HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 05:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 786 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 21 sij 2021, 18:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
IRFAN SMAJLAGIĆ ZA SN: ‘NAČIN NA KOJI MI PROFILIRAMO IGRAČE JE ČUDAN. MORALI SMO DOMINIRATI 10 GODINA!‘
slika

Smajlagića smeta još nešto.

- Imam osjećaj da mi stalno bježimo od uloge rukometne velesile, trebali bismo biti ponizni i sretni da dobijemo Japan i Katar. Ne, naš gard mora biti pobjednički, bili smo svjetski i olimpijski prvaci. Naravno da respekt mora postojati, ali kod nas on već neko vrijeme prelazi u strah. Ne vidim ništa loše od toga da na nekom turniru igraš u ulozi favorita.

Kako mu izgledaju Francuzi koji su SP otvorili pobjedom protiv još jednog favorita, Norveške?

- Francuzi standardno imaju veliki roster, ne pate od kompleksa da moraju igrati mladi, već igraju trenutno najbolji. Što uopće dodati na to da su od prve medalje '93. osvojili 11 zlata i da s posljednjih 14 svjetskih prvenstava imaju 11 medalja.

To je stroj kakav smo mi morali biti 10 godina nakon svjetskog i olimpijskog zlata. A nismo nažalost postali ono što su nekad bili Šveđani ili posljednje desetljeće i pol Francuzi - zaključio je Irfan Smajlagić.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/sport-m ... a-15044613

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 21 sij 2021, 18:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16228
..mozda je prerano al skoro sam siguran da je Marino trenutno najbolji pivot na svitu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 21 sij 2021, 20:05 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 15:33
Postovi: 3161
laganini je napisao/la:
..mozda je prerano al skoro sam siguran da je Marino trenutno najbolji pivot na svitu..


Nije najbolji na svijetu ali je možda u ponajboljoj formi na svijetu kad su u pitanju pivoti.

Definitivno naš najbolji igrač dosad na SP.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 21 sij 2021, 21:34 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 17:11
Postovi: 1505
laganini je napisao/la:
..mozda je prerano al skoro sam siguran da je Marino trenutno najbolji pivot na svitu..

Marino je u svakom slučaju nakon Sulića i Jovića naš najbolji pivot u posljednjih 25 godina... Isto tako smatram kako je Martinović naša buduća velika zvijezda svjetskog kalibra poput Balića i Duvnjaka.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 21 sij 2021, 21:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
U napadu je sjajan ali igra većinom samo napad. Nije specijalist za obranu. Sulić i Vori su bili igrači u dva pravca.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 21 sij 2021, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16228
..moze on i obranu odigrat..solidno obrana je stvar volje ..balic koji je bio madjionicar moga je izvrsno igrat obranu al većinom su ga štedili..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 22 vel 2012, 15:06
Postovi: 2841
Mislio sam da u Argentini barem 95% ljudi ni ne zna što je rukomet i da njihovi portali nisu prenijeli vijesti, ali ipak jesu. Na najpopularnijem portalu vijest o pobjedi nad Hrvatskom je među glavnim športskim vijestima.

https://www.infobae.com/america/deporte ... argentina/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8120
Lokacija: Na rubu egzistencije
Opet vađenje na najteži mogući način. Ako dobijemo Dansku bit ce opet neizmjerna euforija, kao pobjeda prosle godine nad Norveškom.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8120
Lokacija: Na rubu egzistencije
Inače, nadam se da je ovo samo Ceravarov motivacijski igrokaz.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 09:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16228
Graničar Jozo je napisao/la:
Opet vađenje na najteži mogući način. Ako dobijemo Dansku bit ce opet neizmjerna euforija, kao pobjeda prosle godine nad Norveškom.

..ne pomaze pobjeda protiv danske ako Argentina dobije Katar..kraj..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 09:24 
Offline

Pridružen/a: 28 srp 2020, 18:32
Postovi: 890
Graničar Jozo je napisao/la:
Inače, nadam se da je ovo samo Ceravarov motivacijski igrokaz.

Červar je službeno najavio otkaz..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35874
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Graničar Jozo je napisao/la:
Opet vađenje na najteži mogući način. Ako dobijemo Dansku bit ce opet neizmjerna euforija, kao pobjeda prosle godine nad Norveškom.


Dobro će biti ako i dobijemo šansu da se vadimo na Dancima, koji su ipak osigurali prolaz i vjerojatno će poštediti glavne igrače.
Nama za šansu treba pobjeda Katara protiv Argentine.
Kataru se vratio najbolji igrač koji je imao koronu pa možda i ima neke male šanse.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8138
Nema nikakvog vađenja gotovo je ovo, nisam bio oduševljen nakon Japana a sa Katarom mi je bilo jasno da nemamo snagu za nešto više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 21:48 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3881
Ja sam pisao da nema ništa manje država u rukometu nego u nogometu koje pretendiraju na medalje na SP. Jedino je težište kvalitete više na sjeveru Europe , a u nogometu na jugu.

Ljudi imaju nerealne ideje pa kad su nogometaši 2. ili 3. priređuje se nacionalni doček, a kad su rukometaši 3. onda su totalni luzeri.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lip 2011, 14:09
Postovi: 2392
Lokacija: HR
Marić je dobar realizator i napadač klase top5 pivot u napadu, u obrani ga prolaze kao na magistrali. U obrani drugoligaški igrač. Kad se ne stigne zamjeniti gol padne preko njega.
Da ima i taj segment igrao bi u Kielu ili Flensburgu a ne prosječnom Melsungenu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2021, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16228
..obrana je voljni element al moga bi on na prošlom ep il sp jko je dobro odigra obranu al bio je motiviran..naravno nije specijalac al može..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4988
Katar vodi 24:22 protiv Argentine još 5min. do kraja


...uuuu Katar je pobijedio 26:25 Argentinu...još smo u igri, sad trebamo dobit dance AAAJMOOOOO :zastava_Hrvata


Privitak/ci:
Screenshot_2021-01-25 Handball LiveScore - SofaScore.png
Screenshot_2021-01-25 Handball LiveScore - SofaScore.png [ 22.15 KiB | Pogledano 1572 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 19:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16228
..koja sreća valjda dobiju drugu ekipu danske..hvala Katar barem za nadu veceras


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ima negdje RTL Live stream ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ma nek idu kvragu oni i njihove crne rupe.

Šta još treba. Danci izbace Hansena, Landina al trebalo bi bar još i ono krilo, Holta i onog crnog...

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Hahaha pa neka smo ispali, sta bi tek bilo da igramo ozbiljnu utakmicu? Prosli bi kao Makedonci protiv Egipta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16228
..da jednostavno nismo imali momčad previše ozljeda i razbijena atmosfera s ep..treba zastiti igrače zaslužili su respekt taman nikad vise nikog ne dobili...kad sam mislio na atmosferu mislio sam na povratak cupica i strleka..tesko će bit ubkvalifikacijama za OI..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4988
Nema veze...ovo ide na dušu HRS-u i HOO da se igrači otruju sa hranom i to nije prvi put ista stvar u nogometu pred SP 2006 u Njemačkoj...di im je njihov kuhar, šta je teško platit dva kuhara misec dva dana...

Lini svaka čast za sve, uvijek sam pratio rukomet i sjećam se te Švedske 2002 kad smo bili zadnji, a naravno i Portugala 2003, zanimljivo i u Portugalu smo odigrali loše protiv Argentine mislim da je bio remi (naša prva utakmica) i onda pregazili SVE

Imo je Lino i grešaka i pojeo nam je živaca...slažem se s Ivanom da smo trebali osvojit više zlata...al opet MI smo velesila u rukometu, a pogledajte recimo košarku di smo sad, a di smo bili '90i...

Svaka čast Lini i veliko FALA prekrasni trenutci, emocije, ljubav...koliko samo dice se zove IVANO ime koje je bilo nepoznato prije toga...

Treba nać dobrog trenera...recimo po meni možda Ivica Obrvan bio je uspješan u Mađarskoj dugo godina...može i neko mlađi al ono neko dobar...

Inače za sve ovo je kriv HRS i imenovanje KETE za izbornika koji je potjero IVANA takvi ljudi bez obzira na igračku veličinu (jedan od najtrofejnijih igrača) nemaju šta radit ko izbornici...PRVO bi trebalo počistit HRS od tih mafijaša GOBAC i ekipa...ko što su u nogometu makli Markovića i Srebrića...

Ono što nam fali je nekad jaki RK Metković (odnosno jak klub u Dalmaciji) dobar dio igrača je baš prošo doli mlade dane...a to je već stvar i Politike, treba maknut HDZ-SDP s vlasti...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
dementni egoistični starčić koji cijelo vrijeme živi na slavi dva zlata s ekipom koja bi bila pobijedila reprezentaciju ostatka svijeta. pozitivno u svemu ovom je da hrvatska inačica sleepy joe bidena konačno odlazi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska rukometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2021, 23:04 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 17:11
Postovi: 1505
Brane je napisao/la:
Nema veze...ovo ide na dušu HRS-u i HOO da se igrači otruju sa hranom i to nije prvi put ista stvar u nogometu pred SP 2006 u Njemačkoj...di im je njihov kuhar, šta je teško platit dva kuhara misec dva dana...

Lini svaka čast za sve, uvijek sam pratio rukomet i sjećam se te Švedske 2002 kad smo bili zadnji, a naravno i Portugala 2003, zanimljivo i u Portugalu smo odigrali loše protiv Argentine mislim da je bio remi (naša prva utakmica) i onda pregazili SVE

Imo je Lino i grešaka i pojeo nam je živaca...slažem se s Ivanom da smo trebali osvojit više zlata...al opet MI smo velesila u rukometu, a pogledajte recimo košarku di smo sad, a di smo bili '90i...

Svaka čast Lini i veliko FALA prekrasni trenutci, emocije, ljubav...koliko samo dice se zove IVANO ime koje je bilo nepoznato prije toga...

Treba nać dobrog trenera...recimo po meni možda Ivica Obrvan bio je uspješan u Mađarskoj dugo godina...može i neko mlađi al ono neko dobar...

Inače za sve ovo je kriv HRS i imenovanje KETE za izbornika koji je potjero IVANA takvi ljudi bez obzira na igračku veličinu (jedan od najtrofejnijih igrača) nemaju šta radit ko izbornici...PRVO bi trebalo počistit HRS od tih mafijaša GOBAC i ekipa...ko što su u nogometu makli Markovića i Srebrića...

Ono što nam fali je nekad jaki RK Metković (odnosno jak klub u Dalmaciji) dobar dio igrača je baš prošo doli mlade dane...a to je već stvar i Politike, treba maknut HDZ-SDP s vlasti...

Na Euru 1996. smo od Rusije doživjeli isto debakl izgubivši 7 razlike da bi dva mjeseca kasnije u onoj epskoj utakmici na OI u Atlanti ih pobijedili sa 1 razlike. Naravno sa novim trenerom koji je ekipi usadio ratnički duh (garra charrua što bi rekli Urugvajci) bez kojeg nema pobjede.
U ovakvoj situaciji kakva je sada treba nam trener sa autoritetom. Netko tko iza sebe ima zapaženu igračku karizmu ali i solidno trenersko iskustvo. Od kandidata koji imaju sve navedeno u uži krug bi uzeo tri imena: Goran Perkovac, Nenad Kljajić i Ivica Obrvan.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 786 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO