HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 23:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 122 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 26 srp 2019, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
1986 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Slovenci su razjebali SFRJ, a Nemci Kraljevinu Jugoslaviju, čisto da te razočaram.

Da su Hrvati htjeli Jugoslaviju, ona bi 41. bila samo okupirana minus aspiracije Mađara, Talijana, Njemaca i Bugara.

Isto tako Slovenci nebi ni pomišljali na neke avanture da ispred njih nisu bili Hrvati koji su svoj separatizam iskazivali kroz medije, društvo, politiku itd.

A pa tako kaži, iskoristili ste okolnosti koje du drugi stvorili. A ne da takijaš da ste vi bili inicijator i da ste vi stvorili pretopstavke i okolnosti da se država raspadne. Ja znam da su te tako učili u školi i da su mislite da ste vi sjebali Jugoslaviju, ali niste jbg. Nemci prvu i Slovenci drugu, to su čiinjenice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Nema nove zajedničke države.Srbi su previše uložili.Nije se isplatilo.Prevelike žrtve,potpuno bespotrebne.
BiH neće preživeti.
Sve da teče med i mleko iz inata ćemo je rasturiti do kraja.Postojanje tog smeća je uvreda za srpski narod.
Što se tiče odnosa između dva naroda,svako sebi,čist račun duga ljubav.Međusobno uvažavanje i distanca.U suprotnom novi rat.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Jel može bar jedan post bez pominjanja rata jebemu mater da mu jebem. Neće biti rata. A neće biti ni Jugoslavije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 09:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Kačamak je napisao/la:
Nema nove zajedničke države.Srbi su previše uložili.Nije se isplatilo.Prevelike žrtve,potpuno bespotrebne.
BiH neće preživeti.
Sve da teče med i mleko iz inata ćemo je rasturiti do kraja.Postojanje tog smeća je uvreda za srpski narod.
Što se tiče odnosa između dva naroda,svako sebi,čist račun duga ljubav.Međusobno uvažavanje i distanca.U suprotnom novi rat.


Pa vi med i mlijeko ne možete podneti, u tome je nevolja. Niste u svome elementu kad je dobro. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Carmello Šešelj je napisao/la:
1986 je napisao/la:
Da su Hrvati htjeli Jugoslaviju, ona bi 41. bila samo okupirana minus aspiracije Mađara, Talijana, Njemaca i Bugara.

Isto tako Slovenci nebi ni pomišljali na neke avanture da ispred njih nisu bili Hrvati koji su svoj separatizam iskazivali kroz medije, društvo, politiku itd.

A pa tako kaži, iskoristili ste okolnosti koje du drugi stvorili.

Nisam to reko, nemoj izvrtat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
WestPoint je napisao/la:
Dugo čitam ovaj forum i onako mi je milo oko srca što se Srbi i Hrvati lijepo paze između sebe, jer mi daje nadu da nova Jugoslavija nije tako daleko. Zajedništvo Srba i Hrvata je solidna osnovica da se osnuje nova Jugoslavija prije svega na teritoriju BiH (maloj Jugoslaviji) i da se Srbiji i Hrvatskoj pokaže da se može i treba zajedno živjeti i sarađivati, i da je to bolje nego sukobljavanje. Mislim da i među Muslimanima ima zdravih snaga koji bi to također htjeli i da bi trebalo što prije formirati Jugoslovenski Pokret u BiH. Pokret bi bio najširi mogući u ideološkom smislu. Vidjeli smo svi da nam sukobi samo štete i moramo se okrenuti budućnosti. Mi smo svi prije svega južni Slaveni ! Braćo i sestre, drugovi i drugarice, dame i gospodo Jugoslaveni i Jugoslavenke ... Živjela Jugoslavija !

slika

Jedni pored drugih da, zajedno ne.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
1986 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A pa tako kaži, iskoristili ste okolnosti koje du drugi stvorili.

Nisam to reko, nemoj izvrtat.

Nisi eksplicitno, ali to što si rekao to znači. Da Slovenci nisu napustili 14. Kongres SKJ i tim činom politički najavili izlazak iz Jugoslavije, i da nisu prvi proglasili nezavisnost, i time i praktično izašli iz Jugoslavije, tek onda ste se osokolili i vi proglasili nezavisnost, inače bi ćutali i bili kmetovski verni većoj državi, kao što ste to radili milenijum do tada. A u SFRJ niste bili kmetovi, nego ste imali republiku sa svim elementima države (izvršnu, zakonodavnu i sudsku vlast), na saveznom nivou su bile samo vojska i spoljni poslovi. SFRJ je bila više konfederacija nego federacija posle ustava iz 1974. godine. Imali ste samo malo manja prava od RS u današnjoj BiH (niste imali pravo veta, i niste mogli da blokirate odluku ako većina republika glasa za nju), sve ostale elemente državnosti ste imali, osim vojske i spoljnih poslova.

NDH je bila podeljena na italijansku i nemačku zonu okupacije. Da je Hitler pobedio u ratu, misliš da Musolini ne bi anektirao svoj deo? A Nemci ne bi dali svojim najvernijim saveznicima Mađarima svoj deo (pošto su Mađari non stop kukali kod njega da su dobili premalo samo Bačkom i Transilvanijom.)

I ustaše je na vlast postavio Musolini, niste vi digli pobunu i postavili ih na vlast. Do 1918. (kada ste postali konstitutivan narod u Kraljevini, i 1945. kada ste dobili svoju republiku sa svim elementima vlasti) ste uvek bili sluge nekom već skoro milenijum, lako bi se adaptirali i na nastavak takvog položaja, jer se Hitler sigurno ne bi mešao u Musolinijeve ambicije na prostoru koji ga nije zanimao i sigurno mu je ogorčena Mađarska (ogorčena i nakon što su u Beču dobili Transilvaniju i Bačku), njihov najverniji saveznik kroz celu istoriju bila važnija od vas "prljavih Slovena".

Mi smo se jedini prema vama odnosili ne samo kao prema ravnopranim prijateljima, nego kao prema rođenoj braći. Zato nas i najviše mrzite od svih u onih u čijoj većoj državi ste imali čast da budete deo. A to su svi narodi koji vas okružuju, osim Slovenaca. U vama omrznutoj Kraljevini SHS ste prvi put dobili status konstitutivnog naroda (jednog od tri temeljna) u istoriji, i to do te mere da vam se ime pominjalo u nazivu države. I to ste dobili iako ste do pet minuta pre toga pucali na nas i činili zverstva i masovne pokolje u Mačvi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
DrMag je napisao/la:
WestPoint je napisao/la:
Dugo čitam ovaj forum i onako mi je milo oko srca što se Srbi i Hrvati lijepo paze između sebe, jer mi daje nadu da nova Jugoslavija nije tako daleko. Zajedništvo Srba i Hrvata je solidna osnovica da se osnuje nova Jugoslavija prije svega na teritoriju BiH (maloj Jugoslaviji) i da se Srbiji i Hrvatskoj pokaže da se može i treba zajedno živjeti i sarađivati, i da je to bolje nego sukobljavanje. Mislim da i među Muslimanima ima zdravih snaga koji bi to također htjeli i da bi trebalo što prije formirati Jugoslovenski Pokret u BiH. Pokret bi bio najširi mogući u ideološkom smislu. Vidjeli smo svi da nam sukobi samo štete i moramo se okrenuti budućnosti. Mi smo svi prije svega južni Slaveni ! Braćo i sestre, drugovi i drugarice, dame i gospodo Jugoslaveni i Jugoslavenke ... Živjela Jugoslavija !

slika

Jedni pored drugih da, zajedno ne.


I jedni nad drugima, cisto da se djeca druže ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 12:57 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
WestPoint je napisao/la:
Dugo čitam ovaj forum i onako mi je milo oko srca što se Srbi i Hrvati lijepo paze između sebe, jer mi daje nadu da nova Jugoslavija nije tako daleko. Zajedništvo Srba i Hrvata je solidna osnovica da se osnuje nova Jugoslavija prije svega na teritoriju BiH (maloj Jugoslaviji) i da se Srbiji i Hrvatskoj pokaže da se može i treba zajedno živjeti i sarađivati, i da je to bolje nego sukobljavanje. Mislim da i među Muslimanima ima zdravih snaga koji bi to također htjeli i da bi trebalo što prije formirati Jugoslovenski Pokret u BiH. Pokret bi bio najširi mogući u ideološkom smislu. Vidjeli smo svi da nam sukobi samo štete i moramo se okrenuti budućnosti. Mi smo svi prije svega južni Slaveni ! Braćo i sestre, drugovi i drugarice, dame i gospodo Jugoslaveni i Jugoslavenke ... Živjela Jugoslavija !

slika


Ajmo hipotetski da se pojavi "treća" juga.

Kosovo je isto na ovoj "novoj" staroj mapi? Njih će se inkorporirati s retorikom "Ne sme niko da vas bije" i ravnopravnosti naroda? Ili u suprotnom, nalazimo se "pred bitkama, one nisu oružane, mada i takve još nisu isključene." ili kako točno? Hoćemo li mobilizirati Hrvate da idu ratovat na Kosovo jednog dana? Da pustimo Kosovo da bude nezavisno? To bi Srbima bilo prihvatljivo? Ako neki Hrvat kaže da treba pustiti Kosovo, je li on anti-državni element?

Šta ćemo stavit u udžbenike? Hoćemo li Hrvate učiti da su Srbi katolici ili Srbe da je postojalo Hrvatsko Kraljevstvo u srednjem vijeku? Ili ćemo oboje proglasiti nacionalizmom? Hrvate će se proglašavati ustašama čim pisnu? Oni će biti dupli izdajnici koji su dva put rasturili državu? Hoćemo li biti orijentirani Rusiji ili zapadu? Vjerojatno Rusiji, a Hrvati orijentirani zapadu bit će anti-državni elementi? A mogli bi biti kao Švedska, neki socijal-demokrati. Boriti se za prava lgbtq zajednice, prava manjina i migranata, zalagati se za etno-mazohizam? To bi moglo proći, pogotovo u Srbiji, šta misliš? Bojim se da baš i ne, takvi socijal-demokrati bi bili neki Hrvati koji bi bili optuženi za anti-jugoslavenstvo, zapadnu agenturu i fašizam. Hoće li Srbi dobiti svoje autonomne oblasti i konstitutivnost u Hrvatskoj ako ih traže i smiju li Hrvati biti protiv toga? I šta ćemo s islamskim terorizmom, BiH, Sandžak, situacija s Kosovom? Ako neki od tih ekstremista ilegalno migriraju, kako ćemo objasniti nekoj zapadnoj etno-mazohističkoj državi da je to naša "ekstremistička dijaspora", a ne obespravljene izbjeglice? Zapad će nas gledati negativno, kao saveznike Rusa i Kineza. Ili bi Srbi kao odjednom bili okej s tim da se uđe u EU i Nato ("agresorski" pakt koji je bombardirao SR Jugoslaviju)? Ne znam baš. Šta ako dođe neki umjereni pro-zapadni političar na vlast pa neko izvrši atentat na njega? Da mi onda samo prihvatimo i šutimo na to?

I koliko će dugo trebati da priče o ravnopravnosti naroda i prava manjina prerastu u žalbe svih manjinskih naroda (u ovom slučaju doslovno svakog naroda u državi) na sistemsku opresiju i da se iz toga rodi neki jugo-populizam? I šta ćemo onda? U nominalnu "J"-NA i boriti se protiv separatista? A ti separatisti će vjerojatno biti Slovenci, Hrvati, Bošnjaci, itd. koji će se žaliti na srpsku hegemoniju. I onda? To će nam donijeti mir i prosperitet?

A da možda vratimo onaj socijalizam starog kova? Gubimo pare investirajući u neefikasne tvornice da zadržimo iluziju sigurnih radnih mjesta? Hoćemo li opet u likvidacije klasnih neprijatelja i otimanje privatne imovine? Mogli bi biti neki nesvrstani zadnji bastion trulog komunizma u Europi. Možda opet dobimo neke reparacije i bespovratne kredite samo ne znam odkud i na temelju čega... Možda da optužimo zapadne neo-kolonijalne sile da su nas rasturile i pokrale ili tako nešto... Bojim se nekako da nam ekonomija i neće baš ići. Valjda nećemo završiti u nekoj izolaciji ili kao Venecuela. Na kraju ćemo uvesti kapitalizam pa će opet bit pljačka ili? Kriza, nezaposlenost, krađa, odlazak u inozemstvo, mafija, cajke, to će sve i dalje biti na tapeti u medijima? Ili ćemo to zabraniti? Da neće možda ti fenomeni nestati sami od sebe?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Purger111 je napisao/la:
Kosovo je isto na ovoj "novoj" staroj mapi? Njih će se inkorporirati s retorikom "Ne sme niko da vas bije" i ravnopravnosti naroda? Ili u suprotnom, nalazimo se "pred bitkama, one nisu oružane, mada i takve još nisu isključene." ili kako točno? Hoćemo li mobilizirati Hrvate da idu ratovat na Kosovo jednog dana? Da pustimo Kosovo da bude nezavisno? To bi Srbima bilo prihvatljivo? Ako neki Hrvat kaže da treba pustiti Kosovo, je li on anti-državni element?

Nemam vremena sad da ti odgovaram na ceo post, koji je pun gluposti, ali ne, hrvatski mladići, niti mldići bilo kog drugog naroda u sastavu vojske ne bi bili neophodni za Kosovo. Kosovo bi rešila srpska žandarmerija, koja je deo republičkog MUP-a Srbije. I ne, ne bi bio anti državni element, jer takva klasifikacija postoji samo u diktatorskim režimima. Bio bi izdajnik, što je krivično delo i u svim demokratijama, ako bi radio za neku stranu zemlju kao špijun i strpali bi te u zatvor za to (nekada se streljalo za prodavanje državnih tajni i u svim demokratskim zemljama). Ne bi krivično odgovarao za svoje privatno mišljenje o statusu Kosova.

I ne, nisam ni za kakvu obnovu Jugoslavije.

Na ove ostale gluposti možda odgovorim kasnije. Sad imam neke obaveze.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Zajedništvo da, pogotovo na ovaj nacin, 'ebite se djeco ... :zivili

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
LakePlacid je napisao/la:
Zajedništvo da, pogotovo na ovaj nacin, 'ebite se djeco ... :zivili

slika


Koliko su dice dobili dosad? Nagađam 0.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Pa nije poenta u dobivanju djece, vec u užitku, razmjenjivanju tjelesnih tecnosti, pobudi, požudi ...

Ko 'ebe zlo ne mislio, karanje je nauka, 'ebačina je prosta stvar :yes

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
LakePlacid je napisao/la:
Pa nije poenta u dobivanju djece, vec u užitku, razmjenjivanju tjelesnih tecnosti, pobudi, požudi ...

Ko 'ebe zlo ne mislio, karanje je nauka, 'ebačina je prosta stvar :yes


Daće vama Šiptari nauku. Oni slažu nove vojnike, a vi recke iznad kreveta.

Život je borba, prije svega.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
buenos aires je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:
Pa nije poenta u dobivanju djece, vec u užitku, razmjenjivanju tjelesnih tecnosti, pobudi, požudi ...

Ko 'ebe zlo ne mislio, karanje je nauka, 'ebačina je prosta stvar :yes


Daće vama Šiptari nauku. Oni slažu nove vojnike, a vi recke iznad kreveta.

Život je borba, prije svega.


Ja o temi i "novoj jugoslaviji" samo na drugaciji nacin, ti o šiptarima :laugh

Šiptara na Kosovu i u Albaniji zajedno jedva 3.5 miliona, a Srba samo u Srbiji 6.8 miliona ... :zivili

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
LakePlacid je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Daće vama Šiptari nauku. Oni slažu nove vojnike, a vi recke iznad kreveta.

Život je borba, prije svega.


Ja o temi i "novoj jugoslaviji" samo na drugaciji nacin, ti o šiptarima :laugh

Šiptara na Kosovu i u Albaniji zajedno jedva 3.5 miliona, a Srba samo u Srbiji 6.8 miliona ... :zivili


Pa i od to malo ste se razbižali ko zečevi, ponabijali ste izbjegličke guzice po NS-BGD, sve smrdi na znoj i rakiju.

Odvratno je više ić južnije od Bačke Topole.

Umiru vam sela, budale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:32 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
LakePlacid je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Daće vama Šiptari nauku. Oni slažu nove vojnike, a vi recke iznad kreveta.

Život je borba, prije svega.


Ja o temi i "novoj jugoslaviji" samo na drugaciji nacin, ti o šiptarima :laugh

Šiptara na Kosovu i u Albaniji zajedno jedva 3.5 miliona, a Srba samo u Srbiji 6.8 miliona ... :zivili


Ima 5,9 milijuna Srba u Srbiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Dobro može i Hrvat biti umjesto ovog Srbina, a nasuprot Srpkinja, možda vas je to pogodilo da Srbin 'ebe Hrvaticu, sta se ljutite odma =))

Demografski podaci su vam dostupni na netu, malo proguglajte, i kao sto rekoh, samo sex, sex, sex :zivili

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Purger111 je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:

Ja o temi i "novoj jugoslaviji" samo na drugaciji nacin, ti o šiptarima :laugh

Šiptara na Kosovu i u Albaniji zajedno jedva 3.5 miliona, a Srba samo u Srbiji 6.8 miliona ... :zivili


Ima 5,9 milijuna Srba u Srbiji.


Obziro da je većina Srba ko i LakePlacid, Titovi đaci... biće ih upola manje za 20-30.
Pa će ljubavnici bez dice put pod noge, u privremeni smještaj par kilometara van Beograda.

Snaga naroda je u sinovima i kćerima. Žena je da rađa i bude mater, a ne da je natežeš po stopedeset puta.
Nije to igračka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:41 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
LakePlacid je napisao/la:
Dobro može i Hrvat biti umjesto ovog Srbina, a nasuprot Hrvatica, možda vas je to pogodilo da Srbin 'ebe Hrvaticu, sta se ljutite odma =))

Demografski podaci su vam dostupni na netu, malo proguglajte, i kao sto rekoh, samo sex, sex, sex :zivili


2011. vas je bilo 5,988 milijuna Srba u Srbiji, a s obzirom da imate pad stanovništva zadnjih 8 godina zbog iseljavanja i manje rođenih, do sljedećeg popisa 2021. bit će vas vjerojatno negdje 5,6 milijuna. Ne pričamo o ukupnom stanovništvu, nego o etničkim Srbima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Baš ste konzervativni, vjerovatno ste i glasaci HDZ-a, dakle samo u braku i ništa prije, nema natezanja ... :laugh

@Purger111

Zavod za statistiku Republike Srbije (ne zaboravite odvojiti muslimansko stanovništvo) ...

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:51 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
LakePlacid je napisao/la:
Zajedništvo da, pogotovo na ovaj nacin, 'ebite se djeco ... :zivili

slika


Kad smo već kod 'ebanja, kog vi zapravo 'ebete sa šahovnicim i prvim "belim" poljem? Sami sebe =))

slika

Iskreno za nekog ko ne zna čirilicu, izgleda ko da piše "VC" :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
slika

Evo da se ne ljutite, nije sve tako crno ... :zubati

slika

Ima i izuzetaka da ga druga strana zabija ... :laugh

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 15:16 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2019, 22:20
Postovi: 3546
Evo sad si se ti uvrijedio, a i ja sam malo skrenuo s teme kad sam usporedio logo delija s polomljenom vastaškom oznakom za wc. Samo još jedna stvar

https://www.youtube.com/watch?v=Zq7_gZvupSA

Evo kako je lijepo kad se Srbi polako vračaju katoličkoj vjeri svojih pradjedova. Ako nastavite tako sigurno će biti manje mržnje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zajedništvo Srba i Hrvata u BiH - jezgro nove Jugoslavije !
PostPostano: 27 srp 2019, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18537
Jedna od jugoslovenskih tradicija su obeležavanja ustanka protiv okupatora.
Na današnji dan srpski narod predvođen četnički organizovanim oficirima JV i pridruženim im komunistima, podigao je ustanak protiv nacifašističke NDH i švapskog okupatora u Lici i Zapadnoj Bosni.
Okolnost, da imaju čast da žive pored Srba, većina Hrvata i Bošnjaka koristi da ovaj ustanak pripiše i sebi, i takođe slave ovaj veliki Dan.

A ja čestitam svima.

slika

:palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 122 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO