HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36816 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638 ... 1473  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 stu 2019, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Fake spam alert i offtopic u jednom paketu. Seki zasluzuje duplu dozu hladjenja. :D

Niko ti ne brani da i ti pises na temu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 stu 2019, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Jos jedan covjek koga cijenim - Vanja Grbic.

https://www.rtvbn.com/3971257/grbic-jasno-je-da-smetaju-casni-i-nepotkupljivi

:palacgore1

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 stu 2019, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Vladimir RUS je napisao/la:
Ko zeli da podrzi mladu damu, neka stisne Like.

Ko ce da drka,drkace na Nikki Heart


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 stu 2019, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
stratilat je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ko zeli da podrzi mladu damu, neka stisne Like.

Ko ce da drka,drkace na Nikki Heart

Ili na Vulicku. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 stu 2019, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
2020 godina,mogla bi biti godina u kojoj će konacno doci do sustinske stabilizacije poltiickih prilika u Srpskoj.Opozicija ce sad je to sasvim izvjesno izgubiti Bijeljinu /na proslim lokalnim izborima zadrzali su vlast u Bijeljini za saku glasova) kao i jos nekoliko opstina.
Mladi klovn Stanivukovic uspjesno rastura PDP a SDS je vec toliko podijeljena stranka i kompromitovana izdajom da se moze ocekivati da ce ove dvije stranke ostvariti rezultat od svega 15 -tak procenata zajedno što će dovesti do opsteg rasula i masovnog napustanja clanstva.
Zato je veoma vazno da se lokalni izbori 2020 godine odrze iako je za ocekviati pokusaje opstrukcije od strane muslimanskih stranaka kao i SDS i PDP.Ustvari i te dvije stranke su muslimanske ili velikobosnjacke.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Srpsčanin je napisao/la:
2020 godina,mogla bi biti godina u kojoj će konacno doci do sustinske stabilizacije poltiickih prilika u Srpskoj.Opozicija ce sad je to sasvim izvjesno izgubiti Bijeljinu /na proslim lokalnim izborima zadrzali su vlast u Bijeljini za saku glasova) kao i jos nekoliko opstina.
Mladi klovn Stanivukovic uspjesno rastura PDP a SDS je vec toliko podijeljena stranka i kompromitovana izdajom da se moze ocekivati da ce ove dvije stranke ostvariti rezultat od svega 15 -tak procenata zajedno što će dovesti do opsteg rasula i masovnog napustanja clanstva.
Zato je veoma vazno da se lokalni izbori 2020 godine odrze iako je za ocekviati pokusaje opstrukcije od strane muslimanskih stranaka kao i SDS i PDP.Ustvari i te dvije stranke su muslimanske ili velikobosnjacke.

Doci ce do sustinske stabilizacije politickih prilika u RS u buducnosti, to je nesumnjivo i neibjezno. Cim Dodik sidje sa vlasti, doci ce i do stabilizacije RS, jer on je izvor nestabilnosti u RS, pa i u BiH, pa cak i u regionu, dok je od Zapada tj. Amerike, cak dobio opomenu pred iskljucenje iz politickog zivota, tako da sto prije Dodik ode, to ce prije Republici Srpskoj svanuti, nakon evo vec 13 godina od Dodikove politike, koja vodi ovu zemlju u sunovrat.

Sama cinjenica da medijski portal Buka ima preko 280 hiljada clanova na Facebooku, Drasko Stanivukovic skoro 100 hiljada, grupa PzD preko 200-300 hiljada, a tu je i novinar Slobodan Vaskovic, novinar i politicar Nebojsa Vukanovic, Jelena Trivic i BN televizija i BN radio, sasvim je jasno da opoziciju podrzava grubo receno 2/3 stanovnistva, dok Dodik, koji sam uziva podrsku izmedju 25 i 35 odsto stanovnistva, uz siroku koaliciju i kupovinu glasova, uspio da "namakne" podrsku 2/3 poslanika u parlamentu, sto je apsurd i sto govori da Dodik svojom politikon minira Republiku Srpsku i demokratiju u istoj, te zbog toga zasluzuje i bonska ovlastenja da se primjene nad istim, jer tek kad takav lik ode u politicku istoriju i penziju, tek tada ce RS i institucije RS moci stati na noge.

Dodikova kriminalna politika ce sahraniti Republiku Srpsku za koju godinu, ako vec nije, s obzirom da ljudi od 82 godine dobijaju posao u administraciji, umjesto mladi koji su po prirodi puni snage, svjezeg znanja i elana da mijenjaju stvari na bolje, a ne ljudi kojima je vec uveliko 5 do 12. RS sve vise lici na dobro uredjeno groblje, a i pitanje koliko ce i to trajati, s obzirom da stari odose u zemlju, a mladi u inostranstvo, tako da postavlja se i pitanje ko ce odrzavati nasa groblja kada svi odu?

Dolazi vrijeme za smjenu grobara Srpske na izborima 2020. Rezim ce nesumnjivo izgubiti Banja Luku, kao glavno uporiste Dodikovih crvenih kmera, zatim Doboj ce biti spasen od bivseg UDBA-sa Obrena Petrovica i njegove ekipe pobjegulja, Trebinje ce takodje biti oslobodjeno od terora i pljacke pod patronatom Dodikovog genseka Luke Petrovica, kao i druga uporista crvenih bandita bice oslobodjena od istih i njihovih pipaka.

Najbolje vrijeme za RS tek dolazi. Srpska ce biti slobodna. Dosta je vise bilo terora od strane Dodika i njegove mafije, koja iz godine u godinu upropastava RS.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ovaj Mektić je sve luđi i luđi. Postao je mjera za ulizivanje Sarajevu. Pocijepao knjižicu Vojske RS-a.

Karamatić ga je dobro opisao. Vlah za jednokratnu upotrebu.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/karamatic-za-dnevnikba-mektic-je-vlah-za-jednokratnu-upotrebu

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
PREDSJEDNIK HSS-A BIH
Karamatić za Dnevnik.ba: "Mektić je vlah za jednokratnu upotrebu"
VIJESTI
stu 11, 2019

Mario Karamatić, predsjednik HSS-a BiH i član Predsjedništva Hrvatskog narodnog sabora BiH, za Dnevnik.ba je komentirao današnje događaje u SDS-u i nastupe Dragana Mektića, ministra sigurnosti BiH.

"Granica do koje su Srbi i Hrvati spremni ići kako bi dobili halal certifikat od saraj - političke čaršije se vremenom sve više i više pomiče", kazao je Karamatić.

Prema njegovim riječima, Mektić je danas poderao "boračku knjižicu" VRS-a, vojske i Republike za koju se borio, kako bi se još malo dodvorio Bakiru Izetbegoviću i paraobavještajnim strukturama SDA i Međunarodne zajednice koje ga drže u životu dok BiH Tužiteljstvo ne počne raditi svoj posao, a počet će, prije ili kasnije.

"Srba i Hrvata koji su vjerno služili saraj-čaršiji kako bi na koncu bili odbačeni iz iste ne manjka. Od Jerke Lijanovića, Živka Budimira, Krešimira Zubaka (još uvijek nije u cijelosti odbačen, čeka se znak za start ) Stjepana Kljujića, sve do Vuka Bačanovića, Mladena Vojičića Tife ( uzalud 'Grbavice rano ljuta' i 'Ponesi zastavu Dragane Vikiću, dovoljno je bilo podignuti 3 prsta da ga saraj-čaršija zauvijek prekriži)', kazao je.

Podsjetio je i na Jovana Divjaka, a za kojeg je kazao kako su mu "pripadnici dične tzv. Armije BiH sina propucali kao kera lutalicu bez obzira što je jadnog Jovana u to vrijeme Alija vodao kao cigo medvjeda da pokaže kako u tzv ABiH ima eto i Srba".

Koliko god Mektić, smatra Karamatić, misli da je cijepajući ovu knjižicu i "boreći" se za BiH, kako sam reče a ne za RS postao "patriota"po mjeri tamnog Vilajeta, ili ti političke saraj-čaršije, uzimam sebi za pravo da mu poručim dvije stvari.

"Prva je da ne mogu zamisliti da ja, ili bilo tko od mojih suboraca pocijepa iskaznicu HVO-a i druga: uzalud je pocijepa Mektiću, bez sunneta nema dženeta, samo si Vlah za jednokratku upotrebu", kazao je Karamatić.

Tako je, prema Karamatićevim riječima, uvijek bilo i bit će.

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:35 
Offline

Pridružen/a: 24 sij 2019, 19:33
Postovi: 2183
Kaže mile, kad krenu šatori u Banja Luci, sva jagnjad su zakupljena i prasad. Pa kad krenemo narod sazivat. Mi dobijamo izbore u BL. Hahaha
Koja sprdačina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
SDS će samo zbog Mektića izgubiti masu glasova na sljedećim izborima. Ne kužim zašto ga ta stranka ne izbaci. Zar ne vide da ih uništava.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjak007 je napisao/la:
Kaže mile, kad krenu šatori u Banja Luci, sva jagnjad su zakupljena i prasad. Pa kad krenemo narod sazivat. Mi dobijamo izbore u BL. Hahaha
Koja sprdačina


Hoces doci na prasice? :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
BBC je napisao/la:
SDS će samo zbog Mektića izgubiti masu glasova na sljedećim izborima. Ne kužim zašto ga ta stranka ne izbaci. Zar ne vide da ih uništava.

Moja pretpostavka su donacije iz Ambasade plus poverljivi dokumenti o nekim visokim funkcionerima SDS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A ko će znati. Ne treba zanemariti klasičnu balkansku zaslijepljenost neprijateljem (Dodik), i pogrešne korake u tom slijepilu. Zato mi je drago da se moj narod ne troši na SDA i Bakira (kao muslimani na Dodika i Čovića). Jer sve su to ista ***, isto razmišljanje. Svejedno ko kod muslimana vodi politiku.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
BBC je napisao/la:
A ko će znati. Ne treba zanemariti klasičnu balkansku zaslijepljenost neprijateljem (Dodik), i pogrešne korake u tom slijepilu. Zato mi je drago da se moj narod ne troši na SDA i Bakira (kao muslimani na Dodika i Čovića). Jer sve su to ista ***, isto razmišljanje. Svejedno ko kod muslimana vodi politiku.

Pa ni vi se sa "Dogodine u Stolnom gradu" Čovićem niste baš epohalno usrećili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 19:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jel ti imaš problema sa razumijevanjem pročitanog.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Šta sam trebao da razumem, da vi umesto dva izbora imate jedan?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A energiju koju niste rasuli ste usmerili u gospodara sabura.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 19:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta sam trebao da razumem, da vi umesto dva izbora imate jedan?


Da slijepa mržnja koju SDS ima protiv Dodika čini da prave puno loših poteza za samu stranku. A ne novac iz US veleposlanstva. Iako su obje teorije moguće. Glupo mi objašnjavati što sam htio reći. Pročitaj 2 puta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pa vidi, kad stranka toliko dugo nije na vlasti, onda ne može ni da uvali svoje ljude na parazitska državna zaposlenja. I onda članstvo počinje da pokazuje znake nervoze.

Što de tiče Mektića, za njegovo ponašanje mi je jedino objašnjenje postojanje nečeg kompromiujućeg o njemu u Ambasadi. Pa nije baš toliki moron da ne zna u kojoj izbornoj jedinici sa kandiduje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
lider30 je napisao/la:
Ovaj Mektić je sve luđi i luđi. Postao je mjera za ulizivanje Sarajevu. Pocijepao knjižicu Vojske RS-a.

Karamatić ga je dobro opisao. Vlah za jednokratnu upotrebu.

https://www.dnevnik.ba/vijesti/karamatic-za-dnevnikba-mektic-je-vlah-za-jednokratnu-upotrebu

Izrevoltiran je inace losim odnosom boracke organizacije prema borackoj populaciji, kao i time sto je ista u sluzbi politike rezima, kojim upravljaju dezerteri (Dodik i onaj Tamindzija sto je dobio odlikovanje, a nije ni omirisao baruta u ratu, bas kao ni Dodik), pa je, kao borac i jos pritom odlikovani borac, iz protesta, kao i solidarnosti prema majoru VRS, koji je uradio to juce, takodje iz protesta, zbog pritiska Dodikovog rezima na njega, pocijepao svoju clansku knjizicu borackog udruzenja....

https://www.rtvbn.com/3971288/protest-javno-unistio-knjizicu-borsa-

...a onda danas je to uradio i Mektic, iz solidarnosti prema svom takoreci svom kolegi majoru.

https://www.rtvbn.com/3971319/dragan-mektic-se-solidarisao-sa-majorom-vrs

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Citat:
PREDSJEDNIK HSS-A BIH
Karamatić za Dnevnik.ba: "Mektić je vlah za jednokratnu upotrebu"
VIJESTI
stu 11, 2019

Mario Karamatić, predsjednik HSS-a BiH i član Predsjedništva Hrvatskog narodnog sabora BiH, za Dnevnik.ba je komentirao današnje događaje u SDS-u i nastupe Dragana Mektića, ministra sigurnosti BiH.

"Granica do koje su Srbi i Hrvati spremni ići kako bi dobili halal certifikat od saraj - političke čaršije se vremenom sve više i više pomiče", kazao je Karamatić.

Prema njegovim riječima, Mektić je danas poderao "boračku knjižicu" VRS-a, vojske i Republike za koju se borio, kako bi se još malo dodvorio Bakiru Izetbegoviću i paraobavještajnim strukturama SDA i Međunarodne zajednice koje ga drže u životu dok BiH Tužiteljstvo ne počne raditi svoj posao, a počet će, prije ili kasnije.

"Srba i Hrvata koji su vjerno služili saraj-čaršiji kako bi na koncu bili odbačeni iz iste ne manjka. Od Jerke Lijanovića, Živka Budimira, Krešimira Zubaka (još uvijek nije u cijelosti odbačen, čeka se znak za start ) Stjepana Kljujića, sve do Vuka Bačanovića, Mladena Vojičića Tife ( uzalud 'Grbavice rano ljuta' i 'Ponesi zastavu Dragane Vikiću, dovoljno je bilo podignuti 3 prsta da ga saraj-čaršija zauvijek prekriži)', kazao je.

Podsjetio je i na Jovana Divjaka, a za kojeg je kazao kako su mu "pripadnici dične tzv. Armije BiH sina propucali kao kera lutalicu bez obzira što je jadnog Jovana u to vrijeme Alija vodao kao cigo medvjeda da pokaže kako u tzv ABiH ima eto i Srba".

Koliko god Mektić, smatra Karamatić, misli da je cijepajući ovu knjižicu i "boreći" se za BiH, kako sam reče a ne za RS postao "patriota"po mjeri tamnog Vilajeta, ili ti političke saraj-čaršije, uzimam sebi za pravo da mu poručim dvije stvari.

"Prva je da ne mogu zamisliti da ja, ili bilo tko od mojih suboraca pocijepa iskaznicu HVO-a i druga: uzalud je pocijepa Mektiću, bez sunneta nema dženeta, samo si Vlah za jednokratku upotrebu", kazao je Karamatić.

Tako je, prema Karamatićevim riječima, uvijek bilo i bit će.

Dnevnik.ba

A Dodik je Srbin po mjeri Kolinde. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lis 2009, 09:48
Postovi: 482
Sljedeci put prilikom neke ceremonije kad Dodik bude cijelivao zastavu ovaj neka je podere


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
SDS će samo zbog Mektića izgubiti masu glasova na sljedećim izborima. Ne kužim zašto ga ta stranka ne izbaci. Zar ne vide da ih uništava.

Toliko unistava da su mnogi borci glasali upravo za SDS. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 stu 2019, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Carmello Šešelj je napisao/la:
BBC je napisao/la:
SDS će samo zbog Mektića izgubiti masu glasova na sljedećim izborima. Ne kužim zašto ga ta stranka ne izbaci. Zar ne vide da ih uništava.

Moja pretpostavka su donacije iz Ambasade plus poverljivi dokumenti o nekim visokim funkcionerima SDS.

Milorad Dodik iz perioda od prije 2 decenije je poznat po tome sto je na tenkovima SFOR-a dosao na vlast u RS, kada je srusio demokratski izabranog vlast spomocu stranaca.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 12 stu 2019, 00:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
BBC je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta sam trebao da razumem, da vi umesto dva izbora imate jedan?


Da slijepa mržnja koju SDS ima protiv Dodika čini da prave puno loših poteza za samu stranku. A ne novac iz US veleposlanstva. Iako su obje teorije moguće. Glupo mi objašnjavati što sam htio reći. Pročitaj 2 puta.

Nema tu nikakve slijepe mrznje SDS-a prema Dodiku, posto Dodik je svojom politikom okrenuo mnoge u Republici Srpskoj, ukljucujuci tu i SDS, protiv sebe. Cak i ljude u svojom koaliciji, svojim potezima, SNSD je pokrenuo protiv sebe, zahvaljujuci prije svega Dodiku, kojem je moc udarila u glavu pa vise ne zna sta ce, od tolike koncentracije moci, iako i sam on zna, da njegova moc zavisi od raznih preletaca, papaka i placenika, koje je uz to Dodik zarobio njihovim i nasim novcem (novcem poreskih obveznika). Ljudi u njegovoj koaliciji ga trpe samo zatosto su zajedno u svemu tome ili se tako cini da jeste. Na kraju, s obzirom na to kakav je tj. kakva mu je politika (gadna), Dodik ima najvise problema sam sa sobom.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36816 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 632, 633, 634, 635, 636, 637, 638 ... 1473  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, iprodano, kily, Patriota, Revizija, Tomba17 i 274 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO