HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 12:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 116 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 12 lip 2020, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
aleksije radicevic je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Okani se kompleksa, samo si otežavaš, sigurno ti teško pada da su vas takvi Hrvati našamarali zadnjih 100 godina. Lijepa naša i Tamo daleko.


Navedoh ti prostu istorijsku činjenicu. Zašto bih ja imao kompleks zbog činjece da je nekakva hrvatska država nestala dvestotinak godina pre provale Turaka na Balkan?


Na stranu što to nije točno, drago mi je da boli.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 12 lip 2020, 16:03 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
aleksije radicevic je napisao/la:
dudu je napisao/la:

ispričavamo se što je Hrvatskoj lakše vršljati po BIH nego Srbiji, ali to je tako oduvijek, od vremena provale Turaka kad se Hrvatska branila u Jajcu pa u Bihaću, do upada AU u BIH, prvog i drugog svjetskog rata i ovog zadnjeg 90-tih, uvijek je tu Hrvatska bila u punom zamahu prisutna za razliku od Srbije. bit će i opet ako bude stani-pani, sve je na svijetu promjenjivo samo je to oduvijek konstanta.

neka nama našeg DGG-a, nije hrvatski teritorij prevelik (za neke moje planove, nebitno sad), svakako je dobro da imamo Nove teritorije (Novo Posušje po mojim planovima, ali nebitno sad).


Hrvatska je prestala da postoji dvesta godina pre provale Turaka. :D
Kad kažeš da se ona branila u Jajcu, onda možeš reći da se kraljevstvo Ostrogota branilo od provale Turakana istom mestu. :D


Tako je. Istinski Hrvati (s sjeverozapada danasnje Hrvatske) su dobrim dijelom pobjegli u Austriju (i siru austrougarsku) pa i u Italiju i prije nego sto su Turci dosli na ove prostore.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 12 lip 2020, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Amiđa je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Hrvatska je prestala da postoji dvesta godina pre provale Turaka. :D
Kad kažeš da se ona branila u Jajcu, onda možeš reći da se kraljevstvo Ostrogota branilo od provale Turakana istom mestu. :D


Tako je. Istinski Hrvati (s sjeverozapada danasnje Hrvatske) su dobrim dijelom pobjegli u Austriju (i siru austrougarsku) pa i u Italiju i prije nego sto su Turci dosli na ove prostore.


Eto, a kažu da smo mi došli sa Turcima i naselili njihovu zemlju. Em je zemlja bila pod Mađarima, em nikakvog stanovništva na njoj nije bilo. A oni je računaju u svoju. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 12 lip 2020, 16:15 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
aleksije radicevic je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:

Tako je. Istinski Hrvati (s sjeverozapada danasnje Hrvatske) su dobrim dijelom pobjegli u Austriju (i siru austrougarsku) pa i u Italiju i prije nego sto su Turci dosli na ove prostore.


Eto, a kažu da smo mi došli sa Turcima i naselili njihovu zemlju. Em je zemlja bila pod Mađarima, em nikakvog stanovništva na njoj nije bilo. A oni je računaju u svoju. :D



Ugarsko - hrvatska monarhijica - meni najmilija krilatica.... :D

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 12 lip 2020, 19:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Naša Kvačica je napisao/la:
Osnovna greška hipoteze, je što polazi od ideje da su Hrvati htjeli uništiti Srbe, pa kao propustili su priliku.


Ne, osnov Hipoteze je pretpostavka da ste dugoročnim planiranjem, pravilnom procenom svetskih kretanja, kvalitetnim postavljanjem u odnosu na procese u republikama Jugoslavije te mudrim reagovanjem na okolnosti i tzv. "mekom silom" mogli doći u poziciju da:

- kako ti kažeš - uništite Srbe, ali i
- nametnete Hrvatsku kao novog predvodnika i Hegemona u Jugoslaviji, iliti "Hrvatslaviji"
- ostvarite ne Banovinu, ne Veliku Hrvatsku (NDH), već ogromnu "Magna Chrobatiu" (ako poželite da ipak napustite Yug koju ste već prerasli)
- obezbedite najbolju Demografiju na Balkanu a možda i u Evropi
- ustanovite tzv. NYO ("New Yugoslavian Order") tj. preraspodelu Moći & raspored snaga koji vama odgovara unutar države
- dostignete ekonomski procvat i industrijsku moć kakvu nikad niste ni zamišljali (moja procena-bili bi uveliko ispred jedne Češke danas)
- ostvarite sportsku dominaciju bez presedana (svi najveći ex Yu talenti bi se tukli da igraju za vas)
- sprdate se, igrate i zafrkavate sa Srbima; ponižavate ih i prepišavate po želji; svodite na meru koja vama dugoročno paše
- budete "faktor mira na Balkanu", tj. regionalni igrač koji bi, uz podršku Nemačke i Vatikana, vedrio & oblačio Balkanom
- steknete superiornu "pol poziciju" pred nastupajuća svetska previranja
- nametnete se kao NATO bastion
- itd, itd...

Fundamentalna greška moje Hipoteze, dakle, nije to što ti kažeš, Kvaki, već je što sam vas - precenio :yes . Vi niste "lukavi Latini" kod kojih i Đavo ide na časove, vi ste klasični Balkanoidi, nesposobni za Strateška promišljanja, dugoročno planiranje & mudro upravljanje radi maksimalne eksploatacije u zadatim prilikama; odlaganja zadovoljstva jednog kolača da bi se sutra dobilo 10; strpljivog pletenja konaca i "tiha voda breg roni" šahovske promućurnosti. Vi niste u lukavosti iznad nas ceo stepenik već sitnu nijansu.

Naša Kvačica je napisao/la:
Mi sukobe sa Srbima smatramo uspješnim.


I čoveka koji se u bazenu borio sa ajkulom i preživeo uz gubitak nekoliko udova i teškim PTST sindromom bi smatrao na neki način uspešnim... dok ne saznaš da uopšte nije morao da ulazi u bazen - znao je da postoji prekidač za pražnjenje bazena i sve što je trebalo je da ga pritisne, zavali se u fotelju u portirskoj kućici i gleda derbi Premier lige na portabl TV dok pumpe obave svoje... :neznam

Naša Kvačica je napisao/la:
Izaberite mudre vođe koji se dogovaraju sa Hrvatima i poštuju svoga korektnog susjeda, i neće biti nikakvih problema. :palacgore1


Da, i nećete rovariti po Black Mountain kao sada, jel' da? Ni gledati da u Srbiji ostvarite značajan uticaj preko svojih službi i jakih Privrednika-kao sada što radite? Što ste vi Hrvati neki fini, kulturni, dobrodušni ljudi i bezazlene komšije... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 14 lip 2020, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
aleksije radicevic je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Okani se kompleksa, samo si otežavaš, sigurno ti teško pada da su vas takvi Hrvati našamarali zadnjih 100 godina. Lijepa naša i Tamo daleko.


Navedoh ti prostu istorijsku činjenicu. Zašto bih ja imao kompleks zbog činjece da je nekakva hrvatska država nestala dvestotinak godina pre provale Turaka na Balkan?

Nije nestala nikakva hrvatska drzava :D
Nestali su trpimirovici ogranicen takav!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 28 lip 2020, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
Cijela tema je postavljena naopako 1990. Je bila zicer ZA Srbe. Imali su etničku većinu od 40% u SFRJ, držali su vojsku policiju i tajne službe i imali su snažnu potporu zapada.
Druga stvar što ste svu tu prednost prokockali i izgubili zato što vas je prvenstveno Tuđman nadmudrio. Projekt velike Srbije je propao na vratima Hrvatske.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 28 lip 2020, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
weasel je napisao/la:
Cijela tema je postavljena naopako 1990. Je bila zicer ZA Srbe. Imali su etničku većinu od 40% u SFRJ, držali su vojsku policiju i tajne službe i imali su snažnu potporu zapada.
Druga stvar što ste svu tu prednost prokockali i izgubili zato što vas je prvenstveno Tuđman nadmudrio. Projekt velike Srbije je propao na vratima Hrvatske.


Jesi li pogledao ijednu postavljenu kartu pre ovakvog upisa? :ucelo

Da smo mi držali i vojsku i tajne službe i policiju a tek imali snažnu podržku Zapada je najveća količina gluposti koje je u jednoj rečenici moguće reći... :dragobojic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 28 lip 2020, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
ikmandvaradtist je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Cijela tema je postavljena naopako 1990. Je bila zicer ZA Srbe. Imali su etničku većinu od 40% u SFRJ, držali su vojsku policiju i tajne službe i imali su snažnu potporu zapada.
Druga stvar što ste svu tu prednost prokockali i izgubili zato što vas je prvenstveno Tuđman nadmudrio. Projekt velike Srbije je propao na vratima Hrvatske.


Jesi li pogledao ijednu postavljenu kartu pre ovakvog upisa? :ucelo

Da smo mi držali i vojsku i tajne službe i policiju a tek imali snažnu podržku Zapada je najveća količina gluposti koje je u jednoj rečenici moguće reći... :dragobojic

Meni je jasno što si ti pokušao s ovom temom, ti ubiti tvrdiš da su drugi narodi takijali Srbe i ostali u SFRJ danas bi vas poklopilii vi bi se otopili i nestali. To je naprosto laž na kvadrat. Jugoslavija poslje dolaska Miloševića nije imala šanse kao ni svi nesrpski narodi. Vi bi od te države napravili veliku Srbiju makar u glavama stanovnika i nema tog naroda koji bi takvo ugnjetavanje trpio. Mi smo svi tada imali izbor šuti i živi pod Srpskom čizmom i postupno se posrbi ili se odvajaj pod hitno. Vi jeste gubili brojnost ali ste i dalje bili najsnažniji. Rezultat toga što ti navodiš bi bio jednak, mi bi svi počeli demografski tonuti samo malo kasnije no što se to zaista dogodilo a jedini koji bi stvarno profitirali bi bili muje, oni bi poklopili Bosnu. Albanci također ali Hrvati ne bi dobili ništa, mi smo izašli u zadnji čas.

Vi pretvarate svoje poraze u neke pobjede što je i logično zato što vas je sramota kako pored onolike nadmoći u 90-im godinama danas ne držite ni Crnu Goru. Bruka i sramta za svakog velikosrbina. Doklen više? Zašto ceo svet šuti? :zubati :sega

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 00:09 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
weasel je napisao/la:
Cijela tema je postavljena naopako 1990. Je bila zicer ZA Srbe. Imali su etničku većinu od 40% u SFRJ, držali su vojsku policiju i tajne službe i imali su snažnu potporu zapada.
Druga stvar što ste svu tu prednost prokockali i izgubili zato što vas je prvenstveno Tuđman nadmudrio. Projekt velike Srbije je propao na vratima Hrvatske.

A budimo realni Srbi u Hrvatskoj ne nikada postali "naši Čečeni". Jednostavno ima taj utjecaj Spca i medija iz Srbije koji bi u tome spriječio. Recimo nedavno sam čitao intervju sa Martićem. On je rekao da je odlučio na osnivanje RSK nakon što je Zagreb odlučio da policajci moraju nositi nove informe, koje navodno podsjećaju na uniforme Crne Legije. Već samo to govori da cijela ova hipoteza autora teme ne drži neku vodu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20462
master_mind_ je napisao/la:

A budimo realni Srbi u Hrvatskoj ne nikada postali "naši Čečeni". Jednostavno ima taj utjecaj Spca i medija iz Srbije koji bi u tome spriječio. Recimo nedavno sam čitao intervju sa Martićem. On je rekao da je odlučio na osnivanje RSK nakon što je Zagreb odlučio da policajci moraju nositi nove informe, koje navodno podsjećaju na uniforme Crne Legije. Već samo to govori da cijela ova hipoteza autora teme ne drži neku vodu.

Srbi su jako dobro znali što rade 1990-ih i njima je svaki pa i najmanji oblik Hrvatske državnosti bio neprihvatljiv. Martić i ekipa su tražili pa i najmanju izliku za pobunu a da ga nije bilo prije ili kasnije bi nešto iscenirali kao izliku.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
ikmandvaradtist je napisao/la:
Kvačice,

da nije bilo:

- pretnji otcepljenjem
- ukidanja Konstitutivnosti
- otkaza
- pritisaka
- itd, itd...

... i da ste do tada Krajiške Srbe mazili medenim rečima ("Dok je mami, šećerom je hrani"), imali biste ih u džepu.



Krajiški Srbi su rekli još prije nego je rat počeo, da ukoliko Hrvatska ostane u YU, oni ostaju u RH. Ukoliko Hrvatska bude u konfederaciji s ostalim republikama, bit će i oni. Ukoliko se Hrvatska totalno osamostali od YU / Srbije , oni će se osamostaliti od Hrvatske.

I nema tu pomoći. Tuđman im je nudio čuda, ovi sve odbili. Par dana prije Oluje odbili Z-4, podrapali ga pred očima ruskog veleposlanika u RH, koji se hvatao za glavu i nije mogao vjerovati svojim očima. K`o što reče Jovan Rašković `lud narod`! :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
lider30 je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Drugim riječima, drago ti je da se Kosovo osamostalilo.


To znači onda da kod Kosova u odnosu na 1990. nije maksimiziran profit. Vjerojatno bi Albanci pristali na davanje dijela Kosova tada 1990. godine.


Naravno da bi pristali. Pristali bi i kasnije, danas naravno ne (osim u trampi za Preševo , a i to ne svi, već neki od njih. ) :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
aleksije radicevic je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Okani se kompleksa, samo si otežavaš, sigurno ti teško pada da su vas takvi Hrvati našamarali zadnjih 100 godina. Lijepa naša i Tamo daleko.


Navedoh ti prostu istorijsku činjenicu. Zašto bih ja imao kompleks zbog činjece da je nekakva hrvatska država nestala dvestotinak godina pre provale Turaka na Balkan?


Nije. Hrvatska je država već preko 1000 godina, samo je mijenjala razne vladare, no državnost je uvijek ostala. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
ikmandvaradtist je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Cijela tema je postavljena naopako 1990. Je bila zicer ZA Srbe. Imali su etničku većinu od 40% u SFRJ, držali su vojsku policiju i tajne službe i imali su snažnu potporu zapada.
Druga stvar što ste svu tu prednost prokockali i izgubili zato što vas je prvenstveno Tuđman nadmudrio. Projekt velike Srbije je propao na vratima Hrvatske.


Jesi li pogledao ijednu postavljenu kartu pre ovakvog upisa? :ucelo

Da smo mi držali i vojsku i tajne službe i policiju a tek imali snažnu podržku Zapada je najveća količina gluposti koje je u jednoj rečenici moguće reći... :dragobojic


To je točno 1/1 u oba slučaja, al srpska mitomanija je okrenula pilu naopaku, jer nakon onakvog zicera za `satrat` nas sve 1990-ih, stvarno je bruka i sramota što ste ostvarili, a da nije bilo genijalca Slobe i međunarodnih pritisaka na nesrpske političare, danas bi zapadno od Drine imali ono što imate na Kosovu, jedno veliko ništa. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Bush stariji se nije htio dirati u Jugu. Srbi su propustili prekrojiti Jugoslaviju za njegova mandata.
Općenito je situacija za Hrvate bila loša jer da je Bush bio Clinton rat bi bio izbjegnut i SLO i RH bi se odvojili a BiH bi ostala. Hrvati u jugoslavenskoj BiH bi nestali ekspresno zbog iseljavanja u RH i općenito bijega od maltretiranja koje bi neminovno uslijedilo. Takva krnja Jugoslavija bi izgubila još Makedoniju i postala bi Velika Srbija. Bushevo nemiješanje je potaklo Slobu na vojnu akciju što je ispalo optimalno za nas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 29 lip 2020, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32062
Istin je napisao/la:
Mujadinovog ćaću u Erdutu mlate arkanovci jer je ratni dezerter:

slika

Možda je baš ovo on :zubati


Ovo je (musliman) zarobljeni pripadnik abih kod Ključa 1995.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 30 lip 2020, 08:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Mar-kan je napisao/la:
Istin je napisao/la:
Mujadinovog ćaću u Erdutu mlate arkanovci jer je ratni dezerter:

slika

Možda je baš ovo on :zubati


Ovo je (musliman) zarobljeni pripadnik abih kod Ključa 1995.


Izgleda ko Edo Majka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 06 kol 2020, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ibar je napisao/la:
Tuđman im je nudio čuda, ovi sve odbili.


Evo, dabogda vama Muslimani nudili ta i tolika "čuda" u ********! Jel' pošteno s moje strane?

A vi onakvu priliku nećete imati možda nikad. I što je najsmešnije, Strategija vam se sama nudila i bila je potpuno "crnogorska": zavali se udobno i gledaj kako se protivnik sam uništava!

Dobro, više je kineska, Crnogorci su je kasnije samo usvojili kao nacionalni Moto :zubati ... zove se "Wu Wei":

slika

Ali, Franja nije imao strpljenja... želeo brza rešenja... a "što je brzo - to je i kuso!" :neznam

Zato danas - hvala Bogu - nemamo dominantni Magna Croaticum već anCROreksičnu hobotnicu rastegnutu međ' 4 grada koja za par decenija pada ispod Slovenije i zanemarljivu pograničnu populaciju - bosanske Mađare! :yes

Sloba je bio zapadni čovek i budala - ali je nehotice odradio neke stvari nama u korist... pre svega zahvaljujući vašem Franji... :zivili

Kakvu ste priliku imali, Hrvati... prođu me žmarci kad se setim!

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 06 kol 2020, 15:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30076
Polaziš od pogrešnih pretpostavki pa ti onda sve čudno.

Možda je bio zicer za neprijatelje Srba, ali Hrvati nisu neprijatelji Srba. Zbog toga nam i nije cilj uništiti Srbiju ili nešto slično.

Zapravo, nadamo se da ćete konačno postati normalni i kulturni, ali to je vaša odgovornost.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 06 kol 2020, 16:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Naša Kvačica je napisao/la:
Možda je bio zicer za neprijatelje Srba, ali Hrvati nisu neprijatelji Srba. Zbog toga nam i nije cilj uništiti Srbiju ili nešto slično.


Već sam napisao iznad, ne znam da li si pročitao-nije samo uništenje Srba u igri, ima mnogo drugih benefita:

- nametnete Hrvatsku kao novog predvodnika i Hegemona u Jugoslaviji, iliti "Hrvatslaviji"
- ostvarite ne Banovinu, ne Veliku Hrvatsku (NDH), već ogromnu "Magna Chrobatiu" (ako poželite da ipak napustite Yug koju ste već prerasli)
- obezbedite najbolju Demografiju na Balkanu a možda i u Evropi
- ustanovite tzv. NYO ("New Yugoslavian Order") tj. preraspodelu Moći & raspored snaga koji vama odgovara unutar države
- dostignete ekonomski procvat i industrijsku moć kakvu nikad niste ni zamišljali (moja procena-bili bi uveliko ispred jedne Češke danas)
- ostvarite sportsku dominaciju bez presedana (svi najveći ex Yu talenti bi se tukli da igraju za vas)
- sprdate se, igrate i zafrkavate sa Srbima; ponižavate ih i prepišavate po želji; svodite na meru koja vama dugoročno paše
- budete "faktor mira na Balkanu", tj. regionalni igrač koji bi, uz podršku Nemačke i Vatikana, vedrio & oblačio Balkanom
- steknete superiornu "pol poziciju" pred nastupajuća svetska previranja
- nametnete se kao NATO bastion
- itd, itd...

Ti nas ne vidiš kao Neprijatelje ali to si ti, Kvaki. Mi mislimo da nas većina vas ipak vidi drugačije od tebe, jer ti si opušten, neopterećen, pozitivan lik.

Verujem da mnogi tvoji sunarodnici dok čitaju ovu moju Hipotezu (prvu od mnogih budućih) čupaju kosu od muke što su sve ovo propustili-i to verovatno zauvek:

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 06 kol 2020, 16:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30076
Koliko toga ti nabroji, ali ova teza me stvarno zanima:

"- obezbedite najbolju Demografiju na Balkanu a možda i u Evropi"

Kako molim te, si ti ovo zamislio da se dogodi? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 06 kol 2020, 16:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
Nas ne zanima Hrvatoslavija s nekakvim muslimanima i pravoslavcima. Samo Hrvat katolik (incl. katolički background) 90%+.

Ovo sve što pišeš je već sad realnost ili će biti za 5 godina.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 06 kol 2020, 16:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Naša Kvačica je napisao/la:
Koliko toga ti nabroji, ali ova teza me stvarno zanima:

"- obezbedite najbolju Demografiju na Balkanu a možda i u Evropi"

Kako molim te, si ti ovo zamislio da se dogodi? :zubati


Kvaki,

sve više stičem dojam da baš i ne čitaš najpažljivije moje upise? Zašto da se ponavljam i "copy-pasteiram" svoje postove kad možeš lepo da pročitaš ako se vratš malo unazad... sve lepo piše...

dudu je napisao/la:
Ovo sve što pišeš je već sad realnost ili će biti za 5 godina.


:smijeh

Dudu, u mojim očima si već glavna zvezda ovog CROmedy Centralla... što kažu "You're a gift that keeps on givin'!" :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ibar je napisao/la:
Tuđman im je nudio čuda, ovi sve odbili.


Evo, dabogda vama Muslimani nudili ta i tolika "čuda" u ********! Jel' pošteno s moje strane?

A vi onakvu priliku nećete imati možda nikad. I što je najsmešnije, Strategija vam se sama nudila i bila je potpuno "crnogorska": zavali se udobno i gledaj kako se protivnik sam uništava!

Dobro, više je kineska, Crnogorci su je kasnije samo usvojili kao nacionalni Moto :zubati ... zove se "Wu Wei":

slika

Ali, Franja nije imao strpljenja... želeo brza rešenja... a "što je brzo - to je i kuso!" :neznam

Zato danas - hvala Bogu - nemamo dominantni Magna Croaticum već anCROreksičnu hobotnicu rastegnutu međ' 4 grada koja za par decenija pada ispod Slovenije i zanemarljivu pograničnu populaciju - bosanske Mađare! :yes

Sloba je bio zapadni čovek i budala - ali je nehotice odradio neke stvari nama u korist... pre svega zahvaljujući vašem Franji... :zivili

Kakvu ste priliku imali, Hrvati... prođu me žmarci kad se setim!

slika



Pa Tuđman je 5 godina trpio te Srbe i na kraju nakon što su svi pokušaji njihove integracije u RH propali, vojno ih je porazio. Tuđman je bio iber strpljiv.

Srbi u Hrvatskoj da nisu krenuli putem Rata, danas bi ih bilo 10-ak %, bili bi jedna značajna manjina, manjina koja ne bi imala (ne)ugled kakav ima danas i bili bi gospoda. Ovako su poletili visoko za Velikom Srbijom i završili u Srbiji, samo 500 km istočnije. :kava


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO