HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 346 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
weasel je napisao/la:
Recimo meni je osobno fascinantno kako Srbi nariču o Ustašama kojih danas stvarno više nema, ti ljudi su davno mrtvi a njihove ideologije nema, nema čak ni soft verzije odnosno pravaštva. A jednog Franju Tuđmana koji vas je upropastio i šahmatirao spomenete 5.8 za oluju i to je to.
Ustaše vas u 4 godine rata nisu ni okrznule masa naroda je i dalje ostala u Hrvatskoj , a ljubičica bjela Titin đeneral vas je otpuhao kao uragan.
I vi opet ustaše ustaše kmeeeeeee a o Franji ništa? Evo iskreno kako to? Koja je to logika?


Pričaš koješta!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
aleksije radicevic je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Recimo meni je osobno fascinantno kako Srbi nariču o Ustašama kojih danas stvarno više nema, ti ljudi su davno mrtvi a njihove ideologije nema, nema čak ni soft verzije odnosno pravaštva. A jednog Franju Tuđmana koji vas je upropastio i šahmatirao spomenete 5.8 za oluju i to je to.
Ustaše vas u 4 godine rata nisu ni okrznule masa naroda je i dalje ostala u Hrvatskoj , a ljubičica bjela Titin đeneral vas je otpuhao kao uragan.
I vi opet ustaše ustaše kmeeeeeee a o Franji ništa? Evo iskreno kako to? Koja je to logika?


Pričaš koješta!

Odgovori lijepo, o ustašama kukate 0-24 a nakon njih ste ostali faktor u RH, a nakon Franje.... :zubati
Ako to tebi ništa ne govori koliki ste vi mitomani oda vam pomoći nema.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
weasel je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pričaš koješta!

Odgovori lijepo, o ustašama kukate 0-24 a nakon njih ste ostali faktor u RH, a nakon Franje.... :zubati
Ako to tebi ništa ne govori koliki ste vi mitomani oda vam pomoći nema.


Pa kako lepo da odgovorim, kad ti pitanje sadrži netačne navode? Prvo, ne kukamo uopšte! Drugo, nije tačno da se ne bavimo Franjom. Ličnp sam ovde pisao o odgovornosti Hrvatske za izazivanje rata devedesetih, za početak etničkog čišćenja u ZG, o Hrvatskoj kao jedinoj strani koja se po definiciji može označiti kao agresor (na BiH) u celom sukobu na području ex-yu!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa kako lepo da odgovorim, kad ti pitanje sadrži netačne navode? Prvo, ne kukamo uopšte! Drugo, nije tačno da se ne bavimo Franjom. Ličnp sam ovde pisao o odgovornosti Hrvatske za izazivanje rata devedesetih, za početak etničkog čišćenja u ZG, o Hrvatskoj kao jedinoj strani koja se po definiciji može označiti kao agresor (na BiH) u celom sukobu na području ex-yu!


Eto dokaza, Srbima je svejedno bilo na čelu legitimno demokratski izabran predsjednik i demokratska Hrvatska vlada ili od Njemaca nametnute Ustaše. Mi smo UVIJEK krivi, Mi smo UVIJEK etnički čistili i maltretirali Srbe dok su oni miroljubivi bude. Mi smo uvijek remetilački faktor.

Pa se vi njima slobodno ispričavajte...

Baš zato im treba dizati tlak svakog 5.8 i 10.4 pa neka pati koga smeta. :zastava_Hrvata

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
NiceBoyZg je napisao/la:
Na stranu tko je prvi počeo kad je već okupirana KJ Vujadin je u pravu da sve srpske represije 1918-proljeće 1941 nisu bile ni 1% ustaških zločina samo te 1941.

Od 1918.-1941. nije bilo rata, za vrijeme NDH jest. Vrijedio je prijeki sud i nije te nitko ništa pitao dobio si metak u glavu ako nisi bio poslušan, nebitno od partizana ili od ustaša.

Taman posla da ustaše ulove 5 seljaka na Romaniji kako nose hranu četnicima i vodaju ih po sudovima u Sarajevu.

Pojeli su *** što su od planirane federativne Jugoslavije napravili centralističku diktaturu, mi nismo Muslimani da bi to trpili, a najviše je govana pojeo kralj koji je završio izrešetan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
weasel je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pa kako lepo da odgovorim, kad ti pitanje sadrži netačne navode? Prvo, ne kukamo uopšte! Drugo, nije tačno da se ne bavimo Franjom. Ličnp sam ovde pisao o odgovornosti Hrvatske za izazivanje rata devedesetih, za početak etničkog čišćenja u ZG, o Hrvatskoj kao jedinoj strani koja se po definiciji može označiti kao agresor (na BiH) u celom sukobu na području ex-yu!


Eto dokaza, Srbima je svejedno bilo na čelu legitimno demokratski izabran predsjednik i demokratska Hrvatska vlada ili od Njemaca nametnute Ustaše. Mi smo UVIJEK krivi, Mi smo UVIJEK etnički čistili i maltretirali Srbe dok su oni miroljubivi bude. Mi smo uvijek remetilački faktor.

Pa se vi njima slobodno ispričavajte...

Baš zato im treba dizati tlak svakog 5.8 i 10.4 pa neka pati koga smeta. :zastava_Hrvata


=)) Pa kakva ti je to logika? Etničko čišćenje nije etničko čišćenje ako ga sprovodi "demokratski izabrani Tuđman"?
Nema tu "uvijek ovo, uvijek ono", nego da vidimo šta, kada, i kako se desilo, pa na osnovu toga da izvodimo zaključke.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
1986 je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Na stranu tko je prvi počeo kad je već okupirana KJ Vujadin je u pravu da sve srpske represije 1918-proljeće 1941 nisu bile ni 1% ustaških zločina samo te 1941.

Od 1918.-1941. nije bilo rata, za vrijeme NDH jest. Vrijedio je prijeki sud i nije te nitko ništa pitao dobio si metak u glavu ako nisi bio poslušan, nebitno od partizana ili od ustaša.

Taman posla da ustaše ulove 5 seljaka na Romaniji kako nose hranu četnicima i vodaju ih po sudovima u Sarajevu.

Pojeli su *** što su od planirane federativne Jugoslavije napravili centralističku diktaturu, mi nismo Muslimani da bi to trpili, a najviše je govana pojeo kralj koji je završio izrešetan.


Srbi su 1914-1918. bili spremni da ginu za vas. Ispostvilo se da ste verolomni. Rezultat je danas da čak i kad bi vas preplavili islamisti-migranti, ko zna ko, Srbi ne bi prstom mrdnuli za vas, maka kasnije sami sa istom opasnošću morali da se nose.
Možete se tome i smejati, ali to ste izgubili.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
aleksije radicevic je napisao/la:
Srbi su 1914-1918. bili spremni da ginu za vas.
:zubati

Citat:
"Do istrage naše ili vaše” = "do nestanka našeg ili vašeg" / Nikola Stojanović, 1902.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 17:26 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
aleksije radicevic je napisao/la:
[
Srbi su 1914-1918. bili spremni da ginu za vas. .


Ma daj čovječe, čak ni ti nisi ovako romantičan.


Ginuli su za Jugoslaviju od koje su vjerovali napraviti veću Srbiju. Uostalom, to je Nikola Pašić sam govorio:

“Srbija hoće da oslobodi i ujedini Jugoslovene, a neće da se utopi u moru jedne Jugoslavije. Srbija ne će da se utopi u Jugoslaviju, nego Jugoslavija u nju.”(Vidi: D. Ičević, Jugoslovenstvo i jugoslovenska nacija, Beograd, 1989., str.22.; istaknuo: Z.P.).

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 21:03 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
divizija je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Na stranu tko je prvi počeo kad je već okupirana KJ Vujadin je u pravu da sve srpske represije 1918-proljeće 1941 nisu bile ni 1% ustaških zločina samo te 1941.


To nije točno. Srpski zločini 1941. (pod kokardom i petokrakom) uopće ne zaostaju za ustaškima i vrlo je važno da su prvi počeli, posebno da su prvi počeli masovno, već u travnju 1941.

Brojke ustaških zločina su stalno inflatirane i to se radi i danas. A gdje god zakopaš, samo kosti ubijenih od osloboditelja. I ono što je vrlo važno, GDJE GOD su srpski ustanici dospjeli te 1941., Hrvata (i muslimana) više bilo nije. Trag im je zatran.

Ne vrijedi obrnuto. Srpskih sela koja su godinama bila pod vlasti NDH imaš koliko hoćeš.


Pa da, ti pokolji u Hercegovini i Lici prije proglašenja NDH, a navodno i prije raspada K. Jugoslavije su poznati, čudi me da NiceBoyZg kao povjesničar o njima ništa ne zna. :neznam

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 14 tra 2020, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
aleksije radicevic je napisao/la:
Srbi su 1914-1918. bili spremni da ginu za vas.

=)) Hvala, šta drugo da kažem


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 15 tra 2020, 07:23 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Divlja svinja5 je napisao/la:
Pa da, ti pokolji u Hercegovini i Lici prije proglašenja NDH, a navodno i prije raspada K. Jugoslavije su poznati, čudi me da NiceBoyZg kao povjesničar o njima ništa ne zna. :neznam


Povijest je takva disciplina da je uz nju vezana ogromna količina emocija i politike. To se posebno odnosi na noviju povijest, uz koju su ljudi politički i emotivno vezani.

Što je povijest novija, manje je objektivnosti i više strasti i politike.

Zato o ovoj temi drobimo, a o borbi Tomislava s Bugarima ne. Da imamo temu o Cezarovu osvajanju Galije, i da raspravljamo o broju žrtava, nitko nikoga ne bi nazvao bolesnim zato što ima drugačije viđenje (čak i da je to viđenje krivo). Ta tema bi bila politički i emocionalni ispražnjena.

Sva novija povijest je jako neobjektivna. Kod nekih lokalnih sukoba ima nešto više objektivnosti kod autora koji se time bave, ako su izvan zaraćenih strana, direktno ili indirektno. Sve ostalo, je totalna pristranost. Svi smo mi ljudi od krvi i mesa.

Drugi svjetski rat je naročito takav. I to iz tri razloga:

1,) to je bio svjetski sukob, pa praktički nemaš nikoga tko nije "zainteresirana strana", svi su upetljani i subjektivni
2.) pobjednici tog rata su i danas dominantne sile, recimo VSUN ima 5 sila pobjednica, i narativ koji su uspostavili, narativ pobjednika, se ne dovodi, čak ne smije dovoditi u pitanje. Poražena strana mora biti kuš i stalno se ispričavati. Iako je taj narativ eklatantno nerealan, što je vidljivo još od nurnberških suđenja gdje se sudilo samo poraženima.
3) poraženi u tom ratu su svi odreda bili bad guys, objektivno. Ukljućujući tu i ustaše. Nema tu dobrih, samo loši i još gori. I onda je uvijek moralno suspektno ići dovoditi neki narativ o tome u pitanje.

Zato je istraživanje i slobodno izražavanje stavova o tom ratu još uvijek nemoguće ili jako teško, Osim ako se uklapa u već postojeći narativ.

Pritom ne tvrdim da sam ja oličenje objektivnosti ili da revizionisti nisu ljudi od krvi i mesa i nisu pristrani i često puni lupetanja. No da nešto ne štima, jasno je iz jedne stvari - u povijesti i svakoj znanosti revizionizam je poželjan. Revizionizam dovodi u pitanje zablude, a jača dobro potkrijepljene činjenice i teorije. Da nema revizionizma, još bismo vjerovali u geocentrični sustav ili Konstantinovu darovnicu. Samo kada dovodiš u pitanje narativ o drugom svjetskom ratu - revizionizam je zabranjen, čak kažnjiv. Dapače, uzima se kao neki grijeh i argument protiv nekoga.

A zapravo, kad netko nekomu u raspravi kaže da je revizionist, to je isto kao da je rekao: "ja nemam argumenata ni dokaza i zato šuti inače ćeš vidjeti svoga Boga".

Napretka ima, posebno u kontekstu pada komunizma, dobro su proučeni zločini sovjetske strane, a recimo teza o 700 000 žrtava u Jasenovcu je pretežito odbačna izvan Srbije i smanjena na 70 -100 000 žrtava u većini slučajeva. Pritom većina nije nikakav argument, da većina tvrdi da je Zemlja manja od Merkura, to ne bi ništa značilo. Činjenice su činjenice bez obzira na mišljenje većine. Samo kažem da je argument revizionista, postao šire prihvaćen. I kako vrijeme bude prolazilo, još će se ko zna što poljuljati.

Pritom ne mislim da će itko od poraženih u tom ratu ispasti good guys, uključujući ustaše, jer to REALNO tako nije bilo. Moje je osobno mišljenje da je njihova nekontrolirana odmazda prema Srbima u prvim mjesecima rata, doljevala ulje na vatru i pojačala spiralu ubijanja. No oni nisu prvi počeli, niti su bili jedini u tome.

Isto tako, koliko god loši bili, komunistima se mora odati priznanje što su s vremenom uspjeli stvoriti jugoslavensku vojsku i time federativnu Jugoslaviju. Jer kakvo je stanje bilo 1941., taj rat je počeo zaista kao rat "do istrage vaše ili naše". Tu zaslugu komunistima nitko ne može oduzeti makar su u početku i oni bili dio nacionalne spirale ubijanja.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 18 tra 2020, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatsk ... /10219024/

Evo za sve koji misle tko je većina u RH. Nisu Yugosi tako nemoćni kako ste vi na ovoj temi tvrdili. Ja bih rekao obratno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 18 tra 2020, 21:42 
Offline

Pridružen/a: 12 pro 2019, 00:14
Postovi: 780
Citat:
vrlo je izvjesno da će u srijedu u Jasenovcu biti premijer Andrej Plenković, predsjednik Sabora Gordan Jandroković, predsjednik Republike Zoran Milanović, predsjednik Srpskog narodnog vijeća Milorad Pupovac, predstavnici Koordinacije židovskih općina, Saveza antifašista i antifašističkih boraca, te Roma.


Pazi samo tih imena. Mašala, mašala...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 18 tra 2020, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20748
Junuz Djipalo je napisao/la:
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatska/sljedeceg-tjedna-komemoracija-u-jasenovcu-nakon-pune-4-godine-zajednicki-dolaze-premijer-predsjednik-sef-sabora-ali-i-predstavnici-zrtava/10219024/

Evo za sve koji misle tko je većina u RH. Nisu Yugosi tako nemoćni kako ste vi na ovoj temi tvrdili. Ja bih rekao obratno.

Nikad čuo za političku korektnost ili latinsku takiju?

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 19 tra 2020, 02:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 vel 2018, 07:02
Postovi: 318
NDH je o pocetka bila na pravoj strani osim pitanja suradnji sa taljanima.

Bolij naslov bio bih"prelazak na koristnu stranu za to vrijeme".


IMHO, međutim i NDH ne smatram puno pravim pojamom. Vise mi je odgovara Franjo Tuđman da bih bio jos malo praviji.

Znam da na forumu mnogi mene smatra (pola)marginalce zato ne baš krijem svoje mislenije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 19 tra 2020, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
weasel je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatska/sljedeceg-tjedna-komemoracija-u-jasenovcu-nakon-pune-4-godine-zajednicki-dolaze-premijer-predsjednik-sef-sabora-ali-i-predstavnici-zrtava/10219024/

Evo za sve koji misle tko je većina u RH. Nisu Yugosi tako nemoćni kako ste vi na ovoj temi tvrdili. Ja bih rekao obratno.

Nikad čuo za političku korektnost ili latinsku takiju?



Baš to, mislim da smo trebali u miru i tišini poslije rata lagano uklanjat bar veće crvene zvjerke. No, mi smo pustili one lajavce, glasne da buče i huče, dok su se ovi u miru i tišini grupirali i jednog po jednog skidali. Lako, jer većina tih bučnih je jako narcisoidna i sklona krađi i pokazivanju imetka a samim tim je ih lako diskreditirati.

Brkić je recimo takav danas i džaba mu sve kad ga lako drže u šaci, samo im počnu češljat imovinu.

Njima bi puno prije dohakali Škoro, Petrov i Grmoja, taj tip ljudi i političara.

Možda je u RH biračko tijelo većinski blago udesno ali vladajuća kasta je u cjelini blago ulijevo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 19 tra 2020, 16:16 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatska/sljedeceg-tjedna-komemoracija-u-jasenovcu-nakon-pune-4-godine-zajednicki-dolaze-premijer-predsjednik-sef-sabora-ali-i-predstavnici-zrtava/10219024/

Evo za sve koji misle tko je većina u RH. Nisu Yugosi tako nemoćni kako ste vi na ovoj temi tvrdili. Ja bih rekao obratno.


Veze to nema s većinom, ovo je takijanje. Elita se ulizuje centrima moći. Rade isto što i Pavelić kad je donosio rasne zakone ulizivajući se tadašnjim centrima moći.

Uostalom, kako misle imati tu komemoraciju, kad se ne smiju grupe okupljati?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 19 tra 2020, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Možda je u RH biračko tijelo većinski blago udesno ali vladajuća kasta je u cjelini blago ulijevo.


Vladajuća kasta je hrpa oportunista na inozemnom lancu. Da im iz Bruxellesa kažu da opet otvore Jasenovc i trpaju ljude tamo, radili bi to. Ovako im kažu da je fašizam no-no, pa idu u Jasenovac plakat.

Migrante su prije par godina kruhom pitali, sad ih pendrekom i suzavcem tuku. Što god iz vana kažu, tako će raditi.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 19 tra 2020, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Netko je spomenuo Latviju na temi kao primjer pozitivnog pogleda na nacističke kvislinge. S obzirom da sam bio u Rigi, mogu reći da jesu primjer. Niti jednog jedinog spomenika iz WWII. Bilo kakve vrste. Znači nema opravdavanja jednih drugima. Imaju otvoreni muzej židovski u getu, jer su isto imali geto za židove kao i u Varšavi.

To je to. Nema rasprava i mislim da smo i mi to tako trebali napravit. Proglasit da nijedna strana nije valjala u WWII, oduzet privilegije stečene u WWII i ići dalje a ne romansirat i pomirivat, i jedne i druge.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Prelazak NDH na pravu stranu
PostPostano: 19 tra 2020, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Junuz Djipalo je napisao/la:
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/hrvatska/sljedeceg-tjedna-komemoracija-u-jasenovcu-nakon-pune-4-godine-zajednicki-dolaze-premijer-predsjednik-sef-sabora-ali-i-predstavnici-zrtava/10219024/

Evo za sve koji misle tko je većina u RH. Nisu Yugosi tako nemoćni kako ste vi na ovoj temi tvrdili. Ja bih rekao obratno.

Nema od nas niko ništa protiv komemoracije u Jasenovcu. Komunisti su ti koji bi birali gdje se stradalo gdje nije. Isto kao i Muslimani.

Ahmići i Jasenovac su genocid, a Trusina i Bleiburg su kolateralne žrtve.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 346 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 42 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO