HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 kol 2024, 20:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 116 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 22:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
ikmandvaradtist je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Možda je bio zicer za neprijatelje Srba, ali Hrvati nisu neprijatelji Srba. Zbog toga nam i nije cilj uništiti Srbiju ili nešto slično.


Već sam napisao iznad, ne znam da li si pročitao-nije samo uništenje Srba u igri, ima mnogo drugih benefita:

- nametnete Hrvatsku kao novog predvodnika i Hegemona u Jugoslaviji, iliti "Hrvatslaviji"
- ostvarite ne Banovinu, ne Veliku Hrvatsku (NDH), već ogromnu "Magna Chrobatiu" (ako poželite da ipak napustite Yug koju ste već prerasli)
- obezbedite najbolju Demografiju na Balkanu a možda i u Evropi
- ustanovite tzv. NYO ("New Yugoslavian Order") tj. preraspodelu Moći & raspored snaga koji vama odgovara unutar države
- dostignete ekonomski procvat i industrijsku moć kakvu nikad niste ni zamišljali (moja procena-bili bi uveliko ispred jedne Češke danas)
- ostvarite sportsku dominaciju bez presedana (svi najveći ex Yu talenti bi se tukli da igraju za vas)
- sprdate se, igrate i zafrkavate sa Srbima; ponižavate ih i prepišavate po želji; svodite na meru koja vama dugoročno paše
- budete "faktor mira na Balkanu", tj. regionalni igrač koji bi, uz podršku Nemačke i Vatikana, vedrio & oblačio Balkanom
- steknete superiornu "pol poziciju" pred nastupajuća svetska previranja
- nametnete se kao NATO bastion
- itd, itd...

Ti nas ne vidiš kao Neprijatelje ali to si ti, Kvaki. Mi mislimo da nas većina vas ipak vidi drugačije od tebe, jer ti si opušten, neopterećen, pozitivan lik.

Verujem da mnogi tvoji sunarodnici dok čitaju ovu moju Hipotezu (prvu od mnogih budućih) čupaju kosu od muke što su sve ovo propustili-i to verovatno zauvek:

slika



dudu je napisao/la:
Nas ne zanima Hrvatoslavija s nekakvim muslimanima i pravoslavcima. Samo Hrvat katolik (incl. katolički background) 90%+.

Ovo sve što pišeš je već sad realnost ili će biti za 5 godina.



Dudu ti je lijepo objasnio. Nas ne zanima nikakva Hrvatoslavija u kojoj će Hrvati i katolici bit 50 % stanovništva. Inače, među Hrvatima ima jedna skupina (ekstremnih) desničara, no više zanesenjaka, mi ih posprdno nazivamo dodrinašima. Dakle, ta ekipa se zalaže za to da Zemun i cijela BiH budu dio Hrvatske. I kad bi se ta njihova želja stvarno ostvarila, mi Hrvati (a i katolici) bismo postali manjina u takvoj državi, jer samo u istočnom Srijemu (uključujući Zemun i Novi BG) živi 800 000 ljudi. Koji će nam jarac svi ti Srbi i pravoslavci?

Dakle, Hrvatska i Slovenija su jedine ex-yu države sa 90+ % većinskog naroda u vlastitoj zemlji, uz neke sitne zanemarive manjine. Svi vi ostali ćete se još godinama gombati sa svojim manjinama (i one s vama). Sretno vam bilo. :kava

A sve ove priče koje si gore sastavio, nije mi jasno, to kažeš da smo propustili izlaskom iz Jugoslavije ili time što nismo ostali u Jugoslaviji?

Jer, u oba slučaja to su bajke, no čisto me zanima. :pepam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 13:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22528
Naša Kvačica je napisao/la:
Polaziš od pogrešnih pretpostavki pa ti onda sve čudno.

Možda je bio zicer za neprijatelje Srba, ali Hrvati nisu neprijatelji Srba. Zbog toga nam i nije cilj uništiti Srbiju ili nešto slično.

Zapravo, nadamo se da ćete konačno postati normalni i kulturni, ali to je vaša odgovornost.

Tuđman je stao kod BL, iz jednog od razloga da umjesto Srba tamo ne bi dobio musliće.
Nama Srbi ne smetaju.
Dok god se ne miješaju u naše poslove, naravno.
A i s njima se možemo dogovoriti.

Treba postaviti jasne granice, Srbi su ekavci, mi smo jekavci, Crnogorci su ijekavci, a kakvim će jezikom pričati muslimani u svojoj Islambosni, to je njihov problem, ako iste uopće i bude.
Čist račun, duga ljubav.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 13:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22528
dudu je napisao/la:
Nas ne zanima Hrvatoslavija s nekakvim muslimanima i pravoslavcima. Samo Hrvat katolik (incl. katolički background) 90%+.

Ovo sve što pišeš je već sad realnost ili će biti za 5 godina.

:palacgore1

Srbija ima BDP na razini međunarodnog protektorata u BiH =))
Naše je samo nadgledati arbajtere.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 22:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Ceha je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Polaziš od pogrešnih pretpostavki pa ti onda sve čudno.

Možda je bio zicer za neprijatelje Srba, ali Hrvati nisu neprijatelji Srba. Zbog toga nam i nije cilj uništiti Srbiju ili nešto slično.

Zapravo, nadamo se da ćete konačno postati normalni i kulturni, ali to je vaša odgovornost.

Tuđman je stao kod BL, iz jednog od razloga da umjesto Srba tamo ne bi dobio musliće.
Nama Srbi ne smetaju.
Dok god se ne miješaju u naše poslove, naravno.
A i s njima se možemo dogovoriti.

Treba postaviti jasne granice, Srbi su ekavci, mi smo jekavci, Crnogorci su ijekavci, a kakvim će jezikom pričati muslimani u svojoj Islambosni, to je njihov problem, ako iste uopće i bude.
Čist račun, duga ljubav.


Da, zapravo je to Tuđman dobro odigrao. Kad gledaš na sjeveru Bosne postoje 4 teritorija koja spriječavaju pojavu Velike Srbije / Velike Bošnjačke. Semberija i Srpska Krajina spriječavaju Bošnjake da zavladaju Bosnom, a Brčko i USŽ Srbe da se previše ne rastegnu. Dodaj i DGG te Ravno koje je Tuđman iskamčio za Federaciju i to je to.
Naša (RH) granica sa RS ti je de facto prirodna (Sava i Una) , ima samo jedan komadić dole na jugu Konavala al to je planina, neprohodno, znači prirodne granice. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 22:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Ceha je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Nas ne zanima Hrvatoslavija s nekakvim muslimanima i pravoslavcima. Samo Hrvat katolik (incl. katolički background) 90%+.

Ovo sve što pišeš je već sad realnost ili će biti za 5 godina.

:palacgore1

Srbija ima BDP na razini međunarodnog protektorata u BiH =))
Naše je samo nadgledati arbajtere.


Misliš BDP per capita?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
:smijeh

Sindrom "kiselog grožđa", a?

Koja Hrvatoslavija, bre, lepo ti piše da bi se svi tukli ko je veća Hrvatina...

Tuđman stao da ne bi imao Muslimane mesto Srba? Da, eto, predomislio se baš zato.... a ne zato što je dobio NATO poziv i vičući "razumem, gazda, odmah ću poslušati!" zaklimao glavom toliko jako da su mu naočare spale s glave! =))

Tuđi Čovek (mnogi tvrde da je bukvalno to i bio, tj. Nehrvat) jeste bio pametan lik i razumeo dešavanja u svetu u kom je živeo... Promene koje nadolaze... no ipak je bio star i prevaziđen te kao takav loš predviđač budućosti (kao i Partner Muhamedanac mu!)...

Tako da vaša Matica ide za samo par decenija lagano na nivo ispod Slovenije... tad ćete biti još bučniji (i smešniji!), ne bi li Kompenzovali što je sjajno jer znači samo jedno: CROmedy Show will go on! :w00t

BDP vam je najvažniji? E, pa, onda vam želim da budete ŠveCka! Jel' pošteno od mene? Junuzacija u WARP 4 će vam ispuniti želju... :zubati

Kakvi ste vi smešni likovi, ja mislio vi lukavi Latini, Katolički Jevreji, koji će ceo Balkan da smažu za užinu, nadmudre i izdominiraju... a vi - ovo? Obični bandogavi Balkanoidi? :ohmy

Da, sad vidim da vi ne bi mogli da iznesete tu Supremaciju... za to je neophodan određeni Kapacitet u kom ste deficitarni... biti Mastermind ne može svako a vi ste klasični "ko sam - ja sam!" sirovi, primitivni Balkanci... Latinske lukavosti kao lešnika u Eurokremu: "u tragovima"! :kava

Neću vas više precenjivati, bez brige! :smajl054


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59719
Lokacija: DAZP HQ
upecao si se kao som na durdubak.

klasični venecijanizmi, pričaj o Boki dok utvrđuješ Glamoč. :kava

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
ikmandvaradtist je napisao/la:
:smijeh

Sindrom "kiselog grožđa", a?

Koja Hrvatoslavija, bre, lepo ti piše da bi se svi tukli ko je veća Hrvatina...

Tuđman stao da ne bi imao Muslimane mesto Srba? Da, eto, predomislio se baš zato.... a ne zato što je dobio NATO poziv i vičući "razumem, gazda, odmah ću poslušati!" zaklimao glavom toliko jako da su mu naočare spale s glave! =))

Tuđi Čovek (mnogi tvrde da je bukvalno to i bio, tj. Nehrvat) jeste bio pametan lik i razumeo dešavanja u svetu u kom je živeo... Promene koje nadolaze... no ipak je bio star i prevaziđen te kao takav loš predviđač budućosti (kao i Partner Muhamedanac mu!)...

Tako da vaša Matica ide za samo par decenija lagano na nivo ispod Slovenije... tad ćete biti još bučniji (i smešniji!), ne bi li Kompenzovali što je sjajno jer znači samo jedno: CROmedy Show will go on! :w00t

BDP vam je najvažniji? E, pa, onda vam želim da budete ŠveCka! Jel' pošteno od mene? Junuzacija u WARP 4 će vam ispuniti želju... :zubati

Kakvi ste vi smešni likovi, ja mislio vi lukavi Latini, Katolički Jevreji, koji će ceo Balkan da smažu za užinu, nadmudre i izdominiraju... a vi - ovo? Obični bandogavi Balkanoidi? :ohmy

Da, sad vidim da vi ne bi mogli da iznesete tu Supremaciju... za to je neophodan određeni Kapacitet u kom ste deficitarni... biti Mastermind ne može svako a vi ste klasični "ko sam - ja sam!" sirovi, primitivni Balkanci... Latinske lukavosti kao lešnika u Eurokremu: "u tragovima"! :kava

Neću vas više precenjivati, bez brige! :smajl054

ova kompletna tema je blesava na kvadrat, 1990 i zicer za srbe je kao da napišeš 1939. godina zicer za Poljake...
:dragobojic :smajl052

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 07 kol 2020, 15:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
dudu je napisao/la:
upecao si se kao som na durdubak.

klasični venecijanizmi, pričaj o Boki dok utvrđuješ Glamoč. :kava


Kako 'no ti kažeš: hrvatska dominacija!

Preciznije rečeno - Hrvatska: (do) MIM nacija! :smijeh

A Boku bi vi, a? Znaš šta mi se najviše sviđa kod Boke? To što je srpska :wub :

slika

Gledajte i uživajte u prizorima srpske Boke... dođite kao turisti slobodno i budite široke ruke! :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 08 kol 2020, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59719
Lokacija: DAZP HQ


Dačić na 1:07:20 o Hrvatima: pa nisu oni džabe Latini. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 08 kol 2020, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25266
Lokacija: Heartbreak Hotel
ikmandvaradtist je napisao/la:

A Boku bi vi, a? Znaš šta mi se najviše sviđa kod Boke? To što je srpska :wub :

slika

Gledajte i uživajte u prizorima srpske Boke... dođite kao turisti slobodno i budite široke ruke! :zivili


Odlično mjesto. Odlično za skorašnju pomorsku bazu NATO pakta na teritoriju NATO članice Montenegro.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 09 kol 2020, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Bobovac je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:

A Boku bi vi, a? Znaš šta mi se najviše sviđa kod Boke? To što je srpska :wub :

slika

Gledajte i uživajte u prizorima srpske Boke... dođite kao turisti slobodno i budite široke ruke! :zivili


Odlično mjesto. Odlično za skorašnju pomorsku bazu NATO pakta na teritoriju NATO članice Montenegro.

Već je jednom bila tamo ozbiljna pomorska baza za doba AU
slika

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 09 kol 2020, 15:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22528
Ibar je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
:palacgore1

Srbija ima BDP na razini međunarodnog protektorata u BiH =))
Naše je samo nadgledati arbajtere.


Misliš BDP per capita?

Mislim da da.
U BiH nezaposlenost je 50%.

A ovi imaju isti prihod po glavi kao u neDržavi BiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 09 kol 2020, 15:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22528
Ibar je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Tuđman je stao kod BL, iz jednog od razloga da umjesto Srba tamo ne bi dobio musliće.
Nama Srbi ne smetaju.
Dok god se ne miješaju u naše poslove, naravno.
A i s njima se možemo dogovoriti.

Treba postaviti jasne granice, Srbi su ekavci, mi smo jekavci, Crnogorci su ijekavci, a kakvim će jezikom pričati muslimani u svojoj Islambosni, to je njihov problem, ako iste uopće i bude.
Čist račun, duga ljubav.


Da, zapravo je to Tuđman dobro odigrao. Kad gledaš na sjeveru Bosne postoje 4 teritorija koja spriječavaju pojavu Velike Srbije / Velike Bošnjačke. Semberija i Srpska Krajina spriječavaju Bošnjake da zavladaju Bosnom, a Brčko i USŽ Srbe da se previše ne rastegnu. Dodaj i DGG te Ravno koje je Tuđman iskamčio za Federaciju i to je to.
Naša (RH) granica sa RS ti je de facto prirodna (Sava i Una) , ima samo jedan komadić dole na jugu Konavala al to je planina, neprohodno, znači prirodne granice. :kava


Je, uzeli smo samo ono kaj smo mogli drzati
Šteta Plive, Posavine i nekih pograničnih kota.

Tuđman ih je fino nasanjkao sve.
I musliće i Srbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 09 kol 2020, 22:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
Ceha je napisao/la:
uđman ih je fino nasanjkao sve.
I musliće i Srbe.

Ipak se pokazalo dobro to što je ostavio balans moći u BiH.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 09 kol 2020, 23:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 22528
weasel je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
uđman ih je fino nasanjkao sve.
I musliće i Srbe.

Ipak se pokazalo dobro to što je ostavio balans moći u BiH.

Znao je da to nije gotova priča

A prepolovio ih je i jedne i druge.

Prije rata 4,5 milijuna Hrvata, 2 milijuna Srba i 2 milijuna muslimana.
I 0,5 ostalih

Danas 4,2 milijuna Hrvata, milijun Srba i milijun muslimana i 0,1 ostalih.

S 50% udjela skočili na 67:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 10:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Ceha je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ipak se pokazalo dobro to što je ostavio balans moći u BiH.

Znao je da to nije gotova priča

A prepolovio ih je i jedne i druge.

Prije rata 4,5 milijuna Hrvata, 2 milijuna Srba i 2 milijuna muslimana.
I 0,5 ostalih

Danas 4,2 milijuna Hrvata, milijun Srba i milijun muslimana i 0,1 ostalih.

S 50% udjela skočili na 67:D


Mi ostali prpolovljeni a vi povećani?

Ja koji sam imao 3 iz Matematike znam da je 350 duplo manje od 700. Šta li si tek ti imao iz Matiša i kako si uopšte završio školu... :smijeh

Ili je to ona "Crogic" (Croatian logic) koja i Matematiku i Fiziku izvrće naopako?

Možete samo da ridate i jecate što ste AnCROreksična hobotnica sa kraterima pustoši umesto Magna Chrobatia od Trsta do Beograda što ste lako mogli biti da imate 2 kapi Latinske krvi-ali Latini ostaviše mrvicu gena samo u uskom pojasu obalo, ostalo Balkanistan... :kava

Ova Hipoteza će vas duuuugo jesti i gristi, duboko ispod sveg tog tešenja i racionalizacije će vas nagrizati kao kiselina... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59719
Lokacija: DAZP HQ
ikmandvaradtist je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Znao je da to nije gotova priča

A prepolovio ih je i jedne i druge.

Prije rata 4,5 milijuna Hrvata, 2 milijuna Srba i 2 milijuna muslimana.
I 0,5 ostalih

Danas 4,2 milijuna Hrvata, milijun Srba i milijun muslimana i 0,1 ostalih.

S 50% udjela skočili na 67:D


Mi ostali prpolovljeni a vi povećani?

Ja koji sam imao 3 iz Matematike znam da je 350 duplo manje od 700. Šta li si tek ti imao iz Matiša i kako si uopšte završio školu... :smijeh



Ovo nije ni za 2.

Ne može se nešto smanjiti za duplo, valjda upola ili smanjenje 50%. Duplo podrazumijeva povećanje.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
dudu je napisao/la:
Ovo nije ni za 2.

Ne može se nešto smanjiti za duplo, valjda upola ili smanjenje 50%. Duplo podrazumijeva povećanje.


:smijeh

Samo se vi bavite Semantikom! Jedino u vašim glavama pad sa 700 na 350 nije prepolavljanje... mislim, aj' što pokušavate nas da napravite konjima, ali Matematiku? :zubati

Kad vam Matica doživi isto takvo prepolavljanje za koju deceniju i padne ispod nivoa jedne ZLOvenije, bićete u dubokoj depresiji znajući kakva Magna Chrobatia ste mogli biti umesto takvog survavanja.... :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59719
Lokacija: DAZP HQ
Kako ćemo pasti ispod Slovenije kad imamo duplo više rođenih. Bliže smo tome da Srbija padne ispod Hrvatske nego Hrvati ispod Slovenije. Na stranu te gluposti.

Nego ova tvoja teza oko koje se Hrvati kakti grizu, to si sam osmislio? Pošto nikad čuo za to, a imam ponešto godina, iskustva i znanja.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
dudu je napisao/la:
Kako ćemo pasti ispod Slovenije kad imamo duplo više rođenih. Bliže smo tome da Srbija padne ispod Hrvatske nego Hrvati ispod Slovenije. Na stranu te gluposti.


Srbija i hoće sigurno pasti na nivo sadašnje Hrvatske - na oko 3, 7 M. MOžda i ispod. Svi će se ovde prepoloviti! Jedino ZLOvenija stoji "postojano, kano klisurine" već decenijama imajući nepromenjen broj stanovnika. Biće zabavno kad Hrvatska bude po svim parametrima (dobro, osim dužine obale :zubati) ispod Janeza...

dudu je napisao/la:
Nego ova tvoja teza oko koje se Hrvati kakti grizu, to si sam osmislio? Pošto nikad čuo za to, a imam ponešto godina, iskustva i znanja.


Kao da bi vi priznali šta vas grize... :zubati kako bi onda glumatali mudonje, busali se i kurčili? :kava

Da sam upućeniji u Demografiju i tadašnje stanje po svim parametrima, ovu Hipotezu bi mnogo jače podupro ali i ovako je jasno daje to bila "one in a Quadrillion" prilika za Hrvatsku da postane regionalna sila - ovako, ode ispod Janezistana... ko propusti priliku može samo da se natenane kaje... :ucelo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59719
Lokacija: DAZP HQ
Dugoročne projekcije su besmislene, na 10 godina ima smisla, dalje od toga baš i ne, tako da ovo što pišeš su pizdarije kao i većina toga.

Znači mi se grizemo oko nečeg što nikad nitko nije čuo ni rekao. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 15:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
dudu je napisao/la:
Dugoročne projekcije su besmislene, na 10 godina ima smisla, dalje od toga baš i ne


Nisu. Demografija je neumoljiva i krvavo teško se okreće... ovo su čak i optimistična predviđanja, za slučaj da sve ide kao sada-a može iskrsnuti 100 problema, nevolja i nedaća (Marfijev zakon)...

Biće simpatično to:

1. Beograd 2,5 M
2. Janezistan 2,0 M
3. Rvacka 1,9 M

Šteta samo što Severna Makedonija isto brzo opada... koji bi piš bio da i oni budu ispred vaše Matice! Ili Albanija! =))

Kakva je ono prilika bila... pojesti i svariti celu Jugu i još ispasti Pozitivac, Uzor i dugoročni regionalni Hegemon... neko drugi, npr. Izraelci bi to odradili, ali vi ste preteški Balkanerosi za tako nešto iako umišljate da ste prepredeni Latini...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21602
ikmandvaradtist je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Dugoročne projekcije su besmislene, na 10 godina ima smisla, dalje od toga baš i ne


Nisu. Demografija je neumoljiva i krvavo teško se okreće... ovo su čak i optimistična predviđanja, za slučaj da sve ide kao sada-a može iskrsnuti 100 problema, nevolja i nedaća (Marfijev zakon)...

Biće simpatično to:

1. Beograd 2,5 M
2. Janezistan 2,0 M
3. Rvacka 1,9 M

Šteta samo što Severna Makedonija isto brzo opada... koji bi piš bio da i oni budu ispred vaše Matice! Ili Albanija! =))

Kakva je ono prilika bila... pojesti i svariti celu Jugu i još ispasti Pozitivac, Uzor i dugoročni regionalni Hegemon... neko drugi, npr. Izraelci bi to odradili, ali vi ste preteški Balkanerosi za tako nešto iako umišljate da ste prepredeni Latini...

Bit će nas više od janeza ne brini, za razliku od njih mi imamo brojnu imigraciju koju treba upregnuti.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: ikmandvaradtistove Hipoteze: 1990a, zicer za neprijatelje Srba
PostPostano: 10 kol 2020, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59719
Lokacija: DAZP HQ
ikmandvaradtist je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Dugoročne projekcije su besmislene, na 10 godina ima smisla, dalje od toga baš i ne


Nisu. Demografija je neumoljiva i krvavo teško se okreće... ovo su čak i optimistična predviđanja, za slučaj da sve ide kao sada-a može iskrsnuti 100 problema, nevolja i nedaća (Marfijev zakon)...

Biće simpatično to:

1. Beograd 2,5 M
2. Janezistan 2,0 M
3. Rvacka 1,9 M

Šteta samo što Severna Makedonija isto brzo opada... koji bi piš bio da i oni budu ispred vaše Matice! Ili Albanija! =))

Kakva je ono prilika bila... pojesti i svariti celu Jugu i još ispasti Pozitivac, Uzor i dugoročni regionalni Hegemon... neko drugi, npr. Izraelci bi to odradili, ali vi ste preteški Balkanerosi za tako nešto iako umišljate da ste prepredeni Latini...


To su tvoje želje, a ne realnost. Naš ukupan GDP je iznad slovenskog i imamo cca duplo više rođenih, plus već zadnju godinu se iseljavanje ispuhalo, za par godina prelazimo u plus.

Srpaki GDP je ispod slovenskog (možda ih ove godine prestignete).

Treće, najavljuješ povećanje Beograda za 700-800 tisuća ljudi? :zubati

Ne brini ti za nas, hvala na besplatnim savjetima, ali mi ćemo svoj pos'o.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO