HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 14:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 244 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 19:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
Podnio je ostavku. I u Austriji političari podnose ostavke.

Što bi da smo Zimbabve?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 20:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Da, nakon visemjesecnih pritisaka. U Danskoj, Finskoj, ... politicar rijetko sebi dopusti uvjeravanje drugih da nije zajebao, a sam zna da jeste.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
DrMag je napisao/la:
Lovro Kuščević zajebao!


Kakav si ti autošovinist, svaki bi te Srbin za brata poželio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
buenos aires je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Lovro Kuščević zajebao!


Kakav si ti autošovinist, svaki bi te Srbin za brata poželio.


Nije tema o meni. Ja znam sto zelim svom narodu! Najbolje, da se oslobodi vaski, krpelja, lisaja, korova, tumora, metastaza.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 20:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Dalmatinci zajebali. Pad turizma, Ultra ne moze na Poljud, odrzati ce ce zadnji put u HR za par dana, poslije toga vjerojatno seli u Crnu Goru, strani gosti poceli odbijati placati paprene racune za morske plodove iz LIDLA, divlja gradnja unistila jadransku obalu. Kanalizacija u moru usmrdila dva turisticka dragulja Dubrovnik i Trogir.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
DrMag je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Kakav si ti autošovinist, svaki bi te Srbin za brata poželio.


Nije tema o meni. Ja znam sto zelim svom narodu! Najbolje, da se oslobodi vaski, krpelja, lisaja, korova, tumora, metastaza.



Tu i griješiš, ne može se narod svoj samo bičevati do iznemoglosti kao kljuse za sve što ne valja. Nije ni sve naša ideja u čemu smo...

Moraš mu kadkad i stati u stranu, braniti ga kad ga kleveću i napadaju. Svi mi želimo dobro vlastitome narodu, ali stalna kazna i kritika nije riješenje.

Niti tebe vječito negativan stav o Hrvatima (ili bilo čemu drugom) čini genijem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
buenos aires je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Nije tema o meni. Ja znam sto zelim svom narodu! Najbolje, da se oslobodi vaski, krpelja, lisaja, korova, tumora, metastaza.



Tu i griješiš, ne može se narod svoj samo bičevati do iznemoglosti kao kljuse za sve što ne valja. Nije ni sve naša ideja u čemu smo...

Moraš mu kadkad i stati u stranu, braniti ga kad ga kleveću i napadaju. Svi mi želimo dobro vlastitome narodu, ali stalna kazna i kritika nije riješenje.

Niti tebe vječito negativan stav o Hrvatima (ili bilo čemu drugom) čini genijem.


Ko bicuje narod? Trebam braniti keruma, todorica, sanadera, soljica, prljica, ... ?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
Nisi napisao Todorić, nego Dalmatinci zajebali.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 sij 2019, 14:26
Postovi: 904
hrvatima mogu oprostiti sve, sem zagadjenja jadrana ***. prosle godine u makarskoj, okupao se jednom popodne, more smrdi na kanalizaciju, morao sam se pola sata tusirati da izbijem miris razrijedjenih govana, domestosa i mokrace iz kose. sutra pokupio stvari pa na trajekt ka trpnju, pa orebic - korcula. a onda najdalja plaza na korculi koju sam mogo nac. tek tamo je voda bila ok, iako je sve na otoku skuplje, nije mi zao ... tako vam boga pravite te kolektore i prociscavajte tu kanalizaciju vise ... more nije kanalizacija, nego biser prirode koji se mora cuvati. toliko ste para uzeli na turizmu, pa mogli ste zlatne precistace napraviti da se nije kralo lopatom. hrvatska je dio eu !!! hocemol mi po bih sazivati drustveni samodoprinos da *** ne isipate u more ! pa gdje su ti poticaji i fondovi eu - dogorilo je do nokata. :neznam

https://www.index.hr/vijesti/clanak/na-sta-to-lici-makarska/2079690.aspx

_________________
mozda je sve sto govorim teska zajebancija, a mozda i zbilja. e to je sad pitanje ....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
DrMag je napisao/la:
Dalmatinci zajebali. Pad turizma, Ultra ne moze na Poljud, odrzati ce ce zadnji put u HR za par dana, poslije toga vjerojatno seli u Crnu Goru, strani gosti poceli odbijati placati paprene racune za morske plodove iz LIDLA, divlja gradnja unistila jadransku obalu. Kanalizacija u moru usmrdila dva turisticka dragulja Dubrovnik i Trogir.

Jebo me svako ak si ti naš.

Pazi turizam pada...samo se ti nadaj Turčine. Evo i stinger se prihvatio tvog zagađenja Dubrovnika. To ste na klixu pročitali, ima članak o tome pa stinger odma napisao svoje lažno iskustvo.

A ti @stinger iskreno mi je drago što si se kupo u hrvatskim ***.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 21:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Naša Kvačica je napisao/la:
Nisi napisao Todorić, nego Dalmatinci zajebali.


A ko drugi, sjest i plakat kada krocis u nova apartmanska naselja. Rado bih imenovao odgovorne, no ne znam imena krpelja iz raznih inspekcija i sluzbi koje su trebale to sprijeciti. U njima ne sjede talijani, srbi, migranti, jebiga sjede dalmatinci.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
1986 je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Dalmatinci zajebali. Pad turizma, Ultra ne moze na Poljud, odrzati ce ce zadnji put u HR za par dana, poslije toga vjerojatno seli u Crnu Goru, strani gosti poceli odbijati placati paprene racune za morske plodove iz LIDLA, divlja gradnja unistila jadransku obalu. Kanalizacija u moru usmrdila dva turisticka dragulja Dubrovnik i Trogir.

Jebo me svako ak si ti naš.

Pazi turizam pada...samo se ti nadaj Turčine. Evo i stinger se prihvatio tvog zagađenja Dubrovnika. To ste na klixu pročitali, ima članak o tome pa stinger odma napisao svoje lažno iskustvo.

A ti @stinger iskreno mi je drago što si se kupo u hrvatskim ***.

Nije tema o meni. i ako mislis da kao hrvat trebam sutjeti na razaranje hrvatskog drustva, onda jedno je sigurno nisam vas, niti si ti moj Hrvat.

Hoces mahanje iz Trogira sa rive? Da ti uslikam izljevanje kanalizacije pored mosta i nesnosnog smrad koji se provlaci ispod velebnih jahti?

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 vel 2017, 23:34
Postovi: 1765
Lokacija: Zagreb
Ma ti se Drmag hraniš previše negativom i pesimizmom, to ti nije zdravo. Morat ću ovu temu staviti na ignor.

Inače, znaš li da velik broj novinara u Hrvatskoj umire od raznih karcinoma već u ranim šezdesetim i da je općenito životni vijek novinara kraći u odnosu na ostale profesije? Možda novinari pogotovo ovi u Hrvatskoj znaju složiti super vrišteće naslovnice, možda jesu majstori ciljanog svakodnevnog spinovanja, izmišljanja, konstruiranja, selektivnog informiranja, ali dnevna doza negativnosti koje mediji isporučuju javnosti je za mnoge od njih pogubna. Treba znati dozirati negativu i crnilo, to pogotovo vrijedi za sve one koji svakodnevno upijaju negativnosti koje im mediji stave pod nos.

Uglavnom, nema savršenog društva u svijetu pa savršeno nije niti naše i stvari neće krenuti na bolje ako se samo bude kritiziralo. Svatko, ama baš svatko od nas može svojim primjerom doprinijeti da nam bude bolje, samo treba pametno i čestito raditi i ne hraniti se stalno percepcijom da smo najgori jer nismo ispunili neka svoja očekivanja i ciljeve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 08 srp 2019, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Evo jos jednog Hrvata koji hoce da zajebe, temu.

Tema nije o meni, kako ne razumijete? Ako vam se pisu analize i dijagnoze o meni, izvolite slobodno otvorite jednu i udrite. :zubati

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 09 srp 2019, 00:10 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
1986 je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Dalmatinci zajebali. Pad turizma, Ultra ne moze na Poljud, odrzati ce ce zadnji put u HR za par dana, poslije toga vjerojatno seli u Crnu Goru, strani gosti poceli odbijati placati paprene racune za morske plodove iz LIDLA, divlja gradnja unistila jadransku obalu. Kanalizacija u moru usmrdila dva turisticka dragulja Dubrovnik i Trogir.

Jebo me svako ak si ti naš.

Pazi turizam pada...samo se ti nadaj Turčine. Evo i stinger se prihvatio tvog zagađenja Dubrovnika. To ste na klixu pročitali, ima članak o tome pa stinger odma napisao svoje lažno iskustvo.

A ti @stinger iskreno mi je drago što si se kupo u hrvatskim ***.


He is fake news kako bi reko Trump.
https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmac ... -nego-lani
https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijest ... ma-kako-se


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 09 srp 2019, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Istin je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Jebo me svako ak si ti naš.

Pazi turizam pada...samo se ti nadaj Turčine. Evo i stinger se prihvatio tvog zagađenja Dubrovnika. To ste na klixu pročitali, ima članak o tome pa stinger odma napisao svoje lažno iskustvo.

A ti @stinger iskreno mi je drago što si se kupo u hrvatskim ***.


He is fake news kako bi reko Trump.
https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmac ... -nego-lani
https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijest ... ma-kako-se

Ma ako je klix napiso da smo u *** onda je to sigurno točno. Odo iselit iz Hrvatske očigledno nam turizam propada... :ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 09 srp 2019, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Covic i HNS zajebali. Podvili repove, nema ih da pruze podrsku radnicima, a mogli su poentirati.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 09 srp 2019, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
DrMag je napisao/la:
Dalmatinci zajebali. Pad turizma, Ultra ne moze na Poljud, odrzati ce ce zadnji put u HR za par dana, poslije toga vjerojatno seli u Crnu Goru


Nije zvaka za seljaka, seljacine zajebale. Zrce ce zivjeti jod dvije tri sezone i onda slijedi kljuc u bravu:

Osjeti se da ih je mnogo manje nego prijašnjih godina, priča se da je ove godine na festival došlo 8000 Britanaca, dok ih je prošle bilo 13 tisuća

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 10 srp 2019, 00:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32062
DrMag je napisao/la:
DrMag je napisao/la:
Dalmatinci zajebali. Pad turizma, Ultra ne moze na Poljud, odrzati ce ce zadnji put u HR za par dana, poslije toga vjerojatno seli u Crnu Goru


Nije zvaka za seljaka, seljacine zajebale. Zrce ce zivjeti jod dvije tri sezone i onda slijedi kljuc u bravu:

Osjeti se da ih je mnogo manje nego prijašnjih godina, priča se da je ove godine na festival došlo 8000 Britanaca, dok ih je prošle bilo 13 tisuća

Ultru i slične manifestacije treba zabraniti potpuno. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 12 srp 2019, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32062
Mar-kan je napisao/la:
DrMag je napisao/la:

Nije zvaka za seljaka, seljacine zajebale. Zrce ce zivjeti jod dvije tri sezone i onda slijedi kljuc u bravu:

Osjeti se da ih je mnogo manje nego prijašnjih godina, priča se da je ove godine na festival došlo 8000 Britanaca, dok ih je prošle bilo 13 tisuća

Ultru i slične manifestacije treba zabraniti potpuno. :kava


Ultra :angry
Nisu ni djeca za svakoga, totalna nebriga roditelja..
https://www.dnevnik.ba/dogadaji/ultra-n ... im-ulicama


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 16 srp 2019, 02:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
DrMag je napisao/la:
Zasto se Hrvat koji dodje na poziciju u neku drzavnu ili privrednu organizaciju ponasa kao krpelj ?

Zato što ste uvek bili pod drugima i zbog toga navikli da državu treba zajebati na svakom koraku, jer nije vaša. Niste navikli da državu smatrate kao svoje dobro. Hajdučki mentalitet koji ćete još dugo vući sa sobom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 16 srp 2019, 04:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kačamak je napisao/la:
Prestani da smaraš sa tim kraljem čak i na ovoj temi.
Kad već spominješ ,razum itd.Ima li veće katastrofe od Karađorđevića i njihove debilne ideje o nekakvim Jugoslavijama.Srpski narod im to nikada neće oprostiti tako da su oni samo relikt jadne prošlosti.
I ovo je kraj trolovanja i rasprave o Karađorđevićima,otvori temu o njima i piši koliko hoćeš.

Ma nije Kraljevina Jugoslavija razlog zašto je ideja o restauraciji monarhije na nivou statističke greške u Srbiji. To je bila u principu dobra ideja, ali nažalost sjebana istorijskim okolnostima. Niko tada nije bio vidovit da predvidi Hitlera.

Razlog je onaj engleski mamlaz koji ceo život nije osetio potrebu da nauči srpski jezik. Ideja o reuspostavi monarhije je definitivno umrla par minuta nakon što je sleteo nazad u zemlju i obratio se, parafraziram, "Narode moj, ja biti jako srećno što opet u svoja zemlja, ja voleti Srbija i sanjala o ovih trenutak celim život."

Marš u pičku materinu konjino engleska, odjebi nazad u London i pij čaj sa doživotnim princem Čarlijem i onom babom koja odbija da umre. Karađorđev potomak, a ne zna srpski. Nacionalna sramota. Čovek jednostavno nije dostojan da bude kralj i zato ni neće biti kralj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 16 srp 2019, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Moje misljenje je da je stanje u kojem se Hrvati nalaze posljedica geopolitickih zbivanja i ne mislim da smo napravili nekakve pretjerane greske kao narod. Dapace, neke greske koje su zapadnjaci vec napravili mi nikad necemo a nece ni Srbi. Sigurniji sam u opstanak Hrvata i Srba nego Francuza i Engleza.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 19 srp 2019, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
lik objasnio https://www.index.hr/vijesti/clanak/bri ... 01536.aspx

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zasto Hrvati sve zajebu cega se prihvate?
PostPostano: 21 srp 2019, 17:18 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Prestani da smaraš sa tim kraljem čak i na ovoj temi.
Kad već spominješ ,razum itd.Ima li veće katastrofe od Karađorđevića i njihove debilne ideje o nekakvim Jugoslavijama.Srpski narod im to nikada neće oprostiti tako da su oni samo relikt jadne prošlosti.
I ovo je kraj trolovanja i rasprave o Karađorđevićima,otvori temu o njima i piši koliko hoćeš.

Ma nije Kraljevina Jugoslavija razlog zašto je ideja o restauraciji monarhije na nivou statističke greške u Srbiji. To je bila u principu dobra ideja, ali nažalost sjebana istorijskim okolnostima. Niko tada nije bio vidovit da predvidi Hitlera.

Razlog je onaj engleski mamlaz koji ceo život nije osetio potrebu da nauči srpski jezik. Ideja o reuspostavi monarhije je definitivno umrla par minuta nakon što je sleteo nazad u zemlju i obratio se, parafraziram, "Narode moj, ja biti jako srećno što opet u svoja zemlja, ja voleti Srbija i sanjala o ovih trenutak celim život."

Marš u pičku materinu konjino engleska, odjebi nazad u London i pij čaj sa doživotnim princem Čarlijem i onom babom koja odbija da umre. Karađorđev potomak, a ne zna srpski. Nacionalna sramota. Čovek jednostavno nije dostojan da bude kralj i zato ni neće biti kralj.


Kraljevina Jugoslavija odnosno Kraljevina S.H.S. je bila ilegalni uzurpator zemalja Zvonimirove krune i loša ideja.

Inače, ne treba biti nacionalist oko tih stvari, poanta monarhizma je lojalnost. Svi koji žive na legalnom teritoriju npr. naše od Boga priznate Trojedne kraljevine moraju biti lojalni njenoj dinastiji, nije važna etnička pripadnost podanika već odanost. Kralj je Božji pomazanik i njemu je dan autoritet od Boga. Ne možeš ubiti kralja, biti nelojalan, pokretati revolucije, republike itd. jer ti se ne sviđa njegova narodnost, karakter ili monarhija. Za sve to se odgovara pred Kristom kao da si to Njemu učinio. Ne možeš uzurpirati neko kraljevstvo, teritorij tuđe krune, svrgnuti dinastiju kao da su lopovi i ubijati ih kao da su psi. Skoro sve to su učinili Austro-Ugarskoj njezini neprijatelji zajedno s antikatoličkom masonerijom kojoj je smetala katolička monarhija i Crkva (u njihovom naumu da svrgnu stari kršćanski poredak i nametnu novi liberalno/socijalistički, sekularni, internacionalistički, republički poredak iz pakla. Kraljevina Jugoslavija je potpuno ilegalno okupirala zemlje Zvonimirove krune i nije mogla imati blagoslov od Boga, a da ne spominjemo činjenicu da je njena dinastija bila u raskolu sa Crkvom. Za katolike tih vremena ta kraljevina je bila kazna, ropstvo i iskušenje kao što je još davno bilo Babilonsko ropstvo za Izraelce.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 244 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 436 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO