HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 00:12.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 98  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 12 kol 2019, 10:17 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
Bliži mi se zlatni, 24. rođendan. Rođen sam 24. kolovoza 1995. godine. Godina života, koja je na izmaku, jako je nepamtljiva. Puno je manje događaja za zabilježiti nego prethodnih godina. Malo što novo, jednoličan život u mikrokozmosu uvijek na istim mjestima. Samo 13 od 365 dana izvan Dubrovnika. Četiri u Crnoj Gori, pa šest na putovanju Crna Gora-Albanija-Kosovo-Sjeverna Makedonija-Bugarska-Grčka, pa tri u Crnoj Gori. Bez posebnih uspjeha u vaterpolu, bez da sam lizao stopala. Ono s Japankom prije skoro tri pune godine ispostavilo se kao luda sreća i puka slučajnost, možda više nikada ne obližem tabane. Na Wikipediji malo posla.

Rezime 24. godine

* 24. kolovoza 2018.: četvrto mjesto na dubrovačkom turniru Red Bull Sidruna, dva pogotka (jedan lob) i jedna ukradena lopta
* 2. rujna 2018.: izgorio Brazilski nacionalni muzej
* 24. rujna 2018.: Luka Modrić najbolji igrač svijeta
* 27. rujna 2018.: Kotor, Cetinje
* 28. rujna 2018.: Cetinje, Lovćen, Kotor
**u potresu na Sulawesiju 2 256 mrtvih, 10 679 ranjenih, 1 075 nestalih, 70 821 evakuiranih, 206 524 izbjeglih
* 29. rujna 2018.: Skadar (Albanija deseta država u kojoj sam bio, ne računajući one u kojima sam bio samo u zračnoj luci)
* 30. rujna 2018.: kraj četverodnevne klošarske pustolovine
* 31. listopada 2018.: podignut najviši kip, 182 m visok Kip jedinstva u Gujaratu, Vallabhbhaiju Patelu
* 8. studenog 2018.: Dinamo-Spartak Trnava 3:1, proljeće u Europi nakon 48 godina
* 19. studenog 2018.: dovršio gledanje izvrsnoga dokumentarno-igranog serijala, u deset epizoda, Rat prije rata
* 25. studenog 2018.: Hrvatska, pobijedivši Francusku, osvojila Davis Cup
* 29. studenog 2018.: suhozid, međimurska popevka i gusle zaštićeni od UNESCO-a
* 22. prosinca 2018.: u cunamiju u Sundskom prolazu 426 mrtvih, 14 059 ranjenih, 25 nestalih, uništene 2 752 kuće i 510 brodova
* 23. veljače 2019.: bura odnijela oplatu dubrovačke katedrale, požar u Mrtvom zvonu, padale cigle, iščupano drveće na parku Gradac, otpuhan kiosk u Mokošici, u Trebinju iščupana 43 stabla i demoliran novi bazen
* 15. ožujka 2019.: u terorističkom napadu na dvije džamije u Christchurchu ubijeno 49 i ranjeno 48 muslimana, što predstavlja najveću masovnu pucnjavu u Aotearoi
* 18. ožujka 2019.: prošao kroz Kosovo
* 19. ožujka 2019.: prvi put u životu u Sjevernoj Makedoniji, u Skoplju
* 20. ožujka 2019.: prvi put u životu u Bugarskoj, u Sofiji
**Radovanu Karadžiću izrečena kazna doživotnog zatvora
* 21. ožujka 2019.: prvi put u životu u Grčkoj, u Solunu
* 23. ožujka 2019.: pješke od Tivta do Kotora, kraj putovanja
* 15. travnja 2019.: u požaru teško stradala pariška katedrala Notre-Dame
* 21. travnja 2019.: u islamističkim terorističkim napadima na Šri Lanki 259 mrtvih i preko 500 ranjenih
* 26. travnja 2019.: Milorad Dodik posjetio papu
* 4. svibnja 2019.: otvorena obnovljena Aladža džamija u Foči
* 28. svibnja 2019.: Ulcinj
* 29. svibnja 2019.: Bar
* 30. svibnja 2019.: povratak iz Crne Gore
* 1. srpnja 2019.: počela s emitiranjem Radiotelevizija Herceg-Bosne
* 7. srpnja 2019.: pobijedio čovjeka koji trenira u Bellevuea, 2002. godište, u petnaestci 16:14 [gubio 14:10]
* 26. srpnja 2019.: pobijedio lanjskog igrača Porporele, doprvaka Divlje lige, T.R. u petnaestci 15:12 [vodio 14:9]

ROĐENJA

(nitko)

SMRTI

* 30. studenog 2018.: George H.W. Bush
* 12. prosinca 2018.: Pavle Strugar
* 9. siječnja 2019.: Milan Pančevski
* 17. veljače 2019.: Šaban Šaulić
* 10. svibnja 2019.: M.P.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 12 kol 2019, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Ateist, studiras li ili radis gdje? Ako ne, zasto ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 23 kol 2019, 23:29 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
NiceBoyZg je napisao/la:
Ateist, studiras li ili radis gdje? Ako ne, zasto ?


Ne radim niti studiram. Studirao nikad nisam, a za radom ne osjećam potrebu. Navršio sam 24 i ušao u 25. godinu života, koja će možda biti još manje sadržajna od prethodne.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 24 kol 2019, 00:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Znaci, po dobijanju licne karte/osobne iskaznice se pocelo i forumasiti :) ... Bice to dobra penzija/ mirovina i bez benificije ...

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 24 kol 2019, 20:20 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
Rođendan sam proslavio igrajući vaterpolo s jugašima.

Danas mi je 24. rođendan. Bio sam na Dančama, tamo je gostovao Jug. Igrali smo utakmicu, u obje momčadi pomiješani dančari i jugaši. Moji su izgubili 11:8, igrao sam svih 20 min. Četiri četvrtine po 5 minuta su u Divljoj ligi i neozbiljnom vaterpolu. Postigao sam dva pogotka, od čega jedan lob. Izborio sam jedan četverac, a suigrač ga realizirao. Promašio sam jedan peterac. Uskoro će fotografije na www.dance.hr.

Pucao sam Paulu Obradoviću, Toniju Jarku, Tončiju Popadiću-Batini i Vjekoslavu Kobešćaku. Svima sam dao barem jedan pogodak dok su branili. Nikad nisam trenirao, ali imam odličan udarac budući da svakog dana svakog ljeta opucam tisuću puta. Dobro pucam, a u svim ostalim segmentima vaterpolske igre (plivanje, dodavanje, dueli) sam puno lošiji. Sasvim sam solidan za divljoligaške okvire. U Divljoj ligi bi trebali prevladavati 100% amateri poput mene, a ne oni koji su ozbiljno trenirali i do prije tri godine igrali u profesionalnim ligama. Stoga je veliki jaz između boljih i lošijih momčadi u Divljoj ligi, toliki da bi trebalo možda dvije Divlje lige napraviti. A i B, manje divlju i istinski divlju.

Kamen mali Cavtat i FUN H20 Mlini u završnici Divlje lige, FUN izraziti favorit. Šteta za Kokote, da nisu sasvim nepotrebno izazvali prekid sigurno bi pobijedili Kamen. Pomoćni trener je pri vodstvu 8:7 bez potrebe topio gol i dao Kamenu četverac, a onda je bez potrebe minutu i pol prije kraja gađao suca kapicom. Kokoti bi prvi put osvojili da nisu sami sebe izbacili, ovako će pehar osvojiti staro dobro poznato ime. Ove godine nema Red Bull Sidruna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 24 kol 2019, 20:46 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2843
https://www.dulist.hr/povratak-u-kolije ... ma/600429/

Ja sam ovaj koji stoji desno, jako tamne puti, crne kose, s bradom i brkovima, u crnim gaćicama. Desnije od mene stoji samo Kobešćak, u plavim gaćicama, odmah do mene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 kol 2019, 01:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Previse si ti iskren za forum .... Gabi mi je nekad rekla .... bez fotografija ...

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 25 kol 2019, 01:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Ako te kad gdje prepoznam - placam dva piva minimum :)

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Kada bi se ponovio rat u Bosni i Hercegovini na sta bi se odlucili? Na dezerterstvo, ponovno ucesce u ratu,bijeg u drugu drzavu ili? Da li bi bio za vas prihvatljiv savez sa jednom od tri zaracene nacije ili bi svaka nacija vodila svoj rat? Da li mislite da bi ponovni sukobi tri naroda doveli do istrebljenja jednog ili cak unistenja sva tri naroda? Da li bi ponovni rat imao uopste svrhu? Da li je moguc?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Rat je realan koliko i demografsko poklapanje od strane Muslimani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
Čini mi se da kako stvari stoje samo jedan narod priziva rat,
ostalima bi možda rat bio nametnut.

Osobno mislim da nema tko da ratuje bar još 30 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Ovo se vise odnosilo na nekakav recimo zamisljeni scenarij rata u BiH? Da li bi bili spremni da opet prolazite kroz agoniju ili cak poginete za svoju zemlju? Da li bi bilo morala za rat bar priblizno kao u predhodnom?

Evo primjer jednog istrazivanja od strane Međunarodnog udruženja WIN/Gallup:
Manje od pola Srba bi išlo u rat

Među europskim zemljama prednjači Finska - s postotkom od 74% ljudi voljnih ratovati - zemlja koja je također zadnji put ratovala na početku Drugog svjetskog rata, kada je Sovjetski Savez izvršio invaziju na tu zemlju.

Nakon Finske slijedi Turska (73%) a nakon nje Ukrajina (61%), koja je od 2014. do danas u sukobu s ruskim separatistima koje podržava Rusija. Sama Rusija je sljedeća (59%).

Hrvatska nije bila među zemljama u kojima je provedeno istraživanje, ali neke druge zemlje bivše Jugoslavije jesu. Među njima je najviše volje za odlazak u rat na Kosovu (58%), a zatim u Bosni i Hercegovini (55%), pa u Srbiji (46%) i Makedoniji (38%).

Znatna varijacija postoji i među religijama. Muslimani su najspremniji ratovati - njih 78%. Slijede hinduisti (77%), zatim budisti (66%), a nakon njih, zanimljivo, ateisti i agnostici (57%). Među kršćanima su najratoborniji pravoslavci (53%), ali katolici su odmah iza njih (52%), dok su protestanti voljni ratovati u manjini (48%). Oko pola Židova spremno je ratovati, njih 51%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
ko o cemu multietnicari o ratu

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Lapo-lapo je napisao/la:
Kada bi se ponovio rat u Bosni i Hercegovini na sta bi se odlucili? Na dezerterstvo, ponovno ucesce u ratu,bijeg u drugu drzavu ili? Da li bi bio za vas prihvatljiv savez sa jednom od tri zaracene nacije ili bi svaka nacija vodila svoj rat? Da li mislite da bi ponovni sukobi tri naroda doveli do istrebljenja jednog ili cak unistenja sva tri naroda? Da li bi ponovni rat imao uopste svrhu? Da li je moguc?

Dosadila si više i ti sa tim idiotskim temama, imaš chat pa tamo truni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Lapo-lapo je napisao/la:
Ovo se vise odnosilo na nekakav recimo zamisljeni scenarij rata u BiH? Da li bi bili spremni da opet prolazite kroz agoniju ili cak poginete za svoju zemlju? Da li bi bilo morala za rat bar priblizno kao u predhodnom?

Evo primjer jednog istrazivanja od strane Međunarodnog udruženja WIN/Gallup:
Manje od pola Srba bi išlo u rat

Među europskim zemljama prednjači Finska - s postotkom od 74% ljudi voljnih ratovati - zemlja koja je također zadnji put ratovala na početku Drugog svjetskog rata, kada je Sovjetski Savez izvršio invaziju na tu zemlju.

Nakon Finske slijedi Turska (73%) a nakon nje Ukrajina (61%), koja je od 2014. do danas u sukobu s ruskim separatistima koje podržava Rusija. Sama Rusija je sljedeća (59%).

Hrvatska nije bila među zemljama u kojima je provedeno istraživanje, ali neke druge zemlje bivše Jugoslavije jesu. Među njima je najviše volje za odlazak u rat na Kosovu (58%), a zatim u Bosni i Hercegovini (55%), pa u Srbiji (46%) i Makedoniji (38%).

Znatna varijacija postoji i među religijama. Muslimani su najspremniji ratovati - njih 78%. Slijede hinduisti (77%), zatim budisti (66%), a nakon njih, zanimljivo, ateisti i agnostici (57%). Među kršćanima su najratoborniji pravoslavci (53%), ali katolici su odmah iza njih (52%), dok su protestanti voljni ratovati u manjini (48%). Oko pola Židova spremno je ratovati, njih 51%.


To je sve samo stvar psihološke pripreme. Ne kaže se džaba kad počne rat prvo strada istina.

Napravi se cenzura informacija, napravi se false flag da izgleda da su oni tamo prvi napali i da su inače loši kao osobe. Napravi se medijska kampanja da oni tamo i nisu ljudska bića nego opasnost za čovječanstvo, da jedu malu djecu itd. i dok kažeš keks već narod sam traži da se one tamo uništi.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30442
Mar-kan je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Kada bi se ponovio rat u Bosni i Hercegovini na sta bi se odlucili? Na dezerterstvo, ponovno ucesce u ratu,bijeg u drugu drzavu ili? Da li bi bio za vas prihvatljiv savez sa jednom od tri zaracene nacije ili bi svaka nacija vodila svoj rat? Da li mislite da bi ponovni sukobi tri naroda doveli do istrebljenja jednog ili cak unistenja sva tri naroda? Da li bi ponovni rat imao uopste svrhu? Da li je moguc?

Dosadila si više i ti sa tim idiotskim temama, imaš chat pa tamo truni.


U obranu Hanalize :zubati , Pričam ti priču nije loša tema. Ja je pratim. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

807 of 2558 - 31.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Naša Kvačica je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Dosadila si više i ti sa tim idiotskim temama, imaš chat pa tamo truni.


U obranu Hanalize :zubati , Pričam ti priču nije loša tema. Ja je pratim. :biceovodobro


Zahvaljujem za obranu i smjernicu. Kada nadjes malo slobodnog vremena nauci ili poduci pojedince kako se komunicira i odnosi prema zenama. Gospodin Kvacica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Naša Kvačica je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Dosadila si više i ti sa tim idiotskim temama, imaš chat pa tamo truni.


U obranu Hanalize :zubati , Pričam ti priču nije loša tema. Ja je pratim. :biceovodobro

Nek piše o receptima. Pa da vidimo znanje :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Mar-kan je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

U obranu Hanalize :zubati , Pričam ti priču nije loša tema. Ja je pratim. :biceovodobro

Nek piše o receptima. Pa da vidimo znanje :zubati



Moze!

Kar-man muckalica

Sastojci:
1. Tri zrela Srbina pohovana s jaima na svinjskoj masti
2. Dva flambirana Hrvata u maslinovom ulju
3. Cetiri muslimana pirjana u ljiljanovom ulju

Sastojke dobro izmjesati, zabiberiti im, okretati ih dugo, dugoooo na laganoj vatri. Kada se ispeku preliti ih americkim sosom, ukrasiti sa dva zrna grozdja i bananom i servirati ih hladne. Dobar tek!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Lapo-lapo je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Nek piše o receptima. Pa da vidimo znanje :zubati



Moze!

Kar-man muckalica

Sastojci:
1. Tri zrela Srbina pohovana s jaima na svinjskoj masti
2. Dva flambirana Hrvata u maslinovom ulju
3. Cetiri muslimana pirjana u ljiljanovom ulju

Sastojke dobro izmjesati, zabiberiti im, okretati ih dugo, dugoooo na laganoj vatri. Kada se ispeku preliti ih americkim sosom, ukrasiti sa dva zrna grozdja i bananom i servirati ih hladne. Dobar tek!

Hanaliza je imala bolji smisao za humor. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opet bi ratovali ili?
PostPostano: 28 kol 2019, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Mar-kan je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:


Moze!

Kar-man muckalica

Sastojci:
1. Tri zrela Srbina pohovana s jaima na svinjskoj masti
2. Dva flambirana Hrvata u maslinovom ulju
3. Cetiri muslimana pirjana u ljiljanovom ulju

Sastojke dobro izmjesati, zabiberiti im, okretati ih dugo, dugoooo na laganoj vatri. Kada se ispeku preliti ih americkim sosom, ukrasiti sa dva zrna grozdja i bananom i servirati ih hladne. Dobar tek!

Hanaliza je imala bolji smisao za humor. :kava


Imam ja smisla za humor, ali sjeti se Balkanskog spijuna i posljedica preodgoja. U svemu vidi zamku i Goli otok. Tako i ja. E, kada bi se ja pope izrazila, onako kako znam, tecno, jasno i glasno... Ovo i nisam ja. Ovo je neko moje drugo ja, za koje nisam ni znala da postoji...


Vrh
   
 
 Naslov: PsihoHanaliza
PostPostano: 28 kol 2019, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Lapo-lapo je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Hanaliza je imala bolji smisao za humor. :kava


Imam ja smisla za humor, ali sjeti se Balkanskog spijuna i posljedica preodgoja. U svemu vidi zamku i Goli otok. Tako i ja. E, kada bi se ja pope izrazila, onako kako znam, tecno, jasno i glasno... Ovo i nisam ja. Ovo je neko moje drugo ja, za koje nisam ni znala da postoji...

Mhhm...nastavite, slušam :zubati

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 28 kol 2019, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
A sta da ti ja sada pope velim na ovo? Pravi muskarac kada bi ugledao sliku prvo bi zapazio da zena lezi i obuzela bi ga milina, a ti odmah pomisli na ispovijed. Mora da je tesko ,,nositi ga za svaki slucaj,,?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 12 ruj 2019, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543


Kakva numera, kakva muzika... :klanjam

Dragi Jelić, Bajaga! :klanjam

O Hrvati, o Bošnjaci, evo vam ga izazov: dajte nešto vaše sličnog žanra, koje može po kvalitetu parirati ovome! :001_smile

Ali nešto novije, naravno. ;)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: O svemu i svacemu...
PostPostano: 12 ruj 2019, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Bilo što od sevensa. :kava
A bajaga se loži na nick cavea i king dudea. Slabo poput srpskoj ratničkog umijeća. :sega


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2433 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 98  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO