HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 18:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3060 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 123  Sljedeća

Za koga ćete glasovati na Predsjedničkim izborima?
Kolinda Grabar Kitarović 34%  34%  [ 28 ]
Zoran Milanović 21%  21%  [ 17 ]
Miroslav Škoro 34%  34%  [ 28 ]
Mislav Kolakušić 4%  4%  [ 3 ]
Ivan Pernar 7%  7%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 82
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 09:05 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Mostarska bolnica :D

Koliko je Hrvatska uzela novca preko Buškog jezera?

Koliko preko izvoza svog smeća dok je Todorić bio na vlasti preko leđa Hrvata u BiH ili na kraju prodajom HRHB zbog istočne Slavonije i RSK.

Koga je hvalio američki ambasador zbog podrške političkom Sarajevu? Bio je Komšić i u vremenu HDZ-a, bila je platforma u vremenu HDZ-a pa ne vidim da ti smeta to.

Milanović je *** ali pošteni i upravo on je promijenio politiku prema BiH nakon što je Dragan Čović došao kod njega, došao je u Mostar prvi dan nakon nereda i postavio je se bolje od Kolinde iako taj SDP ne mogu smislit ne zbog njega nego zbog onog Glavaševića, Jovanovića, Ostojića tj sveukupnih glasača SDP-a.

Milanović je više bio iznimka, da se razumimo glasači SDP-a bi sutra popili Hrvate u BiH ali Milanović nam je pomogao i to je činjenica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 09:15 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Tifusari su odvratni sa svojim jugoslovenstvom i odnosom prema RKC, domoljubima i oni će glasati za njih zbog ideologije a ne zbog ekonomskih rezultata tj Hrvatska je jedina gotovo jednonacionalna država u kojoj se glasa na račun krvi.

Za Hrvate su štetni tifusari kao i ovi odvratni cvjećari poput jednog Pernara, Pernar je u školi bio nacist i zbog toga je i izbačen iz jedne pa ne čudi njegova podrška svom cvijeću i veličanje Kraljevića u Saboru uz napadanje Tuđmana tj teško je reći koja je gora od ove 2 opcije, drago mi je što je pukao iako je kupio glasove mladih SDP-a jer mi je odvratniji od njih.
Haso je praktički politički musliman i Hrvatska je jedina država u Europi u kojoj je vođa desnice musliman :D

Hrvati u BiH nebi ni trebali glasati na hrvatskim izborima, ja da sam na mjestu mnogih nebi glasa jer nemaš ti tu nekog izbora jer nemaš ti mnogo od zavisti od Hrvatske. Davati će tebi Hrvatska podršku sve dok ih ne ucijeni neki američki ambasador poput Jandrokovića i sa RH treba imati poštene odnose a ne služiti vazalno.

Najbolje je da se RH zalaže za ulazak u BiH, to je Muslimanima nešto najcrnje jer će im to smanjiti brojno stanje i vjerujem da je to najbolje kako RH može pomoći.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Malo sam pogledao online ankete "naših" portala i svašta tu ima.

Večernji.hr, navodno 80 tisuća čitatelja glasovalo, Kolinda 35% imala do jučer, ali odjednom Kolakušić sa 15 skočio na preko 27% i trenutno je ispred Kolinde.
slika

Prema portalu zabranjeni.hr u vodstvu je Miroslav Škoro sa 35%, slijedi Milanović sa 34%, Kolinda Grabar-Kitarović ima 13%, Mislav Kolakušić 11% te je Ivan Pernar sa 7% glasova zadnji. Očito Danica Spasović sa svojim botovim i dežurnim partijskim zgubidanima opet manipulira, a tu su i botovi od Bujaneca koji su digli Škoru sa 15 na 35% u zadnja 24 sata, samo su zaboravili na anketu večernjaka koju su aktivisti Kolakušića dobro preparirali, tamo je Milanović tek treći, a Škoro četvrti.

Ovo je anketa portala Direktno.hr, Pernar drugi!
slika

Uglavnom, cirkus od anketa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5206
Šta je sa Božo Petrov?
Most se ništa ne javlja...

Kad će bit izbori?
Meni se čini da će Kolinda jašit do 27.12. tako da što više se može naslikavat za vrijeme presjedanja EU 2020. To znači da bi tek tamo u Veljači predala "krunu".

Jeli Mićo prvi hercegovac koji se kandidiro (još ne službeno) za Predsjednika?
Piše da mu je ćaća iz Rame...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 15:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24675
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ti si zaboravio na Bandića.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Brane je napisao/la:
Šta je sa Božo Petrov?
Most se ništa ne javlja...


Most se urušava. Gradonačelnik Vrgorca Pranić se nedavno razišao s Petrovom i Grmojom. Glavešine mosta su i u hladnim odnosima s Omiškom nezavisnom listom koju predvodi bivši mostov ministar Ivan Kovačić. Najpametnije bi mostašima bilo da se ujedine sa Suverenistima Ruže Tomašić jer ih veći dio javnosti kroz Buljeve istupe percipira desnima, ali Petrov želi i dalje zadržati nekakav centristički pristup politici i profitirati na protesnim glasovima. Ne shvaća Petrov da novi politički klaun Kolakušić kupi njihove glasove i da je vrijeme mosta prošlo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 21:06 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
bobanovski je napisao/la:
Mostarska bolnica :D

Koliko je Hrvatska uzela novca preko Buškog jezera?

Koliko preko izvoza svog smeća dok je Todorić bio na vlasti preko leđa Hrvata u BiH ili na kraju prodajom HRHB zbog istočne Slavonije i RSK.

Koga je hvalio američki ambasador zbog podrške političkom Sarajevu? Bio je Komšić i u vremenu HDZ-a, bila je platforma u vremenu HDZ-a pa ne vidim da ti smeta to.

Milanović je *** ali pošteni i upravo on je promijenio politiku prema BiH nakon što je Dragan Čović došao kod njega, došao je u Mostar prvi dan nakon nereda i postavio je se bolje od Kolinde iako taj SDP ne mogu smislit ne zbog njega nego zbog onog Glavaševića, Jovanovića, Ostojića tj sveukupnih glasača SDP-a.

Milanović je više bio iznimka, da se razumimo glasači SDP-a bi sutra popili Hrvate u BiH ali Milanović nam je pomogao i to je činjenica.

Kakav muk botova na ovaj komentar hahaha, sigurno ne zele vise trolati temu... :zubati

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6905
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
MOST je sebi potpisao smrtnu presudu kada nije želio u koaliciju sa HDZ-om iz samo njima znanih razloga,da bi nakon sljedećih izbora neizravno doveo na vlast Vojislava Stanimirovića...

A Škoro mi je sumnjiv,što Bobovac reče...pojavio se niotkuda i prisutniji je u medijima nego snaha Dalija birvaktile...
k tome ga još Stjepan Mesić hvali...
čudno mi je to,jako...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2416
Lokacija: HR
Mesić je pohvalio Škoru jer navija za Milanovića, a Škoro je poželjniji finalist od Kolinde.
Levičari se nadaju Škori u drugom krugu, jer bi tada Milanović bio favorit.
Ako uđe Kolinda u drugi krug Milanović nema šanse.
Zato se nadaju da će Škoro zagrabit velikibdio glasova desnog centra Kolindi, plus desnica cijela će glasati za Škoru (glasovi sa europskih od suverenista, neovisnih i Petir).
Al glupan Mesić ne svaća da mu radi antireklamu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Online ankete su obično sranje. I ove telefonske su jako nepouzdane, a te online su smeće.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6123
Diablo je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Mostarska bolnica :D

Koliko je Hrvatska uzela novca preko Buškog jezera?

Koliko preko izvoza svog smeća dok je Todorić bio na vlasti preko leđa Hrvata u BiH ili na kraju prodajom HRHB zbog istočne Slavonije i RSK.

Koga je hvalio američki ambasador zbog podrške političkom Sarajevu? Bio je Komšić i u vremenu HDZ-a, bila je platforma u vremenu HDZ-a pa ne vidim da ti smeta to.

Milanović je *** ali pošteni i upravo on je promijenio politiku prema BiH nakon što je Dragan Čović došao kod njega, došao je u Mostar prvi dan nakon nereda i postavio je se bolje od Kolinde iako taj SDP ne mogu smislit ne zbog njega nego zbog onog Glavaševića, Jovanovića, Ostojića tj sveukupnih glasača SDP-a.

Milanović je više bio iznimka, da se razumimo glasači SDP-a bi sutra popili Hrvate u BiH ali Milanović nam je pomogao i to je činjenica.

Kakav muk botova na ovaj komentar hahaha, sigurno ne zele vise trolati temu... :zubati


Pa jesam ti neki dan objasnio. Kad dodjes sa ovakvim besmislicama medju pismene ljude odmah te odjebu . I zato nitko ne odgovara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Diablo je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:


Pjevač želi promjenu Ustava/ polupredsjedničku republiku te nadtuđmanovske ovlasti lol. Ima dobre šanse. Hrvati uvijek hoće japu, to im je u krvi.

Tako i treba jer se samo predsjednik izravno bira kao volja naroda dok svi ostali neizravno,onako kako stranim centrima moci odgovara...
Sa spotom je pogodio "u sridu" te mislim da ce povuc na izbore velik broj slobodnih, onih koji nisu dio stranackih masinerija !!


Ma daj ne lupaj, Diablo. Dobro su te već oprali i znam da to ne djeluje na tebe niti će ti promijeniti mišljenje, ali da ti i ja kažem - pričaš gluposti.

Bira se itekako premijer izravno i svi su oni istaknuti, prije izbora Orešković je jedino bio plod dogovora zbog nezapamćene situacije tada....I još je bio najbolji hrvatski premijer, po meni zadnja nada da smo mogli krenuti zdravim smjerom. Ako ga narod nije htio što nije izglasao 2/3 Karamarka kako je on najavljivao haha. Tvoja opsjednutost nekim tobožnjim gospodarima iz sjene su samo teorije urote.

To ne znači da Škoro nema šanse, dapače. Ja bih se danas dok ovo pišem kladio da će baš on postati predsjednik. Nisam ni nužno siguran da bi bio toliko loš... Ali da je nužno spas za ovu državu neka direktna demokracija u kojoj će neobaviješten i naivan narod kao Hrvati glasovati za sve što im se dobro proda i da moramo nekom pjevaču koji se politikom bavio jedino kad je na pola saborskog mandata otišao s funkcije sve to dati na veresiju je smiješno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 22:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ne znam, nisam siguran da bi Škoro bio bolji izbor od Milanovića što se tiče Hrvata u BiH.
Pogotovo ako se uzme u obzir političko neiskustvo i pozadina koja ga gura.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30494
s one strane dinare je napisao/la:
Prije bih si pucao u glavu nego glasao za sdp ili bilo koje jugokomunjare, ljevicare, liberale, itd., eto sad mozes mirno spavat. :D
Nego kako komentiras odluke sredisnjice o neogranicenom uvozu najjeftinije afroazijatske radne snage? Jesi li svjestan di to vodi?
Jesli li svjestan da ovaj hdz nema veze ni sa desnicom ni sa krscanstvom ni sa konzervatizmom itd., vec sve suprotno? Kako ih zvati nego strankom izdajnika.


Stranka izdajnika naravno. Ne može se zvati hrvatskom strankom ako dovodi Bangladeš. HDZ je bangladeška stranka, trebaju se zvati BDZ.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30494
robelec je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
Nego kako komentiras odluke sredisnjice o neogranicenom uvozu najjeftinije afroazijatske radne snage? Jesi li svjestan di to vodi?


Jesi li ti svjestan da BDP mora rasti? Naše gospodarstvo se zahuktalo, ekonomski institut Zagreb nam predviđa rast od 5%, a radne snage nema. Poslodavci koji generiraju taj rast su ucijenili Vladu i nemaju izbora u Vladi jer se proračun mora puniti da bi bilo prostora za nove porezne reforme, rast plaća u javnim službama, mirovine, dječje doplatke, rodiljne naknade itd.


BDP ne mora rasti. Mirovine, dječji doplatci, rodiljne naknade, plaće uhljeba, sve je to bolje da je što manje ako je cijena pretvoriti Hrvatsku u Bangladeš.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Diablo je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Mostarska bolnica :D

Koliko je Hrvatska uzela novca preko Buškog jezera?

Koliko preko izvoza svog smeća dok je Todorić bio na vlasti preko leđa Hrvata u BiH ili na kraju prodajom HRHB zbog istočne Slavonije i RSK.

Koga je hvalio američki ambasador zbog podrške političkom Sarajevu? Bio je Komšić i u vremenu HDZ-a, bila je platforma u vremenu HDZ-a pa ne vidim da ti smeta to.

Milanović je *** ali pošteni i upravo on je promijenio politiku prema BiH nakon što je Dragan Čović došao kod njega, došao je u Mostar prvi dan nakon nereda i postavio je se bolje od Kolinde iako taj SDP ne mogu smislit ne zbog njega nego zbog onog Glavaševića, Jovanovića, Ostojića tj sveukupnih glasača SDP-a.

Milanović je više bio iznimka, da se razumimo glasači SDP-a bi sutra popili Hrvate u BiH ali Milanović nam je pomogao i to je činjenica.

Kakav muk botova na ovaj komentar hahaha, sigurno ne zele vise trolati temu... :zubati


99% onih koji daju glas Milanoviću i SDP-u na izborima percipira Hrvate u BiH kao parazite koji žive na grbači RH proračuna. Milijun puta sam na HR portalima ušao u obračune s botovima i trolovima SDP-a pokušavajući im objasniti kolike zapravo financijske koristi Hrvatska ima od Hrvata u BiH. Objašnjavao sam kako Hrvatska izvozi u BiH preko milijardu i pol € robe, a 70% te robe se izveze i potroši u županijama gdje su Hrvati većina i zato Hrvatska jedino sa BiH ostvaruje suficit u robnoj razmjeni.

Posijao sam tisuće komentara na društvenim mrežama i portalima u obračunu sa ljevičarskim trolovima o tome kako samo Tedeschi preko svog prijatelja Mire Muse koji je vlasnik tvrtke Ataco Mostar zaradi stotine milijune kn od Hrvata u BiH. Naglašavao sam da samo na Buškom jezeru HEP odnosno Hrvatska zaradi 200 milijuna kn, ali uzalud jer ljevičarski mentalni sklop ne možeš izmijeniti, oni ne priznaju argumente već samo zavičajni šovinizam, a otkuda ta mržnja? Gdje je Milanović u cijeloj toj priči? Zašto njegovo biračko tijelo najviše šovinističkih komentara preko društvenih mreža i portala ispisuje protiv BiH Hrvata? Zašto sam Milanović kao i njegovi svjetonazorski mediji nikada nisu informirali svoje biračko tijelo i čitateljstvo o koristi koju Hrvatska od Hrvata u BiH ima?

Ma koga boli kur*c što se on pojavio u Mostaru, mediji o tome uopće nisu tada ni pisali, umjesto toga, na naslovnicama Milanovićevih medija su se širili naslovi kako HVO branitelji parazitiraju na grbači hrvatskog državnog proračuna i kako se Matić bori da HVO branitelji ne opeljuše RH proračun.

Znate li kakve su posljedice takvih naslova? Javnost se hrani i odgaja da prezire BiH Hrvate. Zašto? Pa da se homogenizira i mobilizira ljevičarsko biračko tijelo jer njima uvijek netko mora biti kriv, a to smo mi Hercegovci, dežurni krivci za sve.

Ako nešto zamjeram smradu Milanoviću, zamjeram mu što je dio te hajke koja se godinama usmjerava protiv BiH Hrvata i njegov odlazak u Mostar ništa ne znači ni vam Hrvatima u BiH ni nama Hrvatima BiH korijena u Hrvatskoj jer time nije izmijenio percepciju u ljevičarskoj javnosti da smo mi Hrvati BiH korijena najveće zlo u državi. Podržavati Milanovića u bilo kojem kontekstu znači podržavati i sve one koji njemu daju glasove, a ispisuju najgore moguće komentare protiv BiH Hrvata. Baš takav mazohist nisam da idem na ruku onima koji meni kao Hrvatu hercegovačkih korijena žele zlo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 23:07 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13490
Lokacija: ZG
Milanovic je ok, no njegovo biracko tijelo nije. To je bottom line.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 23:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tada je Hrvatima značio jer su Muslimani mislili da mogu paliti i po hrvatskim gradovima jer su u RH na vlasti ljevičari.
Tad im je Zoki opalio samo takvu šamarčinu a onda i u drugi obraz s onom poznatom da Hrvate neće ostaviti s Muslimanima ako Srbi odu.

Biračko tijelo SDP-a je druga stvar, njima smeta sama Hrvatska a kamoli Hrvati u BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 23:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
PCM je napisao/la:
Milanovic je ok, no njegovo biracko tijelo nije. To je bottom line.


Ma nije Milanović ok, unazadio nas je gospodarski, zloupotrebljavao je represivni aparat u obračun sa svima tko mu je bio trn u oku. Njemu, njegovom bratu, Kotramanoviću, Ostojiću, Cvitanu, Bertini i ostaloj ekipi oko njega je mjesto u zatvoru!

Poreznica Ana Marčeta je otkrila muljanja Kreše Milanovića koja mu je omogućio Zoran Milanović, pa smijenjena zbog Cvitanovih pritisaka https://www.zabranjeni.hr/vijesti/afera-p ... vh9Wt8PmM8

Mladen Hrgarek SDP-ov PR savjetnik ga optužio za izvlačenje novca iz SDP-a pa ga Milanovićeva mafijaška ekipa ušutkala prijetnjama, jadan čovjek je danas teško bolestan i totalno uništen. https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... 0oDbigoBKk

Pogodovao svom prijatelju Igoru Kneževiću https://vijesti.hrt.hr/355495/unosni-po ... GzTBVxDVpo

Znam za još neke sočnije mutne radnje vezane za Milanovića, a o kojima ni jedan medij nikada nije pisao, ali to nije za ovaj forum jer nisam budala da se uvalim u neprilike zbog zla koje se probudilo i jako je aktivno po forumima i portalima te još uvijek ima kontrolu nad mnogim ljudima u DORH-u i MUP-u.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 25 lip 2019, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
daramo je napisao/la:
Tada je Hrvatima značio jer su Muslimani mislili da mogu paliti i po hrvatskim gradovima jer su u RH na vlasti ljevičari.
Tad im je Zoki opalio samo takvu šamarčinu a onda i u drugi obraz s onom poznatom da Hrvate neće ostaviti s Muslimanima ako Srbi odu.

Biračko tijelo SDP-a je druga stvar, njima smeta sama Hrvatska a kamoli Hrvati u BiH.


Znaš li ti tko je obitelji Milanović s grbe skinuo kreditna dugovanja teška preko 30 milijuna kn? To su braća Bašić iz Posušja (vlasnici Lagera) i Miro Đurišić iz Posušja. Otkuda ta ekipa i Milanović u nekakvim kombinacijama? Dosta je toga objašnjeno u ovom članku: https://www.zabranjeni.hr/vijesti/poslovn ... uga/99529/ ali ni blizu nisu išli u razortkivanje te interesne družbe. Milanovića isključivo gura interes i moć. *** se privatno druži sa jako sumnjivim Hercegovcima, a svom biračkom tijelu prodaje priče kako ih zli Hercegovci Pripuz, Bandić i Mamić pljačkaju. Tip je psihopat, Čermak se slizao s njime samo zato da ne bude u fokusu DORH-a i medija jer zna tko drži represivni aparat. U pozadini mnogih Milanovićevih poteza se kriju jako mračne stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 lip 2019, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6289
robelec je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Kakav muk botova na ovaj komentar hahaha, sigurno ne zele vise trolati temu... :zubati


99% onih koji daju glas Milanoviću i SDP-u na izborima percipira Hrvate u BiH kao parazite koji žive na grbači RH proračuna. Milijun puta sam na HR portalima ušao u obračune s botovima i trolovima SDP-a pokušavajući im objasniti kolike zapravo financijske koristi Hrvatska ima od Hrvata u BiH. Objašnjavao sam kako Hrvatska izvozi u BiH preko milijardu i pol € robe, a 70% te robe se izveze i potroši u županijama gdje su Hrvati većina i zato Hrvatska jedino sa BiH ostvaruje suficit u robnoj razmjeni.

Posijao sam tisuće komentara na društvenim mrežama i portalima u obračunu sa ljevičarskim trolovima o tome kako samo Tedeschi preko svog prijatelja Mire Muse koji je vlasnik tvrtke Ataco Mostar zaradi stotine milijune kn od Hrvata u BiH. Naglašavao sam da samo na Buškom jezeru HEP odnosno Hrvatska zaradi 200 milijuna kn, ali uzalud jer ljevičarski mentalni sklop ne možeš izmijeniti, oni ne priznaju argumente već samo zavičajni šovinizam, a otkuda ta mržnja? Gdje je Milanović u cijeloj toj priči? Zašto njegovo biračko tijelo najviše šovinističkih komentara preko društvenih mreža i portala ispisuje protiv BiH Hrvata? Zašto sam Milanović kao i njegovi svjetonazorski mediji nikada nisu informirali svoje biračko tijelo i čitateljstvo o koristi koju Hrvatska od Hrvata u BiH ima?

Ma koga boli kur*c što se on pojavio u Mostaru, mediji o tome uopće nisu tada ni pisali, umjesto toga, na naslovnicama Milanovićevih medija su se širili naslovi kako HVO branitelji parazitiraju na grbači hrvatskog državnog proračuna i kako se Matić bori da HVO branitelji ne opeljuše RH proračun.

Znate li kakve su posljedice takvih naslova? Javnost se hrani i odgaja da prezire BiH Hrvate. Zašto? Pa da se homogenizira i mobilizira ljevičarsko biračko tijelo jer njima uvijek netko mora biti kriv, a to smo mi Hercegovci, dežurni krivci za sve.

Ako nešto zamjeram smradu Milanoviću, zamjeram mu što je dio te hajke koja se godinama usmjerava protiv BiH Hrvata i njegov odlazak u Mostar ništa ne znači ni vam Hrvatima u BiH ni nama Hrvatima BiH korijena u Hrvatskoj jer time nije izmijenio percepciju u ljevičarskoj javnosti da smo mi Hrvati BiH korijena najveće zlo u državi. Podržavati Milanovića u bilo kojem kontekstu znači podržavati i sve one koji njemu daju glasove, a ispisuju najgore moguće komentare protiv BiH Hrvata. Baš takav mazohist nisam da idem na ruku onima koji meni kao Hrvatu hercegovačkih korijena žele zlo.

Dobro za Milanovica, on mi i nije u nekom fokusu al sta cemo s ostalim gore napisanim?? Mozes ti sirit demagogiju od 0-24 al vjeruj mi da se HDZ i Zagreb opcenito, ovdje svakim danom sve vise mrze...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 lip 2019, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Diablo je napisao/la:
Dobro za Milanovica, on mi i nije u nekom fokusu al sta cemo s ostalim gore napisanim?? Mozes ti sirit demagogiju od 0-24 al vjeruj mi da se HDZ i Zagreb opcenito, ovdje svakim danom sve vise mrze...

Svi nas mrze, što nebi i vi.

Idemo redom: komunjare u Hrvatskoj, Srbi (i lijevi i desni), Muslimani (i lijevi i islamisti), i eto od sada i Hrvati u BiH.

Nadam se da si ponosan što zajedno s ostalima gore navedenim mrziš Zagreb


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 lip 2019, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30494
Ma tko to mrzi Zagreb? Herceg-Bosna se ograđuje od neodgovornih pojedinaca.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 26 lip 2019, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Naša Kvačica je napisao/la:
Ma tko to mrzi Zagreb? Herceg-Bosna se ograđuje od neodgovornih pojedinaca.

Ma znam, larpda gluposti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Predsjednički izbori 2019
PostPostano: 27 lip 2019, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Diablo je napisao/la:
Mozes ti sirit demagogiju od 0-24 al vjeruj mi da se HDZ i Zagreb opcenito, ovdje svakim danom sve vise mrze...


Širim demagogiju? Otkada sam na ovom forumu, širim isključivo nekakve statističke činjenice, informacije, svoje nekakvo mišljenje, katkada dosta navijačko kada su moje stranačke i političke preferencije u pitanju, ali sve je to potkrijepljeno nekakvim argumentima.

Uglavnom komentiram na ovom forumu iz zabave, nekada iz dosade, ali najčešće iz uvjerenja i zato jer sam u neke teme dosta upućen. Zavolio sam jako ovaj forum, ali sad kada vidim da jedan Milanović na mom voljenom forumu dobro stoji, a ima biračko tijelo koje mene svakodnevno vrijeđa na večernjaku jer se borim za interese BiH Hrvata, nemam više volje tu dolaziti, razočaran sam i morat ću se pozdraviti sa svima vam.

Zbogom i uživajte u Milanoviću, Bernardiću, SDP-u i njihovom biračkom tijelu koje "obožava" nas Hrvate rodom ili korijenima iz BiH.

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

P.S. mogao bi do sutra keljiti hejterske komentare sdp-ovaca i Milanovićevih obožavatelja tko zna koje nacije i zavičaja na račun nas BiH Hrvata, ali ovo je dovoljno, i zapitajte se kako jedan političar s ovakvim biračkim tijelom može raditi u vašem interesu?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3060 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 123  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 43 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO