HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 09:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 448 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 11 vel 2020, 23:08 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Jadan čovek, zabranila mu žena da ima svoj profil. A u Sloveniji ne sme da je bije kako valja i trebuje, mnogo su rigorozni zakoni.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 ožu 2020, 00:43 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
zaba1111 je napisao/la:
Aktualni načelnik Tomislavgrada Ivan Vukadin te zastupnici u Skupštini Hercegbosanske županije (HBŽ) Robert Bagarić i Ante Tadić privremeno su isključeni iz Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) BiH.

Znači zbog fufe Borjane i njezinog kadra totalno nesposobnog i neuglednog Ivkovića, Čović u kritičnom momentu za hr narod raskoljuje stranku i izbacuje one koji su povjerenje zaslužili na izborima.

U isto vrijeme intervju sa čelnikom HB oporbe koji kaže:
Citat:
Vi imate, naime, područja s hrvatskom većinom koja u punjenju ne samo federalnog, već i državnog proračuna, sudjeluju preko 50 posto. S druge strane, u postotku povrata prihoda od poreza Sarajevo praktično dobiva kao ostatak Federacije. Zašto onda Izetbegović ne govori o razbijanju tih okova? Zašto ne govori da su općinama s hrvatskom većinom početkom 2000-ih oduzeta vlasnička prava nad svim javnim poduzećima, počev od elektroprivrede i elektroprijenosa, pa do telekom sektora, te prebačena na Sarajevo. Treba razbijati sve te okove i vratiti povrat tih prihoda u skladu s njihovim uplatama. Mi smo radili analize i došli do podatka da općina veličine Širokog Brijega samo od oduzetih prava telekom sektora godišnje izgubi 12 milijuna maraka, a grad poput Mostara čak 46 milijuna KM. U elektro sektoru to je sve skoro puta dva. Naravno, tom oduzimanju vlasničkih prava gradovima i općinama kumovao je i Dragan Čović kad je prije 20 godina bio ministar financija. On je sve te odluke potpisao.


Vjerovali ili ne.
Ne znam što drugo reći, sve gore od goreg.


Uspjesi Dragana Čovića, "gazde" BiH Hrvata zadnjih 20 godina:
- potpisao Aprilski paket
- potpisao oduzimanje vlasničkih prava javnih poduzeća gradovima i općinama tj. legalizirao pljačku istih od strane Sarajeva
- dokrajčio Aluminij
- napravio raskol izbacivanjem duvnjaka (koji imaju bar nekakve rezultate iza sebe) iz stranke zbog livanjskih kriminalaca i mafije koja je devastirala vlastitu općinu a isto radi i sa županijom
- višestruko optuživan za kriminal i izvlačenje para... Iako mu osobno to ne uzimam za preveliko zlo jer znam da se isto podrazumjeva na svakoj poziciji u ovoj afričkoj koloniji, ali je zbog kriminala i korupcije vjerojatno i ucjenjen od strane zapadnog smeća koje je pravi vlasnik kolonije, pa kao rezultat imamo da mu se politika svodi na ponavljanje 2 fraze o eurposkom putu, svime gore navedenim i još mnogo čemu pa evo -nastavite niz


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 ožu 2020, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Ta balkanska seljačina proizašla iz komunizma izbacuje pobjednike izbora u županiji samo zato što oni kao zastupnici u Skupštini prema zakonu biraju vodstvo HB šuma, a seljačina hoće da on iz Mostara određuje tko će biti direktor.
Dakle u trenutku borbe za legitimne predstavnike koji bi odgovarali narodu na izborima, a ne čaršiji, Lagumdžiji i begu, seljačina iz Mostara neda da zastupnici u Skupštini odgovaraju svojim biračima zbog svojih zakonom propisanih ovlasti, u ovom slučaju izbora kvalitetnih kadrova za direktora u HB šumama i u županiji, nego seljačina otima pravo narodu da bira kako će sustav sustav funkcionirati, nego se on postavlja iznad volje naroda, sustava i nameće da zastupnici odgovaraju isključivo njemu.
Ili će biti nogirani iz stranke. Nevjerovatno. Da stranka valja, ovakvoj samovolji i bezobrazluku bi se suprotstavila svi članovi. Budući da imamo to što imamo i da je seljačina iz Mostara na to navikla, ostaje ono što je jedino moguće, da Duvnjaci ne popuste nepravdi jer inače nebi bili Duvnjaci i da HDZ u Duvnu prestane postojati.
I ništa tome ne bi falilo, međutim ološ ima moć, a jebe im se za narod, pa postoji mogućnost da zaustave započetu investiciju u HE Vrilo i da ucjene Duvnjake blokadom svih sredstava sa viših razina i onda ćemo možda ipak zbog interesa naroda morati popustiti.

A što je najgore kapaciteti HB oporbe se vide u citatu gore, sve od zla oca i gore matere.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 05 ožu 2020, 18:47 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
zaba1111 je napisao/la:
Ta balkanska seljačina proizašla iz komunizma izbacuje pobjednike izbora u županiji samo zato što oni kao zastupnici u Skupštini prema zakonu biraju vodstvo HB šuma, a seljačina hoće da on iz Mostara određuje tko će biti direktor.
Dakle u trenutku borbe za legitimne predstavnike koji bi odgovarali narodu na izborima, a ne čaršiji, Lagumdžiji i begu, seljačina iz Mostara neda da zastupnici u Skupštini odgovaraju svojim biračima zbog svojih zakonom propisanih ovlasti, u ovom slučaju izbora kvalitetnih kadrova za direktora u HB šumama i u županiji, nego seljačina otima pravo narodu da bira kako će sustav sustav funkcionirati, nego se on postavlja iznad volje naroda, sustava i nameće da zastupnici odgovaraju isključivo njemu.
Ili će biti nogirani iz stranke. Nevjerovatno. Da stranka valja, ovakvoj samovolji i bezobrazluku bi se suprotstavila svi članovi. Budući da imamo to što imamo i da je seljačina iz Mostara na to navikla, ostaje ono što je jedino moguće, da Duvnjaci ne popuste nepravdi jer inače nebi bili Duvnjaci i da HDZ u Duvnu prestane postojati.
I ništa tome ne bi falilo, međutim ološ ima moć, a jebe im se za narod, pa postoji mogućnost da zaustave započetu investiciju u HE Vrilo i da ucjene Duvnjake blokadom svih sredstava sa viših razina i onda ćemo možda ipak zbog interesa naroda morati popustiti.

A što je najgore kapaciteti HB oporbe se vide u citatu gore, sve od zla oca i gore matere.


Često sam znao lajati nekima zbog "svi su oni isti, svi političari su lopovi," razmišljanja ali evo kad vidim ovo sve, ne zamjeram im više iskreno...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 14:50 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
HDZ BiH Hercegbosanske županije puca po šavovima
https://relax-portal.info/pobuna-u-covi ... -savovima/

Općinski odbor HDZ BiH Tomislavgrad je na sjednici održanoj 5. ožujka 2020. godine jedinstveno i jednoglasno dao podršku svojim članovima Ivanu Vukadinu, Robertu Bagariću i Anti Tadiću na provođenju stranačkih odluka, te je izrazio neslaganje s Odlukama o stegovnoj odgovornosti, jer su isti kroz svoje cjelokupno političko djelovanje radili u interesu HDZ BIH, Općine Tomislavgrad, Hercegbosanske županije, a posebno interesima hrvatskog naroda.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 16:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68263
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Neka osnuju stranku ali neka se ne zove HDZ.

Moze Dinarska Hrvatska Stranka DHS.

Ne bi bilo lose da HDZ izgubi par opcina, zasada je samo Rama van ali su jos gori od HDZ.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 16:33 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Robbie MO je napisao/la:
Ne bi bilo lose da HDZ izgubi par opcina, zasada je samo Rama van ali su jos gori od HDZ.


To je cijelo vrijeme i problem. Što je oporba i čelnici oporbe bili, kao da ih je kadrovirao sam Čović. Ćane Primorci, zubar Jurišić, notorni Budimir, Mirjana Tuka Zelenika, Martin Narcis Raguž... Bezveznjaković do bezveznjakovića.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Čović naučio jeftinim forama sporovoditi svoje, a u ovom slučaju fufine interese, koja je uništila livanjski, a sad nasilno hoće i duvanjski Hdz, naime izbacio samo trojicu misleći kako će kao što je dosad navikao izazvati raskol tako što drugima ponudi sinekure.
Međutim dragi moj Čovke ovo je Duvno, ovdje sila i nepravda jednostavno nemaju prolaz, ovo je nešto drugačija vrsta od one na koju si navikao. Zaista duvanjski Hdz je skupina manje ili više sposobnih ljudi koji svi imaju najbolje namjere...
Uglavnom jednoglasna potpora izabačenima i ostaje vidjeti hoće li Čović u HBŽ svesti HDZ na nulu ili će se povući.
U Livnu se može još naći poslušnika, ali oni nemaju nikakav izborni kapacitet, unatoč kontroli i zapošljavanju u institucijama i Šumama. Znači ljudi koje Čović gura su dno dna županije i po ugledu i po rezultatima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 16:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
lider30 je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Ne bi bilo lose da HDZ izgubi par opcina, zasada je samo Rama van ali su jos gori od HDZ.


To je cijelo vrijeme i problem. Što je oporba i čelnici oporbe bili, kao da ih je kadrovirao sam Čović. Ćane Primorci, zubar Jurišić, notorni Budimir, Mirjana Tuka Zelenika, Martin Narcis Raguž... Bezveznjaković do bezveznjakovića.

Eto vidiš još jedino imamo Slavčeta koji bi nam sam vratio 300 milijuna samo od telefona, a di je ostalo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 17:22 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1747
Drago mi vidit da je cijela OO stala iza njih i da szte jedinstveni,treba dobro razmisliti i odvagnuti dal' ić u osnivanje nove stranke il' ostat unutar,jer prostor za diskreditaciju van hdz a je ogroman,mada u Rami to ide, a filter za pobjegulje iz HDZ-a i novih članova iz drugih stranačkih struktura, na razini mikroskopa...

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Davno sam rekao da Čovketa treba maknut. Dosadan je više.

No, na temi sam samo da gledam kako se Zabija okreće na ražnju. :zubati

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 18:29 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 18:34
Postovi: 3772
Meni ovako sa strane izgleda da je po Hrvate bolje da imaju jednu veliku stranku. Ako se podele svaka ce se nuditi Muslimanima i odose interesi Hrvata u majcinu. Kad god su se cepali najbolje je bilo Muslimanima i njihovom Komsicima. Sta bi sa HDZ 1990? Jel oni u stvarnosti jos postoje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
NSOS je napisao/la:
Meni ovako sa strane izgleda da je po Hrvate bolje da imaju jednu veliku stranku. Ako se podele svaka ce se nuditi Muslimanima i odose interesi Hrvata u majcinu. Kad god su se cepali najbolje je bilo Muslimanima i njihovom Komsicima. Sta bi sa HDZ 1990? Jel oni u stvarnosti jos postoje?


Bolje je teoretski, a u praksi ta jedna velika stranka ima glavni cilj nikada ne riješiti problem, jer kad se riješi oni prestaju biti neophodni.

Zato se mora ići na jaku oporbu, jer HDZ neće prstom maknuti ako im ne prijeti gubitak vlasti.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 20:33 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2018, 13:47
Postovi: 2828
Nedonosenje izbornog zakona znaci skoro razvlascivanje HDZ-a jer ce, ako bosnje uzmu jos jednog delegata u Hrbatskom klubu, ucesce HDZ-a u vlasti postati izraz milosti Muslimana, a ne vise njihove obaveze. Cudi me da je Covic i dalje tako blag i neodlucan po pitanju IZ.

_________________
08. 01. 2019. BN TV: U toku su poslednje pripreme za sutrašnju svečanu manifestaciju proslave neustavnog "Dana RS".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Junuz Djipalo je napisao/la:
Davno sam rekao da Čovketa treba maknut. Dosadan je više.

No, na temi sam samo da gledam kako se Zabija okreće na ražnju. :zubati

Ti bi mako samo da budeš kao kontra, a tvoji kandidati koje si ikad zagovarao su danas urnebesni, većina foruma i danas podržava čovjeka koji bi nam samo od telefona namakao 200 -300 milona( vjerovali ili ne). Prvi put kad je Čović prešao crtu, na što sam jedini ovdje godinama ukazivao je Travnjaski, dok je cijeli forum sve oko toga promatrao kao zavjeru Hrvatske spram nas. Drugi put je ovo sad, a što je ujedno i prigoda da se s povodom svi zajedno obruše na Čovića i da se stane uz ovu dokazanu duvanjsku skupinu i tako smijeni Čovića, ali tebi i sličnima to ne pada na pamet, jer vas zaboli za narod, vi guštste kad se narod roštilja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Naslovnica Politika

Politika
Draško Dalić: Neću podržati Vukadina iako će Vukadin prije postati mandatar Vlade nego biti izbačen iz stranke
Objavio TCity - 9. ožujka 2020.




U svome današnjem priopćenju predsjednik Županijske neovisne liste i
zastupnik u Skupštini Hercegbosanske županije, gosp. Draško Dalić piše da neće biti dio “svehrvatske koalicije” i da će ostati na strani trojice ili četvorice Hrvata od 19 koliko ih ima u Skupštini Hercegbosanske županije.

U nastavku možete pročitati priopćenje:



Vukadin će prije postati mandatar Vlade nego biti izbačen iz stranke?

Ako se bude ponovio isti obrazac ponašanja duvanjskog HDZ-a BiH, kada su nakon nedavnog upozorenja sankcijama zbog nepoštivanja stranačkih odluka, otišli korak dalje u suprotnom smjeru i smijenili tadašnjeg generalnog direktora HB šuma, a i predsjednika Županijskog odbora stranke Branka Ivkovića, onda će njihov odgovor na posljednju sankciju iz stranačke središnjice, jednomjesečnog isključenjnja njihovog lidera Ivana Vukadina i dvojice županijskih zastupnika Roberta Bagarića i Ante Tadića, biti još snažniji i destruktivniji po njihove protivnike: livanjsko krilo stranke i samu Središnjicu.

Vidljivo je to i po današnjem priopćenju za javnost: Općinski odbor HDZ-a Tomislavgrad kontra središnjice, koje je stiglo iz Tomislavgrada u kojem sva lokalna stranačka tijela daju apsolutnu potporu isključenom trojcu.

Kakav će biti odgovor može se naslutiti i po zakazivanju neplanirane sjednice Kluba Hrvata u Skupštini HBŽ-a bez dnevnog reda.



Tako će vjerojatno Ivan Vukadin prije biti potvrđen za mandatara nove Županijske vlade nego što će biti isključen iz HDZ-a BiH.

Odlučan udarac stranačkoj središnjici, Draganu Čoviću i Borjani Krišto, Duvnjaci misle zadati kroz “svehrvatsku koaliciju” koju bi činili svi hrvatski zastupnici osim dvojice iz HDZ-a BiH i jednog ili oba zastupnika iz kluba HRS-ŽNL.

Protagonisti ovog plana vjeruju da će u tom slučaju dobiti potporu bošnjačke i srpske strane u Skupštini, koji su dosad davale potporu politici Županijskog odbora HDZ-a BiH, odnosno livanjskom krilu te stranke. Onom koje bi na ovakav način otišli u oporbu, iako su formalno izborni pobjednici, kao potpuno nadigrani i osramoćeni od strane stranačkih kolega iz Tomislavgrada.

Livno, 9. ožujka 2020. godine

Predsjednik Županijske neovisne liste i
zastupnik u Skupštini Hercegbosanske županije


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Nisi ti narod Zabija. Dapače.

No, dobro, sretno s Bošnjama i Srbima. Ja sam uvijek za saveze s njima bio. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 09 ožu 2020, 22:51 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Kakvih sam se gadosti nacitao u ovih 15 stranica , dobro je da uopce postojimo kao narod. Ima li ikakve opozicije u tom HDZ-u da se suprostavi ovoj politici il svime diktiraju sokolovi komunisti??

Mislim da ce sljedeci izbori otkrit dosta toga, to je jednostavno finale jednog natjecanja...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 10 ožu 2020, 15:15 
Offline

Pridružen/a: 11 vel 2019, 12:17
Postovi: 766
U ovoj fazi raspada BiH nije vise ni vazno tko je na celu HDZa. To je nekoc moglo nesto znaciti...

_________________
Osjecaj me prati da sam fiju...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 11 ožu 2020, 21:57 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6274
Klub Hrvata ponovno predložio Ivana Vukadina za mandatara Vlade HBŽ-a
https://www.jabuka.tv/klub-hrvata-ponov ... ade-hbz-a/

Kluba hrvatskih zastupnika u Skupštini Hercegbosanske županije (HBŽ) ponovno je za mandatara za sastav nove županijske vlade predložio Ivana Vukadina, aktualnog načelnike Općine Tomislavgrad.

Vukadin je na sjednici Kluba hrvatskih zastupnika dobio podršku deset zastupnika, dva su bila protiv, dok je sedam bilo suzdržano.

Kluba hrvatskih zastupnika s današnje sjednice uputio je poziv srpskim i bošnjačkim strankama koje imaju svoje zastupnike u Skupštini HBŽ-a da se do 16. ožujka izjasne žele li pristupiti formiranju vlasti, kako bi se usvojio županijski proračun za 2020. godinu te deblokirali politički procesi u Županiji.

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 16 ožu 2020, 06:28 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
Docerali smo cara do duvara! Nestajemo kao jedan od konstutivnih naroda BiH kalifata! Cinjenica da je 50 procenata i gram vise muslimana u BiH je signal da je omca bacena. Nista cudno, 25 godina, najveci olos koji je mogao u sudbonosnim trenucima poslije rata zrtvovati svoju politicku karijeru u obrani Hrvata je iskoristio za svoje osobno bogacenje. Jedna obicna gnjida je postavila svoje suradnike sirom Bosne koji su postale "prodane duse". Kristo, Pendes, Bevanda i dr., su obicne pizde kojima je stalo do osobnog interesa. Nije vise u Bosni postalo vazno koje si vjere, postalo je vazno da se sto vise priblizis bosnjacima, da im se uvuces u dupe, da ne izgubis posao, privilegije. Oni koji ne razmisljaju tako koriste blagodeti zapada. Frizirane podatke crkve ne treba uzimati za ozbiljno, za ozbiljno treba pitati Marinka Cavaru zasto su mu hrvatska sela oko Busovace prazna. Treba pitati i Stanka(HDZ) u Orasju zasto su Mahala, Domaljevac, Tolisa i druga sela "prazna".
Sa ponosom mogu reci da se divim Capljini,Citluku, Grudama, Ljubuskom, Posusju koji su u vrijeme Titinih tortura ostali toliko hrabri da ih ni ovaj bosnjacki udar nece ni jedan cm poljuljati. A preostali (HDZ) Hrvati Sarajeva, Zenice, Tuzle su samo maskote (dupelisci) najveceg olosa Dragana Covica! Budite mi pozdravljeni i pljuc na HDZ prevaru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 16 ožu 2020, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
crnivrh je napisao/la:
Docerali smo cara do duvara! Nestajemo kao jedan od konstutivnih naroda BiH kalifata! Cinjenica da je 50 procenata i gram vise muslimana u BiH je signal da je omca bacena. Nista cudno, 25 godina, najveci olos koji je mogao u sudbonosnim trenucima poslije rata zrtvovati svoju politicku karijeru u obrani Hrvata je iskoristio za svoje osobno bogacenje. Jedna obicna gnjida je postavila svoje suradnike sirom Bosne koji su postale "prodane duse". Kristo, Pendes, Bevanda i dr., su obicne pizde kojima je stalo do osobnog interesa. Nije vise u Bosni postalo vazno koje si vjere, postalo je vazno da se sto vise priblizis bosnjacima, da im se uvuces u dupe, da ne izgubis posao, privilegije. Oni koji ne razmisljaju tako koriste blagodeti zapada. Frizirane podatke crkve ne treba uzimati za ozbiljno, za ozbiljno treba pitati Marinka Cavaru zasto su mu hrvatska sela oko Busovace prazna. Treba pitati i Stanka(HDZ) u Orasju zasto su Mahala, Domaljevac, Tolisa i druga sela "prazna".
Sa ponosom mogu reci da se divim Capljini,Citluku, Grudama, Ljubuskom, Posusju koji su u vrijeme Titinih tortura ostali toliko hrabri da ih ni ovaj bosnjacki udar nece ni jedan cm poljuljati. A preostali (HDZ) Hrvati Sarajeva, Zenice, Tuzle su samo maskote (dupelisci) najveceg olosa Dragana Covica! Budite mi pozdravljeni i pljuc na HDZ prevaru.


Jesi li to ti @sarajkađevojka,majke ti? :D

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 16 ožu 2020, 08:59 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
kiler je napisao/la:

Jesi li to ti @sarajkađevojka,majke ti? :D


matere mi nisam...ali sam siguran da HDZ vise nema nikakvu podrsku u hrvatskim mjestima u Bosni (ionako smo stacionarini po selima )...Ako "padne" CIK tek tada ce se vidjeti koliko Don Covke ima podrsku...Njegov kraj je neminovan ali najveca bozja greska bi bila da ga ne oznace kao "Koronu"...Unistio nas je..doslovno "UNISTIO"... :dinamo1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 16 ožu 2020, 09:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30070
A tko ima podršku ako HDZ nema?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Top 5 razloga za odstupanje Dragana Čovića
PostPostano: 16 ožu 2020, 09:22 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2016, 03:46
Postovi: 39
Naša Kvačica je napisao/la:
A tko ima podršku ako HDZ nema?


HDZ je imao bezrezvernu podrsku hrvatskog naroda poslije ratnih zbivanja..Za 25 godina su sistematski u koaliciji sa SDA gradili sistem u kojem ce narod biti zapostavljen a bankovni racuni podebljavani...Poslije hercegovacke banke i zabrane Ivi Andric Luzanski obavljenje svih politickih duznosti krenuo je sunovrat ...PODOBNI su postavljani .Tada je trebalo staviti Ad Acta na Covicev angazman...Pizda koja sam na svadbi u Zagrebu upoznao je jedan licemjer koji ne zaluzuje da trosim rijeci.. A podrsku? Mozda Cvitanovic! :dinamo1


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 448 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Robbie MO, Tomba17 i 443 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO