HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3046 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 122  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 12 srp 2020, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne smijete zaboraviti da takija može uspjeti samo ako je "neprijatelj" uspavan i nije je svjestan. Suljagić je za nas koristan.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 12 srp 2020, 11:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:

On nam vrijedi kao zlato
Nisam ni rekao da treba. Čovjek je provokator, to je njegov problem.


Čovjek je jednostavno glup da javno govori ono što većina muslimana misli u sebi.
Što se kaže pijan govori ono što trijezan misli.

Megafon SDA

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 12 srp 2020, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Dobar je Hemir.
10 puta pošteniji od ljigavih Muslimana koji se smijulje a u sebi ti jebu mater.
Čovjek mrzi Srbe i Hrvate i ok, njegova stvar, ima pravo da mrzi.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 12 srp 2020, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2526
Mislim da je to već netko uočio; zanimljivo je kako Bošnjaci rutinski prikazuju mnoge svoje, po postignućima ipak likove od lokalnog značaja, kao globalno bitne osobe. Kao da pate od toga da se za njih čuje, ali jednostavno nemaju nikoga toga kalibra, nemaju Modrića ni Đokovića, nemaju profesore na vodećim svjetskim sveučilištima kao što imaju Hrvati i Srbi.

Suljagić se uklapa u ovu priču; osoba ni po čemu posebnih sposobnosti, pa se opet on osobno predstavlja praktično kao neki svjetski autoritet za povijest, a i mnogi sunarodnjaci mu pokušavaju, što bi Srbi rekli, izdejstvovati takvo što. Bez obzira na to pretvaranje, opet ispadaju amateri i prosjaci, kao npr. u današnjem tvitu uvaženog direktora:

Po cijenu da budem optužen za cinizam, a nema sumnje da će biti i takvih, danas je dan da nas podržite i pomognete. Najkomotniji i najjeftiniji način je da okrenete 090 292 011. Ne morate više od jednom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 12 srp 2020, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Pošto je gospodin Emir duboko u tim tviter/fejsbuk vodama, moram ga obradovati jednim mojim uvaženim zapažanjem za koje smatram da je ispravno - a to je da su Bošnjaci mnogo organizovaniji po tom pitanju od Srba i Hrvata zajedno, bez obzira što i Srbi i Hrvati imaju višemilionsku zaleđinu, kako u Srbiji i Hrvatskoj, tako i u njihovim rasejanjima, tj. dijaspori.
Dodajmo tome da im je i dijaspora puno angažovanija po tom pitanju, moje je zapažanje.
Nije to zato što su oni informatički pismeniji od Srba i Hrvata, naprotiv, već zato što su Srbi i Hrvati mnogo lijenji od Bošnjaka.

Opet, moram dodati da od svega toga nemaju ama baš nikakve koristi, a znaju imati i štetu kao u slučaju prekomjerne podrške PzD (Pravda za Davida) pokretu koji je ispušio dobrim dijelom iz zbog njihove pretjerane podrške, ali ipak im se mora odati priznanje za ogroman trud i pregalaštvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 12 srp 2020, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2526
Agathonikos je napisao/la:
Pošto je gospodin Emir duboko u tim tviter/fejsbuk vodama, moram ga obradovati jednim mojim uvaženim zapažanjem za koje smatram da je ispravno - a to je da su Bošnjaci mnogo organizovaniji po tom pitanju od Srba i Hrvata zajedno, bez obzira što i Srbi i Hrvati imaju višemilionsku zaleđinu, kako u Srbiji i Hrvatskoj, tako i u njihovim rasejanjima, tj. dijaspori.
Dodajmo tome da im je i dijaspora puno angažovanija po tom pitanju, moje je zapažanje.
Nije to zato što su oni informatički pismeniji od Srba i Hrvata, naprotiv, već zato što su Srbi i Hrvati mnogo lijenji od Bošnjaka.

Opet, moram dodati da od svega toga nemaju ama baš nikakve koristi, a znaju imati i štetu kao u slučaju prekomjerne podrške PzD (Pravda za Davida) pokretu koji je ispušio dobrim dijelom iz zbog njihove pretjerane podrške, ali ipak im se mora odati priznanje za ogroman trud i pregalaštvo.


Istina, Bošnjaci su vrh po angažmanu po društvenim mrežama, a Hrvati su čini mi se najslabiji. Ne znam baš u čemu je stvar, ali eto. OK, oni žive u traumama i strahovima i misle da im gori pod nogama, ali opet...

Ja ne koristim twitter, ali mnogi koji koriste su mi rekli da je, obzirom na prisutnost članova pojedinog naroda, dojam kao da i Srba i Bošnjaka ima puno više nego nas. Logično je recimo da na Instagramu ima više hashtagova #Croatia zbog turista i mora. Na društvenim mrežama je Hrvatska kao zgodna cura, ali koja nema bog zna što u glavi, znači samo ušminkane silke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 12 srp 2020, 19:59 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Josip Filipović je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Pošto je gospodin Emir duboko u tim tviter/fejsbuk vodama, moram ga obradovati jednim mojim uvaženim zapažanjem za koje smatram da je ispravno - a to je da su Bošnjaci mnogo organizovaniji po tom pitanju od Srba i Hrvata zajedno, bez obzira što i Srbi i Hrvati imaju višemilionsku zaleđinu, kako u Srbiji i Hrvatskoj, tako i u njihovim rasejanjima, tj. dijaspori.
Dodajmo tome da im je i dijaspora puno angažovanija po tom pitanju, moje je zapažanje.
Nije to zato što su oni informatički pismeniji od Srba i Hrvata, naprotiv, već zato što su Srbi i Hrvati mnogo lijenji od Bošnjaka.

Opet, moram dodati da od svega toga nemaju ama baš nikakve koristi, a znaju imati i štetu kao u slučaju prekomjerne podrške PzD (Pravda za Davida) pokretu koji je ispušio dobrim dijelom iz zbog njihove pretjerane podrške, ali ipak im se mora odati priznanje za ogroman trud i pregalaštvo.


Istina, Bošnjaci su vrh po angažmanu po društvenim mrežama, a Hrvati su čini mi se najslabiji. Ne znam baš u čemu je stvar, ali eto. OK, oni žive u traumama i strahovima i misle da im gori pod nogama, ali opet...

Ja ne koristim twitter, ali mnogi koji koriste su mi rekli da je, obzirom na prisutnost članova pojedinog naroda, dojam kao da i Srba i Bošnjaka ima puno više nego nas. Logično je recimo da na Instagramu ima više hashtagova #Croatia zbog turista i mora. Na društvenim mrežama je Hrvatska kao zgodna cura, ali koja nema bog zna što u glavi, znači samo ušminkane silke.

Oni non stop trube da su ko delfini. Spavaju na jedno oko. Pitanje je koliko je to zdravo.
Neke od njihovih novopečenih izreka ; koga su zmije ujedale i guštera se boji,ko se o mlijeko opeče i na jogurt duva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 13 srp 2020, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 sij 2020, 20:50
Postovi: 2526
Lutorčina je napisao/la:
Josip Filipović je napisao/la:

Istina, Bošnjaci su vrh po angažmanu po društvenim mrežama, a Hrvati su čini mi se najslabiji. Ne znam baš u čemu je stvar, ali eto. OK, oni žive u traumama i strahovima i misle da im gori pod nogama, ali opet...

Ja ne koristim twitter, ali mnogi koji koriste su mi rekli da je, obzirom na prisutnost članova pojedinog naroda, dojam kao da i Srba i Bošnjaka ima puno više nego nas. Logično je recimo da na Instagramu ima više hashtagova #Croatia zbog turista i mora. Na društvenim mrežama je Hrvatska kao zgodna cura, ali koja nema bog zna što u glavi, znači samo ušminkane silke.

Oni non stop trube da su ko delfini. Spavaju na jedno oko. Pitanje je koliko je to zdravo.
Neke od njihovih novopečenih izreka ; koga su zmije ujedale i guštera se boji,ko se o mlijeko opeče i na jogurt duva.


I danas na twitteru direktora sama obilježavanja ovoga ili onoga, te tu je pobijeno toliko, tamo toliko....stvarno ne znam kako žive od toga više. Pa ima li smisla svaki dan ne samo na twitteru, nego inače svaki dan lupati o smrti, klanju, užasu...strašno, jadna djeca koja žive u toj okolini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 19 srp 2020, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 sij 2014, 18:23
Postovi: 625
http://www.prometej.ba/clanak/osvrti/ho ... lista-4486

Zbunjoza na ljevici :biceovodobro

Muslimanski KKK (Suljagić, Reuf i Hoare) u ratu sa ljevicom jer ne podržavaju Black Lives Matter :zubati

Islamistička analogija je da rušenje spomenika koje neke podsjeća na vremena robova i sluga može dati ideju kršćanima da ruše orijentalnu ostavštinu jer ih isto podsjeća na 400 godina Osmanskog ropstva.

Kad to stavimo u povjesni kontekst, ima sličnosti :kava

Trgovina robovima (preko Atlantika) počela je 1526, Bosna pada pod Otomane 1463 a Hercegovina 1482.
Građanski rat u Americi završava 1865 (i zabrana robovlasništva) a konačni slom Otomana u BiH 1878.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 21 srp 2020, 21:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68206
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Reuf o tome da je muslimanski nacionalizam bolji

reuf je napisao/la:
Nisu, gospodo, svi nacionalizmi isti, koliko god vi na tome karijera napravili.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 21 srp 2020, 21:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
U tom konkretno tweetu je mislio na šiptarsko-albanski nacionalizam jer je retweetao sliku Velike Albanije što je objavila neka pjevačica. Ali vjerojatno je mislio i na velikobošnjaštvo.
Ali jasno da je to sve muslimanski nacionalizam jer su svi muslimani. I Muslimani i Albanci.
Sve češće u tweetovima neironično koristi riječi "genocidaši" i "uzp".
Luđak. Nadam se da će se vratiti u BiH idući put kad pokrenu rat. Pa da uživo gleda kako puši.

Oni su islamisti svi. I to se ne smije previdjeti. Kosovo, Indonezija, Jemen, Bosna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 21 srp 2020, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Jasno da Kosovo ima otprilike legitimitet isti kao RS. Jedino može imati manji.
Samo što Kosovo podupire ********-liberalno Američko Carstvo, a RS ne.

Oni samo gledaju proširiti islam na tlu Europe kako god mogu i na koje god načine. To je zadaća Allahovih robova i učača Kurana.
95% njih takija. Možda nisu ni svjesni da takijaju. Neki od njih barem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 22 srp 2020, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Može i za Suljagića, iste su budaletine.

Citat:
Srbija ima Tijanu iPhone, a BiH Reufa Bajrovića iPhone

Utorak, 21.07.2020.

Nesuđeni ministar vanjskih poslova i činjenicom da to nikada nije postao isfrustrirani Reuf Bajrović, iz hladovine plate svoje supruge iz SAD-a glasan je svakodnevno o tome kako bi i šta bi Bošnjaci trebali da rade. Sa svojim neozbiljnim i neutemeljenim stavovima o stanju u državi zvuči otprilike kao „amidža“ koji je početkom rata izbjegao u Njemačku i koji, kad nađe način da nas dobije u granatiranom Sarajevu, žali nam se kako je njemu teško gledati našu patnju i kako mi ne možemo shvatiti taj osjećaj.

Prepoznatljiv po svojim radikalnim društveno-destruktivnim stavovima izbačen je iz svega u što se učlanio i sve čim je odlučio „da se pozabavi“ je ubrzo postao samo još jedan lični karijerni neuspjeh.

Iz perioda neuspjelog pokušaja političke karijere u SDP-u ostao je upamćen samo po rečenici „Dosta mi je Lagumdžije, idem savjetovati Obamu“ koju su generacije omladinaca SDP-a poslije prepričavale po dernecima kao jedan od najboljih viceva ikad ispričanih u ovoj partiji.

Okušao se i kao član Nadzornog odbora Fabrike duhana Sarajevo, a kažu da je probao i sa svojim rođakom baviti se stanogradnjom. Iz perioda ovog prvog, kako nezvanično saznajemo pokrenut je proces zbog određenih nepravilnosti u podjeli marketinga, a i ovo drugo je, pogađate, okončalo neslavno zbog problema sa spratnošću koji nije mogao ili znao da riješi.

Svoju političku karijeru nastavio je „graditi“ kroz DF preko koje je postao i federalni ministar energije, rudarstva i industrije. Ostat će nepoznanica šta je to isto ministarstvo uradilo dok je on rukovodio sa njim, osim što je provelo nabavku za iPhone uz obrazloženje da je ‘naručilac zadovoljan cijenom i kvalitetom’, a što i ne bi bio kada je to bio posljednji model iPhona i kada ga ne plaća on.

Nije trebalo dugo da i ovdje okonča svoju karijeru. Reuf Bajrović je bez gledanja kroz prste, dobio crveni karton od Željke Komšića.

Shvatio je vjerovatno tada Reuf da on „vrijedi puno više“ i odlučio je osnovati vlastitu stranku, te sa svojim intimusom Emirom Suljagićem osniva Građanski savez koji je u toku svog djelovanja ostao upamćen jedino po ideološkom lutanju. Bombardovao nas je saopćenjima, otkrio Twitter i ispričao nam kako je krajnje vrijeme da se lider stranke koja doživi neuspjeh povuče sa njenog čela.

Nije se tada nadao da će sa pozicije lidera stranke kao kandidat za načelnika Općine Centar doživjeti potpuni krah i poniženje sa osvojenih tek nešto više od 1000 glasova. Reuf je tada ipak ostao na čelu stanke, ali recimo da tu poziciju nije ni mogao napustiti pošto ga nije imao ko zamijeniti, jer osim njega i Suljagića nije postojao treći član ove stranke. Danas je već zamijenjen i na ovoj funkciji od strane Nihada Čolpe, koji ga je potom odmah i izbacio.

Sa svojih 40 i kusur godina, Bajrović sasvim, i do kraja iskompromitiran, čini se da je zauvijek završio svoju političku karijeru. Svu svoju energiju sada je usmjerio u šllihtanje Stranci demokratske akcije i Twittove. Što se tiče Twittera i tamo je neozbiljno shvaćen, pa se Twitteraši među sobom znaju često našaliti na njegov račun i pitati se ‘da li je Reuf dobacio do 6 lajkova’.

Priča sa iznenandnoj privrženosti SDA ima pak drugu pozadinu. Naime Reuf silno želi postati dijelom SDA koju je pljuvao na svakom koraku. „SDA je stranka budžetskog partiotizma“, naglašavao je često Bajrović, no sada moli savjetnike Kabineta Izetbegovića i pojedine članove predsjedništva SDA da mu pomognu da bude lobista u ime ove stranke u Washingtonu. Shodno kadrovskim rješenjima Stranke demokratske akcije, šanse su mu velike da tako i bude.

Treba pomoći čovjeku, ako ništa, za početak, počnimo mu lajkat Twittove.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 22 srp 2020, 19:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68206
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Muslimanska ljevica :smijeh

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 25 srp 2020, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika


Gospodin Branimir Bane Živković baš liči na oca mu Iliju.
Vidi se da ga supruga nije varala. Šta vi kažete na to, gospodine Emire.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 27 srp 2020, 02:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68206
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Reuf bi da islamisti u Trokutistanu javno hodaju s oruzjem

Citat:
Protesti protiv rasizma u mom Lujvilu. Nosi se oružje. Ovo je kičma društvene koalicije Demokrata u SAD.

Niko ih ozbiljan neće kritikovati što pokazuju spremnost da koriste oružje u zemlji u kojoj im ne prije genocid.

U Bosni bi ih kritikovali što prizivaju rat i provociraju.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 27 srp 2020, 08:18 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Agathonikos je napisao/la:
slika


Gospodin Branimir Bane Živković baš liči na oca mu Iliju.
Vidi se da ga supruga nije varala. Šta vi kažete na to, gospodine Emire.


Citat:
@ReufBajrovic
Imam druga koji 10 godina mora obajašnjavati da je laž da je prebio suprugu. Problem ovakvih optužbi je u tome što ih se čovjek ne otarasi nikad. Dzaba tuzbe i demanti.

I da se ne lazemo, ovo je čisto zlo. Potvora je specijalnost yutelčića.

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 27 srp 2020, 09:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68206
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Govori o Suljagicu, kojega je zena optuzila da ju je tukao, iako ga je financirala, imao je mjesecni allowance.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 27 srp 2020, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
@ReufBajrovic
Imam druga koji 10 godina mora obajašnjavati da je laž da je sjedio doma i uzimao "bijeli hljeb". Problem ovakvih optužbi je u tome što ih se čovjek ne otarasi nikad. Dzaba tuzbe i demanti.

I da se ne lazemo, ovo je čisto zlo. Potvora je specijalnost yutelčića.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 29 srp 2020, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Znači bez obzira na sve razlike i sukobe, zajednički stav srpskih stranaka je da je za načelnika Srebrenice najbolji izbor gospodin Mladen.

slika


Dokle će Bosnom i Hercegovinom harati veljesrpska agenda, gospodine Emire? Dokle, pitam se ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 02 kol 2020, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovi ne znaju imaju li stranku.

Građanski savez u Tuzli dao podršku Čolpi, Komšića optužuju da je skrojio “tročlani nepostojeći kongres”

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 02 kol 2020, 19:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Džamijaš bi opet pomoć Hrvata. Poslije svih uvreda koje im uputio i sve mržnje. Samo musliman zna biti ovoliko pokvaren i bezobrazan.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 02 kol 2020, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Agathonikos je napisao/la:
Znači bez obzira na sve razlike i sukobe, zajednički stav srpskih stranaka je da je za načelnika Srebrenice najbolji izbor gospodin Mladen.

slika


Dokle će Bosnom i Hercegovinom harati veljesrpska agenda, gospodine Emire? Dokle, pitam se ja.

Gradonačelnik je avangarda moramo priznati, nije zatucan i voli se i opustiti

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 04 kol 2020, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovo je izjavio nedavno (05.07.2020)

Citat:
"Premda je to što mi iz budžeta dobijamo dovoljno tek da životarimo. Sve ovo što sam pomenuo je plaćeno novcem pronađenim u drugim izvorima, od drugih donatora. Taj iznos koji dobijamo od države nam je dovoljan da isplatimo plaće zaposlenima, platimo struju, komunalije i eventualno popravimo kvar na nekom vitalnom sistemu. Za sve ostalo mi moramo da pronađemo novac izvan tog državnog budžeta. Ono što je dobro jeste što imamo sporazume s pet ili šest kantona, sa 40 i nešto opština i gradova, koji su nas uvrstili u svoje budžete. Ja sam uvjeren da će to tako ostati i iduće godine", kaže Suljagić za Anadolu Agency i dodaje da mnogostruko veći novac dobiju od partnera iz inostranstva, nego u BiH.


Ovo je istina:

Citat:
Zakonom o budžetu institucija Bosne i Hercegovine i međunarodnih obaveza Bosne i
Hercegovine za 2016. godinu8 Memorijalnom centru su odobrena sredstva iz budžeta u iznosu
od 891.000 KM
(tekući izdaci 738.000 KM, kapitalni izdaci 3.000 KM i tekući grantovi drugim
nivoima vlasti 150.000 KM). U toku godine Memorijalnom centru su na raspolaganju bila i
sredstva donacija u iznosu od 996.075 KM, tako da je Memorijalni centar u 2016. godini na
raspolaganju imao budžet u ukupnom iznosu od 1.887.075 KM.


Kakve račune za "komunalije" imaju ? 2 radnika koji šišaju travu na groblju i voda i struja koje potroše.

Ovo je kriminal i korupcija gora neko 10 "respiratori" afera. Minimalno 80 osoba preko tog "centra" svaki mjesec dižu po 2000 KM plaće a ništa ne rade. Čitava "Građanska stranka" sa osiguranom egzistencijom.
No, da se potrišiti novac i bez takvih dokazivih stvari. Namješteni natječaji rođacima za preskupe radove, pa se novac podijeli poslije u 4 oka. Više popularnije na Balkanu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tviterluk Emira Suljagića
PostPostano: 06 kol 2020, 15:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika



Gospodine Emire, recite gospodinu Branimiru da zaštitna maska nije zastava BiH da je okreće naopako.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3046 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 122  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: 3AJE6, Aquinas_, Bošnjak..007, mrnjav, nesorta, Patriota, Robbie MO i 293 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO