjesna-pos ... /190625058

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 26 lip 2019, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta je ovo Premier zaradio gotovo koliko i EP BiH.
Sad mi je tek jasnije zašto im toliko smeta ali je ovo jasna indikacija da su Bošnjaci narod kockara i hazardera.

Premier World Sport Čitluk dobit 46,4 milijuna KM
JP Elektroprivreda BiH s 52,4 milijuna KM
BH Telecom s 56,2 milijuna KM

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 26 lip 2019, 22:31 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 11:13
Postovi: 649
daramo je napisao/la:
Šta je ovo Premier zaradio gotovo koliko i EP BiH.
Sad mi je tek jasnije zašto im toliko smeta ali je ovo jasna indikacija da su Bošnjaci narod kockara i hazardera.

Premier World Sport Čitluk dobit 46,4 milijuna KM
JP Elektroprivreda BiH s 52,4 milijuna KM
BH Telecom s 56,2 milijuna KM


It appears there is a direct correlation between the prevalence of problem gambling and the socio-economic level of neighborhoods, with gambling problems increasing as the level of poverty of the neighborhood increases.

Those unable to find employment and/or on social assistance and living in poverty seemed to not only be at higher risk of becoming gamblers but have more serious gambling problems, including addiction.

Razlog zasto kockanje cvate u Bosnjakistanu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 02 srp 2019, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Najveći gubitaši u 2018.
mostarski Aluminij sa minusom od 70,4 milijuna KM
Ledo Čitluk sa gubitkom od 41,5 milijuna KM
Konzum Sarajevo sa 25,4 milijuna KM

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 03 srp 2019, 10:24 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 16:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
daramo je napisao/la:
Najveći gubitaši u 2018.
mostarski Aluminij sa minusom od 70,4 milijuna KM
Ledo Čitluk sa gubitkom od 41,5 milijuna KM
Konzum Sarajevo sa 25,4 milijuna KM

To su veliki gubitci na ovako malom tržištu. Hapšenje Todorića je veca izdaja od ukidanja HB.

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 03 srp 2019, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
Za Aluminij znamo, ali kako je Ledo uspio napraviti minus od 40.5 milijuna?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 03 srp 2019, 14:56 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 16:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
Naša Kvačica je napisao/la:
Za Aluminij znamo, ali kako je Ledo uspio napraviti minus od 40.5 milijuna?

To se i ja pitam, možda daju sladolede besplatno? :basket

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 13 srp 2019, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Tvornica keksa i vafla “Lasta” Čapljina nastavlja proizvodnju
Potvrdila stečajna upraviteljica Behrija Huseinbegović, koja je vodila postupak

18.06.2019 16:16

Tvornica keksa i vafla “Lasta” Čapljina nastavit će proizvodnju, a na današnjoj aukciji tvornica je prodata.
Kako je za Čapljinski portal potvrdila stečajna upraviteljica Behrija Huseinbegović, koja je vodila postupak, kupac je kompanija "Violeta".

- Aukcija je bila uspješna, kompanija "Lasta" prodata je kupcu, odnosno vlasniku firme "Violeta", i mogu reći da tvornica nastavlja proizvodnju - rekla je u izjavi za Čapljinski portal Huseinbegović.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 27 srp 2019, 16:49 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 16:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
Zamrla ova tema, potpuni kolaps privrede na hrvatskim područjima. Pogotovo u Mostaru.

Presjek stanja:
1.Aluminij-ugašen
2.EPHZHB-dovedena na ivicu ponora od strane ranije navedene firme. Krajnje ovisna o vremenskim prilikama, odnosno kiši
3.Konzum-kolaps
4.Ledo-ogromni gubici, idu ka kolapsu
5.Eronet-gube tržište(odoše im klijenti vani), jedva drže nulu ali dokad
6.Zračna Luka Mostar-gube i putnike i pare, mizeran promet prošle godine pa ih iznad vode drže samo FBIH subvencije
7.Međugorje-sve manje posjetilaca, ateizam čini svoje. Kompanija Mistral air koja je dovlačila Italijane bankrotirala
8.Kladionice-na udaru regulatora u oba entiteta, svaki dan se donose neki zakoni da im se ograniči poslovanje

Itd...

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 27 srp 2019, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De uklonite ovog majmuna. Dovoljno ste ga pustili van kaveza.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 27 srp 2019, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30418
Cuj ateizam čini svoje. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 27 srp 2019, 17:39 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Jesi ti vidio objektivnog islamskog analiticara :sega

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 27 srp 2019, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Islam i gospodarstvo.

1. Aluminij to ćemo još vidjeti kako će se rasplesti ali ovo je idealna prilika za privatizaciju.
2. EP HZHB rekao bi čovjek nikad bolje, kad bi vidio kako žive elektraši udarao bi kuranom od glavu da je on na takvom rubu ponora.
3. Konzum kolaps a tamo u Mostaru tipa nisu zatvorili niti jednu poslovnicu, ne samo u Mostaru nego u Hercegovini ne znam za nijednu, posao ide, nema radne snage, dovlače muslimane iz Stoca, Jablanice itd.
4. Ledo po Hercegovini svugdje samo njihovi sladoledi.
5. Eronet slično kao EP HZHB, imaju monopol, pogotovo u ruralnim sredinama, uživaju ko bubreg u loju.
6. Zračna luka Mostar nije zanimljiva jer većina turista ide preko Dubrovnika ili Splita.
7. Međugorje nikada više posjetitelja, fratri plivaju u lovi kao nikada, od kada Hoser šalje hvalospjeve biznis ide punom parom.
8. Viši porezi za kladionice, veća bijeda muslimana, više kockanja, veća zarada kladionica. Kolike god ti stavljao poreze ljudi će se opet kladiti, slično kao s cigarama. S tim da postoje one cake da su uplaćuju porezi Banja Luci, tko se ozbiljno kladi koristi i to.

Ozbiljniju analizu prepuštam forumskim ekonomskim stručnjacima, drži se ti analize kurana.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 28 srp 2019, 22:38 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 16:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
daramo je napisao/la:
Islam i gospodarstvo.

1. Aluminij to ćemo još vidjeti kako će se rasplesti ali ovo je idealna prilika za privatizaciju.
2. EP HZHB rekao bi čovjek nikad bolje, kad bi vidio kako žive elektraši udarao bi kuranom od glavu da je on na takvom rubu ponora.
3. Konzum kolaps a tamo u Mostaru tipa nisu zatvorili niti jednu poslovnicu, ne samo u Mostaru nego u Hercegovini ne znam za nijednu, posao ide, nema radne snage, dovlače muslimane iz Stoca, Jablanice itd.
4. Ledo po Hercegovini svugdje samo njihovi sladoledi.
5. Eronet slično kao EP HZHB, imaju monopol, pogotovo u ruralnim sredinama, uživaju ko bubreg u loju.
6. Zračna luka Mostar nije zanimljiva jer većina turista ide preko Dubrovnika ili Splita.
7. Međugorje nikada više posjetitelja, fratri plivaju u lovi kao nikada, od kada Hoser šalje hvalospjeve biznis ide punom parom.
8. Viši porezi za kladionice, veća bijeda muslimana, više kockanja, veća zarada kladionica. Kolike god ti stavljao poreze ljudi će se opet kladiti, slično kao s cigarama. S tim da postoje one cake da su uplaćuju porezi Banja Luci, tko se ozbiljno kladi koristi i to.

Ozbiljniju analizu prepuštam forumskim ekonomskim stručnjacima, drži se ti analize kurana.

Ovo ti odgovor?
Sve gore navedeno su činjenice a ne mokri snovi kao tvoj "odgovor".

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 23 kol 2019, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Prolazio kroz BiH nedavno. Išao putem Gradiška - Kupres. Šta da kažem osim jad i bjeda kroz cijelu RS. Čak me i BL razočarala.

U prvom hrvatskom selu u Kupresu se već vidi razlika. Trokatnice, auti, ljudi, uređene ćuprije. Inaće cijeli taj kraj Kupres, Tomislavgrad, Livno sam zaista imo osjećaj da se nalazim u Hrvatskoj. Kuće su me najviše fascinirale. Ostalo sve uredno, kulturno, ima života i rada (možda zbog toga što je ljeto neznam kako je u ostatku godine).

Išao sam i kroz fekalistan, Bugojno kasaba, odvratno, RS izgleda daleko urednije. Dalje da ne pričam. Tek sam u centru Novog Travnika opet dobio dojam normalnog na kakvog sam naviko u Hrvatskoj. Ovaj dio od Bile do Viteza izgleda strašno. Firma do firme, zgrada do zgrade, ugodno me iznenadilo.

Sve u svemu, Hrvati su New York za ostatak BiH. Šteta što je situacija takva kakva je. Mislim da je najveći razlog iseljavanja taj što ljudi ne žele imat posla s Muslimanima. Ko bi i htio kad su takvi neuredni.

Da je postojala neka međa od ranije nebi bilo ni blizu ovako. Barem moj dojam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 23 kol 2019, 21:59 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
1986 je napisao/la:
Prolazio kroz BiH nedavno. Išao putem Gradiška - Kupres. Šta da kažem osim jad i bjeda kroz cijelu RS. Čak me i BL razočarala.

U prvom hrvatskom selu u Kupresu se već vidi razlika. Trokatnice, auti, ljudi, uređene ćuprije. Inaće cijeli taj kraj Kupres, Tomislavgrad, Livno sam zaista imo osjećaj da se nalazim u Hrvatskoj. Kuće su me najviše fascinirale. Ostalo sve uredno, kulturno, ima života i rada (možda zbog toga što je ljeto neznam kako je u ostatku godine).

Išao sam i kroz fekalistan, Bugojno kasaba, odvratno, RS izgleda daleko urednije. Dalje da ne pričam. Tek sam u centru Novog Travnika opet dobio dojam normalnog na kakvog sam naviko u Hrvatskoj. Ovaj dio od Bile do Viteza izgleda strašno. Firma do firme, zgrada do zgrade, ugodno me iznenadilo.

Sve u svemu, Hrvati su New York za ostatak BiH. Šteta što je situacija takva kakva je. Mislim da je najveći razlog iseljavanja taj što ljudi ne žele imat posla s Muslimanima. Ko bi i htio kad su takvi neuredni.

Da je postojala neka međa od ranije nebi bilo ni blizu ovako. Barem moj dojam.


Ma ja, sve sama Mittelojropa. Ne pretjeruj.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 01 stu 2019, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Zna li netko koliko je tvrtki iz Zagreba i Hrvatske prisutno u HercegBosni?

Meni se čini da i nema baš previše kompanija iz Hrvatske koje ulažu u npr. Hercegovinu, dok npr. hercegovački poduzetnici osjetno više ulažu u Hrvatsku i Zagreb. Npr. Nsoft Mostar preko svoje tvrtke N-Soft Solutions d.o.o. Zagreb ostvaruje najmanje 30 milijuna kn prihoda, sigurno su stvorili nekoliko desetaka radnih mjesta u Zagrebu, tvrtka Grafotisak Grude preko svoje ZG tvrtke fokus d.o.o. ostvaruje najmanje 200 milijuna kn prihoda godišnje, tvrtka Lumen Grude u Zagrebu ima trgovinu i zapošljavaju najmanje desetak ljudi, Violeta Grude ima u blizini Zagreba svoju tvornicu i preko 200 zaposlenih, vlasnik Feala iz Širokog Brijega je uložio u stambeno poslovni projekt Meandar Zagreb preko desetak milijuna eura, Ez engineering Široki Brijeg ima svoje tvrtke u Zadru i Bibinjama, Lager Posušje i Stanić grupa stalno traže preko oglasa u Hrvatskoj radnike, vlasnik Euroherc osiguranja je sjedište svoje tvrtke koju je osnovao u Ljubuškom prebacio u Zagreb...

Uglavnom, poduzetni Hercegovci ulažu dosta u Zagreb i stvaraju nova radna mjesta u Hrvatskoj umjesto da je obrnuto, odnosno da tvrtke iz Hrvatske i Zagreba stvaraju nova radna mjesta u Hercegovini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 02 stu 2019, 10:26 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
robelec je napisao/la:
Zna li netko koliko je tvrtki iz Zagreba i Hrvatske prisutno u HercegBosni?

Meni se čini da i nema baš previše kompanija iz Hrvatske koje ulažu u npr. Hercegovinu, dok npr. hercegovački poduzetnici osjetno više ulažu u Hrvatsku i Zagreb. Npr. Nsoft Mostar preko svoje tvrtke N-Soft Solutions d.o.o. Zagreb ostvaruje najmanje 30 milijuna kn prihoda, sigurno su stvorili nekoliko desetaka radnih mjesta u Zagrebu, tvrtka Grafotisak Grude preko svoje ZG tvrtke fokus d.o.o. ostvaruje najmanje 200 milijuna kn prihoda godišnje, tvrtka Lumen Grude u Zagrebu ima trgovinu i zapošljavaju najmanje desetak ljudi, Violeta Grude ima u blizini Zagreba svoju tvornicu i preko 200 zaposlenih, vlasnik Feala iz Širokog Brijega je uložio u stambeno poslovni projekt Meandar Zagreb preko desetak milijuna eura, Ez engineering Široki Brijeg ima svoje tvrtke u Zadru i Bibinjama, Lager Posušje i Stanić grupa stalno traže preko oglasa u Hrvatskoj radnike, vlasnik Euroherc osiguranja je sjedište svoje tvrtke koju je osnovao u Ljubuškom prebacio u Zagreb...

Uglavnom, poduzetni Hercegovci ulažu dosta u Zagreb i stvaraju nova radna mjesta u Hrvatskoj umjesto da je obrnuto, odnosno da tvrtke iz Hrvatske i Zagreba stvaraju nova radna mjesta u Hercegovini.

Umjesto da taj novac ulazu ovamo, il u srednju bosnu oni lete u Zagreb. Al kad je sve nakaradno onda i ove informacije ne cude...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 02 stu 2019, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
E moj Diablo, trebao bi biti ponosan na snagu hercegovačkog gospodarstva koje nije ograničeno samo na lokalno i BiH tržište, već se širi i raste. Upravo rast i širenje omogućava mnogim hercegovačkim poduzetnicima da njihove tvrtke matice u Hercegovini budu još jače.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 02 stu 2019, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
robelec je napisao/la:
Zna li netko koliko je tvrtki iz Zagreba i Hrvatske prisutno u HercegBosni?

Meni se čini da i nema baš previše kompanija iz Hrvatske koje ulažu u npr. Hercegovinu, dok npr. hercegovački poduzetnici osjetno više ulažu u Hrvatsku i Zagreb. Npr. Nsoft Mostar preko svoje tvrtke N-Soft Solutions d.o.o. Zagreb ostvaruje najmanje 30 milijuna kn prihoda, sigurno su stvorili nekoliko desetaka radnih mjesta u Zagrebu, tvrtka Grafotisak Grude preko svoje ZG tvrtke fokus d.o.o. ostvaruje najmanje 200 milijuna kn prihoda godišnje, tvrtka Lumen Grude u Zagrebu ima trgovinu i zapošljavaju najmanje desetak ljudi, Violeta Grude ima u blizini Zagreba svoju tvornicu i preko 200 zaposlenih, vlasnik Feala iz Širokog Brijega je uložio u stambeno poslovni projekt Meandar Zagreb preko desetak milijuna eura, Ez engineering Široki Brijeg ima svoje tvrtke u Zadru i Bibinjama, Lager Posušje i Stanić grupa stalno traže preko oglasa u Hrvatskoj radnike, vlasnik Euroherc osiguranja je sjedište svoje tvrtke koju je osnovao u Ljubuškom prebacio u Zagreb...

Uglavnom, poduzetni Hercegovci ulažu dosta u Zagreb i stvaraju nova radna mjesta u Hrvatskoj umjesto da je obrnuto, odnosno da tvrtke iz Hrvatske i Zagreba stvaraju nova radna mjesta u Hercegovini.


i Welplast Posušje ima svoju filijalu u Zagrebu, zove se Modepack i 70% prihoda ostvaraju od izvoza, tek su u povojima (oko 3 milijuna eura prihoda), ali će po ovome što znam brzo ekspandirati.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 02 stu 2019, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
robelec je napisao/la:
E moj Diablo, trebao bi biti ponosan na snagu hercegovačkog gospodarstva koje nije ograničeno samo na lokalno i BiH tržište, već se širi i raste. Upravo rast i širenje omogućava mnogim hercegovačkim poduzetnicima da njihove tvrtke matice u Hercegovini budu još jače.


vidi se da nije u nikakvom biznisu, investicija u Hrvatsku je stvar higijene svake bolje firme jer iz Hrvatske s lakoćom pokrivaš tržište od preko 500 milijuna ljudi.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 04 stu 2019, 18:25 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
dudu je napisao/la:
robelec je napisao/la:
E moj Diablo, trebao bi biti ponosan na snagu hercegovačkog gospodarstva koje nije ograničeno samo na lokalno i BiH tržište, već se širi i raste. Upravo rast i širenje omogućava mnogim hercegovačkim poduzetnicima da njihove tvrtke matice u Hercegovini budu još jače.


vidi se da nije u nikakvom biznisu, investicija u Hrvatsku je stvar higijene svake bolje firme jer iz Hrvatske s lakoćom pokrivaš tržište od preko 500 milijuna ljudi.

Investicija u Hrvatsku da, al njen manji dio... Dok bi veci trebao ostati ovamo iz vise razloga, zar ne??Trziste EU ti je priblizno dostupno kod nas kao i u Zagrebu, samo moras imat kvalitetu...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Gospodarstvo Hercegbosne
PostPostano: 04 stu 2019, 18:26 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Violeta ulaže 20 miliona maraka za obnovu tvornice keksa Lasta
https://www.klix.ba/biznis/privreda/vio ... /191104126

E ovo je lijepa vijest...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1035 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO