HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 05:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Opet on sa nekim blesavim tripovima... Kako ja mogu bilo šta da namećem ovde? Ja mu samo kažem svoje mišljenje i savet, on ako neće to da jebe 2 posto, onda neće da jebe 2 posto, njegovo ponašanje zavisi od njega i samo njega, ja mogu da pokušam da ga ubedim u nešto što mislim da sam u pravu, ali ako on to ne prihvati, tu se moje mogućnosti završavaju. Ja mu stvarno iskreno i dobronamerno pričam to što pričam, ali apsolutno tu ništa od mene ne zavisi. Namećem... Pričam sa čovekom jbt, ništa mu ne namećem niti mogu bilo šta da mu nametnem, ne dramatizuj potpuno benignu stvar u neki moj kao "pakleni plan", jebo te bombastičnog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Opet on sa nekim blesavim tripovima... Kako ja mogu bilo šta da namećem ovde? Ja mu samo kažem svoje mišljenje i savet, on ako neće to da jebe 2 posto, onda neće da jebe 2 posto, njegovo ponašanje zavisi od njega i samo njega, ja mogu da pokušam da ga ubedim u nešto što mislim da sam u pravu, ali ako on to ne prihvati, tu se moje mogućnosti završavaju. Ja mu stvarno iskreno i dobronamerno pričam to što pričam, ali apsolutno tu ništa od mene ne zavisi. Namećem... Pričam sa čovekom jbt, ništa mu ne namećem niti mogu bilo šta da mu nametnem, ne dramatizuj potpuno benignu stvar u neki moj kao "pakleni plan", jebo te bombastičnog.


Pa i ja pokusavam s tobom normalno da razgovaram, a ti pravis od muve medjeda! :neznam
Dakle, ako mu dajes instrukciju "da se ponasa normalno", znaci da nameces i njemu svoju ideju normalnosti, a i nama koji smatramo da njegovo ponasanje vec jeste normalno, i da nije infantilno, nego da je duhovito.
Znaci, bilo bi lepo da je manje instrukcija i saveta s tvoje strane, jer neki drugi bi savetovali nesto drugo, ali se uzdrzavaju.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Čekaj, jel moguće da bi ti sad i oko ovoga nešto raspravljao i filozofirao!? Izvini, ali moram stvarno da krenem, već uveliko kasnim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Čekaj, jel moguće da bi ti sad i oko ovoga nešto raspravljao i filozofirao!? Izvini, ali moram stvarno da krenem, već uveliko kasnim.


Da sam se ja pitao, rasravljalo bi se samo o temi. Ali ti si poceo o Grobijevoj ozbiljnosti, duhovtosti, zrelosti i normalnosti. Da to njega kao meni dragog forumasa ne bi pokolebalo, morao sam da ga ohrabrim. :palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Moj prvi post je bio isključivo na temu. Pošto sam kao odgovor na njega dobio blesavljenje, kulturno sam mu skrenuo pažnju da se ne blesavi jer nema potrebe za tim. I onda si se ti pojavio i počeo da dosađuješ. Eno imaš sve lepo napisano na prethodnoj strani. Ajde sada stvarno prestani da dosađuješ, dosadan si.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Moj prvi post je bio isključivo na temu. Pošto sam kao odgovor na njega dobio blesavljenje, kulturno sam mu skrenuo pažnju da se ne blesavi jer nema potrebe za tim. I onda si se ti pojavio i počeo da dosađuješ. Eno imaš sve lepo napisano na prethodnoj strani. Ajde sada stvarno prestani da dosađuješ, dosadan si.


Ali Seso, mozda je meni to tvoje skretanje paznje njemu dosadno, pa sam ti zato kulturno skrenuo paznju da nema potrebe za tim.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Meni je neverovatno da ti ovaj razgovor koji vodimo sada nije dosadan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Meni je neverovatno da ti ovaj razgovor koji vodimo sada nije dosadan.


Verovao ili ne - nije! =)) A nije ni tebi cim ucestvujes u istom. :D Ali nema sanse da bi ti se omaklo da prevalis preko jezika da si preterao u vezi sa Grobijem. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 19:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Bilo bi glupo da nastavite te nepotrebne price.....izmirite se ko ljudi....sto da se dusmani raduju i onako imate po 2 upozorenja.

Ljp.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO