HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 04:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
daramo je napisao/la:
Mogli su je jeftino kupiti, očito je procjena da ne vrijedi mjesta nečije tatine kćeri.

I ministre šta bi HDZ s Huzurom, dijelio koalicijskim partnerima po Sarajevu?


Ne preuzeti isporuku, ili na deponiju..važno je samo ono što ide u suprotnom smjeru.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
ZGabriel je napisao/la:
Grunf je napisao/la:
Sad kad bude naručila kruh u Sarajevu, bit će obasipana ljubavlju posvuda. Sarajlije vole te ustaške riječi. :zubati


reći će joj uz osmijeh: mi ovdje imamo samo hljeb.
al zna Martinica šta je to, dobro joj ide bosansko-turski. prešaltat će se začas.


Ovakvi kao Martina su prije nešto stoljeća od kmetova do muslimana preko noći prelazili.
Nije Hrvatica, sama tako hoće i to moramo respektirati. Nije katolkinja, to sam vidio po zadnjim ispadima, pa ću i to respektirati. Mal je korak od toga do konvertiranja na islam.

Inače apsolutno mi to nije jasno. Mislim jasno mi, novac joj (pre)drag i da provincijalki tepaju u većem gradu. Novac i kompleksi.
Pazi ti to, kao gnuša se hrvatskog nacionalizma pa ode suflirati najgorem nacionalizmu u Europi, bošnjačkom.

Život je kratak za takve bedastoće. Nek se usreći sa tim novcem.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
Ministry of Sound je napisao/la:
Još jedan razlog za dodati na mojoj temi o Čoviću za odstupanje. Mogao je ovo neutralizirati s kupnjom 2.000 primjeraka "Huzura" i nekom funkcijom u HNK Mostar. Sve je na prodaju, kao lider moraš potkupiti ljude koji ti daju najveći benefit u odnosu na uloženo (1 manje radno mjesto i nešto knjiga i nemaš "disidenta" za Sarajevo).


koji je to benefit od kupnje MMS? pokazati hercegovačkim ženama da nemoralne vulgarne lajavice dobro prolaze? da se treba prodati najboljem ponuđaču i zaboraviti na vlastitu kičmu?
pa protiv takvih se svatko normalan bori.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Koliko su Čović i HDZ ovakvih preseratora ostavili iza sebe svih tih godina. Što može Martina kad svoje ublehe prije svega muslimanima prodaje. Ne glasuju muslimani za HDZ.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30386
ZGabriel je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Još jedan razlog za dodati na mojoj temi o Čoviću za odstupanje. Mogao je ovo neutralizirati s kupnjom 2.000 primjeraka "Huzura" i nekom funkcijom u HNK Mostar. Sve je na prodaju, kao lider moraš potkupiti ljude koji ti daju najveći benefit u odnosu na uloženo (1 manje radno mjesto i nešto knjiga i nemaš "disidenta" za Sarajevo).


koji je to benefit od kupnje MMS? pokazati hercegovačkim ženama da nemoralne vulgarne lajavice dobro prolaze? da se treba prodati najboljem ponuđaču i zaboraviti na vlastitu kičmu?
pa protiv takvih se svatko normalan bori.


Ovo ima i elemente ucjene. Ispada ili mi kupite knjigu ili ću preć muslimanima. Zašto će nam netko takav? Bolje da pređe danas nego sutra.

Čudi me od Ministra kao poduzetnika. Ovakvim beskarakternim djelatnicima se daje otkaz da ne kvare ostatak tima. To je tzv. trula jabuka.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Iskreno mene je iznenadilo da je hrvatski narod i ovoliko dugo čekao sa reakcijom. Mi na ovoj temi smo počeli ranije, ali trebali su vidjeti kakva je ta osoba.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
ZGabriel je napisao/la:

koji je to benefit od kupnje MMS? pokazati hercegovačkim ženama da nemoralne vulgarne lajavice dobro prolaze? da se treba prodati najboljem ponuđaču i zaboraviti na vlastitu kičmu?
pa protiv takvih se svatko normalan bori.


Slažem se, šta trebamo nagrađivati turčenje i političku-književnu prostituciju
Ako se želi turčiti za novac, nek izvoli, ako misli da može biti dio bošnjačke književnosti, nek izvoli.
Ako Muslimani to žele kao dio svoje književnosti, ako žele čitati i kupovati, nek financiraju.
Bome hrvatska književnost neće uzgubiti ništa bez Martininih turcizama.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ministry of Sound je napisao/la:
Jedino gdje sam se gore zajebao je to što su mi male ptičice naknadno poručile da su Martina i Štefica u svađi, pa ne mislim da je Štefica sudjelovala u ovom igrokazu.


To neka ljubomora i zavist ko će biti jedina ne-muslimanka mezimica bošnjačkog nacionalnog tora ?
Martina je lukavija od Štefice. Štefica piše kolumne za 10KM po komadu. Martina na jednom okupljanju muslimanima proda masu knjiga. I oni muslimani koji nikad ne čitaju knjige nti misle to njeno čitati kupe jer "Martina se bori protiv ustaša".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
BBC je napisao/la:
I oni muslimani koji nikad ne čitaju knjige nti misle to njeno čitati kupe jer "Martina se bori protiv ustaša".


Lukavi latini prodaju maglu bosnjama, sve za HB :smajl016

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2019, 15:02
Postovi: 927
Možda će ih Martina svečano razgulit kad ih dobro iskoristi. Skužila je da se budale razbacuju sa parama za kjafirske ikebane, mada nemaju konkrentnu korist, a narod im ima standard na razini Bangladeša.

Koliko maloumni moraju bit ljudi da u vrijeme nakbe i siromaštva vlastitog naroda, vodaju okolo i tetoše pripadnike drugih naroda s jedinim ciljem da ovi daju odgovarajuću izjavu za medije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
Lokacija: Usa
zrikavac je napisao/la:
DivaGrabovceva je napisao/la:
Njezin privatni život nije privatan. Sama je tako odredila. Znamo sve ili dosta o njoj iz njezinih kolumni, knjiga. Znamo joj sve o braku, pobacaju, o ljubavniku, o krevetu, djetetu, o bolesti, znamo kako izgleda bez odjeće, ... itd. Svoje pisanje i jeste zasnovala prvo na privatnom pa onda ostalo.
Ako ona napise: "evo ostavila sam muza, uzela mu dijete, jer se sevim s drugim" slijede komentari. Neki ce reci: " o sunce drago, zelim ti sve najbolje i tvojoj novoj ljubavi" a drugi ce osuditi.
Sama ne napenalila.



kako misliš njen privatni život nije privatan? jeste njen privatni život je privatan ma koliko ona iznijela podataka o njemu u svojim tekstovima il romanima.

Privatan jeste kao pojam "privatni zivot" al u njenom slucaju je privatan zivot sredstvo. Sredstvo za uvuc se pod kozu velikoj vecini zena, jos ako je to bosnjacki dio pucanstva ( a jeste zbog drugih dodataka koje im pasu), tim bolje.
Doduse, i nije joj nesto taj privatan zivot zanimljiv, i ne vjerujem da ikome, tko je iole normalan. I srediste problema ovih zadnjih par dana nije u tome uopce, samo se usput i spominje.
Ali opet nije ok ocekivati od svakog pojedinca da se ne osvrne na to, jer nisu svi ljudi isti i nije im zanimljivo isto. I ne treba ni njih osudivati.


zrikavac je napisao/la:
kad je to ona u svojim istupima jebote zagovarala ćudoređe? nije li prva pozivala na seksualne slobode i življenje života uz rušenje tabua i konzervativnih turbomoralnih poredaka, o pretučenim ženama, o rupama u brakovima koje se trpe i ne izlaze van samo se razvod ne smije dogoditi itd. o čem drugom je pisala nego o tome?

tako da se njoj čuditi što se razvela je isto kao čuditi se vodi što je mokra. i ono kad se kaže "otela muža ženi s troje djece"?? šta smo mi u nekom matrijarhatu u kojoj dolaze zle vještice i otimaju muževe po svojoj slobodnoj volji? jel možda on oteo nešto ? ima li njegove slobodne volje tu?


Wow. Svaka joj cast sto je zakljucila da je ok otici od muza koji te mlati do krvi. I to prva.
Eto i to, pisanje joj naginje na recenicu: "alo glupacice zatucane religizone, da vam mama nesto rekne, treba ovako i ovako."
Pa nije valjda da mislis i ti da su Hercegovke neke jadne mlake jadnice?! Generelno govoreci.
A upravo taj dojam je stvorila kod citateljica van Hercegovine i u Hercegovini kod zena bez zivotnog iskustva ili zrelosti. A one i citaju taj patetični bullshit.

zrikavac je napisao/la:
kad je to ona u svojim istupima jebote zagovarala ćudoređe? nije li prva pozivala na seksualne slobode i življenje života uz rušenje tabua i konzervativnih turbomoralnih poredaka
Ovo je posebna tema. Vise za sociologiju, sexualni odgoj i sl ( ne spominjem religiju da me se krivo ne shvati).


I opet ponavljam, ne radi se o njenom krevetu (o kojem ionako znamo sta se tamo dogadalo samo od nje) vec o nacinu kojim je preko pricica o krevetu uvukla neku drugu pricu u glave citatelja. Znas ona fora malo ljubavi, sexa, drame, akcije, boje, humora i prodas film, reklamu, knjigu, ideju. Bilo koju ideju.

_________________
[URL=https://matchnow.life]Actual Girls[/URL]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6876
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Predlažem da se tema (privremeno) zaključa,da joj se ne bi davala dodatna medijska pozornost,od koje dotična književnica jedina ima koristi.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
kiler je napisao/la:
Predlažem da se tema (privremeno) zaključa,da joj se ne bi davala dodatna medijska pozornost,od koje dotična književnica jedina ima koristi.


Temu treba prebacit na đubrište, pošto je to od prilike knjizvenička vrijednost uradaka dotične.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Martina je te "prijetnje" prijavljivala federalnom MUP-u u Sarajevu prije puno mjeseci, i nije dobila odgovor. Razlog za to je da su to uvrede, ne prijetnje. Ona tako "prepametna" bi to trebala znati a ne trošiti porezni novac naroda pa tjerati MUP da gubi vrijeme na njene bedastoće.
"Želim ti da ti se vrati tumor", "Idi jebi se sa Komšićem", "smrdljiva balinkura", itd.... To su uvrede, ne prijetnje. Zna ona to ali kako je vrsna manipulatorka ne propušta priliku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma stvara alibi da može u Prag, mora malo podići rejting Komši nakon fijaska s Pelješkim.
Je li to mjesto uopće slobodno više ili je samo lože?

Uz to žele vruću temu prebaciti s bošnjačkog naciste Adisa koji je fašizam podmetao Hrvatima na novu izmišljenu aferu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 21:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Slabo im ide stvaranje vruće afere, jedino da Martina iskuša provjerenu metodu istomišljenika ugroženog Adisa.
Umjesto šaranja po fb nek proba po fasadi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
zrikavac je napisao/la:
useless je napisao/la:

Možda je i ovo povod svemu. Da može dijete lakše odvesti od oca. "Očeva okolina joj prijeti" itd.


ovo nije u redu što pišete, mislite malo na tog muža i na tu kćer.
ako smo se borili protiv saraj šovinizma, i progona, zašto sad ovdje huškamo na istu metodu?
jeste li poslali neku organiziranu peticiju protiv komšićevih ambasadora u svijet u kojoj ste naveli razloge, sa svojim potpisima zašto ne želite da vas ta osoba predstavlja? niste.
što činite? pravite seosku hajku.


lajete na ženu na privatne stvari i sad miješate i muža joj bivšeg i kćer.

nema otimačine djeteta, znam joj bivšeg muža. u dobrim su odnosima, i pomaže joj skupa oko kćeri i troškova. razvod prošao posve mirno.

ne uplićite djecu i njega.


:palacgore1

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2019, 12:33
Postovi: 515
Lokacija: Usa
Govore realni ljudi : "ma pustite, to je sve virtualno."
Rekoh sebi: "ok".
I onda me uznemiri clanak, fizicki ono:
https://radiogornjigrad.wordpress.com/2 ... 8IAVJS8J2I

_________________
[URL=https://matchnow.life]Actual Girls[/URL]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 19 kol 2019, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35909
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kad pismenost spominje netko tko koristi izraze poput fašistoidni rječnik, fratarluk i ostatak "pismenosti".

Pokušao je i Srđan Puhalo napuhati slučaj, svaki tekst isti.
Morao Puhalo malo ubaciti i kladionica, ništa bez toga.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 kol 2019, 00:53 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
zrikavac je napisao/la:
useless je napisao/la:

Možda je i ovo povod svemu. Da može dijete lakše odvesti od oca. "Očeva okolina joj prijeti" itd.


ovo nije u redu što pišete, mislite malo na tog muža i na tu kćer.


Ona bi prva trebala malo mislit na to i na posljedice koje ostavljaju ove njene drama queen, samoviktimizacijske eskapade. Već sam napisao da je najgore za sve nju uopće spominjat pa time završavam upise.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 kol 2019, 02:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Naša Kvačica je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

koji je to benefit od kupnje MMS? pokazati hercegovačkim ženama da nemoralne vulgarne lajavice dobro prolaze? da se treba prodati najboljem ponuđaču i zaboraviti na vlastitu kičmu?
pa protiv takvih se svatko normalan bori.


Ovo ima i elemente ucjene. Ispada ili mi kupite knjigu ili ću preć muslimanima. Zašto će nam netko takav? Bolje da pređe danas nego sutra.

Čudi me od Ministra kao poduzetnika. Ovakvim beskarakternim djelatnicima se daje otkaz da ne kvare ostatak tima. To je tzv. trula jabuka.


Morao sam u nekoliko navrata progutati gorku pilulu i potpisati donekle nepovoljne ugovore s pojedincima jer je alternativa reputacijska šteta ili duže (i još skuplje) razvlačenje po sudu. Kad si već u lošoj situaciji, moraš izabrati najmanje loše rješenje.

Ne mislim da to dovodi do porasta devijantnog ponašanja, iz jednostavnog razloga što 99% ljudi nisu sociopati poput Martine, i 99% ljudi osjeća privrženost nekoj široj zajednici (ekipa, firma, narod) i nema ih potrebu izdati rivalima i neprijateljima. Ti "obični" ljudi su u ovim mojim situacijama prihvatili takav ishod kao nužno zlo, i pojačali dozu prezira prema tim osobama koje su preuzele terorističke metode. Na kraju smo iz toga svi izišli jači i složniji u kontekstu firme, baš onaj klasični "bonding" gdje su i šefovi i djelatnici na istoj strani a izopćenik na drugoj.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 kol 2019, 09:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Ministry of Sound je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ovo ima i elemente ucjene. Ispada ili mi kupite knjigu ili ću preć muslimanima. Zašto će nam netko takav? Bolje da pređe danas nego sutra.

Čudi me od Ministra kao poduzetnika. Ovakvim beskarakternim djelatnicima se daje otkaz da ne kvare ostatak tima. To je tzv. trula jabuka.


Morao sam u nekoliko navrata progutati gorku pilulu i potpisati donekle nepovoljne ugovore s pojedincima jer je alternativa reputacijska šteta ili duže (i još skuplje) razvlačenje po sudu. Kad si već u lošoj situaciji, moraš izabrati najmanje loše rješenje.

Ne mislim da to dovodi do porasta devijantnog ponašanja, iz jednostavnog razloga što 99% ljudi nisu sociopati poput Martine, i 99% ljudi osjeća privrženost nekoj široj zajednici (ekipa, firma, narod) i nema ih potrebu izdati rivalima i neprijateljima. Ti "obični" ljudi su u ovim mojim situacijama prihvatili takav ishod kao nužno zlo, i pojačali dozu prezira prema tim osobama koje su preuzele terorističke metode. Na kraju smo iz toga svi izišli jači i složniji u kontekstu firme, baš onaj klasični "bonding" gdje su i šefovi i djelatnici na istoj strani a izopćenik na drugoj.


Koji je možebitni utjecaj dotične pa da ima koristi od potkupljivanja?
Budimo realni, pričamo o trećerazrednoj "književnici", a ne o Miroslavu Krleži ili Ivi Andriću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 kol 2019, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovo je moguće samo na ludom Balkanu. Kad se sastanu podneblje i egoistično-šizofrena osoba kao Martina.
Jučer htjela biti veleposlanica, danas kuka i traži zaštitu od stranih veleposlanstava.
Kako bi zastupala interese BiH građana u Češkoj. Kad se njoj požale ona bi proslijedila žalbu u UK/USA veleposlanstva u Pragu.

Martina je lijepa slika zbog čega je mnogo toga pogrešno na Balkanu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 kol 2019, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Odgovor Brotnjaka Martini: Brotnjaci nisu bagra! I nisu plačipičke koje plaču na srceparajuće filmove, ljubavne romane, kolumne…

20. kolovoza 2019.

Brotnjo je odgovorilo Martini Mlinarević Sopti na njezinom javnom napadu i blaćenju Brotnjaka na blagdan Velike Gospe. Komentar čitatelja koji je stigao na adresu uredništva prenosimo u cijelosti bez ikakvih izmjena:

“Tko vas jebe majmuni.” Ovako završava tekst Martine Mlinarević Sopta obraćanju javnosti točnije Čitlučanima, Brotnjacima, koji skoro svakom rečenicom naziva “bagrom”. I sad ćemo čitati, komentirati na kavama I tako će ostati. Ili neće. Kažu u jednom komentaru podrške: “Kad žena popizdi”. Da, al koja?

Draga ili nedraga Martina, malo si fulala raju kojoj će se tako obraćati. Tko se protivio promociji knjige prije par godina kad je bila puna kuća naroda da te podrži?! Kontala raja, evo glasa naroda.

Zašto bi jedne godine ‘ovako, druge ‘onako? E pa zato što si, lipa moja, u međuvremenu počela otvoreno prodavat’ maglu.

Prijetnja nije bilo, nego samo negodovanja. Organizatori nisu toliko glupi da ne znaju da se prijetnje prijavljuju. Organizatori su, nadajmo se, osjetili vibru koja se u zadnje vrijeme osjeti na tom istom feštu. Ajde da se sjetimo lanjskog nastupa Zabranjenog pušenja na istom tom festivalu, pričanja viceva I podrugljivih komentara na račun Čitluka I Međugorja s bine u sred koncerta. Sjetimo se I frke tu noć koja je umalo izbila. I gle slučajnosti, ove godine ista stvar, s iste bine, na istom festivalu isto je napravio Edo Majka. Vic o džoji, kiosku za marihuanu kojeg će nazvati “Vicka”. I onda treba još doći Komšić da “dopjeva” svoju “pjesmu”.

E pa neće.
Brotnjaci nisu bagra. Brotnjaci koji negoduju su preživjeli ratnici domovinskog rata. Brotnjaci nisu glasovali za Komšića. Brotnjaci čuvaju Međugorje kao zadnje hrvatsko u BiH. I nisu plačipičke koje plaču na srceparajuće filmove, ljubavne romane, kolumne. Oni su se već isplakali za poginulim sinom, ocem, bratom, .. isplakali se za svojim, majčinim, sestrinim sisama.

Broćanka naša nema sisu. Majka. Preživjela sisu, preživjela sinov karcinom, preživjela mnoge obiteljske tragedije, preživjela 5-6 operacija, I sama se odvozi u Mostar na kemoterapije I zračenja, I žuri kući presvući staru nepokretnu svekrvu, ručak za troje predškolske unučadi jer roditelji rade za 600KM, počupati korov u bašti. Pa se sjeti uzeti lijekove za agresivnu autoimunu bolest. Ima lijepu periku. Našminkana u svakom trenutku. Nasmijana. I financira se sama. Nekako. Ne piše knjige. Nema kada. Nije se slikala gola. A mudrosti I pameti, skromnosti, pobožnosti i ljubavi ima za 10 žena. Bilo kojih. I za nju malo tko zna. Martina, nisi joj ni sjena. Objema vama i svim ženama želim sve zdravlje ovog svijeta. U skrušenosti I poštovanju.

O Vladi Brotnjaci su mislili onako kao ti kad si prije par godina pisala I pričala na sav glas o njima. Samo razlika između Brotnjaka I tebe je ta što Brotnjaci I danas misle tako. I ne odazivaju se na uhljebske pozive. O pravim Brotnjacima je riječ. Onima koji su negodovali da im ti budeš gost u sred Čitluka I promoviraš knjigu naziva na stranom nekom jeziku.

E pa nećeš.

I znaš što?! Itekako ćemo se ćerat.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 20 kol 2019, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6112
Ima jedna snimka iz pedesetih kada je kao jedinstveni slucaj u svijetu, na utakmici Hajduk-Partizan, fasitoidni narod sa stadiona napao goloruku vojsku. Sad se nakon toliko godina povijest ponovila, ponovo je fasistoidni narod svim sredstvima napao nezasticenu ambasadoricu i njene goloruke saveznike iz americke i britanske ambasade.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO