HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 05:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 14:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ako netko zna kakav vic, neka ga napiše ođe... ali samo oni dobri, što se plače na njih.

P. S.

Namjerno stoji vicovi, sa o.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9554
Lokacija: HR HB
Postoji već tema,... jedino ako baš hoćeš da podigneš ljestvicu "do suza"

humor/vicevi-t55.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ponavljam se, ali ovaj mi je bio klasika...sve istina, skoro se onesvijestio od smrada u Delhiju.

Citat:
So this immigrant dude from Bangalore (India) showed up with Ebola-like symptoms in the ER in CT.

He says doctor I feel terrible - fever, headache, blasting out at both ends, etc.

Doctor says: Here's what you need to do:

Go home, defecate & Urinate into a 5-gallon bucket for a week. Also, throw in a dead fish and some dead mice. Put your face right over the bucket during this week and cover up with a blanket. Breathe DEEPLY for at least a half hour each day. Come back after the week is up.

Week goes by.

Mr. Bangalore comes to the doctor's office & says he feels teriffic. Never felt better in my life! I'm fine! What was wrong with me?

Doctor says: "you were homesick."

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
+ jedna ozbiljna "recenzija" vica:

Ministry of Sound je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Za mog jaru MIRu: :D

Zaletio se Milanović autom u drvo. Iz potpuno uništenog BMW-a izvuku ga trojica mladića i masažom srca vrate ga u život. Kad se stabilizirao Milanović obeća da će svakom ispuniti po jednu želju jer su mu spasili život.
- Ja bi crni BMW isti kao ovaj – kaže prvi.
- Nema problema, dobit ćeš ga sutra – kaže Milanović.
- Ja bi htio biti ministar obrane – kaže drugi.
- Ništa lakše, sutra preuzimaš dužnost – odgovori Milanović.
- A šta bi ti pita? - trećeg mladića.
- Invalidska kolica – kaže treći mladić.
- Pa šta će ti kolica' – pita Milanović.
- Trebat će mi. Kad tata čuje koga sam spasio, polomit će mi noge!



Nije slučajno da vodeći autoriteti smatraju ove prostore za kolijevku humora. Ovaj nijansirani vic sublimira svu dosjetljivost našeg čovjeka, i na urnebesan i koncizan način služi ujedno i kao platforma za društveni komentar, i uljepšavanje dana onima koji su u prilici čuti vic po prvi puta.

Dogodovština počinje nesvakidašnjim događajem, gdje se pripadnik odmetnute vladajuće kaste, bez dodira sa malim čovjekom suočava sa ozbiljnom situacijom koja odmah daje na znanje da ni oni nisu Bogom dani i da su ljudi od krvi i mesa koji griješe u svakodnevnom životu. No odmah je jasno naznačeno da je sve prošlo bez većih posljedica, kako se ne bi upalo u zamku smijanja morbidnoj ili neslanoj šali.

Nedodirljivom političaru bez previše razmišljanja u pomoć pristižu tri mladića. Svaki pleb u njima može vidjeti i sebe, plemenitu figuru koja se u ozbiljnom trenutku nesebično baca u pomoć, čak i kada je pomoć potrebna nekome ko je nužno ne zaslužuje.

U znak zahvalnosti, pripadnik vladajuće kaste dakako poseže za onim što mu je srcu blizu - vidom materijalnog podmićivanja, kao da se za iskrenu pomoć mora platiti?! Tu se još jednom dokazuje sva bezdušnost balkanskih političara koji sve samo valoriziraju u novcu, robama i uslugama.

Nažalost, tu dolazi do obrata koji nas vodi do dubljeg razmišljanja. Iako su mladići skočili u pomoć iz poriva čistog altruizma, sam dodir sa pokvarenim političarem, iskrivljuje i briše ono što je prirodno urođeno - želju da se pomogne bližnjem bez želje za materijalnom naknadom. Prvotni pozitivci nisu u stanju oduprijeti se zovu materijalizma. Tu nije isključeno da se vješti kreator vica poslužio s biblijskom alegorijom o sotoni i Isusu u pustinji. Dvojica mladića su poklekli pred korumpirajućim utjecajem Milanovića, i posve očekivano usvojili rak-ranu hrvatskog društva - nepotizam pri kadroviranju, i simbol tranzicijske noveau riche kaste, skupocjeni automobil.

Kreator vica, je komotno mogao stati tu, i već bi imali i jako poučnu dogodovštinu uz dozu umjerenog humora kroz vizualizaciju premijera u jednoj čudnoj situaciji gdje je praktički ispao ponižen i nespretan (ako ne zna rukovoditi autom, kako će rukovoditi zemljom, pitamo se svi?!).

Ali ne, sve do sada je bio samo genijalni uvod u spektakularni i neočekivani obrat prilikom obraćanja trećeg mladića. Kada je došao red na njega, mladić je premijeru uputio čudan zahtjev, koji je i premijera i mladiće i osobe koje slučaju vic prenerazio. Zaboga, zašto bi bilo ko u situaciji gdje može materijalno profitirati, odabrao opciju koja ne samo da ništa ne vrijedi, nego naslućuje neki zlokobni i tužni događaj?!

Vicmaher nas ne drži predugo u stanju napetog isčekivanja, nego kroz odgovor mladića spektakularno poentira sa smjehotresnim objašnjenjem koje je mješavina slapsticka, subverzivnog i revolucionarnog anti-establishment humora i humora koji proizilazi iz srama, poniženosti i neugodnosti koji u tom trenutku osjeća premijer Milanović jer je njegova darežljivost odbačena i jer se suočio s vlastitom nepopularnošću u glasačkom puku.

Dalje, kroz ovaj obrat, saznajemo da jedan od trojice junaka strijepi od pravedne očeve kazne, gdje se implicira da će ga ljutiti otac u slapstick Benny Hill stilu toliko namlatiti da dječak neće biti u stanju hodati par dana. I da će mu zbog te novonastale situacije biti potrebno pomoćno sredstvo za kretanje.

Vic sladokusci s visokim IQ-om u ovoj dogodovštini mogu uživati danima jer vic izaziva smijeh na nekoliko razina, svaka smiješnija od prethodne. Jednostavniji ljudi također mogu uživati u ovom vicu jer je jasno da je premijer na neki način namagarčen, ima uništen auto, a mentalna slika gdje otac tuče mladića u naponu snage također izaziva ne samo osmijeh nego duboki trbušni smijeh.

Vrhunski uradak, daj još. :rolleyes


_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ministry of Sound je napisao/la:
+ jedna ozbiljna "recenzija" vica:

Ministry of Sound je napisao/la:

Nije slučajno da vodeći autoriteti smatraju ove prostore za kolijevku humora. Ovaj nijansirani vic sublimira svu dosjetljivost našeg čovjeka, i na urnebesan i koncizan način služi ujedno i kao platforma za društveni komentar, i uljepšavanje dana onima koji su u prilici čuti vic po prvi puta.

Dogodovština počinje nesvakidašnjim događajem, gdje se pripadnik odmetnute vladajuće kaste, bez dodira sa malim čovjekom suočava sa ozbiljnom situacijom koja odmah daje na znanje da ni oni nisu Bogom dani i da su ljudi od krvi i mesa koji griješe u svakodnevnom životu. No odmah je jasno naznačeno da je sve prošlo bez većih posljedica, kako se ne bi upalo u zamku smijanja morbidnoj ili neslanoj šali.

Nedodirljivom političaru bez previše razmišljanja u pomoć pristižu tri mladića. Svaki pleb u njima može vidjeti i sebe, plemenitu figuru koja se u ozbiljnom trenutku nesebično baca u pomoć, čak i kada je pomoć potrebna nekome ko je nužno ne zaslužuje.

U znak zahvalnosti, pripadnik vladajuće kaste dakako poseže za onim što mu je srcu blizu - vidom materijalnog podmićivanja, kao da se za iskrenu pomoć mora platiti?! Tu se još jednom dokazuje sva bezdušnost balkanskih političara koji sve samo valoriziraju u novcu, robama i uslugama.

Nažalost, tu dolazi do obrata koji nas vodi do dubljeg razmišljanja. Iako su mladići skočili u pomoć iz poriva čistog altruizma, sam dodir sa pokvarenim političarem, iskrivljuje i briše ono što je prirodno urođeno - želju da se pomogne bližnjem bez želje za materijalnom naknadom. Prvotni pozitivci nisu u stanju oduprijeti se zovu materijalizma. Tu nije isključeno da se vješti kreator vica poslužio s biblijskom alegorijom o sotoni i Isusu u pustinji. Dvojica mladića su poklekli pred korumpirajućim utjecajem Milanovića, i posve očekivano usvojili rak-ranu hrvatskog društva - nepotizam pri kadroviranju, i simbol tranzicijske noveau riche kaste, skupocjeni automobil.

Kreator vica, je komotno mogao stati tu, i već bi imali i jako poučnu dogodovštinu uz dozu umjerenog humora kroz vizualizaciju premijera u jednoj čudnoj situaciji gdje je praktički ispao ponižen i nespretan (ako ne zna rukovoditi autom, kako će rukovoditi zemljom, pitamo se svi?!).

Ali ne, sve do sada je bio samo genijalni uvod u spektakularni i neočekivani obrat prilikom obraćanja trećeg mladića. Kada je došao red na njega, mladić je premijeru uputio čudan zahtjev, koji je i premijera i mladiće i osobe koje slučaju vic prenerazio. Zaboga, zašto bi bilo ko u situaciji gdje može materijalno profitirati, odabrao opciju koja ne samo da ništa ne vrijedi, nego naslućuje neki zlokobni i tužni događaj?!

Vicmaher nas ne drži predugo u stanju napetog isčekivanja, nego kroz odgovor mladića spektakularno poentira sa smjehotresnim objašnjenjem koje je mješavina slapsticka, subverzivnog i revolucionarnog anti-establishment humora i humora koji proizilazi iz srama, poniženosti i neugodnosti koji u tom trenutku osjeća premijer Milanović jer je njegova darežljivost odbačena i jer se suočio s vlastitom nepopularnošću u glasačkom puku.

Dalje, kroz ovaj obrat, saznajemo da jedan od trojice junaka strijepi od pravedne očeve kazne, gdje se implicira da će ga ljutiti otac u slapstick Benny Hill stilu toliko namlatiti da dječak neće biti u stanju hodati par dana. I da će mu zbog te novonastale situacije biti potrebno pomoćno sredstvo za kretanje.

Vic sladokusci s visokim IQ-om u ovoj dogodovštini mogu uživati danima jer vic izaziva smijeh na nekoliko razina, svaka smiješnija od prethodne. Jednostavniji ljudi također mogu uživati u ovom vicu jer je jasno da je premijer na neki način namagarčen, ima uništen auto, a mentalna slika gdje otac tuče mladića u naponu snage također izaziva ne samo osmijeh nego duboki trbušni smijeh.

Vrhunski uradak, daj još. :rolleyes



Ove recenzije se sijećam dok je još bila svježa. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ministry of Sound je napisao/la:
+ jedna ozbiljna "recenzija" vica:

Ministry of Sound je napisao/la:

Nije slučajno da vodeći autoriteti smatraju ove prostore za kolijevku humora. Ovaj nijansirani vic sublimira svu dosjetljivost našeg čovjeka, i na urnebesan i koncizan način služi ujedno i kao platforma za društveni komentar, i uljepšavanje dana onima koji su u prilici čuti vic po prvi puta.

Dogodovština počinje nesvakidašnjim događajem, gdje se pripadnik odmetnute vladajuće kaste, bez dodira sa malim čovjekom suočava sa ozbiljnom situacijom koja odmah daje na znanje da ni oni nisu Bogom dani i da su ljudi od krvi i mesa koji griješe u svakodnevnom životu. No odmah je jasno naznačeno da je sve prošlo bez većih posljedica, kako se ne bi upalo u zamku smijanja morbidnoj ili neslanoj šali.

Nedodirljivom političaru bez previše razmišljanja u pomoć pristižu tri mladića. Svaki pleb u njima može vidjeti i sebe, plemenitu figuru koja se u ozbiljnom trenutku nesebično baca u pomoć, čak i kada je pomoć potrebna nekome ko je nužno ne zaslužuje.

U znak zahvalnosti, pripadnik vladajuće kaste dakako poseže za onim što mu je srcu blizu - vidom materijalnog podmićivanja, kao da se za iskrenu pomoć mora platiti?! Tu se još jednom dokazuje sva bezdušnost balkanskih političara koji sve samo valoriziraju u novcu, robama i uslugama.

Nažalost, tu dolazi do obrata koji nas vodi do dubljeg razmišljanja. Iako su mladići skočili u pomoć iz poriva čistog altruizma, sam dodir sa pokvarenim političarem, iskrivljuje i briše ono što je prirodno urođeno - želju da se pomogne bližnjem bez želje za materijalnom naknadom. Prvotni pozitivci nisu u stanju oduprijeti se zovu materijalizma. Tu nije isključeno da se vješti kreator vica poslužio s biblijskom alegorijom o sotoni i Isusu u pustinji. Dvojica mladića su poklekli pred korumpirajućim utjecajem Milanovića, i posve očekivano usvojili rak-ranu hrvatskog društva - nepotizam pri kadroviranju, i simbol tranzicijske noveau riche kaste, skupocjeni automobil.

Kreator vica, je komotno mogao stati tu, i već bi imali i jako poučnu dogodovštinu uz dozu umjerenog humora kroz vizualizaciju premijera u jednoj čudnoj situaciji gdje je praktički ispao ponižen i nespretan (ako ne zna rukovoditi autom, kako će rukovoditi zemljom, pitamo se svi?!).

Ali ne, sve do sada je bio samo genijalni uvod u spektakularni i neočekivani obrat prilikom obraćanja trećeg mladića. Kada je došao red na njega, mladić je premijeru uputio čudan zahtjev, koji je i premijera i mladiće i osobe koje slučaju vic prenerazio. Zaboga, zašto bi bilo ko u situaciji gdje može materijalno profitirati, odabrao opciju koja ne samo da ništa ne vrijedi, nego naslućuje neki zlokobni i tužni događaj?!

Vicmaher nas ne drži predugo u stanju napetog isčekivanja, nego kroz odgovor mladića spektakularno poentira sa smjehotresnim objašnjenjem koje je mješavina slapsticka, subverzivnog i revolucionarnog anti-establishment humora i humora koji proizilazi iz srama, poniženosti i neugodnosti koji u tom trenutku osjeća premijer Milanović jer je njegova darežljivost odbačena i jer se suočio s vlastitom nepopularnošću u glasačkom puku.

Dalje, kroz ovaj obrat, saznajemo da jedan od trojice junaka strijepi od pravedne očeve kazne, gdje se implicira da će ga ljutiti otac u slapstick Benny Hill stilu toliko namlatiti da dječak neće biti u stanju hodati par dana. I da će mu zbog te novonastale situacije biti potrebno pomoćno sredstvo za kretanje.

Vic sladokusci s visokim IQ-om u ovoj dogodovštini mogu uživati danima jer vic izaziva smijeh na nekoliko razina, svaka smiješnija od prethodne. Jednostavniji ljudi također mogu uživati u ovom vicu jer je jasno da je premijer na neki način namagarčen, ima uništen auto, a mentalna slika gdje otac tuče mladića u naponu snage također izaziva ne samo osmijeh nego duboki trbušni smijeh.

Vrhunski uradak, daj još. :rolleyes


=)) :klanjam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Došao Karamarko u posjetu britanskoj kraljici i postavio joj pitanje, kako joj je uspjelo da tako dugo i uspješno vlada i kako joj je uspjelo da bude k tome i omiljena među Britancima.
- "Pa to je doista jednostavno."- reče kraljica. "Okružena sam inteligentnim savjetnicima."
Karamarko se zamisli: "A kako znate da je savjetnik inteligentan?"
- "Ah, postavim im zagonetku i ako odgovore na nju onda su u redu." - kaže kraljica i pozove batlera: "Pozovite mi Davida Camerona, molim vas."
Nakon par minuta pojavi se Cameron.
- " Izvolite Vaše Visočanstvo"
- " Odgovorite mi Davide: Vaši roditelji imaju dijete. Ono nije vaš brat niti vaša sestra. Tko je to?"
- "To sam ja Vaše Visočanstvo."- odgovori Cameron.
- "Izvrsno, Davide! Hvala Vam Davide."
- "Eto, vidite gospodine Karamarko. To radim jednom mjesečno sa svima. To je tajna mog uspjeha."
Karamarko se zamišljen vrati u Zagreb, pozove Miljana Brkića Vasu i upita ga:
-"Reci mi Vaso: Tvoji roditelji imaju dijete, ali ono nije tvoj brat ni tvoja sestra. Ko je to?"
Vaso se zamisli i nakon pet minuta kaže Karamarku:
- "Možeš li mi dati nekoliko sati da razmislim, predsjedniče?"
- "O da, svakako!"
Vaso se povuče u kancelariju, nazove akademika Željka Rainera i pita ga.
- " Vaši roditelji imaju dijete, ali ono nije vaš brat nit vaša sestra. Ko je to?"
- "Pa to sam ja!"- kaže Rainer.
Vaso odmah ode kod Karamarka i kaže mu:
- "To je Željko Rainer, predsjedniče!"
- "Ne Vaso. To je David Cameron.

P. S.

Vjerujem da je u originalu Nikolić, ali eto...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Taj je isto dobar kandidat za recenziju, ali trenutno nisam inspiriran.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ministry of Sound je napisao/la:
Taj je isto dobar kandidat za recenziju, ali trenutno nisam inspiriran.


:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 05 lis 2015, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Nego ima jedan... isto dobar. Njega moram ovako iz glave prepričat.

General Žukov i Staljin imaju raspravu u Staljinovoj kancelariji. Žukov izađe iz kancelarije, uđe u tajničinu prostoriju i u bradu sebi veli 'posrani brkonja'. Tajnica sačeka da Žukov izađe, uleti u Staljinovu kancelariju i izda ga Staljinu da ga je nazvo 'posranim brkonjom'.

Staljin zovne natrag Žukova, i pita ga 'Zašto si me nazvao posranim brkonjom'?
Žukov odgovori: 'Nisam mislio na vas, već na Hitlera.'
Staljin: 'A zašto ste vi sekretarice mislili da je govorio o meni?'

---

Ovaj je dobar, ne more bit za recenziju... ako jeste, stvar je do mog prepričavanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 03:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Two Arabs are sitting in a bar chatting over a pint of fermented goats milk. One pulls his wallet out and starts flipping through pictures and they start reminiscing.

"This is my oldest son, he is a martyr."
"You must be so proud," says the other.
"This is my second son. He is a martyr also."
"A fine looking young man," replies his friend.
After a pause and a deep sigh, the second Arab says wistfully, "They blow up so fast, dont they?"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 10:36 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Hrvati i humor..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 10:38 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Izlazi Crnogorac iz aviona i prdne.
Okrene se ugleda nekog crnca i reče:
Oprosti baš te spržih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 10:44 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Idu Mujo i Haso u šumu Muja nosi sekiru i gajbu piva a Hasa vrata sa štokom.Sretne ih Suljo.Bolan Mujo vidim idete u šumu poneo si sekiru i gajbu piva da se osvežite ali šta će tebi Haso ta vrata??
Haso:Pa čime ćemo otvarati flaše?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 10:52 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Upeco ciga zlatnu ribicu.Pusti me ispuniću ti tri želje.Kaže ribica.
Neću tri hoću samo jednu.Hoću da pišam viski.
Dobro želja ti je ispunjena.
Dođe ciga kući popiša se u čašu proba vidi pravi viski.
Dolazi ciganka kući,vidi cigu i počne da kuka.
Ciga joj objasni situaciju i nastavi da pije.
-Daj i meni malo.Kaže ciganka i donese čašu.
-Ne može.
-Što nemože?
-Ti ćeš iz flaše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Drzi pop predavanje u jednoj crkvi u Beogradu pa kaze:
- "Narode, imao sam jedan zlatan krst vi ste mi ga ukrali, pa sam uzeo jedan srebrni, opet ste mi ga ukrali, sada imam jedan drveni krst. Ako mi i njega ukradete onda cete me u *** ljubiti."

Dosao Mujo kod hodzi da se zali:
- "Sta cu hodza sa zenom, vara me."
- "Otjeraj je."
- "Ma, kako cu je otjerati, volim je."
- "Pa dobro, ostavi je."
- "Ma, gdje da je ostavim, vara me!"
- "Pa dobro, otjeraj je."
- "Ma gdje cu, volim je."
- "Dobro Mujo znas sta ces da uradis?"
- "Sta hodza."
- "Promjeni vjeru."
- "Sto!!"
- "Idi malo zezaj popa, a ne mene."
de pop ulicom kad vidi na klupi sjedi trudna zena pa se joj i obrati:
- "Hej draga zeno, da je tebi taj stomak na leđima sto bi ti ga bilo lakse nositi."
Kad ce ti trudnica popu:
- "Hej moj pope, da je tebi brada na guzici sto bi ti bilo mekse sjedit."

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
chat nick je napisao/la:
Hrvati i humor..

:zubati Štreberski humor.
Šta je ovo Karamarko, Arap Milnović....

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 21:17 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Previse si sine preopterecen verom.Da ne trolam...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 21:18 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Ustaje Perica i sanjiv seda u trpezariju pita ga majka.Sine hoces da ti ispecem jaja?Hoces da ja tebi odsecem sisu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 lis 2015, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
Došao Mujo u Njemačku da traži posla.
Ode nekom gazdi a ovaj ga odbije: - Ne primamo Bosance, vi ste lijeni.
A Mujo će: - Ne, ti si me zamijenio za Hercegovca, ja sam onaj glupi!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 16 sij 2020, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Poslao Mujo Fatu u Njemačku da zaradi novaca.Fata ne zna ništa i skonta da krene sa prostitucijom. Prilazi joj neki lik i upita je:
– “Koliko košta?”
Ne znajući koliko se kreću cijene za tu vrstu posla ona lupi ko iz topa:
-“15,00 eura.”
– “Ok.” , ovaj pristade i dade joj 15,00 eura.
Sutra ista stvar, Fata skonta da sada traži mnogo više. Staje neki lik i pitaj je:
– “Koliko?”
– “150,00 eura”
– “Ok.”
I tako Fata zaradi novh 150,00 eura.
Treći dan ona odluči da digne cjenu.
– “Koliko?”
– “1.500,00 eura.”
– “Ok.”
Dobi Fata novih 1.500,00 eura
Osladilo se Fati, pa ona konta:
– “Sutra ću da dignem cijenu skroz, pa ako upali vraćam se odmah u Bosnu i neću više da se prodajem. Biće dovoljno!”
Tako ona na ulici čeka mušteriju kad staje neko bijesno auto i pita je:
– “Koliko?”
– “15.000,00 eura.”
– “Ok.”
Tako Fata zaradi veliki novac za kratko vrjeme, konta ona da se vrati u Bosnu ali samo da izračuna koliko je zaradila. I tako poče ona da računa:
– 15.00 +
150.00
1.500,00
15.000,00
____________
=16.665,00
– “Super, al’ ću Muji dati samo 16.000,00 eura,
a ostatak ću ostaviti sebi da imam za šminku.
I tako se Fata vrati Muji i sve mu prizna i za prostituciju i sa koliko je muštarija bila i da je zaradila 16.000,00 eura. Samo je prećutala za onih 665,00 eura.
Na to će Mujo:
– “OK, dođi sjedi da izračunam ja sa koliko si ih spavala i koliko si zaradila!”
I poče Mujo svoju matematiku:
– “Bila si sa četvoricom, svaki od njih ima po dva jajeta to izgleda ovako:
0000
0000
Kada su mu*a puna ona u vodi tonu a to izgleda ovako:
9999
Kada su prazna ona se dižu na površinu i to izgleda ovako:
6666
Znači

6666 +
——-
9999
=16665
Gdje je 665 eura!?”

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 sij 2020, 12:47 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
U Zagrebu...

Purger ušeta u jedan bar i taman da naruci pice, kad ugleda tipa kako sjedi u kutu, u trenerci i sa bijelim carapama. Covjek ne mora biti Einstein da shvati da je u pitanju Hercegovac, pa glasno, da svi u baru cuju, dovikne barmenu: “Rundu pica svima u baru, osim onom Hercegovcu tamo u kutu!”

Kad je svo pice bilo natoceno i servirano, Hercegovac se okrenu Purgeru, mahnu mu i doviknu mu jedno glasno “hvala”.

Ovo prilicno razljuti Purgera. On ponovo glasno naruci turu za sve osim za Hercegovca, a ovaj mu se opet uz veliki osmjeh, glasno zahvali.

Purger se obrati barmenu:

– Šta fali onom Hercegovcu? Svima sam narucio pice osim njemu, a on ne prestaje da se smješka i da mi se zahvaljuje. Jel’ on malo blesav ?
- Ne, – odvrati barmen. – On je vlasnik. :laugh

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
 Naslov: Re: VicOvi
PostPostano: 21 sij 2020, 12:51 
Offline

Pridružen/a: 02 lip 2013, 21:35
Postovi: 1362
Lokacija: u prolazu
šukrija je napisao/la:
U Zagrebu...

Purger ušeta u jedan bar i taman da naruci pice, kad ugleda tipa kako sjedi u kutu, u trenerci i sa bijelim carapama. Covjek ne mora biti Einstein da shvati da je u pitanju Hercegovac, pa glasno, da svi u baru cuju, dovikne barmenu: “Rundu pica svima u baru, osim onom Hercegovcu tamo u kutu!”

Kad je svo pice bilo natoceno i servirano, Hercegovac se okrenu Purgeru, mahnu mu i doviknu mu jedno glasno “hvala”.

Ovo prilicno razljuti Purgera. On ponovo glasno naruci turu za sve osim za Hercegovca, a ovaj mu se opet uz veliki osmjeh, glasno zahvali.

Purger se obrati barmenu:

– Šta fali onom Hercegovcu? Svima sam narucio pice osim njemu, a on ne prestaje da se smješka i da mi se zahvaljuje. Jel’ on malo blesav ?
- Ne, – odvrati barmen. – On je vlasnik. :laugh


Ispričavam se forumašu @purger111, ovaj vic nema nikakve veze s njim.

_________________
When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace - Jimi Hendrix


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO